Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 19. 7. 2022

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

S malou pomocí svých přátel

Johana se usadila, její bouřlivý životní styl se díky sňatku zklidnil a manžel jí ukázal výhody monogamie. Byla spokojená se svým standardním malým domkem na standardním předměstí se svým standardním manželem se standardním platem. Ale toužila po rodině.

Její manžel, který byl již dříve ženatý, měl jiný názor. Jeho rozvod byl obzvlášť náročný a on se rozhodl podstoupit vasektomii. Po svatbě s Johanou však jeho srdce roztálo a padlo rozhodnutí založit rodinu. Problém byl v tom, že manžílek toho nebyl schopen.

Byli svoji už pár let a po všech těch divokých eskapádách, kterými předtím prošla, by se dalo čekat, že její mysl dál zůstane spíše nespoutaná. Ona však byla čím dál větší introvert, upřednostňovala méně efektní oblečení a méně dobrodružný životní styl. Jistě, Johana a její manžílek se měli dobře, ale už nežili tak bouřlivě jako kdysi. Manželský svazek často vede k všednímu sexu mezi partnery a Johana a její muž rozhodně nebyli výjimkou.

Byli u lékaře, který jim řekl, že re-operace je možná, ale neexistuje žádná záruka, že bude úspěšná. Potom se zajímali o umělé oplodnění, ale v jejich případě by ho zdravotní pojišťovna nehradila a náklady s tím spojené byly vysoké. Manžel měl dobrý plat, ale ne zas tak dobrý.

Aby se zbavila svých slz, zkoumali alternativní možnosti početí, a nakonec to byl jeho nápad, že k tomu početí by mělo dojít přirozenou cestou. Koneckonců je to cesta boží, říkal, i když jí se to moc nezdálo.

Vzhledem k ceně a časové náročnosti umělého oplodnění však neochotně souhlasila s ‚živým‘ dárcem, a tak zkusili internet. Podávali inzeráty a oslovovali potenciální kandidáty. Nabízela se možnost vybrat si někoho, koho už znala nebo s kým se třeba dříve intimně stýkala. To ale nechtěla, její rozpaky by jí to znemožnily. Kromě toho by tak mezi ním a jí vznikl osobní problém. Hledali kandidáta, který by nebyl místní, který by se jim vešel do rozpočtu a kterému by podle svého názoru mohli důvěřovat.

Trvalo jim týdny, než si srovnali informace, prohlédli fotografie, promluvili po telefonu, a dokonce se s několika z možných zájemců setkali, a než se pro jednoho rozhodla. Jmenoval se Andy a bydlel dost daleko, z jejich města asi tři hodiny jízdy autem. Byl mladý, měl rozumnou úroveň vzdělání a chtěl jí vyhovět. Byl vysoký a vytáhlý, měl hubený zadek a nevypadal zrovna úžasně, ale bylo to to nejlepší, co mohli najít, a ona se rozhodla pro Andyho.

Pomocí metody výpočtu plodných dnů určili, ve kterém týdnu pravděpodobně bude Johana nejplodnější. Domluvili si volno v práci a cestovali vlakem, v hotelu se ubytovali pod falešnými jmény a platili hotově. Nechtěli, aby je později vystopoval nějaký chlap, který by se snažil získat přístup ke svému dítěti. Jestli otěhotní, bude to dítě její a jejího manžela. Tak by se to dalo světu namluvit.

Ubytovali se a dali si večeři, Andy se k nim připojil o něco později. Smáli se a žertovali a seznamovali se. Setkali se už dřív a Johana byla smířená s myšlenkou, že v sobě bude mít sperma tohoto muže.

Po večeři šli do svého pokoje a Johana mu vysvětlila pravidla.

„Lehneme si na postel a ty se přivedeš až k bodu ejakulace,“ řekla klinicky, „já se vzruším sama, a až budeš připravený se udělat, řekneš mi to. Pak se na tebe spustím, dokud se neuděláš, a potom z tebe zase slezu.“ Andy vypadal z toho nápadu trochu rozmrzele. Odhadla jeho další otázku a pevně dopověděla, co si od něj přeje.

„Žádné líbání, žádné okukování a žádné doteky,“ řekla. Dáma promluvila. Andy tedy souhlasil, ale měl plán.

Dnešní večer byl pár nocí před začátkem jejího opravdu plodného období a šlo o to, že dnešek bude testem, aby se ujistili, že jim to oběma vyhovuje. Andy k ní potom měl každý večer po práci přijít a poskytnout jí potřebné a o víkendu, který bude jejím nejplodnějším obdobím, ji měl navštívit dvakrát nebo třikrát. Všichni souhlasili a podali si ruce.

