Erotické povídky

Autor povídky:

Hell(en)

Vloženo: 18. 10. 2020

Kategorie:

Další povídky od Hell(en):

(M) orální kocovina

V létě si k nám domů přivedla má dcera přítele, aby zde spolu strávili společný víkend a já tak měla konečně možnost vidět toho jejího prince na živo. Neustále o něm básnila a když jsem mu v obývacím pokoji podávala ruku, hned jsem pochopila proč na něj pěla takové ódy.

Široká ramena, osmahlá tvář, pronikavé, modrošedé oči a delší vlasy mu propůjčovaly vzhled přitažlivého elegána a co víc? Choval se jako gentleman.

Daniel studoval druhý ročník vysoké školy a byl tak jen o rok starší, než moje Veronika.

Vše probíhalo vlastně normálně. Mladí měli svůj program a já se věnovala odpočinku, který jsem hodlala odpoledne zakončit kávou u kamarádky a zároveň bývalé spolužačky ze střední školy.

Jenomže nezůstalo jen u kávy a když se kámoška Jana vytasila s lahvinkou bílého, neodolala jsem. Čas mě nikterak netlačil a tak jsme spolu pili, smáli se a vzpomínali na první lásky a školní časy a taky na to, jak tenkrát byla úplně jiná doba.

„Připadám si staře.“ Utrousila jsem tónem, který prozrazoval že má stížnost byla míněna jako vtip, ale po další sklence se mi to nějak rozleželo v hlavě a já si začala uvědomovat, že už mám dospělou dceru, která má přítele a tak nějak už i svůj vlastní život.

Připozdívalo se a já značně společensky unavená jsem se s Janou rozloučila.

Možná bych spíše měla přiznat, že jsem se tak trochu vypotácela ze dveří a odcházela domů. Byla příjemná, teplá noc jako stvořená k procházce a tak mi ani nevadilo jít domů pěšky, protože jsem doufala, že se mi podaří na čerstvém vzduchu srovnat krok a nepřijdu domů, jako namazaná mamina co nezvládne trochu vína u kámošky.

Po příchodu domů jsem zjistila, že je všude tma a tak mě napadlo, že si někam mladí vyrazili. Vlezla jsem si proto do koupelny a dopřála si teplou sprchu. Pak jsem se jen v županu odebrala do ložnice, abych se převlékla.

Po cestě jsem míjela dveře pokoje své dcery a všimla si, že nejsou dovřené. Ani nevím co mě to vůbec nepadlo, asi za to mohlo to víno. Zastavila jsem se a škvírou jsem nahlédla dovnitř.

Svítila tam jen fialová lávová lampa a v tom tlumeném až intimním světle jsem zahlédla Daniela.

Stál tam úplně nahý, jeho pevné svalnaté tělo vypadalo jako vytesané z mramoru, ale co nejvíce upoutalo můj pohled byla jeho chlouba.

Jeho ztopořený penis měl úžasné proporce a i-když by mi snad ostřejší světlo posloužilo trochu více, i lávová lampa prozradila dost.

Stála jsem tam jako přibitá k zemi a snažila se dýchat velice tiše. Bála jsem se, že by na mě mohli přijít. Připadala jsem si strašně úchylně. Okukovat přítele své vlastní dcery? To se nedělá, když ale já si nemohla pomoc. Při pohledu na jeho výbavičku... no jen se přisát.

Oba milenci pochopitelně šeptali, protože museli slyšet, že jsem se sprchovala a tedy pochopili, že už jsem doma. Nejspíš měli za to, že jsem třeba v obývacím pokoji.

Ovšem já stála za dveřmi a sledovala jak jeho nástroj vzala do ruky a nejistými pohyby se snažila svého milého dráždit. No moc jí to nešlo. Při pohledu na to jak se Veronika snaží jsem začala chápat přirovnání „Drží to jako panna vocas.“ I-když jsem věděla, že dcera už panna není, zjevně moc zkušeností nenabrala. Jako třešnička na dortu se jevila tlumeným hlasem podaná věta o tom, proč to nerada dělá pusou.

„Ta je ale hloupá, takový pořádný nástroj a jí to neláká? Tak to asi nebude tak úplně po mě.“ Blesklo mi hlavou a při té myšlence jsem se tiše uchechtla.

„Ne! Přece je nebudeš šmírovat!“ Napomenula jsem se a s divným pocitem studu jsem potichu odcházela pryč.

V ložnici jsem se převlékla do saténové košilky a přes sebe jsem přehodila župan. Jeho penis dráždil mou představivost víc a víc a mě došlo, jak moc mi chybí sex. S manželem jsme byli dávno rozvedení a sem tam nějaká známost sice byla, ale nikdy to nevydrželo příliš dlouho.

