Erotické povídky

Autor povídky:

Alenka Chtivá

Kategorie:

Další povídky od Alenka Chtivá:

Vloženo: 23. 9. 2015

Jak to všechno začalo

Ahoj. Jmenuji se Alena a chtěla bych vám vyprávět svůj příběh. Jsem štíhlá bruneta 165 vysoká, 50kg, tři roky vdaná, zatím bezdětná. S manželem Petrem máme spokojený, i když trochu stereotypní vztah. Oba jsme už oslavili třicetiny, rádi sportujeme a hodně pracujeme. Bohužel. V sexu jsem hodně konzervativní. Manžel trochu méně. Občas by rád něco zkusil, ale únava většinou udělá své.

Ještě před rokem jsem žila poklidným životem, chodila každé ráno do banky, kde pracuji a po nějaké změně ani moc netoužila. Vše začalo naprosto nenápadně a neplánovaně pozváním na chatu.

----------------------------------------

Chata

Kamarádka Dana mě pozvala na víkend na chatu. Manžel byl na firemní akci a tak jsem tedy jela. Na chatě už byl její manžel Roman, který připravoval maso na gril a chystal vše pro příjemný večer.

Byl pátek odpoledne, slunce už tolik nepálilo a tak jsme seděli venku, klábosili a pili víno. Atmosféra byla příjemná a já začínala být mírně opilá. Najednou se u vrátek objevil Romanův kamarád Jirka, kterého jsem neznala. Dana nás představila a nalila další skleničku vína a zábava pokračovala.

Jirka mi byl od začátku sympatický. Byl vysoký a bylo na něm vidět, že cvičí. Bylo mu teprve 25 let, ale přesto to byl dobrý společník. Dokázal se nenuceně bavit téměř o čemkoliv. Dobře se mi s ním povídalo a tak jsem ani nesledovala, kolik vína jsem už vypila. Vedli jsme takové ty nezávazné řeči, jako kdo kde bydlí, kam jezdí na dovolenou a tak. Ukázalo se, že s Jirkou jsme skoro sousedé, protože bydlí v malé bytovce ve vedlejší vesnici. Večer příjemně utíkal a když jsme se rozhodli, že půjdeme spát, byla už jedna hodina ráno a já byla pořádně opilá a unavená. Odcházela jsem do pokoje pro hosty, když za mnou Dana zavolala “Jirka bude spát s tebou. Snad to nevadí”. Něco jsem zamumlala, shodila jsem ze sebe oblečení a padla do postele. Ležela jsem na posteli jen v kalhotkách. Ještě jsem si říkala, na co ta Dana hned nemyslí.

Když přišel Jirka, už jsem spala. V místnosti sice bylo zhasnuto, ale oknem dovnitř svítil měsíc a tak Jirka viděl, že toho na sobě moc nemám. Přiklekl k mojí posteli a začal mě hladit po zádech. Protože jsem nijak nereagovala, začal pokrývat moje záda polibky a pomalu postupoval k mému zadečku. Když mi začal hladit a mačkat zadeček, opile jsem něco zamumlala a spala dál. Neměla jsem prostě sílu odkázat ho do patřičných mezí. Jirku to neodradilo a pokračoval v hlazení. Ležela jsem na břiše, levou nohu pokrčenou a tak se věnoval mým nohám a zadečku, který kalhotky příliš nezakrývaly. Hladil mě na vnitřní straně stehen a rukou pomalu postupoval nahoru, až k okraji kalhotek. Vždy, když byl u nich, jemně mi zmáčkl stehno a lehce se o ně otřel. Bylo to docela příjemné, ale jak jsem řekla, byla jsem dost opilá a tak jsem to moc nevnímala. V jednu chvíli, zrovna, když se rukou otíral o okraj kalhotek, jsem se nepatrně přetočila a ještě více pokrčila levou nohu. Jirku to povzbudilo a ukazováčkem zajel pod okraj kalhotek. Byly už trochu vlhké a tak Jirka neváhal a strčil pod ně celou ruku.