Aby si ušetřila rozpaky, vyzvala svého manžela, ať si posedí v baru, zatímco budou pracovat na početí, a on neochotně souhlasil. Chtěl být se svou ženou, až bude jejich dítě počato, ale chápal její rozpoložení a respektoval její přání.

První noc proběhla podle plánu, Andy si honil péro na posteli, kalhoty a spodky měl úhledně složené vedle na podlaze. Nestydatě masturboval a díval se přitom na Johanu. Měla na sobě volnou blůzu, která zakrývala její oblé poprsí, a dlouhou sukni. Prsty měla zabořené pod sukní a Andy jí sotva viděl na koleno, natož na stehno. Nakonec se ztěžka nadechl a řekl, že už je skoro připravený.

Johana si klekla na postel a rozkročila se nad jeho boky, její dlouhá splývavá sukně mu zakryla klín, zabořila ruku pod sukni a chytila jeho pulzující penis. Spustila se na něj a ten pohyb přivedl Andyho k orgasmu a on do ní ejakuloval. Když se udělal, pokusil se do ní ještě několikrát přirazit, ale Johana už se z jeho mužství vyvlékla a lehla si na záda s pokrčenými koleny a sukní zakrývající její cudnost.

Andy se vysemenil, ale stěží ho to vzrušilo. To všechno se však mělo změnit.

Příští večer to proběhlo podobně a Johana měla na sobě stejnou sukni a blůzu. Andy to pro sebe nazval frajerským oblečkem. Dožadoval se, aby se ho dotkla, nebo aby se on mohl dotknout jí, ale ona odmítala. Nakonec jí řekl, že už bude, a ona na něj nasedla stejným způsobem jako předchozího večera. Spustila se na něj a očekávala výron z jeho penisu a sténání z jeho hrdla. Nestalo se nic.

„Myslela jsem, že se uděláš,“ řekla.

„Už tam skoro jsem,“ řekl Andy. „Jezdi na mě trochu.“

„Ne,“ řekla na rovinu.

„Už jsem málem hotovej. Nebude to trvat dlouho a nebude to bolet,“ řekl. „Ty přece to dítě chceš, nebo ne?“ Věděl, která tlačítka zmáčknout. Johana si uvědomila, že mu bude muset vyhovět, a několik minut na něm jezdila, než v ní explodoval. Nebyla z toho nijak nadšená.

Třetí noc začínalo její opravdu plodné období a Andy se dostavil o něco dříve než obvykle. Řekl jim, že jestli chtějí, může to zkusit několikrát, aby zvýšili šanci na úspěch. Johana si nebyla jistá, ale manžel ji přemluvil a v půl sedmé večer už Andy a Johana leželi spolu na posteli.

Ten večer se Andy úplně svlékl, kotva vytetovaná na pravém rameni vypadala s jeho hubenými pažemi trochu nepatřičně. Johana na sobě měla svůj ‚frajerský obleček‘ a když jí Andy opět řekl, že už brzy bude, Johana ho zase obkročila. Tentokrát jí Andy pomohl tím, že tu sukni přehodil přes jejich klíny, schválně ji zvedl výš, než bylo třeba, a naskytl se mu pohled na její chlupatici. Stejně jako zbytek jejího těla byla upravená a pečlivě zastřižená, pysky měla lehce vlhké od vlastní stimulace a trochu jí pomohlo i lubrikační želé.

V první chvíli se cítila trapně, ale připomněla si, že její manžel není jediný chlap, který kdy její kundu viděl. Ani nebyl jediný, kdo ji ošukal. Ve skutečnosti byl její manžel, pokud jde o pořadí, docela daleko vzadu.

Andy ji znovu podvedl a nebyl ani zdaleka blízko k vyvrcholení. Řekl jí, že je to její chyba a že musí být trochu víc erotická nebo chlípná, pokud chce, aby se udělal a ona počala. Byla v nejplodnějším období, na prověřování dalšího potenciálního dárce už bylo pozdě. Tak souhlasila.

„Co tě přiměje k rychlejšímu vyvrcholení?“ zeptala se. Andy neodpověděl, jen se natáhl a nabral si do hrsti její kozu.

„Sundej si blůzu,“ nařídil. „Chci vidět tvoje kozy. To mě donutí se udělat,“ řekl. Johana věděla, že nemá moc na výběr, a tak si pomalu a sexy způsobem svlékla vršek. Andyho ruce se ocitly na jejích kozách zakrytých podprsenkou a energicky jí je přes ni masírovaly. Johana se trochu kymácela, a tak Andy ubral na tempu a síle svého sevření.

