Erotické povídky

Nový nástup

Odpočíváme s manželkou v obýváku na sedačce po náročném „tréninku“ v naší sexuální polepšovně, kterou máme perfektně zařízenou v suterénu našeho domu. Probíráme, koho nového bychom pozvali na společné sexy hrátky, protože všichni naši známí, kteří jsou eroticky a sexy zaměření tu již byli a my bychom už zase potřebovali poznat někoho nového a nové zážitky. Nic jsme za celé odpoledne nevymysleli, tak jsme si několikrát ještě normálně zašukali a šli spát. Za tři dny přišla Květa z práce a hned mi hlásila, že k nim do kanceláře nastoupila nová holka, která má tělo jak modelka a nevypadá na to, že by byla nějak hodně cudná. Jmenuje se Olina a je jí 22 let. „ Petře, pozvu ji zítra k nám na kávu, uvidím, jestli to přijme a tady si ji trochu otypujeme a uvidíme, co bude dál. Myslím, že to ale s ní vyjde a určitě se Ti bude líbit.“ Když jsem přijel druhý den z práce domů, tak jsem už dole na chodbě zaslechl veselý hovor a smích. Vstoupil jsem do obýváku a tam seděla moje žena s krásnou dlouhovlasou štíhlou holkou a vesele se bavily. „ Tak toto je Olinka, moje nová spolupracovnice, a toto je můj manžel Petr“, představila nás Květa. Nezůstali jsme jen u kávy, ale otevřel jsem láhev červeného a v družné zábavě jsme probírali, kde co. Také jsme se několikrát dotkli sexuální stránky života a Olinka se tomu nijak nebránila.

Asi po dvou hodinách se s námi rozloučila s tím, že jí bylo u nás velice příjemně, a tak jsme si domluvili hned další návštěvu na pozítří. Ten den, ale přišla domů z práce Květa sama s tím, že Olina musela s matkou odejet za tetou do nemocnice, a že se domluvily, že k nám přijede na celý víkend. Tak to slibovalo dobré vyžití. Hned jsme spolu začali připravovat program, jak to asi vše proběhne. Domluvili jsme také, co bude potřeba nakoupit k občerstvení a pití. Květa řekla, že to vše cestou domů s Olinkou nakoupí, že pojede v pátek do práce autem. Po domluvě jsme si ještě trochu zašukali a těšili se na zítřejší den a celý víkend.

Holky přijely s nákupem po páté hodině a hned se daly do přípravy občerstvení, chlebíčků a jednohubek. Já jsem zatím dal vychladit sekty a vína a připravil takovou trochu slavnostní tabuli se svíčkami, aby to mělo také sexuální ráz a zatopil v krbu. Květa zavedla Olinu do pokoje, kde bude přes víkend pobývat, aby si tam dala své věci. Když jsme měli vše hotové, tak jsem otevřel láhev vína a sedli jsme v obýváku k družné zábavě. Asi po hodině Květa prohodila, že je jí už velké horko, že se jde převléknout do domácího úboru. Olinka se k ní přidala, a tak jsem jim řekl, že jestli by neměly nic proti tomu, tak bych si vzal také něco lehčího na sebe. Za chvíli obě přišly a já jsem si mohl oči vykoukat. Květa měla na sobě kostkovanou košili, pod kterou měla jen tanga a Olina měla slabé bílé triko těsně pod prdelku a bílé kalhotky. Vypadaly obě strašně sexy a zvláště Olině mohly bradavky protrhnout tričko, jak byly ztopořené. Já jsem měl na sobě košili a bermudy. Tak jsme opět zasedli ke stolku a pokračovali v zábavě.

Za chvíli jsme měli láhev vypitou, tak jsem otevřel další a zábava se s množstvím vypitého vína stále více zabývala erotikou a sexem. Sledovall jsme u toho televizi, dávali nějakou starší komedii a asi za půl hodiny měl začít erotický film. Květa navrhla, že bychom si mohli dát ještě kávu a šla do kuchyně na ni připravit. Zavolala na Olinu, aby jí s tím šla pomoci. Po chvíli jsem zaslechl z kuchyně nějaké vzdechy, a tak jsem se zvedl a šel se podívat. Holky stály u linky a Olina cumlala Květě kozy a Květa měla jednu svoji ruku v jejich kalhotkách a projížděla jí kundu. Když jsem to uviděl, hned se mi postavil můj kyj, a tak jsem si ho začal pomalu honit. Holky byly zabrané do sebe a vůbec mě nevnímaly. Byl na ně krásný pohled. Najednou si Květa sedla na linku, roztáhla nohy a Olina jí dala na stranu proužek tang a začala jí lízat. Druhou rukou si projížděla svoji kundu a obě u toho dost hlasitě vzdychaly. Já jsem cítil, že budu brzy stříkat, tak jsem toho honění nechal a šel si zase sednout do pokoje.

Teprve pískání konvice je zastavilo v jejich divočení a udělaly a donesly kávu. Nevěděly, že jsem je viděl, jak se mazlily a sedly si každá z jedné strany ke mně. Obě byly rozpálené jak kaborky a z očí jim každé koukalo deset čuráků. Bylo vidět, jak jsou hodně nadržené a připraveny na vše, co se sexu týče. Začal erotický film a začalo to hned pěknou šukačkou. Obě holky mohly na obrazovce nechat oči a snad nevědomky si začaly obě hladit kozy. Sledoval jsem jejich počínání, a čekal, co to s nimi udělá. Po chvilce se vždy trochu napily a prohodily několik slov a dál sledovali děj. Najednou jsem ucítil Květinu ruku na stehně, a jak mě po něm pomalu míří k rozkroku. Očkem jsem se po ní podíval, měla košili rozepnutou a druhou ruku měla strčenou v rozkroku. Mrknul jsem na Olinu, ta si jednou rukou mnula bradavku přes triko a druhou měla strčenou v kalhotkách a lehce s ní pohybovala. Tyto pohledy nemohl v klidu vydržet můj klacek a postavil se, jak voják na stráži. Najednou byl v televizi záběr, jak mu ho milenka začala kouřit a Olina na to rychle reagovala, že si strčila dva prsty do pusy a začala si je oblizovat. Jak jsem seděl s rukama roztaženýma okolo jejich ramen, tak jsem je začal jemně masírovat vzadu na krku. Obě se na mě podívaly s úsměvem a jejich tiché vzdychání bylo svědkem, že se jim to líbí.

Také jsem cítil již Květinu ruku na ptáku a její občasné sevření. Všiml jsem si, že si obě holky pěkně roztáhly nožky a docela bez ostychu se probíraly v kundách. Olinina druhá ruka mi najednou začala také stoupat po stehně nahoru a tam se setkala s rukou Květy. Chvilku se obě zastavily, a Květa neváhala, vyndala mi ptáka nohavičkou ven a začala ho honit. Olina se chopila pytle a hrála si s varlaty. Bylo to velice příjemné a vzrušující. Ve filmu se objevila nová dívka, která začala na seznámení dělat striptýz. Když to Olga viděla, tak prohlásila, že to umí udělat lepší než ona. Květa se toho hned chytla, a tak aby to předvedla, až skončí film. Nakonec se domluvily, že ho udělají obě. Dopili jsme třetí láhev a byl konec filmu. Květa se zeptala Oliny, jakou si k tomu pustí hudbu, domluvily se na nějaké skladbě a začaly se striptýzem. Nemohlo to trvat dlouho, protože každá měla na sobě jen dvě věci, a to košili a kalhotky. Když si po chvíli kroucení a natřásání svlékly košili i tričko, tak jsem ocenil krásné kozy Oliny. Najednou mě Olina vzala za ruku a zatáhla mezi ně a obě mě začaly svlékat košili. Za chvíli jsme tam stáli všichni tři nahoře bez. Holky pokračovaly a začaly se připravovat na sundávání kalhotek. Jejich ruce byly zaklesnuty za gumou a pohybovaly se nahoru a dolů. Na kalhotkách Oliny byl vidět velký mokrý flek, jak byla vzrušená a mokrá.

Když si obě sundaly kalhotky, tak byl krásný pohled na jejich hladce vyholené kundy, které se leskly vlhkostí. Jak byly nahé, stouply si proti sobě a já byl mezi nimi a každá z jedné strany mi začaly svlékat bermudy. Olina stála proti mně ze předu a pomalu mi líbáním po těle sjížděla dolů. Když se jí podařilo vysvobodit mého klacka z kalhot, hned ho vzala do pusy a začala kouřit. Květa mi zezadu roztáhla nohy a uchopila můj pytel a začala masírovat varlata. Najednou mě povalily na zem a obě se mi vrhly na kouření ptáka. Vystrčily pěkně prdelky abych na ně mohl a dostal se do jejich kundiček. Začal jsem je tam pořádně projíždět, že začaly obě křičet, jako kdyby jim šlo o život. V kouření se střídaly a za chvíli se nejdříve udělala Květa a za chvilku po ní Olina. Já jsem se zvednul, klekl si vedle nich a několika tahy jsem se přivodil k výstřiku a obě dvě podělil dávkou semene na obličej. Po té Olina řekla, že si musí odskočit. Jak odešla, tak Květa povídá, že je dobrá, a že to s ní bude velmi pěkné, ale to necháme do mučírny, až na zítra, a když viděla mého trochu povadlého ptáka, hned ho vzala do pusy na vzkříšení.

To se jí povedlo během několika vteřin, a když byl připraven, tak na mě nasedla a začala mě šukat. Když se Olina vrátila a viděla jak šukáme, sedla si do dřepu k mé hlavě a nastrčila mi kundu na lízání. Sama si při tom mačkala kozy a bradavky a byla spokojená. Po několika minutách si to holky vyměnily a Olina začala se svojí jízdou na mně. Byla o hodně divočejší než Květa a taky více hlučná. Já jsem u toho také chroptěl a hekal, i když jsem měl plné ústa Květiny kundy. Holky se u toho každá udělala a já jsem se vystříkal do Oliny, jak to chtěla. Ta se potom postavila nade mne, roztáhla si rukama pysky a nechala na mne vykapat semeno z kundy. Rozetřela mi to po břiše úplně do sucha. Chvíli jsme odpočívali, něco pojedli a popili. Potom se holky začaly zase spolu mazlit a já se na ně díval. Když ale Květa lízala olině kundu a měla pěkně vystrčený zadek, tak jsem to nevydržel, provlhčil jsem ji anál, uvolnil ho třemi prsty a zasunul do ní svůj ocas. To jí pořádně vydráždilo a začala Olině tvrdě lízat kundu a kousat do poštěváčku. Ta zase začala řvát, ale ne bolestí, ale slastí, protože k tomu pronášela i pochvalná slova. Asi po půl hodině jsem Květě všechno nastříkal do prdelky a potom jsme se šli umýt.

Olina se mi nabídla, že mi ptáka umyje, ale že ho chce také do prdelky. Tak jsem jí řekl, že jí nemohu nic odmítnout. Květa mezitím odešla do ložnice a vrátila se s análním vibrátorem a gelem. Podala obojí Olině s tím, že si má prdelku pořádně namazat gelem a až jí bude lízat kundu, tak aby jí strčila vibrátor do zadku. Vše se provedlo a já jsem šukal Olinu do zadku strašně dlouho, protože jsem byl už po několika výstřikách a nemohl jsem se tak rychle udělat. Ta křičela, prosila, abych už skončil, ale řekl jsem jí, že když to chtěla do prdele, tak ať drží a přiráží, že od rozdělané práce neutíkám. Řvaly obě, protože Olina vrážela tvrdě vibrátor Květě do prdele a ještě ji navíc rajcovala lízáním kundy a kousáním poštěváku. Po nějaké době jsem se konečně do ní vystříkal a obě padly zmožené jak za vlast. Ležely a opakopvaly, jaké to bylo krásné, jak si to vychutnávaly a že si to zase budeme muset zopakovat.

Já, když jsem se podíval na mého visícího klacka, tak jsem věděl, že dnes je už konečná. Tak jsme se domluvili, že už budeme dnes končit, protože máme pro Olinu na zítra velké překvapení, které jí dá hodně zabrat a odebrali jsme se všichni spát. No a jak to vypadalo a co se dělo v naší sexy polepšovně, to se dozvíte příště.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Švagrová

  19. 8. 2012Boby

Bylo mi 18 roků, když za mnou přišel nevlastní brácha a že má možnost odjet za prací do Rakouska, ale že Šárka  - jeho druhá žena brblá, že sice peníze jsou lákavá nabídka, ale co ona si tu počne se 2 malýma dětma. Bráchovi bylo už 36, Šárce pouhých 24 a Simonce a Románkovi 4 a 2 roky a tak jsem se ani nedivil, že brblala. Přesto jsem bráchovi slíbil, že když to půjde tak Šárce pomůžu a máma se taky...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Anál, Prstění

Žně 2

  10. 11. 2016Bobr

Pár následujících dnů jsme – pokud to bylo možné – strávili s Maruškou u rybníku. Ale přece jenom musela pomáhat v hospodářství. Nakrmit dobytek, pomáhat s přípravou oběda... Vždycky jsem si zalezli na náš „ostrůvek“ v rákosí a užívali si každé chvilky. Jenom jsem litoval, že tenkrát ještě nebyla žádná antikoncepce. Když se naše horká těla k sobě přitiskla, musel jsem se odtrhnout, aby nedošlo k nejhoršímu....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Petting, Anál

Cesta samuraje

  29. 3. 2014Neznámý autor

Aleš právě dokoukal dokumentární film pojednávající o japonských bojovnících – samurajích. Ten film byl moc pěkně udělaný a Aleš si vytvořil o samurajích celkem přesný obrázek. Jedna věc mu stále však vrtala hlavou. Když samurajové trávili všechen čas bojováním nebo tréninkem, kdy jim zbýval čas na sex? A provozovali vůbec nějaký sex? Stačilo trochu se zamyslet a fantazie už pracovala na plné obrátky…   celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Znásilnění, Teen, Mix

Středa, je ho tam třeba

  23. 7. 2009Neznámý autor

Když jsem se zvednul od televize a přišel do ložnice, Ola už spala jako zabitá. Vlasy rozhozené po polštáři, přikrývka jen tak halabala přehozená přes část těla, ale jelikož bylo opravdu vedro, víceméně ležela nepřikrytá. Také tričko se jí malinko vyhrnulo, takže její čisťounké bílé kalhotky do šera pokoje doslova svítily. Vypadala moc roztomile. A také vzrušivě.
Sednul jsem si na postel a nechal se...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Prstění