Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 1. 2. 2022

Malá myška

Hodiny se vlečou. Konečně je pět. Píchačky. Auto. Domů. Sprcha. Mobil. Standardní konverzace: „Ahoj. Ano. Ne. Budu tam. Ahoj.“ Auto. Jedu za svou holkou.

V sedm hodin jsem zastavil u Simony před domem. Čekala na mě, už byla venku. Bože! Nepochopím, jak jsi za pouhých sedmnáct let dokázal stvořit takovou dokonalost. Dlouhé, svůdné nohy, perfektní zadek v krátkých bílých šortkách, prsa v červeném tílku k nakousnutí, dlouhé blond vlasy.

Kráčela k autu tak nějak sexy. Opřela se o okraj otevřeného okna: „Chceš se pobavit, frajere?“

„Naskoč, zlato,“ řekl jsem, „můžeme pařit celou noc.“

Pak vyšla paní Drobilová s nějakou malou myškou v závěsu, sto šedesát možná sto šedesát pět centimetrů, kudrnaté hnědé vlasy, pytlovitá hnědá mikina a pytlovité manšestrové kalhoty. „Ahoj, Adame. To je Ema, Simonina mladší sestřenice z Budějovic. Tohle léto bude bydlet u nás, protože její rodiče... Tohle léto bude bydlet u nás. Vezměte ji s sebou a ukažte jí město a okolí. A ať se nevrátíte moc pozdě. Budu na vás čekat.“

Simona hupla na přední sedadlo a podívala se na mě takovým tím zhnuseným pohledem. Myška si sedla dozadu.

„Co chceš dělat?“ zeptal jsem se Simči.

„Chtěla bych si dát Big Mac nebo možná Whopper a trochu té speciální omáčky,“ řekla, podívala se mi přímo do očí a jazykem si přejela po horním rtu.

Okamžitě jsem měl super velikost.

„Ale vždyť jsme zrovna měly dobrou večeři,“ řekla myška. Simona vyprskla.

„Tak dobře,“ řekla Simona, „můžeme se chvíli projet. Ukaž Emě krásy Písku.“

Takže jsem si zahrál na šoféra a Simona na průvodkyni. Ukázali jsme myšce kamenný most přes Otavu, hrad, kostel Panny Marie, synagogu, park, všechno, co nás napadlo.

Chvíli po osmé jsme zastavili a koupili si tři koktejly. Seděli jsme v autě a cucali koktejly. Simona dělala tu věc s jazykem a brčkem, která mě vždycky přivádí k šílenství. Zase jsem byl nadměrně velký.

Otočil jsem se a podíval se na myšku. Sundala si brýle. Vlastně byla docela milá, nějakým zakulaceným způsobem. Velké hnědé oči, kulaťoučký obličejík, ale milá.

„Takže, Emo,“ řekl jsem, „ty jsi z Budějovic. Chodíš tam do školy?“

„Právě jsem dokončila devátou třídu,“ řekla tichým hláskem, „na podzim nastupuju do gymnázia.“

„Aha,“ řekl jsem, „a co tě přivádí do Písku?“

„Rodiče se rozvádějí. Sice žádné divoké dohadování, ale chtěli mě mít z cesty, tak mě poslali sem.“

„Chtěla bys dnes večer dělat ještě něco jiného, Emo?“

„Víte, co bych opravdu ráda dělala...“

V duchu jsem dokončoval větu za ní: jela bych domů a šla brzy spát – šla bych na dlouhou procházku a nechala vás dva chvíli o samotě – šla bych sama do kina.

Ale to neřekla. To vůbec neřekla. Řekla: „Co bych opravdu ráda dělala?“ a podívala se na Simču, pak se podívala na mě a pak se mi upřeně zadívala do očí: „Co bych opravdu ráda dělala, je, že bych si vrzla.“

Simča se málem udusila koktejlem. Ústa se jí otevřela a nedokázala ze sebe vydat ani hlásku. Já jen beze slova zaraženě zíral na Emu.

„Poslouchejte, vy dva,“ řekla Ema, „celou tu dobu vás sleduju a vím, že byste mě nejradši vykopli, abyste si to mohli někde rozdat. Ale já jsem svého přítele neviděla už skoro měsíc a jsem nadrženější než čtrnácterák v říji.“

„Hm, ehm, možná bych ti mohl zítra někoho dohodit, ehm, nějakýho kluka z těch, co znám, nebo tak něco,“ vykoktal jsem.

„Cokoli. Pokud to bude velký a nažhavený a bude u toho připojený mužský.“

Simoně spadla čelist o další dva centimetry. Začínal jsem si myslet, že ji budeme muset vzít na pohotovost, aby jí zavřeli pusu.

„Mám nápad,“ řekla Ema a obrátila se na Simonu. „Co kdybysme někam zašly a podělily se o tenhle kus mužského masa?“

Nevěřil jsem, že je to možné, ale Simoně spadla čelist o další dva centimetry. Pak trochu trhla hlavou a otočila se dozadu k Emě.

„A víš, Emo,“ řekla s jiskřícíma očima, „že by to mohla být docela zábava?“

Povídejte mi o super velikosti.

„Ale hlavně si pamatuj,“ pokračovala, „tenhle kluk je můj. Dneska se o něj můžeme podělit, ale zítra si musíš pořídit vlastního!“

„Dobrá,“ řekla Ema.

Někdy, někde, nějak jsem ztratil nad tím večerem kontrolu. Simona si přesedla k Emě dozadu. Na trochu holčičího povídání, řekla. Několik minut si tam spolu šeptaly a chichotaly se.

„Tví rodiče jsou dneska večer pryč, že jo, Adame?“ obrátila se pak na mě Simona.

„Jo. Jo, vrátí se asi v jednu nebo tak nějak.“

„A tvůj mladší bratr je na počítačovém táboře?“

„Jo.“

V mém slabém mozku se rozblikala malá žárovka.

„Tak tedy,“ řekla, „jeď domů, Ady, a šlápni na to.“

Zastavil jsem na příjezdu ke garáži, vystoupili jsme a zamířili do obýváku v přízemí. Rozsvítil jsem světla a pomocí stmívače je nastavil na nízkou úroveň.

„Tady,“ řekla Simona, „sedni si sem na tu pohovku. Opři se a odpočívej. My se o všechno postaráme.“

Dal jsem si nohy nahoru a snažil se uvolnit. Obě dívky si klekly před pohovku. Sundaly mi boty. Simona mi jazykem přejela po klenbě pravé nohy a Ema vzala do úst palec levé nohy a cucala ho. Big Mac, Whopper, supervelký.

Simona šla k malé lednici za barem a přinesla mi vychlazené pivo. Ema si prohlédla cédéčka.

„Tohle je dobrý,“ řekla a vložila cédéčko do přehrávače. Proboha, byla to jedna z těch sraček, co poslouchají mí rodiče, Johnny Takněco. Romantika, řekl bych.

Nemohl jsem uvěřit tomu, co udělaly potom. Začaly tančit pomalý tanec. Jen jsem na ně zíral. Tančily opravdu blízko u sebe, kozy přitisknuté k sobě a mlely o sebe pánvemi. Pak se Ema podívala na Simonu a políbily se. Nemyslím tím nějaké malé líbnutí, myslím opravdové mydlení jazykem v krku. Už jsem to nemohl vydržet a začal jsem si rozepínat kalhoty, abych si trochu ulevil.

„Slyším to! Neopovažuj se!“ ozvala se Simona.

Znovu se políbily a pak Ema stáhla Simoně tílko přes hlavu, sklonila se a obtočila rty kolem její bradavky. Simona popadla její mikinu a taky ji z Emy stáhla. Páni, nikdy by mě nenapadlo, co pod ní skrývá. Dva velké, krásné prsy, a tím myslím velké. Kolem bradavek tmavě hnědé. Bradavky tuhé a dlouhé. Simona si pod obě ta ňadra dala ruce.

Nadzvedla je a pak se na mě podívala. „Jak by se ti líbilo ochutnat je, ty chlapáku?“ škádlila mě a vzala do pusy jednu z Eminých velkých bradavek.

Teď jsem věděl, že jsem definitivně a naprosto nepochybně ztratil nad tím večerem kontrolu.

Pokračovaly v tanci, lízání a ocucávání. Lidi, začínal jsem být tvrdší než čínská algebra.

Po několika minutách si Simona rozepnula šortky a přidala je na hromádku na podlaze. Eminy prsty našly ten huňatý blonďatý kopeček, který jsem tak dobře znal, a Simona z toho málem omdlela. Klesla na kolena a rozepnula zip Eminých manšestráků. Ema z nich vystoupila a odkopla je do kouta. Roztomilý kulatý zadeček. Simona zadrápla prsty za pásek Eminých kalhotek a kalhotky taky brzy skončily na hromádce.

Ema měla ten největší a nejhustší palouček, jaký jsem kdy viděl, a Simona jí do něj zabořila obličej. Ema měla prsty v Simoniných vlasech a jejím obličejem drtila svoje ochlupení a já už jsem to nemohl vydržet.

Vstal jsem z křesla, přešel ke stereu a vypnul ho. Otočily se a podívaly se na mě.

„Ohó, vypadá to, že někoho už unavuje, že ho ignorujeme,“ řekla Ema.

„Jo,“ řekla Simona, „radši bysme ho měly trochu rozveselit, jinak se naštve.“

Sebevědomě si vykračovaly přes pokoj, prsy jim poskakovaly, boky se pohupovaly. Stály přede mnou.

„Tak se pěkně podíváme, na co jsi tak pyšný,“ řekla Ema a pohladila mi bouli v kalhotách. Rozepnula mi pásek, a než jsem si uvědomil, co se se mnou děje, bylo moje oblečení taky na hromádce.

Stály tam vedle sebe úplně stejně, levá ruka na pravém lokti, pravá ruka pod bradou, prsty na ústech. Kroužily kolem mě, ukazovaly si a chichotaly se.

„Není to špatný, Simčo, vidím tu určité možnosti.“

„Jo, je v pořádku. Má trochu hubený zadek, ale myslím, že si ho ještě chvíli nechám.“ Ema naznačila prsty krouživé gesto. „Otoč se, hřebečku, podíváme se i na zadní stranu.“

Otočil jsem se.

„Rozhodně to není špatný,“ řekla a pohladila mě po půlkách, „tak se ještě víc zblízka mrkneme na tu starou jednookou příšeru, co říkáš?“

Znovu jsem se otočil. Simona s chichotáním sledovala, jak mi Ema drží koule a pohazuje s nimi nahoru a dolů. „Těžký závěsy, to mám ráda.“

Ema mi přejela nehtem po spodní straně klacku. Vyskočil nahoru jako panáček z krabičky a jen tak tam stál a třásl se.

„Myslím, že je to roztomilé,“ řekla Simona a na tváři se jí objevil malý úsměv, „někdy prostě nad tou věc ztratí kontrolu.“

Začínal jsem se zlobit. „Počkejte,“ vyhrkl jsem, „já tady nejsem žádnej kus hovězího.“

Simona se jen uculovala. Ema mě udělila líbnutí na tvář. „Chudáčku,“ řekla, „já ti to vynahradím.“ Popadla mě za ptáka a táhla mě k pohovce. Musel jsem jít za ní, neměl jsem na výběr.

Ema si sedla na pohovku, roztáhla nohy, v ruce stále držela mého ptáka. Silně s ním trhla.

„Klekni si, chlapče, na kolena.“

Opět jsem neměl na výběr.

Pustila mi ptáka, který se už začínal cítit trochu zneužívaný, a já klesl na ruce a kolena. Hleděl jsem do té nejhustší, nejbujnější a nejsvůdnější houštinky, jakou jsem kdy viděl. Ema ještě trochu roztáhla nohy a přede mnou se otevřely tlusté vnitřní pysky její kundy.

„Je v tom dobrej?“ zeptala se Ema a přitáhla si můj obličej ke svému klínu.

„Jo, vůbec není špatnej,“ odpověděla Simona a zahihňala se.

Říkal jsem si, že bych si to mohl užít. Přejel jsem jazykem po Eminých nafouklých kundích pyscích a pak jsem ho zastrčil mezi ně až kam to šlo. Ema vzdychla. Potom jsem našel její klitoris, větší než u Simony a ztuhlý. Vzal jsem jsem ho mezi rty, přejížděl po něm jazykem a vsával ho.

Zvedl jsem hlavu a podíval se na Emu. Měla zavřené oči a lehce pootevřená ústa. Ve své mladé tváři měla výraz bolestné touhy. Chytila mě za vlasy a přitáhla si mě zpátky na kundu. Její stehna se sevřela kolem mé hlavy a ona začala sténat.

Ucítil jsem ruku na zadku. Simona, domyslel jsem si.

„Roztáhni trochu nohy,“ řekla a její hlas zněl hluboce a tiše.

Vyhověl jsem jí. Pak jsem ucítil horký jazyk na svých koulích. Postupoval vzhůru k mému ocasu a zastavoval se, aby mě šimral na citlivém místě. Málem jsem to nezvládl.

Simona s hlavou mezi mýma nohama ležela na zádech. Cítil jsem, jak se její rty sevřely kolem mého velkého žaludu a její jazyk dráždil otvor na špičce. Po konci čuráku mi jezdila jazykem a jeho rouru mně pomalu honila rukou.

Ema, jak jsem pořád pokračoval v té práci ústy a jazykem na její sladké kundě, byla stále hlasitější. Začal jsem Simoně přirážet na pusu, vůbec jsem se neovládal. Ema pevněji sevřela stehna kolem mé hlavy a vykřikla: „Ty parchante. Bože! Ježíšmarjá, do prdele!“

Udělala se a postříkala mi celý obličej. Pak Simona prstem našla mou řiť, zatlačila a zkoumala ji a já už to nemohl dál vydržet. Z mého křečovitě se zmítajícího ptáka stříkalo semeno a Simona mi ho vysávala, hladila a mačkala. Málem jsem ztratil vědomí.

Nakonec jsme se všichni rozpojili. Ema seděla na pohovce, pomalu dýchala a měla zavřené oči. Já se postavil a nohy se mi třásly. Simona taky vstala a já viděl, že má na tváři cákanec spermatu a další jí zasychá ve vlasech.

Simona se ke mně přisála, její prsa se mi měkce opřela o hruď. Rukama mi sevřela zadek a svou píčou drhla mého teď už ochablého ptáka. Líbali jsme se a já cítil v jejích ústech chuť semene.

„Tak jo, ty hajzle,“ řekla, „ty jsi to měl a má drahá sladká sestřenka to měla. Teď jsem na řadě já.“ Její prsty mě začaly hladit po koulích a pak se ovinuly kolem mého scvrklého péra. „Tak pojď, chlapče,“ řekla a hladila mě, „vím, že máš ještě něco pro mě.“

Ema se konečně zvedla z gauče a přišla k nám. Vzala Simonu za ruku a odvedla ji k pohovce. „No tak, Simčo, nech ho chvilku odpočívat. Mám tu něco, co se o tebe postará.“

Simona si sedla na pohovku a tvářila se zmateně. Ema zašátrala v hromadě oblečení a vytáhla svou kabelku. Pár vteřin se v ní přehrabovala a pak vyndala největší, nejrůžovější a nejošklivější vibrátor, jaký jsem kdy viděl. Musel mít přes dvacet centimetrů na délku a skoro pět na šířku a byly na něm silné žíly a mírné zakřivení.

„Tady to máš,“ řekla Ema s úsměvem, „čerstvé baterie a připravený na rokenrol. Myslela jsem, že ho budu muset používat celé léto. Ale teď se mi zdá, že ho nebudu potřebovat.“ Podívala se na mě a mrkla. „Aspoň ne tak často, doufám,“ dodala.

Posadila se vedle Simony a položila jí vibrátor mezi nohy. Simoně znovu poklesla čelist. Chtěl jsem věřit, že to není chronický stav.

Ema se posadila na pohovku, pak se naklonila a přiložila ústa k Simoninu prsu. Současně začala svými prsty hladit a laskat její píču. Simona vzdychla a přitáhla si Emin obličej ke svému. Líbaly se a Eminy prsty při tom čarovaly na její kundě a poštěváčku. Simona roztáhla nohy ještě víc. Ema už měla v její díře čtyři prsty a Simona sténala a kroutila se.

Viděl jsem, jak se jí píča leskne šťávou. Ema zvedla ten velký vibrátor a zapnula ho. Přitiskla ho na Simonin poštěváček a Simona poskočila, jako by dostala ránu elektrickým proudem.

„Klídek,“ zašeptala Ema, „tohle se ti bude líbit.“

Vytáhla ze Simony prsty a ten velký penis potírala jejími šťávami, dokud nebyl kluzký, pak jí ho začala cpát do kundy. Simona sotva dýchala, ale pak se uvolnila, a to monstrum v ní začalo pomalu pěkně centimetr po centimetru mizet.

Ema jí dál pomáhala, zvolna do ní ten vibrátor zasouvala a zase ho vysouvala. „Bože, Adame,“ řekla Simona, „myslím, že jsem se zamilovala. Jak se jmenuje, Emo? Můžu si ho nechat?“

„Jmenuje se Majk, Velký Majk. A když budeš hodná, můžeš si ho občas půjčit.“

Ema regulátorem navýšila tempo, pak se sklonila a začala Simoně lízat klitoris. Bylo mi jasné, že Simona už brzy bude. Tváře a hruď měla zarudlé a zrychleně dýchala. Ema znovu zvýšila tempo a Simona se prohnula v zádech.

„Ach, bože. Dost. Ach, bože. Víc. Ještě víc.“

Simona se znovu prohnula. Hlavou házela dozadu a dopředu. Její pánev se vrhala vstříc přírazům, které jí Ema s tím velkým robertkem dopřávala.

„Ach, ano. Víc, dělej mi to víc. Bože, Adame. Cucej mi kozu. Prosím. Cucej mi ji. To je ono. Vcucni ji celou, silněji. Bože.“

Znovu a znovu se zmítala v křečích. Začínal jsem si dělat starosti a podíval se na Emu. „Neboj se, Adame,“ řekla. „Už tam skoro je. Už jen pár přírazů od Velkýho Majka.“

Ema opravdu pomalu vytáhla vibrátor a pak ho rychle zarazila zpátky. Simona vykřikla, obličej se jí uvolnil a ona se bezvládně zhroutila na pohovku.

„Je v pořádku, Adame. Prostě odpadla. Starý Majk ti to někdy udělá.“

Ema zvedla Simoniny nohy na pohovku a přikryla ji dekou. Simona kňourala, její tělo sebou ještě občas škublo a zachvělo se. Několik minut jsme ji pozorovali. Ema ji hladila po vlasech, dokud se neuklidnila a nezačala tiše dýchat.

„Bude spát aspoň hodinu. Neukážeš mi zbytek domu?“ Rozběhla se ke schodům a její roztomilý zadeček se pohupoval.

Začal jsem se přehrabovat v hromádce a hledat kalhoty.

„Co to děláš, blázínku. Pojď za mnou, nikdo tu není.“

Ema se vydala po schodech nahoru nahá. Šel jsem za ní. Rozhodně se vymkla kontrole, tenhle večer se rozhodně vymkl kontrole.

Bylo zvláštní procházet se po domě nahý. Bože, co kdyby přišli rodiče, pomyslel jsem si. Zkontroloval jsem hodiny, bylo teprve půl desáté.

„Ložnice jsou nahoře, že jo, Adame?“ Přikývl jsem a Ema zamířila po schodech nahoru. Otevírala dveře: můj pokoj, pokoj mého mladšího bratra, pokoj pro hosty, koupelnu. Když došla k pokoji mých rodičů, otevřela dveře, rozsvítila světlo a přeběhla k posteli. Párkrát se odrazila od matrace a pak si lehla zády na polštáře.

Roztáhla nohy a hladila si číču. Její oči se upíraly na moje. „Chtěl jsi někdy mrdat nějakou holku tam, kde to dělá máma s tátou, Adame?“

„Hele, Emo, to není vtipný. Vypadneme odtud.“ Bylo mi trapně.

„Ale no tak, Ady. Pojď, uděláme to přímo tady. Já můžu být maminka a ty můžeš být tatínek a můžeme si to rozdat.“

„Jdeme, Emo.“ Chtěl jsem ji stáhnout z postele, ale místo toho ona stáhla na sebe mě.

„Stejně jako maminka a tatínek, Ady. Myslíš, že to dělají každý večer? Slyšíš je někdy? Křičí tvoje maminka jako Simona? Vsadím se, že tvůj táta má velkýho, velkýho a tlustýho jako je ten tvůj. Vsadím se, že tvoje maminka prostě miluje, když cítí, jak jí ho zastrkává do kundy.“

Vstal jsem a strhl Emu z postele. Viděla, že se zlobím.

„Co to do tebe vjelo, Emo?“ zeptal jsem se.

„Nic, Adame. Proč? Nemyslíš, že to tvoji rodiče dělají? Nemyslíš, že to tvoje máma miluje? Vsadím se, že se jí prostě líbí, když je přišpendlená na tý velké posteli a tvůj táta do ní buší. Myslíš, že si ho někdy vezme do prdele, Adame? Myslíš, že dobře kouří, Adame?“

Vlepil jsem jí facku. Jen na mě zírala.

„To bylo houby, Ady, máš na víc.“ Otočila se a odešla z místnosti.

Uhladil jsem postel, zhasl a šel hledat Emu. Cítil jsem se hrozně. Nechtěl jsem ji uhodit. Nikdy předtím jsem žádnou holku neuhodil a nebylo mi to příjemné.

Našel jsem ji ve svém pokoji, jak sedí na kraji postele. Přešel jsem přes pokoj a můj naběhlý penis trčel přede mnou jako beranidlo. Postavil jsem se před ni.

„Ahoj, Ady. Podívej, co ti Ježíšek nechal v posteli – tvou vlastní mrdací pannu. Pojď si hrát se svou mrdací panenkou, Ady. Panenka potřebuje pořádného ptáka. Mrdej svou panenku jako táta mrdá mámu. No tak, Ady. Mrdej mě, Ady. Nebo bys mě chtěl radši chvíli bít?“

Znovu jsem jí vlepil facku, pořádnou. Srazil jsem ji na postel a přidržel ji předloktím na hrudi. Vtiskl jsem jí koleno mezi nohy a roztáhl je od sebe.

Položil jsem se na ni celou svou vahou a zadíval se do jejích rozzlobených očí. Rukou jsem našel její vlhkou díru a zavedl k tomu otvoru svůj ocas tvrdý jako kámen. Narval jsem ho do ní. Skučela a já znovu přirazil. Vnikal jsem do ní znovu a znovu. Pot mi stékal z tváře na její prsa. Držel jsem ji za ramena a odrazil se dozadu. Znovu jsem vrazil do ní, nabodl ji na svůj zuřivý ocas a zajel jí hluboko do kundy.

„Bože, Ady. Naplň mě svým spermatem. Naplň mě horkým spermatem. Bože! Napumpuj to do mě, ty hajzle.“

Už jsem to nevydržel, naposledy jsem ho do ní zarazil a pustil to. Šílela a svou kundou můj vzedmutý ocas dojila. Nemohla se nabažit. Nehty se mi zarývala do zad, přirážela ke mně a nadzvedávala mě. Pak vykřikla a klesla zpátky na polštář, těžce oddychovala.

„To bylo skvělý, Ady. Věděla jsem, že to v sobě máš. Mrdá s tebou Simona takhle? Dokáže tě takhle udělat?“

Svezl jsem se z ní na bok. Hladila mého ubohého vyčerpaného ptáka.

„Podívej, jak je to měkký. Vyždímala jsem tě do sucha a ono se to scvrklo. Takhle je to roztomilý. Takový křehký.“ Najednou mi zabořila obličej do krku a vzlykla.

„Co se děje, Emo? Ublížil jsem ti? Jsi v pořádku?“

„Jenom mě drž, Adame. Jenom mě na chvíli obejmi,“ vzlykla. Držel jsem ji, hladil ji po vlasech a hladil ji po zádech. Po několika minutách se uklidnila.

Zvedla se na lokti a podívala se na mě. „Je mi to líto, Adame. Nevím, co mě to popadlo. Neměla jsem říkat ty věci o tvých rodičích ani o Simoně. Prostě nejsem poslední dobou ve své kůži. Víš, kvůli rozchodu mých rodičů a tak.“

„Adame,“ řekla a tvářila se nějak podivně. „Adame, chci, abys pro mě něco udělal, ano?“

„Jistě, cokoli, pokud můžu.“

„Ale ale,“ šibalský úsměv, „myslím, že můžeš.“

„No, a co to má být? Jsi milá holka a já pro tebe udělám, co budu moct.“

„Adame, prosím... Chci, aby ses se mnou miloval. Už je to tak dlouho, co se se mnou naposled někdo miloval.“

„Ale my...“ Přiložila mi prst ke rtům.

„To nebylo milování. To bylo jenom mrdání – zábavný a nevázaný mrdání. Ty nevidíš ten rozdíl?“

Vzpomněl jsem si na Simonu. Je to skvělá kamarádka a máme fantastický sex. Na podzim odjede do školy v Praze, ale já ani nevím, jestli mi bude chybět. Možná ten rozdíl nevidím.

„Můžeme se milovat. Můžu ti to ukázat,“ zašeptala Ema.

Podíval jsem se do jejích velkých hnědých očí. Uvědomil jsem si, že je výjimečná, a chtěl jsem se s ní milovat. „Dobře, tak jo,“ hlas se mi zadrhával, „ukaž mi to, prosím.“

„Dobře, drž mě jako předtím. Chvíli mě drž.“

Leželi jsme vedle sebe, dívali se jeden druhému do očí a něžně se hladili. Pak jsem vzal Emino ňadro, přiblížil si ho ke rtům a jazykem přejížděl po bradavce, dokud neztuhla.

Její prsty mě pohladily po vlasech na zátylku a páteří mně projel elektrický výboj. Přitáhla si můj obličej na prsa. „Ještě víc, Adame, ještě víc mě cucej.“

Vzala mou ruku a položila si ji mezi nohy. Prozkoumával jsem tajné záhyby jejího pohlaví. Její ruka vyhledala můj penis a jemně ho hladila.

Zvedl jsem tvář z jejího prsu a naše ústa se spojila. Vložil jsem prst hluboko do její pochvy a pohyboval jím dovnitř a ven, zatímco se naše jazyky dráždily a hrály si spolu. Hladila mě po zádech a bocích a zadku, hladila a laskala můj ztuhlý ocas a zduřelý pytel. Já jí palcem dráždil poštěváček a prsty jsem při tom zanořil hluboko do její pochvy. Boky se jí pohnuly a odpověděly tak na otázku mé ruky.

Ema přehodila nohu přes mě a přitáhla si mě blíž. Nasměrovala si můj ztopořený penis ke svým stydkým pyskům a odstrčila mou ruku. Pomalu žaludem mého ocasu otírala celou délku své škvírky.

Třásl jsem se, když se její teplé vlhké vnitřní pysky snažily můj žalud vtáhnout mezi sebe. Rukou jsem hledal její ňadra a pevně se přitiskl na její ústa. Leželi jsme zaklesnutí jeden do druhého. Cítil jsem, jak naše srdce bijí společně. Všude, kde se naše kůže dotýkala, jsem cítil oheň.

Ema se mi přitiskla na rameno a převalila mě na záda. Otočila se se mnou a když byla na mě nahoře, obkročila mě nohama. Zavedla můj dychtivý ocas ke svému otvoru a pomalu, hodně pomalu se na něj spouštěla.

Usmála se, když mě obalila svou hedvábně jemnou vlhkostí. Nadzvedla se a zůstala v ní jen špička mého naběhlého penisu. Spustila se dolů a vzala si mě celého. Zvedal jsem boky a snažil se do ní dostávat hlouběji. Ty pocity ryzího sexuálního potěšení se nepodobaly ničemu, co jsem kdy poznal. Pokaždé, když se ke mně Ema přitlačila, projely mým tělem vlny slastné blaženosti.

Díval jsem se na ni. Oči měla zavřené, hlavu zakloněnou, ústa pootevřená a prsa na její hrudi vybubnovávala rytmus. Pomalu to tempo zvyšovala. Já jsem svými boky pohyboval stejně s ní. Zvedl jsem ruce k jejím prsům, hladil a štípal naběhlé bradavky.

„Ano, Adame, ano,“ vykřikla a padla mi na hruď. Její boky narážely do mých, znovu a znovu. Její pohyby byly stále naléhavější, zběsilejší, neodbytnější. Obličej mi zabořila do krku. „Bože, Adame, už to přichází,“ zašeptala.

Pak její pohyby zpomalily. Pohyboval jsem se s ní, pomalu, ach tak pomalu. Ten rytmus byl přirozený, ustavičný, neměnný od počátku věků.

Najednou jsem nebyl nic než penis, zbytek světa neexistoval. Necítil jsem nic než smyslné klouzání tkáně po tkáni, kluzké přisávání při vytahování, hedvábné vklouzávání při přirážení. Neslyšel jsem nic než hukot krve, která mi proudila v žilách a bušila ve slabinách. Neviděl jsem nic než sametově černé zatemnění.

„Ach, Adame. Pomalu, pomalu. Jo, takhle je to dobrý. Cítím, že se to blíží. Tak pomalu. Takhle je to perfektní.“

Zachvěla se. Její pochva se sevřela a držela mě hluboko v sobě.

„Ne, Adame. Ještě ne. Prosím, ještě ne. Jenom pomalu... pomaloučku... pomalu.“ Znovu se zachvěla a zakňourala: „Teď, Adame. Teď.“

Přirazil jsem do ní a zůstal hluboko uvnitř. Vytáhl jsem se a pak jsem do ní vrazil znovu do hloubky. Najednou jsem nevěděl, kde končím já a kde začíná ona. Naše orgasmy se spojovaly a vrcholily a stoupaly a znovu vrcholily. Zdálo se, že máme dohromady jen jedno tělo, jedno tělo zachvácené neuhasitelným sexuálním ohněm. V hloubi srdce jsem věděl, že naše vášeň rozpálila a sežehla samotné naše duše. Věděl jsem, že se už nikdy nemůžeme vrátit k tomu, čím jsme byli předtím.

Až po celé věčnosti se naše pohyby zpomalily a pak ustaly. Ema se na mě zhroutila; její rty se dotýkaly mých bradavek, její prsty mě hladily po obličeji. Ležel jsem tam, nasycený a vyčerpaný. Celého mě zaléval pocit dokonalé pohody. Nikdy předtím jsem netušil, že to může být takhle dobré.

Ema zvedla obličej z mé hrudi. „Miluju tě, Adame,“ zašeptala hlubokým a chraplavým hlasem.

Ten večer se rozhodně vymkl kontrole...

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Prostě rychlovka

  22. 11. 2014Neznámý autor

Někoho chození po památkách baví, někoho zase ne. Tomáš s Antonií spolu chodili teprve pár měsíců, a tak byl Tomáš pořád ochotný dělat své dívce ústupky. Antonie byla úplná fanatička, co se týče prohlídek hradů a zámků. Zbožňovala historii, vždycky se zaujetím poslouchala výklad průvodců a dokonce zdržovala skupinu, protože se pořád na něco vyptávala. Tomášovi to přišlo trochu sexy, že je do toho tak...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Mix, Prstění, Petting

Početí v nevěře

  15. 2. 2018babusinka

Za několik měsíců jsem měla slavit třicáté narozeniny a moje těhotenství stále nepřicházelo. Jela jsem ze školení o dva dny dříve a už jsem se těšila, jak potichu vklouznu Markovi pod deku, pěkně pokouřím jeho určitě nadržený ocas a prošoustáme se do bílého rána. Jsme totiž dva takoví stále nadržení šílenci. Marek sice tvrdí, že po dětech netouží, ale když potkáme nějakou známou s kočárkem, hned se...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Fisting, Šukačky

Čína doma

  1. 3. 2022jentaknekdo

Trochu se zdráhám tenhle příběh napsat, dodnes se za to, co se stalo, stydím. Stále si nejsem úplně jistý, proč to tak dopadlo, nebo hlavně proč jsem dovolil, aby to dopadlo tak, jak to dopadlo, ale ať už to bylo jakkoli, tohle je můj příběh. Mila a já jsme byli mladý pár, který právě začínal svůj život, dva, co se do sebe zamilovali na střední škole. Vzali jsme se tři týdny předtím a den po návratu...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Spanking, Submisivní, Šukačky

U rybníku

  5. 9. 2021bobis

Byl horký letní den a Lenka s Magdou se šly projít k nedalekému rybníku. Tyhle sedmnáctileté spolužačky byly nerozlučné kamarádky a byly pro kdejakou legraci. Rády se s kdekým pošťuchovaly a dělaly svým kamarádům a kamarádkám různé schválnosti. Sice v legraci, ale někdy to také nebylo příjemné.  Většina jejich vrstevníků byla ale podobného ražení, a tak jim to někdy podobným způsobem vraceli. Ale už...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Grupáč, Šukačky