Ve své opilosti jsem si pořádně neuvědomovala, co dělám a tak jsem se přetočila víc na bříško, vystrčila zadeček, roztáhla nohy a nabídla mu svojí kundičku. Jirka si s ní hned začal hrát. Nejprve ji jemně roztáhl a prostředníčkem projel od poštěváčku až k dírce. Vzrušeně jsem vzdychla. Měla jsem ji krásně mokrou a tak mi do ní ten prst strčil. To mě probralo natolik, že jsem si konečně uvědomila, co dělám. Chystám se milovat s cizím chlapem. Rozum mi říkal, že to musím skončit. "Jirko nech toho, to nemůžeme. Já to nechci", pokoušela jsem se protestovat, ale přitom jsem dál ležela s vystrčeným zadečkem. Umlčel mě drážděním poštěváčku. Nechtěla jsem vzdychat a tak jsem se zakousla do rtu a křečovitě sevřela prostěradlo. “To nemůže myslet vážně.” říkala jsem si v duchu. “Jasně mu ukážu, že se mi to nelíbí, a on toho nechá.”. Dál mi ale jezdil prstem přes poštěváček, až jsem to nevydržela a hlasitě hekla. Hned na to mi do ní strčil prst a začal v ní rejdit. Vzdala jsem to. Začala jsem se kroutit a vzdychat. Vycházela jsem mu vstříc a tak přidal ještě ukazováček.

Šukal mě svými dlouhými prsty a já držela. Bylo to nádherné. Potom přestal a vrátil se k poštěváčku. Znovu mi roztáhl kundičku a prostředníčkem ho začal dráždit. Jemně po něm kroužil a tlačil na něj, až už jsem myslela, že už to nevydržím. Vzdychala jsem stále hlasitěji a rychleji. Když to na mě přicházelo, přestal. Unaveně jsem oddechovala, ale jakmile poznal, že jsem se trochu uklidnila, hned pokračoval v dráždění. Udržoval mě na hranici orgasmu celou věčnost. Potom mě přetočil na záda a přikázal “Roztáhni nohy”. Bez odporu jsem poslechla. Kundinčku mám hladce oholenou a tak se mi na ní hladově přisál. Roztáhl její pysky a začal sát poštěváček. Jemně ho stiskl rty a špičkou jazyka dráždil. Potom mi ještě strčil do kundičky dva prsty a začal jimi přirážet. Opět jsem se dostávala až skoro na vrchol, ale jakmile se mi začala kundička svírat, přestal.

Trápil mě tak dlouho, až jsem ho začala prosit, aby mi ho tam už konečně vrazil. Nenechal se dlouho prosit. Nalehl na mě a pomalu do mně začal vstupovat. Zasunul ho vždy jen na krajíček a zase ho povytáhl. Bylo to šílené. Kundička mě pálila a on mě tak trápil. Snažila jsem se mu vycházet vstříc, abych ho dostala hlouběji, ale nedal se. Až najednou,když jsem opět vystrčila proti němu svoji kundičku, mi ho tam vrazil. Překvapeně jsem zalapala po dechu a prohnula se. Pak už jsem jen vychutnávala, jak mě celou vyplňuje. Měl ho většího, než můj manžel, ale hlavně širšího. Pomalu ho vytáhl až na kraj a znovu do mně zvolna zajel. Šukal mě pomalu a já vnímala, jak mě uvnitř roztahuje. Po chvíli si mě Jirka přitáhl na kraj postele a změnil polohu. Podložil mi zadeček polštářem, aby měl kundičku hezky proti sobě, chytil mě za boky a začal tvrdě přirážet. Cítila jsem, že se už brzy udělám. Začala jsem zase rychleji vzdychat. "Já ještě nechci" hlesla jsem, ale Jirka si nedal říct. Najednou mnou začal zmítat mohutný orgasmus. Kundička se mi svírala a drtila jeho penis, celá jsem se kroutila a třásla se. Jirka mě pevně držel za boky a byl celou dobu ve mně.