Kupodivu, i když o něj neměla zájem, vzrušila se natolik, že byla dostatečně vlhká na to, aby jeho průměrně velký penis přijala, a z toho, jak jí masíroval prsa, se jí ztopořily bradavky. Vzrušovalo ji to. Andy ji vzrušoval.

Začala mu jezdit na péru a naklonila se dozadu, jeho ruce stále hnětly její kozy. Sáhla dolů a pošimrala ho na koulích, on se zavrtěl a téměř okamžitě naplnil její kundu svým spermatem.

Sesedla z něj a zvedla kolena do vzduchu, čímž umožnila jeho semenu zatéct do ní tak hluboko, jak jen to šlo. Těžce dýchal a ona byla také pěkně vzrušená.

O dvacet minut později jí navrhl, aby to udělali znovu, jenže aby sperma, které už v ní bylo, nemohlo uniknout, měla si lehnout na záda s polštářem pod zadkem. Chtěla protestovat, ale Andy už pod ni položil polštář a vyhrnul jí sukni, aby viděl její nahou píču. Prohlížel si nádheru jejích nohou. Takové nohy by se měly vystavovat, a ne schovávat pod dlouhými sukněmi.

Johana se snažila zakrýt, ale Andy jí zabořil hlavu mezi nohy, jazykem a prsty ji zkoumal, lízal jí poštěváček, prsty vyšetřoval její vnitřek a hledal ten nepolapitelný bod G. Až do toho dne ho u žádné nenašel, ale vždycky se hodně snažil a ohromně ho to bavilo.

Johana se odmítavě kroutila, nechtěla se cítit vzrušená. Zpočátku si připadala, jako by ji znásilňoval, ale to lízání píči ji brzy přimělo svíjet se rozkoší a rychle se ocitla ztracená ve svém vlastním světě.

„Rozdráždi mi kundu,“ zašeptala bezděčně a Andy jí ochotně vyhověl. S ústy stále na její píče zvedl ruce k jejím prsům a laskal je. Přesunul ruce do stran a na chvíli odtrhl ústa od jejího klína, protože jí rozepínal podprsenku; rychle ji sundal a odhodil někam ke koupelně. Jeho obličej se vrátil k její kundě, jeho ruce divoce šmátraly po jejích kozách, bradavky se tam vzrušeně tyčily. Cítila, že se jí blíží vyvrcholení, a chtěla, aby to přestalo, ale nepřestalo. Byla z toho zmatená, všechno, co mohla dělat, bylo jen ležet a užívat si.

„Lízej mě, cucej mi poštěváček,“ zašeptala, nechtěla být příliš hlasitá, ale zároveň se nechtěla držet zpátky. Andy jí opět vyhověl. Prohnula se v zádech a zatajila dech, když jí projel orgasmus.

Její mysl byla úplně jinde, nevnímala, jak Andy leze po jejím těle a vstupuje do ní, jak se jí tulí ke krku a líbá ji. Jeho středně velký pták se jí zaryl hluboko do břicha a jak ji šukal, jeho pohyby byly stále rychlejší, naléhavější, jeho dech stále namáhavější. Johana reagovala většinou reflexivně, zvedala proti němu boky, když do ní přirážel dovnitř a ven, její píča se potkávala s přírazy jeho ptáka, pracovali unisono.

Znovu omyl její děložní čípek svou miminkovou omáčkou a vytáhl se z ní, těžce oddychoval.

Johana se cítila využitá do mrtě, ale nechtěla, aby přestal. Tak zoufale toužila po tomhle těhotenství. Jenže Andy se oblékl a beze slova odešel. Než odešel, podíval se na ni a ona v jeho očích zahlédla něco, co se jí nelíbilo.

Následující večer byla neděle a Andy opět dorazil brzy. Johana svému manželovi neřekla o tom, že Andy ji a její pravidla nerespektuje. Udržovala to v tajnosti, což jí přidávalo na stresu a zátěži. Zatnula zuby, protože si uvědomovala, že je na vrcholu plodného období a potřebuje mít co největší možnost otěhotnět, takže zase bude muset vyhovět jeho přání.

Andy počkal, až uvidí manžela odcházet do baru, a teprve pak zaklepal na dveře jejich hotelového pokoje. Otevřela a byla opět ve svém ‚frajerském‘ oblečení.

„Pro začátek si to můžeš sundat,“ nařídil Andy. Johana zavrtěla hlavou. Odmítl její blafování tím, že zamířil ke dveřím.

„Tak dobře, dobře,“ souhlasila neochotně.

„Správně,“ řekl. „Odteď to bude podle mých podmínek, rozumíš?“ Johana se na něj zadívala.

„Tak jo,“ řekla nakonec.

„Řekni mi to. Chceš otěhotnět, že jo?“ zeptal se Andy. Johana přikývla.

„A tohle je tvoje nejplodnější období, viď?“ Johana opět přikývla.

„A potřebuješ do své těsné malé kundy tolik spermatu, kolik tam můžeš dostat, je to tak?“

„Ano,“ řekla.

„Tak dobře,“ řekl a začal ťukat do mobilu. Text odeslal a otočil se k ní čelem.

„Proč jsi pořád úplně oblečená?“ zeptal se náhle. Stála tam a dívala se mu do očí, ale neviděla v nich žádný soucit.

„Mám to udělat sám?“ zeptal se a přešel k ní. Johana sebou trhla a začala si svlékat horní díl oblečení. „To už je lepší,“ řekl a vrátil se k mobilu, aby si přečetl příchozí textovou zprávu. Johana se svlékla do spodního prádla, když se ozvalo klepání na dveře. Vyděšeně vzhlédla. Její manžel se vrátil. Co tomu řekne? Andy otevřel dveře a vpustil do pokoje tři cizí lidi, všechny muže a soudě podle řeči to byli místní. Všichni se znali a Andy jim postupně podal ruku.

„Je fakt pěkná,“ řekl jeden z nich, malý podsaditý chlapík s brýlemi.

„Má pěknou prdel!“ řekl druhý. Třetí jen zíral tak, jak to dělají úchylové. Johana se zachvěla. Uhodla Andyho plán, a jak předpokládala, Andy potvrdil její nejhorší obavy.

„Abych se ujistil, že otěhotníš, přivedl jsem posily,“ řekl, „a ty bys nás neměla zklamat, jinak by to mohlo být nepříjemné.“

Johana se rozplakala, neplánovala, že její vajíčka oplodní nějaký šmejd, chtěla, aby otcem jejího prvního dítěte byl alespoň trochu slušný chlap.

„Pouštění toho vodovodu nebude fungovat, miláčku,“ řekl Andy. „Kdo jí chce sundat podprsenku?“ obrátil se na kamarády. Ten malý podsaditý k ní postoupil, oči vyvalené jako talíře, nevypadal moc chytře. Johana měla kvůli slzám zakalený zrak, ale věděla, který to je a co má čekat. Jeho hrubé ruce surově hrábly po jejích kozách a ona vykřikla bolestí.

Natáhl se za ni, rozepnul jí podprsenku a hodil ji tomu úchylnému chlápkovi, pak se vrátil k jejímu bujnému poprsí a začal jí lízat bradavku, rukou jí žmoulal tu druhou. Johana se snažila ten zážitek zablokovat, ale viděla, jak ten úchylný, který podprsenku napřed očichával, najednou poklesl v kolenou, stáhl si kalhoty a jejím spodním prádlem si obalil svou erekci a přes něj si ji honil.

Ten druhý chlap vytáhl švýcarský armádní nůž a čepelí přeřízl elastický pásek jejích kalhotek, čímž přede všemi odhalil její nahotu. Během několika vteřin byli všichni nazí, oblečení se rozlétlo na všechny strany.

Položili ji na postel a bez jakékoli předehry jí ten hloupý strčil žalud svého krátkého tlustého péra do otvoru kundy. Nebyla úplně namazaná a už vůbec ne vzrušená a znovu bolestí zavřískla.

„Drž hubu, ty děvko,“ řekl ten hloupý. Nikdo nepoužíval jména, což ji ještě více dezorientovalo. Používání sprostých slov přimělo toho hnusáka, aby se honil rychleji. Zmocnil se zbytků z jejích kalhotek a olizoval jejich vnitřní výstelku, v místě, kde se dotýkala kundy. Ten druhý chlap vrazil Johaně svoje péro do jejích neochotných úst. Orál jí nevadil, ale hluboké hrdlo nesnášela a vytušila, že právě to ten chlap chce.

Naštěstí správně předvídala, co se bude dít, a zhluboka se nadechla, než zarazil ptáka hluboko do dutiny jejích úst, což ji přivedlo blízko k dávení.

Ten hloupý ji tvrdě mrdal, ruce měl na jejích kozách, ona ležela na zádech a snažila se nadechnout, když jí to pták v puse dovolil. Potěšilo ji, když se hloupý blížil k tomu, že do ní vyklopí svou dávku.

„Do prdele, kotě. Udělám se do tebe, ty zasraná špinavá děvko. Bude to moje dítě,“ smál se na ni, když hluboko do ní vystříkl svůj náklad, a při tom výronu jí tiskl prsa stále krutěji. Hnusák klečel na kolenou a sledoval, jak ten hloupý do jejich kořisti ukládá své semeno. Hloupý se pak odvalil, aby ho mohl vystřídat Andy, ten druhý chlap se spokojil s tím, že je usazený v jejích ústech.

„Pojď k tátovi,“ zašeptal Andy, jako by ji to mělo vzrušit nebo přimět k větší ochotě. S těmi slzami v očích sotva viděla a s tím zneužívaným hrdlem sotva mohla dýchat. Andy do ní vnikl a ona poznala, že je to on, protože už dříve zažila jeho ptáka a jeho sexuální zdatnost. Jeho představa byla, že dobré šukání má být tvrdé a rychlé, žádný čas na zdvořilosti.

Čas se pomalu vlekl, dokud Andy nedosáhl svého crescenda a nevyprázdnil svůj pytel do její čekající kundy. Hloupý se díval ze strany a pořád hladil jednu z jejích koz.

„Možná to budou dvojčata,“ zasmál se, „jeden všivej krajskej zmrd a jeden špinavej zkurvysyn.“ Hnusák to ze svého místa pozoroval a usmíval se. Hloupý se podíval na něj.

„A možná, jestli to budou trojčata, tak jeden bude taky úchyl!“ dodal. Johana se při té představě zachvěla, a to její chvění a pohyb ještě umocnily Andyho rozkoš.

„Tak pojď na to, ty špinavá děvko. Jsi děvka. Musíš být děvka, když dovolíš cizím mužským, aby tě ošukali jen proto, abys mohla otěhotnět,“ řekl téměř s hořkostí. Hnusák se postavil, ptáka si držel v ruce a něco šeptal Andymu do ucha. Andy se zvedl.

„Tvoje potřeba je větší než moje,“ řekl, stáhl se a nechal ho, aby si na ni lehl. Jeho péro, velké asi jako u jejího manžela (mizerných dvanáct centimetrů), do ní vniklo a ona by možná ani nevěděla, že ho tam má, nebýt toho, že ji při tom kousal do bradavek. Ten druhý chlap, který byl ještě pořád v jejích ústech, jí bránil křičet a ona se svíjela bolestí, a ten pohyb způsobil, že hnusák dosáhl vyvrcholení a ejakuloval do ní, přičemž pod jeho zuby už tekla krev. Sál bradavku a zároveň ochutnával krev. Podíval se na ostatní a vypadal jako hrabě Drákula.

„Je to jako jít dolů na buchtu zrovna když má krámy,“ smál se, jeho přízvuk byl také místní. I ostatní se zasmáli. Andy se vrátil na své místo a mrdal ji, tvrdě a rychle, hlupák hladil její zakrvácenou kozu. Andy se udělal a konečně i chlap číslo dva vytáhl péro z pusy. Johana zhluboka dýchala a vzápětí ucítila, jak jí proniká do kundy. Vzhledem k tomu, že ho měla v puse už celou věčnost, trvalo mu nesmírně dlouho, než dosáhl vyvrcholení, a když se tak stalo, stříkal taky celou věčnost.

To už se ovšem ostatní vzpamatovali a byli připraveni na druhé střídání. Hnusák jí nechal milostné kousance po celém krku, hlupák si dal záležet, aby ji ošukal do zadku, až těsně před vyvrcholením se vytáhl a udělal se jí do kundy. Chlápek číslo dva ji donutil, aby mu lízala péro, dokud se mu znovu nepostavilo, a pak ji ještě jednou ošukal. Andy se také dostal na řadu a mluvil sprostě, což hnusáka bavilo.

Zabralo to asi čtyři hodiny, než se hoši konečně oblékli a odešli, hnusák se ujistil, že si na památku bere zbytky z její podprsenky a kalhotek, a jeden z košíčků té podprsenky použil k tomu, aby zachytil něco ze semene, které z ní vytékalo, a to si pak rozetřel po celém obličeji.

Johana ležela na posteli, šokovaná a bolavá po celém těle, rána na prsou jí začala zasychat. Poslední, co slyšela, byla Andyho slova: „Sejdeme se zítra na pokračování toho samého.“

Osprchovala se a oblékla do postele, a když se její manžel vrátil, nechala zhasnuto a řekla mu, že je unavená a chce už spát.

Dala si záležet, aby si druhý den oblékla svetr ke krku a pokusila se zakrýt ty milostné kousance, které získala. Prosila manžela, aby je odvezl domů, že už to nechce dělat. On na to ale nepřistoupil, řekl jí, že když už došli tak daleko, nemůžou přestat. Chtěl to dítě stejně jako ona.

Nedokázala ho přesvědčit a vrátila se do pokoje, aby si přesto sbalila. Ozvalo se zabušení na dveře a ona je otevřela, myslela, že se vrací manžel.

Andy do dveří strčil, jakmile je otevřela.

„Nech toho. Manžel se každou chvíli vrátí a jedeme domů,“ řekla mu.

„To si nemyslím,“ řekl Andy. „Víš, dva z mých kluků ho vzali na dnešní dostihy chrtů. Moje malá pozornost,“ usmál se a jeho oči vypadaly zle.

„Kromě toho jsem profesionál a slíbil jsem, že se postarám, abys odsud odešla těhotná,“ ušklíbl se. Slyšela, jak vrzly dveře, a za ním uviděla stát další neznámé muže, tentokrát jich bylo snad půl tuctu a všechno to byli urostlí černoši. Bůhví, kde je sehnal, snad z nějakého fotbalového týmu. Jeden vypadal jako obr. Johana chtěla hlasitě vykřiknout, ale Andy ji chytil silnými pažemi a rukou jí sevřel ústa.

„Když nebudeš spolupracovat, vždycky můžu kámošům zavolat,“ usmál se. „Přece bys nechtěla, aby se tvému drahému manželovi cestou ze závodiště stala nějaká smrtelná nehoda?“

Johana polkla. Uvolnila se a Andy uvolnil své sevření.

„A teď to můžeme udělat po dobrém nebo po zlém. Čemu dáváš přednost?“ zeptal se. Dívala se na tu řadu dychtivých černých hřebců, kteří čekali, až si to s ní budou moct rozdat.

„Prosím, můžeš mi slíbit, že tentokrát nebude žádné kousání?“ zeptala se. Andy se usmál.

„Žádné kousání,“ potvrdil. „Ale moji kamarádi si tě budou brát jakýmkoli perverzním způsobem,“ řekl. Nastala krátká pauza.

„Ale udělají se ti do kundy,“ dodal. Nedůvěřivě se na Andyho podívala.

„Ale oni jsou černí!“ prohlásila. Všichni černoši se rozesmáli.

„S tvým zrakem není nic v nepořádku, viď?“ zasmál se Andy.

„Ale já nechci černé dítě,“ řekla. Andyho úsměv okamžitě zmizel.

„Řekla jsi jenom, že ode mě chceš, abych z tebe udělal těhotnou,“ řekl. „Neřekla jsi ani slovo o nějakých výhradách ohledně barvy.“

„Jo, máš předsudky, ty bílá děvko,“ vykřikl jeden z černochů. Johana teď byla hodně vyděšená.

„Ne, nemám předsudky, jenomže jak jak by mi mohlo projít černé...“

„To není můj problém, děvko!“ odsekl Andy. „A teď si sundej ty zasraný hadry, než se naštvu.“

„Jo, a než já budu frustrovanej,“ řekl ten obr.

Johana si svlékla svetr a sukni a pak ze sebe sloupla spodní prádlo. Nemělo smysl snažit se vzdorovat.

Lehla si na postel a načechrala si polštář za hlavou. Když už má být znásilněná, může se aspoň cítit pohodlně.

Nevšimla si, že se černoši svlékají, ale než se uvelebila na polštářích, už byli nachystaní k akci. Byla připravená na stejné řádění, jaké zažila včera, ale tihle chlapi byli klidnější. První černoch byl vysoký svalnatý mladík s vyholenou hlavou a zlatým krucifixem na krku a začal lízáním její kundy. Jeho dlouhý svalnatý jazyk se jí dotýkal takovým způsobem, že začala pociťovat vzrušení.

Druhý kluk, který měl na hlavě baseballovou čepici nasazenou kšiltem dozadu, seděl vedle ní a jemně ji hladil po prsou, jemně jí tahal a kroutil bradavky, lízal jí prsa a trochu ji eroticky dráždil. Johanin dech se prohloubil rozkoší z toho, jak ji tito dva černí hřebci rozehřívali.

Třetí chlap si k ní klekl z druhé strany a vzal ji za ruku. Položil si ji na svou erekci. Nejdřív ucukla, ale donutil ji, aby mu ji tam podržela. Už nechtěla drsné zacházení, a tak držela jeho ptáka a cítila, jak to v něm pulzuje. Na toho ptáka neviděla, v tom jí bránila hlava ocucávající její kozy, ale připadal jí velmi bytelný, nejen dlouhý, ale i tlustý. Slyšela, že černoši jsou dobře vybavení, ale nikdy žádného nezažila. To se brzy změní.

Její rozkoš narůstala a brzy ucítila, že se jí blíží první vlna orgasmu. Kriste pane, od té doby, co byli svoji, neměla orgasmus s nikým jiným než se svým manželem. Nemohla si pomoct, ten orgasmus ji zasáhl a pak se jako vlna narážející na břeh zase rozplynul.

Zasténala rozkoší, když ten první muž nahradil jazyk svým ptákem. Měla už několik monstrózních ptáků, než se vdala, ale tenhle byl gigantický. Po té včerejší nakládačce do ní pták toho muže vklouzl jemně a hladce, ale účelně a s grácií. Nemohla si pomoct a zvedla boky, aby mu šla naproti, byla tak zaujatá, že vůbec nepostřehla pohyb jinde v místnosti.

Ten obr na chvíli opustil pokoj a vrátil se s kufříkem obsahujícím stativ a špičkovou videokameru. Teď celou akci natáčel. Johana o tom v tu chvíli blaženě nevěděla.

„Ooch, to je příjemné,“ šeptala, když ten chlapík, co ji šukal, nastavil stálý rytmus a její ruka ve stejném tempu honila ptáka, kterého držela.

„Líbí se ti to takhle?“ zeptal se ten chlap.

„Hm, ano,“ odpověděla Johana.

„Pověz mi, co se ti líbí,“ řekl. Oči měla přivřené rozkoší.

„Být šukaná,“ odpověděla.

„Máš ráda můj černej vercajk?“

„Joo, jo. Miluju tvůj černej vercajk,“ odpověděla a bylo to upřímné. Užívala si to.

„Chceš, aby tě vercajk tvýho černocha šukal, jo?“ zeptal se a stupňoval tempo. „Protože já tě ošukám, ty sladká maminko. Ošukám tě a udělám ti dítě,“ řekl.

„To je mi jedno,“ řekla. „Prostě mě ošukej.“

„Chceš černý dítě, ty bílá děvko?“ ozval se další černý hlas.

„Je mi to jedno,“ zopakovala. „Jen chci být ošukaná.“

„Jak chceš být ošukaná?“ řekl tentýž černý hlas.

„Jako děvka. Šukejte mě jako malou špinavou děvku,“ řekla, hlas měla klidný, dýchala zrychleně a blížil se jí orgasmus.

„Chceš, abysme tě ošukali všichni?“ ozvala se postava obra zpoza kamery.

„Jo, to chci,“ odpověděla. „Budu vaší malou bílou děvkou, dokud všichni budete mít velký ptáky a budete mě s nimi moct šukat jako tenhle chlap.“ Otevřela oči. V tu chvíli zahlédla kameru za svým prvním černým milencem.

„Co se děje?“ zeptala se v panice. Chlap, který jí cucal kozy, ji přitlačil zpátky na postel.

„To je v pořádku, mami,“ řekl, „buď v klidu. Jenom na tebe chceme mít památku, to je všechno.“

„Jo, ne každej den se nám podaří hromadně ojet nadrženou bílou děvku, která o to prosí,“ ozval se další hlas.

Její paniku náhle přehlušil druhý orgasmus a ten s sebou přinesl i vyvrcholení jejího prvního milence. Johana poprvé v životě pocítila, jak do jejího nechráněného lůna proudí sperma černocha, a to právě v době, kdy je na vrcholu plodnosti.

Prostor v její píče se uvolnil jen na chvilku, hned se do ní nacpal druhý černoch, tenhle měl na sobě zlatou Davidovu hvězdu (určitě není Žid, pomyslela si). Zamával před ní svým obřezaným ptákem, pročísl jí ochlupení a pak ho zabořil hluboko do její čekající kundy.

Byl také velký, a když do ní vstoupil, znovu hlasitě zasténala. Samotný akt jeho pronikání ji hned dovedl k dalšímu orgasmu, a to sotva začal.

„Mrdej mě hluboko,“ přikázala mu a už se nedokázala ovládnout.

„Ty bílá děvko,“ řekl ten chlap, když do ní bušil svým ohonem.

„Ty černý zvíře,“ řekla. „Ty jsi moje černý zvíře.“

„To si piš, ty bílá děvko,“ řekl a přirážel svým obrovským černým pérem dovnitř a ven z vlhké kundy. Johana zrychleně dýchala, blížila se k dalšímu z mnoha orgasmů, které měla ten den zažít.

Při té kopulaci se svíjeli a proklínali, a nakonec přijala jeho semeno, ale až potom, co jí přivodil další čtyři orgasmy. A kamera stále pokračovala v natáčení.

O další čtyři hodiny později byla kamera sbalená, šaty oblečené a ona zůstala dole rozbolavělá, ale spokojená. Chvíli odpočívala a uvnitř se cítila jinak. Že by už byla těhotná?

Po nějaké době se vrátil její manžel a povídali si. Zeptal se, jestli ještě chce jet domů. Andy jí slíbil, že se černoši můžou zítra vrátit (samozřejmě s kamerou), a ona to s radostí přijala. Andy ji celou tu noc vůbec nešukal, jen ti černoši. Všech šest, včetně toho, kterému říkala obr. Jeho péro bylo právě tak veliké, jak si ho představovala. Větším překvapením pro ni bylo, že byla schopná ho přijmout, a to dokonce vcelku pohodlně.

Souhlasila, že zůstane. Ne proto, aby otěhotněla, ale kvůli těm černým ptákům, na které se těšila.

„Co když to dítě nebude takové, jaké si představuješ?“ zeptala se manžela. „Jak to myslíš?“ odpověděl.

„No, kdyby s ním bylo něco v nepořádku. Miloval bys ho i tak?“ zeptala se. Natáhl se k ní a vzal ji za ruku.

„Samozřejmě, že ano. Ať porodíš jakékoli dítě, ty jsi jeho matka a tebe miluju, tak proč bych neměl milovat to dítě?“

Johana se usmála. „Jsi si jistý?“

„Samozřejmě,“ odpověděl a úsměv opětoval.

„Bez ohledu na to, jak to dítě bude vypadat?“

„Bez ohledu na to,“ odpověděl. Johana se podivila. Miloval by ji dál, kdyby věděl, že ji ošukal černoch? Nebo několik černochů? Nebo několik černochů několikrát? Nebo kdyby věděl, že ráda šuká s několika černochy najednou? Co když se jim narodí černé dítě? Věděl by, že byla děvka, ale věděl by, že byla dobrovolná děvka? To nemusí vědět nikdo. Doufala, že on nikdy neuvidí to video, ve kterém křičí, že chce víc černých ptáků.

Nikdy nás nenajdou, pomyslela si. Johana i její manžel byli v tomto kraji bezejmenní. Nikdo tu neznal jejich jména, adresu ani registrační značku jejich auta. Snad je v bezpečí. Snad.

Pokud se ovšem někde na internetu neobjeví to video, které s ní natočili. Ale to by přece nikdo neudělal. Nebo ano?

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Komu se nelení, tomu se zelení

  2. 7. 2008A.D.Lajda

Ahoj, tak jsem se šla právě před chvilkou projít do tý jarní přírody… miluju vůni probouzející se hlíny, čiperně zelený listí nad hlavou, modrou oblohu a spoustu úchyláků v parku. To byl taky ten důvod, proč jsem dneska vynechala moje hodiny scénickýho tance. Nejsem zvědavá na nějaký přetvářky, zrovna dneska fuckt ne (!), čím víc jsou lidi bdělejší a přirozenější, tím víc mě to dělá dobře…Procházím...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky

Večeře ve dvou

  8. 9. 2012Zuljin

Pavel byl mladík, který studoval vysokou školu, stejně jako jeho přítelkyně Barča. Zrovna se blížil začátek nového semestru, a tak si chtěli oba pořádně užít poslední společné dny. Dohodli se proto na společné romantické večeři při svíčkách u Pavla doma. Pavel měl zrovna volný byt, jelikož jeho rodiče odjeli na víkend pryč, a tak se už odpoledne pustil do příprav. Připravil stůl, svíčky, uvařil Barčino...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Mix, Orál, Šukačky

Placení výkupného

  21. 9. 2014Neznámý autor

Když si Emil bral Denisu, nádhernou mladou ženskou, která byla pravou ozdobou jeho osobního i pracovního života, jeden velmi dobrý přítel ho varoval: řekl mu, aby si dával pozor na jakékoliv nepříjemnosti s protivníky a nepřáteli. Že kdyby se něco vyvrbilo, mladinká panička, kterou Emil zbožňuje, bude to první, co bude v sázce. Ale Emil si starosti nedělal, věřil si v životě i v byznysu. Možná až moc,...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Extrémy, Šukačky, Mix

Eva z ráje

  7. 9. 2009Tomík

Tomáši, počkej prosím neujeď mi ozvalo se za mnou u výtahu. Od vchodových dveří běžela naše sousedka paní Holá. I když už to byla dáma odhadem kolem 45 let, byla stále pěkná šťabajzna a hlavně ty její dva melounky v těsných šatičkách s velkým výstřihem přitahovaly můj pohled. Usmála se na mne a zamrkala svými dlouhými řasami. Tak jak se připravuješ k maturitě zeptala se asi aby řeč nestála. No chtěl...  celá povídka...
Kategorie: mix, Šukačky, Zralé ženy, Učitelky, Mix, Orál