Erotické povídky

Moc milá stopařka

Pracovní týden v Praze je za mnou. Teď už si fičím domů po dálnici, poslouchám rádio a těším se, až se položím na gauč, kde si konečně odpočinu. Uteklo to rychle, dálnice je za mnou, ještě půlhodinka po cestičkách a jsem v cíli.

Z mého soustředění na cestu mě ale vyrušila jedna stopařka. „Mohl bych ji vzít, máme si přece všichni pomáhat. A konec konců mi alespoň uteče cesta rychleji…“ Dávám blinkr, zpomaluju a stáčím to ke kraji. „Hmm ale holka je to docela pěkná“ pokukuju na ní zpětným zrcátkem, jak se jí houpou bujné kozičky, když za mnou dobíhá. „Tak kam to bude?“ ptal jsem se jako první. „Kamkoliv!“ odpověděla slaďoučkým hláskem moje nová blonďatá spolujezdkyně. Soustředil jsem se na jiné věci, a proto jsem se touhle zvláštní odpovědí moc nezabíral.

Dále to šlo celkem rychle. Hrozně jsme si sedli, povídali si, jako kdybychom se znali celá léta. Bylo to vlastně docela fajn. Až na to, že můj pohled stále více směřoval na její kozičky. Byla vlastně celá docela hodně sexy. Vypadala tak uvolněně a pohodově. Jeden by řekl, že by si dala říct… Sakra musím to zkusit, umínil jsem si po pár minutách. „Ty, a přítele máš?“ šel jsem nesměle, ale rovnou k věci. „Ani ne…“ odpověděla opět pro mě trochu zmateně a položila si ruku na moje stehno. Docela nebezpečně blízko mého rozkroku… Poposedl jsem si a odkašlal. „Jak to myslíš?“ nedalo mi se nezeptat. „Je to blbec… pohádali jsme se. No a on se opil… a…“ odmlčela se, než pokračovala. „Zahnul mi! Sráč jeden!“ dopověděla o poznání rozzlobeněji. „Aha, to je mi líto.“ snažil jsem se tvářit soucitně. „Jsem na něj strašně naštvaná!“ dodala moje nová spolujezdkyně. „A co takhle, kdyby se našla příležitost mu to oplatit?“ navrhoval jsem.

Tahle otázka její ještě před pár vteřinami líbezný pohled nadobro změnila. Najednou se jí něco objevilo v očích. Něco tajemného a zvrhlého. „Rozepni si poklopec!“ řekla nesmlouvavě. No, jasně, že jsem neprotestoval… Okamžitě jsem se při řízení vrhnul na sundávání všeho, co bránilo mému penisu, aby se ukázal. „Hmm tak tenhle se mi ale líbí!“ poznamenala spokojeně, jakmile jej uviděla. Dala na něj ruku, jemně mně honila a druhou rukou si rozepínala bezpečnostní pás. Jakmile se uvolnila, poposedla si blíže ke mně. Sklonila hlavu a nasála se na můj penis. Vychutnával jsem si její teplou, vlhkou pusinku a stěží jsem se zvládal soustředit na řízení. Když tak na to vzpomínám, můžu být rád, že jsme se nenabourali. Uměla kouřit fakt dobře a já musel přivírat oči nad slastnými prožitky.

„Hele tady je takové fajn místečko…“ řekl jsem a stočil se k jednomu odpočívadlu, mezi kterým byla hromada stromů, takže tam nešlo až tak dobře vidět z cesty. Sotva jsem zastavil, vyskočil jsem z auta a šel za ní. Mezitím se svlékala, a jakmile jsem otevřel dveře na straně spolujezdce, vyhoupla už na mě svojí holou prdélku. Nohama venku, ale opřená rukami o sedačku. Nebylo na co čekat, takže jsem si to namířil

rovnou do její jeskyňky. Mmm joooo, začaly se ozývat její vzdechy, zatímco jsem do ní přirážel.

„Na, udělej mi pár fotek pro toho kreténa!“ hukla na mě zezdola a podala mi svůj mobil. No docela mě ta situace brala, užíval jsem si tu představu, jak ho to potom bude srát. Takže jsem se nebránil a pěkně fotil jednu fotečku za druhou. To se klučina bude divit, he! „A teď ještě video, mám jeden speciální nápad…“ řekla a otočila se na mě, patrně, aby šel vidět i její obličej a bylo nepochybně jasné, že to je právě ona. Zapnul jsem nahrávání a chvíli přirážel. „Tak a teď mi ho strč do zadku a nepřestávej nahrávat! Jen ať vidí, o co přišel, blbeček jeden!“ řekla mi svůj „speciální“ nápad. No nebránil jsem se. Plivl jsem ji trochu slin na análek a pomaleji ho zasouval dovnitř. Holka ani necekla a pěkně držela. Já natáčel a dost vzrušeně přirazil. „Fíííha to je úlet!“ říkal jsem si.

Její prdelka povolila, takže jsem mohl začít naplno přirážet. Byla dost hlasitá a na mě začínal jít orgasmus. Nebylo na co čekat, takže jsem zatínal všechny svaly a vychutnával si přicházející pocity. „Pěkně se udělej do mě a pak to natoč, jak ze mě teče tvoje mrdka, jasný?“ zaznělo její poslední přání… nebo spíš příkaz? Mohutně jsem se udělal a zahekal si do mobilu. Video sice asi bylo dost nekvalitní, nicméně účel to určitě splní. Po pár vteřinách oddechování jsem ho vytáhl a sehnul se k ní dolů. Z jejího roztaženého zadku viditelně vytékalo moje sperma, ale holčina vypadala, jakoby byla v sedmém nebi. No proti gustu… proletělo mi hlavou. Vypnul jsem nahrávání a vrátil jí mobil.

Stejně tak, jako když se z čista jasna objevila, zase i zmizela. Jen na mě prohodila při odchodu „Dík, měj se a dobře dojeď.“ Nechápal jsem, jestli je to pravda, co říkala o tom příteli nebo je to jen úplná coura. Ale konec konců jsem si dobře zašukal a ulevil nadrženosti. Zážitek to byl rozhodně zajímavý.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

jednou večer

  22. 11. 2007mike

jednou z večera............ sedíme spolu na pohovce a díváme se na péčko, jedou hned pěkně zostra, žádná velká předehra, gatě dole a už kouří ocas nebo líže píču, slyším Tvůj zrychlený dech, začínáš se hladit, oblizovat, přejíždíš rukama po prsou, bradavky ti trnou, zajedeš si do klína,............já dál sedím a dělám jako by nic, koutkem oka Tě však sleduji a můj ocas se začíná probouzet, přejíždíš...  celá povídka...
Kategorie: orál, Prstění, Teen, Petting, Orál, Mix

Splněný puberťácký sen

  30. 4. 2015Neznámý autor

Už někdy od puberty, což je od dvanácti nebo tak, jsem strašně snil o tom, že budu mít sex s něčí maminou. O mnoho starší a zkušenější ženskou, která bude vědět, jak si s takovým mladým kolouchem poradit. A bude to s ní neuvěřitelně parádní, samozřejmě. Jenže dvanáctiletej puberťák má sotva tak šanci na sex, i když ho chce. Ještě by tu ženskou zavřeli. Takže jsem musel čekat, než mi bylo čtrnáct, patnáct,...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Teen, Mix

Placení výkupného

  21. 9. 2014Neznámý autor

Když si Emil bral Denisu, nádhernou mladou ženskou, která byla pravou ozdobou jeho osobního i pracovního života, jeden velmi dobrý přítel ho varoval: řekl mu, aby si dával pozor na jakékoliv nepříjemnosti s protivníky a nepřáteli. Že kdyby se něco vyvrbilo, mladinká panička, kterou Emil zbožňuje, bude to první, co bude v sázce. Ale Emil si starosti nedělal, věřil si v životě i v byznysu. Možná až moc,...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Extrémy, Šukačky, Mix

Story XIII – Další Denisiny hračky

  8. 12. 2012Laura

Byla hluboká noc, ve tmě jsem rozpoznal pouze Velký vůz, Kasiopeu a Orion, plaval jsem si v moři a kolem nikdo kromě mě nebyl. Zničehonic jsem ucítil, jak se mě něco dotklo. Bylo to dlouhé, úzké a nepříjemně slizké. Pod hladinou bylo překvapivě docela dobře vidět, takže jsem se podíval pod sebe a s odporem jsem zjistil, že je to chapadlo chobotnice, která je naštěstí zatím hluboko pode mnou. Zatřásl...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Incest, Orál, Teen