Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 9. 11. 2021

Privátní tanečnice

Tento příběh se odehrává ve ‚velice privátním‘ klubu, určeném pro speciální klientelu. Chodí tam společensky a sexuálně nároční návštěvníci, kdykoli jsou ve městě. Místa jako Růžová kočička jsou i jinde, ale žádné není tak zábavné.

Gréta je privátní tanečnice. Ve svém mladém životě už má za sebou mnoho zážitků, ale ten, který zde popisuje, patří k těm hodně oblíbeným.

Narodila se v bývalém východním Německu, v malé vesničce jménem Hetzobaden, ale už v sedmnácti ji opustila a odešla do Berlína, kde se díky svému výjimečnému vzhledu stala exotickou tanečnicí.

Brzy měla víc peněz, než si kdy dovedla představit. Projevila se jako velmi talentovaná tanečnice a byl o ni velký zájem. Asi po roce tancování v berlínských klubech dostala příležitost vydělávat velké peníze, a to v jednom z privátních erotických klubů v Mnichově. Dnes je Gréta privátní tanečnicí v tom nejlepším z nich a její fascinující vystoupení mají velký úspěch.

Necháme ji, ať v tom vyprávění pokračuje sama...

*

S Kristen a Katy jsem se seznámila loni v Růžové kočičce. To už jsem tam pracovala skoro půl roku a vzpomínám si, že jsem je viděla, jak vešly do barové zóny a sedly si ke skleničce na kus řeči.

Nestávalo se často, že Růžovou kočičku navštívily ženy bez doprovodu, pokud to nebyly lesby. Tento pár mi tak ale nepřipadal, a věřte mi, že to obvykle poznám.

Byla jsem zrovna uprostřed svého představení, když přišly, a neviděla jsem na ně moc dobře, ale zdálo se mi, že vypadají dost mladě na to, že jsou právě tady. Platinová blondýnka na mě působila jistým magnetismem a já z ní nemohla spustit oči, alespoň dokud mi Kurt nestrčil svého velkého pinďoura do pusy.

V tu chvíli jsem ztratila o dívkách přehled. Byla jsem na pódiu asi dvacet minut a chystali jsme se na opravdu divoké věci. To vystoupení bylo u zákazníků oblíbené a já měla co dělat. Musela jsem se soustředit, protože není snadné dostat do sebe něco tak velkého až po jílec.

Kurt mi začal mrdat pusu svým velkým ptákem a já se pustila do své úlohy. Nechala jsem ho, aby mě uložil na podlahu jeviště a pronikl mi do úst a krku stejně hluboko jako do ženské vagíny. Věřte mi, když říkám, že vzít si do krku mužský ztopořený penis až po jílec vyžaduje určitý talent. Většina žen to nedokáže, ať se snaží sebevíc; dávivému reflexu se dá jen těžko vyhnout.

Ale byla to součást našeho vystoupení, takže Kurt pumpoval dál do mého krku a z něj, a já mu masírovala jeho velké koule. V tom čísle jsme předstírali, že jsme diváci, kteří šli na pódium a rozdávají si to přede všemi. V průběhu toho večera nás sledovalo početné publikum a naším úkolem bylo to rozjet.

Vždycky jsem se ráda vystavovala na veřejnosti. Jsem hrdá na své tělo a tvrdě pracuji na tom, aby bylo v pořádku. Když se Kurt začal vzrušovat – a to vždycky poznám – pumpoval mi do pusy ještě silněji. V posledním momentu se mi podle plánu z úst vytáhl a vystříkal na mě pořádnou dávku spermatu.

Jako obvykle jsem se to snažila pochytat do pusy, zatímco on klečel u mě a honil si svůj vercajk. Bylo to jako vždy velmi upatlané a divákům se to líbilo, vstávali při tom a povzbuzovali nás.

Kurt je hodný kluk; není moc mužů, kteří by se dokázali udělat dvakrát nebo třikrát za večer před obecenstvem. Kdybych byla mužem, asi bych se při sexu tak nudila, že bych s ejakulací měla problém.

No, možná ne, protože na jevišti můžu mít orgasmus hodně krát a dělám to už docela dlouho.

Kurt dokončil svou masturbační show a spustil se svým krásně pevným trupem na mě, aby svoje sperma vetřel mezi naše těla. Když mi svůj velký penis vložil mezi nohy a přitiskl mi ho na stydké pysky, předstírala jsem, že mě znovu přemáhá vášeň, a když na mě ztěžka dopadl a vrazil mi svůj kůl do kundy, vyvalila jsem oči a zachroptěla.

Jak pumpoval, podívala jsem se do publika a znovu uviděla ty dvě dívky. Přesunuly se ke stolu vpředu (stoly u pódia se vždycky nechávají pro atraktivní ženy) a ta blondýnka nás pozorně sledovala.

Její kamarádka vypadala, jako by to všechno už někdy viděla a nedávala pozor. Zdálo se, že si místo toho prohlíží muže v místnosti.

Kurt konečně začal hrát svůj orgasmus a já na to šla s ním. Začal do mě pořádně bušit, zatímco já jsem mu obtočila nohy kolem boků a začala mu vycházet vstříc. Přírazy Kurtova čuráku jsem si opravdu užívala; po prvním večerním orgasmu dokázal být jako stroj.

