Erotické povídky

Autor povídky:

Alenka Chtivá

Kategorie:

Další povídky od Alenka Chtivá:

Vloženo: 27. 10. 2015

Jak to všechno začalo 5.část - Přiznání

Sobotní ráno pro mě nezačalo nejlépe. Petr vstal dříve a přinesl mi snídani do postele. Kávu a ještě teplý croasant. “Musel pro něj jít až na náměstí” napadlo mě. Zaplavila mě hrozná vlna výčitek. “Musím se srovnat” přikázala jsem si.

Celý den jsem se snažila být vzorná manželka a zasypávala Petra úsměvy. Venku byl krásný podzimní den a tak jsme vyrazili na procházku. Petr si vzal foťák a já pro jednou neprotestovala s focením. Pózovala jsem u stromů, hrála si s barevným listím a pár fotek jsme udělali i na poli s koly slámy a zapadajícím sluncem. Byl to krásný den, ale přišel večer a na mě opět dolehly výčitky. Byla jsem skleslá, až to Petr nevydržel a začal se vyptávat. “Tak co se děje ?”. Udiveně jsem na něj pohlédla. “Nic, co by se mělo dít ?” mlžila jsem a rychle přemýšlela nad nějakou výmluvou. “Celý den jsi byla v pohodě a najednou sedíš, mlčíš a myšlenkami jsi bůhví kde.” řekl Petr a zkoumavě si mě prohlížel. “Já … víš, já jsem... ” soukala jsem ze sebe, ale neměla odvahu to doříct. A pak jsem dostala nápad. Nadechla jsem se a vyhrkla “Mám pro tebe překvapení a … pak ti všechno vysvětlím”. “Překvapení ? Tak sem s ním.” usmál se Petr. “Až zítra” odpověděla jsem a přemýšlela, jak to zaonačit, aby mi odpustil. Už jsem nedokázala dál lhát, ale nechtěla jsem Petr ztratit.

Ráno jsem vstala brzy a na internetu našla stránky, kde holky nabízely svoje služby. Vybrala jsem drobnou, asi dvacetiletou holčinu. Podle fotek vypadala sympaticky a tak jsem si opsala telefon. Udělala jsem Petrovi snídani a omluvila se, že musím něco zařídit. Že budu pryč tak tři hodinky. Vzala jsem si auto a odjela. Ve městě jsem zavolala vybrané slečně. Byla jsem nervozní, jako kdybych měla vystupovat na pódiu. Monika, tak si říkala, měla mladý, příjemný hlas a tak jsem jí po telefonu vysvětlila svůj plán. Souhlasila a tak jsem se setkaly v kavárně na náměstí. Přišla včas. Byla opravdu moc hezká. Až mě píchlo u srdce při představě, co se to chystám udělat. “Ale co, jsem pěkná mrcha, tak ať trpím” řekla jsem si a vyšla jí naproti. “Dobrý den, já jsem Monika. Vy musíte být Alena”. “Ahoj, Alena” řekla jsem a podala jí ruku. “Nepůjdeme raději do auta, tady by nás mohl někdo slyšet” navrhla jsem. V autě jsem začala Moniku seznamovat se svým plánem. “Víš, já jsem něco provedla a teď mám strach, abych o Petra nepřišla” povídám. “Zahnula jsi mu, že jo ?” okamžitě uhodla Monika. “Jo” přiznala jsem. “A tak mě napadlo, on Petr vždycky chtěl i jiný holky, no prostě kdyby se s tebou vyspal, že bych to měla jednodušší. ”. “A on neví kdo jsem ?” “Ne, řeknu mu, že jsi moje kamarádka, že jsme se potkali někde na cvičení na Šumavě, a že u nás přespíš.”. Domluvily jsme ještě nějaké podrobnosti a já se vrátila domů. Po obědě mi zazvonil telefon. Volala Monika, přesně, jak jsem se domluvily. “Ahoj, ty jsi ve městě ? Jasně, že se můžeš zastavit. Vydrž, dojedu pro tebe.” a zavěsila jsem. “Nebude ti vadit, když se tu zastaví jedna kamarádka ?” zeptala jsem se Petra. “Jasně, že ne.” odpověděl. “Tak já pro ni zajedu a ty zatím dej nádobí do myčky. Dík.”.

