Erotické povídky

V sestřině spacáku

Na víkend po skončení školního roku nám rodiče zamluvili pobyt v kempu skoro na druhém konci republiky. Pomáhal jsem tátovi v časných ranních hodinách sbalit všechno do přívěsného vozíku. Slunce vycházelo na jasné obloze, ale na protějším obzoru už viselo několik tmavých mraků.

„Vypadá to, že by mohlo pršet,“ řekl táta. „Zkontroluj, že jsi plachtu pořádně připevnil.“

„Jistě,“ řekl jsem, už jsem uvazoval poslední roh, tak jsem ještě obešel a překontroloval všechny ostatní uzly na okrajích přívěsu.

„To je všechno?“ zeptal se mě táta.

„Jo, už jenom věci, které si vezmeme do auta, a ty věci v obýváku,“ odpověděl jsem.

„Tak pro ně dojdi a řekni matce a sestře, že můžeme vyrazit,“ řekl mi. Vracel jsem se k domu a dveře se otevřely právě ve chvíli, kdy jsem k nim natahoval ruku. Stála tam moje sestra Lenka, do ranního chladu oblečená ve světle růžové volné teplákové soupravě.

„Máma se ptá, jestli už jste připravení k odjezdu,“ řekla a podívala se kolem mě na přívěs.

„Jo, zrovna jdu pro vás. Jak budete moct vyrazit, jsme připravení,“ řekl jsem jí.

„Dobře, máma udělala nějakou snídani, tak ať táta přijde,“ řekla. Otočila se a když odcházela do kuchyně, lesklé černé vlasy jí vlály kolem ramen. Nemohl jsem si pomoct, ale díval jsem se jí při tom na zadek. Sestře je devatenáct, je o rok starší než já, a i když jsem její bratr, musím uznat, že vypadá dost sexy. Roky během školy hrála volejbal, ale posledních pár let toho nechala, aby se mohla víc soustředit na studium, takže přibrala pár kilo, ale pořád je hezky vysportovaná.

Zavolal jsem na tátu, aby šel do kuchyně, a sám jsem se vydal za Lenkou. Všichni jsme se posadili a jedli jídlo, které nám máma připravila; dobrou snídani se slaninou, vejci a párky.

„Třetí stan jsem nenašel, takže vy dva budete muset spát spolu,“ řekl táta s pusou plnou slaniny s vejcem.

„To ne,“ zaprotestovala Lenka s otráveným výrazem ve tváři, pak se natáhla a chytila mě za ruku. „Jak to vydržíš tři dny bez honění, ty chudáčku?“

„Lenko!“ řekla máma ostře. „Neříkej takové věci,“ napomenula ji. Lenka se zachichotala a já se odvrátil, rudý jako řepa.

„Mně zas nebude vadit, že tři dny nebudu moct jít do McDonaldu,“ řekl jsem, natočil se a šťouchl ji do břicha.

Odstrčila mi ruku. „Hele, já netloustnu. Nebo snad ano?“ zeptala se, když si nadzvedla tílko a dloubla do vlastního břicha, které bylo opravdu jen mírně vyklenuté.

„Dobře, nechte toho, vy dva,“ houkl táta. Lenka si stáhla tričko, ale ještě než to udělala, všiml jsem si mírných zaoblení ve spodní části její hrudi – neměla podprsenku. Soustředil jsem se na jídlo, protože jsem cítil, jak mi stojí.

Krátce nato jsme všichni nasedli do auta a vyrazili do kempu. Mraky se začínaly stahovat, ale pršet ještě nezačalo. Pustil jsem si na tabletu nějakou hru a občas se podíval na Lenku. Poslouchala muziku ze svého mobilu a zírala z okna. Po několika hodinách jsme zastavili u pumpy, načepovali benzin a koupili nějaké pití a občerstvení. Lenka si koupila jablko, zatímco my tři jsme si koupili čokoládu. „Musím si začít hlídat váhu,“ řekla kysele, a vysílala na mě bodavé pohledy.

„To je dobrej nápad, tlusťoško,“ poznamenal jsem.

„Ty malej smrade!“ zařvala a praštila mě do ruky.

Vrátili jsme se do auta a pokračovali v cestě. Lenka nesnědla ani své jablko. Když zase zírala z okna, odlomil jsem půlku své tyčinky Snickers a šťouchl ji do ruky. Zvedla obočí a vzala si ji.

„Omlouvám se za to prve, víš, že jsem to tak nemyslel,“ řekl jsem.

Mile se usmála a vzala mě za ruku. „Jo, já vím, ty malej smrade,“ řekla, stiskla mi ruku, pak ji pustila a vrátila se k zírání z okna.

Postupně jsme se dostali na okresky mimo dálnici, z okresek se staly úzké silničky, mířili jsme k horám, obloha se stmívala a mraky nakonec zastínily slunce. Občas jsem se podíval na Lenku, protože jak byl povrch silnic pořád nerovnější, auto začalo trochu víc poskakovat a já si všiml, že se jí pod teplákovou soupravou docela fascinujícím způsobem pohybujou prsa. Ani mně to poskakování nepomáhalo, byl jsem tvrdý jako kámen a musel jsem držet tablet v nepohodlné poloze, aby můj stoják nebyl vidět.

