Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 12. 4. 2022

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Děvče odvedle

Překročil jsem padesátku a už tři roky jsem rozvedený. S manželkou jsme se nikdy moc nemilovali, ale udělali jsme spolu tři krásné děti, takže to nebylo úplně marné.

Nejsem si jistý, jestli vůbec vím, co je to láska, ale v padesáti jsem byl připravený ji hledat. Musím přiznat, že čím je člověk starší, tím víc potřebuje, aby jeho život měl nějaký smysl.

Někdy láska přichází v těch nejnečekanějších chvílích – a tak to bylo i se mnou v jednom horkém odpoledni loni v létě. V práci to byl strašně dlouhý den; šéf mi dal na nový úkol krátký termín a já byl odhodlaný ten termín dodržet, ať se děje, co se děje. Protože kancelář se vždycky přesně v 17.00 zavírala, nahrál jsem si všechno potřebné do notebooku s tím, že práci dokončím večer doma. Netušil jsem, že ten večer nabere příjemnější obrátky, a že kvůli zajímavějšímu životnímu momentu přestane ten pracovní úkol pro mě být tak důležitý.

Do svého bytu jsem dorazil někdy kolem půl šesté večer. Jelikož ten den byl mimořádně stresující, rozhodl jsem se, že si před večeří dám sprchu, trochu si odpočinu a pak se vrátím k práci.

Když jsem vešel do sprchy, uslyšel jsem první zahřmění blížící se bouřky. Myšlenka na bouřku mě přivedla do hořkosladké nálady, protože za takového počasí se mi sice vždycky pracovalo nejlépe, avšak vždy jsem vypínal počítač, aby mi ho nepoškodil blesk; zvlášť dneska by to mou práci na tom úkolu zdrželo.

Mohl jsem být ve sprše tak dvě minuty, když jsem uslyšel zřetelné zvuky způsobené klepáním na dveře z terasy. Spěšně jsem vyšel ze sprchy a vzal si na sebe jen župan.

Když jsem se podíval k oknu na terasu, uviděl jsem, že se venku setmělo, v lijáku tam stojí dospívající dcera mé sousedky, Míša, a na sobě má jenom plavky. Rychle jsem otevřel posuvné dveře a pustil ji dovnitř.

„Míšo, co děláš venku v dešti?“ zeptal jsem se laskavým otcovským tónem. Míša odpověděla, že se opalovala a koupala v bazénu, který je společný pro několik sousedících domů, ale když začalo hřmít, uvědomila si, že za sebou zabouchla dveře a nemá klíč od bytu a její máma se vrátí domů až někdy večer. Protože jsem jediný, koho alespoň trochu zná, rozhodla se vyhledat úkryt u mě.

Když tam stála celá roztřesená a oblečená jen v těch titěrných bikinách, pozval jsem ji, ať se u mě ve sprše zahřeje. Míša mou nabídku rychle přijala a šla do koupelny. Ze skříně jsem vytáhl župan, šortky a tričko a řekl jí, ať si to na sebe vezme po osprchování. Zatímco byla ve sprše, zavolal jsem do bytu její matky a nechal jí na záznamníku vzkaz.

Míša strávila ve sprše asi deset minut. Když vyšla, měla na sobě bílý froté župan, který jsem jí poskytl, a ručníkem si sušila své dlouhé světlé vlasy. Pozval jsem ji, ať si sedne na gauč, a nabídl jí horkou čokoládu, kterou jsem mezitím připravil. Rychle ji přijala a posadila se na jeden konec gauče.

Chtěl jsem jí říct, že se může dívat na televizi, zatímco já budu dělat na něčem do práce, když vtom se zablesklo a ozval se hrom, a to způsobilo, že v celém okolí vypadl proud. Rychle jsem zapálil několik svíček, abychom měli aspoň zdání světla. Vrátil jsem se k ní na gauč a řekl: „Myslím, že se oba budeme muset spokojit se společností toho druhého, dokud se světlo znovu nerozsvítí. Neboj se, že tvoje máma nebude vědět, kde jsi, protože jsem volal k vám domů a nechal jí vzkaz.“

Míša se mě zeptala, co vlastně v práci dělám. Začal jsem jí vysvětlovat, čím se zabývám, a ona na gauči pohodlněji uvelebila své mladé tělo, a když to dělala, zahlédl jsem její kozy a záblesk chlupů na kundě, jelikož se jí župan trochu rozevřel. Očividně neměla na sobě tričko ani šortky, které jsem jí připravil. Cítil jsem, jak se při pohledu a myšlenkách na mladou a téměř nahou ženu, která sedí jen kousek ode mě, začínám vzrušovat.

Chvíli jsme si povídali a já si povšiml jejích rychlých pohledů do oblasti mého klína. Když jsem konečně na sebe nenápadně také mrknul, viděl jsem, že si špička mého čuráku našla cestu ven z mého županu. Nechtěl jsem upozorňovat na to, že jsem si toho všiml, a tak jsem se rozhodl nechat to být.