Začal chrčet a předstíral, že se do mě udělá, a já si uvědomila, že to chce ukončit dřív, než já budu hotová, tak jsem ho chytila a převalila se na něj. V žádném případě jsem nehodlala dopustit, abych zůstala frustrovaná. Začala jsem na něm jezdit, jako by to byl jeden z těch mechanických býků, které vídáte ve falešných westernových nočních klubech.

Opravdu jsem si to užívala, a jak jsem tak jezdila na Kurtově péru, podívala jsem se na tu blondýnku a viděla, že je u toho se mnou. Zadržovala dech a bylo zřejmé, že ničeho ostatního si nevšímá; bylo to, jako bych vystupovala jen pro ni.

Vypadala tak sexy a dívala se na mě s tak nevinným chtíčem v očích, že jsem se vzrušila a zcela mimovolně jsem začala stoupat k vyvrcholení. Za chvíli jsem se na Kurtově velkém péru udělala, a jak se moje tělo třáslo v nevědomí a orgasmu, podívala jsem se jí do očí a spojily jsme se. Byla tam se mnou a bylo to úžasné.

Kurt, suverénní profesionál, se samozřejmě udělal ve stejnou chvíli jako já, a ta naše show dosáhla sexuálního vrcholu, o jakém se většině párů může jen zdát.

Zhroutili jsme se na zpocenou, lepkavou hromadu a dýchali jako pár kovářských měchů. Nakonec jsem vstala, Kurt taky, a než jsme opustili pódium, rozdávali jsme na všechny strany své naučené úsměvy.

„Díky, Kurte. To bylo skvělé. Vždycky mě překvapíš svou technikou. Když už si myslím, že to budu muset předstírat, tak mě vzrušíš.“

Kurt se spokojeně usmál a řekl svým bavorským přízvukem: „Proto s tebou rád vystupuju. Jsi vždycky moje první volba. Teď jdu do sprchy. Za dvě hodiny začínáme znovu.“ A s tím odkráčel nahý chodbou, před tělem se mu pohupoval jeho nádherný pták.

*

Možná byste si mysleli, že se vším tím sexem, kterého se nám dostává, se staneme netečnými, ale to byste se mýlili. Jistě, pokud jde o to být nahá před lidmi, to zevšední, ale mrdání na veřejnosti je vždycky vzrušující.

Náhle jsem si vzpomněla na svou malou blondýnku. Spěchala jsem do šatny a rychle se osprchovala. Čas mezi představeními patřil nám, mohli jsme si vybrat, jestli budeme ležet a odpočívat, nebo se vydáme do davu a třeba si s někým privátně zatancujeme.

Privátní tanec je to, kde se točí velké peníze. Talentovaná holka – nebo kluk – si za večer může hodně vydělat. Jednou jsem za dvacet minut práce dostala deset tisíc eur. To bylo mimořádné, ačkoli si teď už na bohaté Araby dávám pozor.

Běžně si za noc vydělám kolem dvou až tří tisíc, nepočítaje v to peníze, které dostávám z klubu. Ty jsou zdanitelné, ten zbytek ne. Každopádně to něco vypovídá o mém duševním rozpoložení, když vám řeknu, že jsem v tu chvíli nemyslela na privátní tanec, ale jen na tu malou blondýnku.

Když jsem se osprchovala, hledala jsem něco vhodného na sebe. Vybrala jsem si francouzské triko, což jsou hedvábné šaty, střižené jako normální dívčí tričko.

Když jsem se na sebe podívala do zrcadla, viděla jsem skrz látku každou křivku i rovinku svého těla, dokonce i malé pupínky husí kůže kolem svých dvorců na prsou. Napadlo mě, že většina žen by se bála nosit něco tak odhalujícího na veřejnosti.

Po chvilce obdivování vlastního těla jsem vešla dveřmi do hlavní místnosti, abych se podívala po svých potenciálních nových kamarádkách. Nebyla jsem si jistá, jestli tam ještě budou, ale když jsem si vybavila pohled té mladší dívky, doufala jsem.

Ano, byly tam, něčemu se spolu chichotaly. Na vteřinu jsem znejistěla, co mám dělat, co když pro ně bude to vyrušení nevítané? Nicméně jsem se s nimi opravdu chtěla seznámit, zejména s tou blondýnou, která mě tolik zaujala, a tak jsem sebrala odvahu a vydala se k jejich stolu, obvyklé nabídky zákazníků, které jsem míjela, jsem ignorovala.

„Dobrý den. Jmenuju se Gréta. Smím si k vám na chvíli přisednout?“ Obě dívky ke mně vzhlédly. Starší se usmála, ale ta mladší, blonďatá, vypadala zaskočeně. Zdálo se mi, že se zachvěla, ale možná se mi to jen zdálo.

„Samozřejmě. Líbilo se nám vaše představení, a právě jsme o vás mluvili,“ řekla starší dívka. Zněla americky.