Vrátily jsme se asi za hodinu. “Ještě jsme se stavily v obchodě” volala jsem od dveří. Petr mi přišel pomoct s nákupem a tak jsem je hned představila. “Petr, Monika”. “Ahoj” povídá Petr a zíral Monice na prsa. Měla hezkou postavu, pevná ňadra, tak akorát a neměla podprsenku. Ztvrdlé bradavky působily na Petra jako magnet a tak nemohl odtrhnou pohled od lehce průsvitné halenky. “Tak to půjde samo” pomyslela jsem si, a odešla do kuchyně.

S Monikou jsme připravily pár jednohubek, otevřely víno a začaly si povídat. Dopředu jsem si připravily některá témata, aby Petr nic nepoznal. Po chvilce si Petr přisedl k nám a sedl si tak, aby na Moniku dobře viděl. Rozproudila se zábava a najednou byl večer. Monika zívla a protáhla se. Halenka se jí napnula a krásně zvýraznila její ňadra. Petr jen nasucho polkl. “Už půjdu” povídá Monika. “Nechci vám kazit večer”. “Kam bys chodila, přespíš u nás” povídám a Petr horlivě souhlasil. Hned Monice dolil, a že nikam nemůže, protože nemá dopito. Když otevíral třetí láhev, řekla jsem, že se jdu osprchovat a nenápadně kývla na Moniku.

Petr už měl docela vypito a začínal ztrácet zábrany. Když jsem odešla, přisedl si blíž k Monice. “Nebudeme si tykat ?” “Proč ne” usmála se Monika a políbila Petra rozhodně víc, než polibkem na tykání. Petr na ni zůstal zírat, ale nepříjemné mu to rozhodně nebylo. Monika se očividně bavila a tak povídá “Když si teď tykáme, tak mi vysvětli, proč mi celou dobu zíráš na prsa.”. Petr zrudnul a začal koktat něco o tom, že né, že možná zavadil pohledem a že je má moc krásné. “Stejně není skoro nic vidět” povídá Monika. ”To není” povzdech si Petr a zůstal zírat na Moniku, která si začala pomalu rozepínat halenku. “Alena je ve sprše, tak si je prohlídni” řekla a rozevřela halenku. Petrovi se okamžitě udělala v kalhotách boule a zíral na vzrušením ztvrdlé bradavky. “To se budeš jen dívat ?” pobídla ho Monika. Sedla si Petrovi obkročmo na klín a nabídla mu své kozičky. Ten se na ně hladově přisál a začal je kousat. “Pospěš si, než přijde Alena” zašeptala Monika. Petr mačkal její kozy a málem se z toho udělal, když najednou Monika seskočila, “Už vypnula sprchu” řekla a rychle si zapínala halenku.

To už jsem šla po schodech dolů. “Tak co, nenudili jste se” zeptala jsem se provokativně a dělala, že nevidím, jak je Petr vzrušený. “Otevřeš ještě víno ?” zeptala jsem se Petra a pobaveně sledovala, jak se snaží skrýt svoji erekci. S Monikou jsme si dál povídaly, víno ubývalo a zábava byla stále uvolněnější. “Je mi horko” povídá Monika a rozepnula si knoflíček u halenky. Poodhrnula její okraj a nabídla tak Petrovi pohled na tmavou bradavku. Ten nemohl od bělostného ňadra odtrhnout pohled a tak ani nezaregistroval, když jsem ho požádala o dolití vína. Usoudila jsem, že můj plán vychází a proto jsem se zvedla se slovy, že na mě padla únava a že si na chvilku lehnu v ložnici.

Monika s Petrem osaměli. Když slyšeli, že Alena došla do ložnice, vrhli se na sebe. Monika stáhla Petrovi šortky a vysvobodila jeho naběhlý penis. Jemně ho hladila a dívala se Petrovi do očí. “Pojď, rychle. Za chvilku může přijít Alena.” Monika si vyhrnula krátkou sukni, pod kterou neměla kalhotky a zasunula si do kundičky jeho penis. Měla jí nádherně vlhkou a horkou. Rozepnula si poslední knoflíček u halenky a začala se nadzvedávat. Zkušenými pohyby pánve přiváděla Petra k šílenství. Kundička jí přímo tekla a smáčela Petrův klín. Prsty zapletla do jeho vlasů, dívala se mu do očí a s každým dosednutím tiše vzdychla. Petrovi se před obličejem pohupovala její ňadra, která občas zakryla rozepnutá halenka. Uchopil do každé ruky jedno a začal je hladit a mačkat. Monika začala zrychlovat,vzdychala stále hlasitěji a zakláněla hlavu. Cítil, že už to nevydrží. “Moniko, počkej ..., já nemám ..., já už to ... ” vzdychal. “Udělej se do mně.” zašeptala. Fungovalo to jak zaklínadlo.Najednou se začal třást a plnit její kundičku. S první dávkou horkého semene dosáhla i Monika svého vrcholu. Celá se třásla, Petr dál plnil její kundičku a oba si vychutnávali společný orgasmu. Když odezněl, zadívala se Monika Petrovi do očí a dlouze ho políbila.“Jsi úžasná” zašeptal Petr. “Doufám, že to zvládneš ještě jednou” řekla a začala ho vášnivě líbat. Pořád na něm ještě seděla a cítila, jak jeho penis pomalu zase tuhne. “Co když přijde ?” hlesl Petr. “Myslím, že spí. Jdi se podívat.” řekla Monika a slezla z Petra. Ten si vytáhl šortky a potichu odešel do ložnice. “Už je ti líp ? Spíš ? Alenko ?”. Odpovědí mu bylo pravidelné oddechování. Nespala jsem, ale nemohla jsem se prozradit. Potřebovala jsem, aby Petr skončil s Monikou v posteli.