Po chvíli se mě Míša zeptala, jestli jí můžu ukázat svůj dům. Protože to byla moje šance dostat svého kamaráda z dohledu, ochotně jsem vstal a začal ji provádět. Ukázal jsem jí všechny ty obvyklé věci v bytě.

Když jsme se dostali do mé ložnice, zachichotala se, že mám obrovskou vodní postel, došla k ní a hupsla zády na ni. Řekl jsem jí, že jsem ji teprve včera sestavil.

Podívala se na mě a řekla: „Takže to znamená, že ještě není načatá?“

„Načatá?“ zeptal jsem se.

„Jo, načatá, jako když se poprvé miluješ s nějakou ženou.“

Přiznal jsem, že takovou příležitost jsem ještě neměl. Míša vstala z postele, přistoupila ke mně a vzala do rukou pásek mého županu. Podívala se na mě svýma velkýma modrýma očima a řekla: „Máma mi vyprávěla, že jste se spolu jednou v noci milovali a že jsi v uspokojování ženy hodně dobrý.“

Pak ta mladá lištička ustoupila, rozvázala svůj župan a nechala ho spadnout na zem. Její tělo bylo neuvěřitelné. Melounky měla dokonale tvarované a bradavky jí trčely přes centimetr vysoko. Břicho měla ploché a tvrdé a vedlo ke kundičce pokryté blonďatými chloupky.

Byl jsem dost starý na to, abych byl její děda, ale při pohledu na ni jsem skoro zkameněl. Mému ptákovi stačily asi dvě vteřiny, než se plně probral a vykoukl mi z županu. Míša rozvázala i můj pásek, vstrčila mi do županu ruku a sesunula ho ze mě.

Chytla mě za toho tvrdého ptáka a táhla mě za sebou na velkou postel, kde jsem dopadl na její teplé měkké tělo. Naše rty se setkaly v pevném sevření. Protože jsem byl mnohem větší, otočil jsem se, aby si mohla vylézt na mě. Pokračovali jsme v polibku, zatímco ona svou vlhkou pubertální píčou mlela o můj ocelově tvrdý čurák. Začal jsem také pohybovat boky, chtěl jsem se dostat těsněji k pyskům v jejím klíně.

Musela poznat, co chci, protože sebou dál pohybovala, dokud se žalud mého čuráku nedostal k otvoru do její milostné dírky. Jemně jsem zatlačil a celý můj pták najednou vklouzl do jednoho z nejúžasnějších stvoření na světě.

Míša se na něm několik vteřin pohupovala, a právě když jsem ucítil první známky počínajícího orgasmu, pohnula sebou a můj prokrvený úd ze svého šťavnatého ženství vytáhla.

Zašeptala, že před tím, než se do ní udělám, musíme se podělit o naše chutě. Přetočil jsem ji tedy na záda a vzal do úst jednu z jejích bradavek. Jazykem jsem převaloval to drobné masité jadérko a prsty jsem přitom zkoumal její vlhkou pubertální kundu. Současně s tím, jak jsem ji šukal prstem, masíroval jsem jí i naběhlý poštěváček.

Nakonec jsem ucítil, jak se prohnula a dosáhla mohutného orgasmu. Byla tak rozpálená, že mě prosila, ať jí hned omrdám. Ale řekl jsem jí, že jestli chce zažít to, co její matka, musí být trpělivá. Pak jsem si ji nastavil tak, abych se mohl k její kundě dostat jazykem.

Jakmile jsem tam olízl její pysky, postříkala mě šťávami dalšího orgasmu. Žadonila, že mi chce tu rozkoš oplatit. Tak jsme se rychle vyškrábali do polohy 69. Míša chytila mého na kámen tvrdého ptáka a hladila ho svýma jemnýma ručkama; když se dostala k jeho špičce, cítil jsem, jak mě na ní líbá svými teplými rty a olizuje mě. S pomocí ruky, kterou si můj nástroj přidržovala, dostala k mému úžasu do svých dychtivých úst celou jeho délku.

To už jsem byl tak nažhavený, že jsem prostě zabořil svůj jazyk do její lákavé milostné schránky. Poštěváček měla tak naběhlý, že bych jí ho snad mohl celý rovnou vycucnout. Její šťávy jsem měl po celém obličeji. Protože jsem jí chtěl dopřát nejlepší mrd jejího života, sáhl jsem do šuplíku vedle postele a vytáhl hračku, kterou měla tak ráda její matka. V ruce jsem držel osmnácticentimetrový gumový čurák. Přiložil jsem jeho hlavičku k Míšině mladé lačné dírce. Když ho tam ucítila, natáhla ruku, aby to prozkoumala. A když nahmatala ten dlouhý klacek, opatrně si ho zasunula do své čekající píči.

Pokračoval jsem v sání jejího poštěváčku a mrdal ji tím umělým nástavcem. Míša už zas dál útočila na můj vzdutý čurák. Nakonec, zrovna když jsem cítil, jak vybuchuju a stříkám do jejího krku, ona sama explodovala popáté.