Zdá se, že Američany v Evropě každý pozná. Myslím, že s Evropany v Americe je to podobné. Pokračovala: „Já jsem Katy a tohle je Kristen. Ani nevíš, jak sexy jsi tam nahoře vypadala.“

„Děkuju. Od tak hezké příslušnice našeho pohlaví to považuju za skutečný kompliment. Už jste tu někdy byly?“

„Ne, jsme v Německu na mezinárodních krasobruslařských závodech v Norimberku. Máme pár dní volna a já jsem o tomhle místě slyšela, tak jsem ho prostě musela navštívit, když mám příležitost.“

Katy se rozplývala a v rozrušení si pletla některá slova. Otočila jsem se k blondýnce. „A co ty, co si myslíš o tomhle nočním klubu?“ Pozorně jsem si ji prohlédla a byla jsem stejně zaujatá, jako když jsem ji viděla poprvé. Vypadala docela nevinně, ale cítila jsem, že za těma velkýma modrýma očima se skrývá spřízněná duše. Dál jsem se na ni dívala, zatímco se ticho protahovalo, a pak spustila, jako by ji zasáhl elektrický proud, a její krásná mladá tvář zrudla vyzývavou růžovou barvou. „Já... já... omlouvám se,“ vykoktala. „Nechtěla jsem na tebe zírat. Já jen, že... opravdu nevím, co jsi mi před chvílí řekla. Byla jsem tak zaměstnaná pohledem na tebe, že jsem nic nevnímala. Prosím, odpusť mi...“

„Má krásná mladá přítelkyně, odpustila bych ti cokoli. Prosím, neomlouvej se. I já jsem se na tebe ráda dívala.“ Usmála jsem se na ni a doufala, že vše půjde podle mých představ. Předtím jsem si neuvědomila, že to jsou Američanky, jinak bych to vzala v úvahu. Všichni víme, jak jsou Američané prudérní. Stejně jsem ale cítila, že bych si mohla najít novou kamarádku, když se budu dost snažit.

To už na pódiu byla další dvojice. Byli to amatéři, ale musela jsem uznat, že svlečení vypadali docela dobře. „Kristen, předtím jsi mi neodpověděla. Užíváš si dnešní večer?“

„Ano, hodně. Nemyslela jsem si to, ale Katy mě přemluvila, abych šla s ní, a ani nevíš, jak sexy mi to tu připadá.“ Řekla to s takovým nadšením, že mě to okouzlilo.

„Co si myslíš o mně a Kurtovi na pódiu?“

„Nikdy v životě jsem nebyla tak vzrušená. Nikdy jsem si nemyslela, že sex může být tak sexy. Skoro jsem se k tobě chtěla přidat.“ Kristen se při poslední větě nervózně zachichotala.

To byla narážka, jakou jsem potřebovala – bylo skvělé, že mi ta milá holka nabídla takovou šanci. „Kristen, Katy, co byste řekly vystoupení pro publikum?“ Opravdu jsem si myslela, že by z nich byly vynikající aktérky. Bylo mi jasné, že by jim to na jevišti slušelo i nahým – jejich těla byla opravdu vypracovaná, možná díky bruslení – ale budou pro?

Kristen zněla šokovaně. „To ne! To bych nikdy nemohla udělat. Upřímně, umřela bych rozpaky. Ale ty to udělej, Katy. Byla bys úžasná.“

„Kristen je panna, proto se tak stydí. Ale musím s ní souhlasit. Chtěla jsem jenom vidět nějaký žhavý sex; ne tu vystupovat nebo tak něco.“ Katy zněla trochu nervózně, ale všimla jsem si, že se jí oči lesknou.

„Tak hezká dívka jako ty je stále panna?“ zeptala jsem se. „Tomu je těžké uvěřit. Kolik ti je, Kristen?“

„Loni v únoru mi bylo osmnáct a možná to zní divně, ale mezi školou a snahou stát se profesionální krasobruslařkou jsem neměla moc času na randění, kluky a tak. A nemám ráda, když si ze mě kvůli tomu někdo dělá legraci.“

„To jsem nechtěla, Kristen, opravdu. Jen jsem mezi námi cítila nějaké pouto a myslela jsem, že bys možná ráda vystoupila. Mohli bychom to být jen ty a já... a Katy taky, jestli chce... Víš, nebudeš tu tak dlouho a tohle je možná tvoje jediná možnost. Mnoho žen to tady zkusí, jen jednou. Je to příležitost, která se naskytne jednou za život. Možná zjistíš, že je to tak příjemné, jak to vypadá. A já se jen tak někoho neptám, to mi věř.“

„Nechci otěhotnět, ani riskovat, že se to stane. Přiznávám, že mě ta myšlenka vzrušuje, ale bojím se nemocí a těhotenství, tak to prostě nepřipadá v úvahu.“ Kristen to řekla s tak roztomilou pevností v hlase, až mě to rozesmálo.

„Zlatíčko, nedopustila bych, aby se ti něco stalo. Pro tvou informaci, profesionálky, které tu vystupují, vydělávají až šest set tisíc eur ročně a rozhodně nechtějí otěhotnět ani se nakazit nějakou nemocí. Kurt podstoupil vasektomii, a nemohla bys s ním otěhotnět ani kdyby se o to pokusil. Ale já myslela jen na nás holky. No tak, Kristen. Přemýšlej o tom. Už nás tam nahoře vidím a vím, že by z tebe publikum šílelo.“

Všimla jsem si, že Katy zřejmě přemýšlí o tom, co jsem právě řekla, a vzpomněla jsem si na svoje poprvé. Nebyla jsem panna nebo tak něco, ale bylo to velké vzrušení. Postavit se před padesát lidí a mít s někým sex, to člověku rozbuší srdce jako nic jiného. Poprvé jsem se tomu prostě poddala, nechala jsem toho muže, aby si se mnou dělal, co chce, a jen jsem reagovala na jeho doteky.

Myslím, že jsem za tu noc měla víc orgasmů než kdykoli předtím nebo potom. Bylo to, jako by mi hořely všechny nervy v těle. Tak jsem to zkusila znovu.