Petr se vrátil k Monice. “Spí” řekl potichu. Monika ho políbila a odvedla si ho do ložnice pro hosty. V takřka naprosté tmě uslyšel Petr zašustit a spadnout halenku a chvilku na to sukni. Ve svitu měsíce uviděl Moniku stát nahou. Ňadra pyšně vztyčená, štíhlý pas a ploché bříško. Strašně ji chtěl. Pomalu k němu přistoupila a stáhla mu přes hlavu triko. Prsty jela po jeho hrudi dolů až k okraji šortek. Tam je strčila pod okraj gumy, poklekla a pomalu je začala stahovat. Petr byl neskutečně vzrušený. Pomalu stáhla šortky a slipy až ke kotníkům a pohladila naběhlý penis. Trochu se nadzvedla a vzala ho do úst. Její plné rty obkroužily jeho hlavičku a zvolna ho začaly polykat. Dovnitř a zpátky, dovnitř a zpátky. Poznala, že takhle by Petra za chvilku udělala a tak se postavila. “Nepřestávej” zašeptal Petr. “Dočkáš se” odpověděla a stáhla ho k sobě do postele. Ležela na zádech, ruce za hlavou a nechala Petra, aby si užíval jejího těla. Ten se k ní přivinul a začal jí vášnivě líbat. Jejich jazyky se proplétaly, těla se na sebe tiskla a Petr začal znovu pronikat do Moniky. Doširoka roztáhla nohy, trochu zatáhla bříško a nabídla mu kundičku. Bez problémů do ní vstoupil. Z úst jí uniklo zasténání. Slastně zavřela oči, pokrčila nohy a chodidly hladila jeho zadek. Petr se vzepřel na loktech a začal přirážet. Nejprve pomalu, ale potom stále rychleji a silněji. Monika se najednou začala celá třást a její tělo se rozpadlo na tisíc kousků. Zažívala nádherný orgasmus. Kundička pevně svírala naběhlý penis a ona vydávala neartikulovatelné zvuky. Petr počkal, až orgasmus odezní a začal znovu přirážet. “Ne, počkej” zašeptala Monika. “Chci, aby ses mi udělal do pusy”. Petr si lehl na záda a nechal Moniku, aby ho kouřila. Postupně stupňovala jeho vzrušení, brala si ho stále víc, až cítil, že proniká do jejího krku. Ta představa byla tou pověstnou poslední kapkou. Monika polkla celý penis, Petr pronikl na kraj krku a začal stříkat. Když skončil, lehla si Monika vedle něj a společně usnuli.

