Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 24. 6. 2018

Nebeský klub

Létání do cizích zemí v uniformě zavedených aerolinek bylo pro Nikolu Paterovou snem už od té doby, když byla ještě malá holka. Její sen se před rokem stal skutečností a ona si svou příležitost, kterou jí jistě mnoho obyčejných lidí závidělo, pilně užívala.

Měla 165 cm, 54 kg, elegantní figuru 86-59-61 a bylo jí 24. Když s dlouhými splývajícími světlými vlasy a perfektníma sexy nohama šla kolem, mužské hlavy se za ní všude otáčely. Nikola byla přirozeně krásná a často se kvůli té pozornosti ze strany mužů cítila spíš trapně. Přesto, občas, jí vědomí toho, že na ni mužské oči zírají, pomáhalo cítit se docela dobře.

Zasnoubila se s Erikem Jandou hned jak oba dokončili univerzitu, a teď dělala podrobné plány na jejich svatbu, ke které mělo dojít už za několik měsíců. S Erikem se seznámila ve druhém ročníku a pro oba to byla láska na první pohled; po zbytek dnů ve škole byli zcela nerozluční. Erik teď řídil otcovu tiskárnu a dostával za to dobrý plat. Nikola ze svého příjmu šetřila, jak mohla a doufala, že budou schopni koupit si brzy po svatbě nějaký dům.

Zjistila, že jedinou nevýhodou její práce je to, že často musí být celé dny na cestách daleko od Erika, ale jakmile to bylo možné, vždycky spolu mluvili. A když byl časový rozdíl moc velký, posílali jeden druhému aspoň e-maily. Vždy, když byla na nějakém letu, chodila Nikola spát s myšlenkou na svého snoubence. Vždycky snila o tom, že je zase v Erikově náruči, a že se s ním mazlí.

Své panenství odevzdala Erikovi už na počátku jejich známosti a vzájemné sexuální aktivity ji těšily, ale omezovala je, protože nechtěla, aby byl jejich vztah postaven jenom na sexu. Po tom, co se Erikovi dala, si přála, aby byli raději čekali déle, protože Erik pak chtěl pořád víc milování, kdykoli byli spolu. Nikola vyrůstala v hodně konzervativní rodině a napřed chtěla vybudovat pevný vztah; až se vezmou, všem Erikovým potřebám v oblasti sexu ráda vyhoví.

Nebylo to tak, že by ji netěšilo se s Erikem milovat. Naopak, jejich milování se jí líbilo až moc, a vyvolávalo to v ní pocity studu, že zrazuje své konzervativní a morálně přísné vychování. Kdykoli se s Erikem milovali, Nikola si zoufale přála úplně se odvázat, ale bránila se tomu, nechtěla, aby se na ni Erik díval jako na nějakou děvku.

Když ještě Erik bydlel na koleji, Nikola znala řadu jeho kolegů a strávila s nimi docela dost času, když tam svého milého navštěvovala. Bylo mezi nimi i několik hokejistů, kteří v univerzitním družstvu hráli různé turnaje. Byli to urostlí chlapci, vedle nich si tenkrát připadala úplně mrňavá. A ti svalnatí řízci v její blízkosti způsobovali, že jí srdce bušilo a tělo se jí vzrušeně chvělo.

Nikola vždy tyhle své pocity dokázala skrýt a Erika nikdy nenapadlo, jak ji speciálně tito jeho sportovní kolegové umějí vyvést z míry. Často, když ji Erik vyprovodil domů na dívčí kolej, si lehla do postele a snila o tom, jak se s někým miluje. Jenže to nebyl Erik, o kom snila, když si hladila prsa a nechávala své prsty cestovat dolů a muchlat tam její citlivý poštěváček. Namísto toho si v těch snech Nikola vždycky představovala jednoho z těch svalnatých chlápků, který jí roztahoval nohy od sebe a strkal do ní své mužství.

Když se tak zmítala a obracela na posteli a její prsty ji postrkovaly k orgasmu, přemýšlela i o tom, jestli je pravda, co děvčata říkají, že ti svalnatí obři mívají také obří výbavu. S představou velkého čuráku, který ji do široka roztahuje a působí jí při tom bolest, se vždy rozechvěla, roztřáslo jí to celé tělo a vznítilo v ní orgasmus, který překonával vše, co zažívala při skutečném milování s Erikem. Až když se z toho mocného vyvrcholení vydýchala a zklidnila, mohla konečně upadnout do klidného spánku. Za své představy a sny se styděla, ale nemohla si pomoci a utěšovala se, že to není doopravdy a nikdo o tom neví.

Teď, když už ona i Erik měli školu za sebou, opustili koleje a zahájili své vlastní kariéry, cítila Nikola jisté uvolnění, že s těmi kolejními svalnatci, o nichž dříve, a ještě i teď tak často v posteli snívala, nenavázala žádné kontakty. Ale to, že už je nevídala a nebyla jim nablízku, aspoň pomáhalo udržovat ten doutnající žár mezi jejími stehny trochu pod kontrolou.

