Erotické povídky

Naše třídní Domína

         To byl teda vodvaz…včera jsem s kámošema zase jednou po dlouhý době děsně zachlastal… všichni nalitý jak nějaký prasata po výživný „šlichtě z ječmene a sladu“, totálně knocked out. Uff. Vyhodili nás z poslední otevřený nálevny v okolí, asi tak na časovým rozhraní mezi posledníma zavíračkama v jakž takž slušnejch hospodách a násilnejma přesunama vožralejch do ne moc slušnejch nonstopáčů. Fujtajbl (!), ještě teď je mi blbě, když si na to chlastání vzpomenu. Vrátil jsem se až někdy kolem třetí ráno na kolej a byl jsem totálně na mol….No, a co že to na mě ráno čekalo? Budete se asi divit, ale byla to ukrutně těžká zkouška z antropologie u jedný děsný krávy! Říkáme jí s klukama ze školy Xena, je to taková protivná „stará panna“, něco kolem padesátky, celkem velký kozy, vymakaný dlouhý nohy, výrazný lícní kosti a drsnej výraz ve ks…obličeji. Jo (!) a taky ta ženská trpí na černý velký kozačky…prostě to je Xena jak vyšitá, nebo ne? No a tahle kráva (Xena) nás dneska měla vykostit na oběhovým systému člověka. Samozřejmě, že po včerejší kalbě jsem na učení neměl ani pomyšlení, tož jak bych mohl, když mi v mým oběhovým systému kolovaly litry piva a míchaly se s octem z tlačenky, a navíc jsem se beztak pohyboval na tenké hranici mezi životem a smrtí, tak jakýpakcopak. Není divu. Ale na tu zkoušku jsem jít musel, byl to zcela regulérně povinnej první termín. Tušil jsem ale, že to nebude moc dobrý, byl jsem totiž známej svejma ironickejma poznámkama všude a ke všem, což se nějak doneslo i tý naší brutální učitelce. Doslechla se, že jí řikám Xena nebo Železná Lady nebo tak, a tak jsem si musel dávat setsakra bacha. Měl jsem ale jako vždycky taháky, a tak jsem si i celkem věřil. Pche.

Ta čúza přišla do třídy nažhavená jak čerstvě zaměřený torpédo těsně před startem. Rozdala nám papíry, ale měla to mrcha vymakaný, vypracovala na dnešek sedm variant a tím nás dostala. Teda vlastně nás ne, ale jenom mě. Všichni se jakž takž nadrtili, jenom já jsem se na to pořádně vy…chlastal, že?! A to se mi teď pěkně vymstilo. Ona, jakoby to snad čekala nebo co. Posadila si mně do první lavice a ostatní přesunula (nebo že by spíš zasunula? – ona je schopná všeho) až do třetí a další řady…chyběl jí u toho snad už jen bičík v ruce, he… a jakmile rozdala zadání, všichni makali jak mourovatý a koncentrovali se na všechny ty pokrevní záležitosti…jenom já si s hrůzou uvědomil, že sem si nechal všechny taháky ve druhejch kalhotech, který jsou přehozený na koleji přes postel, sakra!!! Málem jsem v tu chvíli dostal srdeční infarkt! Celou dobu mně ta fúrie pozorovala a viděla jak horko těžko potím krev. Všimnul jsem si, že má krátkou sukni a že si dala jen tak ležérně nohy od sebe a … a…co že to udělala? No né! Vrazila si mezi ty nohy levou ruku (!) ježismarjáá, no fakt! Já snad blbě vidim, asi už mám totální postalkoholový haluze!…Ty vole, vona si jí vrazila fakt rovnou mezi nohy a teď si to tady přede mnou normálně dělá, nebo co! Tak řeknu vám, vážení, že TOHLE jsem fakt neudejchal. Všichni okolo mě zabraní do debilní písemky a já jsem musel čumět na samotnou masochistickou Xenu, jak si mezi nohama prstem přejíždí přes klitoris a..a..viděl jsem všechno až moc zřetelně (!), oh ne! Seděla ode mě sotva dva metry. Normálně jsem civěl do jejího neholenýho rozkroku a byl jsem naprosto a úplně vedle z toho co jsem viděl…..nenapsal sem samozřejmě do tý písemky vůbec nic a ona z toho pravděpodobně měla akorát tak orgasmus. No to se mi snad zdá!