„Už tam skoro jsme,“ řekl táta a obloha se jako na zavolanou otevřela. Na auto začal padat déšť a máma si povzdechla. „Skvělý,“ řekla, a já s Lenkou jsme na sebe vykulili oči.

Nejdřív lilo jako z konve, ale asi po deseti minutách to polevilo a po dalších deseti minutách to přestalo úplně.

„Dobře, jsme na místě. Budeme muset hned postavit stany,“ řekl táta, když jsme dojeli do kempu a vybrali si vhodné místo. Vyskočili jsme s Lenkou ven, a zatímco si ona protahovala ruce a nohy, já jsem obešel přívěsný vozík... a zjistil, že jeden z rohů plachty se uvolnil a dovnitř se dostala voda.

„Do prdele,“ zamumlal jsem, když se všichni shromáždili vzadu u přívěsu.

„Do prdele!“ vykřikla Lenka a vytáhla svou tašku celou promočenou. Zlostně se na mě podívala.

„Hele, nedívej se na mě tak, moje věci jsou taky mokrý,“ řekl jsem, když jsem vytahoval promočený spacák.

„Dobře, dobře, mládeži, uklidněte se,“ řekl táta, povzdechl si a prohrábl si vlasy. „Všechno vyložíme, necháme to vyschnout, je teprve poledne a vypadá to, že se vyjasní. Nenecháme se otrávit a zkusíme všechno připravit.“

Lenka ještě řekla „Hm pff," pak se otočila a hledala místo, kam by si mohla pokládat věci.

Konečně jsme postavili stany a malý přístřešek, pod který jsme umístili veškeré vybavení na vaření a stolek a křesílka k sezení. Lenka si šla do našeho stanu pověsit oblečení, které se nevešlo pod přístřešek (nebo které nechtěla vystavovat všem na odiv). Naštěstí nic jiného nezmoklo. Zrovna jsem se posadil a začal si číst knížku, když se Lenka vynořila ze stanu s ručníkem omotaným kolem těla.

„Jdu si zaplavat. Chceš jít se mnou?“ zeptala se mě.

„Jo, jasně, jen si vezmu ručník,“ odpověděl jsem. Přikrčil jsem se ve stanu, a spatřil jsem několikery kalhotky a ponožky na nějakém provázku přivázaném mezi tyčemi. Chvíli jsem se rozhlížel a všiml si, že tam není žádná podprsenka, pak jsem se převlékl do šortek, vzal si ručník a vyšel ven. Zakřičeli jsme na rodiče, kam jdeme, a pak jsme se vydali po stezce dolů.

Cestou jsem jí řekl, že se omlouvám za to, jak jsem jí namočil tašku. Mávla nad tím rukou. „Nech to být. Neudělal jsi to schválně.“ Ušla ještě pár kroků a pak se na mě potutelně podívala s jedním koutkem úst zvednutým v úsměvu. „Nebo ano?“

Zasmál jsem se a řekl, že samozřejmě ne. Stezka zahýbala a za zatáčkou se před námi otevřela přehrada. Když jsme došli k vodě, mezerou mezi stromy prosvítalo slunce.

„Dobře, teď se otoč,“ nařídila Lenka.

„Proč?“

„Protože jsem to řekla.“

Upřel jsem na ni divný pohled a pak jsem pokrčil rameny. „Tak dobře. To je fuk.“

Otočil jsem se a uslyšel, jak její ručník padá na zem. Slyšel jsem šplouchání vody, jak se brodila ve vodě, a po několika vteřinách vydala ne moc hlasité zakvílení: „Jů, to je studený!“ Pak se ozvalo silnější šplouchnutí. „Dobře, už se můžeš dívat,“ zavolala. Otočil jsem se a viděl, jak sestra plave do jezera. Sundal jsem si tričko a pomalu vstoupil do chladné vody. Jak se dokázala tak rychle potopit? Ptal jsem se sám sebe. Rozvážně jsem se nořil do vody, až těsně k bodu, kde mi dosáhla ke koulím. Zhluboka jsem se nadechl, chytil se za nádobíčko a s přemáháním vklouzl dovnitř až po krk, přičemž jsem vydal přidušený zvuk.

Několik minut jsem plaval kolem a zdálo se, že Lenka si udržuje odstup. Připlaval jsem k ní, abych zjistil, co se děje, a ona se otočila, řekla, že je jí zima, a začala plavat zpátky ke břehu. Vydal jsem se za ní, a když jsme se dostali na mělčinu, kde už jsme mohli stát, řekla mi, abych se zase díval jinam.

„Proč?“ zeptal jsem se podrážděně.

„Prostě... se otoč, do hajzlu.“

„Uf,“ řekl jsem a otočil se. Za sebou jsem slyšel šplouchání, jak sestra vylézá z vody. Nemohl jsem si pomoct, a tak jsem se podíval za sebe, zrovna když si utírala nohy. Viděl jsem zezadu, jak se jí mírně pohupují prsa, když si osušuje lýtka, pak se přesunula nahoru na stehna a nad červená plavecká tanga.