Chrčeli jsme a sténali a pokračovali ve vzájemných mrdacích pohybech. Míša mě dál kouřila, dokud jsem nebyl znovu tvrdý jako kámen. A pak se dožadovala, abych ji pořádně ošukal. Ta chtivá holka se rychle přetočila na záda, ale já chtěl ještě chvíli ochutnávat její číču, tak jsem jí roztáhl nohy a zabořil obličej do kundy. Postupoval jsem s líbáním vzhůru po jejím těle, až jsem se dostal k těm dvěma dokonalým ňadrům; obě bradavky jsem sál, a přitom si dál hrál s jejím poštěváčkem.

Míša mě teď prosila, abych už to do ní vrazil. Když se mé rty setkaly s jejími, špička mého čuráku zahájila svou cestu rozkoše do jejího těsného pubertálního tunelu.

Jak mé přírazy nabíraly na síle, Míša začala na mé pohyby odpovídat svými vlastními. Vzpínali jsme se tak divoce, až jsem se bál, že vodní postel praskne. Na takovou komplikaci jsem ale moc nemyslel, protože jsem cítil, že ze mě tryská tolik spermatu, že by to celou postel zase naplnilo. Míša se udělala tak silně, až jsem se bál, že sousedé venku uslyší její křik. Hned potom jsme se oba vyčerpáním zhroutili.

Protože už bylo půl osmé večer a Míšina máma měla být brzy doma, rozhodli jsme se, že se rychle osprchujeme (společně) a pak si dáme večeři, zatímco budeme čekat, až si pro ni máma přijde. Jelikož už zase šla elektřina, ohřál jsem v mikrovlnce mraženou pizzu, ke které jsme si dali dobré červené víno a opravdu si pochutnali.

Když pro Míšu přišla máma, byl jsem zaneprázdněný u počítače prací na tom úkolu, o kterém jsem se tu zmiňoval na začátku. Kája mi poděkovala, že jsem Míše pomohl, a chtěla ode mě ujistit, že s ní nebyly příliš velké potíže.

Vzhlédl jsem od notebooku a řekl: „Žádné potíže, Kájo, vůbec žádné potíže.“

Na druhý den jsem Káju potkal na chodbě. Položila mi ruce na hruď a zašeptala mi do ucha: „Slyšela jsem, že máš novou vodní postel, nechtěl bys ji se mnou někdy načít?“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Úžasná masáž s překvapením

  19. 6. 2019Rychlík

Už jsem byla měsíc na koleji a navštívila s kamarádkama několik místních klubů a hospod, ale zatím žádnej kluk, kterej by stál za známost. Ne že by tady nebyli žádný hezký kluci, to ne, ale většinou byli moc slizký a podlejzavý nebo se se mnou prostě neuměli bavit. To se ale jedno odpoledne změnilo. Byla jsem s kamarádkou na obědě, ale odvedl mi jí její přítel, tak jsem musela dojíst sama. Jen chvíli...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Prstění, Spanking, Submisivní, Teen

Lék proti bolení hlavy

  31. 1. 2015yama

Večírek byl vydařený, bylo veselo, tancovalo se a popíjelo víno i nějaký tvrdý alkohol. Franta nás bavil nevyčerpatelnou zásobou vtipů a ostatní přidávali různé veselé příhody. Prostě pohoda. Jenomže asi po dvou či třech hodinách jsem cítila stupňující bolest hlavy. Měla jsem dost popito a tak nebylo divu, že jsem se zeptala Jany, jestli si nemohu na chvilku lehnout vedle do malého pokoje. Jožka její...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Orál, Prstění, Párty, Šukačky

Uvázaná a bezmocná

  29. 9. 2020jentaknekdo

Na střední škole jsem byl nejmladší ve třídě, bylo mi sotva sedmnáct, ačkoli jsem byl vysoký (187 cm) a rychle jsem sílil. Jonáš byl jedním mých nejlepších kamarádů. Měl nádhernou sestru, Helenu, byla to prvňačka a bylo jí šestnáct. Byla hrozně krásná, s tenkým pasem, pěknýma prsama, a tou nejkrásnější prdelkou a nohama ze všech holek, které jsem kdy viděl. Měla velké hnědé oči, které mohly hořet nebo...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Prstění, První sex, Teen, Znásilnění

Neodolatelné překvapení

  1. 4. 2013Neznámý autor

Nikdy jsem si nemyslel, že by se to mohlo stát, říká pětadvacetiletý Bedřich. Dívám se na něho a všímám si, jak se jeho tváře pomalu zbarvují do červena a oči mu nervózně běhají po místnosti. Je to statný zdravý chlap, jeho tělo je vymodelované pravidelnými návštěvami posilovny a jeho hlas je jako zvon. Má charisma. Něco z něho vyzařuje… je zatraceně sexy! Rty má plné a růžové, přímo k zulíbání. Oči...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Trapasy, Petting, Mix