Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 16. 3. 2021

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Gál

Moje žena Elsa je o 18 let mladší než já a bylo jí v té době 32. Je štíhlá, 165 centimetrů výšky, dobře vypadá a je to dobrá žena.

Já už jsem byl předtím ženatý a v prvním manželství jsem dost zahýbal. Elsa, když jsme se poznali, byla stydlivá, ale aby mě potěšila, byla ochotná vystrkovat při jízdě autem svou chlupatici na řidiče kamionů, které jsme míjeli, přestože zpočátku se při tom hodně červenala. Mě ten její flashing vzrušoval, a nakonec mě začala vzrušovat i Elsa samotná.

Potom jsem do našeho vztahu přibral dalšího muže, svého přítele Fedora. Elsa se mu napřed taky jen na moment ukázala, ale po chvíli to došlo dál, dá se říct, že byla přinucena nechat to dojít dál. Byl to dominantní muž, to jsem věděl. ‚Ne‘ nebral jako odpověď. Elsa nechtěla dojít až do konce, ale Fedor převzal iniciativu a zanedlouho ji měl před sebou svlečenou do naha, a v poloze, jakou si přál. Myslím, že z něj byla vystrašená a bála ho odmítnout, a když ji položil a poprvé šoustal, byla tím příliš ponížená, než aby se s ním prala.

Později byla ještě další podobná setkání nejen s Fedorem, ale i s jinými muži. Mě vzrušovalo vidět, jak ji jiný muž šoustá, i vidět, jak je z toho rozpačitá.

* *

Nebudu to tu probírat podrobně, ale provedl jsem něco špatného, porušil jsem zákon a neměl jsem to dělat, myslel jsem, že dostanu jen pokutu. Měl jsem dobrou pověst, pracoval jsem jako technolog a nikdy jsem nebyl trestaný. Ale u soudu jsem byl odsouzen k odnětí svobody na jeden rok. Napřed mě poslali do věznice se zvýšenou ostrahou, ale po třech měsících jsem byl přeložen do otevřené věznice se sníženým stupněm zabezpečení. Byla přeplněná a většinu vězňů tvořili recidivisti zavření za méně závažné trestné činy, kteří kriminál dobře znali a cítili se v něm jako doma.

Zdálo se, že věznici řídí oni; dozorci je nikdy neobtěžovali a ve skutečnosti se jich báli. Existovalo tam několik různých part, jejichž členové drželi dohromady, a když jste se dostali s některým z nich do střetu, stáli proti vám hned všichni jeho kámoši.

Jeden z mých přátel (příjmením Wiener, proti zákonu se provinil jako účetní) něčím naštval šéfa party, která ovládala naši část věznice. Ten člověk měl divné jméno, Gál, slyšel jsem, že snad jeho otec byl slovenský Maďar, no a ten Wiener dostal od jeho lidí takovou nakládačku, že ho museli převézt do nemocnice, a když ho tam dali do pořádku, požádal radši o přemístění do věznice s maximální ostrahou, jen aby se nemusel vrátit a nepotkalo ho to znovu. Dozorci věděli, kdo to udělal, ale pachatelům se nic nestalo.

Byl jsem zrovna na ubikaci, když Gál přišel za mnou a požádal mě o cigaretu, ale rovnou mi sebral všechen tabák i papírky. Protestoval jsem a dřív, než jsem pochopil, co se děje, jsem ležel na zemi a on do mě kopal. Nějaký bachař se vynořil zpoza rohu a viděl nás, ale hned zase zmizel.

Den nato jiný z té party, jmenoval se Jonáš, se se mnou začal bezdůvodně prát, tentokrát se mi povedlo dát mu dobrou ránu, jenže potom večer mě jich několik zatáhlo do sprchy a vyšel jsem z toho s pořádným monoklem a zhmožděnými varlaty. Náhle jsem žil v nebezpečí a neměl se kam uchýlit.

O víkendech byly povolené návštěvy, kontaktní, venku, lidi seděli ve skupinách nebo jako páry a sledoval je pouze jeden dozorce. To prostranství bylo velké možná jako fotbalové hřiště, bylo tam bez problémů možné se líbat, a i trochu víc se k sobě mít.

Když mě moje žena Elsa uviděla s monoklem, byla v šoku; věděla už, co se stalo mému příteli Wienerovi. Řekl jsem jí ale, aby se nebála, protože do podmínečného propuštění mi už zbývá jen pár měsíců.

Po chvilce jsem se zvedl, že pro nás přinesu nějakou kávu, ale zatímco jsem byl pryč, k Else přišel Gál s několika svými nohsledy a varoval ji, že je to tu nebezpečné, a že bych snadno mohl mohl přijít k úrazu a opravdu se zranit! Ale kdyby pro něj při příští návštěvě propašovala krabici kuřiva, ochránil by mě.

S tím souhlasila a bylo jí řečeno, aby přišla dřív a dala to do kůlny zahradníka dozadu na polici, ta kůlna byla přímo u toalet pro návštěvníky parkoviště. Také jí uložil, aby mně o tom nic neříkala, že to musí zůstat jejich tajemstvím.

Když jsem se vrátil s kávou, ještě jsem zahlédl Gála odcházet. Elsa mi řekla, že se jen ptal, jak se má a odkud je. Tehdy jsem o tom dál nepřemýšlel, Elsa je hezká a roztomilá a u většiny mužů vyvolává docela velký zájem.

V týdnu mě potom přestěhovali do hlavního bloku a musel jsem být v cele s jedním chlápkem z Gálovy party. To samo mi nevadilo, ale bylo to skoro přesně naproti Gálovi. Ten týden mě nechali být, ale stejně jsem se pořád snažil zůstávat co možná neviditelný. V té době jsem o tom nevěděl, ale můj osobní majetek nebyl osobní, protože když jsem byl pryč a vykonával svou přidělenou pracovní povinnost, ten hajzl, s kterým jsem bydlel v cele, prohlížel moje věci.

Když mě Elsa příští víkend zase navštívila, byla velmi tichá. Věděl jsem, že něco není v pořádku, odtáhla se, když jsem ji políbil, ale myslel jsem si, že vím proč, prostě jí vadí, že jsem ve vězení. Jakmile zjistila, že jsem v pořádku, rychle se vzpamatovala, a než odešla, byla zase taková jako dřív.