„Kristen, nikdy nebudeš mít lepší sex než se mnou, to ti zaručuju. Nebudeš muset nic dělat, necháš to na mně. A Katy, vím, že tobě by se to taky líbilo. No tak, co říkáte? Naše představení začíná za hodinu a já bych vás v něm ráda měla obě.“

Katy měla v očích skelný pohled, ale po chvíli váhání odpověděla: „Proč ne? Asi jsem to opravdu vždycky chtěla udělat. No tak, Kristen, uděláme to obě. Bude to zábava a nemusíš tam nahoře dělat nic, co bys nechtěla. Kromě toho jsem tě ve sprše viděla dost často a můžu ti říct, že se nemáš za co stydět. Tohle je jedinečná šance, a když ji nevyužijeme, budeme vždycky přemýšlet, jaké by to bylo.“

„Katy! Nemůžu uvěřit, že jsi to řekla!“ Kristen zněla šokovaně, bylo zřejmé, že s kamarádkou obvykle souhlasí.

Opravdu jsem chtěla mít s tou dívkou sex, tak jsem na ni trochu víc zatlačila. „Kristen, byl by to pro tebe úlet. Za pár dní se vracíš domů do Ameriky, kde nic takového není. U profesionálů budeš v naprostém bezpečí a věř mi, že to bude vzpomínka, která ti zůstane do konce života.“

„No... já nevím... Nikdy jsem o něčem takovém neuvažovala.“

Poznala jsem, že její odhodlání se hroutí, a podívala jsem se na Katy, aby mě podpořila. Katy dostala nápad a ozvala se: „No tak, Krisy. Pojďme do toho – vyzývám tě. Udělám to, když ty taky. Pojď do toho.“

„No... myslím, že by to bylo dost jiné... ale neměla bych nejmenší tušení, co mám dělat.“

Tělem mi projelo vzrušení, vyskočila jsem a řekla: „Pojďte za mnou, dámy. Vezmu vás za scénu a projdeme si program.“

Pak jsem je vzala za ruce a vyvedla z místnosti. Cestou jsem si všimla, že někteří zkušenější návštěvníci si dívky prohlížejí a dávají hlavy dohromady, protože nepochybně tuší, že byly přemluveny k vystoupení.

Šly jsme rovnou do mé šatny a já zazvonila na Kurta. Požádala jsem ho, aby se za mnou zastavil, že mám dvě krásné ženy, které bych mu ráda představila.

Kurt, protože to je Kurt, tam byl vmžiku. „Ach, ano,“ vydechl. „Jsou opravdu nádherné, Gréto. Moc rád bych s nimi vystupoval. Dobrý den, dámy. Řekla vám o mně Gréta?“

Katy řekla tichým hlasem: „Viděly jsme tvůj poslední výkon.“

„To je moc dobře. Líbilo se vám naše vystoupení?“

Tady se do toho vložila Kristen. „Byl jsi úžasný. Nikdy jsem si neuvědomila, že sex je takový.“

Kurta to trochu zaskočilo a vrhl na mě tázavý pohled.

„Ano, Kurte, Kristen je panna, ale chce se předvést.“

„Ještě nikdy jsme to nedělali s pannou, Gréto. Je to moudré?“ zeptal se Kurt a znělo to trochu znepokojeně.

„Postarám se o Kristen,“ řekla jsem. „Ty vystoupíš s Katy. Jsem si docela jistá, že tě zvládne.“ Zasmála jsem se. „A kdyby Kristen chtěla dělat víc, necháme ji, ano?“

„Mně to zní dobře, ale měla bys je připravit, za dvacet pět minut začínáme. Uvidíme se, dámy, později. Moc se na to těším.“ Kurt věnoval Katy dlouhý rozpálený pohled, a než se vypotácel z místnosti, její oči ho sledovaly s výrazem dítěte v cukrárně.

Když byl Kurt pryč, obrátila jsem se k dívkám. „Dobře. Teď se přede mnou musíte svléknout.“

Stály tam s očima dokořán a ani jedna se nepohnula. Přistoupila jsem ke Kristen a začala jí rozepínat halenku, zatímco ona jen tiše stála a nechala mě, abych ji svlékla. Sesunula jsem jí rozepnutou blůzu z ramen, pak jsem jí rozepnula sukni a nechala ji spadnout.

Užívala jsem si, když jsem hádala, jak se asi Kristen cítí, když ji svléká jiná žena. Vzpomněla jsem si, jak se mi to stalo poprvé, a doufala jsem, že si to Kristen užívá stejně jako já tenkrát. Usmívala jsem se na ni, když jsem k ní šla blíž, natáhla se za ni, abych jí rozepnula podprsenku, a s ní v rukou jsem ustoupila.

Ano, její tělo se mi líbilo tak, jak jsem si myslela, že se mi bude líbit. Stála teď jen v kalhotkách a ruce měla podél těla. Bylo to dobré znamení, že se nesnažila zakrýt si prsa. Měla malé, ale dobře osvalené a úžasně vypracované tělo. To se mi na ženách líbí. Tak často jsou jen měkké, a to se mnou nic nedělá.

Ale Kristen měla tělo atletky. Stála tam se vzrušením v očích a dívala se do mých. Přistihla jsem se, že se mi chce ji osahávat, ale držela jsem se zpátky.

