Erotické povídky

Japonský dívčí gymnastický tým

Brzy po absolvování univerzity jsem se přihlásil do konkurzu na tlumočníka japonského Olympijského tréninkového centra, a to místo jsem dostal. Pracovat v Japonsku mě bavilo, ale moje dvouleté angažmá tam už končilo a já se docela těšil na návrat domů. Avšak pár dní předtím, než jsem měl odletět, se přihodilo něco docela neuvěřitelného.

Vedoucí dívčího gymnastického týmu, paní Hattori, si mě zavolala do své kanceláře. Byla to velmi seriózní žena a šla rovnou k věci.

„Provádím soukromý experiment, zabývající se vlivem pohlavního styku na gymnastickou výkonnost gymnastek.“ No nazdar, pomyslel jsem si, já jsem se zatím k žádné z těch dívek vůbec nepřiblížil, ne tímhle způsobem.

Znal jsem ta děvčata, pomáhal jsem jim s jejich angličtinou, ale to bylo všechno. Všechny byly velmi milé a já si připadal jako jejich velký bratr.

Pokračovala: „Věřím, že soulož zlepší flexibilitu mých dívek, a chci si svou teorii ověřit.“

„Vy chcete abych …“

„Ano. Zaplatím vám sto tisíc jenů za vztah se třemi z mých děvčat.“

„Bude-li k tomu váš penis vhodný, ne moc velký ani malý, můžeme ten experiment provést dnes odpoledne, pokud to nekoliduje s vašimi jinými povinnostmi.“ Moje ohromené ticho si vyložila jako zdráhání.

„Ano, jsou dost mladé, ale ujišťuju vás, že se o tom nikdo nedozví. Vaši pozici v tréninkovém centru to nijak neohrozí.“

Vyrazil jsem ze sebe: „Přijímám to.“ Podala mi časopis s nahotinkami, plný fotografií usměvavých nevinných asijských dívek.

„Dejte mi prosím vědět, až budete mít erekci.“ Když jsem ji měl, nařídila mně stáhnout kalhoty a přiložila k mému péru pravítko, aby si ho změřila.

„Patnáct centimetrů … trochu větší, ale věřím, že to půjde.“ Šli jsme do sousední menší místnosti, sloužila jako převlékárna, a hned se k nám přidaly tři z těch dospívajících dívek, Kaori, Jukiko a Misa, které jsem už v tréninkovém centru viděl, a často s nimi mluvil.

„Ahoj, holky,“ řekl jsem. Všechny pokývly a stydlivě se usmívaly. Jistě jste už asijské gymnastky někdy viděli – hezké malé dívky s pevnými, vypjatými, vyladěnými těly. Měly na sobě bílé bavlněné mikiny s modrými a červenými nápisy ‚Team Japan‘, modré tréninkové punčocháče a bílé gymnastické cvičky. Postavily se poslušně do řady a čekaly na instrukce od paní Hattori.

Ta dvakrát tleskla rukama. „Svlečte si všechno, co máte na sobě, děvčata.“ Pak se obrátila ke mně. „Vy si taky můžete sundat oblečení anebo jen vytáhněte penis z kalhot, to je na vás. Já tu budu za minutku zpátky.“ Rozhodl jsem se svléct se úplně, aby holky nebyly nahé samy a necítily se moc trapně.

Čekali jsme na paní Hattori a stáli tam všichni trochu rozpačitě. Ty tři dívky byly nahé až na kotníkové ponožky, které si nechaly, a já měl gigantickou poškubávající erekci, na kterou se vytrvale a nervózně dívaly. Začal jsem se cítit nepříjemně.

Jak už jsem řekl, ty dívky ke mně vzhlížely jako ke staršímu bráchovi. Ptaly se mě na radu v různých věcech a já si s nimi vždycky sedl a povídali jsme si a ony mně opravdu důvěřovaly a měly mě rády. A teď, kvůli potrhlé představě jejich trenérky, do nich budu strkat svého ptáka.

„Doufám, holky, že s tím souhlasíte,“ řekl jsem japonsky, „tím myslím, že kdybyste to doopravdy nechtěly …“

„My jsme zvyklé na obtížné věci při tréninku, Dane,“ řekla Jukiko stydlivě, „a když nám to pomůže v gymnastice, tak nám to nevadí.“

„Ty jsi tak hodný člověk, jestli to tebe potěší, už kvůli tomu to stojí za to,“ dodala s ostýchavým úsměvem Misa.

„Už to některá z vás předtím dělala, tím myslím, měla sex?“ S rozšířenýma očima a nervózně všechny potřásly hlavou, že ne.

Paní Hattori vkráčela do místnosti a nesla si klipboard s připnutými papíry. Luskla na děvčata prsty.

„Kaori – na stůl,“ řekla a ukázala na nízký polstrovaný masážní stůl.

Kaori, se dvěma culíky ve vlasech, každý stažený stuhou, klusala ke stolu. „Posaď se na okraj a polož se dozadu. Zvedni nohy a drž je ve vzduchu,“ poroučela trenérka. Mně podala tubu s lubrikantem a já si nanesl tenkou vrstvu na žalud. Postavil jsem se ke Kaori a trochu se rozkročil, abych se snížil na její úroveň.

Věděl jsem, že bude hodně těsná, tak jsem jí své ruce položil zevnitř na stehna a rozevřel jí nohy, jak to nejvíc šlo. Překvapilo mě, jak snadno se její nohy do široka roztáhly, měla je natažené do stran skoro v přímce, uvědomil jsem si, že to je díky gymnastickému tréninku. Začal jsem se tlačit do ní, a byla opravdu těsná, jak jsem očekával, ale k svému překvapení jsem zjistil, že místo abych se dovnitř dostával centimetr po centimetru, hned jak jsem se do ní opřel, můj pták do ní zajel prakticky celý. Ta drobná, nezkušená dívka, protože byla tak mimořádně pružná, dokázala do sebe pobrat celý můj čurák.

Paní Hattori to zblízka pozorovala a pak řekla: „Dobře. Pokračujte …“ podívala se na hodinky, „dvě minuty.“

Dvě vteřiny by v té situaci vyhovovaly spíš. Cítil jsem, jak se její tunýlek kolem mého ptáka měkce tiskne a svírá ho po celé jeho délce, a bylo to o celou minutu dřív, když jsem se zasténáním vytáhl všechno ven a začal na Kaorino sladké bříško stříkat své semeno. „Já jsem, ech, omlouvám se, paní Hattori, …“

„Velmi dobře,“ řekla a tužkou netrpělivě ťukala do svého klipboardu. „Můžete to zase hned postavit?“

„Myslím, že ano …“

„Dobře. Kaori, umyj se u umyvadla. Jukiko, Miso, pomozte prosím panu Valentovi dostat znovu erekci.“

Ty dvě dívky se tázavě podívaly jedna na druhou. „My … my nevíme jak, paní Hattori,“ vypískla Misa.

Paní Hattori tiše vykročila ke mně. Přede mnou si klekla, vzala můj polotuhý penis do ruky, držela ho u kořene a vložila si ho do úst. Velice silně mi ho sála a jezdila po něm nahoru a dolů. Nebylo v tom nic pomalého ani romantického – jak jsem řekl, byl to jen byznys, a ona mě rychle potřebovala zase tvrdého. Paní Hattori sama také bývala gymnastkou a byla stále dobře stavěná a upravená, a přestože už byla ve středním věku, tu práci dělala dobře. Bylo to nějak zvráceně vzrušující, dívat se, jak osoba, která vypadala jako normální japonská žena v domácnosti, pode mnou kmitá sem tam se rty pevně obtaženými kolem mého ztopořeného ptáka.

Vytáhla ho pak ze své pusy a stiskla ho. „Ano, to bude stačit. Kaori – znovu na stůl.“ Stál jsem u stolu jako předtím a tlačil se do ní. Dokonce i přesto, že to se mnou pro ni bylo poprvé, zdálo se mi, že si to malá Kaori užívá – před paní Hattori se snažila zachovat nehybnou tvář, ale její hluboké dýchání mi řeklo, že to, co cítí, se jí líbí.

Jenže právě, když jsme se do toho dostávali, trenérka dvakrát tleskla dlaněmi: „Kaori – dolů, Jukiko – nahoru.“

Jukiko, s vlasy staženými do ohonu, ke mně vyslala kratičký stydlivý úsměv a vyhoupla se na stůl. Před pár minutami jsem se cítil trochu provinile kvůli tomu, jak ty tři nevinné holky připravuju o panenství, ale teď ve mně převládla perverzní stránka mé povahy.

„Možná kdyby se jen u stolu ohnula a já jí to dělal zezadu, mohl bych se do ní dostat dál.“

Paní Hattori souhlasně přikývla a naznačila Jukiko, že mi má vyhovět. Musel jsem trochu pokrčit kolena, abych se přizpůsobil výšce, ve které na mě čekala. Jukiko se přidržovala okraje stolu, aby byla podepřená a já do ní strkal svůj penis.

Byla neuvěřitelně těsná, ale i tak si mě vzala celého, stejně jako Kaori. Ty holky byly tak pružné, ačkoli to dělaly poprvé, nejen že je to nebolelo, ony si to doopravdy užívaly. To, jak pevně držela a při tom vzdychala, mi to jasně řeklo. Zasouval jsem do ní ptáka a zas ho vytahoval a díval se na její tuhou malou prdelku. Ohlédl jsem se i na Kaori a Misu, které tam stály vedle sebe. Drobné, hezké, s malými kozičkami, jaké třináctileté mívají, ale s oblými, pevnými svaly na nohou a plochými vytvarovanými bříšky.

A zase, zrovna když jsme nabrali správný rytmus, paní Hattori signalizovala další střídání. „Jak by se ti líbilo dělat to mně?“ zeptala se Misa nevinně.

Měla krátký, chlapecký účes a hodně živou povahu, navíc i velice hezký obličej. Položil jsem ji na kraj stolu na záda a stoupl si nad ni, abych se jí mohl dívat do obličeje a samozřejmě taky na ty hezké kozičky, a při tom jsem do ní strkal svého ptáka. Zbývaly mi ještě dvě minuty k dobru, tak jsem zkusil správně načasovat i svůj orgasmus. Když jsem to pumpoval do Misy, paní Hattori sledovala své hodinky.

Vyšlo to přesně. Ejakuloval jsem právě když řekla: „Fajn, to bude stačit.“ Ještě se mi nechtělo, ale musel jsem se vytáhnout a z malé osiřelé kundičky hned začalo vytékat moje semeno. „Fajn,“ opakovala paní Hattori, „děkuji vám, pane Valento. Platba vám přijde brzy. Děvčata – jděte se obléct a přijďte pak za mnou do tělocvičny.“

Vykročila ze dveří. Holky se šly obléct do rohu místnosti, chichotaly se tam a špitaly si. Když byly oblečené a připravené odejít, Misa a Kaori postrčily Jukiko ke mně.

Červenala se, krčila rameny a mluvila potichu. „Kdybys chtěl, chci říct, kdyby ti to způsobilo potěšení, můžeš dneska večer přijít k nám do pokoje a můžeme tam toho dělat víc, víš, toho, co jsme dělali tady, nebo kdybys chtěl, mohl bys nás naučit, jak můžeme dělat pusou to, co ti dělala paní Hattori. Jsme ochotné dělat všechno, co budeš chtít. Bydlíme společně v atletické ubytovně v pokoji 331.“

Všechny se vzrušeně chichotaly a potom vyběhly z místnosti směrem k tělocvičně.

Bylo jasné, že až se s nimi rozloučím, budou některé gymnastky paní Hattori mnohem flexibilnější, než byly předtím.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Narozeninový mejdan

  20. 7. 2009Staníík

Kamaráde, tak to jsi přepískl, říkal jsem si v duchu. Ocitl jsem se totiž na oslavě kolegových narozenin. Bylo mu 25 a jeho hosté patřili do jeho věkové skupiny a já „starý kořen“ měl oslavit za dva roky čtyřicátiny. Oslava to byla bujará a já alespoň pozoroval ta nádherná mladá tělíčka přítomných holčinek co v opilosti ztrácely zábrany a ochotně je nabízelo přítomným mladíkům, kteří toho samozřejmě...  celá povídka...
Kategorie: mix, Mix, Šukačky, Grupáč, Párty, Anál, Orál

Letní zážitek

  29. 10. 2020Stalinka

Sedl jsem si a unaveně si setřel pot z čela. Bylo takové horko, že by se dala smažit vajíčka přímo nejen na kolejích, ale na kožence, ke které se přitisklo mé pozadí. Vlak sebou cukl a pomalu se rozjel blíž ke svému cíli. Ta trocha vzduchu, co vnikla otevřenými okny, byl jako balzám. Nadechl jsem se a rozhlédl se. O pár metrů dál, na sedadle naproti, seděla celkem hezká slečna v kraťoučké sukni se...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Šukačky, Mix

Řeznická královna

  28. 10. 2012Neznámý autor

Myslel jsem si, že jsem viděl v životě už všechno. Ale potom jsem se dostal na jakési představení, které bylo tak bohapustě perverzní, že jsem musel svoje názory přehodnotit. Dotáhli mě tam samozřejmě kamarádi, jak jinak. Vůbec bych to od nich nečekal, a navíc to, že se jim to bude tak líbit. Teda, aby nedošlo k omylu, mně se ta podívaná nakonec taky líbila, ale v průběhu jsem si říkal, kde jsem a...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Extrémy, Párty, Erotické pomůcky, Mix

Moje sexuální zasvěcení

  4. 10. 2008A.D.Lajda

        Během svýho pobytu na koleji v cizím městě jsem sice občas nějakou roštěnku sbalil, dotáh si ji na kolej a parádně si užil, nebylo to ale přesně to, co jsem hledal, chtěl jsem prostě pořádnou ženskou a už dlouho na ulicích pokukoval po starších, zralejch ženskejch, prostě zrovna tyhle mě dost rajcujou (!), a tak jsem si řek, že to zkusím. Mláďátka alias pipinky nevyzrálý mě už totiž hódně nudily....  celá povídka...
Kategorie: mix, Šukačky, Zralé ženy, Grupáč, Párty, Orál