Erotické povídky

Dovolená v Chorvatsku 2

Noví spolubydlící přijeli druhý den dopoledne, seznámili se s námi, představili se a matka s dcerou na nás oba udělaly vzrušující dojem. Tipli jsme si, že si sem obě přijely jen pořádně užít a zašukat si a mužskou část měly sebou jen pro posluhu. Tak jsme čekali, jak se to vše vyvine.

Manželka, Nina, asi 35 let, celkem výstavní kus, manžel, Igor, asi 45-50 let, pod pantoflem, dcera, Gita, celá matka, asi 17 let a syn, Laco, asi 14 let. Ráno všichni odešli k moři a asi za dvě hodiny se matka vrátila. Připravila si na terase lehátko a přistoupila k zídce a požádala Karla, jestli by jí nerozetřel gel, aby se nespálila. Karel souhlasil a začal jí ho roztírat na zádech. Když jí přejel několikrát přes tkaničky od vrchního dílu plavek, tak si za ně zatáhla a díl spadnul na zem. Otočila se a Karel mohl nechat oči na jejích krásných ňadrech. " Tady můžete také, jsou velice citlivá, lehce by se mohly spálit", prohodila a trochu se usmála. Karel si dal záležet a ňadra jí pořádně masíroval, až se jí bradavky postavily jak buráky a Nina, jak se jmenovala, začala vzdychat vzrušením. Nenápadně se naklonila přes zídku, a když viděla tu bouli v Karlových plavkách, tak k němu prohodila: " Neměli bychom zajít radši k vám do pokoje a něco udělat s tou boulí, aby se Vám náhodou něco nestalo? Mám ještě dvě hodiny čas, než se manžel se synem vrátí z pláže." Karel kývnul a Nina přelezla přes zídku s horním dílem plavek v ruce. Když jsem uviděl ty krásné kozy, tak mi také hned ocas začal v plavkách bouřit. Ještě, že jsem seděl a Nina to neviděla. Karel na mne mrknul a zavřel dveře. Po chvíli se už ozývalo jen milostné vzdychání a výkřiky slasti. Seděl jsem na terase, ocas mi trčel v plavkách jak lodní stožár.

Natáhl jsem nohy, zaklonil hlavu, zavřel oči a pomalu jsem si ho přes plavky hladil. Najednou jsem ucítil cizí ruku na pytli. Otevřel jsem oči a přede mnou stála Gita, dcera Niny, jen v kalhotkách a sladkým hlasem mi řekla: " Dívala jsem se, jak sis ho hladil, tak jsem myslela, že bys potřeboval s tím trochu pomoci, ne?" a jedním škubnutím mi uvolnila zajatce z plavek. Ten vyskočil jak z trampoliny a Gita si pro sebe nahlas řekla: " tak to je kousek, to si užiji" a už ho měla v ruce. Odborně ho osahala po celé délce, několikrát přetáhla kůžičku a olízla naběhlý, fialový žalud, který se lesknul touhou a zastrčila si ho pomalu do pusinky. Na svůj věk byla vynikající kuřačka. Řekl jsem jí, že tady nemůžem být, že je vedle v pokoji její matka, ale odpověděla, že máma se dřív jak za hodinu z postele nedostane, natolik ji zná, když začne šukat, tak že máme dost času a táta, ten nesmí přijít dříve než v jednu hodinu s bráchou. Tak to má máma naučené a zařízené. Když mi ho chvíli kouřila a pohrávala si s pytlem s varlaty, tak najednou vstala a povídá: " Uděláš mi to tady zezadu nebo si mám sednout na koníčka? Ale jogurt chci nastříkat všechen do pusy, nezapomeň" a sundala si kalhotky a ohnula se a opřela o zídku. " Nejdříve mě chvíli šukej zezadu a potom si sednu na koně a pořádně mi ho tam vraž, ať ho cítím až v žaludku." Tak jsem jí ho tam tvrdě vrazil, až zařvala, ale hned se zavrtěla a pořádně spolupracovala. Jednou rukou byla opřená o zídku a druhou střídavě tahala bradavku a masírovala poštěváčka. Po několika minutách začala rychleji vzdychat a mumlat: " Dělej, dělej, už budu, pořádně mi tu díru zmrdej, to je paráda jak máš velkýho čuráka, mám tu moji kundu celou vyplněnou, ještě rychleji a na doraz, už teču, uuuuuuuužž jsem, to je paráda" a zůstala chvíli nehybná. Narovnala se a řekla, abych si lehl, že se na mě nyní napíchne na koně a musím jí pořádně mačkat" cecky" a drtit bradavky. Tak jsem jí to udělal, jak si přála. Kozy měla celé červené, bradavky naběhlé a rudé jak vlčí máky. Po několika minutách jsem cítil, že to už na mě jde, takjsem jí řekl, aby slezla a dodělala mě rukou. Několikrát mě po něm přejela nahoru a dolů, potom si ho vzala do pusy a vysála mi ho do poslední kapky. Oba jsme si natáhli spodní díly plavek a sedli si na lehátka. Najednou Gita povídá: " Bylo to s Tebou super, budeme si to muset ještě několikrát zopakovat. A jak se Ti líbí moje máma? Měl bys taky na ni chuť ji ošukat? Je prý velmi dobrá v posteli, jak jsem slyšela. Začínala již ve čtrnácti, jako já a mě měla v šestnácti, ale to ji nijak nevadilo. Nyní si užívá, kde může a táta ji v tom ještě podporuje, protože má od ní pokoj. Tomu ho jednou za týden vykouří a jednou za měsíc mu nastaví kundu k vylízání a ošukání a mají manželské povinnosti vyřízené. Už od třinácti let jsem je špehovala, abych viděla, jak mu máma kouří péro, abych se to také naučila.