Když odezněl orgasmus, chtěla jsem si trochu odpočinout. Jirka mě ale začal znovu šukat. Ještě se neudělal a nechtěl na nic čekat. Pomalu mě protahoval a já cítila, že mi kundička začíná zase vlhnout. Nejprve jsem jen odevzdaně ležela, ale postupně jsem začínala být stále více vzrušená. Jirka mě zvolna šukal a současně mi dráždil poštěváček. Kundičku jsem měla už zase krásně vlhkou a kluzkou. Vzdychala jsem a doufala, že se udělám i podruhé. To se mi s manželem nikdy nepovedlo. Jirkovi se zrychlil dech a přirážel stále důrazněji. Kousala jsem se do rtů a v duchu prosila “Ještě vydrž, ještě chvilku”. Celá jsem se chvěla, přerývavě dýchala a cítila, že to možná zvládnu i podruhé. A pak mi to došlo. “On se chce udělat do mně !”. “Počkej, to nejde. To nesmíš.” pokusila jsem se protestovat a vykroutit se. Jirka mě ale pevně sevřel, tvrdě přirazil a začal stříkat do mojí kundičky. Když jsem v sobě ucítila horké semeno, začala jsem se i já třást v druhém orgasmu. Už mi bylo jedno, že se udělá do mně.Celý se třásl a dál mě plnil horkým semenem. Přišlo mi, že to trvá celou věčnost, ale bylo to krásné. Jirka ještě několikrát přirazil a potom ve mně zůstal a svalil se na mě. Vyčerpaně jsem ležela a stále v sobě cítila jeho ještě dost pevný penis. Po chvilce mě Jirka dlouze políbil a beze slova vedle mne usnul. Ležela jsem vedle něj a nakonec usnula krásně unavená a nahá.

Když jsem se probudila, byla Dana s Romanem pryč. Na stole nechali vzkaz, že se jedou koupat s velkým smajlíkem. Zatrnulo ve mně. Slyšeli nás. Ale co. Už se stalo a nedá se to změnit. Trápila jsem se, že jsem podvedla manžela. Byla jsem sice opilá, ale stejně. Nemělo se to stát. Nakonec jsem si ale řekla “Když už jsem jednou nevěrná, tak si to alespoň užiju.” a šla hledat provaz.

Rozhodla jsem se, že se Jirkovi za to včerejší týrání pomstím. Do ložnice jsem se vrátila s několika provazy a začala Jirku přivazovat k posteli. Jirka se hned probudil, ale řekla jsem mu, že to bude překvapení. Nejprve jsem mu svázala ruce a natáhla ho jako na skřipec. Potom jsem mu přivázala nohy. Každou k jedné straně postele. Když tam tak přede mnou ležel nahý, svalnatou hruď, ploché břicho a velký, už zase trochu vzrušený penis, dostala jsem na něj chuť. “Pomalu”, řekla jsem si. “Hezky pomalu”.

Stoupla jsem si nad něj, aby dobře viděl a pomalu si rozvázala župan. Prohnula jsem ramena a předvedla mu svá krásná ňadra. Župan mi sjel po zádech a já před ním stála nahá. Upřeně na mě zíral a vzrušeně oddechoval. Začala jsem si hladit a mačkat ňadra, až mi ztvrdly bradavky. Olízla jsem si prst a začala kolem nich kroužit. Mnula jsem si je, tahala za ně a přitom se dívala Jirkovi do očí. Jirkův penis už byl pořádně vzrušený a tvrdý, ale chtěla jsem ho trápit. Od svých koziček jsem přešla k rozkroku. Rozkročila jsem se a začala si hrát se svojí kundičkou. Už jsem byla dost vzrušená a měla jsem jí hezky vlhkou. Snažila jsem se, aby Jirka dobře viděl. Pomalu jsem si jí projížděla prostředníčkem. Začala jsem dole u dírky a pokračovala k poštěváčku. Tam jsem se vždy zastavila a chvilku kolem něj kroužila a hrála si s ním. Chvílemi jsem u toho slastně přivírala oči a vrněla. Byla jsem už pořádně vzrušená a nakonec jsem si do dírky strkala dva prsty. Jirka ode mně nemohl odtrhnout oči a zrychleně dýchal.

Přestala jsem se dráždit, abych se neudělala, klekla jsem si k němu a nabídla mu svojí kozičku. Lačně si vzal do úst moji bradavku, sál ji a jemně kousal. Současně jsem si pohrávala s jeho penisem. Hladila jsem ho, občas obkroužila prstem okolo žaludu a trochu pohonila. Prostě jsem ho trápila.

Potom jsem si na něj sedla a začala si třít kundičku o jeho penis. Třela jsem si o něj poštěváček a kundička mi úplně tekla. Jirka se kroutil a pokoušel se do mně proniknout. Schválně jsem ho trápila jako on mě a vždy ho pustila jen na začátek. Po nějaké době jsem to už ale nemohla vydržet a sama na něj nasedla. Trochu to zabolelo a tak jsem se nadzvedla a vše zvolna opakovala, dokud ve mně nezačal krásně klouzat. Začala jsem na něm jezdit. Nadzvedávala jsem se a protahovala si jí od krajíčku až po konec. Měl ho opravdu velkého. Chtěla jsem se udělat, ale dávala jsem si pozor, aby Jirka nedosáhl vrcholu. Začala jsem si tedy současně dráždit poštěváček. Byl to úžasný pocit. Cítit v sobě něco tak velkého a současně si s ní hrát. Po chvilce jsem to už nevydržela a začala se celá třást. Kundička mi tekla a svírala se a já padla Jirkovi na hruď a třásla se. Chudák Jirka. Ležel svázaný a trpěl. Přesně tak jsem to chtěla.

Když jsem se přestala třást, slezla jsem z Jirky a začala ho líbat. Strkala jsem mu jazyk hluboko do pusy a současně hladila jeho penis a hrála si s varlaty. Potom jsem začala postupovat směrem dolů, líbala mu bradavky, až jsem se dostala k jeho nateklému penisu. Jirka byl hodně vzrušený a neměl daleko k vyvrcholení.

Začala jsem se jemně dotýkat jeho penisu. Jezdila jsem po něm prstem a sledovala, jak se zvedá a touží po dalším doteku. Udělala jsem z palce a ukazováčku kroužek, uchopila jeho penis a začala jezdit nahoru a dolů. Potom jsem si přes Jirku klekla tak, aby měl mojí kundičku přímo před obličejem, ale nemohl se jí dotknout. Začala jsem mu ho jemně kouřit a dál mu ho honila. Nejvíce se mu líbilo, když pronikl žaludem do mojí pusinky a zase ven. Brzy se Jirkovi začala nadzvedávat varlata a já poznala, že to na něj přichází. “Jen si ještě počkej” řekla jsem si a přestala ho kouřit. Místo toho jsem si začala hrát se svým poštěváčkem. Dráždila jsem si ho Jirkovi přímo před obličejem.

Jirka se snažil dotknout kundičky jazykem, ale nešlo mu to. Brzy jsem byla tak vzrušená, že jsem si do ní strkala skoro celou ruku. Nemohla jsem si pomoct a nastavila kundičku Jirkovi. Začal mě horlivě lízat. Sama jsem si ji roztáhla a chvíli mu nastavovala poštěváček a chvíli dírku. Cítila jsem, že to už dlouho nevydržím. A pak to přišlo. Přimáčkla jsem jí Jirkovi na obličej a začala se celá svíjet. Jirka poctivě lízal a já prožívala další orgasmus. Když odezněl, chvíli jsem odpočívala a potom se rozhodla to Jirkovi oplatit. Už jsem se ho natrápila dost.

Začala jsem mu ho zase kouřit a současně honila rukou. Jirka vzdychal stále rychleji a pokoušel se mi přirážet do pusy. Pokaždé, když jsem si vzala penis hlouběji do pusy, Jirka vzrušeně vzdychl. Zrychlovala jsem tempo, ale říkala si, že musím včas přestat. Manžela jsem nikdy do konce nekouřila a nechtěla jsem s tím začínat ani teď. Když se ale blížil k vrcholu a já viděla, jak moc se mi touží udělat do pusy, řekla jsem si “Ale co, tak to jednou zkusím”. Ještě několikrát jsem ho pokouřila a najednou začal Jirka stříkat. Pokračovala jsem v honění a pokaždé, když jsem mu napnula kůžičku směrem dolů, vystříkl mi další dávku do pusy. Pusa se mi plnila jeho semenem a Jirka se třásl jako v zimnici. Takový orgasmus jsem u chlapa ještě nezažila.

Chvíli jsem na něm jen tak ležela a pak se šla do koupelny umýt. Potom jsem Jirku odvázala a přitulila se k němu. Byla jsem krásně unavená.

Ještě chvilku jsme leželi, ale pak se rozhodli vstát. Byla sobota, skoro poledne a Dana s Romanem se měli každou chvíli vrátit. Přijeli za hodinu. Tvářili se, jako by o ničem nevěděli a vyprávěli nám, jaká byla voda a jak se báječně vykoupali.

Po obědě vyrazil Roman s Jirkou na fotbal a na pivo. Dana udělala kávu, posadila se naproti mně a s úsměvem vyhrkla “Tak co ?”. “C.. Co, co ?” začala jsem koktat a zčervenala. “No, jaký to bylo ?” vyzvídala Dana. “Dost! Včerejšek a dnešek se prostě nestal. Chci na to zapomenout” řekla jsem rázně. “Dnešek ?” zeptala se potutelně Dana. “Já Romanovi říkala, že vás tu nemáme nechávat samotné.” a se smíchem odešla pro zákusky. Vrátila se, posadila a upřeně na mě zírala. “Takže ?”. “Ale jo, bylo to hezký” špitla jsem, červená jak pivoňka.

“Zůstaneš až do neděle ?”. “Ne, pojedu domů” odpověděla jsem a dál seděla jak zařezaná. “Tak už se tím netrap.” povídá Dana. “Prostě jsi ujela. Petr se od nás nic nedozví a ty máš hezkou vzpomínku.”. Vzdychla jsem, ale trošku se mi ulevilo. Opravdu jsem se bála, jak to vezmou a jestli to neřeknou manželovi.

Došla pro víno a brambůrky. Seděly jsme, popíjely a odpoledne příjemně plynulo. Potom přišla zpráva od Romana, že se v hospodě ještě zdrží, že potkali kamarády. “Ty zase budou vypadat” povzdechla si Dana a otevřela druhou lahev. Najednou mi došlo, že jsem tam autem. “Tak to už dneska nikam nepojedeš” prohlásila Dana. “Kde ale budu spát ?” vyhrkla jsem. “S Jirkou rozhodně ne.”. “Klid” povídá Dana, budeme spát dole a kluky pošleme do patra.

Než se kluci vrátili, dopily jsme třetí lahev. Dana viděla, že na nějaké povídání nemám náladu a tak nás všechny zahnala do postelí. Jirka s Romanem šli nahoru a my zůstaly s Danou dole. Když jsme přišly do ložnice, zůstala jsem překvapeně stát. K posteli byla přidělána sametem obalená pouta. Dana zhasla, zalezla do postele a na vysvětlenou povídá. “Někdy mám náladu se nechat spoutat a trápit”. “To mě potom Roman připoutá, různě hladí a dráždí ...” na chvilku se zasnila. “Prostě je to fajn. Dobrou”. “Dobrou” odpověděla jsem a zavřela oči. Po chvíli jsem uslyšela, jak Data šustí rukou pod dekou a občas nechtěně vzdychne. V duchu jsem se uchychtla, ale nedala na sobě nic znát.

Za chvíli šel Jirka na záchod. Dana rychle vstala a povídá “Na chvilku si odskočím” a zalezla k Romanovi do ložnice. Během chvilky jsem uslyšela vzdychání a bylo mi jasné, co se tam děje. Když se Jirka vrátil, zarazil se u dveří a poslouchal. “Tak tam raději nepolezu” prohlásil a už se hrnul ke mně do postele. “Kam si myslíš, že jdeš ?” vyhrkla jsem, ale to už se po mně sápal a už mě držel za zápěstí. “To svazovací ráno ti jen tak neprojde” prohlásil, nahmatal pouta a během chvilky mě připoutal k posteli. “Jak o těch poutech víš ?”. “Nejsem tu poprvé” odvětil a odešel do kuchyně.

Ležela jsem na zádech, ruce připoutané a přemýšlela, co má za lubem. Po chvíli se vrátil, zapálil svíčku a na druhý stolek postavil misku s ledem. Sundal z postele peřiny a dlouze se na mě zadíval. Ležela jsem před ním jen v saténovém županu a nemohla se bránit.

Opatrně si na mě sedl a zatáhl za pásek županu. Věděl, že nemusí nikam pospíchat. Rozbaloval si mě jako vánoční dárek. Nejprve odhalil ňadra. Pyšně mi trčely do výšky a ztvrdlé bradavky vypadaly ve světle svíčky úchvatně. “Jsi nádherná” zašeptal. Chvilku mi je mačkal, ale potom pokračoval níž.

Jako další odhalil mé ploché bříško. Jeho široké dlaně pevně svíraly moje boky a zajížděly až k ňadrům. Pokryl mé bříško polibky a pokračoval až k podbříšku. Začala jsem trochu vzdychat a prohýbat se.

Nakonec si mě rozbalil celou. Políbil mě na vrchol mé kundičky a trochu roztáhl nohy. Nebránila jsem se. Byla jsem pro něj hračkou, na kterou se těšil a se kterou si teď bude hrát. Začal mě líbat na krku. Jeho horké rty se ke mně přisály a velká ruka hladila moje ňadra. Vzdychala jsem a chtěla mu jeho doteky oplatit, ale nešlo to. Potom se přesunul níž. Pevněji stiskl moje ňadra a začal jazykem kroužit okolo bradavek. Občas je vzal jemně do zubů, ale vždy je potom polaskal svými rty. Vzdychala jsem, kroutila pánví a přála si, aby se už konečně věnoval i jiným místům mého těla. Pozvolna se přesunul k mému pupíčku. Strčil mi do něj jazyk a rejdil v něm. A pak se konečně začal blížit k mému rozkroku. Líbal mě na podbříšku a občas se věnoval i slabinám. Roztahovala jsem nohy a nabízela se mu. Úmyslně se ale mé kundičce vyhýbal. Roztáhl ji prsty, ale jazykem se jí ani nedotkl. Vášnivě mi líbal a olizoval stehna až k nateklým pyskům, ale vždy se včas zarazil. A potom začal jazykem dráždit okraj kundičky. Konečně ! Pomalu jí objel špičkou jazyka. Nejprve z levé strany a potom z pravé. Když míjel poštěváček, myslela jsem, že zešílím. “Nesnáším tě.” vzdychla jsem a dál se kroutila.

Najednou přestal, posadil se a začal si mě prohlížet. “Co je ?” zeptala jsem se zmateně. Jen se potutelně usmál a vzal si kostičku. Levou rukou uchopil ňadro, zmáčkl ho a začal kostičkou kroužit kolem bradavky. Led tál a tak se pokaždé k bradavce přisál a osušil ji.

Začal se přesouvat níž. Obkroužil pupíček a pak se pomalu přesouval přes podbříšek. Nadzvedla jsem se a nabídla mu svůj klín. Konečně jsem se dočkala. Prsty mi roztáhl pysky a kostičkou ledu začal pomalu přejíždět přes poštěváček. Myslela jsem, že to nevydržím. Kundička se mi svírala a já měla namále. Jirka ale včas přestal. Znovu mě začal dráždit. Kostička ledu už dávno roztála a ještě více zmáčela mojí mokrou kundičku a tak mi Jirka dráždil poštěváček špičkou jazyka. Pokaždé, když mě nechal odpočinout, lehce o něj zabrnkal, až jsem to nevydržela a prudce nadzvedla klín. Dokázal přesně odhadnout, kdy má přestat. “Přestaň mě už trápit. Co chceš ?” zasupěla jsem vyčerpaně. “Chci, abys mě prosila.”. “To nikdy.” odpověděla jsem. Jen se usmál a dál se věnoval mému rozkroku. Když přidal dva prsty a začal mě s nimi šukat, věděla jsem, že to dlouho nevydržím. Najednou jsem se začala zmítat a cítila, že tentokrát už orgasmus nezadržím. “Vem si mě. Rychle.” sípala jsem. “Chci ho tam.” Jirka na nic nečekal a rychle do mě vstoupil. Kundičku jsem měla tak rozdělanou, že bez problému pronikl až nakonec. Hned mě začal šukat. Hezky od krajíčku po konec. To už jsem nevydržela a začala se zmítat v mohutném orgasmu. Kundička se mi svírala, celá jsem se třásla a vydávala neartikulovatelné zvuky. Jirka se nade mnou vzepřel, penis zasunutý v mé horké kundičce a vychutnával si svou pomstu.

Když orgasmus odezněl, zůstala jsem zcela vyčerpaná ležet. Jirka mě začal opět zvolna šukat, ale bylo mi to jedno. Byla jsem úplně mimo. Kundičku jsem měla pořád krásně mokrou a tak si to užíval. Pozvolna mě protahoval a soustředil se především na své potěšení. Nadzvedla jsem nohy a lehce si ho přidržovala. Chtěla jsem ještě jednou cítit, jak se do mně udělá. Dotek mých nohou a jasný vzkaz, co že to po něm chci, ho tak vzrušil, že během chvilky začal mohutně plnit mojí kundičku. Cítila jsem v sobě horké semeno a přála si, aby to nikdy neskončilo. Přerývavě dýchal a třásl se. Ještě naposledy přirazil a pak se vyčerpaně svalil vedle mě.