„Kristen, jsi krásná. Myslím to vážně. Dnes večer se o tobě bude spoustě lidí zdát.“

Otočila jsem se ke Katy a pomohla jí svléknout svetr. Když jsem jí ho stáhla přes hlavu, rozepnula si sukni a pak si sundala podprsenku a kalhotky. Ano, pomyslela jsem si, má odvahu. Nevím, jestli bych se takhle dokázala svléknout hned napoprvé.

Dívky teď přede mnou stály nahé. Katy byla o pár centimetrů vyšší než Kristen, měla silnější kosti a její prsa byla o číslo nebo dvě větší než u Kristen. Obě dívky však měly naprosto dokonalé proporce.

„Pojďte, děvčata. Musíme se osprchovat, pak si namazat těla a už nám nezbývá moc času.“ Hodila jsem své francouzské triko na opěradlo židle a zavedla je do sprchového koutu. Ach ano, tohle bude opravdu zábava.

Spustila jsem proud vody, vstoupila dovnitř a vyzvala je, aby mě následovaly. Jakmile jsme byly všechny tři mokré, začala jsem Kristen mydlit tělo. Měla jsem své důvody, proč jsem si ji vybrala jako první. K mému překvapení se Katy hned přidala, a zatímco jsem Kristen mydlila zepředu, Katy jí dělala záda.

Bloudila jsem Kristen rukama po pevném těle; bylo to boží. Důkladně jsem ji namydlila a masírovala jí prsa, až jí bradavky stály v pozoru. Jen tam stála se zavřenýma očima, nechala mě dělat, co jsem chtěla, a vychutnávala si pocity, které jí masírování celého těla přinášelo. Vzpomněla jsem si na svůj úkol, přejela jsem jí rukama po plochém břiše a klekla si před ni, abych jí umyla stehna. Přitom jsem rukou přejela po jejím milostném trojúhelníku. Chvíli jsem ještě předstírala, že jí myju světlé blonďaté ochlupení, ale pak jsem jí bez jakéhokoli varování strčila dva prsty hluboko mezi pysky kundy.

Jak jsem očekávala, Kristen překvapeně vyskočila, ale já už jsem svou odpověď měla. Naše malá Krisy je sice panna, ale její panenská blána je pryč, takže tam něco měla. To bylo dobré. Byla jsem ráda, že to vím.

Omluvila jsem se za svou ‚chybu‘ a nyní jsme se s Kristen věnovali Katy. Jakmile jsme se navzájem umyly a namazaly (a to jsem si také užívala), byl čas jít.

„No, holky, funguje to takhle. Kristen, ty budeš se mnou, a Katy, ty dostaneš Kurta. Neboj se, bude se k tobě chovat jemně. Kristen, ty si dělej, co chceš a kdy chceš; žádný nátlak. A kdyby se ti něco nelíbilo, dej mi vědět.“

Pak jsem obě dívky vzala za ruku a vyšly jsme na pódium. Okamžitě se ozval potlesk. Jistě, potlesku se mi dostává pokaždé, ale zdálo se, že tenhle potlesk v sobě nese notu očekávání.

Domnívala jsem se, že ta ‚skutečnost‘, že Kristen je panna, se dostala k divákům. To je jedna z věcí, kterou management umí dobře, dostat informaci mezi klientelu. Obě dívky byly nervózní. Věděly zhruba, co mají očekávat, ale moc nevěděly, jak se mají chovat.

Udělalo na mě dojem, že nevypadají trapně, jen trochu utlumeně. „Vystup do středu pódia, Kristen. Katy, ty jdi támhle, tam přijde Kurt.“

Děvčata udělala přesně to, co jim bylo řečeno, a já byla nadšená, když jsem to viděla, protože jsem věděla, že pro ně to je poprvé. Kristen byla moje a já měla všechno připravené.

Kurt přišel na pódium s fanfárami a se svým typicky ztopořeným údem, který, jak jsem si všimla, vypadal na druhé vystoupení o něco tvrdší než obvykle. Vůbec mě to neurazilo. Koneckonců jsem na tom s Kristen byla stejně.

Přistoupil ke Katy a vzal ji do náruče. Já jsem si mezitím stoupla za Kristen, objala ji kolem ramen a opřela si bradu o její rameno, abych mohla sledovat vystoupení Kurta a Katy. Nechtěla jsem do toho jít příliš rychle.

Viděly jsme, jak si Kurt otočil Katy v náruči tak, aby stáli proti sobě. Vypadal vedle ní obrovský, jako džin s princeznou. Klekl si před ni a svýma mohutnýma rukama jí sáhl na ramena, pak jí velkými tlapami přejel po prsou, bradavkách a po pevném břiše až k nohám.

To udělal několikrát, Katy stála před ním vzpřímeně a hrdě a očividně si tu sexuální masáž užívala. Najednou, jako by ho přemohl chtíč, zvedl Kurt Katy za její tvarované boky a spustil ji na podlahu jako při baletu.

Na rozdíl od baletu však okamžitě zabořil tvář hluboko do véčka jejích zlatých stehen. Katy na to nádherně zareagovala a já byla z toho, jak jsem se na ně dívala, pořádně vlhká.

Téměř bez přemýšlení, s bradou stále na rameni Kristen, jsem si začala hrát s jejími bradavkami. Kývaly jsme se ze strany na stranu, sledovaly jsme Kurta, jak si užívá lízání, a já byla překvapená a potěšená, když Kristen zvedla ruku a začala mě hladit po tváři.