Potom další týden jsme si sedli na trávu, chtěli jsme si povídat kousek dál od ostatních. Ale přišel Gál se třemi dalšími, posadil se mezi mě a Elsu a zeptal se, jestli nevadí, když se k nám na chvíli přidají. Nemohl jsem říct ne, věděl jsem, že jinak budou potíže. Přinesl nějaké plechovky kokakoly a choval se přátelsky. Chvíli se s námi bavil, jako by byl můj nejlepší kamarád, a potom mě požádal, abych přinesl ještě pár plechovek z ledničky v kantýně. Nebyl jsem moc rád, že se mnou zachází jako se sluhou, ale myslel jsem si, že radši to, než aby mě před mou ženou potkalo něco horšího!

Vrátil jsem se s kolou; Elsa tam seděla mezi nimi a červenala se. Vypili koly, které jsem přinesl, ještě si popovídali a pak konečně odešli a nechali nás na pokoji. Ležel jsem vedle ní a snažil se, aby nebylo moc vidět, že jí strkám ruku pod šaty, přestože ona se mně snaží v tom zabránit. Byl jsem překvapený a potěšený, když jsem zjistil, že nemá kalhotky! Ocenil jsem to a myslel si, že to udělala pro mě. Ale když jsem se dotkl její kundy, byla mokrá. Tak mokrá, že to nemohlo být jen vzrušením.

A potom mi řekla, co se dělo ty poslední dva týdny.

Svěřila se mi, jak jí Gál řekl, aby ještě před začátkem návštěv schovala nějaké cigarety v boudě zahradníka. Šla tam a dávala pozor, aby ji nikdo neviděl. Když však vešla dovnitř, hned za ní tam vnikl i Gál a zamkl za sebou dveře.

Gál byl silný a velký chlap, musel být, když si v partě vybojoval a udržel místo šéfa. Měřil přes dva metry. Klidným hlasem Elsu vyzval, ať se do pasu svleče, že chce vidět její kozy. Bála se ho a udělala, co jí přikázal. Přistoupil k ní, osahával jí prsa a líbal je, a jen se tím víc rozehřál.

Potom jí nařídil zvednout si šaty, zaváhala, ale Gál pohrozil, že mi ublíží, pokud neudělá to, co jí říká.

Nadzvedla si šaty a on jí strhl kalhotky. Přitlačil ji na stěnu kůlny a strčil do ní prst a chvíli si s ním v ní hrál. To udělal napřed, ale brzy vytáhl i svého ptáka. Elsu stlačil dolů na podlahu a musela mu sát penis. Pak ji donutil lehnout si a mrdal ji. Když skončil, řekl jí, že může jít, ale mně nesmí říct ani slovo, jestli chce, abych zůstal naživu. Kalhotky jí nevrátil, přestože ho moc prosila.

To samé se stalo před touto návštěvou, ale tentokrát se před ním musela v kůlně svléknout do naha. Musela ho zase kouřit a potom ji znovu mrdal. Nakonec jí vytřel kundu jejími kalhotkami a vzal si je jako trofej.

Elsa řekla, že když k nám Gál potom během návštěvy přišel a mě poslal pro kolu, přinutil ji ukázat kundu těm třem chlapům, co tam s ním byli. Pak nechal jednoho z nich, aby ji prstil. Řekla, že těm dalším dvěma nedovolil, aby na ni sahali, jenom proto, že mě viděl, jak už se vracím.

Prosila mě, abych Gálovi neprozradil, že mi řekla, co se jí stalo. Řekla, že jí vyhrožoval, že zná její adresu z dopisů, které mi posílala, a že když mi to řekne, mohl by jí ublížit.

Byl jsem děsně naštvaný kvůli tomu, co ji potkalo, a že já jsem to zavinil, ale zároveň jsem se z toho cítil nějak podivně vzrušený. Všiml jsem si taky, že Elsa to zvládá velmi dobře. Zeptal jsem se jí, jak se při tom cítila?

Řekla mi, že poprvé byla opravdu vyděšená a strašně pokořená, ale jakmile zjistila, že ji nehodlá bít, je stále šokovaná, ponížená a ztrapněná, ale myslí si, že by toho mohla nějak využít.

Těsně předtím, než odešla, mě znovu požádala, abych Gálovi nic neříkal, že nám to může přinést nějaké výhody. Pamatuju se, jak hrozně bezmocný jsem se cítil, ale přitom že současně čím víc jsem myslel na to, jak se mé ženy zmocňuje ten obrovský násilník, tím víc mě to vzrušovalo.

Když jsme ten večer stáli ve frontě na jídlo, díval jsem se na Gála, a snažil se představit si ho, jak mrdá mou malou Elsu. Tu noc jsem nedokázal myslet na nic jiného. Vím, že tím nekonečným honěním svého ptáka jsem svého spoluvězně určitě musel budit.

V příštích několika dnech ti muži, co u nás prve s Gálem seděli, dělali přede mnou o Else lechtivé poznámky. (Takové věci jako: „Má pěknou houštinku?“ „Je tak těsná, jak vypadá?“ a „Vsadím se, že se nemůžeš dočkat, až se dostaneš se domů a pořádně jí vyprášíš kožich, hádám, že je to dobrá mrdna.“) Rozkecali to zřejmě všude, poznal jsem, že všichni vědí, že Gál mou ženu mrdá a že ona musela každému z těch tří předvést flashing.

Posmívali se mi. Jeden z těch hajzlů byl ten, kterého jsem na začátku praštil; ten zasraný malý čurák, asi osmnáctiletý, co se jmenoval Jonáš. Už jsem toho měl dost a rozhodl jsem se promluvit si s Gálem o samotě.

Všechno jsem měl naplánované; bláhově jsem si myslel, že když mu prozradím, že o všem vím, mohl by přestat! Řekl jsem mu, že to, co udělal mé ženě, bylo znásilnění, ale že jestli s tím přestane, budu držet hubu.

Jenom se mi vysmál, a pak řekl, že ji neznásilnil, že to udělala dobrovolně. Řekl mi, že to ona sama přece šla do té kůlny, a přitom dobře věděla, že tam bude omrdaná!

V zoufalství jsem ho požádal, jestli z toho aspoň může vynechat ty ostatní, protože nechci, aby se má hezká malá manželka musela podrobovat hromadnému sexu. Podíval se mi do očí a zazubil se. „Ne,“ řekl, „o to, co tady máme, se dělíme! Můžeš se na ně dívat, jak jí prstí kundu a dívat se na ni, jak to od nich přijímá. A když budeš hodný chlapec, možná tě taky nechám ji prstit, až s ní ostatní budou hotovi. Ale teď odprejskni a už mě neotravuj, ty zasranej ksichte.“

Když jsem odešel, uvědomil jsem si, že jsem měl mlčet. Věděl jsem, že nás bude dál o to víc ponižovat. Věděl jsem, co přijde, a nemohl jsem proti tomu vůbec nic podniknout, musel jsem pořád myslet jen na svou sladkou ženu, a na to, co jsem jí provedl.