Hned jsem to potom zkoušela s klukama ve škole a slavila jsem úspěchy. Brzy jsem byla nejlepší kuřačka na škole a neměly na mně ani holky z devítek" a začala mipovídat o začátcích svého sexy života. Na její věk byla velice zkušená a prošlá všemi různými praktikami. Tak jsme si ještě chvíli povídali, když se objevila Nina, která vyšla z pokoje. Gitu to ani nijak nepřekvapilo a jen se jí zeptala: " Tak jak Ti je, mami ?" " Teď už dobře, krásně jsem relaxovala i s masáží celého těla" odpověděla a natáhla se na lehátko. Její velké kozy se jí trochu povalily a trčely na nich jen velké, červené bradavky. Za chvíli vyšel i Karel a ukázal mi, že Nina je super mrdna. Totéž jsem mu ukázal na Gitu a bylo nám jasné, jak to bude pokračovat. Když se vrátili z pláže táta se synem, tak všichni odešli na oběd. Po obědě si obě ženy oblékly jen to nejnutnější a všichni odešli k moři. My jsme se šli s Karlem projít a obhlédnout terén, jaké jsou kde ženy a dívky. Prošli jsme i nuda pláž a bylo by z čeho vybírat. Po večeři jsme se všichni sešli na bungalovu a Nina nás pozvala k jejich stolu, kde měli postavené dvě lahve vína. Přisedli jsme a dobře jsme se bavili. Najednou povídá Nina manželovi: " Miláčku, na zítra mám pro Tebe a syna překvapení. Koupila jsem vám celodenní výlet lodí po mořských letoviscích. Doufám, že se vám to bude líbit a budete mít pěkné vzpomínky na dovolenou. Vyplouváte ráno v osm hod.,návrat je až v deset hod. večer. Je to s celodenní stravou i večeří na lodi." Manžel jí to odkýval, a že se už budou těšit. Tak jsme seděli ještě asi hodinu v družné zábavě, když Nina povídala: " Tak, miláčku, vy půjdete oba už spát, čeká vás zítra perný den na moři a já se půjdu ještě vykoupat. Nino, půjdeš se mnou? A co vy, pánové, nedělali byste nám doprovod, kdybychom se náhodou topily?" Oba jsme kývli na souhlas a za chvíli jsme už kráčeli k moři.

Byl nádherný teplý večer a obě se velice dobře vyjímaly v záři měsíce, nahoře bez. Karel kráčel s Gitou a já s Ninou jsme šli za nimi. " Vím tady o krásné tiché pláži, nedaleko v zátočině. Je tam krásné koupání a jemný písek, mohli bychom tam zajít." Za chvilku jsme byli v zátočině, kde jsme řádili s Němkami. Karel s Gitou hned vklouzli do vody a mně povídala Nina, jestli bychom nemohli trochu poodejít bokem, že by chtěla jít do moře nahá, aby měla suché kalhotky na cestu domů a Gita to nemusí vidět. Souhlasil jsem a zašli jsme za takový skalnatý výčnělek. Nina si sundala kalhotky, přimáčkla se na mne a pomalu mi začala stahovat plavky. Když mi spadly ke kotníkům, pohladila mého zatím visícího kamaráda s poznámkou: " To je tedy kousek, ten asi musel udělat Gitě hodně potěšení, ne? Jsem zvědavá, kolik ho udělá mně" a trochu mi ho zmáčkla. Hned jí začal v ruce mohutnět a Nina ho pomalu honila a druhou rukou mi škrábala pod pytlíkem. Během několika vteřin mi stál jak telegrafní tyč a Nina ho začala na lesknoucím žaludu olizovat a za chvilku ho měla vcucnutého v puse a začala kouřit. To byla opravdu paráda, jak to uměla a Gita se to opravdu naučila od ní. Když mi přes pytel začala zajíždět prstem do análu, byl jsem tak rozrajcovaný, že jsem nezadržel několik hlasitých vzdychů a výkřiků a když mi vrazila celý prst do zadku a zmáčkla koule, tak jsem jen zachroptěl a začal jí plnit pusinku semenem. Jezdila mi pusou po něm ještě rychleji a vše poctivě se vzdycháním polykala. Přitom mě několikrát jemně do něj kousla, a když ho vyndala z pusy, tak mi řekla, že se u toho krásně udělala jako ještě nikdy. Postavila se, chytla mě za ocas a táhla mě k moři. Tam jsme dováděli jak malé děti a zaplavali jsme směrem, kde zůstal Karel s Gitou.

Když jsme je spatřili asi dvacet metrů od nás jak leží na pláži, nebylo pochyb, co právě dělají. Karel do ní narážel svůj klacek jak do pytle a Gita vydávala vysoké skřeky s každým zaražením. Byl na ně krásný pohled a Nina stála, jednu ruku měla v kundě, druhou si mnula bradavku a měla spokojený úsměv na tváři při pohledu na svoji dceru, jak si užívá. Najednou se otočila a řekla mi, že se vrátíme zpátky do zátoky. Doplavali jsme zpět, vylezli na pláž a Nina si lehla do teplého písku a povídala: " Pojď a vraž do mě toho Tvého čuráka a třeba mě roztrhej, ale pořádně a tvrdě mě omrdej, strašně se na to těším, když jsem viděla Gitu, jak řve, tak ji musím následovat, tak se snaž a nešetři mě." Sklonil jsem se k ní, projel prsty mezi jejími pysky, které byly už silně naběhlé, trochu jsem ji prolízl jazykem a vcucnul poštěváček, což odměnila hlasitým výkřikem a zatnutím prstů do ramen a když jsem viděl, jak je její kunda mokrá, tak jsem jí ho tam bez přípravy rychle vrazil. Ozval se velmi hlasitý výkřik, chytila si obě kozy a křečovitě je zmáčkla. Zvedla nohy až na moje ramena a začala divoce přirážet. Byla to velice divoká mrdačka, ale nemohli jsme vystřídat více poloh, protože by se její kunda naplnila pískem. Než jsem se udělal, tak měla dva silné orgasmy a stopy jejich prstů a nehtů mi zůstaly na těle. " Tak něco takového jsem už dlouho potřebovala, ten Tvůj ocas umí zázraky. Zítra máme na šukání celý den, tak si užijeme. Karel je také velmi dobrý a myslím, že Gita se to už také naučila, ne? Byl jsi s ní spokojen nebo dělá mámě ostudu?" " Ne, nedělá, je už opravdu dobrá mrdka, ale Tobě se ještě nevyrovná. A už jste spolu někdy šukaly ve čtyřce nebotrojku?" " Ne, to jsme ještě nezkoušely, chci počkat, až jí bude osmnáct a potom uvidím, ale myslím, že to ráda zkusí a předvede. Zatím to necháme jak to je a vy se u nás vystřídáte, ano?" Potom jsme se šli ještě vykoupat, natáhli na sebe plavky a šli za Karlem a Gitou. Když jsme se přibližovali, tak jsme slyšely hlasité výkřiky a za chvíli jsme už viděli, jejich důvod. Gita stála na větším kameni opřená o skálu, její zadek byl pěkně vysazen a Karel jí ze zadu lízal kundu. Tak jsme na ně chvíli koukali, a když Gita začala, že už bude, aby do ní vrazil tři prsty, tak jsme počkali do jejího vyvrcholení a potom přišli k nim. Oba byli nazí a koukali na nás jak na mimozemšťany. Oblékli si plavky a odebrali jsme se k bungalovům. Popřáli jsme si dobrou noc a šli spát a těšili se na zítřejší den, který bude plný sexu a radovánek. Ale o tom zas někdy jindy.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Chci činy, ne city