Kurt předváděl skvělou show a publikum bylo vzrušené, někteří štamgasti si stoupli, aby měli lepší výhled. Katy se pod Kurtovými ústy vlnily boky a ona to očividně nehrála.

Po chvíli se Kurt, pořád na kolenou, přiblížil ke krásné Kátině tváři. Zasunul ruku pod horní část jejího těla a zvedl ji z podlahy. Stále klečel, držel ji jen jednou rukou, druhá mu sloužila jako opora, a začal ji vášnivě po francouzsku líbat. Brzy se Katy snažila nadechnout, ale Kurt, v dominantní náladě, dál pokračoval v sání.

Mezitím moje lištička našla rukou má ústa a vsunula mi do nich prst, což bylo gesto, které jsem já sama vymýšlela šest měsíců. Začala jsem si myslet, že by Kristen mohla mít na sex přirozený talent.

Když jsem si uvědomila, že se ke mně zády v pomalém rytmu přitlačuje, přestala jsem se starat o Katy a Kurta a plně se věnovala své partnerce. Otočila jsem Kristen ve svém náručí a políbila ji na rty, nejdřív lehce, pak o trochu silněji, pak jsme se začaly líbat doopravdy.

Stály jsme uprostřed pódia, naše těla se tiskla k sobě a víc než padesát cizích lidí sledovalo, jak mě moje malá Kristen objímá a líbá. Překvapilo mě, jak rychle se vzrušila. Nová dívka obvykle nechává věcem volný průběh, ale Kristen si svůj malý exhibicionistický úlet očividně užívala a byla připravená převzít iniciativu, jen ještě nevěděla, bude-li se jí chtít.

Dav začal vyvolávat naše jména. Myslím teď, že všichni věděli o jejím panenství a o tom, že to, co se před nimi odehrává, je vzácný a jedinečný zážitek. Odtáhla jsem se od Kristen a poklekla před ní. Měla jsem v úmyslu předvést nějakou svou proslulou jazykovou akci, ale ona udělala opět něco nečekaného, klekla si ke mně, znovu se mi přisála na úst a sama mě trochu olízla.

Nakonec jsem se odtáhla a zašeptala: „Kristen, chci, aby ses postavila na všechny čtyři, protože tě budu mrdat zezadu. Divákům se to bude líbit a zaručuju, že tobě taky. Věř mi, zlatíčko.“

Kristen se zamračila, ale udělala, co jsem jí řekla, klekla si na všechny čtyři a očekávala mě. Když jsem lezla za ní, mohla jsem si prohlédnout její tělo. V tom osvětlení v klubu se zdálo, že její kůže září vlastním vnitřním světlem. Byla jsem dojatá její krásou, zvedla jsem se a opřela se o její silná, hladká atletická záda.

Natáhla jsem se mezi její nohy a začala hladit štěrbinu její kundy, při tom jsem se na konci každého tahu svými klouby otřela o její poštěváček. Nepřekvapilo mě, že je mokrá; já na tom byla stejně...

Honit ji mi připadalo ještě příjemnější než dělat si to sama. Její tělo se zachvělo pokaždé, když jsem se rukou dotkla jejího milostného knoflíku, a já si to také užívala.

Vědomí, že na tuhle dívku nikdy předtím nikdo nesáhl, že její sexuální rozkoše zatím zahrnovaly jen to, co si dělala sama, a že jsem její první, to mě opravdu vzrušovalo.

Dala jsem kulisákovi znamení a on mi hodil rekvizitu. Pošeptala jsem Kristen: „Miláčku, už brzy tě budu mrdat. Důvěřuj mně. Neublížím ti. Prostě zůstaň uvolněná a nech to na mně, ano?“

Odpověděla jen zasténáním a rytmicky zadkem dorážela na mé prsty. Strčila jsem svou nohu mezi její a nechala ji, aby mi obskakovala stehno. Mezitím jsem vzala své proslulé upínací ‚mužství‘ a jeden jeho konec zasunula do sebe. Potom jsem si připnula podpůrný postroj.

Bylo tak příjemné být plná. Vždycky se cítím silná, když mám na sobě toho připínacího ptáka, někdy mě napadá, že umím používat umělý penis lépe než většina mužů ten svůj skutečný. Ale mám před nimi výhodu; vím, jaké to je, když mě muž mrdá. Ať se heterosexuální muži sebevíc snaží si to představit, nikdy ten pocit nemohou doopravdy poznat.

Trochu mě vzrušilo, když jsem si uvědomila, že Kristen o tom neví... zatím.

Vytáhla jsem svou nohu zpod Kristen, a ona zklamaně zasténala. Pak jsem se trochu zaklonila a třela své ‚mužství‘ o její lesknoucí se pysky. Řekla jsem tiše: „Kristen, miláčku, chci, abys natáhla ruku dozadu a zasunula si mě do sebe.“

Ohlédla se přes nohy a já cítila, jak sebou překvapeně trhla, když uviděla mého pětadvaceticentimetrového chlapíka jako živého. Řekla jsem: „Věř mi, Kristen. Tohle si užiješ, slibuju.“

Pomalu si sáhla mezi nohy a prstem mi sáhla na ‚ptáka‘. Po chvíli jsem to musela říct ještě jednou, tentokrát trochu naléhavěji. „Kristen, prosím tě, dej si můj penis ke své díře. Udělej to hned, všichni tě k tomu vyzývají. Copak je neslyšíš, Kristen? Čekají, až tě připravím o panenství. Chceš, abych to udělala, zlatíčko? Chceš?“ Srdce mi bušilo, když teď chytla můj umělý penis a přitáhla si ho ke kundě, přičemž se ‚moje polovina‘ uměláka ve mně pohybovala.

