Erotické povídky

Jdeme na jahody

Mami, neviděla jsi takovou tu konvičku, se kterou chodíme na borůvky? Zeptala se Tereza matky. Máma se otočila a zapřemýšlela: Jo, asi bude v předsíni ve špajzu. Proč se ptáš? Že by tě snad samotnou napadlo jít na borůvky? Tereza přikývla, bylo to tak. Dostala na ně hroznou chuť a v lesích okolo jejich vesnice jich byly mraky. Nešla sama, domluvila se se svým dlouholetým kamarádem Pavlem. Takže ve stejnou dobu, co ona hledala doma barevnou plastovou konvičku, Pavel se zrovna také doma sháněl po nějakém košíčku nebo misce.

Nakonec si oba obstarali nějakou nádobu, sešli se na návsi a vyrazili. Cesta vedla do kopce a slunce dost pálilo, takže jim za chvilku bylo horko. Pavel si svlékl tričko a šel jen tak, svlečený do půl těla. Tereza mohla oči nechat na jeho zádech, která se v poslední době začala mužně rozšiřovat. Na pažích se mu od těžké práce, svážení dřeva a pokrývání střechy rýsovaly parádní svaly. Tereza se několikrát v duchu okřikla, že by na něj neměla tak zírat. Znali se od dětství a v podstatě spolu vyrůstali. Teď po prázdninách měli nastoupit do posledního ročníku základky, ale oběma jim už bylo patnáct.

Po cestě se hlasitě smáli a bavili o všem možném. V lese naštěstí nebylo takové vedro, a tak si Pavel své tričko znovu zase oblékl, což Terezu trochu zklamalo. Okolo cesty viděli, že borůvkové keříky jsou od nájezdů letňáků úplně zdevastované. Tihle chataři se neobtěžovali trháním, vzali si na to různé malé česačky a prostě keře rvali tak dlouho, dokud nebyli s úlovkem spokojeni. Tereza s Pavlem šli tedy dál, odbočili z cesty. Borůvek stále moc neviděli, ale zato našli palouček, který se nádherně červenal lesními jahodami. Bylo tam dost malých šťavnatých plodů pro oba, aby si naplnili své konvičky a ještě se dosyta nakrmili. Samozřejmě si víc povídali než trhali, Pavel po Tereze laškovně házel různé drobné šišky a pošťuchovali se, takže čas rychle ubíhal. Ani jeden z nich si nevšiml, že se nebe rychle zatáhlo černými mraky. Ptáci přestali zpívat a začaly padat první veliké těžké kapky.

Sakra, bude bouřka! vykřikl Pavel a rychle se zvedl k odchodu. Tereza už byla na nohou a rychlým tempem se vracela k cestě. Nebylo jim to však nic platné, během několika sekund byli oba na kost promáčení. Foukal vítr a hřmělo, mokré šaty se jim lepily k tělu a studily. Pavel popadl Terezu za ruku: Počkej, tady kousek je krmelec, schováme se tam, než to přejde. Běželi ke krmelci, který se normálně zavíral vrátky, a zalezli si dovnitř. Bylo tam sucho a bezpečí, krásně tam vonělo seno a oba se posadili na prkna. Po krátkém váhání se oba svlékli do spodního prádla, aby z toho promočeného oblečení nenastydli. Déšť silně bubnoval do střechy krmelce a nezdálo se, že by měl v nejbližších okamžicích zeslábnout.

Tereza znovu po očku pozorovala Pavlovo tělo. Uvědomovala si, že už ani jeden z nich není tak úplně dítě. Vlastně už ani nebyli pod zákonem, došlo jít. Byla zvědavá – zdalipak toho už Pavel využil a přišel o svoje panictví s nějakou slečnou? O holky určitě neměl nouzi, stačilo se na něj podívat... Achjo, ty jeho pronikavé oči, ostře řezané rysy, vypracovaná postava... Tereza však nebyla jediná, kdo se na svého kamaráda z dětství najednou díval úplně jinýma očima. Pavel si všímal, že je jeho kamarádce chladno. Kolena si přitáhla k tělu a objala si je pažemi, aby se trošičku zahřála. Udělala se jí husí kůže a pod mokrou podprsenkou se jí jasně rýsovaly chladem ztuhlé bradavky. Už dávno neměla ten svůj plochý dívčí hrudníček. Rozšířily a zaoblily se jí boky, zvýraznil pas. Pomalu se stávala ženou. Mokré vlasy se jí plazily po zádech. Pavel neodolal, natáhl ruku a pomalu jí je shrnul na jednu stranu.