Po zazvonění všichni odevzdali svý výtvory a sklesle a vyčerpaně odcházeli, na mně ale naše stará ukázala prstem a jasně prohlásila, že já nikam nepůjdu, a ať se ani nehnu! Že mně prej naučí, jak je to s tím oběhovým systémem. Dychtivě čekala, až odejde poslední student (tu její dychtivost jsem cejtil jenom já, nikdo jinej by něco podobnýho z její kamenný tváře v životě nevyčet!), skočila rychle ke dveřím a zamkla. Bylo hrobové ticho. Klepal jsem se jak předem pochcanej ratlík, kterýho násilně táhnou na očkování. Přišla významně ke mně, obkročmo si sedla na lavici přede mně a řekla: „Tak mladej, jesli si myslíš, že jsem tu pro srandu králíkům, tak se šeredně mejlíš, takový jako seš ty moc dobře znám, dostanou do postele každou mladou naivku, ale na pořádnou samici si netroufnou, co? Kolik pipinek jsi za poslední tři tejdny dostal do postele, když jediný, co ti teď stochasticky stojí, jsou tvoje nedostatečný znalosti z antropologie? Víš ty vůbec, kde máš levou a pravou komoru?“ Civěl jsem na tu ženskou jak gumovej obušek. „Za trest mi tu teď pěkně vylížeš kundičku a dokud ti neřeknu nepřestaneš, jasný?!“ vzala mi moji ubohou, šíleně vyděšenou hlavu a silou si ji vrazila do rozkroku. V tu chvíli jsem ultrarychle vystřízlivěl. Všechny alkoholový radikály, který jsem tou dobou ještě zbytkově obsahoval, ze mě vylítly na povel, až se mi z toho protočily panenky. Cejtil jsem, že se ta bába dole fakt neholí a její chloupky mě šimraly na bradě, měl jsem co dělat, abych se vůbec normálně nadechnul. Byla úplně mokrá a totálně v transu, to jsem fakt nezažil! Lízal jsem jí její mokrý stydký pysky a jazykem se dostal až někam hluboko do její velký díry. Začala přirážet a já mohl díky těm jejím pánevním pohybům silné náruživé Xeny sotva dejchat! Tak takovouhle nadrženou ženskou jsem ještě nikdy neměl, mokrá byla jak zákon káže a svý dlouhý prsty mi vášnivě zanořila do vlasů. Lízal jsem jí klitoris velikosti třešně a cejtil, jak teče přímo do mý pusy, nemoh sem nic dělat, pevně mi držela hlavu ve svý chlupatý jeskyni a já byl teď její vězeň. Cejtil sem, že už to na ní jde, přičemž mi zarazila hlavu kam až to skoro nešlo (!) a začala se svíjet v orgastický křeči. Kolenama mně při orgasmu silně zmáčkla hlavu ze strany na stranu a vystříkla mi přímo do pusy svoji tekutinu štěstí. Bylo to dovopravdy silný a takhle vytéct ženskou jsem fakt nezažil!