Pak při jednom prázdninovém zámořském letu Nikola zjistila, že na palubě bude i několik hokejistů cestujících do tréninkových kempů v NHL. Když kontrolovala, zda jsou všichni pasažéři před vzletem řádně usazeni, procházela kolem nich směrem k zadní části trupu. Najednou uslyšela hluboký mužský hlas volat: „Nikolo! Nikolo!“ Otočila se a uviděla ruku, jak na ni mává; polkla, když poznala, že je to Tom Vágner, jeden z těch silných řízků, o kterém často snila, když se před usnutím prstila.

Slyšela už, že Tom získal angažmá v NHL, a tohle bylo od promoce poprvé, kdy ho viděla. Štíhlým tělem jí proběhl známý třas a ona reflexivně stiskla stehna k sobě, aby potlačila to mravenčení mezi nimi, kterého se bála. Srdce v hrudi se jí rozbušilo. Nervózně opětovala jeho úsměv a vydala se pomalu směrem k němu.

Tom Vágner vždycky měl erekci před hezkými dívkami svých kolegů na koleji a bodoval u mnoha krasavic, ale rozkošná Nikola Paterová jeho spárům unikla. Bylo to hlavně kvůli tomu, že chodila s jeho kolegou, a na koleji platilo nepsané pravidlo, že by nikdo neměl kazit skóre svému kamarádovi. Ale teď, když už na koleji nebydleli, bral Tom tu sexy blond krásku jako férovou příležitost. Jak uviděl Nikolu v té slušivé sexy uniformě letušky, cítil, že se mu čurák cuká vzrušením.

Natáhl se přes hráče sedícího vedle něj a nataženou ruku podával blonďaté krasavici k pozdravu. Z malé ručky s manikúrou, kterou mu nabídla a on ji chvíli podržel, vycítil její nervozitu; pozdravil ji a prohodil s ní pár vět, jak se jí vede a co dělá Erik. Letadlo začalo couvat od terminálu a Nikola to využila jako omluvu, že ho musí opustit a jít zkontrolovat ostatní pasažéry.

Asi po hodině letu Tom vstal ze svého sedadla a šel do zadní části kabiny. Vzadu se zastavil a zíral na snoubenku kamaráda, ohnutou dopředu, jak plnila vozík tácy s jídlem. Všiml si, že jak se připravovala na servírování jídla a nápojů, svlékla si šedé sako své uniformy. Olízl si rty při pohledu na její malou pevnou zadnici, oblečenou do šedé sukně s bílou blůzou a černými lodičkami. Dlouhé bílé sexy nohy přiměly čurák v jeho kalhotách lehce se poškubávat; doufal, že bude ty krásné nohy brzy mít ovinuté kolem sebe.

Rozhlédl se a když viděl, že Nikola je tu sama a všichni cestující sedí na svých místech, pomalu se přiblížil a stoupl si za ni. Nechtěl, aby vykřikla a upoutala něčí pozornost, kdyby na ni nečekaně sáhl, tak jen zašeptal: „Vypadáš sexy jako vždycky, Nikolo!“ Viděl, jak se její tělo napjalo a zachvělo, natáhl obě ruce a položil jí je na boky. Cítil, že se třese, když se narovnávala, a odvedl ji k zadní stěně kabiny, za poslední řadou sedadel, kde je nikdo nemohl vidět.

Důvěrně se k ní nahnul a přitiskl se na její měkké růžové rty, které se pro něj trochu pootevřely, takže mohl svůj jazyk dostat mezi ně. Cítil, že se její hebké ruce zvedají a dotýkají se jeho loktů, a že svůj jazyk namířila tak, aby se potkal s tím jeho, kterým ji zkoumal. Byl to rychlý, a přece vášnivý polibek a Tom natáhl ruce a přes sukni sevřel její měkké půlky, tiskl ji k sobě a třel se o její prsa.

Nikola nedokázala souvisle uvažovat, byla tím nečekaným polibkem zcela hypnotizovaná. Vždycky na Toma Vágnera pohlížela v úžasu, a teď z něj byl profesionální hokejista, ještě mnohem svalnatější než dříve; ztratila z něj řeč a nebyla schopná se zlobit, když si její ruku přitiskl do vybouleného klína. Srdce jí bušilo, těžce dýchala. Jeho pulzující mužství bylo v porovnání s Erikem mnohem větší.

Rozhlédl se uličkou a ujistil se, že všichni klidně sedí; na dveřích toalety vedle nich svítil nápis ‚Volno‘. Otevřel dveře, vstoupil a hezkou stevardku při tom táhl za sebou. Dva se tam stěží vešli, ale přesto ji dokázal otočit zády k sobě. Usedl na položený poklop mísy, rychle rozevřel zip na svých kalhotách a vylovil svůj ztvrdlý klacek.

Měla strach, ucítila jeho silné ruce na bocích, poznala, že je pod dotekem toho muže bezmocná. Říkala si, že musí otevřít dveře a utéct, zůstat věrná Erikovi. Ale pak ucítila jeho ruce, jak jí hladí stehna pod sukní a posouvají se výš, na holou kůži nad punčochami. Byla teď v rukách toho muže zcela bezvládná, neschopná jakéhokoli odporu, a jeho zkoumavé ruce postupovaly pořád dál.

Třásla se strachem a hříšným pocitem vzrušení současně, když ucítila prsty sunoucí se k hornímu okraji jejích krajkových kalhotek. Nervózně a trhaně dýchala, když jí ty kalhotky stahoval přes hýždě. Pohlédla dolů a viděla, že sklouzly po nohách a válejí se jí u kotníků. Potom ji velké ruce chytly za boky a stahovaly dolů na něj.

Srdce jí v hrudi šíleně bouchalo, byla teď předkloněná, jak si na něj sedala, a ta obrovská tlustá cibule jí v tom bránila. ‚Ach, Bože! Je tak veeelký… moc velkýýý! Nikdy se do mě nevejde! Ne…nesmím dovolit, aby se to stalo! Mysli na Erika… nepodváděj Erika!‘ naříkala v duchu. Pak ji ruce na jejích bocích stiskly větší silou a táhly ji dolů rázněji; Nikola propadla panice při tom pokusu narvat ten gigantický žalud do její tak strašně těsné štěrbiny.

„Prosím… prosím, Tome! To je špatně! Jjj… já nemůžu nemůžu podvést Erika! Prosím… mysli na Erika… je to tvůj kamarád!“ Nikola prosebně žadonila. Ale ruce ji držely za boky tím pevněji, přitahovaly ji dolů a ten tlustý neomalený žalud se tlačil proti její vzdorující škvíře. „Bože… Tome… přestaň… přestaň, prosím… jsi moc velký… strašně velkýýý! To… to se tam nikdy nevejde! Ty… ty mě roztrhneš!“ kňučela strachy.

Tom se zasmál: „Ale zlato, já jenom pomáhám kamarádovi! Chci jeho krásnou nevěstu uvést do Nebeského klubu! Slyšela jsi o Nebeském klubu, ne?“ Tom ji dál táhl dolů a při tom se vzepnul vzhůru proti ní, což vyvolalo hlasité „Auuuu… Bože… to BOLÍ!” Tom se smál, když slyšel tu krásku ustrašeně sténat. Protlačil se mezi její těsné stydké pysky a dostal do ní hlavičku svého čuráku. Roztáhla vchod její těsné píči a on cítil, jak na to její tělo reaguje chvěním.

Nikola už opravdu slyšela o Nebeském klubu, mezi letovými posádkami to byl známý vtip, který se tradoval o lidech, provozujících sexuální aktivity během letu po obloze. Teď pochopila, že sama do Nebeského klubu taky vstupuje. Bolest mezi nohama byla ukrutná a zoufale se jí chtělo křičet, ale věděla, že by to mohlo vzbudit pozornost pasažérů v zadní části letadla. Pevně tiskla zuby k sobě, nechtěla být odhalena na toaletě s urostlým hokejistou. Tělo se jí otřásalo bolestí, jak do něj další centimetry toho dlouhého tlustého čuráku po kouscích vnikaly a tím ho ochromovaly.

„Eee… eee… eee… eech… eech… ach, Tome, prosííííím!“ z mladé letušky přibité hřebem do jeho klína vycházely zmučené prosby. Tom věděl, že se ta nevinná kráska zoufale snaží krotit ze strachu, aby nepřitáhla něčí pozornost. S tím vědomím ji pevně chytil a vjel do ní plnou silou.

„Eeeechhhhaaaauuuoooooaaach!“ se vydralo ven přes její sevřené zuby, když Tom vrazil celou délku svého čuráku do jejího staženého tunelu, a ona věděla, že je to nejhlouběji, kam se do ní kdy mužský penis dostal, nehledě na to, že je to taky ten nejsilnější, jaký ji kdy uvnitř roztahoval.

Tiskl ji pevně k sobě a vůbec se nehýbal, aby si mohla zvyknout na jeho velikost; cítil, jak se svaly v její pochvě kolem něj svírají, znovu a znovu. Musel se udržet v klidu i z jiného důvodu, hrozilo totiž, že by do ní svou nálož vystřelil předčasně. Kolem čuráku cítil narůstat vlhkou kluzkost, věděl, že vagina, ve které teď hluboko vězel, začala vypouštět milostné šťávy.

Uvolnil své sevření jejích hladkých boků a dovolil dívce trochu se nadzvednout a poněkud zmírnit to naražení na jeho dlouhý bodec. Potom ale, místo aby se pokusila uniknout, se krásná snoubenka jeho druha zase vrátila zpátky na jeho tepající úd. Tom věděl, že v této chvíli už je celá jeho a pustil její boky z rukou. Nahnul se dozadu a vychutnával si pocity z toho, jak se Nikola na jeho velkém čuráku sama pomalu začíná mrdat.

„Ach, Bože… ach, Bože… aaaaach… je to dobré… taaak dobré!“ sténala Nikola a dál se mrdala, nahoru, dolů, rychleji a rychleji, na tom rozkoš poskytujícím kůlu. Vždycky si představovala, jaké by to asi bylo, být mrdaná dlouhým velkým ptákem, a teď se její fantazie uskutečnila. Třásla se tou slastí, věděla, že z Erika by nikdy tak senzační pocity nedostala.

„Aaaach… aaach… ach bože! J…já… UŽ BUDU! Ach, je to nádhera… aaach, UUUŽ!“ Nikola kňučela, její tělo se třáslo, neuvěřitelně silný orgasmus ji připravoval o rozum. Nikdy nezažila nic, co by se tomu podobalo, cítila se jako vystřelená raketou na Měsíc a zpátky. Chvěla se a cukala a znovu a znovu svými šťávami krémovala ten tlustý bodák.

S hlavou vyprázdněnou, s tělem úplně vláčným a s tou dlouhou kostí vloženou v sobě ucítila, jak se najednou jeho čurák do ní dere hlouběji. Pak ji velké ruce znovu uchopily za boky, o kus nadzvedly a zase spustily dolů, na ten tlustý čurák. To, co jí před malou chvílí působilo tak velkou rozkoš, to v ní teď vyvolalo zoufalství a ona se vrátila zpátky do reality. ‚Ach, Bože… nechala jsem jiného muže, aby mě mrdal! Erikův kamarád z koleje! A co horšího, bylo to nejlepší milování ze všech!‘ vzlykala si pro sebe.

Jak s ní teď lomcoval nahoru a dolů po té tlusté pulzující délce, způsobovalo jí to nové záchvaty agonie. Pak ucítila, jak se v ní ten velký čurák ještě dál zvětšuje a jak přiráží rychleji a rychleji. ‚Bože! Vždyť nemá kondom… pustí to do mě!‘ zpanikařila. S Erikem vždycky trvala na tom, aby měl kondom a ona nebyla těhotná. Ale až doteď ji vůbec nenapadlo, že tady taky by měla být ochráněná. „Ne…, ne, Tome… ty nemáš nasazenou gumu!“ prosila zoufale a dělala beznadějné pokusy dostat se pryč z toho útočícího kopí.

Slyšel její úzkostné prosby a viděl, jak se snaží z něj zvednout, proto ji znovu pevně chytil za boky. V této chvíli, kdy je už na hranici, ze které do její těsné píči vypustí svou horkou nálož, teď už přece mu ta krásná holka nemůže nijak zabránit, aby se do ní udělal. Vyrazil nahoru do ní, narval se do ní tak hluboko, jak to šlo, a mručel: „Ach, miláčku! Ach, Nikolo… už budu… už jsem, jooo! Aaaach… oooch… jooo!“

Jeden proud za druhým stříkalo sperma hluboko do plodné dělohy Nikoly, kterou Tom pořád pevně tiskl dolů na sebe a nutil přijmout každou kapku svého potentního semene. Ta horká erupce hluboko v ní přivodila Nikole nové vzrušení, a ještě jeden všeobjímající orgasmus. Potom, když se vrátila zpátky na zem, začala ji strašit hrůza z možných následků jejího oplodnění. ‚Ach Bože! Jak jsem to mohla Erikovi udělat? Jemu jsem nikdy nechtěla dovolit, aby se do mě udělal! A teď mě jeho kamarád mrdal bez kondomu a nastříkal do mě svoje hnusné semeno! Co když budu těhotná?‘ honilo se jí hlavou.

O chvíli později už byla Nikola na toaletě sama a s nahou zadnicí seděla na poklopu mísy. Podívala se dolů, viděla svou sukni shrnutou v pase a kalhotky u kotníků, a sperma, které jí odkapávalo z pochvy. Uvědomovala si, že Tom ji omrdal královsky a teď ji prostě opustil, aby se o sebe sama postarala, ještě otupělá po aktu. Najednou uslyšela nějaký pohyb za dveřmi toalety. Horečně podržela dveře zavřené a přepnula signál na ‚Obsazeno‘.

Vzala si hrst papírových ručníků, utřela se nejlépe jak to bylo možné a očistila zbytky semene, které ulpěly na záchodovém poklopu. Měla docela strach z toho, že je před nimi ještě několik hodin letu, a tady nemá žádnou možnost vypláchnout si ze své nepochybně plodné pochvy jeho nepochybně kvalitní sperma.

Jakmile přistanou a vystoupí, bude si muset rychle koupit láhev na výplach vaginy a doufat, že jí to pomůže zabránit strašným následkům, které jí hrozí. Zatím se musí upravit, aby se mohla vrátit do kabiny dřív než ji ostatní letušky, které také pracují v zadní části, začnou postrádat. Nemohla uvěřit, že tak snadno roztála, sotva se jí Tom dotkl, a že mu dovolila, aby do ní ten hrozný čurák beze všeho vstrčil.

Nikola byla hodně nervózní, když procházela uličkou kolem pasažérů, dumala, jestli nemůžou nějak vycítit, že má zrovna za sebou nejlepší mrdání svého života. To husté sperma z její pořád do široka roztažené kundy prosakovalo a zachytávalo se do papírových ručníků, kterými si vycpala rozkrok kalhotek. Bylo štěstí, že to opatření udělala, protože kalhotky by se jí byly jistě promočily. Nikola dokonce musela po chvíli ještě znovu zajít na toaletu a zmáčené papírové ručníky nahradit novými.