Monika se probudila ještě za tmy a probudila Petra. “Měl bys jít do ložnice”. Petr přejížděl prsty po jejích ňadrech a sledoval, jak jí tvrdnou bradavky. “Ty chceš ještě ?” zasmála se potichu Monika. Otočila se a posadila se Petrovi na hrudník. Kundičku posunula až k jeho ústům a přikázala. “Tak ale lízej”. To mu nemusela říkat dvakrát. Jazykem začal vylizovat její kundičku, hrál si s poštěváčkem a přiváděl Moniku k šílenství. Ta se zmohla akorát na to, aby občas pohladila jeho penis. Stále dráždil její poštěváček, až to Monika nevydržela a v křečích se na něj zhroutila. Třásla se, stehny svírala jeho hlavu a celé tělo se třáslo jako v zimnici. Když si trošku odpočinula, přitulila se k Petrovi a zeptala se “Jak bys to chtěl ? Pusinkou, nebo do kundičky ?” “Chci se do tebe ještě jednou udělat” zašeptal Petr a začal se zvedat. “Počkej, lež.” řekla Monika, položila Petra na záda a nasedla si na něj. Zpočátku jen jezdila kundičkou po jeho penisu a dráždila si poštěváček. Petr neměl daleko v vyvrcholení, ale Monika byla zkušená a včas přestala. Nadzvedla se a zvolna dosedla na jeho penis. Pomalu kroužila pánví a Petr jí mačkal ňadra. Po chvilce usoudila, že už ho trápila dost a začala se nadzvedávat. Nejprve pomalu a potom stále rychleji. Podle Petrova dechu poznala, že už bude. Ještě několikrát se nadzvedla a už cítila, jak jí plní kundičku. Zůstala na něm sedět a čekala, až skončí. Ten jen ležel, prsty hladil její ňadra a boky a přál si, aby ten okamžik nikdy neskončil. Nakonec se Monika přeci jen zvedla a lehla si vedle něj. “Už bys měl jít.Bude ráno.” zašeptala a naposledy ho políbila. Petr se neochotně zvedl a odešel do ložnice ke spící Aleně.

Vstala jsem brzy. Petr po náročné noci ještě spal a tak jsem šla dolů připravit snídani. Monika už seděla u stolu a pila kafe. Udělala jsem si rozpustnou s trochou mléka a sedla si proti ní. “Tak co ? Jak se choval ?” “Ale jo, dobrý. Večer byl k neudržení. Po tom vínu ztratil všechny zábrany. No a k ránu byl …, takový něžnější.” usmála se Monika. “Ale je to takový divný.” “Proč” podivila jsem se. “No, normálně za mnou chodí ženáči, kteří si chtějí něco dokázat, nebo jim doma něco chybí. Ještě se mi nestalo, aby si mě pozvala něčí manželka.”. V klidu a už víceméně mlčky jsem dopily kávu a rozloučily se.

Poklidila jsem, uvařila další kávu a šla se osprchovat. Přemýšlela jsem, jak vlastně dokončit plán, který jsem tak zbrkle vymyslela. Pořád jsem vnitřně cítila, že já jsem ta špatná. Že i přes pastičku, kterou jsem Petrovi nastražila, jsem to já, kdo podvedl. Byla ve mně malá dušička a tak jsem se rozhodla to neprotahovat. Vylezla jsem ze sprchy, hodila na sebe župan a šla probudit Petra. “Vstávej. Až se probereš, tak přijď dolů.”. Zíral na mě a věděl, že je zle. Čekala jsem na něj v obývacím pokoji. Slyšela jsem, jak vstal, šel se umýt, osprchovat … očividně se mu dolů nechtělo.

Když konečně přišel, tvářil se jak hromádka neštěstí. “Kávu ?” zeptala jsem se a postavila ji před něj. Došla jsem k baru a přestože bylo ráno, nalila dva pořádné panáky whisky. Postavila jsem je vedle hrnků s kávou a vysvětlila “Budeme je potřebovat. Oba.”. Souhlasně pokýval hlavou a mlčel.

Už jsem to nemohla vydržet a tak jsem prolomila to trapné ticho. “Tak jaká byla ? Líbilo se ti to s ní ?” “Ani ne” zašeptal. “Alespoň nelži, slyšela jsem vás.”. Díval se na podlahu a mlčel. Napila jsem se whisky a pokračovala. “Proč jsi to udělal ?” “Ani nevím. Strašně se mi líbila ..., byl jsem opilý …, sváděla mě. Už jsem si nemohl pomoct. Strašně jsem jí chtěl.”. “Hmm, a k ránu, to jsi byl také opilý ?” “Ne. Promiň. Mrzí mě to”. Chvilku jsem mlčeli, dívali se na sebe, až jsem to nevydržela. “Petře, já ...” “Miluju tě, moc mě to mrzí.” vyhrknul. “Nepřerušuj mě ! Slíbila jsem ti překvapení a … a vysvětlení. Tím překvapením a trapným pokusem uklidnit moje svědomí, byla Monika.” Nechápavě na mě zíral a tak jsem pokračovala. “Monika je prostitutka. Pozvala jsem jí, aby tě svedla. Byla jsem ti nevěrná a doufala jsem, že když se ti stane něco podobného, tak mi možná odpustíš.”

“Kdy se to stalo ?”

“Jak jsem byla na chatě u Dany. Byl tam nějaký Jirka. Hodně jsme toho v pátek vypili, padla jsem do postele a najednou jsem se s ním milovala.”