Ještě ten den večer si mě zavolal do své cely, jeho kumpáni se tam koukali na jeho televizor a on držel v ruce Elsiny kalhotky se skvrnami od svého semene. „Poznáváš je?“ zeptal se, a pak mi je hodil: „Můžeš si je nechat, mám ještě tyhle,“ a zvedl její druhé kalhotky, zašpiněné stejným způsobem.

Ten hnusný sráč Jonáš se ho zeptal, jestli taky může dostat kalhotky mé ženy. Gál mi poručil, abych mu dal ty, které mi předtím hodil. Ten sráč si je podržel u nosu, zasmál se a řekl: „Kurva, pevně doufám, že příští týden přijde dřív.“

Mít u sebe nějakou zbraň, všechny bych je zastřelil.

Hrozil jsem se příští návštěvy své ženy; doufal jsem, že se neobjeví. Strašně jsem ji chtěl vidět, ale nemyslel jsem si, že bych toho mohl vydržet o moc víc.

Ten den jsem měl smíšené pocity, věděl jsem, že ji Gál omrdá, než ji uvidím, ale kupodivu mě pomyšlení na to spíš rozehřívalo. Bylo hodně divné, že takové pocity mám, ale měl jsem je, tušil jsem, co přijde, a napjatě jsem to očekával.

Když jsme konečně s Elsou mohli spolu mluvit, řekla, jak na ni Gál křičel, že se mi s tím svěřila, a varoval ji, že mi opravdu ublíží, jestli ještě někdy něco řekne, a je úplně jedno komu.

Musela mu slíbit, že udělá všechno, co jí nařídí, že má udělat. Musí nosit šaty se zapínáním vpředu, s knoflíky až dolů, nesmí mít žádnou podprsenku, a teď, když už se viděla s Gálem, ani žádné kalhotky. Tváře měla zrudlé, poznal jsem, že měla orgasmus. Podle jejích zrudlých tváří se to vždycky dalo poznat zcela bezpečně.

Povídala mi, co je nového doma, ale za dvacet minut se objevil Gál s doprovodem a rychle nás zchladili. Hned jak se Gál posadil, Elsa zčervenala. „Sedněte si sem,“ řekl ostatním, „tak uvidíte mnohem líp.“

Já jsem seděl vedle Elsy, ale Gál mi řekl, abych si přesedl naproti ní a jemu. Váhal jsem, ale věděl jsem, že on tady poroučí, tak jsem udělal, co mi řekl.

„Zvedni kolena," řekl jí, „a roztáhni nohy!"

Udělala, co chtěl.

„Víc do šířky!“

Viděl jsem, jak z její rozšklebené kundy vytéká ejakulát. Věděl jsem, že se taky udělala, že se Gál udělal do ní a ji k tomu dovedl současně. Vnitřně jsem byl zklamaný, ale i nějak vzrušený, víc vzrušený, než jsem si hodně daleko do minulosti dokázal vybavit.

Elsa měla zrudlé tváře a všichni kolem ní si se zájmem prohlíželi její semenem zmáčenou kundu. Ten hajzl Jonáš se posunul až k ní, spokojeně se na mě usmál a pak ji začal přede všemi prstit. Prsty měl brzy pokryté ejakulátem, otřel si je o její šaty, a potom se na ní po řadě vystřídali všichni další, všichni ji prstili a já jsem se na to díval.

Gál nám všem řekl, abychom se posunuli blíž k sobě, a mě pak vyzval, abych teď zas prstil svou manželku já! Za chvilku si vedle ní zase přisedl Jonáš a Gál Else řekl, ať se k němu posune blíž a vyndá mu ptáka z kalhot; ona to udělala a začala si s tím ptákem hrát. Gál je chvíli pozoroval a potom řekl jednomu z ostatních, ať dává pozor na okolí. A mně řekl, abych si lehl vedle Jonáše a zakryl ho před pohledy všech, kdo by se mohli dívat naším směrem. Bylo to jako pohybovat se v nějakém snu, seděl jsem tam a pozoroval je, jak si hrajou s mou hezkou ženou a nemohl jsem s tím naprosto nic udělat.

Pak Jonáš vytáhl na světlo její kozy a líbal jí je. Jako něžný milenec ji zlehka okusoval dvorce kolem bradavek a dole ji prstil. Elsa celou tu dobu pokračovala v hlazení jeho čuráku, jak měla nařízeno. Vyskočil jsem, když jí ten ksindl najednou stlačil hlavu k svému vztyčenému ptákovi. Gál mě ale sevřel a podíval se mi výhružně do očí. Pak se usmál se a tiskl mě blíž k nim, až jsem byl jen pár centimetrů od centra té všemi ostře sledované akce.

Elsa se skoro dusila, jak tvrdě tlačil její hlavu dolů na svůj penis. Svýma rukama hýbal její hlavou, jako by s ní masturboval, a když se udělal, dál jí hlavu držel na místě, zdálo se, že to trvá celé věky, silou ji pořád táhl dolů k svému rozkroku, zanořený hluboko v jejím krku. A pak se ten sráč na mě podíval a zeptal se, jestli nežárlím.

Nakonec pustil vlasy, za které ji držel, a jak vstávala, viděl jsem, že rty i bradu má pomazané jeho spermatem.

Gál se šklebil a řekl: „Říkal jsem vám, že dobře kouří.“ Jonáš se podíval na mě a smál se.

Doba návštěv končila, a tak se Elsa upravila, jak nejlépe uměla, a já ji doprovodil k bráně. Když jsem ji políbil na rozloučenou, oba jsme zaváhali a pak se políbili ještě jednou, tentokrát to bylo pevně a dlouho. A já celou tu dobu myslel na Jonášův čurák, který se v jejích v ústech udělal jen deset minut předtím.

Po večeři poslal Gál jednoho z podřízených, aby mě přivedl k němu do cely, byli tam všichni. Řekl mi, co všechno musela Elsa dělat v kůlně a že při tom sama taky měla orgasmus. "Má ráda pořádného ptáka, že jo? Viděl jsi, jak hulila čurák Jonášovi. A spolykala to do poslední kapky. Buď rád, že pečujeme o její sexuální život za tebe. Jonáš mi za to kouření dal dva balíčky cigaret! Řekl bych, že to stálo za to, “ končil Gál.

Snažili se mě ponížit. A ponížený jsem byl, ale současně s tím tu taky byly ty představy, které mi probíhaly hlavou a vzrušovaly mě!

Celý týden se do mě naváželi a říkali mi, co se stane při příští návštěvě. Každý z jeho mužů se už Gála zeptal, jestli taky může dostat kouření od mé ženy. A Jonáš ji teď také chtěl ošoustat. Prohlásil, že je ochoten zaplatit za to Gálovi cokoli.

Když při příští návštěvě šla Elsa do kůlny, čekali na ni Gál a Jonáš. Znovu se musela svléknout donaha, a zatímco ji Gál mrdal, musela Jonášovi kouřit ptáka.

Když Gál s mojí ženou skončil, byl na řadě Jonáš, aby ji mrdal. Po tom, co se do ní udělal, směla se obléknout a setkat se se mnou na dvoře pro návštěvy. Řekla mi, co Jonáš dělal a jak s ní opravdu tvrdě a drsně šoustal. Neměla ho ráda, protože se vyžíval v tom, že ji ponižuje.

Řekla mi, že na prsou má ještě stopy po kousnutí, které jí Jonáš udělal během návštěvy před týdnem. Chtěl ji šoustat do zadku, ale Gál ho zastavil. Řekl, že to by ho stálo další krabici cigaret, ale tu Jonáš neměl.

Tentokrát mě nechali s Elsou o samotě asi čtyřicet minut, než se všichni objevili. Sedli s k nám a Gál prohlásil: „Tak fajn, Elso, dělej, co máš!“

Elsa bez zaváhání roztáhla nohy doširoka a ukázala se. Mně Gál řekl, abych si sáhl na její kundu, a dodal, že hned jak je tam po příchodu oba spatřila, byla tak mokrá, že mu čurák do ní dovnitř bez potíží prostě sám vklouzl! „Myslím, že byla šťastná, že nás vidí!“

Prstil jsem ji, jak jsem měl poručeno; byla velice mokrá a plná semene. „Očisti ji!“ žádal Gál. Použil jsem svůj kapesník a otřel jí s ním kundu, Gál, který seděl na její druhé straně, si ji pak kontrolně ohmatal. „Dobře! Teď zmiz a pusť na ni ostatní. Posaď se naproti, ať vidíš svou manželku, jak dobře si vede.“

Udělal jsem, co mi řekl.

Při každé návštěvě byli otrlejší, šaty měla vpředu rozevřené až do pasu a kozy vystavené. Štěstí jim přálo, většina lidí byla od nás daleko a věnovala se svým návštěvám, o nás se nikdo nestaral. Oba zbylí muži ten den dostali od mé ženy své pokouření, my ostatní jsme se choulili kolem nich. Jonáš byl z pohledu na ně hodně rozdělaný (stejně jako já) a taky od ní ještě dostal kuřbu. Rozhodl jsem se zeptat Gála, jestli bych i já mohl dostat nějakou práci s pusou. Kryli by mě?

Připadlo mu to legrační. Že se ptám. „Tak jo, dobře,“ řekl a na chvíli se zarazil, přemýšlel o té ironii. „Natlačte se kolem, chlapci, a nechte manžílka, ať si svůj majetek taky trochu užije.“

Snažil jsem se dostat vedle Elsy, ale on mi ukázal na její odhalenou kundu. „Pusť se do toho tam dole! Chtěl jsi přece práci s pusou. Tak dělej."

Odmítl jsem, prostě jsem nemohl lízat její kundu se vším tím semenem, co z ní pořád vytékalo.

„Dělej, ty hňupe, honem!“ zařval Gál.

Pořád ještě jsem váhal. Gál mě chytil za vlasy a přitiskl mi obličej dolů k její zapatlané kundě. „Hned to kurva vylízej. Nebo už to nechceš, teď, když to mělo ptáka z obyčejnýho člověka? Nejsme ti snad dost nóbl?“

Cítil jsem jejich sperma a její vůni, olízl jsem ji; dívala se na mě dolů a já věděl, že ji to vzrušuje; postrčila svou kundu ke mně. Celá ta situace byla tak neřestná a ohavná, já stále myslel na ni a na ty cizí čuráky, jak ji mrdají, a na naši potupu, kterou z jejich rukou oba bez odporu přijímáme.

Další návštěvy byly téměř stejné. Pokoušel jsem se Elsu přemluvit, aby už nechodila, ale ona jen řekla, že se bojí nepřijít. Pokaždé, když přišla, Gál a Jonáš ji ji mrdali v kůlně, a pak ji ostatní prstili v návštěvnickém komplexu a dostávali od ní i kouření.

Ten hajzl Gál ji měl dokonce i poslední den, kdy jsem tam byl. Elsa mě přišla vyzvednout ve dvanáct hodin, těsně před obědem. Než mě však uviděla, musela se s ním a s Jonášem ještě jednou setkat v kůlně. Řekli jí, že to musí udělat, nebo pošlou někoho k nám, kdo si to s námi vyřídí.

Tentokrát si je musela pustit do kundy i do zadku. Gál v kundě a Jonáš v zadku, oba současně. Jonáš ji navíc zase pokousal na prsou a v rozkroku: „Jen abych mu to připomněl,“ řekl jí.

Když jsme potom jeli domů, povídala mi v autě, co jí dělali. Jakmile jsem ji dostal domů, vzal jsem ji rovnou do postele, svlékl ji a jen jsem se podíval na její tělo. Z kundy i ze zadnice jí stále odkapávaly jejich dárky na rozloučenou.

Nemohl jsem déle čekat, jen jsem ponořil svého ptáka do toho slizkého nepořádku a myslel jsem na Gála a Jonáše, jak ji před hodinou šoustali kundu a zadek a na všechny ty kuřby, které za posledních několik měsíců rozdala. S mým zběsilým bušením Elsa okamžitě vyvrcholila a odstrčila mě, přesunula se mi dolů a vysála mě do sucha. Byl jsem ohromen, jak dobrá kuřačka se z ní stala.

Nikdy předtím jsem ji nemohl šoustat do zadku, ale teď, po tom, co jí to Gál s Jonášem udělali, byla najednou ochotná nechat to dělat i mě.

Dalších pár měsíců jsme o tom v posteli pořád mluvili, Elsa se vracela k událostem v kůlně až do těch nejmenších podrobností. Pro ni i pro mě v tom bylo skutečné vzrušení. Mít dominantního obrovského muže, který využil příležitosti, a potom ji ukazoval kamarádům a půjčoval jim ji, aby si ji také užili a potěšili se s ní.

Stala se z toho pro nás fixace; dokonce jsme mluvili o možnosti znovu vytvořit podobnou situaci s nějakým jiným obrem a silákem, a nakonec jsme se rozhodli inzerovat v místním časopisu pro swingers. Dostali jsme i několik odpovědí, ale Elsa z toho pokaždé s nějakou výmluvou vycouvala.

A potom jednoho dne to do rukou vzal osud. Já jsem byl pořád v podmínce a byl jsem zrovna na schůzce u probačního úředníka. Elsa se rozhodla počkat venku před budovou. K jejímu šoku z ní právě vycházel Gál, který už měl po schůzce, a začal se s ní bavit jako se starou kamarádkou!

Gál zase jednou převzal kontrolu nad situací. Ve chvíli, kdy jsem skončil a vycházel z budovy, právě říkal Else, že s námi na chvíli pojede k nám domů. Řekl jsem mu, že máme nějakou práci, možná by to šlo jindy.

On na tom však trval a hned nastoupil do auta vedle mé ženy. Znovu mě celého oblil strach. Byl jsem celý ztuhlý. A Elsa byla také velmi tichá. Neochotně jsme souhlasili, že ho tedy vezmeme k nám domů. Cítil jsem se ponížen skutečností, že mě Gál znovu tak vyděsil, a že mu zase dovoluju využít mou ženu.

Když jsme vstupovali do našeho domu, pocítil jsem chlad. Věděl jsem, co se stane, a věděl jsem, že to nemůžu zastavit! Elsa měla rudé tváře a ustrašeně oddychovala. Také věděla, že situace je zcela mimo naši kontrolu. Sedl jsem si ke kuchyňskému stolu, ale Gál se právě ptal, kde máme ložnici, a řekl Else, aby mu ji ukázala.

Šel jsem tiše za nimi, s pocitem, že jsem tady vetřelec. On se posadil na postel, „Tak dobře, Elso, chci, aby ses pro mě svlékla, dělej to pomalu,“ řekl, „žádný spěch!“ Elsa se na mě podívala. „O něj se nestarej,“ dodal ještě.

Sundala si halenku a sukni, pak zaváhala. Měla jen podprsenku a kalhotky a chystala se právě rozepnout podprsenku, když jí Gál řekl, aby přestala. „Nech to udělat jeho,“ řekl jí a otočil se ke mně, „ty se teď postav za ni a sundej mi z ní podprsenku.“

Cítil jsem se totálně pokořený. Ale rozepnul jsem jí podprsenku a vystavil její kozy jeho pohledu. „Hraj si s nimi,“ řekl mi, „chci ji mít hezkou a pěkně připravenou.“

Hladil jsem jí prsa. „Dobře, teď kalhotky.“

Sesunul jsem jí kalhotky po hladkých nohou a potom je z ní sundal.

„Strč do ní prst,“ řekl.

Udělal jsem to.

„Roztáhni ji a otevři,“ řekl a zeptal se, „je mokrá?“

Otupěle jsem odpověděl: „Ano, je.“

Zavolal si ji k sobě. Pak ji začal zkoumat svými prsty. „Hmm, ano, velmi mokrá,“ zasmál se. Vstal a potom jí řekl, aby ho svlékla. „Můžeš mi přinést pivo,“ řekl mně.

Vyšel jsem z ložnice právě když mu Elsa sundávala kalhoty. Když jsem se vrátil, seděl na kraji postele, Elsa mu klečela mezi nohama a cucala jeho velkého ptáka. „Ty neklepáš?“ zeptal se.

Nic jsem neřekl, ale bylo jasné, že se mě pokouší ponížit ještě o trochu víc.

Napil se piva a pak vstal a Elsa přestala kouřit jeho ptáka. „Vylez na postel a pořádně přede mnou roztáhni nohy,“ řekl jí. Jeho čurák byl obrovský.

Elsa se mnou neměla žádný oční kontakt; ležela na zádech a bez zábran před ním rozevírala nohy. Když jsem ji tam tak viděl, úplně nahou, úplně vystavenou a čekající na to, až ji omrdá, dostal jsem erekci.

Dopil svoje pivo a plechovku hodil na podlahu. Potom mi řekl, abych přinesl ještě jednu, bude ji chtít, až bude s mou ženou hotový.

Když jsem se vracel tentokrát, zastavil jsem se přede dveřmi (před svými dveřmi) a zaklepal!

„Dobře, pojď dál.“

Vstoupil jsem dovnitř, ležel na Else a mrdal ji. Položil jsem pivo. „Dobře,“ řekl, „už můžeš jít.“

Váhal jsem.

„Zmiz ty sráči, když něco budu chtít, zavolám si tě,“ vrčel na mě nebezpečně.

Odešel jsem a zavřel za sebou dveře ...

Stál jsem za dveřmi a poslouchal ty zvířecí zvuky, které vydával Gál, můj pták byl tvrdý, a cítil jsem se tak provinile, že si ho honím, a při tom myslím na Elsu rozcapenou pod jeho tělem. Slyšel jsem, jak postel rychle vrže a jaké zvuky z Gála vycházejí při orgasmu. O několik minut později mě zavolal dovnitř.

Elsa ležela na zádech, nohy široce roztažené, a jeho sperma jí vytékalo z kundy úplně jako za starých časů, jak prohlásil!

Musíme to někdy ještě zopakovat. Srdce ve mně pokleslo a zmocnil se mě známý chladný nepříjemný pocit.

Dal si ještě pár piv, mluvil, jako bychom byli přátelé. „Tak fajn,“ řekl nakonec, „teď mě můžeš odvézt zpátky“.

Řekl jsem Else, aby zůstala doma, že Gála zatím odvezu. Ale Gál trval na tom, že musí jet s námi. Znovu jsem se bál nesouhlasit,

Nic jsem na to neřekl.

Když Gál vystoupil, požádal mě o dvě stovky, že si musí koupit nějaké pivo. Dal jsem mu pětistovku, protože menší jsem neměl.

Když jsme jeli domů, snažil jsem se Else omluvit, řekl jsem jí, že se Gála bojím (většina lidí se ho bojí) a nechci mít žádné problémy ani s jeho známými (je to trochu jako s motorkáři, naštvete jednoho a jdou po vás všichni). Elsa věděla, že nemůžeme jít k policajtům, takže jsme neměli na výběr, museli jsme Gálovi vyhovět, bylo nám jasné, že když se ho pokusíme nějak oklamat, vymlátí ze mě i z Elsy duši.

Mluvili jsme i o prodeji domu, ale to by zabralo čas a stále jsme za něj hodně dlužili. A určitě by stejně zjistil, kde bydlíme.

Rozhodli jsme se držet se po několik následujících týdnů co nejvíce mimo dům, dokud Gál neztratí zájem.

Prošlo několik dní, a pak jednou Elsa zvedla telefon a volal Gál, nějak zjistil naše číslo, přestože jsme nebyli v seznamu. Chtěl (vyžadoval), abychom se s ním setkali. Pokoušel jsem se o všemožné výmluvy, jenže ‚ne‘ pro něj nebyla odpověď. Řekl nám, kde se s ním máme setkat. Byla to nějaká hospoda a měli jsme jít do zadního baru, že tam se sejdeme. Zaparkoval jsem auto opodál a šli jsme asi padesát metrů pěšky.

Hluk a hudba prozrazovaly, kam míříme. Když jsme vešli dovnitř, bylo jasné, že jsme tam jediní slušně oblečení návštěvníci. Oba jsme se tam cítili zcela nepatřičně, nebyla to společnost pro nás. Gál seděl v baru, to místo byla hnusná putyka, dva kulečníkové stoly, hrací automat, asi dvacet podivných lidí, nikdo z nich nebyl rád, že nás vidí.

Gál nás pozdravil jako dávné ztracené přátele a představil Elsu všem. S potěšením předváděl svou malou hračku. Kolem nás byla skupina šesti mužů, s kterými se nespíš znal ze svých četných pobytů v různých vězeních. Gál nás s nimi seznámil a řekl jim také všechno, co dělal Else, když jsme já i on byli za katrem, dokonce i to, jak ji za cigarety prodával ostatním.

Cítil jsem se příšerně ponížený, stejně jako Elsa. Byl trochu opilý, sahal Else na kozy, zajel jí rukama pod šaty a strkal do ní prsty, to všechno jen proto, aby zapůsobil na své kamarády. Byla opravdu v rozpacích a protestovala. I já jsem protestoval! Gál se nám jen smál.

Zašeptal něco Else do ucha, ta pak odešla na dámy, a mně řekl, abych šel za ním. Šli jsme na pánské záchody. Tam mi řekl, že buď můžeme jít k nám do našeho domu, nebo si na noc vezme Elsu s sebou. Šokovalo mě to a řekl jsem mu, že tedy k nám. Tak dobře, za chvíli, řekl. Elsa se vrátila z toalety, velice rudá a nejistá. Brzy jsem zjistil proč!

Gál jí řekl, aby si na toaletě sundala kalhotky. Podala mu je před ostatními (jak měla poručeno). Ok, řekl, teď ukaž svou kundu mým kamarádům, Elsa celá rudá na chvilku zaváhala, ale pak zvedla šaty a ukázala mužům svou kundu. Gál je vyzval, aby si do ní strčili prst, a každý z nich to udělal, myslel jsem, že Elsa z toho omdlí, tím šokem a pokořením. Cítil jsem se bezmocný, když ti muži jeden po druhém svými prsty její kundu pečlivě zkoušeli.

Gál mi poručil, abych předjel autem před bar.

Musel jsem odejít, přestože jsem věděl, že tam Elsa zůstává dál prstěná a ponižovaná těmi muži. Vrátil jsem se s autem, Gál zatlačil Elsu na zadní sedadlo a dva další muži si tam k ní přisedli.

Gál seděl vpředu vedle mě, Elsa vzadu mezi muži. Šaty měla vyhrnuté nahoru do pasu a kozy venku dřív, než jsem se rozjel. Gál jim říkal, že dobře kouří a vezme ptáka do jakékoli díry, a jak ji tlačili dopředu, její hlava byla na úrovni našich.

Zkoumali její zadní část, jeden jí zarazil prsty do zadku, vykřikla bolestí. Gál jim řekl, aby se uklidnili a prohlásil, že jim přece říkal, jak je těsná. Potom se zeptal Elsy, jestli je ráda, když ji prcá opravdový chlap.

Předstírala, že ho neslyší, a tak se jí zeptal znovu. Tentokrát musela odpovědět, a řekla potichu ano (věděla, že to je to, co chtěl slyšet). „Neříkáš to moc přesvědčivě,“ odpověděl Gál. „Takže ještě jednou, kouříš ráda pořádného ptáka?“ jeho hlas už zněl rozčileně.

„Ano,“ odpověděla Elsa.

„Líbí se ti mít to v kundě i v zadku?“ zeptal se Gál.

Znovu odpověděla, že ano.

„To je moje malá děvka,“ řekl dozadu. „Dnes večer bys radši měla potěšit mé kámoše, řekl jsem jim, jak jsi dobrá a že uděláš cokoli, abys mě obšťastnila, je to tak, ne?“

„Ano, Gále,“ řekla.

Celou tu dobu ji vzadu osahával a prstil velký chlap.

Když jsme přijeli k našemu domu, měl jsem srdce v kalhotách, věděl jsem, že to dnes bude horší, protože Gál víc pil. Věděl jsem, že ty ostatní zvládne, bez problémů, ale jen pokud bude chtít! Mohl jsem jen doufat, že si zamrdají, a pak nás nechají v klidu.

Elsa se zeptala, jestli smí použít toaletu, mně Gál řekl, abych vzal nějaké nápoje z ledničky, a šel pro ně se mnou. Ostatní muži vešli do obývacího pokoje a posadili se.

Poprosil jsem Gála, aby mé ženě moc neubližovali, až ji budou šoustat. Podíval se na mě a pak zvedl pěst. Cítil jsem, jak mu odtéká krev z hlavy, opravdu jsem se ho bál (jako všichni). Popadl mě za vlasy a zvedl nad podlahu, druhou rukou mě dal facku. Spadl jsem na zem a očekával, že do mě kopne. Ale přišlo jen varování: „Dělej, co se ti řekne a hned jak se ti to řekne, jinak oba dostanete parádní výprask! A nic mi nenavrhuj, já rozhoduju o tom, co je pro ni dobré.“

Elsa se vrátila z toalety, musela slyšet každé slovo. Gál ji taky varoval, řekl jí, že jestli uvidí jediné odmítnutí nebo zaváhání, seřeže ji tak, že si to neumí ani představit.

Má manželka se přikrčila a ujistila Gála, že udělá všecko, co jí nařídí.

„A další věc, odteď mi oba budete říkat Pane! Stejně jako se říká dozorcům ve vězení.“

Vzal jsem náruč piva a šli jsme do obýváku.

„Teď ty,“ ukázal na Elsu, „svléknout donaha.“

Elsa stála před námi a rychle se svlékala. Třásla se strachem a ponížením.

„Teď si hraj s kundou,“ uslyšela. Bylo to tak pokořující, celá při tom zčervenala.

Potom si ji Gál přitáhl k sobě a vstrčil jí prsty do kundy: „Ty jsi taková moje malá šikovná děvka. Do prdele, vždyť ani nejsi mokrá. Radši si to hned dej do pořádku, protože dneska večer to dostaneš i do zadku.“

Obrátil se na mně a řekl: „Ty pojď sem a lízej jí kundu, zařiď ať je mokrá a ochotná, svleč se, ale spodky si nech.“

Teď jsem věděl, jak se Elsa asi cítí. „Lehni si na záda,“ řekl mi. „A ty si mu sedni na obličej, Elso.“

Byli jsme v pozici 69, ale ona se mě nedotýkala. Gál se přesunul k její tváři a přitiskl jí svého ptáka na pusu. Přitahoval si její hlavu k sobě, dirigoval ji, jak ho má kouřit. Já jsem ji lízal a sál a cítil jsem teplo z její kundy, měla ji stále rozehřátější a vlhčí.

Potom Gál vyvrcholil, ale držel ji za hlavu, dokud nespolykala každičkou kapku jeho spermatu. Pak se odtáhl, stáhl ji ze mě a rukou vyzkoušel její kundu. „Dobře, chlape, teď je připravená jít na to!“

Větší ze dvou mužů se zeptal Gála, jestli si ji může vzít do ložnice, že ji nechce mrdat před námi. Gál jí poručil, aby s ním šla do ložnice a udělala, co bude chtít. „Pamatuj si, děvko, ať bude chtít cokoliv, udělej to!“

Nahá, vedla Elsa ohromného muže do naší ložnice.

Po nějaké době se vrátili, Elsa vypadala jako v transu, zdála se hodně unavená, oči měla napůl zavřené, sperma jí stékalo mezi stehny, měla červené šrámy na prsou a kolem nich, byl na ni drsný.

Chlápek vypadal šťastný. Poznamenal, že Elsa má opravdu těsný zadek. Gál jí řekl, aby mu poděkovala za to, že ji oprcal. Udělala, co jí nařídil.

Potom se otočil ke mně a řekl: „A ty mu taky můžeš poděkovat.“

Došlo mi, že bude lepší, když udělám, co řekl, a i když jsem toho muže nenáviděl, poděkoval jsem mu za to, že šoustal moji ženu.

„Správně, a ty si teď jdi očistit kundu,“ řekl Gál Else.

Šla do koupelny, umyla se a pak se vrátila k nám.

Druhý chlap nebyl stydlivý, ve skutečnosti jako by si užíval vystupování před publikem. Stáhl si džíny a pak přitáhl Elsu dolů k svému ptákovi. Držel ji při tom za vlasy a tvrdě si k sobě tiskl její tvář.

„Teď mi děvko budeš mi lízat koule a ptáka, každičký kousek, a nepřestávej, dokud ti neřeknu.“

Klečela před ním a on svým ptákem začal hýbat ze strany na stranu, Elsa se musela pokoušet ho chytit, jakmile z něj její rty na vteřinu sklouzly, pleskl ji po hlavě, ne tvrdě, ale jen proto, aby ji potrestal za nepozornost a před námi ji ponížil.

Elsa měla slzy v očích. Pak se ujistil, že se všichni díváme, násilně jí vtlačil svého ptáka do úst a říkal při tom: „Podívejte, ta mrcha to pobere všechno,“ držel ji za hlavu a celou délku svého velkého mocného ptáka jí vecpal až do krku.

Pak jí začal tvrdě mrdat do úst, Elsa stěží dýchala. Po chvíli zastavil, otočil se a řekl jí, aby mu olízla zadek.

Elsa zaváhala, zjevně se jí nechtělo to udělat. Já jsem protestoval u Gála a prosil ho, aby ji k tomu nenutil. Jen se po mně ohnal rukou a kutálel jsem se po pohovce. Napůl omámený jsem vstával a sledoval, jak Elsa začíná ten tlustý zadek olizovat.

Gál ji držel za hlavu a pohyboval s ní nahoru a dolů. Podíval se na mě a řekl: „A ty, sráči, ty to už nikdy nedělej, rozumíš mi?“ Ten chlápek, který se nechával pucovat od mé ženy, se na mě taky díval a usmíval se. Pak řekl: „Ví, jak se má dobře lízat zadek, dělá to správně, jen pojď, strč mi jazyk dál do díry, děvko, hlouběji, to je ono, učíš se.“

Když se mu zdálo, že už je dost zneuctěná, poručil jí, aby se ohnula: „Roztáhni nohy, ještě víc, píčo,“ řekl. Nejprve vtlačil svého ztopořeného ptáka do její kundy, vtrhl tam hluboko a tvrdě. Pak ho vytáhl a vrazil jí ho do zadku. Elsa bolestí vykřikla, nebo spíš zoufale zasténala.

„Teď se píčo natlač zpátky na mě. Mrdej mě!“ Visel na jejích kozách, jako by jí je chtěl utrhnout, jí se tvář křivila bolestí, naštěstí se během několika minut udělal. Elsa padla vyčerpaná tváří dolů na křeslo, semeno jí odkapávalo ze zadku. Soucítil jsem s ní, musela vydržet bolest a ponížení, zažila velké utrpení, ale když jsem se na to díval, stejně jsem měl erekci. Pozoroval jsem, jak z ní znovu vytéká sperma jiného muže, a při tom pohledu jsem ze svého chtíče mohl zešílet.

Gál si šel prohlídnout Elsu zezadu, otočil se ke mně a řekl ať se jdu podívat na její prdel, jak je ještě roztažená a krásně rozevřená. A já jsem se chtěl podívat, dokonce i kundu měla nádherně roztaženou a viděl jsem do ní dovnitř.

„Dobře,“ řekl Gál a zazubil se na ostatní, „můžeš jí teď vylízat kundu a prdel, udělej to pořádně a já ti ten tvůj zadek nenakopu.“

Se smíchem mi přistrčil obličej k vystrčené Elsině kundě a zadku. Rychle jsem ho měl celý pokrytý cizím spermatem, jeho chuť a vůně byly odporné, ale věděl jsem, že jestli budu váhat, Gál mě ztluče.

Musel jsem ji olizovat a vysávat asi dvacet minut, než se Gál rozhodl mě zastavit. Řekl mi, abych si šel umýt obličej a hned potom vypadl. Elsa se měla osprchovat a zůstat tu s Gálem.

Odvezl jsem Gálovy dva kamarády do hospody, kam zřejmě často chodili, nechal je tam a odjel. Celou cestu tam jsem musel poslouchat jejich urážky týkající se Elsy. Řekli mi, že si za ni příští týden zase zaplatí a budou ji znovu mrdat a chcát jí do pusy a na celé tělo.

Když jsem se vrátil, Gál a Elsa byli v posteli, právě ji mrdal a řekl mi, abych se svlékl a vlezl si k nim do postele. Udělal jsem, co mi bylo řečeno. Postel byla nasáklá ejakuláty, Gálovým i těch druhých dvou.

Gál byl s večerem spokojen a řekl, že si zasloužím taky Elsu mrdat, a zeptal se mě, jestli mě bavilo pozorovat, co s ní dělali jeho kamarádi, a ještě dodal, že mám být upřímný a říct pravdu, že se nenaštve.

Jako idiot jsem uvěřil, že to myslí vážně. Řekl jsem mu, že mi nevadí, když si tu a tam s Elsou zase zašuká, ale nelíbí se mi, že ji takhle šukají i ti ostatní a zneužívají ji. Zeptal se, co myslím tím tu a tam?

Připadal mi mi v té chvíli nějak snesitelný a řekl jsem, že by to podle mě mohlo být tak jednou za měsíc.

„Aha," řekl, „dobře. No, jsem rád, že jsi mi to řekl, protože já ji budu mrdat, kdy se mi zachce. A stejně tak to bude dělat i kdokoli jiný, koho si přivedu. Tebe jsem jen chtěl vidět, jak to sleduješ a všemožně při tom mým přátelům pomáháš. Mám v plánu vycvičit tady tvou manželku, aby byla mojí děvkou, a ty mi s tím budeš pomáhat, že ano?“ Surově mi zvedl hlavu za vlasy a já v šoku rychle odpověděl: „Ano, Gále, udělám, co řekneš. Mrzí mě, že jsem s tebou takhle mluvil.“ Svižně mně k tomu dal facku bekhendem.

„Pane! Pamatuj si to!“

Rychle jsem odpověděl: „Ano, pane.“

V tu chvíli ubohá Elsa zvolala: „Nech ho být, prosím.“ A on to z nějakého důvodu udělal. Jen na ni zavrčel a převalil se ke spánku.

Té noci jsme všichni spali v jedné posteli, já na kraji, Elsa uprostřed. Gál spal, dokud jsem nevstal do práce. Zeptal jsem se ho, kam chce odvézt, řekl jsem, že musím být v práci do 8.30. Nechtěl jsem ho nechat s Elsou samotného, pokud se mi povede to zařídit. K mé úlevě jel se mnou. Celou cestu mluvil, říkal mi, že ví, jak jsem se vzrušoval pozorováním těch mužů souložících s mou ženou. Řekl o ní, že je dobrá a poslušná, že je jeho malá subina, a že je to pro ni ten nejbezpečnější způsob, jak může přežít.

„Když se naučíš dělat to stejně jako ona, nebudeš tolik fackovaný. Nenávidím vás, lepší lidi, prostě se mi nelíbí, když se na nás obyčejné a bez vyšších škol díváte spatra. Mysli na to, že jsme stejně dobří jako vy, až budeš příště vysávat sperma mého kámoše z kundy své ženy a až ona bude muset kouřit a mrdat recidivistu, který mi za ni zaplatí dva tisíce. Teď už se necítíš tak povýšený?“

Díval se na mě a očekával odpověď.

„Ne, pane,“ odpověděl jsem.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Já mám taky fantazii!

  22. 12. 2014Neznámý autor

Manžel se asi někde dočetl, že aby sex po mnohaletém manželství neztratil šťávu a nestal se jen upadající rutinou, je potřeba při něm projevovat fantazii. Začal mi to od té chvíle tak různě připomínat, předhazovat, neustále na mě pomrkával, dělal významné narážky a podobně. Nevím, co čekal. Po sexu začal najednou být nevrlý, i když mně se to líbilo a dokonce jsem třeba prožila vyvrcholení. A nakonec...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Orál, Mix

Reiki

  11. 10. 2017Roman K.

Rád čtu, a to vcelku cokoli. Když se mi dostala před asi deseti lety do ruky kniha od Anodea Judith „Chakra Balancing“, zatoužil jsem na vlastní kůži poznat jaké to je, když mistr energií čaker provede harmonizaci i těch mých, doposud nikým nedotčených. Jak to ale provedu a kde seženu někoho, kdo opravdu ví, oč se jedná? Nechtěl jsem narazit jen na nějakého nadšence, který si zapamatoval pár pojmů...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Postelová scéna

  16. 12. 2012Neznámý autor

Sleduji v televizi erotický film, ale nejsem s jeho vývojem úplně spokojená. Přestávám tedy vnímat dění na obrazovce a před očima se mi rozbíhají moje vlastní, mnohem dokonalejší představy. Pasuji se na jejich hlavní hrdinku, která má ve svém životě vše, co si namane, jenom jakousi prázdnotu v duši zaplňuje tak, že má mnoho milenců, střídá je jako ponožky a přicházejí stále noví, neokoukaní, mladí,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Petting, Mix

Sex v parku

  13. 7. 2014Neznámý autor

Na přítele jsem se nesmírně těšila, po měsíci odloučení se také nebylo čemu divit. Vracel se z nějakého pracovně-studijního pobytu v zahraničí. Ani skypování a sex před webkameru nemohly ukojit naši sexuální touhu, která se stále zvětšovala a zvětšovala. Naplánovali jsme si pěší výlet do Krkonoš. Ráno pro mě přijel autem. Připadal mi ještě víc sexy než kdykoliv před tím. Pevně jsme se objali a políbili...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Prstění, Mix