Nakonec let dorazil do své destinace a Nikola pomáhala ostatním stevardkám v zadní části kabiny s pasažéry. Záchvěv strachu jí projel tělem, když viděla, že Tom zůstává na svém sedadle a pouští cestující za ním, aby vystoupili napřed. Jak se obávala, sám vstal, až když byli všichni pryč, a vykročil dozadu, kde byla ona.

Ostatní letušky stály z druhé strany uličky přímo proti ní, tak byla ráda, když ji Tom na rozloučenou jen přátelsky líbnul na tvář, aby nevzbudil žádné podezření. Ale to, co jí přitom zašeptal do ucha, do ní ten rozechvělý strach zase vrátilo. Slyšela ho, jak říká: „Právě jsem se dozvěděl, že bydlíme ve stejném hotelu s posádkou, zlato! Zavolej mi hned jak se zapíšeš a řekni mi číslo svého pokoje, abych mohl do té tvojí dírky dostat víc svého horkého čuráku! A nepřevlékej se, protože v té uniformě vypadáš moc krásně! Chci tě v ní před sebou na kolenou, až mě budeš kouřit, bejby!“

Chvilku potom stála Nikola v uličce sama, ztěžka dýchala a když teď věděla, že budou bydlet ve stejném hotelu, obávala se vlastní slabosti pro toho muže. Samozřejmě slyšela, co kouření znamená, od děvčat na koleji, a i Erik na ní někdy chtěl, aby mu líbala penis. Ale Erikovi to vždycky odmítla, vyjadřovala tím svůj pocit, že takové věci jsou sprosté a dělají je jenom levné prostitutky.

Celou cestu do hotelu v autobusu pro posádky si Nikola nemohla pomoct, cítila se hodně provinile, že Erika podvedla a vstoupila do Nebeského klubu s jeho vlastním kolegou z univerzity. Podle toho, jak aerolinky zacházejí s pasažéry v první třídě, věděla, že hokejisté už budou v hotelu ubytovaní, než tam autobus s posádkou dorazí.

Říkala si: ‚Musíš se svou slabostí bojovat! Nesmíš se mu znovu dát! Nevolej mu! Jdi na večeři s ostatními!‘ Jenže jak tam tak seděla zahloubaná v myšlenkách, stejně nedokázala zastavit kontrakce svých stehenních svalů ani pokračující výtok hustého semene do vycpaného rozkroku svých kalhotek. Přála si, aby autobus jel do hotelu rychleji, protože zoufale potřebovala mokvající ručníky v kalhotkách zase vyměnit.

Jakmile se v hotelu přihlásila, rychle pospíchala nahoru do svého pokoje. Když se jí ostatní ptali, jestli s nimi půjde na večeři, zaváhala a odpověděla: „Ne, dneska večer vynechám! Mám se sejít s jednou starou kamarádkou ze školy!“ Srdce v hrudi se jí rozletělo a Nikola zavřela oči, protože právě udělala přesný opak toho, co si předtím předsevzala. Vstoupila do pokoje a rovnou vletěla do koupelny, aby si mohla vyndat mokré ručníky a očistit svou použitou pindu.

Když se očistila, podívala se do zrcadla; cítila nad sebou opovržení z toho, že Erika podvedla. Přesto si začala upravovat vlasy a posunula si klobouček na hlavě, zkoušela si představit, jak by vypadala úhledně oblečená ve své uniformě na kolenou před tím sebevědomým hokejistou. Zadívala se na telefon a hned sama sebe plísnila, že ji to vůbec mohlo napadnout. Věděla, že Tom od ní očekává, že to pro něj udělá. Olízla si suché rty, polykala sliny a přemítala, jaký pocit to asi je, mít mužský orgán v puse a v hrdle, úplně po prvé.

Potom proti své vůli šla, zvedla telefon a požádala službu o číslo pokoje Toma Vágnera. Vytočila to číslo a když uslyšela jeho důvěrný hluboký hlas, řekla: „Jj… Jjjj… Jsem v pokoji 805!“ Pak rychle zavěsila a zavřela oči, styděla se, jak slabá byla, když měla odolat pokušení dostat ten pohádkový kolík zase hluboko do sebe.

Stála uprostřed hotelového pokoje, zcela oblečená, v uniformě, dívala se na dveře a nervózně čekala na zaklepání. Pak poodešla a uschovala svůj kufřík do skříně. Srdce jí z toho očekávání hlasitě bilo a ona si vyčítala: ‚Bože, to mi nemůže projít! Jak jsem mu mohla zavolat a dát mu číslo svého pokoje! Je to proto, že opravdu chci dělat tu sprostou věc, kterou ode mě chce?‘

Jen o moment později uslyšela zaklepání a roztřásla se strachy. ‚Neodpovídej na to! Neodpovídej! Bude si myslet, že jsi změnila názor a odejde, když neodpovíš!‘ říkala si. Potom přišlo druhé zaklepání. Nikola váhavě sáhla na zámek a na kliku. Zavřela oči a s rukama na zámku a klice dveří udělala poslední pokus ubránit se pokušení dveře otevřít. ‚Nepouštěj ho dovnitř! Nepouštěj ho sem! Neotvírej ty dveře!‘ nařizovala si.

Pak podlehla své slabosti, odjistila zámek, otevřela dveře a vpustila muže dovnitř. Když k ní přítel jejího snoubence přistoupil, zavřela zase oči a pootevřela rty, aby v objetí silných paží uvolnila jeho pátrajícímu jazyku cestu. Najednou se ocitla uprostřed pokoje a Tomovy mohutné ruce spočívaly na jejích ramenou.

Stlačil ji dolů na kolena a ona věděla, co od ní očekává; slyšela jeho hluboký hlas, jak jí říká: „Teď zůstaneš na kolenou a pěkně mě vykouříš, viď, kočko? Ach, děvče, ty jsi tak zatraceně krásná! Vždycky jsem chtěl krásnou stevardku, která by si přede mnou klekla! A vždycky jsem taky snil o tom, jak ty mě kouříš, Nikolo! Dneska mně splníš obě ta přání! Rozepni mi kalhoty a hltej to moje šťavnaté maso, zlato!“

Nikola se chvíli nervózně potýkala s přezkou jeho kalhot, pak stáhla zip dolů a sáhla dovnitř, aby vyndala ven tu dlouhou masitou věc, která jí poskytla tolik rozkoše tam nahoře na nebi. Jenže tam prve pouze cítila, jak jí to dole do stran roztahuje pysky a rozšiřuje pochvu, ale nedívala se na to. Teď ustrašeně polykala, nevěděla, jak by se ta monstróznost, kterou náhle držela v rukou, mohla vejít mezi její rty. ‚Bože… udávím se k smrti, jestli mi tohle strčí do krku!‘ strachovala se.

„Lízej to, miláčku! Užij si to!“ Tom poroučel a zatínal zuby, kvůli intenzivnímu pocitu, který v něm vyvolávaly její měkké ruce hladící mu čurák po celé délce. „Aaaach… joooo, zlato!“ sténal hlasitě, když mu vystrčeným mokrým jazykem začala kmitat na citlivém žaludu. Zabořil své prsty do jejích světlých vlasů a přitáhl si ji za ně blíž; pak uslyšel volání o pomoc: „Ach, Bože… Tome… já nemůžu… ještě nikdy jsem to nedělala! To… to se mi do pusy nevejde!“ Jenomže ta skutečnost, že její rty byly dosud panenské, v něm jen posílila odhodlání nepřipustit žádné výmluvy a být prvním, kdo to mladé kotě zasvětí do umění felace.

Přitáhl si ji ještě blíž a užíval si velké potěšení, když svůj teď už prosakující žalud cpal mezi její růžové rty, a když pak tou svou tvrdou kostí útočil na její pevně sevřené zuby. Byl to úžasný zážitek mít tu holku v takové pozici, požitek z toho, že je první, kdo do jejích nevinných úst strká svůj čurák. Sevřel její hedvábné vlasy do hrsti a najednou za ně silně škubl; žalud se tak dostal do její těsné pusy a ona při tom bolestí vykřikla.

Zuřivé vzrušení Nikole proběhlo celým tělem, když byla násilím donucena uspokojovat hokejistu svými ústy. Zpočátku byla jen nervózní, ale jak se jí ten silný čurák cpal dál a dál do pusy, celá se rozklepala; jeho cibulková hlavička už pronikla až ke vstupu do hrdla. Jen hlouběji dolů, Nikola chtěla, aby ji muž jako Tom využíval k svému potěšení, a sama ho prožívala také, když se ten silný čurák prodíral do jejích kdysi panenských úst.

„Ach, Nikolo, zlato… jóóóóó! Udělal jsem z tebe skvělou malou kuřačku! No ano, Erik dostane skvělou kuřačku za manželku! Aaaach, zlato.… jo, to je ono… vysaj to všecko! Naučím tě, jak polykat mužské semeno, drahá… ooooch, víš, právě kvůli tomu jsou kamarádi ze školy užiteční!“ Tom hekal a pumpoval dovnitř a ven z těch sladkých úst.

Otevírala pusu, jak to nejvíc šlo a stejně ji ještě neměla tak dokořán, aby mohla zabránit hranám svých ostrých zubů škrábat ten tlustý kůl. Sliny v její puse zpočátku usnadňovaly přijetí útočící špičky, ale teď to šlo ještě lépe díky kluzkým kapkám uvolňujícím se z otvoru žaludu. Nikola cítila, že se ten lubrikant mísí se slinami a zaplňuje její pusu po okraj; tato nová zkušenost v ní vyvolala nové chvění.

Tam a zpět pumpoval silný dlouhý čurák v jejích ústech, ale náhle sebou škubla a oči se jí ve strachu protočily, protože ten tlustý žalud prorazil až do jejího zúženého hrdla. Tělo se jí roztřáslo a chtěla se osvobodit, bála se, že se tu zadáví, napíchnutá na ten útočný bodák. Potom nakonec se obrovský čurák celý vytáhl a v puse jí z něj zůstala jen špička.

Tom se usmál při pohledu na snoubenku kamaráda, která se pod ním klepala, a smál se jejímu neštěstí, když jí hustá směs slin a jeho preejakulátu kanula z růžových rtů a kapala dolů na předek jejího šedého saka a na bílou blůzu. Litoval, že tu Erik není, aby viděl tu fantastickou scénu, jak se jeho budoucí manželka učí nové triky na uspokojení muže. „Ach, zlato… ach, ano, zlato! Saj to… pouštěj to dolů do hrdla! Aaauuuu… aaaach, ksakru, ANO! Polykej to… spolykej to VŠECHNO…aaaaach!“ skučel a jeho čurák explodoval a vyplivoval do ní svou drahocennou nálož. Cítil její ruce na stehnech, jak se od něj snaží odstrčit, ale pevně si k sobě její hlavu tiskl a vypouštěl do ní svůj lepkavý krém.

Stříkání nakonec skončilo, čurák v jejích ústech se začal scvrkávat a pomalu se začal vytahovat ven. Tom ji nechal dál klečet a jen se na ni díval a uculoval se, bavilo ho pozorovat reakci té nevinné dívky, která spolykala svou úplně první dávku horkého semene, a ještě jí teklo z koutků. Pak ji vytáhl za lokty nahoru a vášnivě ji políbil na rty. Vsunul mezi ně svůj jazyk a zdálo se mu hodně vzrušující líbat cizí snoubence rty, pokryté vlastním semenem. A bylo to ještě vzrušivější, když poznal, že její dosud slizký jazyk reaguje na ten jeho. Nejprve, když se líbali, měl její ruce jen lehce položené na bocích, pak poznal, že je pomalu posouvá před sebe mezi ně, pak si ho dole chytila a jeho čurák se pod jejíma hebkýma rukama, kterýma ho pevně svírala, začal zase zvedat.

O chvilku později oba milenci začali jeden druhého svlékat, líbali se a třeli svá nahá těla jeden o druhého. Tom ji vedl k posteli, a zatímco si zouval boty a odkládal zbytek svého oblečení, obdivně zíral na tu nevinně vypadající krásku. Pak po ní sáhl, hladil její hebké hladké nohy, pomalu jí zouval černé lodičky a hladil chodidla. Když si klekl na postel, ty hladké nohy se před ním do široka roztáhly a nabídly mu přístup k horké vlhké jeskyni nad nimi.

Nikola už v téhle chvíli zcela zapomněla všechny své plány na výplach semene, které do ní vystříkal vysoko na obloze. Místo toho to jediné, na co teď myslela, bylo, že chce, aby ten mohutný svalnatec zase znovu vklouzl do úhledných záhybů její svatyně. V té kovové umyvárně v letadle to bylo úžasné, vše zasahující mrdání, ale tady si může užít prostornou postel a příležitost obemknout svého silného milence nohama.

„Aaaach… ach bože, ano! Bože… Tome…. Ty jsi tak velký… o tolik větší než Erik! Aaaach, to je dobré… mrdej mě… aaach, anoo... mrdej mě, jooo!“ Nikola sténala a Tom jí dával přesně to, po čem toužila. Zvedla ruce a objala svého udatného milovníka, pak zvedla nohy a sepnula je vzadu nad ním. Třásla se rozkoší, když se ten tlustý čurák kousek po kousku dral do její nadržené kundy.

Tomův čurák sebou poškubával a dorážel na zúžené okraje už zase těsné píči. Byl odhodlaný ji opravdu dobře roztáhnout, postupoval krouživými pohyby, soustavně její otvor rozšiřoval. Třímal pevně její boky, vnikal do ní, těšily ho její bolestné grimasy, věděl, že se jí to drsné dobývání ve skutečnosti líbí. Tom si byl jistý, že kdyby to chtěla pomalu a jemně, nevzdávala by se mu tak lehce. „Ach, zlato! Aaaach, teď tě pro svého kamaráda musím hezky pořádně roztáhnout! Ach, Nikolo… Snil jsem o mrdání s tebou od té doby, co jsi za Erikem chodila na kolej! Viděl jsem ten pohled v tvých očích, zlato… kvůli tomu, abys dostala kus pořádného masa do své nadržené kundy, bys byla umřela, nebo snad ne?“ posmíval se jí.

Bylo to divoké, fantastické mrdání, oba milenci se pohupovali a vrůstali jeden do druhého, nic podobného Erik Janda se svou milovanou snoubenkou nikdy nezažil a ani to s ní nikdy nezažije. Nic tak divokého a nevázaného, v žádném případě. Nikdy ji neuslyší tak žadonit, tak hlasitě prosit: „Mrdej mě… aaaaach, mrdej mě tím velkým čurákem…. mrdej mě ať už nemůžu… aaauuuu, joooo… JO!!!“

Erik ještě nikdy nepoznal rozkoš z nastříkání svého semene do její plodné dělohy, ačkoli stále počítal s tím, že bude prvním mužem, který jí to udělá. Zvlášť když se už zasnoubili a budou se brát. Byl by ale určitě šokován, kdyby při tom slyšel svou rozkošnou Nikolu křičet: „Aaaach, anoooo… mrdej mě… mrdej mě! Ach Bože… nastříkej to zase do mě… naláduj mě zase svým horkým semenem! Chci to… já to chci… udělej se do mě, aaaaaaach!“

Kdyby tam Erik byl, nechápal by, že je to jeho Nikola, z jejíž dobře vymrdané díry právě se zvukem vytahované zátky vyklouzl čurák jeho kamaráda. Ale viděl by potůček hustého spermatu, který se jí z díry řine do úžlabí zadnice a na posteli pod ní dělá loužičku. A ještě horší by pro něj bylo pozorovat, že to jí, jak se zdá, nedělá žádné starosti, nemyslí už na žádný výplach semene z pochvy a možné následky, které by jí mohly zkomplikovat život. Nikola místo toho jen vztáhla ruku a honila nyní už povadlý čurák, zoufale si přála, aby zase ztvrdnul.

Během té noci byla mrdaná až do bezvědomí znovu a znovu, byla unášena od jednoho orgasmu k druhému. Nemohla uvěřit té výdrži, kterou ten muž měl, když do ní zas a zas ejakuloval a pokaždé ji vrchovatě naplnil. Byla tak plná jeho semene, že když se postavila a chtěla jít do koupelny, stékalo jí v pramíncích dolů po stehnech.

Když ráno vstala, aby se připojila k posádce před zpátečním letem, oblékla si svou náhradní uniformu, kterou měla přibalenou v kufru. Než pokoj opustila, Tom ji ještě stáhl zpátky na postel a naučil ji, co znamená výraz ‚69‘. Nikola byla tentokrát pyšná, že pozřela všechno, čím ji krmil, a že nic z toho nepřišlo nazmar, hlavně proto, že to byla poslední čistá uniforma, kterou měla. Smála se a olizovala si rty, pak ho vášnivě políbila a poděkovala mu tak za to, že jí obstaral tu horkou tekutou snídani.

Večer toho dne, potom co si s Erikem vyšli na večeři, se s ním mazlila na gauči. Začal jí hladit stehna tím známým způsobem, který u něj znamenal, že s ní chce mít sex. Nechala jeho ruku, aby se jí dotkla v klíně, pak mu zmáčkla erekci a musela pevně zatnout zuby, aby se nesmála, jak malá boule to byla ve srovnání s tím, co ji přivedlo do Nebeského klubu.

Jakmile ho tak stiskla, začal Erik hladově shazovat své šaty a pomáhal jí svléct rychle taky ty její. Chňapla po jeho chloubě, hrála si a pumpovala s ní, a on se při tom spouštěl dolů mezi její roztažené nohy. Nikola ho pevně držela, vodila jeho žalud tak, aby jí přejížděl podél dolních pysků a trochu ji zvlhčil, a skoro tím způsobila, že se Erik udělal hned tam venku. Když pak zoufale hledal, kudy do ní vniknout, zadržela jeho čurák pevně v ruce a poradila mu: „Miláčku, nezapomeň na kondom! Víš, co by se mohlo stát, kdybychom nebyli opatrní!“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Pracovní nasazení

  26. 1. 2021MartinDominant

„Co děláš?“ ozvalo se zničehonic zpoza mě. Trhnutím jsem uskočila a odkryla tak obsah stolu a jeho obsahu. „Ptám se co děláš!“ Chtěla jsem to zahrát nějak do ztracena, ale musel to vidět Vidět jak mě zaujal erotický časopis, a hlavně stránka, kde ženy a dívky všech věkových kategorií ležely nahé, spoutané, uspokojovány a se slastným výrazem ve tváři. „Nemáš mi náhodou jen uklidit pokoj?“. Ano… omluvila...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Bondage, Orál, Otrokyně, Submisivní

Velikonoční pomlázka

  13. 7. 2014Bobr

Sotva se rozednilo, spěchal jsem k Lídě, mé dobré kamarád­ce, na pomlázku. Nahlédl jsem do otevřeného okna a když jsem viděl, že ještě spí, potichu jsem skočil dovnitř a zavřel za sebou okno. „Co to děláš?!” posadila se na posteli a přitiskla si peři­nu na prsa. „Pšššt!” rychle jsem se svléknul a skočil k ní do postele. „Neblázni! Co když přijdou naši?” jenom vzdychla, když jsem jí povalil. „Když...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Podomní prodejci

  21. 12. 2019bobis

Jsem už starší pán v důchodu, ale ještě stále čilý a plný energie. Bydlím už několik let sám v malé vilce, v poklidné vilové čtvrti na okraji města. V naší ulici jsou vilky jen na jedné straně ulice, na druhé straně ulice je zčásti travnatá plocha, staré už dávno nepoužívané dětské hřiště a zanedbaný parčík. Dnes už tu není téměř žádný život, za celý den tu projede jen několik aut. Před zhruba 40 lety...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, BDSM, Bondage

Dlouhá noc

  12. 8. 2009Janina

Byla jsem zoufalá, když mne manžel po dlouholetém manželství opustil s veškerými úsporami, novým autem a mne velkoryse zanechal byt s velkou hypotékou. Moje kolegyně a zároveň dlouholetá kamarádka si však věděla rady. Věděla, že jsem byla vždy sexem posedlá a niž bych měla tušení na erotických stránkách mi sjednala schůzku. Dano, budeš překvapená, kdo o takovouto sice již obstarožní, ale stále zachovalou...  celá povídka...
Kategorie: sado maso, BDSM, Erotické pomůcky, Šukačky, Zralé ženy