„Proč jsi mi prostě neřekla, že sis nevzala podprsenky?“ ušklíbl jsem se a řekl: „Nic se přece neděje.“ Lehce vyjekla, otočila se a zakryla si kozy ručníkem. Chvíli se tvářila naštvaně, ale když uviděla můj přihlouplý úsměv, zvedla nos.

„Jako by ti do toho něco bylo,“ řekla povýšeným hlasem. „Navíc jsi mi namočil všechny trička,“ dodala, když si omotávala ručník kolem těla.

„Samozřejmě, v mokrým tričku přece nemůžeš plavat, že ne?“ ozval jsem se. Odfrkla si a vykročila pryč. Vylezl jsem z vody, otřel se ručníkem a ujistil se, že moje erekce se ztratila, pak jsem následoval sestru zpátky do kempu.

Ten večer jsme večeřeli brzy. Když se začalo stmívat, Lenka šla k mému spacáku a zkontrolovala ho.

„Je to pořád mokrý. Kde bude sakra spát?“ řekla a ukázala na mě. „No, vypadá to, že si budete muset vlézt do jednoho, nemyslíš?“ řekla máma s úsměvem.

„Ale no tak! Co kdybyste spali v jednom vy dva a on si vzal jeden z těch vašich?“

„Jenže my máme taky jenom jeden spacák, drahá.“

„Zatraceně,“ řekla Lenka. Otočila se a odcupitala do našeho stanu.

„Neboj se,“ řekl táta, „na zítřejší noc už by tvůj spacák měl být suchý a pak stejně pojedeme domů.“

Povzdechl jsem si a řekl: „Jo, máš pravdu.“ Zívl jsem a řekl: „No, ať už to mám radši za sebou. Dobrou noc,“ a odešel jsem do stanu.

„Dobrou noc,“ řekli máma a táta jednohlasně.

Sklonil jsem se a vlezl do stanu právě včas, abych viděl Lenku, jak se obléká do jednoho z mých triček. A na sobě měla jedny z mých boxerek. „Takže ti zmoklo opravdu všechno, jo?“ zeptal jsem se.

„Jo, všechno,“ povzdechla si. „Teď si pospěš a zalez sem, je tu hnusná zima,“ dodala, když si zalezla do spacáku.

Popadl jsem knihu a svlékl si svetr. Když jsem si sundával kalhoty, přísahal bych, že jsem ji zahlédl, jak se po straně dívá, ale jakmile jsem se na ni ohlédl, odvrátila se a nasadila si sluchátka. Přisunul jsem lampu blíž ke spacáku a vklouzl dovnitř, takže jsme leželi na boku, zády k sobě. Naštěstí byl její spacák docela velký, takže nám aspoň poskytoval dost místa, abychom se mohli trochu pohybovat. Ten plechový zvuk hudby vycházející z jejích sluchátek mi zněl v uších celou dobu, co jsem si četl. Pak utichl, Lenka se otočila a položila mi ruku na rameno.

„Můžeš to světlo zhasnout? Jsem docela unavená,“ řekla ospalým hlasem.

„Jistě, sestřičko,“ řekl jsem, dal si záložku ke stránce, na které jsem byl, a zhasl lampu. Zatáhl jsem ruce do spacáku a uložil se.

Její ruka sklouzla z mého ramene a objala mě kolem pasu. „Dobrou noc,“ řekla tiše, přitiskla se ke mně a políbila mě na ucho. Cítil jsem, jak se mi její prsa tlačí do zad, a okamžitě mi ztvrdnul, protože jsem si představoval, že jí na mně bradavky taky tvrdnou. Zhluboka jsem se nadechl a zavřel oči, bylo mi dobře z toho, jak mi její jemný, rovnoměrný, teplý dech ovívá krk. Tohle bude kurevsky dlouhá noc.

Druhý den ráno jsem se probudil s rozmazaným viděním a mrzutý. Zívl jsem, otočil se a protáhl se pod spacákem. Lenka tam nebyla a její strana spacáku byla studená. Vzpomněl jsem si na včerejší noc a znovu se mi postavil. Pozorně jsem se zaposlouchal, jestli se neozývá nějaký hluk, ale slyšel jsem jen zvuky ptáků a větru ve stromech. Rozhlédl jsem se kolem a hledal něco, do čeho bych se mohl vyhonit, nutně jsem potřeboval nějaké uvolnění. Nemohl jsem nic najít, tak jsem vyklouzl z bavlněných boxerek a držel si je připravené, když jsem se druhou rukou začal zuřivě honit.

Myslel jsem na sestřiny kozy, na to, jak se pohupujou, a na její zadek zvednutý do vzduchu, když si utírala nohy, na ten malý kopeček tam, kde měla kundu, na její dech na mém krku...

Rychle jsem se blížil k tomu, o čem jsem věděl, že to bude obrovský orgasmus. Blaženě jsem zavřel oči a začal se pohupovat v bocích. Cítil jsem, jak se mi začínají napínat koule, když právě v tu chvíli se odhrnula stanová chlopeň a já otevřel oči, abych uviděl sestru, jak na mě s vytřeštěnýma hnědýma očima zírá.

