Erotické povídky

Bezmoc v bazénu

Udělala jsem to předtím už nejmíň desetkrát. Plížit se v noci k bazénu na sousedově zahradě bylo něco, co jsem si zvykla dělat. Vždycky jsem si myslela, že kdyby mě někdo chytil, byla bych schopná se z toho vykecat.

Jako hezká holka jsem byla pořád trochu ochraňovaná před hněvem, který by mě jinak za špatné chování stihl. Zatvářila jsem se ustrašeně, a dokonce i trochu brečela, a osoba, která na mě křičela, vždycky skončila tím, že mě utěšovala, a já se pokaždé dostala ze všeho, co jsem provedla.

Bydleli jsme v té době v satelitním městečku a neměli jsme bazén. Rodiče nechtěli zvyšovat své výdaje, a protože zrovna bylo hodně horké léto, celé noci jsme se doma potili a mě už to štvalo, a tak jsem začala se svými pozdně nočními bazénovými návštěvami.

Jednu noc mě pak už omrzelo lézt pořád jen k bazénu vedlejších sousedů a rozhodla jsem se podívat se o kousek dál. Neznala jsem širší sousedství moc dobře, protože jsme tam bydleli teprve krátce. Ale věděla jsem, kdo má bazén a kdo ne.

Tak jsem jednou v sobotu udělala osudové rozhodnutí a vkradla se do zahrady k někomu, koho jsem ve skutečnosti neznala, a kdo žil čtyři domy od nás. Věděla jsem jenom, že tam bydlí nějací studenti, dům asi patřil bohatému tatínkovi jednoho z nich. A myslela jsem si, že i kdyby mě přistihli, postačí mi upřít na ně své nevinné oči a zase se z potíží nějak vymluvit.

Páni, byla jsem blbá.

Kolem jedenácté jsem úspěšně zvládla cestu po ulici v plavkách a bosa. Nikdo mě neviděl, jak jsem se protáhla nezamčenou brankou a tiše vklouzla do bazénu. Bylo mi jako v nebi, chladná voda okamžitě snížila teplotu mého těla a cítila jsem se zase skoro jako člověk, po tom, co jsem se celý den pařila.

Plavala jsem na zádech a užívala si tu chladnou osvěžující vodu, když v tom jsem ucítila nějaký dotek na svém levém prsu. Zpanikařila jsem a potopila se pod vodu, která se mi dostala do pusy. Když jsem se zase vynořila, zjistila jsem, že už nejsem v bazénu sama.

Obkroužily mě tři tmavé stíny. Věděla jsem, že jsem v maléru, ale nevěděla jsem, v jak velkém. Zkoušela jsem uvolnit si hrdlo a říct jim něco jako ‚promiňte, že jsem vnikla na váš pozemek‘, když se jeden z těch stínů pohnul ke mně a já zjistila, že je to chlápek, který vypadá na něco málo pod třicet.

Pak se ke mně přiblížili i ti druzí dva a já už začala být opravdu vystrašená. Věděla jsem, že nemám žádné právo být tam, a bála se, že mi ublíží nebo tak něco. Obrátila jsem se dozadu, ale nebyla jsem dost rychlá, protože ten chlápek, který se přiblížil jako první, mě chytil nad loktem a přitáhl k sobě.

Byla jsem v šoku, když mě přitiskl na své tělo, v pěsti sevřel mé vlasy a surově mě políbil, kousl mě při tom do rtu a vrazil mi svůj jazyk do pusy. Tvrdě jsem bojovala, ale byl na mě moc silný.

Najednou jsem měla těsně u sebe všechny tři a cítila jsem, jak mi stahují plavky. Cítila jsem, jak ze mě strhávají tenkou látku a prožívala nepříjemný pocit z toho, že jsem nahá ve vodě s těmi cizími a hrůzu nahánějícími muži.

Snažila jsem se bránit, dýchala jsem rychleji a přerývaně. Byla jsem vyděšená víc než kdykoli předtím ve svém životě. Proč mi to ti muži dělají? Co jsou vlastně zač?

Přemýšlela jsem, co bych tak mohla udělat, a začala jsem řvát ze všech sil. Ječela jsem. Pak jsem najednou uviděla hvězdičky a vzadu na hlavě ucítila prudkou bolest. Zcela šokovaná jsem se pokoušela nadechnout. Někdo mě zezadu chytil a stáhl pod vodu. Topila jsem se. Začala jsem vdechovat vodu, smysly se mi rozostřily a cítila jsem, jak ztrácím vědomí.

Pak mě konečně za vlasy vytáhli z vody. Ovládla mě bolest a bezmezná panika. Vykašlávala jsem vodu a vzlykala strachy. Jeden z mužů ke mně připlaval, stáhl mi ruce za záda a zavrčel mi do ucha: „Ty malá mrcho, vydej ještě nějaký zvuk a já tě osobně podržím pod vodou tak dlouho, dokud nebude po tobě. Rozumíš tomu?“

Jediné, co jsem dokázala, bylo přikývnout hlavou, v krku mě pořád pálila vdechnutá voda a byla jsem tak vylekaná, že bych nemohla mluvit, ani kdybych chtěla.

Nadskočila jsem, když jsem ucítila, jak mi nějaká ruka surově hrábla mezi nohy. ACH, MŮJ BOŽE! Budou mě zneužívat. ACH, KURVA, TO NE! Jak by se mně něco takového mohlo stát, co jsem kdy udělala, že si to zasloužím?

Věděla jsem, že jsem se do toho dostala sama, a že jediné, co teď můžu udělat, je přežít to. Věděla jsem, že bych měla aspoň něco zkusit, abych těm mužům zabránila se mnou souložit. Byla jsem vždycky hodně opatrná na své tělo a klukům, s kterými jsem chodila, jsem nikdy nedovolila nic víc než doteky. A teď jsem byla s muži, kteří mohli mít všelijaké nemoci, možná i smrtelné. Roztřásla jsem se v té chladné vodě novým strachem.

Potom najednou mě jeden z mužů nadzvedl a přitáhl si mě k sobě. Cítila jsem, jak se něco tlačí na mou nechráněnou micinku. Věděla jsem, že ten muž se do mě chce vecpat a začala jsem tiše proti němu bojovat. Kroutila jsem se a svíjela a snažila se mu vytrhnout.

Nemělo to žádný smysl, protože se hned přiblížili ti druzí dva a pevně mě podrželi. Zmohlo mě to, prala jsem se s třemi silnými muži, zdálo se mi, že celé hodiny, a věděla jsem, že moc dlouho už bojovat nedokážu.

Jak jsem pokračovala v kopání a bouchání a kroucení a už jen slabě narážela do svého útočníka, ucítila jsem najednou, že se dostává do mě dovnitř. Byl to divný pocit, skoro jako stolice, jenže to bylo vpředu. Věděla jsem, co se děje, ale neexistovalo nic, co bych s tím mohla dělat.

Jak jsem cítila, že si ten muž razí svou cestu do mě hlouběji, přestala jsem se konečně bránit. Už jsem stejně sotva dýchala, unavená z boje proti nim.

Byla jsem na okraji bazénu, jeden muž mě držel zezadu, zatímco druhý mě mrdal dlouhými pevnými přírazy. V tom stavu vyčerpání jsem se napřed cítila skoro příjemně, opřená o toho muže za sebou. Jeho horké maso se mi tisklo na záda a muž, který mě znásilňoval, otíral svou horkou kůži o mě vpředu, v plynulém rytmu, v jakém do mě zajížděl. Bylo to zvláštní, ten pocit studené vody a horkých těl.

První muž nevydržel moc dlouho. Myslím, že vím, kdy se do mě vyprázdnil. Nikdy předtím jsem sice ještě sex neměla, ale když jsem uslyšela jeho dlouhé hluboké zasténání a ucítila, jak se jeho tělo vzepjalo proti mému, věděla jsem, co právě dělá.

Pokračoval v přirážení ještě chvíli a pak jsem ucítila, že se ze mě vytáhl. Byl to náhlý pocit prázdnoty, když to udělal. Překvapilo mě to, zjistila jsem, že to, co mi dělal, nebylo tak zlé, a když se vytáhl, na chvilku se mi zdálo, že mi něco chybí. Bylo to nečekaně podivné.

Ale když jsem zjistila, že ten zbylý muž, který nás celou dobu pozoroval, jde ke mně, a ve světle měsíce jsem viděla, že je nahý, a dalo se poznat, k čemu se chystá, začala jsem zase slabě zápasit s tím, který mě držel. Nebylo to ovšem k ničemu.

Ten nový muž, který na mě zaútočil, neměl žádný problém s tím dostat se mi mezi nohy a zasunout do mě svůj nástroj. Přestala jsem se zase bránit a doufala jsem, že až si to i ten druhý odbyde, zůstane už jen jeden. Snad potom odtud budu moct vypadnout a jít domů. Byla jsem odhodlaná už nikdy v noci do žádného bazénu nevlézt.

Byl to šok, když do mě ten muž zajel až na doraz. Řekla bych, že byl mnohem větší než ten první. Připadalo mi, že se mi dobývá někam do střev. Pak to celé zase vytáhl a znovu zarazil.

Když se dopracoval k pravidelnému rytmu, nevědomky jsem začala hekat při každém přírazu, který udělal. Ve skutečnosti ze mě vyrážel dech po každé, když se do mě zanořil. Všimla jsem si, že po každé, když přirazil, bylo mé nahé tělo natlačeno na muže, který mě držel zezadu.

Bylo to pořád zvláštně příjemné mít ho pod sebou jako polštář, oddělující mě od chladných dlaždic bazénu. Ale brzy jsem poznala, že vedlejším efektem nasazeného rytmu bylo to, že na můj ‚polštář‘ působil vzrušivě. Na zadku jsem jasně cítila jeho tvrdost. Napadlo mě, že kdybych se o něj třela a udržela ten rytmus trochu déle, mohl by se taky udělat a já bych vyvázla jen se znásilněním od dvou mužů. Takže jsem ve své nevinnosti začala jezdit svou zadnicí proti jeho erekci.

Byla to další chyba v dlouhé řadě chyb, které jsem tu noc udělala. Už po malé chvilce toho tření jsem cítila ruku, která mi tam dole šmátrala, a zalapala jsem po dechu, když se on nastavil k mé zadní dírce.

Znovu jsem zpanikařila a začala žadonit, aby mě nechali jít. Zase jsem bojovala, s obnovenou rozhodností, ale všechno marně. Nestaral se o to, jestli mě to bolí nebo děsí, všechno, co chtěl, bylo strčit mi to do zadku, zatímco jeho mizera kamarád to do mě zatloukal zepředu.

Napřed jsem si nemyslela, že je možné strčit mi to tam. Ale když jsem cítila, jak si tam dělá cestu, sténala jsem bolestí. Bylo to jako by mi do konečníku vrážel ocelové táhlo. Muž, který mě mrdal, zdvojnásobil své úsilí, jakmile ten vzadu pronikl hlouběji.

Nemusel ani přirážet, to přední mrdání mě tlačilo pořád dál a dál na něj. Už to nebylo to příjemné posezení v chladné vodě, kde mě kolébalo horké maso. Jeho žalud mi působil extrémní bolest a muž vpředu k ní po každé, když do mě zajel, zdatně přispíval.

Pak bylo na chvíli úplné ticho. Ani jsem si neuvědomovala, že tam bylo tolik křiku a sténání, dokud to nepřestalo. Všichni tři jsme zadržovali dech a potom náhle se muž přede mnou vypjal a mohla jsem zřetelně cítit výtrysk něčeho horkého, co mě uvnitř zaplňovalo. Pak začal přirážet ten bastard pode mnou a za okamžik jsem z jeho úlevného sténání poznala, že i on se vyprázdnil, do mého zadního vchodu.

Oba muži se vytáhli z mých děr, které předtím měli obsazené, a já si nejasně uvědomila, že je po všem. Aspoň jsem si myslela, že je. Jenže když se ten první muž na mě v měsíčním světle zašklebil, věděla jsem, že toho přijde ještě víc.

Začala jsem vzlykat, když mě dotáhl k vířivkovému sedadlu, zabudovanému po straně bazénu. Přitlačil mé břicho přes sedadlo, přesunul se za mě a nechal svého velkého ptáka vklouznout do mé zneužité frndy zezadu. Přidržovala jsem se v té poloze a on začal s pomalým a rovnoměrným pícháním; všechno, co jsem mohla dělat, bylo čekat, dokud neskončí.

Zdálo se, že to může dělat do nekonečna. Po každé, když se zarazil hluboko do mě, přitlačil mé tělo na hladkou stěnu bazénu. Kontrast mezi jeho horkým kluzkým masem, které do mě vpálil při každém přírazu, a studeným tvrdým cementem, jak jsem tam přehnutá ležela na sedadle, mně začal připadat zajímavý.

Nechápejte mě špatně, nechtěla jsem, aby se to stalo, a neužívala jsem si to, ale po několika dalších minutách jeho pevného přirážení jsem náhle pocítila, že se mé tělo začíná napínat. Potom přišel elektrický blesk, který vyběhl z mé kundy do všech konečků mého těla, a já měla orgasmus. Byla jsem zmatená a zahanbená. Jak se to mohlo stát mně? Nenáviděla jsem ty surové muže, ale mé tělo na ně reagovalo.

Potom se zdálo, že to prostě nechávám, aby se to dělo. Byla jsem submisivní až do úplného extrému, nechala jsem je, aby si mě nastavovali do všech pozic, které chtěli. Dokonce si matně pamatuju, že jsem pár z nich kouřila předtím, než se definitivně unavili. Ale než se unavili, brali si mě pořád znovu a znovu. A to je třeba připomenout, že to byla má první sexuální zkušenost s muži.

Když potom ti chlápci poznali, že už se chci dostat pryč od jejich útoků na mě, nebránili mi. Musela jsem v sobě mít nejmíň deset jejich dávek, které do mě tu noc nastříkali. Nejsem si jistá, kolikrát mě měli; byla jsem tak vyděšená svým vlastním chováním, že ani moc nevím, co se skutečně dělo.

A ne, nevrátila jsem se tam následující noc pro další příděl. Když mě konečně nechali, běžela jsem domů a vzbudila rodiče. Řekla jsem jim, co se stalo (vynechala jsem jenom tu část s orgasmem) a oni zavolali policii.

Ukázalo se, že ti studenti, co tam normálně bydleli, byli ten víkend pryč, a vůbec nikdo nevěděl, kdo na mě zaútočil.

Průser!

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Lekce sexu od zkušené

  16. 8. 2014Neznámý autor

Chtěla ho už mít v sobě. On přímo ji moc nevzrušoval, i když byl moc hezký a takový roztomile mladicky rozpačitý. Připadal jí trochu vylekaný, asi někoho takového jako ona ještě nepotkal. Ale její kundička už byla hrozně vlhká a ona chtěla hrozně moc mrdat, a on byl jediný po ruce. Taky ji hrozně chtěl, pro něj to byla výzva – tím zážitkem se bude chlubit před svými kamarády ještě roky. Lehla si tedy...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Teen, Mix

Dochucovadlo

  29. 7. 2009Neznámý autor

V telce dávali trojku Terminátora a ségra si zrovna na dnešek musí pozvat kámošky, aby si poklábosily. Zabraly obývák a mě brali všichni čerti. Ségře je pětadvacet a někdy se chová jako moje matka, pořád by mě peskovala a poučovala. Mně je šestnáct a můžu vzteky puknout, když se ke mně chová jako k malýmu. No ale objektivně vzato, musím uznat, že ty její kámošky jsou řádné kůstky. Každá jiná - jedna...  celá povídka...
Kategorie: incest, Incest, Orál, Teen

Malé kurvičky

  22. 3. 2015Neznámý autor

Diana a Jitka byly pořádné malé mršky. Už ve čtrnácti měly víc sexuálních zkušeností než lecjaká osmnáctka, vlastně klidně víc než kdejaká dospělá žena. Protože s nějakou zákonnou hranicí pro pohlavní styk se vůbec nemazaly, prostě rády trávily čas s klukama, rády se předváděly, nedělalo jim problém se svléknout, takže se prostě na jedné párty nechaly pěkně odpanit. A zalíbilo se jim to – zjistily...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Extrémy, Mix

Sladký dřevo na čundru

  3. 8. 2014Neznámý autor

Když nám bylo osmnáct nebo devatenáct, tak jsme s klukama ze školy vyrazili na čundr po krásách českých zemí. Byli jsme ve třech – já, Kamil a Dan. Z Prahy nás to zavedlo do Budějovic, Krumlova, na Šumavu, potom zas směrem k Táboru a Jihlavě… Procestovali jsme hlavně ten jih. A v jedné zapadlé vesnici na jihu Moravy, když jsme tam čekali na první ranní vlak, jsme schoulenou na lavičce našli takovou...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Orál, Mix, Šukačky