Erotické povídky

Navždy věrná

Zrovna jsem dostala pozvánku na sraz s bývalými spolužáky, deset let po absolvování střední školy. Nevím, jestli se zúčastním, ale přimělo mě to přemýšlet o neuvěřitelných proměnách v mém životě tehdy a nyní.

Před deseti lety, týden po maturitě, jsem se stala sekretářkou ve středně velké firmě zaměřené na výrobky z plastů. Byla jsem docela pohledná (bruneta, šedé oči, dokonalá pleť, dobrá postava), ale stydlivá, zdrženlivá a panenská – perfektní produkt přísné výchovy mých rodičů!

Chlápci v provozu, prodejci, a dokonce i někteří klienti se mnou flirtovali a několik mě jich pozvalo na rande. S některými z nich jsem si vyšla, ale myslím, že se docela rychle rozneslo, že nejsem snadno k mání, a schůzek bylo čím dál tím méně.

Firma měla hezkou tradici, že sekretářkám k narozeninám vždy dávala tucet růží. K mým osmnáctým narozeninám, v listopadu, přišlo s mojí kyticí i pozvání od provozního ředitele Roberta Tomana na oběd v jedné z nejhezčích restaurací ve městě. Byla jsem nervózní, ale udělalo to na mě velký dojem a samozřejmě jsem přijala.

Restaurace byla v nejvyšším patře hotelu v centru města. Když jsme šli k výtahu, Robert mě zavedl stranou do výklenku v hale určeného k posezení. Sedli jsme si a on mě jemně vzal za ruku a podíval se mi hluboko do očí.

„Terezo, znáte mě už z kanceláře a víte, že můj styl je velmi přímý, ale nechci, aby to převládlo nad tím, co řeknu.“ Odmlčel se a usmál se na mě: „Opravdu k vám cítím náklonnost.“

Začala jsem se vyptávat, o čem to mluví, a on mě prstem umlčel: „Má drahá, jsem obchodník a chci vám udělat obchodní nabídku. Ta nabídka vyplývá ze skutečnosti, že ode dne, kdy jste k nám nastoupila, nejsem schopen dostat vás z hlavy, a přitom nikdy předtím jsem se s takovou posedlostí potýkat nemusel. Rezervoval jsem tady v hotelu pokoj, a pokud mi dovolíte, abych vás tu dnes směl milovat a potom v tom dál pravidelně pokračovat, příští pondělí nastoupíte do našeho kurzu pro prodejce. Víte samozřejmě, co by to pro váš životní styl mohlo znamenat. “

Přestože jsem byla v šoku, dokázala jsem si přesně představit, co to znamená. Vydělávala jsem sedmnáct tisíc měsíčně, bydlela jsem u rodičů, oběd jsem si nosila zabalený z domova a do práce jezdila autobusem. Kdybych prodávala, mohla bych za měsíc vydělat možná i trojnásobek svého současného platu.

„Pane Tomane, já... jsem velmi polichocena a velmi mě to láká, ale víte, nepěstuju aférky s ženatými muži.“ Cítila jsem, jak se červenám, ale pokračovala jsem: „Ve skutečnosti jsem pořád panna a ráda bych, aby to tak zůstalo až do mé svatební noci.“ Věděla jsem, že to zní banálně a pitomě a méně než přesvědčivě.

Robert se usmál: „Terezo, vaše sladké přiznání panenství jen zvyšuje mou touhu. Dovedu být velmi něžný.“

„Ale pojďme teď na oběd. Přemýšlejte o tom, co jsem řekl, a buď můžete můj návrh přijmout nebo oba zapomeneme, že jsme tento rozhovor někdy vedli. Na vaše současné zařazení ani na možnosti vašeho případného povýšení v budoucnu nebude mít vaše odmítnutí žádný vliv. Máte na to mé slovo.“

U nejdražšího oběda, jaký jsem kdy měla, byla moje mysl příliš zaneprázdněná, než abych si ho mohla vychutnat. Po praktické stránce jsem přemýšlela o tom, jak bych v prodeji mohla začít skutečně žít. Na emocionální úrovni jsem si připustila, že Robert je velmi atraktivní – pětačtyřicet, upravené vlasy sůl a pepř, perfektně oblečený a podle mých zkušeností vždy naprostý džentlmen. Byl určitě atraktivnější (co do vzhledu, osobnosti i společenské třídy) než kterýkoli jiný kluk nebo muž, se kterým jsem kdy chodila. Nakonec jsem si řekla, proč toho vlastně tolik nadělám kvůli tomu, abych byla poslední pannou o svatební noci v Česku.

Po obědě jsem Robertovi na jeho otázku odpověděla tichým úsměvem a nepatrným přikývnutím, šli jsme do toho hotelového pokoje a já jsem svého rozhodnutí nikdy nelitovala.

To odpoledne byl Robert laskavý a něžný; já byla ostýchavá a v rozpacích.

Když mě dovedl do pokoje, pomalu mě svlékal, líbal a dotýkal se mě. Když jsem byla nahá, hltal mě očima a zkoumal rukama a jazykem. Nemohla jsem uvěřit, že se to děje mně. Před tím odpolednem pro mě nejdál, kam jsem se kdy sexuálně dostala, bylo jen občasné krátké nešikovné zápasení s pubertálními kluky v autech.

Během několika minut měl Robert mé tělo nažhavené jako nikdy předtím a brnělo mě při každém jeho doteku. Po téměř hodině něžných a neuspěchaných pozorností přesunul svou hlavu dolů mezi moje nohy. Málem jsem ho odstrčila, ale líbilo se mi všechno, co mi až do té doby dělal, tak jsem se snažila uvolnit, i když mi roztáhl stehna dokořán.

Cítila jsem jeho nos ve svém ochlupení a potom jeho jazyk, jak se tlačí mezi pysky mé mokré kundičky. Úplně jsem se mu vzdala, když nasál můj klitoris mezi rty, a mně začal první orgasmus v životě. Prohnal se celým mým tělem a pamatuju si dobře, že z jeho intenzity jsem málem omdlela.

Právě jsem sestupovala z jeho výšin, když Robert natáhl ke každému mému prsu jednu ruku a stiskl mé tvrdé bradavky mezi prsty, při tom mě dál lízal. Začala jsem vrcholit znovu.

Když jsem se konečně dodělala, Robert mě ovinul přikrývkou a houpal mě ve své náruči, dokud jsem neusnula...

A když jsem se probudila, Robert se na mě usmíval.

„Moje drahá Terezo, teď bych se rád s tebou miloval.“

Zatímco jsem spala, sám se taky svlékl, a v tomto momentu položil mou ruku na svůj penis. Byla jsem jeho ptákem fascinovaná od prvního okamžiku, kdy jsem ho spatřila, a on mě asi tak půl hodiny instruoval, jak ho mám hladit a pak lízat, a nakonec, jak mu ho cucat a sát.

Brzy jsem se stala velmi zběhlou v umění kouřit ptáka, ale to první odpoledne jsem byla váhavá a nejistá. On byl trpělivý a vášnivý.

Robert mě nakonec převalil na záda a poklekl mezi moje stehna. „Uvolni se, drahá. Chci, aby sis to i ty užila.“

A to jsem taky udělala. Cítila jsem, jak se pysky mé kundičky roztahují kolem jeho penisu, když jej do mě jemně a pomalu zasouval. Připadal mi obrovský, horký a mocný. Potom jsem ucítila nějaký odpor, avšak on se tlačil dál pořád stejně pomalu, až k mé palčivé a rychlé bolesti, a najednou bylo moje panenství navždy pryč a já jsem byla mrdaná.

Ta ostrá bolest přešla v tupou a mírnou a brzy jsem si ten pocit, jak jeho mužství klouže do mě dovnitř a zase ven ze mě, začala užívat. Sklonil tvář k mým prsům a vsál do svých horkých úst nejprve jednu a pak druhou bradavku. Začala jsem se taky hýbat; zvedala jsem boky, aby vycházely vstříc jeho přírazům. Mrdala jsem ho jako on mě!

Rychle jsem se znovu blížila k orgasmu a Robert se na mě dolů usmíval: „Tentokrát se udělám s tebou, miláčku.“ A udělal se...

První noc mě Robert odvezl domů večer po desáté a od té noci se stal běžnou, ale velice soukromou součástí mého života.

Přesně podle jeho slibu, ostatně tak tomu u něj bylo pokaždé, jsem následující pondělní ráno seděla na intenzivním kurzu prodeje, jako vůbec nejmladší naděje v historii firmy. Jako kdyby mi to osud předurčil, osvědčila jsem se, jsem v prodeji velice dobrá a tu práci miluju. Jsem hodně prospěšná firmě i sobě (moc nechybělo, aby můj loňský roční příjem byl sedmiciferný).

Robert a já jsme v poměru pokračovali, scházeli jsme se třikrát, někdy i čtyřikrát týdně odpoledne, a nakonec pro nás pronajal malý šikovný byt plný saténových prostěradel, sexuálních hraček, kostýmů a různého hedvábného prádélka. Osobně pro nás také organizuje služební cesty a exkurze a kdykoli je to možné, bereme si pokoj pro dva.

Nikdy jsem o Robertovi nikomu neřekla a on říká, že já jsem také jeho malé tajemství. Bereme to tak, jak to je, a nesnažíme se, aby to bylo něco víc, než to být může. Jsme jeden druhému zcela oddaní; je to mnohem víc než pouhý sex a nepotřebujeme se vázat. Je ženatý, má úžasnou milenku a je bezpečný, protože si před lety nechal udělat vasektomii.

A jaký učitel to pro mě byl! Robert a já jsme vyzkoušeli téměř všecko, co jsme viděli nebo slyšeli – bondáž (mně se líbí být svázaná), bití (o to já nestojím, ale Robert se do toho někdy opravdu vžije), převleky, vibrátory, sexuální krémy, videa a někdy i obyčejný sex. Vždycky jsem v posteli dělala všechno, co po mně požadoval, a téměř vždycky jsem si to užívala.

Robertovi bude brzy 56 let a já žasnu nad jeho výdrží. Jednou z jeho oblíbených pozic stále zůstává kleknout si kolem mé hrudi, nalít želé nebo olej mezi moje přiměřeně velké kozy a mrdat mě mezi nimi. Říká, že orgasmus má vždy hodně intenzivní, když vidí, jak z něj jeho sperma stříká do mé otevřené pusy a na mou hezkou tvář...

Asi nejtěžší věcí pro mě je oddělovat ve svém životě vztah s Robertem a skutečnost, že jsem poslední čtyři roky šťastně vdaná.

Svého manžela Petra jsem potkala před pěti lety a málem jsem kvůli tomu svůj poměr s Robertem ukončila. Ale nemohla jsem. Nechtěla jsem. Znamenalo to pro mě příliš mnoho a s žádnou jinou částí mého života to nijak nekolidovalo. Bylo to jen pro mě a pro Roberta a já jsem se ho zkrátka nemohla vzdát. Trápila jsem se s tím několik týdnů, a pak jsem si řekla, že to pro Petra zůstane stejné jako pro všechny ostatní – můj čas strávený s Robertem prostě mimo náš sexuální byteček neexistuje.

Pravděpodobně tou nejperverznější věcí, jakou jsem kdy udělala, bylo sdílet svůj svatební den s Robertem, protože jsem chtěla, aby to i pro něj bylo mimořádné. Obřad byl naplánován na 18.00, takže první věcí, kterou jsem ráno ve svůj svatební den udělala, bylo to, že jsem své svatební šaty odnesla do našeho malého bytu.

Zavolala jsem Robertovi a řekla mu, že se tam setkáme, a než dorazil, vzala jsem si na sebe jen ty šaty, závoj a střevíce s vysokými podpatky. Když Robert otevřel dveře, pomalu jsem šaty zvedala, dokud se mu neodhalila moje nahá kunda. Se zavrčením mě stlačil dozadu na postel, strhl zip svého poklopce a jedním tvrdým zásunem mi do ní svého už pořádně tvrdého ptáka vecpal. Udělal se za pár vteřin.

Když popadl dech, začala jsem mu toho teplého, mokrého ptáka olizovat. Brzy byl zase tvrdý a přinutil mě kleknout si na kolena zadkem k němu a vpředu se opřít o ruce. Byla jsem stále v závoji, šatech a botách; Robert mi přehodil šaty přes záda, pak za mnou poklekl a zpomaleně se vtlačil do mé urousané mokré kundičky.

„Terezo, za tohle svatební pohoštění, které jsi mi nachystala, tě miluju o to víc. Myslel jsem na to, co bych pro tebe ještě mohl udělat, a rozhodl jsem se, že nechci, abys dnes večer byla kdekoli ve svém těle pannou.“

A současně s tím prohlášením vyndal svůj mokrý čurák z mé kundičky a přitiskl jeho žalud mezi moje zadní tváře. Nikdy předtím jsme anální sex neměli, ale věděla jsem, že právě to teď Robert chce. Dělala jsem, co jsem mohla, abych mu ten vstup usnadnila, ale přesto i tak mi tam působil ohromný tlak, který trval, dokud nebyl ve mně úplně uvnitř. Brzy jsme našli svůj rytmus a já si nakonec své první mrdání do zadku užila.

Když skončil, převlékla jsem se do oblečení pro ven a vrátila se domů. Nikdy jsem nikomu neřekla, kam jsem toho rána šla, ale musela jsem se smát, když jsem zjistila, že jedna z mých tetiček přesvědčila zbytek rodiny, že jsem odnesla šaty na faru, aby mi je kněz požehnal!

Ten večer měl pro mě Robert připraveno ještě jedno vlastní překvapení. Když jsem se šla převléct a opustila na chvíli svatební hostinu, Robert vklouzl do mého pokoje a do mě na rychlovku. Do čista jsem ho olízala a oba jsme zas spěchali ven – to celé zabralo jen pár minut. Asi o půl hodiny později, v hotelu, když do mě Petr vstupoval úplně poprvé, jsem považovala za nadmíru případné, že je moje kunda už plná Robertova lepkavého spermatu a má ústa po něm stále chutnají.