Přiložila si ho k otvoru a já jemně vysunula boky dopředu, abych pronikla mezi pysky její kundy. Kristen vykřikla, jak se její panenská píča při tom musela roztáhnout, ale já jsem nepřestala.

Pomalu jsem do ní zasunula asi tři centimetry. Chvěla se pode mnou, ale nevěděla jsem, jestli bolestí nebo rozkoší, a ani mě to nezajímalo. Prostě jsem se soustředila na to, abych svou malou americkou princeznu udělala, a tak jsem do ní rytmicky zajížděla pořád hlouběji, po centimetrech.

Dav už tou dobou šílel. Slyšela jsem, jak Kristen rychle a mělce dýchá, jako rodička při porodu Lamazovou metodou.

Postupnými přírazy jsem se dostávala do její roztažené díry dál a dál, až jsem nakonec dosáhla dna. Všech pětadvacet centimetrů bylo uvnitř mé malé princezny a ona při tom nijak nekřičela.

Publikum mě povzbuzovalo tichým, rytmickým skandováním: „Mrdej ji! Mrdej ji! Mrdej ji! ...“ a tak jsem to dělala a Kristen to ani trochu nevadilo.

Zarazit, vytáhnout, zarazit, vytáhnout... Rytmus začínal pozvolna a postupně se zrychloval. Vím, co se davu líbí – je to velký penis, který zajíždí a vyjíždí z pěkné mokré kundy. Zní to drsně, ale je to lidská přirozenost a já vydělávám spoustu peněz, protože tomu rozumím.

Tak jsem to dělala i s Kristen. Dávala jsem jí hodně ptáka; falešného ptáka, aby bylo jasno, ale dobrého ptáka. Opravdu se do toho dostávala – slyšela jsem, jak na vrcholu každého přírazu zakňučí – a věděla jsem, že se tady dnes večer vyškrábe až na vrchol.

V publiku to hrozně vřelo, ale Kristen byla ve svém vlastním malém světě. Držela jsem ji kolem břicha a udržovala tempo, dokud jsem neucítila, jak se jí začínají vlnit břišní svaly a její tělo se pode mnou začíná škubat. Pak začala křičet: „Och ano! Ano! Můj bože ano!“ a přirážela ke mně stejně silně, jako jsem do ní přirážela já.

Při každém jejím pohybu mně moje polovina toho obousměrného uměláka zatlačila na klitoris a během minuty jsem zažila možná ten nejúžasnější orgasmus, co jsem kdy měla. Vědomí, že se Kristen udělala díky mému úsilí, mi k tomu výrazně dopomohlo. Třásly jsme se a křečovitě se svíjely ve společné změti, naše šťávy a pot se mísily, udělaly jsme se současně.

Najednou Kristen jako by ztratila sílu a začala pode mnou podklesávat. Nedokázala jsem ji udržet, takže spadla na podlahu jeviště, rozvalila se pode mnou a mé vinylové ‚mužství‘ jí vyklouzlo z těla, zatímco publikum souhlasně řvalo.

Podívala jsem se na její sladké, bezvládné tělo a usmála se. Ve tváři měla výraz naprosté blaženosti, oči měla zavřené a těžce dýchala. Je přirozená, pomyslela jsem si. Nehrála to, ale ani to nepotřebovala, byla přirozená.

Zaslechla jsem, jak jiná část publika vykřikuje Kurtovo jméno, a stále vkleče nad Kristen jsem se rozhlédla, abych zjistila, jak se mu daří.

Bušil do Kátiny kundy jako stroj. Ze svého úhlu jsem viděla, jak se z ní jeho obrovský penis vytahuje a pak do ní zase zalézá jako had do své díry. Katy nevnímala nic jiného než to, jak ji Kurt skvěle mrdá.

Věděla jsem, jaké to může být, sama jsem to také párkrát zažila. Podívala jsem se na Kristen. Byla schoulená do klubíčka, kolena měla na hrudi, ležela na boku, její stále zavřené oči byly namířené do publika.

Pak jsem se podívala na Kurta. Jeho zadek se zvedal a klesal. Věděla jsem, že i kdyby se do Katy udělal, udrží rytmus, dokud nepřijde orgasmus i na ni; to on uměl. Cítila jsem, že bych se měla přidat, a tak jsem vstala, jednou rukou jsem si přidržovala svůj umělý úd a přiskočila jsem k souložícímu páru.

Klekla jsem si za Kurta a tázavě se podívala na publikum. Ti mě povzbuzovali: „Udělej ho! Do toho, udělej ho!“ Obvykle se Kurta předem ptám, když se odhodlávám k obrácenému provedení, ale dnes večer bylo všechno jinak.

Jediné varování, které jsem mu mohla dát, bylo to, že jsem se nad ním sklonila a otřela se mu bradavkami o záda. Nezdálo se však, že by si mě všimnul, nebo mu to bylo jedno – nevím, co z toho platilo.

Uchopila jsem tedy svého stále ještě mokrého a kluzkého ‚ptáka‘ a přitiskla jeho hlavičku na Kurtova zadní dvířka. Nechala jsem ho, ať si mě vezme dovnitř svou vlastní rychlostí. Pokaždé, když z Katy vyjel, napíchl se na můj bodák. Tak trochu jsem šla za ním, když se do ní znovu zasouval, takže s každým jeho pohybem boků dozadu se můj ‚čurák‘ do jeho zadku zabořil o něco hlouběji.

Nakonec tam byl pohřbený úplně. Vždycky jsem ráda dělala muže. Je to způsob, jak si vyměnit role, a kromě toho publiku se to vždycky líbí.

Pokaždé, když to Kurt hrnul do Katy, stáhl se z mého ‚ptáka‘; a kdykoli z ní svého ptáka vytahoval, dostal toho mého hluboko do zadku.

Zatímco si tedy Katy užívala svůj životní sex, Kurt byl zároveň také opíchán. Předvedli jsme pořádnou show. Není snadné udržet takový rytmus, ale Kurt i já jsme věděli, co děláme.

Nakonec se Katy začala zmítat v závěrečném orgasmu. Kurt i já jsme poznali, že ji vyčerpal, že víc už toho nevydrží. Vydávala neznatelné zvuky a její krásné tělo se pod Kurtem nekontrolovatelně zmítalo.

Potom to k mému překvapení přišlo i na Kurta. Poznala jsem to, protože jsem mu jeho kládu pohladila pokaždé, když se nadzvedl a než znovu přirazil, a najednou jsem cítila, jak mi na ruku stékají horké tekutiny.

Vítězoslavně jsem se usmála na publikum a natáhla kapající ruku tak, aby ji všichni viděli. Kurt se zhroutil na Katy, vyvlékl se ze mě a pak se odvalil od jejího pokořeného těla.

Tolik se mi nedostávalo dechu, že jsem zůstala klečet a honila si rukou svůj vinylový ‚penis‘, který jsem si při tom vlastně strkala do pochvy, takže dav viděl jen ženu, která masturbuje s robertkem. Ráda jsem to dělala, byla to taková moje obchodní značka.

Po chvíli jsem vyskočila, sundala si připínací penis a zvedla ho nad hlavou jako trofej. Kurt vstal a postavil se vedle mě. Spustila hudba. Stáli jsme uprostřed pódia, dva blonďatí Němci, a po stranách vedle nás naše dvě americké oběti, použité a vysílené. Byla to velmi erotická a symbolická scéna, to mi můžete věřit.

*

Ten večer byl pro mě tak zábavný, že jsem od té doby vždycky vyhlížela další pannu, kterou bych mohla vzít na pódium. Musím však přiznat, že takovou, jako byla Kristen, jsem už nikdy nenašla.

S Katy se vrátily do Norimberku na krasobruslařskou soutěž a vedly si dobře. O týden později odletěly domů do Ameriky. Stále od nich dostávám vánoční pohlednice. Kristen mi mnohokrát napsala, že jestli někdy přijedu do Ameriky, musím bydlet u ní.

Netuším, kde leží Oregon, ale jestli někdy pojedu do Ameriky, určitě to zjistím...

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Spoutaná pro potěšení

  11. 10. 2022jentaknekdo

Málokterá dívka vysloví své nejosobnější fantazie. Zatímco hromadné znásilnění, sex vynucovaný vlastním otcem nebo servání šatů v nákupním centru jako příprava na veřejné obtěžování partou divokých mladíků patří na nejvyšší příčky na žebříčku snů, jakákoli realita toho druhu může vždy nabídnout jen méně vzrušení. Ditě se však pořád vracel pouze jeden docela malý denní sen. Být svázaná a pořádně naplácaná!...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Petting, První sex, Spanking, Teen

Zvědavost patnáctiletých

  1. 3. 2013Neznámý autor

Ve svých patnácti letech jsem byla ještě panna, a hlavně jsem neměla skoro žádné zkušenosti v intimní oblasti. Taková nevinná cudná holčička z dobré rodiny jsem byla… Například jsem ještě nedržela v ruce klučičí nástroj, viděla jsem jenom na chviličku něco v pornočasopisech u stánku. Internet jsme doma neměli, rodiče mě drželi docela zkrátka. Pak jsem se seznámila se stejně starým Bořkem. Bořek mě...  celá povídka...
Kategorie: Teen, První sex, Šukačky, Petting, Mix

V sauně

  29. 1. 2012Roman

Je sobotní ráno a v posteli leží k sobě stuleni Roman s Veronikou. Roman se pomalu probouzí, protože cítí tlak v oblasti svých slabin, kam se tlačí Verunčina prdelka. Veronika už je vzhůru a dožaduje se laskání a mazlení. Nicméně Roman je ještě rozespalý a tak se jeho ruce položí nevědomky na Verunčina prsa a celé její tělo se více přitiskne k Romanovi. Verunčina prsa s bradavkami jsou citlivá na jakýkoli...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Mix, Šukačky, Grupáč

Ambiciozní asistentka

  31. 3. 2017Neznámý autor

Nastoupila jsem do jedné malé účetní firmy jako asistentka ředitele. Mým šéfem se stal milý čtyřicátník se šedinami ve vlasech a vráskami kolem očí. Měl sportovní postavu a charismatický obličej, ale kvůli pracovnímu vytížení vypadal věčně unaveně a nezdravě. Často se mnou vtipkoval o tom, že mi dává maximálně půl roku a budu vypadat stejně. A měl pravdu. Domů jsem chodila kvůli nestíhání uzávěrek...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky