Erotické povídky

Moc milá stopařka

Pracovní týden v Praze je za mnou. Teď už si fičím domů po dálnici, poslouchám rádio a těším se, až se položím na gauč, kde si konečně odpočinu. Uteklo to rychle, dálnice je za mnou, ještě půlhodinka po cestičkách a jsem v cíli.

Z mého soustředění na cestu mě ale vyrušila jedna stopařka. „Mohl bych ji vzít, máme si přece všichni pomáhat. A konec konců mi alespoň uteče cesta rychleji…“ Dávám blinkr, zpomaluju a stáčím to ke kraji. „Hmm ale holka je to docela pěkná“ pokukuju na ní zpětným zrcátkem, jak se jí houpou bujné kozičky, když za mnou dobíhá. „Tak kam to bude?“ ptal jsem se jako první. „Kamkoliv!“ odpověděla slaďoučkým hláskem moje nová blonďatá spolujezdkyně. Soustředil jsem se na jiné věci, a proto jsem se touhle zvláštní odpovědí moc nezabíral.

Dále to šlo celkem rychle. Hrozně jsme si sedli, povídali si, jako kdybychom se znali celá léta. Bylo to vlastně docela fajn. Až na to, že můj pohled stále více směřoval na její kozičky. Byla vlastně celá docela hodně sexy. Vypadala tak uvolněně a pohodově. Jeden by řekl, že by si dala říct… Sakra musím to zkusit, umínil jsem si po pár minutách. „Ty, a přítele máš?“ šel jsem nesměle, ale rovnou k věci. „Ani ne…“ odpověděla opět pro mě trochu zmateně a položila si ruku na moje stehno. Docela nebezpečně blízko mého rozkroku… Poposedl jsem si a odkašlal. „Jak to myslíš?“ nedalo mi se nezeptat. „Je to blbec… pohádali jsme se. No a on se opil… a…“ odmlčela se, než pokračovala. „Zahnul mi! Sráč jeden!“ dopověděla o poznání rozzlobeněji. „Aha, to je mi líto.“ snažil jsem se tvářit soucitně. „Jsem na něj strašně naštvaná!“ dodala moje nová spolujezdkyně. „A co takhle, kdyby se našla příležitost mu to oplatit?“ navrhoval jsem.

Tahle otázka její ještě před pár vteřinami líbezný pohled nadobro změnila. Najednou se jí něco objevilo v očích. Něco tajemného a zvrhlého. „Rozepni si poklopec!“ řekla nesmlouvavě. No, jasně, že jsem neprotestoval… Okamžitě jsem se při řízení vrhnul na sundávání všeho, co bránilo mému penisu, aby se ukázal. „Hmm tak tenhle se mi ale líbí!“ poznamenala spokojeně, jakmile jej uviděla. Dala na něj ruku, jemně mně honila a druhou rukou si rozepínala bezpečnostní pás. Jakmile se uvolnila, poposedla si blíže ke mně. Sklonila hlavu a nasála se na můj penis. Vychutnával jsem si její teplou, vlhkou pusinku a stěží jsem se zvládal soustředit na řízení. Když tak na to vzpomínám, můžu být rád, že jsme se nenabourali. Uměla kouřit fakt dobře a já musel přivírat oči nad slastnými prožitky.

„Hele tady je takové fajn místečko…“ řekl jsem a stočil se k jednomu odpočívadlu, mezi kterým byla hromada stromů, takže tam nešlo až tak dobře vidět z cesty. Sotva jsem zastavil, vyskočil jsem z auta a šel za ní. Mezitím se svlékala, a jakmile jsem otevřel dveře na straně spolujezdce, vyhoupla už na mě svojí holou prdélku. Nohama venku, ale opřená rukami o sedačku. Nebylo na co čekat, takže jsem si to namířil

rovnou do její jeskyňky. Mmm joooo, začaly se ozývat její vzdechy, zatímco jsem do ní přirážel.

„Na, udělej mi pár fotek pro toho kreténa!“ hukla na mě zezdola a podala mi svůj mobil. No docela mě ta situace brala, užíval jsem si tu představu, jak ho to potom bude srát. Takže jsem se nebránil a pěkně fotil jednu fotečku za druhou. To se klučina bude divit, he! „A teď ještě video, mám jeden speciální nápad…“ řekla a otočila se na mě, patrně, aby šel vidět i její obličej a bylo nepochybně jasné, že to je právě ona. Zapnul jsem nahrávání a chvíli přirážel. „Tak a teď mi ho strč do zadku a nepřestávej nahrávat! Jen ať vidí, o co přišel, blbeček jeden!“ řekla mi svůj „speciální“ nápad. No nebránil jsem se. Plivl jsem ji trochu slin na análek a pomaleji ho zasouval dovnitř. Holka ani necekla a pěkně držela. Já natáčel a dost vzrušeně přirazil. „Fíííha to je úlet!“ říkal jsem si.

Její prdelka povolila, takže jsem mohl začít naplno přirážet. Byla dost hlasitá a na mě začínal jít orgasmus. Nebylo na co čekat, takže jsem zatínal všechny svaly a vychutnával si přicházející pocity. „Pěkně se udělej do mě a pak to natoč, jak ze mě teče tvoje mrdka, jasný?“ zaznělo její poslední přání… nebo spíš příkaz? Mohutně jsem se udělal a zahekal si do mobilu. Video sice asi bylo dost nekvalitní, nicméně účel to určitě splní. Po pár vteřinách oddechování jsem ho vytáhl a sehnul se k ní dolů. Z jejího roztaženého zadku viditelně vytékalo moje sperma, ale holčina vypadala, jakoby byla v sedmém nebi. No proti gustu… proletělo mi hlavou. Vypnul jsem nahrávání a vrátil jí mobil.

Stejně tak, jako když se z čista jasna objevila, zase i zmizela. Jen na mě prohodila při odchodu „Dík, měj se a dobře dojeď.“ Nechápal jsem, jestli je to pravda, co říkala o tom příteli nebo je to jen úplná coura. Ale konec konců jsem si dobře zašukal a ulevil nadrženosti. Zážitek to byl rozhodně zajímavý.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Kouzelné ráno

  30. 4. 2009Neznámý autor

Byla sobota, ale já se stejně vzbudil v šest, jako když vstávám do práce. A nebyl jsem sám, kdo už byl vzhůru. Můj tvrdolín byl nalitý krví a připomínal se mi pocukáváním v trenkách. Musel jsem se pousmát, že už chce zase, vždyť večer bušil hlava nehlava do Jitčiny kundičky snad hodinu v kuse, až při tom Jitka hekala určitě na celou ulici.
Jitka je moje nádherná přítelkyně. V posteli, a nejen tam,...  celá povídka...
Kategorie: anál, Anál, Šukačky, Mix

Přistižen

  5. 1. 2014Roman

Jsem pořád nadržený a každý den bych nejraději šukal. Občas není s kým a tak když mám možnost, vytáhnu svůj penis s kalhot a aspoň si ho honím. Čtu si při tom na internetu nějaké erotické povídky. Vždy si dávám pozor, aby mne nikdo nepřekvapil a abych si to užil. Jenže naposled se to nepovedlo, seděl jsem v kanceláři, bylo po páté hodině, ve firmě už nikdo nebyl a já dostal chuť. Večer nebyla příležitost,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Orál, Anál

Jitka

  29. 3. 2019Stalinka

Vdala jsem se! Konečně! Nemuseli jsme, ale chtěli. Můj manžel Mirek je ten nejúžasnější chlap na světě. Jsem do něho celá udělaná a splnila bych mu každé jeho přání. I on mne málem nosí na rukou. Budeme sice bydlet u jeho rodičů, ale s nimi vycházím naprosto v pohodě, takže v tom nevidím žádný problém. Jejich byt má čtyři pokoje a tím pádem máme svoje soukromí zajištěno. Až se nám malinko zvednou příjmy,...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Incest, Orál, Otrokyně, Submisivní, Teen

Nástup ke strážníkům

  17. 1. 2010senior68

Je krásné červnové dopoledne roku 2000 a já se toulám bez cíle městem a přemýšlím, co bude dál. Městský úřad v Ústí n.L.zrušil náš odbor a já jsem se ocitla bez práce. A jak se tak courám po Masaryčce,vidím u hotelu velký poutač:“ Pojď mezi nás“ s fotografií městského strážníka. Přečetla jsem si co,kdy a kde a šla jsem si pro informace. Službu mající strážník mi vysvětlil,že přibírají i děvčata jestliže...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Mix, Šukačky, Párty, Prstění, Orál, Anál, Extrémy