Okamžitě jsem přestal a spadla mi čelist. „Ach bože. Ale, hmm, snídaně je připravená,“ řekla a jak odvracela pohled, bylo vidět, že jí obličej rudne. „Můžeš... ehm... na ni přijít,“ dodala, když chlopeň stanu spouštěla do původní polohy. Pustil jsem svého rychle se scvrkávajícího ptáka a držel si hořící obličej v dlaních, slyšel jsem ji odcházet od stanu, a přísahal bych, že jsem zaslechl jak se hihňá, než zavolala: „Za chvilku bude hotovej, mami.“

„Ach, jo,“ pomyslel jsem si temně, když jsem si oblékal kalhoty.

Ten den jsme všichni strávili procházkami po lese, lenošením v kempu, čtením a v mém případě i vyhýbáním se pobavenému pohledu sestry pokaždé, když jsem se podíval jejím směrem. Odpoledne jsem si zkontroloval spacák. Nepršelo, ale spacák byl stále mírně vlhký. Už ne úplně mokrý, ale dost mokrý na to, aby v něm byla zima. „No dobře, je to už jen na jednu noc,“ bylo jediné, co Lenka řekla, když se mě na to máma u večeře zeptala.

Ten večer probíhal v podstatě stejně. „Nezapomeňte, že zítra brzy ráno vyrážíme domů, mládeži,“ zavolal na nás táta, když jsme odcházeli do stanu. Moje sestra neřekla nic a když si svlékala svetr, její tričko, které měla na sobě, se o kousek nadzvedlo a odhalilo její holé břicho a dva centimetry mých bavlněných boxerek, které vykoukly nahoře nad kalhotami.

Na chvíli jsem se otočil, abych našel svou knížku, a když jsem se otočil zpátky, její kalhoty byly zmačkané na hromádce a Lenka ležela ve spacáku, četla si a poslouchala hudbu. Byla ke mně otočená zády. Také jsem se svlékl do boxerek a trička a opatrně jsem si vlezl k ní.

Asi po hodině jsem otočil poslední stránku knihy, hodil ji na tašku a vytáhl jí sluchátko z ucha. „Dobrou noc, sestřičko,“ řekl jsem a jemně ho strčil zpátky. Ohlédla se po mně, usmála se a oplatila mi dobrou noc. Přitáhl jsem si ruce, mírně se schoulil a zavřel oči. Po krátké chvíli zhasla světlo a já cítil, jak si také vtáhla ruce do spacáku. Tlumený zvuk z jejích sluchátek ustal a stan naplnilo ticho. Po dalších několika minutách jsem usnul.

O chvíli později mě probudil pocit, že mě sestra objímá kolem pasu a položila mi ruku na hruď, jak se ke mně opět přitulila. Začal jsem tvrdnout, ale byl jsem na to dost unavený, takže jsem znovu upadl do spánku.

Znovu jsem se probudil. Nevěděl jsem, jak dlouho jsem spal tentokrát, ale byla ještě tma. Zavřel jsem oči, abych znovu usnul, když jsem uslyšel, co mě probudilo. Byla to moje sestra a tázavě šeptala mé jméno.

„Jsi vzhůru?“

Zůstal jsem potichu a přemýšlel, co chce. Přivřel jsem oči do štěrbin a snažil se aspoň trochu ohlédnout přes rameno, ale samozřejmě jsem nic neviděl. Cítil jsem, jak se sesterská ruka pomalu stahuje z mé hrudi, kolem pasu a pak ze mě. Asi si potřebovala odskočit nebo tak něco.

Po několik dalších vteřin se však nic nepohnulo. Přinejmenším zpočátku ne. Cítil jsem, jak se ke mně její noha zezadu pomalu přitiskla, a o dalších pár vteřin později jsem zaslechl její tiché vzdechy a spacák se začal pomalu a rytmicky pohybovat.

Moje sestra masturbovala hned vedle mě!

Moje péro se jako zázrakem okamžitě vzpamatovalo. Jak jsem tam tak ležel, poslouchal sestřin dech těsně u svého ucha a cítil, jak mi lehce rozechvívá vlasy, hlavou mi proběhlo milion možností. Co bych měl dělat?

Dál jsem nerozhodně ležel, její pohyby byly stále naléhavější, pak sestra tiše zakňourala a vypjala se proti mně a já věděl, že se udělala. Ještě několik dalších vteřin se uvolňovala a zhluboka dýchala, pak se její noha zvedla přes mou a její ruka se znovu svezla na mou hruď, při tom naposledy vzdychla.

Lenka se právě udělala a objímala mě v post orgasmické blaženosti. Když zvedla ruku k mé hrudi, z její ruky stoupala vůně její píči a udeřila mě do nosu. Přísahám, že kdybych se jen dotkl svého ptáka, hned bych vystřelil, tak vzrušený jsem v tu chvíli byl. Ale byl jsem zmatený a netušil jsem, jak se zachovat, takže jsem tak ležel ještě asi hodinu, dokud jsem prostě neodpadl.

Oba nás probudila matka, která vstrčila hlavu pod plachtu stanu a řekla nám, že máme vstávat. Když jsem polekaně zvedl hlavu a podíval se na sestru, viděl jsem, že leží zády ke mně. Oba jsme zabrumlali na znamení, že se probouzíme. Sestra se posadila a protřela si oči.