  19. 4. 2015Neznámý autor

Je to tak, jak říkám. Nějaký city jsou pro mě v tuhle chvíli úplně zbytečný, já se cejtím hlavně nadržená. A když jsem nadržená, tak potřebuju chlapa s pořádným ocasem, kterej to s ním navíc dost dobře umí. Jedině to mě umí uspokojit. Jenže aktuálně žádnýho takovýho chlapa nemám po ruce. Poslední, se kterým jsem vyšoustávala párkrát týdně, mi nakonec řekl, že sex se mnou byl sice naprosto excelentní,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix

Ráno s Kájou

  16. 7. 2010Neznámý autor

Po krásné probdělé noci, plné sexu, si tak hovím v posteli a najednou se zvonek může rozzkočit. Podívám se na hodinky a vzpomněla jsem si, že jsem byla na desátou domluvená s Kájou. Natáhla jsem na sebe jen krátký župánek a šla jsem otevřít. Za dveřmi stál Kája a když jsem se lépe podívala, tak nestál sám. Na jeho kraťasech bylo dobře vidět, že mu také už pěkně stojí péro. Vzala jsem ho za ruku a vtáhla...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Orál, Prstění, Šukačky, Grupáč, Párty, Bisex, Anál

Laci

  31. 10. 2019Stalinka

Laci byl mladík, kterému se problémy rozhodně nevyhýbaly. Už v patnácti ho zavřeli poprvé. Na rok. A v devatenácti podruhé, tentokrát na tři. Když byl po polovině trestu propuštěn, zapřísáhl se, že potřetí už do basy nepůjde. Vychovatelům i soudkyni, nasliboval hory doly a oni mu uvěřili. Ve slibování neměl konkurenci, ale s dodržováním slibů si nikdy hlavu vážně nelámal. Za to, že čóroval, si gadžové...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Teen, Znásilnění, Mix

Déšť v kalhotkách

  27. 5. 2009Milous

Netrpělivě jsem se podíval na hodinky a zjistil, že se už za hodinku konečně uvidím s mojí Zuzankou. Od rána jsem pracoval v jedné výstavní síni a už jsem z toho byl celkem dost unavený. Ale ani ne tak z té práce samotné, jako spíše z toho, co jsem při ní viděl. Byly to samé kundičky a kozičky. A také samozřejmě spousta nádherných zadečků. Pomáhal jsem totiž kamarádovi s přípravou výstavy aktů. A je...  celá povídka...
Kategorie: piss, Prstění, Piss, Šukačky