Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 17. 6. 2018

Ostrovní výměna

Já a můj manžel Ivan jsme si dopřáli luxusní dovolenou na Maledivách. Byl tam s námi ještě jeden český pár, Dan a Kamila. Byli to milí lidé, s kterými jsme se sice znali, ale ještě nikdy jsme spolu nebyli na dovolené. Oba byli docela atraktivní, těsně po třicítce, stejně jako my.

Náš ostrov byl krásný, nádherné písečné pláže s jasně zelenavou vodou, dalo se tam báječně šnorchlovat. Byl to exotický ostrov, lemovaný palmami, které se ve větru lehce vlnily. Večer jsme se procházeli po pláži a měsíční světlo se odráželo ve vodě olizující břeh.

Resort, ve kterém jsme bydleli, byl určen jen pro páry, a většina z nich byla tak v našem věku, někdo trochu mladší a někdo zase starší. Hned v prvních dnech jsme si všimli, že tam jsou vidět různé dvojice, a zdálo se, že nejde vždy jen o vlastní manželku nebo přítelkyni. Zjistili jsme, že resort je označen jako vhodný pro výměny partnerů.

Jednou, když jsme byly s Kamilou samy, povídala, že se jí zdá, jako by se vracela doba střídání partnerů ze šedesátých a sedmdesátých let. Já jsem jí to po svých pozorováních potvrdila. Ona se pak zeptala, jestli jsem někdy taky pomyslela na takovou možnost, a já jsem řekla, že nikdy. A zeptala jsem se jí, jestli to už někdy udělala, a on taky řekla, že ne, ale že o tom s Danem mluvili. „Kdyby to někdo chtěl zkusit, tenhle nádherný romantický ostrov by k tomu byl dokonalým místem, a dívat se, co se děje kolem nás, je opravdu vzrušující.“ Přemítala jsem o tom, jestli si myslela, že i my bychom se mohly vyměnit.

Později, když jsem já a Ivan byli sami, zmínila jsem se mu o té konverzaci, a on řekl, že Dan s ním o tom taky mluvil, a naznačil mu, že oni by se na tom mohli podílet. „Řekl jsem mu, že ty bys nesouhlasila.“ A on prý řekl: „Proč s ní o tom nepromluvíš, třeba by ji to zajímalo – tady je ideální místo k takovému experimentu a podívej se, co tu dělají ostatní.“

Dan s Kamilou měli tři děti a Ivan si je kvůli tomu dobíral, navrhoval jim, aby si Dan nechal udělat vasektomii. Po narození našeho druhého dítěte si ji totiž sám nechal udělat, aniž by mi předem řekl, co zamýšlí; věděl, že bych u něj tu operaci nechtěla, protože jsem si ještě přála další dítě – měly jsme dvě holky a já chtěla kluka. Dost mě tím naštval, že to provedl bez dohody se mnou.

Hodně se tam popíjelo a my čtyři jsme vždycky vypili svůj příděl, což byly hlavně drinky s rumem. Třetí den po večeři Dan navrhl, ať zkusíme záměnu, ale my jsme na to nepřistoupili. Ivan a já jsme o tom pak znovu mluvili, když jsme šli do postele. Ivan řekl, že kdybychom to udělali, Dan by na tom byl nejlíp, protože já jsem mnohem hezčí a atraktivnější než Kamila, ale i tak Kamila pořád byla dobře vypadající žena s křivkami ve správných místech. Když jsme to spolu rozebírali, bylo to jen takové rumové povídání.

Příští den se věci ale změnily. Vedení resortu uspořádalo velkou párty se spoustou rumu a dalších drinků, po párty následovala večeře, a po ní zase další drinky, takže pozdě večer už jsme zřetelně cítili účinky alkoholu, hodně jsme povídali a smáli se.

V té chvíli se Dan podíval na Ivana a řekl: „Proč se nevyměníme – tobě se přece Kamila líbí, ne?“

Ivan odpověděl: „Jo, líbí se mi, je velice atraktivní.“ A pak dodal: „Tobě by to nevadilo, Kamilo?“

Podívala se na něj a řekla: „Ne, jestli s tím Dan souhlasí.“

Ivan potom řekl: „Dobrá, ale musíte se zeptat Lenky, závisí to na ní.“ Kamila se na mě podívala a zeptala se, jestli to chci udělat. Já jsem se ozvala: „Ano, klidně půjdu s Danem, jestli to tobě nevadí.“ Nevypadala moc šťastně a řekla: „Jsi si jistá?“ Odpověděla jsem: „Ano.“

Ivan vzal Kamilu v podpaží a řekl, že budou v našem pokoji. Když odešli, na chvilku jsem zaváhala, ale Dan mi přinesl další drink na uvolnění a já se rozhodla, že když to můj manžel s Kamilou udělají, budu taky taková. Dan mě vzal za ruku a vydali jsem se do jeho pokoje.

Jakmile jsme vešli dovnitř, přitáhl si mě do náruče a začal mě líbat. Napřed jsem se zdráhala, ale nakonec jsem mu polibky vracela. Začal mě svlékat, napřed mi rozepnul blůzu, sundal mi ji, potom přišla na řadu sukně, zip sjel dolů a on mi ji stáhl dolů ke kotníkům, a já najednou pociťovala vzrušení. Stála jsem před ním jen v krajkové podprsence a tenoučkém krajkovém kombiné.

V tu chvíli jsem si na něco vzpomněla – že zrovna začíná moje plodné období, a já jsem samozřejmě neužívala žádnou antikoncepci, protože Ivan měl vasektomii. Pověděla jsem to Danovi a řekla mu, že nemůžu riskovat soulož. Ale on řekl: „Ivan to dělá mojí ženě a ty jsi souhlasila a teď z toho zkoušíš vycouvat.“

Nakonec jsem tedy přikývla, když slíbil, že bude opatrný. Říkala jsem si, že Ivan by si vlastně zasloužil, abych otěhotněla, protože s tím souhlasil, a navíc si dal udělat vasektomii, abych o tom nevěděla, i když jsem ještě chtěla další dítě. Ale nahlas jsem řekla: „Nemůžeme riskovat, že otěhotním.“

Ujistil mě, že si dá pozor a nepustí to do mě. Po tom ujištění jsem nakonec váhavě byla pro. Navíc mě myšlenka na soulož s tím hezkým mužem docela vzrušovala a cítila jsem, že vlhnu. Bude to po prvé, co se budu milovat s jiným mužem. Byla jsem v manželství věrná, ale jestli je tahle výměna to, co Ivan chce dělat, tak já nechám Dana, aby to dělal se mnou.

Cítila jsem, jak se po těle červenám, a třásla jsem se v jeho pažích, když mě dál svlékal a kombiné mi sklouzávalo přes boky na podlahu. Už jsem měla jen svou podprsenku, krajkové kalhotky a podvazkový pás s připnutými tenkými punčochami. Když mi rozepnul podprsenku a osvobodil moje prsy, obdivně se na mně díval a řekl: „Jsi rozkošná.“

Hladil mi prsa, až mi bradavky ztvrdly, líbal mě a něžně se mě dotýkal, dokud jsem se nedostala do erotické nálady. Dával si na čas, nepřestával mě hladit a vzrušovat, nakonec mi stáhl kalhotky dolů a přidržel mě, abych z nich mohla vystoupit. Byla jsem rozpačitá, když se díval na mé tělo, zcela nahé, až na saténový pás a průsvitné punčochy.

Už jsem se sotva držela na nohou; byla jsem ze svého vzrušení najednou úplně zesláblá, skoro jsem se zhroutila, a on mě zvedl a položil na postel. Byla jsem pořád zarudlejší a roztřesenější, pozorovala jsem ho, jak se sám svléká. Když si sundal šortky, poprvé jsem uviděla jeho penis. Udělal na mě dojem, a ještě víc tím, jak začal tvrdnout a zvětšovat se – byl velmi silný a velmi dlouhý. Oči se mi rozšířily, když jsem se dívala, jak z něj trčel ven, a přemýšlela jsem, jestli ho do sebe vůbec můžu dostat. Věděla jsem, že to pro mě bude zkušenost, kterou si budu dlouho pamatovat.

Neztrácel čas tím, že by si lehl vedle mě. Dál mi hladil prsa a pak mi jeho ruka sklouzla na stehna. Váhala jsem, když mi zkoušel nohy roztáhnout, držela jsem stehna u sebe, pak jsem se však uvolnila a dovolila jeho ruce zatlačit a stehna mi roztáhnout. Ta ruka se tam pohybovala, hladila mě, hledala vlhké pysky mojí vulvy. Vzdychla jsem, když do mě strčil prst, a vzdychla jsem znovu, když našel můj klitoris.

Byla jsem pořád víc a víc vzrušená, když hladil a pozvedával můj poštěváček, sténala jsem, tělo jsem měla zčervenalé. Vstrčil do mě prst, pak dva prsty, stále mě stimuloval, stoupala jsem na erotický vrchol, mé tělo se otřásalo pod jeho doteky. Naříkala jsem, když tlačil na mé nohy, aby se víc rozevřely, uvědomovala jsem si, že jsem se mu naprosto vzdala. Neexistoval už žádný způsob, jak bych ho teď mohla zastavit, a on to věděl, když se vztyčil a ulehl mezi moje roztažené nohy.

Namířil svůj čurák proti naběhlým pyskům mé kundy, zatlačil do mě žalud, tlačil na mě pevně a já cítila, jak se mu otevírám. Nadzvedla jsem kolena, abych zmírnila bolest z jeho pronikání. Postupoval neoblomným tlakem dál, stále víc mě roztahoval a já těžce dýchala, jak se mi vtlačoval do pochvy. Na moment zůstal nehybný, s vypouklým žaludem ve mně, a po chvilce se vydal dál do mě, cpal se pořád hlouběji a hlouběji, a tím obrovským čurákem mě postupně vyplňoval.

Nikdy jsem nebyla tak roztažená a fňukala jsem, jak mě nabodával, a k svému údivu, když mě zcela zaplnil, jsem se hned udělala, křičela jsem, tělo se mi třáslo a nohama jsem ho držela jako ve svěráku. Nepohnul se, dokud moje křeče neustoupily. Myslím, že ta ryzí nestoudnost toho, co jsme dělali, to, že mě mrdal cizí muž poprvé od chvíle, kdy jsem se vdala, a že jsem v sobě měla tak ohromný čurák, který mě zcela vyplňoval, že to všechno na mě působilo tak smyslně, a proto jsem byla tak rychle hotová. Nikdy předtím jsem nebyla tolik vzrušená a ta bujnost tropického prostředí jen přispěla k tomu, že se z toho stal zážitek, který je pro mě dodnes nezapomenutelný.

Brzy jsem pocítila, že se ve mně začal znovu hýbat, pomalu se vytahoval a zase přirážel dovnitř, pokaždé se ze mě skoro celý vyvlékl, než se znovu vrátil dovnitř. Celá moje mysl se soustředila na ten čurák, který mě bezezbytku vyplňoval, zvedal mě do erotických výšin a působil mi rozkoš v míře, jakou jsem nikdy předtím nepoznala.

Pak do mě začal přirážet silněji a já se vzpamatovala a řekla: „Nepouštěj to do mě!“

Řekl, že nebude, a pokračoval mocnými šťouchy, převáděl mě do vyšších a vyšších úrovní vzrušení. Potom jsem to ucítila – teplo začínající v pochvě, na čípku, rozšiřující se do dělohy a pánve, rozlévající se mi po celém těle, pocit najednou tak intenzivní, že jsem ječela a byla unášena k orgasmu a vyrážela jsem ze sebe: „Dane, nepřestávej! Nepřestávej!“

Pokračoval v přirážení a já naříkala a třásla se, tělo se mi křečovitě zachvívalo, svírala jsem ho ve svých pažích a svýma nohama, jak můj orgasmus šel dál a dál, křičela jsem zas a znovu, a byla jsem intenzitou toho vyvrcholení zcela přemožená. Cítila jsem, jak se jeho čurák napíná a věděla jsem, že on se do mě udělá, a že já jsem zcela bezmocná a nemůžu ho zastavit.

Chytil mou zadnici a zarazil se do mé kundy nejdál jak to šlo, a v ten moment do mě začal stříkat, stříkat na můj čípek, plnit mě svým semenem. Mé ruce na jeho zadku ho ke mně usilovně přitahovaly celou tu dobu, kdy se do mě vyprazdňoval a zaléval mou vaginu semenem, které mě skoro jistě oplodní.

Dál se ve mně držel celý a já cítila, jak tam pomalu měkne. Zůstával ve mně, držel mě, líbal mě, hladil mě a po nějaké době jsem ucítila, že mu čurák znovu tvrdne. Nemohla jsem uvěřit, že ztvrdnul tak brzy, ale nakonec byl úplně ztopořený a začal mě mrdat znovu.

Reagovala jsem na to, pohybovala jsem se s ním, jak mě tak zkušeně mrdal a znovu pozvedával do neřestných výšin, vrážel to do mě, dokud jsem nepoznala, že se mi blíží další orgasmus, cítila jsem, jak on se znovu zvětšuje, a znovu jsem křičela, když jsem poznala, že to do mě zase pouští. Byla jsem bezmocná, zachvácená novým grandiózním orgasmem, sténala jsem a brečela z jeho intenzity, mé tělo sebou znovu křečovitě škubalo. Skutečnost, že jsem přitom riskovala těhotenství, jen zvyšovala sílu toho vyvrcholení, při kterém se mě opět snažil oplodnit.

Nakonec ze mě svůj měknoucí čurák vytáhl a položil se vedle mě. Ležela jsem tam s rukama i nohama roztaženýma, s kundou plnou jeho spermatu, a cítila, jak mi po stehnech stékají naše společné šťávy. Začala jsem vzlykat při pomyšlení na to, že po tomhle dobrodružství můžu být těhotná. Dan se mě snažil uklidnit, ale nepomáhalo to. Byla jsem úplně vyčerpaná, tělo jsem měla malátné.

Ale pak jsem vstala a začala se oblékat. Když jsem si natáhla kalhotky, cítila jsem, jak se v rozkroku hned promočily jeho semenem. Když už jsem byla schopná vrátit se do svého pokoje, Dan řekl, že by chtěl příští večer stejnou výměnu zopakovat. Já jsem řekla, že nevím, že bude záležet na Ivanovi.

Zatelefonovala jsem do našeho pokoje, jestli už skončili, a v hale jsem potkala usmívající se Kamilu. Hodila po mě pohledem a okamžitě poznala, že jsem byla důkladně ojetá.

Vrátila jsem se do pokoje a našla svého docela šťastně vypadajícího manžela v posteli. Ptal se, jestli mi to Dan udělal, a když jsem řekla, že ano, chtěl vědět, jestli jsem se při tom taky udělala. Řekla jsem zase, že ano, a on řekl: „Neuděláš se moc často, když se spolu milujeme.“ Já mu odpověděla: „Myslím, že to bylo proto, že jsme zkoušeli něco pro nás nového, i když se zdá, že všichni tady kolem dělají to samé.“ A pak jsem řekla: „A co ty – poměl jsi se dobře?“ Zatvářil se rozpačitě, tak jsem věděla, že ano. Připustil to a řekl, že Kamila šla na něj dolů a tím ho udělala, a že potom znovu ztvrdl a mrdal ji a udělal se zas.

Já řekla: „Dan se zase chce sejít zítra večer a já jsem mu řekla, že to musím probrat s tebou. Co ty bys chtěl?“

„Kamila se taky chce znovu sejít, tak proč bychom to neudělali?“ Souhlasila jsem.

Na druhý den po večeři jsme už byli příjemně rozehřátí z drinků, a Dan uděl první tah tím, že mě vzal za ruku a odvedl pryč. Ohlédla jsem se přes rameno a viděla, že Ivan s Kamilou taky odcházejí.

Když jsme vstoupili do Danova pokoje, vzal mě zase do náruče a z mé strany tentokrát nepřišlo žádné zaváhání. Oblékla jsem speciálně pro tuto příležitost. Začala jsem podvazkovým pásem a tenkými punčochami, potom přišly krajkové kalhotky otevřené v rozkroku, k nim patřící podprsenka a krátká košilka. Nakonec přiléhavé bílé šaty nad kolena.

Vlhla jsem hned, když mě líbal a hladil, dřív, než mě začal svlékat. Věnoval tomu dost času, těšilo ho obnažovat mě pomalu, začal s mými šaty, rozevřel jejich zip a spustil je na podlahu. Košilka následovala; potom rozepnul podprsenku a věnoval se mým prsům, hladil je, dokud mi bradavky neztvrdly. Začala jsem ze vzrušení zase ztrácet síly a on mě složil na postel, pomalu mi stáhl kalhotky a odhodil je. Kromě punčoch a podvazkového pásu jsem už byla nahá a cítila jsem, že se červenám, když tam na mě chvíli obdivně zíral. Rychle se taky svlékl.

Vrátil se k hlazení a roztáhl mi stehna, jeho prsty v mém klíně pobíhaly po vlhkých pyscích a já jsem vzdychala a třásla se. Roztáhla jsem nohy ještě víc a objala ho s nimi, nabídla jsem mu tak, aby si mě vzal. Přesunul se na mě a svůj už dokonale tvrdý čurák namířil proti mé pochvě, na kterou přitlačil jeho naběhlou hlavičku.

Cítila jsem, jak se pro něj otevírám, a zavrněla jsem, kunda se mi roztahovala, aby ho přijala. Ta velká hlavička vnikla dovnitř a já zasténala, zvedla jsem kolena a roztáhla víc nohy, on se do mě dál vtlačoval, zaplňoval mě, posouval svůj úd hlouběji, dokud jsem nebyla zase až do dna napíchnutá a nevydala chraptivý výkřik. Bylo to tak vzrušující, být takhle naplněná čurákem cizího muže.

On zase začal hodně pomalu, pohyboval se uvnitř napřed jen jemně, až pak postupně přidával energičtější přírazy, nechal si na to se mnou hodně času, uměl pořád stupňovat úroveň mého vzrušení, dostával mě do stavu, kdy už jsem byla naprosto bezmocná, vzdychala jsem a kňučela, znovu a znovu, vycházel ze mě drsný křik. Právě když jsem se blížila k vrcholu, pocítila jsem, jak se ve mně vzdouvá a věděla, že i on už zase bude hotový a bude do mě ejakulovat, ale neudělala jsem nic, nemohla jsem, celou mě zaplavil orgasmus, jeden nápor za druhým, bez konce.

Chytila jsem ho nohama a cítila jeho křečovité stahy, které přiměly jeho čurák vybuchnout a vyvrhnout do mě, do nejhlubších oblastí mé pochvy, své sperma, a já jsem to sperma vítala, pravděpodobně proudilo přes můj čípek do dělohy.

Jestli jsem nezvládla otěhotnět včera, skoro jistě se mi to povede tentokrát, a já jsem se o to nestarala. Teď jsem se rozhodla, že chci být těhotná, a když se to stane, bude to chyba mého manžela, protože souhlasil s tou výměnou. Byla jsem ve druhém dnu svého období plodnosti a bylo velmi pravděpodobné, že už těhotná jsem. Ta myšlenka, že mě Dan nejspíš inseminoval, jen přidávala další rozměr k tomu, co jsem prožívala, a mé orgasmy tím byly ještě intenzivnější.

Dan se začal omlouvat za to, že do mě zase stříkal, ale řekl, že si nemohl pomoct, zvlášť ne po tom, co jsem včera žadonila, aby nepřestával. Podívala jsem se na něj a řekla: „Chci být zase těhotná a ty jsi atraktivní a inteligentní, takže to je perfektní. Chci být oplodněná a je to Ivanova chyba, že se nechal operovat. Možná bychom to mohli udělat ještě jednou, abych si byla jistá, že pokryjeme celou mou plodnou periodu.“ Po druhé už jsme ten večer nesouložili, tak jsem se oblékla a vrátila do našeho pokoje. Kamila právě odcházela a smály jsme se, když jsme se míjely.

S Ivanem jsme toho po mém návratu moc nenamluvili, ale zeptal se, jestli jsem se měla dobře, a já zase řekla, že ano. On řekl: „Už tuhle scénu znovu nechci – myslím, že už jsme experimentovali dost.“ Napadlo mě, že třeba tentokrát neměl tak dobrý zážitek jako minulý večer. Řekla jsem: „Teď, když je to zábavné, tak chceš přestat.“ On jen zopakoval, že už bychom to neměli znovu dělat, ale mně se to líbilo a chtěla jsem to udělat znovu; teď už jsem si chtěla být jistá, že otěhotním. Jestli se to stane, Ivan nemůže nic říct.

Když jsem nazítří byla s Kamilou sama, svěřila jsem se jí, že chci otěhotnět, a že právě ovuluju. Řekla jsem jí, že jsem to chtěla ještě zopakovat, abych si byla jistá, ale že Ivan už se měnit nechce.

Kamila řekla: „Já ti pomůžu! Mám nápad. Řekni Ivanovi, že se mnou odpoledne půjdeš obhlédnout zdejší obchody s dárky. Pak půjdeme do našeho pokoje a já uvidím, jak ti to Dan znovu dělá.“ Souhlasila jsem, že by se to tak mohlo zařídit. Kamila se zeptala, jestli mi nebude vadit, když tam bude, až budeme souložit. Minutku jsem se rozmýšlela a řekla: „Myslím, že to tak bude v pořádku.“

Dobrá, řekla jsem manželovi, že půjdeme nakupovat, ale on si všiml, že si oblékám své nejlepší spodní prádlo, všechno krajkové, růžové, a krátkou růžovou blůzu se sukní. Tak jsem řekla: „Nechci pořád vypadat jako plážová povalečka.“ Přijal to.

Šla jsem k nim do pokoje a pozdravila mě Kamila. Dan tam ještě nebyl. Řekla jsem Kamile, jak jsem z toho nervózní, a ona řekla, že potřebujeme nějaký drink. Namíchala něco silného a já to do sebe rychle překlopila, ona namíchala další a v obou případech pila se mnou. Brzy jsem v sobě měla i ten druhý a byla už příjemně nalíznutá, když jsme se posmívaly svým manželům. Ona ještě namíchala jeden a řekla: „Potřebuju vědět, že jsi v náladě, a necítíš se trapně.“ V tu chvíli vešel Dan, jako na nějaký domluvený signál.

Kamila se zeptala, jestli nechci, aby mi pomohla se připravit, a já souhlasila, pociťovala jsem účinek těch drinků. Odvedla mě k posteli a pak mi pomalu rozepnula a sundala blůzu, rozepnula zip na sukni, stáhla mi ji dolů a odložila, a nechala mě tam stát jen v tenoučkém prádle. Řekla: „Vypadáš opravdu skvěle!“ Sundala mi podprsenku a já si rozpačitě zakryla prsa. Jen se usmála a požádala, abych si klekla na kraj postele. Váhala jsem, ale trvala na tom, a tak jsem udělala, co chtěla.

Řekla, že mě musí dostat do nálady a začala mi hladit prsa. Bránila jsem se, ale uklidňovala mě a pokračovala v tom, vytáhla mi kombiné, až jsem ho měla u pasu. Dál mě zkušeně hladila až jsem začala být vzrušená, obzvláště když mi hladila stehna, roztáhla mi nohy a přitlačila mou hlavu a ramena k posteli.

Vzdychala jsem, když mě hladila na vnitřní straně stehen, zastrkávala prst pod okraj mých kalhotek a hledala mou naběhlou a vlhkou vulvu, a hladila mě na ní, až jsem začala sténat. Stáhla mi kalhotky ke kolenům, a tak mě eroticky vystavila, můj kulatý zadek ve vzduchu, mé vlhké a zardělé pysky předvádějící se jim oběma.

Potom se mně už věnovali oba, pracovali na mých prsech a vagině, Kamila do mě strkala své prsty a současně mě hladila na poštěváčku. Už jsem sténala vzrušením, protože mě zkušeně dráždili oba najednou, mé tělo na to reagovalo, prsy mi visely dolů, bradavky byly tvrdé. Kamila má stehna ještě víc roztáhla a připravila tak pro svého manžela mou vlhkou a otevírající se kundu. Projevila jsem náznak odporu k tomu, že mě tu vystavuje tak lascivně, ale byla jsem už hodně nažhavená, takže jsem to vzdala, a byla jen zvědavá, co ti dva se mnou budou dál dělat. Nevěděla jsem, co mě čeká.

Brzy jsem zjistila, že Kamila mi jednou rukou roztahuje pysky, zatímco v druhé drží velice tuhý čurák svého manžela; dirigovala ho do otvoru mé kundy, držela ho pevně, když on proti mně a do mě přirážel, a vykřikla, když do mě vniknul. Dan si mě za boky přidržoval na místě, když mě svým vyvinutým čurákem roztahoval, plnil jím mou pochvu a ve chvilce byl natlačený na mém čípku, protože už mě prorazil celou a napíchl si mě na svůj bodák.

Kamila se pak stáhla dozadu, protože Dan pevně třímal mé boky a tvrdě do mě přirážel. Přitom jak mě mrdal, ze mě vycházely neartikulované zvuky, prsy se mi houpaly, jak do mě strkal a stále zvyšoval mé sexuální vzrušení, sténala jsem nepřetržitě, protože se do mě dostával hluboko, v této pozici ještě mnohem hlouběji než kdy předtím, a usilovně mě mrdal.

Bylo to tak erotické, odevzdávat se mu takhle, na všech čtyřech, se zadnicí vystrčenou do vzduchu, s jeho čurákem zanořeným do mé hloubky, s tělem, které se mi pod jeho přírazy celé otřásalo. Už jsem byla blízko, mé tělo se řídilo podle něj, koncentrovalo se na ten neuvěřitelný pocit z jeho tuhého čuráku, který ve mně zcela převládal. Potom to začalo, můj orgasmus se začal hlásit, a současně jsem ucítila, že se žalud jeho údu ve mně zvětšuje a on najednou přiráží mocněji, věděla jsem, že i on je už blízko.

Byla jsem na samém pokraji – a potom se můj orgasmus přes mě převalil a vím, že jsem ječela, tělo, které mi přidržoval, se otřásalo, a já rozpoznala jeho orgasmus podle naběhlého čuráku, který do mě začal stříkat, a ještě jednou naplnil mou pochvu jeho semenem. Můj orgasmus odezníval a on přitom mručel, a ještě chvíli se do mě vyprazdňoval, stále zaražený až na dno, stříkal mi na čípek, a já myslela na to, že jestli nejsem těhotná už z předchozích setkání, tak určitě budu teď.

Zůstal potom ve mně ještě dlouho, déle než kdykoli předtím, až nakonec svůj změklý nástroj přece vytáhl a mě pustil; moje vyčerpané tělo se zhroutilo na postel. Smějící se a vzrušená Kamila mě převalila na záda, dala pode mě polštář, aby se mi zadek nadzvedl a stiskla má stehna k sobě, aby zlepšila šanci na početí. Po dostatečně dlouhé době, která spermatu měla umožnit dostat se až do dělohy, mi Kamila pomohla se obléct.

Řekla: “Myslím, že tě Dan oplodnil, a my oba ti to moc přejeme. Důkladně jsme plánovali, jak zařídit, aby Ivan i ty jste souhlasili s výměnou, a abys tu ty mohla podstoupit inseminaci. Tvůj arogantní manžel bude vědět, kdo ti to dítě udělal, a nás to víc těšit nemůže. Bylo skvělé, že jsi Danovi řekla o své ovulaci, potom jsme se rozhodli zařídit, abys byla těhotná.“

Řekla jsem: „Nemůžu uvěřit, že jste to plánovali! Jak jste mi to mohli udělat?“

„Kdyby ti to Dan prozradil, fakticky by to prozradil tvému manželovi! Těšíme se, až zjistí, že jsi těhotná. Jeho ego bude hodně trpět. Jinak ale nejsi první manželka, kterou Dan inseminoval. Někdy máme docela napilno s tím, jak Dan podstrkuje kukaččí vejce některým samolibým manželům a dělá z jejich manželek těhotné.“

Zlobila jsem se tenkrát a slzela, že mě podvedli; ale když jsem na to myslela později, byla jsem ráda, že jsem tu zkušenost získala – nikdy si mě nikdo nevzal tak náhle, nevyužil tak skrz naskrz, a neomrdal tak důkladně, jako tenhle muž. A nikdy bych nedostala příležitost být vyplněná čurákem takové velikosti.

Doufala jsem, že budu těhotná, ale musela jsem počkat, až se to potvrdí.

Když jsem se zase setkala s Ivanem, neřekla jsem mu nic o tom, co se stalo, ale on si všiml mého zrudlého obličeje a podotkl, že v tomhle podnebí se nemá pospíchat. Po večeři jsme si zabalili kufry, odjezd byl druhý den ráno. Po cestě domů nikdo z nás o romantické mezihře nemluvil.

Měsíc uplynul a má menstruace se nedostavila. Čekala jsem ještě další měsíc, než jsem to řekla Ivanovi a můj těhotenský test byl pozitivní. Byl naštvaný, ale řekl, že to byla jeho chyba, protože chtěl měnit. Když se mě zeptal, jestli půjdu na potrat, odmítla jsem. Nebyl šťastný a taky ztratil zájem o sex se mnou.

Běžela jsem za Kamilou a řekla jí o svém těhotenství – byla potěšená tím, že jsem počala, a nemohla se dočkat, až to řekne Danovi. Řekla jsem jí, že Ivan jede na tři dny na služební cestu, a ona mě pozvala k nim na večeři, až bude pryč.

K večeři patřil i koktail a víno. Řekla jsem jim, že se Ivan zlobí a nechce se mnou spát. Uklidňovali mě a pak mě Kamila vzala za ruku a odvedla do ložnice a řekla, že mi tam pošle Dana, a taky to udělala. Vzal mě do náruče a začal mě líbat.

Vracela jsem mu to, věděla jsem, že se chce se mnou milovat. Nebránila jsem se, když mě pomalu začal svlékat, šaty, kombiné, podprsenku i kalhotky. Položil mě na postel a já už byla vzrušená a připravená.

Taky se svlékl, roztáhl mi nohy a vylezl si na mě. Křičela jsem, když do mě vstoupil, vtlačil se do mě, vyplnil mě svým čurákem. Bylo to opakování našeho posledního čísla, při kterém mě tak příkladně mrdal, že jsem se udělala právě ve chvíli, kdy do mě stříkal. Kamila mezitím vešla do pokoje a všechno viděla.

Nebylo to naposled, co se mnou během mého těhotenství Dan souložil. Oba dva těšilo, jak se můj obvod zvětšuje. Nakonec jsem porodila kluka a nemohla jsem mít větší radost. A ani to nebyl konec mého obcování s Danem. S požehnáním Kamily byl mezi mýma nohama ještě několikrát, dělal mi to, mrdal mě pečlivě a znovu a znovu mě plnil svým semenem. To už jsem ovšem dodržovala potřebná opatření, jinak bych určitě byla znovu těhotná.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Udělat si trochu pohodlí

  15. 3. 2015Neznámý autor

Ahoj, Toníku, dneska jsi tady krásně načas, vítala Tondu s úsměvem Sabina a vedla ho ode dveří do svého obývacího pokoje. Tam už byla nachystaná sklenička vody, kdyby Toník dostal žízeň. Místnost byla pěkně uklizená, pohovka sice starší, ale čistá, a přes ni navíc byla přehozená pěkná složená deka. Sabina se způsobně usadila na deku. Moc jí to slušelo. Tondovi se líbila hlavně její pěkně namalovaná...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Mix

„Hedo, ukaž kozy…“

  1. 12. 2014yama

Sedíme v malé lázeňské restauraci, popíjíme víno, povídáme si a občas tančíme při výborné živé hudbě. Klasické ploužáky střídají s rychlejšími skladbami. Přijel jsem pro manželku, která se tu několik týdnů léčila. Atmosféra je výborná a stupňuje se, jak si postupně objednáváme další lahev vína. Když jsme s Hedou tancovali ploužáky, tiskli jsme se na sebe stále intenzivněji, ovšem stejně jako ostatní....  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Zralé ženy, Šukačky

Nemonogamie

  23. 2. 2024Skálinka

Žaneta se snažila jít jako dáma v lodičkách na podpatku, i když jí její nohy moc nechtěly poslouchat. Jednak něco málo popila a druhak je měla v posledních hodinách dost daleko a dlouho  od sebe, aby spořádaně a ladně cupitaly po chodníku. Byl to fantastický podvečer s o pět let mladším kolegou, kterého si nechtěla nechat ujít, zejména proto, že po něm šílela hromada kolegyň z nejůznějších kanceláří....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál

Školnice

  11. 5. 2023Skálinka

Helena to neměla v životě lehké. Kdo taky má, že ? Se čtyřicítkou na krku se rozvedla s letitým manželem, naštěstí obě děti byly na studiích v Praze a domů jezdily jen sporadicky. Domek, ve kterém přes dvacet let bydleli, byl zděděný po manželově babičce a zůstal tak i v katastru, takže tam nebylo moc o čem diskutovat. Řidičák neměla, co by tedy dělala s rodinným oježděným autem. Dostala pár peněz...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Grupáč, Orál