S výjimkou té svatební hostiny a jednoho nedávného incidentu jsme ale s Robertem nikdy neudělali nic, co by mohlo ohrozit naše manželství nebo naše profesionální postavení.

Omezujeme náš kontakt na kancelář, výlety, náš tajný byt a vzácné společenské akce. Právě na jedné z těchto společenských událostí jsem se zachovala k naprosté spokojenosti nás obou...

Petr a já jsme pořádali velké výroční barbecue a Robert a jeho manželka tam byli taky. Asi v polovině odpoledne jsem řekla Petrovi, že musím Robertovi ukázat nějaký problém, protože chci, aby na něj podíval a pomohl mi s ním. Odvedla jsem Roberta do pracovny a zavřela za námi dveře.

„Takže, jakýpak velký problém máš, Terezo?“ zeptal se Robert, když sáhl po mých kozách. Zasmála jsem se, padla na kolena, rozepnula mu šortky a vsála do pusy jeho tvrdnoucího ptáka. Během několika vteřin byl dokonale tvrdý a já jsem spustila svoje šortky a kalhotky a ohnula se nad Petrovým stolem. Robert mi vrazil ptáka do kundy a rychle a prudce do mě bušil. Při každém tvrdém šťouchu jsem vyhekla a brzy mně začal nádherný orgasmus. Robert mě zanedlouho následoval a pak jsme se rychle upravili a připojili se zase ke společnosti.

Petr mě políbil na tvář a divil se, že Robert můj problém tak rychle vyřešil.

Chichotala jsem se, skoro jsem slyšela, jak mi Robertovo semeno tichounce čvachtá v kundě. „Miláčku, měl bys vědět, že bych od něj nechtěla nic, co by nemohl zvládnout za pár minut. Tohle je přece párty!“

Neptejte se mě, co bude dál. Petr mluví o tom, že budeme mít děti. Robert mluví o odchodu do důchodu. A já jsem dostala velice atraktivní nabídku přejít do opravdu velké společnosti. Jenže já si prostě neumím představit svá odpoledne bez Roberta.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Vodnice

  12. 6. 2016Bobr

V sobotu, časně ráno, mě probudilo neodbytné řinčení zvonku. Otráveně jsem vylezl z postele, natáhnul na sebe slipy a šel ke dveřím. Otevřel jsem a za nimi... vodnice!Alespoň tak mi to připadalo. Za dveřmi stála sousedka Vlasta a z vlasů jí kapalo. Také tenkou šatovou zástěru měla promáčenou tak, že skoro neskrývala její pevná prsa a bradavky jako kdyby se tou tenkou látkou chtěly prodrat. Vlastě...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Orál

Vzpomínka na mládí

  11. 12. 2015Bobr

Drželi se za ruce a šli k remízku, kde poblíž potůčku bylo jejich místečko. Nedočkavě se k sobě přitiskli, aby se mohli líbat. Jeho ruka se jí svezla na prsa a začala je hladit. Chtěla něco říct, ale jeho jazyk v ústech tomu zabránil. Když jeho ruka zajela pod tričko a dostala se i pod podprsenku, lehce se zachvěla, ale potom si nechala příjemně mačkat bradavky, až jí z toho přebíhal mráz po zádech. „Né,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Teen, Šukačky, Orál

Zapomenutá flashka

  19. 4. 2015Neznámý autor

Prohledala jsem všechno, ale svoji flashku jsem nemohla nikde najít. Bylo to jasné, musela jsem ji zapomenout ve studovně městské knihovny. Pořád se teda mohlo stát, že jsem ji někde ztratila, ale vybavovala jsem si, jak jsem ji ve studovně vytáhla z počítače, položila vedle sebe a pak ji tam asi zapomněla. No, naštěstí jsem na ní snad neměla nic důležitého. Ale… Sakra!!! Na té flashce jsem přece měla...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Šukačky, Submisivní, Mix

Klára Díl 2. Spím, či bdím…?

  5. 8. 2020Stalinka

V obchoďáku jsem si zašla na záchod, z kabelky vytáhla šminky a udělala si z ksichtu obličej. Nesnášela jsem, že jsem musela vycházet bez líčení a upravovat se někde na hajzlech. Ale už jsem si zvykla. Vyšla jsem jiným vchodem, nadešla si a vrátila se k tomu správnému, kde jsem už viděla Marka s… S kytkou v ruce! „Kde je Karel?“ zeptala jsem se místo poděkování za celkem, to musím uznat, pěknou kytku. „On…,...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Znásilnění, Mix