“Takže jsi byla opilá a vyspala jsi se s nějakým Jirkou. Chápu to dobře ?”

“No, když ono to nebylo jen jednou.” zašeptala jsem. “Milovala jsem se s ním ještě v sobotu ráno a potom celou noc.”.

Nevěřícně na mě zíral a tak jsem rychle dodala “Potom už jen jednou, ale za to jsem fakt nemohla”. “Nemohla ? To jsi se s ním sešla a milovala omylem ?”

Začala jsem mu vyprávět, proč jsem šla do hotelu, jak mě zavázal oči a co se mnou dělal. Když jsem si všimla, že Petra mé vyprávění i proti jeho vůli vzrušuje, dala jsem záležet na detailech. “A to jsi nepoznala, že to nejsem já ?” “No, to jsem poznala, až když mě přivázal k posteli a když mi ho tam … No a to už jsem nemohla nic dělat.”

Přistoupil ke mně, zvedl ze židle a rozvázal župan. “Tak tobě se líbí svazování ?” řekl a páskem od županu mi spoutal ruce za zády. Povalil mě na sedačku, přitáhl si mě a hrubě do mě vstoupil. Vykřikla jsem bolestí. “Mlč!” přikázal a tvrdě mě šoustal. Bolelo to, ale snažila jsem se být potichu. Petr mi pevně svíral zápěstí a mně se to najednou začínalo líbit. Ta představa, že mě někdo znásilňuje a že se nemůžu bránit … . Kundička mi vlhla, uvolňovala se a já cítila, že brzy budu. Najednou jsem explodovala a celý vnitřek se mi začal svírat. Petr ještě dvakrát přirazil a začal do mně stříkat. Po celou dobu mého orgasmu mi pevně svíral ruce a zůstal uvnitř. Potom se na mě svalil a unaveně oddechoval. Nakonec jsem odešli společně do sprchy.

Moje přiznání nemohlo mít lepší konec. S Petrem jsem se dohodli, že si nebudeme navzájem podobné úlety vyčítat a on si také splní své erotické sny. Petrovo první dobrodružství na sebe nenechalo dlouho čekat, ale o tom zase až příště.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Pořádně namakaný traktorista obtahuje dojičku

  20. 4. 2014Neznámý autor

Jirka byl největším kořenem ve vesnici. Všechny místní holky po něm mlsně slintaly, a to hlavně díky jeho figuře. Odmala totiž musel pomáhat jak doma v chalupě, tak na poli a dokonce v místním JZD. Díky tomu, jak tak často sekal dřevo, nakládal těžké věci na traktor nebo kydal hnůj, mu narostla objemná muskulatura. Byl víc než jenom svalnatý, byl opravdu vyrýsovaný a namakaný. Jeho hrudník tvořil dokonalý...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix

Grupáč s velkokozatou

  20. 10. 2013Neznámý autor

Blaženě se odjakživa líbili starší muži. Klidně i ti, co už začínali šedivět. Museli však splňovat některá kritéria, jako byl vysoce reprezentativní vzhled, dobrá kondice, slušně velké péro a chuť neomezeně šoustat. Je to tak, Bláža prostě nebyla na nějaké ty citečky, radši si pořádně užívala se zralými a zkušenými hřebci. V mládí se bála, že bude mít problém shánět chlapy o dvacet nebo i třicet let...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Anál, Mix

Konečně ho dostala

  2. 2. 2015Neznámý autor

Ten první fyzický kontakt byl skoro neuvěřitelný. Pavla po Davidovi toužila strašně moc dlouho, až se nakonec podařilo, že ho sbalila. Pozvala ho na návštěvu, nabídla mu kávu, popili, pak si sedla vedle něj na pohovku, jejich rty se blížily… David vypadal, že po ní opravdu touží. Potom ji políbil, dal si záležet, aby se jejich rty dotkly jen letmo, spíš to vypadalo, že mu jde skoro o přátelský polibek....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix

Nevěra je fajn

  8. 9. 2017Neznámý autor

Vraceli jsme se tehdy s Tamarou od rybníka, kde jsme v klídečku u vody dali dvě hezká čísla, kdy jsem jí mrdal jako vzteklý pes zezadu, až kvičela jako podsvinče a kozy se jí houpaly ve zběsilém tempu. Pak jsme se post coitum vykoupali, protože bylo horko a byli jsme pořádně zpocení od té šukací námahy. Prostě klasika. Teď půjdeme domů k rodinám, k dětem, manželce, manželovi... Dáme jim pusu na uvítanou,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky