Erotické povídky

Autor povídky:

Skálinka

Kategorie:

Další povídky od Skálinka:

Vloženo: 7. 12. 2022

Výdělečně činná

Elišce začínalo být dobře. Její poštěváček  byl vcucnutý do úst muže, který tuhle činnost určitě nedělal poprvé. V jeho  věku by se to docela dalo čekat. Statný padesátník se snažil celou situaci udýchat. Ovšem klitoris sedmnáctileté slečny byl taková pochoutka, že funěl jak příslovečný sentinel a odmítal se, byť jen na chvilku, odtrhnout a chytit dech. Ostatně i Elišce se dýchalo dost špatně, protože její ústa byla zaplněna přirozením druhého  muže podobného věku a ona se snažila ho co  nejvíc vzrušit. Nedělalo jí to problém, protože orál byl už nějaký čas její silnou stránkou a navíc jí tato činnost byla docela příjemná. Jen by jí nevadilo, kdyby oba pánové byli o něco mladší. Ono totiž sperma třicátníků má úplně jinou chuť, než padesátníků a starších. Ovšem tihle páprdové si zase dovedou snahy mladé slečny daleko víc vážit, no a připusťme, že i finančně ohodnotit, jakkoliv si o peníze nikdy neřekla. Ale co se věnovala této zájmové činnosti, finančně nestrádala.

Společnicí straších pánů byla necelé dva roky. Všechno to začalo dost nenápadně a kdybychom byli důslední v pátrání, v zásadě za to mohla její máma. Žily spolu docela spokojeně, alespoň jí se to tak zdálo. S tátou se moc nebavila, i když bydlel na druhé straně města. Odešel od nich k mladé slečně, jednak proto, že prý už mámu nemiloval a slečnu ano, ale dá se říct, že dost vážným impulzem mohlo být i miminko na cestě. Obě opuštěné ženy žily v celku spokojeně asi tři roky, když se kolem nich začal točit nějaký docela fešák. Eliška končila osmičku, bylo jí tedy čtrnáct a kousek a najednou začala mít dost volno. Obvykle v pátek a v sobotu večer, kdy máma zmizela ke Karlovi a pravidelně u něj zůstávala až do rána. Přece není nějaká taková, co se toulá po nocích. Slečna dcera máminy nepřítomnosti nějak nezneužívala, tedy kromě toho, že u ní občas přespala některá kamarádka a udělaly si pěkný večer u kompu nebo televize, bez rodičovského dohledu.

Pak ovšem přišla bomba. „Co bys řekla tomu, kdybychom jely s Karelm na dovolenou k moři ?“ zeptala se jednou v sobotu ráno po návratu domů máma. I když doposud nějak darsticky nestrádaly, na dražší dovolené přece jen moc nezbývalo a Eliška mohla holkám vyprávění o prosluněných plážích, slané vodě a odvážných pokusech na nudistických plážích jen závidět. A najednou by měla taky o čem povídat. Celkově jí to zvedlo náladu a mírně ubrala v žárlivosti na máminu nyní rozdělenou přízeň.

Odjeli, tedy správněji odletěli na Ibizu hned na začátku prázdnin. Mírný zádrhel bylo ubytování, protože na Elišku vyšla samozřejmě přistýlka. Pokoj byl ale docela zajímavě rozdělen sociálkou, která byla na prostředku, ložnice byla z jedné strany a obývací kout s přistýlkou oddělen z druhé strany, bez uzavření. Mělo to ten nedostatek, že i když se máma s Karlem snažili chovat večer tiše, přece jen se občas neudrželi a Elišce trvalo delší chvíli, než mohla usnout. Napřed se chodila převlíkat do sprchy, ale když viděla, že Karel se chová dcentně a do jejího koutu jí moc neleze, ubrala na cudnosti a převlíkala se do plavek u své skříně, kam nebylo z druhé půlky vidět. 

U moře se rozhlížela se zájmem, kde by mohla být ta nudistická pláž. Tedy ne že by byla tak odvážná, ale představa, že si svlíkne třeba jen podprsenku a zůstane s holýma prsama, ji mírně vzrušovala. Jenže Španělé jsou přece jen dost katolíci a nějaký organizovaný nudizmus neprovozovali. Ovšem jak brzy zjistila, tak mu moc nebránili a když si naháči našli kousek oddělené pláže za skalami, nikdo je nepronásledoval a mlčky to trpěli. Hned druhý den ráno začal Karel. „Teda holky, nechci vám radit, ale kdybyste se chtěly opalovat bez nějakého kousku plavek, je potřeba začít hned. Po týdnu byste se spálily a neopálily. Nechcete zkusit to nůďo za skalami ?“ „A víš že docela jo ?“ odpověděla máma. „Rozhodně bych se tam ráda podívala. Ale ty Eliško to nemáš povinné.“ No to byla těžká urážka. Přece dospělé ženské se opalují klidně nahé a ona by se měla stydět jako malá holka ? Sice má prsa menší než máma, ale určitě tam budou ženské, které je budou mít ještě menší. Aspoň ty dvě holky, mladší než ona, co šly tím směrem před chvílí, určitě. 

Skály obešli vodou, jinak by museli šplhat jako kamzíci, rozložili osušky a než bys řekl švec, měla máma podprdu dole a Karel ze sebe soukal plavky s nohavičkou. Eliška začala taky podprsenkou a zvědavě se rozhlídla kolem, hlavně po Karlovi. Ten se nahatý přehraboval v tašce s pitím, opalovacími krémy a oleji. Eliška sklouzla nenápadně zrakem mezi jeho nohy. No potěš pánbů. To pak máma nemá večer tak vzdycha a vyvádět. Co ty chudinky ženské musejí všechno vydržet ! Ale máma rozhodně nevypadala, že by se chtěla bránit a křičet nééé.

Karel se začal silně patlat nějakým krémem. „Musíte holky napřed tímhle, má to vysoký ochranný faktor a tak bychom měli nějakou chvíli na sluníčku vydržet. Ale po pár minutách půjdem do stínu pod skálu, ať si neotrávíme pobyt puchýři a svlíkáním kůže.“ „Hele, když už jsi mastnej, mohl bys mne přejet taky ?“ řekla máma. Karel neprotestoval a začal jí natírat horní polovinu těla krémem. „Pořádně prsa, ta už dlouho nebyla na sluníčku a spália by se jako první,“ a začal hňahňat obě mámina ňadra, co měl sil, rozhodně víc, než by bylo nutně potřeba. Ta držela a nadzvedla se, aby mohl natřít i dolní polovinu těla. Eliška mírně omdlívala při představě, že by natáral i ji. Zejména zadek a pipinku, kterým se u mámy věnoval taky dostatečně intezívně. Ani nevěděla, že ji má máma taky vyholenou, jako ona. Ale holky ze třídy si je nějak upravovaly všechny, i ty co byly zatím chlupaté jen tak opravdu střídmě. 

Pak začal Karel natírat sebe. Sice se nechtěla zvědavě koukat, ale jeho práce mezi nohama její zrak přímo přitahovala, hlavně když si masíroval a u toho pořádně natahoval přímo pinďoura. To ještě nikdy neviděla. Tedy kromě toho, když se s holkama zašla podívat na jednoho exhibicionistu v parku. Ten tam ale měl jakousi nvzhlednou houžvičku, která se nedala s tímto přírem srovnat ani náhodou. „Chceš natřít taky ?“ zptal se Karel Elišky, spíš jen tak jako mírnou provokaci. „No jen ji věm pořádně taky, ať se nespálí,“ přidala máma. „Ona by se jen tak zlehka našmrdlala, tak ať je to pořádně !“ Karel se zprvu řádně zarazil, přece jen čtrnáct je čtrnáct, ale který chlap by tomu mládí odolal ? Zvlášť když je to se souhlasem a pod dohledem mámy. Tak měla Eliška za chvíli krém úplně všude, pořádně na prsou, na svůdné prdýlce i pipině, a to i mírně zajížděl prsty mezi půlky zadečku a do škvírky. Bylo to od chlapa poprvé v životě a byla z toho řádně vedle sebe, ale snažila se dělat jako že nic. „Hlavně kdybych tady nebyl, tak nesmíš zapomenout na nejcitlivější  místo na tělě, které se spálí skoro vždy. Víš které to je ?“ Eliška rozpačitě mlčela, protože se styděla některá místa na svém těle jen pojmenovat. „My staří chlapi tomu říkáme boční prdel. Protože natřít si pořádně prsa, zadek i předek, to tě napadne. Ale to se opaluje jen z jedné strany. Ovšem pokaždé ti svítí sluníčko na boky, i zepředu, i zezadu. Tak tam musíš namazat nejvíc.“ Měl pravdu, asi to s ní myslí dobře. A hned jí začal pořádnou masáž oněch míst, až se jí trochu rozšklebovala kouzelně růžová škvírka.

Když se vrátili na pokoj, šel Karel s mámou hned do sprchy a byli tam dost dlouho. Aby na Elišku vůbec zbyla nějaká teplá voda. Pak ji ale napadlo, že tolik té vody zase asi nespotřebují. Po dopoledni na nůďu vylezli oba nazí, máma s poněkud unylým výrazem ve tváři, a šli se oblíkat do své části pokoje. Eliška zaváhala, ale nakonec svlíkla plavky a šla do sprchy taky úplně nahá. Přece na pláži i na pokoji vypadá její tělo úplně stejně. Tak proč by si měla dělat problémy, když už je ta velká holka doopravdy. Alespoň pohledy mužských z okolí napovídaly, že to tak asi bude.

Odpoledne zůstali Eliška a Karel na pláži ke konci sami, protože máma se rozhodla, že je potřeba doplnit zásoby, zabalila to a šla na nákup. Dívka z toho byla mírně nejistá, protože co si s ním bude povídat ?  Ale ani si nevšimla, že jejich rozhovor na všední témata začal plynout tak nějak samozřejmě a nenásilně. A když šli do vody, odvážila se dokonce Karla dotknout na paži a nechala se sevřít do náruče. Přitisknutí prsou a z chladné vody tuhých bradavek na jeho hruď vůbec nebylo nepříjemné, i když v první chvíli nevěděla, co si o tom má myslet. Ale nakonec si uvědomila příjmené brnění v podbřišku a dost intezívně ji začalo zajímat, jak taková věc probíhá dál. Ale pořád se ještě styděla.

Když se vyparvili na pokoj, aby se stihli připravit na oběd, šla Eliška do sprchy jako první a než se opláchl i Karel, byla už decentně oblečená, tedy alespoň v prádle. Karel jí věnoval nějak delší pohled a nechápala tak úplně proč, když už měla svoje intimní části zakryté, sice průhlednými krajkami, ale zakryté. Do toho se vrátila s taškami máma a sprdla ji, že se tady předvádí. To už nechápala skoro vůbec. Tak nejdřív nechá Karla, aby ji i na těch nejcitlivějších místech mazal krémem, ležela před ním úplně nahá na pláži a najdnou jí vadí, že je přioblečená v prádle. Ti dospělí jsou nějací divní.

Asi třetí den v podvečer začal Karel lámat obě dívky, aby šli na procházku na skálu a sledovali západ slunce do moře. Elišce se to zdálo jako ohromě romantický nápad, zato máma nějak vrčela, že ji bolí hlava, asi má trochu úpal a radši si trochu odpočine. Tak šli sami. No sami. Šel tam skoro celý dav z okolních hotelů  a na skále to vypadalo jak na protivládní demonstraci na Václaváku. Jen ta bouřlivá hesla chyběla a všichni s napětím sledovali, jak se slunce noří do vln středomoří. Když zmizelo, ozval se bouřlivý jásot a všichni se začali líbat, nejen ti věkem odpdovídající, ale očividně i dědečci s babičkami. Eliška ohromeně koukala, protože už sice nějakou tu pusu na veřejnosti viděla. Ale takovouhle masovku ještě ne. Snad byli jediní, kromě pár hodně nezletilých dětí, kteří stáli jen tak vedle sebe. Karel si všiml jejího pátravého pohledu, samozřejmě ji uchopil, přitáhl na svoji hruď a políbil ji taky. Nejdřív jen tak symbolicky, letmý dotek rtů, ale když neprotestovala, přisál se k ní víc. Pořád ukázněně a se zájmem držela, tak zkusil proniknout jazyjem do jejích úst. To bylo pro ni něco nového. Nejdřív rozpačitě jen tak držela, ale pak se trochu osmělila a zkusila použít svůj jazyk taky. Karel cítil její rozpaky a nesmělost, ovšem její sladká a nezkušená ústa mu chutnala neskutečně. Jak pozdě začali, tak pozdě skončili, mezi posledními. Domů si ji vedl v objetí kolem ramen a před dveřmi se ještě jednou chvíli líbali. Než vstoupili, položil si Karel známým gestem prst přes ústa.“Pššt, před mámou ani muk !“

Zbytek dovolené proběhl  nesmírně napínavě, protože jak to šlo, už se s Karlem líbali a dokonce ji začal i osahávat na prsou a časem i prstem v kundičce. Nejmíň nápadné to bylo při koupání v moři. Tam měla poprvé možnost pocítit dotek jeho ztopořeného údu. Ale noci patřily mámě a jejímu stále méně utajovanému vzdychání. Po návratu do vlasti jejich vášeň skoro vymizela, protože Karel musel dohnat všechny resty ze čtrnácti dnů dovolené a když později večer dorazil, stáhla na sebe jeho pozornost máma. Tak jí nezbývalo, než v pokojíčku poslouchat vzdálený rambajs jejich milování v ložnici a s prstem v kundičce vzpomínat, jaké to s ním bylo krásné. A byla zvědavá jak opice, jak by to mohlo být ještě krásnější, kdyby došlo k tomu, co dělal i s mámou.

Krásné dny by neměly být, přála by si určitě máma, protože jednoho krásného dne ji před koncem směny zavolal šéf kontrolního, že na nějaké pobočce zjistili těžké nejasnosti ve fakturacích a nutně potřebují někoho, kdo tomu oprvdu hodně rozumí. A to je ona. Ráno na ni počká firemní auto, a ať počítá s tím, že to bude na dva, spíš na tři dny. Na rozkaz se na vojně odpovídalo provedu, slovensky vykonám a šéf kontrolního byl major v záloze. Tak diskuse neexistovala a už si balila rezervní prádlo a noční košili. S Karlem se rozloučili bouřlivě, jako kdyby to mělo být na měsíc.

Ten přišel druhý den večer domů, opět utahaný jak kotě, ovšem hned za dveřmi ho únava přešla. Z kuchyně voněla nějaká minutka a na stole v obýváku hořely svíčky se skleničkami na víno. Tak ona se vrátila, napadlo ho v neskutečné mužské naivitě. A kam poslala Elišku, nechápal ? Pak z toho byl ještě zmatenější, protože mezi dveřmi kuchyně se zjevilo právě nezvedené dítě, v sukni, parádní, skoro průhledné halence a marně se rozhlížel po její mámě. Ta právě usedala k večeři v hotelové restauraci s kolegy, asi o dvěstě kilometrů dál. A jemu ještě notnou chvíli trvalo, než pochopil, že upadl do jámy lvové. Jenže tam by nedostal tak dobrou večeři, která se Elišce opravdu povedla a určitě by mu nenalívali tak dobré roudnické víno. A naprosto jistě by si ho za ruku neodváděla půvabná mladá dáma do svého pokojíčku. Pak se vzmužil, na chodbě ji vzal do náručí a odnesl na milenecké lože.

Nejprve jen tak trpělivě držela, ale pak se začala zapojovat a vycházet mu vstříc. Karel vzpomínal na mládí, jak by se mělo zacházet s poctivými panami, ale moc zkušeností s tím neměl. A že ještě neměla muže, si byl skoro jist. Po dlouhé líbačce nejen úst, ale celého těla, cucání bradavek a celých prsů, sestoupil jazykem do jejího klína. Sice to chvíli trvalo, ale nakonec si vyvzdychala svůj první orgazmus s chlapem. Tušila, že to určitě bude krásné. Ale netušila, že takhle moc. Chtěla to znovu. A víc. V začátcích s její mámou se Karel snažil a dost často se mu povedlo zopakovat výkon. Pak trochu aktivita opadla a jednou z večera stačilo, ale pořádně. Přece jen čtyřicítka na obzoru … Dnes tušil, že by mu nestačilo ani třikrát, jak s ním to mladinké tělo cvičilo. A teprve teď mu pořádně docházelo, že si ho vlastně velice schopně připravila, i když mu na pinďoura ani nesáhla. 

Když na Elišku přicházel druhý orgazmus, sáhl si na příro, ujistil se, že je jako skautík vždy připraven a když se mu zdálo, že už moc nevnímá okolí, nastavil ho k dírce a pak přirazil. První pokus nic moc, ale druhý už byl vevnitř a kniknutí dívky mu napovědělo, že došlo k čemu mělo. Ohleduplně ho vytáhl a nepokračoval. Ještě se chvilku mazlili, pak se spolu osprchovali a usnuli v objetí. Karlovi se sice s tvrdým usínalo špatně, ale zítra je taky den. 

Byl a bylo to o dost zajímavější. Eliška šla statečně do školy, menzes ani ztáta panenství přece nejsou těžké choroby a nevyžadují klid na lůžku. A ona ráno už dávno nekrvácela. Nicméně další odpoledne začali večeří v místní lepší restauraci, Karel přišel z práce plánovaně dřív, takže v půl osmé už zase spočívali v objetí v postýlce. Elišce dělal dobře zase jen jazykem, ale pak si sám řekl o uspokojení, alespoň rukou. Ovšem nevydržel to a než se dopracoval k vrcholu, byl už zasunutý až po varlata a přijímal intezívní dráždění velmi těsnou kundičkou. Nakonec ho vytáhl a vycákal se na její bříško. Všechno to pro ni bylo nové a snažila se vstřebat všechny vjemy, co měla sil. A nutno říct, že všechno bylo velmi příjemné a vzrušující. Dokonce tak, že když ji o to požádal, zkusila políbit jeho příro a vzít ho na chvilku do pusy. I když dlouho nevydržela. Ne že by jí to bylo odporné, ale chtěla toho  zažívat víc sama a tak jak jen to trochu šlo, měla ho opět v sobě.

Návrat mámy ze služební cesty třetí den byl náročný, všichni byli dost unaveni a toužili večer hlavně po posteli. I máma. On totiž večer s kolegy na hotelu skončil tak, jak měl. Po slušné dávce vína i tvrdého alkoholu u ní na pokoji skončili dva mladší kontroloři a chovali se tak, jak se očekávalo, když je dáma svolná a nebrání se ničemu. Karel doma předvedl netrpělivě očekávajícího roztouženého a nadrženého partnera a velmi litoval, že jeho drahá je tak unavená, že dnes nic nebude. Usnul však dřív, než ona. Ale vše vypadalo normálně a nebylo žádné podezření, že by něco mohlo být jinak.

Od té doby se Elišce dařilo občas si s Karelm něco užít a když si stěžovala, že je to málo, nabídl jí účinnou pomoc. Jednou večer ji vzal na menší posezení se dvěma kolegy, to už končila devítku a bylo jí patnáct pryč. Mírně přiopilá padla oběma za oběť, ovšem nebylo to žádné zneužití či znásilnění. Jen si pořádně užila, i když měla výhrady, že za střízliva vnímá milování intezívněji. Při dalších návštěvách ji naučili milování do zadečku. Ze začátku to bylo rochu náročné, ale když se anální dírka pořádně projela a roztáhla, nedělala s tím problémy. A pak ji jednou předhodil svému obchodnímu partenrovi, který byl z takhle ochotné maldé slečny úplně vedle sebe a vypadalo to, že snad ani nebude chtít přestat. Byl z toho kšeft jako hrom a při odchodu jí prachatý kolega vsunul do kabelky dvě dvojtisícovky. Chtěla je Karlovi odevzdat, ale ten jí vysvětlil, že jsou její. To byla novinka. Zatím to dělala jen proto, že se jí to děsně líbilo. A najdnou za jeden večer tolik peněz, že nevěděla co s nimi. Pak ji napadlo, aby nevypadala jako nějaká děvka. Karel jí vysvětlil, že ty jsou na E 55, jdou s každým a ona přece má pečlivý výběr. Navíc děvka má pevné taxy, ale ona, když dostane dar od milence, si o něj neřekla předem. Takže se neprodává a v tom to právě je.

Postupem času se dostávala mezi pány daleko častěji a naučila se rychle pochopit jejich libůstky. Oni za to byli uznalí a rychle jí došlo, že ti starší jsou uznalejší, protože mladé holky si vymýšlejí a chtějí jen úplně schopné mladé krasavce. Kdežto ona věděla, že muži to mají rádi všichni. Tak proč jim nevyjít vstříc ? Takže právě ležela mezi dvěma staršími muži a přijímala jejich laskání. Oplácela jim to, co jen to šlo. A že už jí to šlo dost dobře.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Jak jsem si hrál se svou přítelkyní - 2.díl

  1. 11. 2018Neznámý autor

Její vzrušení se mi líbí, ale bude si tu muset celá bezmocná a svázaná na ten svůj vrchol ještě počkat.  Odebírám se od jejího vlhkého rozkroku nahoru, kde jí sundávám roubík i šátek z očí. Chci, aby se teď na mě mohla dívat. Nabídku jí svého tvrdého ptáka na kuřbu k pusince. Neváhá ani vteřinu a hned jej pěkně saje a rejdí na něm svou pusinkou, seč jen může. Mmm to ten můj nadržený ptáček potřeboval,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál, Submisivní

Začátky s Kamilou 1

  21. 9. 2016Bobr

Jako vrchol sexu. jim připadalo smyslné líbání. Ale snažili se schovávat, aby nebyli všem na očích. Chodili spolu do polí a luk, jen aby unikli zvědavým zrakům. Zastavili se a přitiskli rty k sobě. Jazyky se jim proplétaly, až se na nich málem udělal uzel. Jednou na kraji lesa objevili lavičku, kterou tam zhotovila jakási dobrá duše. Přesto, že měli výhled do krajiny, keříky, rostoucí kolem lavičky,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Prstění

Přítulné holky a já

  11. 11. 2012Neznámý autor

Tak se stalo, že ze mě dvě holky udělaly toho nejšťastnějšího bastarda na světě. Nebudu vás unavovat zbytečnými detaily, které stejně nikoho nezajímají, ani mně se je nechce nijak zvlášť psát. Místo toho přejdu rovnou k věci, tedy k sexu. Sex hýbe světem. A mnou hýbal pořádně taky. Takže: Denisa je o něco starší než já, něco kolem třicítky. Miluje experimenty, má mnoho zkušeností. Adéla zas umí být...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Lesbičky, Orál, Mix

Ve frontě na šuk

  12. 6. 2009Neznámý autor

Šel jsem navštívit jednoho známého. Bydlí na okraji města v paneláku. Nic moc bydlení, navíc, když většinou výtahy nefungují, a on má byt až někde v sedmém patře. Ani tentokrát jsem nebyl výšlapu po schodech ušetřen. Šlapu jedno patro za druhým, když v tom asi v půlce cesty se rozlétnou dveře od jednoho z bytů a do chodby vpadne velice spoře oděná dívka. Zíral jsem na ni jako na zjevení. Ona si mě...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Anál, Orál, Grupáč, Párty, Teen, Šukačky