„Pojď, musíme se pohnout,“ řekla, když lezla ze spacáku ven. Sledoval jsem ji, jak se pohybuje v mých boxerkách, a nemyslel na nic jiného než na předchozí noc. Zbytek balení probíhal úplně stejně, ale já jsem stěží dokázal myslet na něco jiného než na jednu jedinou věc: víc než cokoli na světě jsem se potřeboval vyhonit.

Cesta domů byla pekelně dlouhá, ale nakonec jsme to zvládli a já jsem v rekordním čase vybalil auto i přívěs. Usoudil jsem, že sprcha bude nejlepším místem k uvolnění, nikdo z nás několik dní k pořádné sprše neměl přístup. Naházel jsem všechny věci do pokoje, svlékl se, omotal se ručníkem a zamířil do koupelny.

Náš dům má dvě koupelny, jednu hlavní a jednu umístěnou mezi mojí a Lenčinou ložnicí. Neslyšel jsem, že by se právě sprchovala, tak jsem otevřel dveře, připravený vstoupit dovnitř.

V tomtéž okamžiku se však otevřely i dveře naproti a v nich stála Lenka, opět zabalená v ručníku.

„Ne ne, kámo. Já si dám sprchu jako první,“ řekla a podívala se na mě.

„Ale no tak, já budu tu jen pár minut a tobě to zabere nejmíň dvacet,“ řekl jsem a natáhl se k posuvným dveřím sprchy.

„To je mi jedno, budeš muset počkat. Já na to čekám už několik dní.“

„Ani mě nenapadne,“ zavrčel jsem.

Několik vteřin se na mě dívala a pak vydala nějaký zvuk jako ‚hm pch‘. „No, jestli to chceš takhle, tak klidně...“ řekla, sáhla za sebe a zavřela dveře, pak se mi podívala do tváře, pustila svůj ručník a stála přede mnou úplně nahá.

Očima jsem automaticky sjel dolů po jejích prsou, detailně jsem si prohlédl její malé bradavky, kontrast jejích areol s bledým tělem, a sjel až k tmavému, zastřiženému trojúhelníku huňatých chloupků, které pokrývaly její píču.

Vrátil jsem se pohledem k její tváři a nevím proč, ale rozhodl jsem se.

„Fajn, tak klidně,“ řekl jsem, usmál se koutkem úst, taky za sebou zavřel dveře a nechal ze sebe spadnout ručník, čímž jsem odhalil svého mírně zvětšeného sedmnácticentimetrového ptáka.

Všiml jsem si, jak sestra lehce zčervenala, jak jí oči mimovolně klesly k mojí kládě, pak zase zpátky nahoru a pak se také mírně usmála, beze slova popošla dopředu, otevřela dveře sprchy a vstoupila dovnitř. Následoval jsem ji a můj teď už plně ztopořený penis poskakoval, když jsem překračoval okraj bazénku.

Několik minut jsme se mlčky sprchovali a snažili se nevnímat oči toho druhého, jen jsme si zálibně prohlíželi jeho tělo. Po paměti jsem si mydlil penis a koule, a sledoval jsem, jak si ona mýdlem přejíždí přes své vystouplé kozy, nestála v té chvíli ani metr ode mě

Pak ke mně zvedla obličej a hned se významně zadívala na mou erekci. „Jak je to dlouho, co jsi... víš?“

„Bylo to před tím, než jsme odjeli.“

„Aha... tak proto jsi tak moc chtěl tu sprchu.“

Zasmál jsem se. „Jo, chtěl jsem to při jednom, sestřičko.“

Trochu se usmála a pak se kousla do rtu. „Už jsi někdy... pozoroval, jak to dělá někdo jiný?“ zeptala se a hlas se jí jen nepatrně zachvěl.

Pokrčil jsem rameny a snažil se být nonšalantní. „Ani ne,“ odpověděl jsem a přemýšlel, jestli to směřuje tam, kam jsem si myslel... a doufal... že to směřovat bude. „A ty?“

„Jednou, když jsem byla hodně malá, jsem viděla mámu, jak to dělá ve sprše, ale nikdy jsem neviděla, jak to dělá mužský.“

Nastalo trapné ticho, oba jsme civěli na nádobíčko toho druhého a omývali si stále stejné místo. Zhluboka jsem se nadechl a položil otázku.

„Chceš se dívat, jak to dělám?“ zeptal jsem se a podíval se jí do tváře.

„Ano,“ řekla téměř okamžitě.

„Dobře,“ řekl jsem, položil mýdlo na držák a opláchl si z těla pěnu. Zavřel jsem oči a začal si ho hladit, snažil jsem se to dělat pomalu, ale napětí z dřívějška bylo příliš velké a musel jsem do něj začít bušit naplno skoro hned.

Krátce nato jsem otevřel oči a uviděl sestru, jak si taky zuřivě tře kundu, nohy má mírně rozkročené, na záda jí stříká voda ze sprchy a oči má upřené na mého ptáka.

Rychle jsem se blížil k orgasmu, a když jsem zpozoroval, jak se sestra začíná pohupovat v bocích a jak jí ze rtů vycházejí ty super sexy vzdechy, zasténal jsem, udělal jsem se a vystřelil provazy spermatu, které dostříkly na její břicho, vmáčkly se do jejích chlupů a do ruky, kterou si zuřivě pumpovala do kundy.

Se sténáním zaklonila hlavu, kolena se jí mírně podlomila a volnou rukou se opřela o stěnu koupelny, když se taky udělala. Udiveně jsem sledoval, jak se její sexy tělo chvěje, a sám jsem zpomalil, jak jsem si ten pohled vychutnával.

Hlava jí klesla dopředu, chvíli tam stála a těžce oddechovala. Pak hlavu zase zvedla a podívala se na mě.

„To... bylo... úžasný,“ vydechla s obrovským, spokojeným úsměvem na tváři, který odrážel ten můj.

„Já vím... Moc jsem to potřeboval... díky, sestřičko.“

Přistoupila ke mně. „Ne, já děkuju tobě... brácho.“ Naklonila se dopředu a lehce mě políbila na tvář. „Pojď, měli bysme se umýt... Teda, pořádně se umýt...“ Podívala se na mé semeno rozmazané po přední části jejího těla a trochu se zahihňala. „Zajímalo mě, jak to vypadá.“

Pak už jsme rychle skončili, protože jsme tam oba byli už přes čtvrt hodiny a báli jsme se, že nás rodiče načapají.

Zbytek dopoledne jsme strávili vybalováním všech věcí a pak jsme si dali oběd. Já a Lenka jsme seděli v obýváku a dívali se na televizi. Vždycky jsme si byli dost blízcí a já ji miloval, ale věděl jsem, že to, co jsme udělali, posunulo mou lásku k ní na novou úroveň. Občas jsme se na sebe podívali a vědoucně se usmáli.

Po obědě jsme se všichni vydali do kina a pak na nákupy. Cítil jsem malé vzrušení, když jsem po patnácti minutách filmu ucítil Lenčinu ruku, jak se mi kroutí na stehně, a pak mě chytla za ruku, kterou jsem přitiskl k její. Filmu jsem moc pozornosti nevěnoval, oba jsme si potají hráli s rukama, naše prsty se proplétaly a šimraly po celé představení.

Zbytek večera byl utrpením. Zoufale jsem čekal, až půjdou máma s tátou spát, abych mohl zjistit, jestli se mezi mnou a Lenkou ještě něco stane. Půjdu do jejího pokoje? Přijde ona ke mně?

Hodiny se vlekly a vlekly, nakonec jsem se někdy po desáté zvedl od televize, řekl, že jsem unavený a že půjdu brzy spát. Objal jsem mámu a koutkem oka se podíval na sestru. Zívla (podle mě trochu teatrálně), ale řekla jenom dobrou noc. Šel jsem do ložnice a dal si tu nejdelší sprchu, jakou jsem kdy měl.

Nakonec jsem skončil a zalezl do postele. Četl jsem si ještě asi hodinu, když jsem uslyšel, jak se vypnula televize. Srdce mi poskočilo, když jsem uslyšel zvuky znamenající, že všichni jdou spát. Slyšel jsem kroky, které procházely kolem mých dveří, a viděl jsem, jak pod mezerou ve dveřích prochází stín, pak se zastavil... jen na okamžik, a pak pokračoval dál. Zklamaně jsem si povzdechl a přemýšlel, jestli Lenka o tom, co se stalo, ještě někdy promluví.

Slyšel jsem, jak se z její strany otevřely dveře koupelny a spustila se sprcha. Zavřel jsem oči a vzpomněl si na to ráno. Během několika minut jsem se znovu honil. Když sprcha přestala téct, uvažoval jsem, že tam vlezu. Zadržel jsem dech (ale ne honění, protože jsem slyšel, jak z ní vychází ven, a nějaké pohyby, jak se utírá). Pak chvíle ticha a dveře do mého pokoje se otevřely.

Zhasla světlo a s potutelným úsměvem přešla k posteli. „Myslel sis, že začneš beze mě, co?“

Usmál jsem se na ni, když odhodila ručník a postavila se přede mě, nahá a nádherná. „Nemoh‘ jsem si pomoct,“ odpověděl jsem, když jsem odhrnul přikrývku a sledoval, jak si lehá vedle mě a tulí se ke mně.

Její ruka mi sklouzla po hrudi na rameno a o mé druhé rameno si opřela hlavu. Otočil jsem hlavu a chvíli jsme se na sebe dívali a dýchali jeden na druhého.

„Dneska dopoledne jsem se skvěle bavila,“ řekla nakonec.

„Já taky,“ odpověděl jsem a nejistě přiblížil obličej k jejímu. „Sestřičko, miluju tě. Miluju tě tak kurva moc,“ řekl jsem a podíval se jí do očí.

Její úsměv dosáhl až do očí, když mi stiskla rameno. „Já tebe taky, brácho.“

Naše rty se setkaly a já ji k sobě pevně přitáhl, svoje jazyky jsme si vzájemně proplétali. Rukou jsem přejel po jejím levém prsu a jemně ho vzal do dlaně, pak jsem po něm přejel prsty a lehce ji štípl do tvrdé bradavky. Prohnula se v zádech, tiše při tom zasténala, svou nohu vsunula mezi moje nohy a můj tvrdý pták se jí přitiskl na stehno.

Přerušil jsem polibek a zlehka ji okusoval ušní lalůček, pak jsem sjel po krku a lehce ji líbal na hrudi, až jsem došel k bradavkám. Jemně jsem je sál a občas po nich šlehl jazykem, přičemž jsem prozkoumával nejprve levou a pak pravou, a celou tu dobu jsem měl její prsty zabořené ve vlasech.

Pak jsem ucítil, jak mně těmi prsty zlehka tlačí hlavu dál dolů, a když jsem zvedl tělo a začal líbat a lízat její břicho, ucítil jsem pižmovou vůni její píči, stejnou, jaká se v noci linula z její ruky. Prsty jsem jí zajel do chloupků, ty prsty pak samy našly její vlhkost a ona se zavrtěla a zas se chytila mých vlasů, a nechala mě lízat ji přímo ve štěrbince a po poštěváčku.

Ta chuť byla jiná, než jsem očekával, ale líbila se mi, stejně jako reakce mé sestry na moje služby. Prozkoumával jsem ji prsty, jemně jsem jí klouzal po pyscích nahoru a dolů, našel jsem tvrdý malý uzlík jejího poštěváčku a usmíval se, když jsem jí ho mačkal a tahal a kroutil a její boky se podle toho prohýbaly. Znovu jsem sjel prsty dolů, vklouzl s nimi mezi její vlhké pysky a přes jejich okraje zajel do její těsné píči.

Když jsem do ní strčil prostředníček, její boky se nadzvedly z postele a ona vydala jeden dlouhý sten. Cítil jsem, jak se jí sevřely svaly, když jsem se k jejímu mokru vrátil ústy a dál pokračoval v lízání, přičemž ten prst jsem v ní nechal a zasouval ho a vysouval.

„Oooch... jo, jo, jo!“ sténala a svými boky se mi opírala o obličej. Pak zavřískla, přitáhla si můj obličej pevně k sobě a sevřela mi nohy kolem hlavy, držela mě několik bolestivých okamžiků a nakonec ochabla.

Vracel jsem se svou cestou po jejím těle nahoru, a ona vzdychala, a když už jsem vedle ní ležel celým tělem, objala mě kolem ramen a pevně mě k sobě přitiskla. Políbila mě na čelo a pak ucítila, při tom, jak jsem se boky silně tiskl k jejímu stehnu, že mi ze špičky ptáka vytéká předsemenná tekutina a na stehně jí dělá vlhko. Trochu se odtáhla a sáhla rukou pod deku, až se lehce dotkla mého ptáka. Prstem z něj nabrala trochu té tekutiny, přiblížila si prst ke rtům, strčila si ho do pusy a zkoušela tu chuť.

„Ňam, není to špatné,“ řekla, pak se usmála a začala mě olizovat a líbat po těle cestou dolů, stejně jako já předtím ji. Odhrnul jsem deku právě ve chvíli, kdy v ruce opatrně držela mého ptáka, jemně ho hladila a se zájmem si ho prohlížela. Sáhl jsem dolů a vyždímal ho od kořene ke špičce, až z něj vytekla velká, průzračná kapka. Oči se jí rozšířily, když se to stalo, pak olízla okolí špičky, odtáhla hlavu a vyrobila tak vlákno spojující její jazyk s žaludem mého ptáka. Pak se znovu předklonila, otevřela ústa a jemně mě nasála.

Zasténal jsem rozkoší, vjel jsem prsty do jejích dlouhých černých vlasů a přitáhl její ústa ještě níž ke svému klacku. Její jazyk kmital po jeho spodní straně sem a tam a nutil mě nadzvedávat boky podle toho, jak ona kývala hlavou nahoru a dolů.

„Sestřičko, vykuř mi ho,“ zasténal jsem a ona mi vyhověla. Líce se jí propadly, jak pohybovala hlavou a při tom ho nasávala, pak se zastavila a polkla směs slin a mé přípravné tekutiny, která se jí nahromadila v ústech. Když to udělala, už jsem to nemohl vydržet. Silněji jsem vystrčil boky nahoru a můj pták se v jejích ústech ještě víc ztopořil. „Já... já stříkám!“ zasténal jsem a držel ji za uvolněné prameny jejích vlasů.

Vydávala rozkošné tiché zvuky při tom, když sperma prýštilo z konce mého ptáka do jejích úst a můj kůl sebou při každém jednotlivém výstřiku škubl. S úžasem jsem sledoval, jak si ho přidržuje, jak se na mě dívá, jak láskyplně polyká moje sperma, jak pomalu sundává hlavu z mého péra a pak se plazí zpátky, aby ulehla vedle mě. Objali jsme se rukama, a i naše nohy se propletly, jak jsme se k sobě tiskli, celí zadýchaní.

Zůstali jsme tak několik minut, než jsem ze sebe vyrazil výbušné: „To bylo něco!“

Oba jsme se tiše zasmáli a pak jsme jen leželi a dívali se jeden druhému do očí. Potom jsem se naklonil dopředu a další minuty jsme se líbali a rukama jsme zkoumali svá těla. Lenka mi hladila ptáka, zatímco já jsem konejšil její píču, a najednou mě převrhla na záda a přehodila mi nohu kolem pasu, pak se posadila a rozkročila nade mnou.

Zvedla zadeček do vzduchu a nadzvedla se nade mě, jednou rukou si naváděla mého ptáka ke své píče a druhou se opírala o postel. Pomalu se spouštěla, dokud jsme se nedotkli, a pak pomalu klouzala žaludem mého ptáka sem tam po svých pyscích. Přejel jsem jí rukama po nohách až k pasu a pevně ji držel, když žalud mého ptáka pronikal jejím vchodem. Oba jsme skučeli, když se na mě pomalu spouštěla a nabodávala se na můj klacek. Chrčela a kousala se do rtu, dokud na mně úplně nedosedla, a pak otevřela oči.

Byl to nádherný pocit, když jsme se chvíli jen tak drželi a dívali se jeden na druhého. Ten pocit, že jsem v ní, že mě její hedvábné stěny svírají ze všech stran, se nepodobal ničemu, co jsem předtím zažil. Pak začala jemně pohupovat boky, zvedla ruku a začala si tahat za vztyčenou bradavku. Uchopil jsem ji v pase trochu pevněji a pak jsem začal svými boky pohybovat ve shodě s ní.

Lenka začala sténat v rytmu našich přírazů, sklonila se dopředu, ruce položila na obě strany mé hlavy a vášnivě mě líbala. Opětoval jsem to, pak jsem si ji přitáhl k sobě a přetočil se s ní, takže byla pode mnou.

Začal jsem do ní přirážet naléhavěji, objala mě nohama kolem pasu a vyrážela ze sebe: „Ano, ano, oooch mrdej mě, bráško, mrdej měěě!“ Její poslední slova se náhle zvedla do výšky a celá její kunda se vmžiku sevřela kolem mého ptáka. Zachrčel jsem a podle jakéhosi instinktu jsem ho do ní vrazil co nejhlouběji a vyprázdnil své koule hluboko do její kundy.

Když se můj pták přestal cukat, sesunul jsem se na ni a držel se v ní. Znovu jsme se vášnivě políbili, pot stékal z mého čela na její. Na prostěradle jsem cítil vlhkost z našeho milování.

Když jsem znovu popadl dech, zašeptal jsem: „Do píči, to bylo neuvěřitelný.“

Lenka se usmála a jemně mě políbila na tvář. „Ty sám jsi taky nebyl špatnej,“ zahihňala se.

Vypadalo to, že tohle budou nejlepší prázdniny ze všech.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Sestřino tetování

  15. 3. 2022jentaknekdo

Byl pátek večer a Vojtěch si místo aby byl venku s kamarády dělal domácí úkoly. To u něj nebylo nic neobvyklého. Byl to dobrý student. Ale skutečným důvodem, proč zůstal ten večer doma, bylo to, že jeho sestra měla u sebe na přespání dvě své kamarádky. Vojtěch sestřiny nocležnice miloval, protože holky při těchhle příležitostech nosily málo oblečení a nedbaly na to, že občas pobíhají nahé, a on je...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Prstění, První sex, Teen, Šukačky

Petr a Lucka

  9. 2. 2020bobis

Petr seděl před monitorem počítače. Zíral do něho od chvíle, kdy se vrátil ze školy. Taška s učením ležela pohozená u stolku, na kterém ležel lístek od mámy „Dnes přijdu později, nedělejte lumpárny. Máma“. Věděl to už od včerejška, že dnes večer jde s kolegyněmi z její směny někam na večeři. Petrovi bylo 14 a v téhle chvíli jej nezajímalo učení ani lístek od mámy. Zajímala ho jen obrazovka počítače...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Šukačky, Fetish, Incest

Sex z přinucení

  3. 11. 2020jentaknekdo

Před nedávnem jsem se dostal do situace, za kterou by většina mužů dala nevím co, jen kdyby se to přihodilo jim. Byla to bezpochyby ta nejsenzačnější věc, co jsem kdy vůbec zažil. Jsem šťastně ženatý, se dvěma dětmi a báječnou manželkou, která miluje téměř všechny formy sexu, mám dobrou práci, pěkný domov a skoro všecko, co si jen chlap může přát. S jedinou výjimkou, a tou je sousedova žena! Před...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Znásilnění, Šukačky

Klára Díl 2. Spím, či bdím…?

  5. 8. 2020Stalinka

V obchoďáku jsem si zašla na záchod, z kabelky vytáhla šminky a udělala si z ksichtu obličej. Nesnášela jsem, že jsem musela vycházet bez líčení a upravovat se někde na hajzlech. Ale už jsem si zvykla. Vyšla jsem jiným vchodem, nadešla si a vrátila se k tomu správnému, kde jsem už viděla Marka s… S kytkou v ruce! „Kde je Karel?“ zeptala jsem se místo poděkování za celkem, to musím uznat, pěknou kytku. „On…,...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Znásilnění, Mix