„Tak hošánku“, urovnala si pečlivě obleček a nakadeřila účes, „a teď se vystříkáš TY (!) a pěkně TADY na tu svoji písemku, ať z tebe dostanu na papír aspoň něco, když už si prve tím svým namodralým perem nedokázal napsat ani slovo! Doufám, že nyní to péro, co tu za chvíli přede mnou vytáhneš z podkalhot, není taky tak namodralý a neschopný, jako bylo to, co's držel v ruce během tý písemky!“ To bylo jak ledová sprcha, ale co jsem mohl dělat? Neměl jsem na výběr… a po pravdě… byl jsem vlastně pěkně rozrajcovanej, což mě došlo až když jsem vytáhl hlavu z tý ženský orgastický křeče… Stoup jsem si vzpříma a hrdě vytáhnul z kalhot svý ztvrdlý péro. Pták mi stál jak voják, tak co bych ho trochu na bojovým poli nepohonil, že?… a Xena mi k tomu udávala rázný povely. Chytila mně pevně za koule a druhou rukou, jejíž prsty byly opatřený velkejma umělejma rudejma nehtama, mi zajela pod zpocený triko a drásala mi moji bradavku. Koule mi pevně svírala a drtila je ve svý dlani, a já jsem v duchu uchcával neznámým blahem. Za chviličku jsem postříkal horkým bílým spermatem nejenom celou svoji písemku, ale i její levou nohu. „Táák, spráávně!“ Řekla jak despotická učitelka historie. „A teď si to vypiješ, ať si pamatuješ, že na moji zkoušku se studentíci budou pořádně učit, jasný?“ řekla vskutku jasně a zabořila mi hlavu do mýho spermatu na papíře. „Dělej (!), ty malej flákači, všechno to slížeš ať víš, že se mnou to není žádná sranda…“ ty vole, to sem fakt nežral, aby si to přede mnou dělala učitelka, pak sem jí vylízal mezi nohama, vystříkal se před ní a ještě si to musel slízat. Věděl jsem ale, že jakmile to neudělám, při další zkoušce mně potopí! A tak sem s největším odporem a sebezapřením musel všechno slízat do poslední kapky….

Ona se to u toho ještě jednou udělala! Představte si! Já teda už rozhodně ne. Na její příští termíny jsem se vždycky naučil jak ještě nikdy a naštěstí prošel v klidu do druháku…todle byla fakt nezapomenutelná zkušenost - za všechny prachy!!!


Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

V polepšovně

  6. 1. 2011Senior68.

Ráno jsme se probudili, a když Květa viděla, že jsme vstali oba dva, hned mi ho vzala na chvíli do pusy a po několika minutách už na mně s hlasitým sténáním rajtovala. To uslyšela Olina, která se už také probrala a přišourala se k nám do ložnice. Když nás viděla, začala si hned mačkat koz a projíždět si rukou kundu. Vzdychala u toho, jako kdyby ho tam měla až po koule. Po chvilce na ni Květa kývla,...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Anál, BDSM, Šukačky, Extrémy

Noční přepadení

  27. 7. 2009Bibi

Neotáčej se ! A pššššt ! V tu chvíli mi někdo zavázal oči a tlačil mne do výtahu. Opakuje se to každou středu, kdy pracuji až do 20 hodin a můj přítel v tento den navštěvuje na venkově svou matku. Klíče, ozvalo se ve výtahu a já je poslušně odevzdala do jeho ruky. Jen co odemkl byt, cvakla na mých rukou pouta. Jsem rád, že nekřičíš a nemusím Ti dávat roubík zašeptal a jazykem mi přejel přes rty. Otřásla...  celá povídka...
Kategorie: submisivní, Submisivní, Znásilnění, Extrémy, Šukačky, Prstění

Víc lidí víc umí

  16. 9. 2012Neznámý autor

Staří přátelé by si měli pomáhat celý život, to mi odmalička opakoval děda a po něm i táta. Teď jsem věděl, že je to pravda v různých ohledech. Můj nejlepší přítel se jmenuje Bedřich a už dlouho kamarádíme s Petrou. Je to taková správná holka pro všechno, byla vdaná a má báječného synka, ale ten její blbec ji nechal, takže v rámci přátelské výpomoci jí občas já nebo Bedřich odpomůžeme od sexuální frustrace....  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Orál, Prstění, Mix

Chci, aby nosila sukýnky

  28. 5. 2012Neznámý autor

Mám krásnou mladou přítelkyni, která mě před nějakou dobou uchvátila na první pohled, přestože vypadala spíš jako nějaká ta typická šedá myška. Nosila nejraději rifle, volnější tričko nebo mikinu, ale já jsem v ní viděl nějaké zvláštní kouzlo, nějaký takový potenciál, a ten jsem hodlal odhalit a rozvíjet. Jak jsme s Monikou začali chodit, místo volných triček začala nosit alespoň upnutější věci, dokonce...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Fetish, Šukačky, Anál, Orál