Nebylo divu, že po nějaké době sexuální abstinence jsem vlhla při pohledu na mladého krasavce, kterého jsem své dceři opravdu záviděla. Uvažovala jsem dokonce nad tím jestli ze zásuvky svého nočního stolku nevyndám vibrátor a neudělám si to při myšlence na něj, ale nakonec jsem to zavrhla, nebo spíš jen odložila na později a odešla do obýváku. Natočila jsem si sklenici vody a usadila se k televizi.

Za okamžik přišla Veronika s Danielem. Usmála jsem se a dělala, jako nic. Chvíli jsme si povídali a pak si dcera odběhla dát sprchu.

Daniel se mnou zůstal o samotě a toho jsem se bála. Co bych u druhé odsoudila, jsem nyní měla silné cukání udělat.

Vědoma si faktu, že nemám moc času, bylo třeba neotálet a udělat to rychle.

Svlékla jsem župan a zůstala před ním jen v saténové košilce s výrazným výstřihem a bez kalhotek. Přitiskla jsem si prst na rty, aby byl potichu. Chvěl se jako osika a nejistě otáčel hlavou směrem ke koupelně. Pak se ale ihned otočil ke mně a v jeho tváři se v ten okamžik zrcadlila neskutečná touha, ale také strach, obavy a asi i tréma. Neustále si prohlížel můj vnadný hrudník a já z toho usoudila, že ho přitahuji.

Však už poprvé co sem přišel jsem si moc dobře všímala, že více pozornosti věnoval mým čtyřkám, než relativně ploché hrudi své přítelkyně. Nechápala jsem kde se to ve mě vzalo, ale normálně jsem začala se svou dcerou soupeřit a rozhodla jsem se ji podle podrazit nohy.

Jakoby by mi něco hluboko v hlavě šeptalo: „Je tu příležitost, tak se ji chop!“ Nevím co to bylo za hlas, ale já ho tehdy poslechla.

Daniel stál jako opařený a když tím mám na mysli, že stál tak tím myslím opravdu všude. Pravděpodobně si ty intimnosti před chvílí vedle v pokoji tolik neužil jak doufal.

Okamžitě jsem si před něj klekla a stáhla jsem mu kraťasy i se spodním prádlem až ke kotníkům. Ani necekl.

Pak jsem vzala do ruky jeho naběhnutý penis a dlaní jej pohladila. Chvěl se a já z toho měla fakt bláznivě skvělý pocit, že ještě dovedu rozparádit mladého muže. Fakt že jej přitahuji a to jsem při tom o 24 let starší mi dodával sebedůvěru.

Dívala jsem se mu přímo do očí a při tom jsem se rty dotkla špičky jeho žaludu.

„Ona ti to neudělá že?“ Řekla jsem tlumeně s ustaraným výrazem ve tváři a na to konto jsem ho vzala celý do pusy. Zdálo se, že mnou hrané chlípné divadélko jej pekelně vzrušuje.

Vzdychal jako pominutý až jsem se bála, že nás Veronika uslyší i přes puštěnou sprchu. Nebyl čas a tak jsem ho začala rychle kouřit. Vychutnávala jsem si vlhký, horký průbojník a jen jsem litovala, že nemáme čas na to, aby mi ho tam šoupl.

Vlhla jsem jako blázen. Byť jsem mu to dělala pusou jako smyslů zbavená, stále mi zbyla špetka rozumu a nechtěla jsem pro jistotu riskovat, že nás Verča načape. To by bylo něco šíleného a tak jsem si raději nechala zajít chuť na divoké rajtování, i-když mi to tedy bylo líto.

Mlaskání se rozléhalo obývákem a Daniel nemohl chudák samým vzrušením popadnout dech.

A já stále zrychlovala, abych jej stihla udělat než se dcera vrátí.

Cítila jsem se jako královna a jeho orgasmus se už nezadržitelně blížil. Lačně jsem si ho cpala do pusy a sála ho, jak to jen šlo. Hodlala jsem mu předvést jaké mám zkušenosti a zcela neskromně musím říct, že jsem se před ním blýskla.

Vychutnávala jsem si ten omamný pocit, kdy mám chlapa v hrsti. Tentokrát jsem byla já ta, která určuje rytmus.

Kousl se do hřbetu ruky a tlumil tak své silné steny, když se mi vycákal do pusy a já tu všechnu hořko-slanou nálož spolykala. Nečekala jsem, že toho bude tolik. Dalo by se očekávat, že od prvního orgasmu jej dělila tak půl hodina, možná o trochu víc, ale on cákal jako kdyby týden abstinoval a v ten okamžik mě napadlo, že se před tím s tou mou holkou vlastně možná ani neudělal. Jak jsem nečekala takový proud, trochu mi vyteklo ven a stékalo po bradě, ale jinak jsem vše vycucla do poslední kapičky.

Jeho výraz byl roztomile vtipný, patrně ještě takové kouření nezažil a to mi dodávalo sebevědomí.

Stoupla jsem si a rychle si oblékla župan. Daniel nelenil a pohotově se natáhl boxerky a kraťasy. Posadil se do křesla a dělal, že se spolu díváme na televizi.

Cítila jsem pramínek spermatu na bradě a pohotově je otřela, když najednou se v ten moment Veronika zjevila v obýváku oblečená do županu a s ručníkem na hlavě.

Daniel se usmíval blahem a pověděl, že se půjde také osprchovat. Pak se nenápadně vytratil.

V tu chvíli to přišlo. Uvědomila jsem si co jsem právě udělala. Vykouřila jsem penis příteli své dcery. Dcery která nic netušící teď seděla kousek ode mě a přepínala programy v televizi ve snaze najít něco zajímavého.

Neřekla jsem nic. Mísil se ve mně pocit viny a zároveň omamného pocity vítězství, rebelie, uspokojení a radosti, že se to povedlo. Srdce mi bušilo jako na poplach.

Doufala jsem, že mladíka nepřepadnou výčitky svědomí a že se jí k tomu nepřizná, ale věřila jsem tomu, že když dostal to co od Veroniky asi čekat nemůže, snad si tohle naše malé, chlípné tajemství bude hýčkat.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Luckadalší dívky
 
Sex po telefonu

Je mi 18 a všichni říkají, že jsem nevychovaná. Miluju sex po telefonu a hledám pána, který je mě dokáže plně ovládnout, zkrotit a vychovat. Chci, abys mě svazoval, chci se bát bolesti, kterou mi způsobíš.

Ošoustej mě na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LUCKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Noční čtyřka na trávníku

  4. 3. 2012yama

Po koupání v bazénu jsme seděli kolem stolku na zahradě v družné zábavě. Zdeněk byl v červeném saténovém župánku vedle Kláry, ta měla kolem sebe omotaný žlutý sarong. Já si právě připíjel vínkem s Danou oblečenou ve volné modré halence, pod ním se rýsovaly velké trčící bradavky neméně pevných a velkých prsou. Nálada stoupala úměrně s konzumací dobře vychlazeného vína. Horký letní podvečer se překulil...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Párty, Šukačky, Orál

Omyl

  30. 5. 2019Stalinka

S Marcelou jsem chodil asi měsíc, než mi dovolila, abych jí sáhl na prso a po dalších čtrnácti dnech i na kačenku. Přes kalhotky… Miloval jsem ji, a když jsem přivoněl k její lasturce a ochutnal její lůno, byl jsem ztracen úplně. No, půl roku jsem jí vylizoval puklého ježka, než dovolila, abych ji zbavil dívčí vzpomínky na nevinnost a uvedl ji mezi dospělé ženy. Bylo to super, alespoň pro mne, i když...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Spanking, Submisivní, Teen

Tříkolka

  7. 9. 2021jentaknekdo

Na druhý konec světa jsem odjela hned po škole, chtěla jsem se naučit dobře anglicky. Nakonec jsem se tu vdala a zůstala. V jihozápadním cípu Západní Austrálie se nachází několik krásných pláží. Dlouhé pásy nedotčeného písku oddělují Indický oceán od hustých lesů vysokých stromů karri. Stovky kilometrů neznečištěného a většinou neobydleného pobřeží se táhnou jako stříbrná stuha mezi skalnatými mysy....  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Orál, Prstění, Trapasy, Šukačky

Zlobivá žačka

  12. 6. 2009Neznámý autor

Je mi 35 a učím na střední ekonomické, kde valnou část studentů tvoří dívky. Už kolikrát jsem si říkal, že bych měl mít rozum, ale stejně, když v nějakém teplém měsíci vejdu do třídy a usměje se na mě ta záplava svůdných výstřihů, obnažených nožek a pubertální uvolněnosti, tak mi opravdu nezbývá, než usednout za katedru a maskovat pod ní svoji erekci.
Snažím se na tu přehršel nádherných voňavých těl...  celá povídka...
Kategorie: mix, Zralé ženy, Učitelky, Šukačky, Teen, Extrémy