Tereza se zachvěla. Když se jí Pavel tichým hlasem zeptal, zda jí není zima, přikývla. Pavel si ji přitáhl k sobě, takže seděl za ní a mohl se břichem a hrudí přitisknout k jejím zádům. Objal ji a začal jí trochu třít ramena i ruce. Když chtěl vědět, jestli je to teď lepší, odpověděla, že je to hodně příjemné. I pro něj to bylo dost příjemné. Cítil, jak ho celá ta situace stále víc vzrušuje – nynější pocit bezpečí, odlehlé intimní místo, přímý dotek jejich kůže. Máš to hrozně mokrý, řekl a výmluvně zatahal Terezu za ramínko podprsenky. Můžeš si ji klidně sundat, já se dívat nebudu. Tereza se po něm trochu podezíravě otočila, ale pak rychlým pohybem rozepnula háček vzadu na podprsence a odložila ji na hromádku svých ostatních věcí. Pavel zrychleně dýchal. Držel skoro v náručí krásnou téměř nahou holku, ale nic neviděl, protože k němu byla zády, a hrozně rád by se jí dotknul i jinak než za účelem „zahřívání“.

Rozhodl se, že to zkusí. Přitiskl se k ní tak, jako by si chtěl na její záda lehnout. Tereza se zasmála a chvilku vtipkovali o tom, že to je teda dost intimní. Určitě musela cítit, že má erekci. Začal ji hladit po ramenou a při tom říkal nějaké pitomé rýmovánky. Vzpomněli si, jak jim je mámy říkaly, když byli malí. A také si vzpomněly, že někdy, když jim bylo přibližně sedm nebo osm, si hráli na doktora. Nejčastěji to bylo v bazénku nebo nahoře v podkrovním pokoji. Pavel měl sadu plastových lékařských nástrojů, a tak pokaždé Terezu svlékl, poslouchal ji stetoskopem na různých místech těla, nejčastěji jí přikládal studený plast na neochmýřenou mušličku. Tereza se někdy styděla, ale vždycky na ni zabralo, když řekl, že pan doktor na ni přece taky sahá. Jó, kdyby na ni nějaký doktor sahal jako tenkrát malý Pavlík, asi by ho musela zažalovat za sexuální zneužívání.

A tak si povídali o tom, na co si vzpomněli; že vždycky „podezřele“ onemocněli nějakou nemocí, která se dala vyléčit jen svléknutím donaha, že zkoušeli obvazem fáčovat Pavlova pindíka, že Tereze tam dolů občas strčil tenkou plastovou stříkačku a předstíral, že dělá operaci. Smáli se tomu, ale zároveň atmosféra začínala o poznání houstnout. Pavel, který měl ruce nedbale položené na Tereziných bocích, je začal trochu nenápadně sunout po žebrech výše. Nakonec se osmělil a vzal do dlaní její odhalená prsa. Tereza se rozhodla dál předstírat, že si ničeho nevšimla, a povídali si dál. Povídali si, i když ji Pavel začal cíleně hladit po těch sladkých měkkých kopečcích a přejížděl jí prsty sem a tam po tvrdých bradavkách. Tereza se občas zachvěla a už zřetelně cítila, jak ji do zad tlačí jako kámen ztvrdlé Pavlovo přirození.

Pavel ji přestal jednou rukou hladit a vydal se místo toho prozkoumávat krajinu o něco níž, nyní překrytou promočenými kytičkovanými kalhotkami. Teprve, když jí pod ně zajel a ucítil v dlani chloupky, Tereza se otočila, odehnala jeho ruku a káravě řekla Nono!

Pavel se naoko nevinně usmál a řekl: Nojo, jen jsem zkoušel, jestli by sis náhodou nechtěla na doktora hrát i teď. Zadívala se na něj trochu pochybovačně a Pavel už si začínal zklamaně myslet, že prostě počkají, až přestane pršet, a pak prostě půjdou domů. Najednou se na něj však Tereza vrhla, doslova vrhla, a začala ho divoce líbat. Rychle se vzpamatoval z toho překvapení a jeho ruka si našla místo, ze kterého byla předtím vyhnána – v jejích kalhotkách. Sroloval jí tu mokrou látku na stehna a rukou jí zajel mezi nohy. Hladil ji po vnitřní straně stehen a po povrchu její mušličky, a Tereza vzrušeně rychle dýchala. Pavel ji položil na záda na prkna a jakoby nalehl na ni. Pokrčila nohy v kolenou a dovolila mu, aby si dál hrál s její mladou kundičkou. Pomalu jí dovnitř zasunul prst a ucítil, že je moc pěkně vlhká a příjemně teplá uvnitř. Přidal další a začal ji poctivě prstit. Tereza se po chvíli kroutila, jako by měla vyskočit z kůže, vycházela boky vstříc Pavlovým prstům, jejich jazyky se stále divoce proplétaly ve vášnivých polibcích. Hladila ho při tom ve vlasech a na zádech, nakonec si její ručka našla cestu k jeho trenkám a vysvobodila z nich jeho vztyčené péro.

Nebyla moc zkušená, ale rychle přišla na to, jako ho správným způsobem honit. Tak si dělali dobře navzájem a už jim ani v nejmenším nebyla zima. Najednou se od ní Pavel odtrhl a rychle se odvalil na stranu. Udělal to právě včas, protože vzápětí mu z péra začaly stříkat proudu natlakovaného bílého spermatu. Oddechoval jako pes v horkém letním dni a trochu omluvně se podíval na Terezu. Měla červené rty a tváře a s úsměvem řekla: Tak takhle by to příště nešlo, pane doktore. Navíc teď přestalo pršet, co kdybysme se vrátili domů a večer zauvažovali nad tím, jestli náhodou jeden z nás není trochu nemocný?

Pavlovi se její nápad moc líbil. Nasoukali se do svých mokrých svršků a stále se jeden o druhého jakoby mimochodem otírali, tiskli se k sobě a po cestě domů si vyměňovali dlouhé výmluvné pohledy.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vzrušená Miladadalší dívky
 
Sex po telefonu

Ráda bych byla zmrdaná v bezmoci. Chci s Tebou zažít sex po telefonu. Vzrušuje mě představa, že se nemohu bránit a Ty mi zatím vnikáš pod kalhotky, zkoušíš strčit prst do díry a druhou rukou mi mačkáš kozy... Pak ráno se probudím s roztaženýma nohama a postříkaná.

Čekám na zkrocení na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MILADA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Já, Monča a Radek

  29. 10. 2006Kačenka

Na mé 15. narozeniny mě rodiče poprvé pustili s kamarádkami do klubu. Slýchala jsem o tom hodně, ale byl to pro mě úplně jiný svět. S mojí nejlepší kamarádkou jsme se řádně připravili, musím říct, že jsem si připadala úžasně, vůbec jsem se za sebe nemusela stydět. Monice je 18 a má 22tiletého přítele Radka, kterého mi chtěla ten večer představit.
Monika mě vedla chodbou do sklepení staré budovy. Zaklepala...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Grupáč, Párty, Teen, První sex, Šukačky

Klára Díl 3. A doma nejlépe…?

  5. 8. 2020Stalinka

A kruci, došlo mi před barákem najednou, a začala mít úplně jiné starosti. Venku byla tma, mobil byl vybitý, ale podle toho, kolik bylo, nebo vlastně nebylo lidí v ulicích, mi bylo jasné, že je hodně pozdě a že mám problém. Velký problém! Naštěstí Marek nebydlel moc daleko ode mne, takže jsem byla doma za necelých deset minut. I tak mi ale připadaly, jako věčnost, a to jsem běžela! V paneláku svítilo...  celá povídka...
Kategorie: Spanking, Submisivní, Teen, Mix

Bobo

  20. 5. 2011jamesz

Byla středa večer, už se setmělo a já byl zrovna na vlakovém nádraží se svojí přítelkyní a čekal jsem na vlak domů. Moje přítelkyně, kterou jsem přezdíval Bobo, byla ještě mladá studující holka, která bydlela na internátě. Současně dělala fotomodelku pro jednu modelingovou a reklamní agenturu a mnoho mých kamarádů mi jí závidělo. Nebylo ani čemu se divit. Byla to krásná štíhlá brunetka s výškou 168cm,...
  celá povídka...
Kategorie: Orál, Teen, Petting, Exhibicionisté, Mix, Anál

Sourozenci II

  8. 11. 2010Senior68

Čas utíkal a my jsme se sestrou pokračovali v našem milování. Já jsem se naučil dobře lízat a prstit kundičku a šukat do prdelky a segra se perfektně zdokonalila v kouření. Už jsme si několikrát říkali, že se odpaníme a začneme souložit normálně, ale vždy jsme došli k závěru, že to už do patnácti vydržíme si užívat tímto způsobem a v den svých narozenin si poprvé spolu zasouložíme. Potom už si bude...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Teen, Incest, Grupáč