Probudila jsem se odvázaná, přikrytá a … sama. Jirka v posteli nebyl. Vstala jsem, umyla se a šla ven. Tam už snídala Data s Romanem. “Jirka už odjel” reagovala Data na můj tázavý pohled. Mrzelo mě to, ale možná to tak bude lepší. Mlčky jsem pila kávu a přemýšlela o prožitém víkendu. Sama pro sebe jsem si ho nazvala “Sen, který se nestal”. Byla jsem zmatená a neměla jsem chuť se bavit. “Už pojedu domů” povídám. Dana mě doprovodila k autu. “Budeš v pohodě ?” zeptala se a zkoumavě si mě prohlížela. “Ale jo” vzdychla jsem a nastoupila do auta. Řekla jsem, že budu v pohodě, ale moc jsem tomu nevěřila. Bála jsem se, že jsem se do Jirky zamilovala.

Domů jsem dorazila dlouho před manželem. Naložila jsem se do horké vody, pustila potichu hudbu a zavřela oči. Chtěla jsem přemýšlet, ale když jsem oči otevřela, byla voda studená. Nedostatek spánku a emoce mě přemohly a já usnula. Vylezla jsem ven, upravila se a čekala na manžela.

Vrátil se večer. Špinavý, unavený a plný zážitků. Hned mi začal vyprávět, jaké to bylo, co všechno dělali a kdo se opil. Snažila jsem se ho poslouchat, abych z hlavy vypudila vlastní zážitky. Byl po víkendu tak unavený, že usnul už u televize. Byla jsem ráda, že po mně nic nechce. Nedokázala bych se přetvařovat. Zatím ještě ne. Ležela jsem a přemýšlela. V jedné věci jsem už měla jasno. S Jirkou se už vidět nesmím. Nechci, aby se náhodná známost změnila ve vztah. Současně jsem ale chtěla změnit svůj monotónní způsob života a zbavit se výčitek svědomí. V hlavě se mi začínal rodit plán. Ale o tom až příště.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Veletrh radosti

  16. 2. 2024Skálinka

Účast na veletrhu nepatřila k vrcholným zážitkům pana obchodního ředitele, ani ostatních členů týmu. Zatím co zákazníci se těšili na chvilku posezení, kafe a chlebíčky, když vás to čeká ten den po čtyřiadvacáté, chtělo by to spíš velkého panáka a chvilku zdřímnout. Navíc nových kšeftů bylo jen tak úměrně, spíš se podepisovaly smlouvy na manšinky, ketré už byly předem skoro hotové a zde se jednalo spíš...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Lesbičky, Grupáč

Sexuální orgie

  29. 7. 2009Bobina

Po absolvování gymnázia a nepřijetí na vysokou školu jsem přijala nabídku jedné soukromé firmy v Praze. Bohužel pro začátek jsem neměla dost financí na pronájem bytu a tak jsem přijala nabídku své vzdálené sestřenice, se kterou jsem trávila skoro každé prázdniny u babičky a která vlastnila vlastní byt, kde mi nabídla k užívání jeden pokoj. Darja byla o 5 let starší, a už od mých 13 let mne brala jako...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Grupáč, Zralé ženy, Orál

Hodná holka

  26. 9. 2020DevilTwin

Lidi o mně vždycky říkali, že jsem taková milá hodná holka. A v podstatě to byla pravda. Měla jsem dobré vzdělání, slušnou práci, vzhledově jsem ničím nevybočovala z dokonalého průměru. Nekouřila jsem, alkohol jsem si dala jen výjimečně, neklela jsem. Měla jsem naspořeno pár tisíc v bance, pravidelně jsem navštěvovala svoje rodiče a občas převedla starou babičku přes ulici. Prostě jak říkám – hodná...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Prstění, Šukačky

Jumi

  30. 3. 2021jentaknekdo

Zápisky se sedadla 26 D, Oldřich Vávra Jumi byla manželkou mého kamaráda. Mluvili jsme spolu anglicky a jednou jsem si zažertoval, že zvuk jejího jména ztělesňuje nás oba, – chápete, you-me – ale ona se na mě podívala, jako by tomu nerozuměla. Samozřejmě, muselo jí to připadat jako hloupé vtipkování, nemohla vědět, že to říkám, protože jsem se do ní hluboce a tajně zamiloval. Ty věci, které nakonec...  celá povídka...
Kategorie: Fetish, Orál, Trapasy