Erotické povídky

Dva pro Báru

Celé slunné odpoledne to pro čtyři teenagery byla zábava. Párty se konala v domě Báry, jejíž otec byl prozíravě někde pryč. Velký dům na správné straně města, vzadu na zahradě bazén, rodina si žila dobře. Už se blížil večer, když zaslechli trojí zatroubení automobilového klaksonu, signalizující, že Danu si přijela vyzvednout její máma.

Tři zbylí se rozhodli pro legrácky v bazénu. Honili jeden druhého, cákali na sebe, smáli se, podplavávali a strkali, dokud se ze všeho toho vzrušení neunavili. Dva kluky vedle bazénu přesto dál dráždila Bářina vystavená kůže. Proti přání otce, ale se souhlasem matky měla na sobě skrovné dvoudílné plavky, které dělaly co mohly, aby její tělo nezakrývaly.

Filip sroloval ručník do tuhé hadice, popadl ho a plácl zezadu Edu do nohy. Potom to neúspěšně zkusil i s Bárou. Začalo pronásledování; běžel za ní kolem bazénu a máchal ručníkem za jejími zády. K honičce se přidal taky Eda. Byla rychlá, rychlejší než si mysleli, a zmizela v chatičce u bazénu. Chycená v malé kabině, běhala tam kolem futonu a oba kluci za ní.

Potom zakopla a přistála na futonu. Eda se jí vysmíval a prsty jí lechtal na chodidle. Mlátila kolem sebe a on chtěl její nohu pevně zachytit. Když se mu to nepovedlo, zkusil ji přidržovat za boky, což v ní vyvolalo bouřlivý výbuch smíchu. Filip se při tom zmocnil jejích rukou, a aby ji trochu znehybnil, zvedl je a držel jí je nad hlavou.

Edovy ruce zahájily cestu na sever, až prsty dosáhly do jejího podpaží a šimraly ji tam. Dívka se při jeho pohybech kroutila a točila. Jak se přetáčela a snažila se vyhnout jeho dotírání, jeho ruce se jí náhle ocitly na prsou. Zprvu neúmyslně, ale ruka už na červených nylonových plavkách zůstala ležet. Bára se ztišila a když si pak ta ruka začala pohrávat s lemem plavek, ležela zcela bez hnutí.

Oběma rukama objal její kozičku a ucítil, jak se mu při tom krev hrne do ocasu. Filip, který ji stále držel za ruce spojené nad hlavou, na tom byl stejně. Když ležela pořád tiše, vzal si Eda obě její kozy do dlaní. A jelikož nic nenamítala, pomalu zvedal nahoru tenkou tkaninu plavkové podprsenky, která se pružně napínala, až se posunula k jejímu krku, kde si ji převzal Filip a stáhl ji přes natažené paže.

Oba kluci poprvé zblízka uviděli nahá ženská prsa a jen je to ještě víc povzbudilo. Někde v jejich mladých myslích byly jisté rozpaky, ale ani stopa nejistoty ohledně toho, co mají dělat dál. Eda vzal mezi prsty bradavku a druhou rukou šátral po té druhé. V místnosti bylo naprosté ticho, při tom, jak si hrál, se neozval žádný zvuk. Impulzivně sklonil hlavu a nechal svůj jazyk hltavě útočit na její do kužele vytvarovanou kozu. Filip ji pořád pevně držel, ale už to nebylo třeba. Edova volná ruka začala popotahovat za spodní díl bikin.

Bylo slyšet, jak Filip vzdychl, když se jí spodek plavek dostal ke kolenům, ale v tu samou chvíli vydaly nepatrné zasténání i rty nebohé dívky. Edova ruka se na jejím z plavek zcela vysvobozeném těle hned vydala směrem ke kožešince, která jí zakrývala pindičku. Bára bez známky zaváhání roztáhla nohy.

Edův prostředníček sondoval vyprahlé pysky její kundy a hledal místo vstupu. Vtlačil prst mezi svraštělé záhyby a dostal se do teplého místečka, kde ještě nikdy předtím nebyl. Nebylo to tam takové, jak napřed očekával, ale jakmile mu byl počáteční vstup povolen, začalo se to měnit a ve chvilce pociťoval mírnou vlhkost. O minutu později už byla pěkně promazaná, protože jeho prst lehce klouzal dovnitř i ven z její dírky. Byla dobře připravená na to, co mělo přijít. Nebylo to pro ni poprvé, kdy šukala, ale bylo to poprvé se dvěma najednou.

Prstem zabořeným až po kořen točil Eda doprava a zase zpět tak, že se mu její slizká tekutina hromadila na kloubech.

Potom se nadzvedl a stáhl si plavky ze zadku. Uvelebil se mezi jejíma dlouhýma opálenýma nohama a svým ptákem šátral po mladé kundě své paní. Bářiny stydké pysky už byly znatelně zvlhlé a umožňovaly mu vysněnou píču snadno trefit. Vyrazil tedy vpřed a vnikl tam na první pokus. Z jejích úst vyšel slyšitelný vzdech a koutky úst se jí pozvedly do lehkého úsměvu souznění. Eda jako novic ale nečekal, že útok orgasmu přijde tak rychle.

Po žalostných dvou minutách akce se jeho zadek vzepjal a on energicky zajel dolů tak hluboko, jak jen to bylo možné, ve snaze oplodnit všechna čekající vajíčka. Cítil přitom, jak se jeho citlivý žalud začíná škubat a zvětšovat, jak hluboko v jeho tříslech vzniká pohyb a semeno cestuje z jeho prostaty a pytlíku celou délkou té nabušené roury, dokud nevystříkne z malé štěrbinky na konci jeho ocasu.

Držel teď ptáka pevně na místě; její kunda byla ještě mladá, chutná a bezpečně semknutá kolem chlapcova čuráku. První výstřik stačil k zaplnění její dutiny, následující výtrysky zalévaly vnitřek jejího těla, dokud se pár pramínků nezačalo cedit ven. Většina semene byla zachycena hluboko v pochvě. Nevzdával se, silně tlačil svůj ocas dál, dokud nebylo zcela zřejmé, že už ochabuje.

Filip mezitím přidržoval Bářiny ruce stále slaběji, až je pustil úplně. Stál vedle spojeného páru a čekal, že přijde na řadu, až Eda uvolní místo mezi jejíma nohama. Těla obou mladých kluků byla zřetelně odlišná, v naprostém protikladu. Edův pták byl splihlý, pokrytý spermatem, s hustou bílou kuličkou, která se klimbala na jeho zvadlé špičce a nechtěla ukápnout, zatímco Filipův čurák stál v pozoru a mířil mu na bradu. Byl zřetelně větší než Edův, jak co do délky, tak po obvodu.

Stáli vedle sebe a prohlíželi si Báru, která měla oči stále zavřené a roztažené nohy ohnuté v kolenou. Jemné blonďaté chlupy na její píče byly dole umatlané, přitisknuté k tělu s výraznou dírkou v otvoru kundy. Napřed se tam objevila slabá skvrna vazké zbarvené tekutiny. Flek postupně získával na objemu, až se z něj vyklubal ejakulát nahromaděný v útrobách její prciny. Semeno, které tam Eda předtím vpravil, začínalo opouštět svou dočasnou rezidenci. Eda se nemohl ubránit hihňání, jak na to oba fascinovaně zírali.

Hustá, skoro želatinová kapka semene ulpěla na jejích pyscích a zvětšovala se. Možnost otěhotnění je vůbec nenapadla. Byl to ohromující pohled, nikdo z nich by byl před hodinou neuvěřil, že by k tomu mohlo dojít. Filip začínal být rozčilený, byl už hodně dychtivý pustit se do toho.

Vklouzl mezi její roztažené nohy a začal se třít o její teplé tělo. Změna polohy pro ni znamenala, že prosakující sperma teklo dál a tvořilo korálky shromažďující se na její panenské prdelce. Filipův pták hledal vstupní cestu všude kolem a narazil přitom na její zadní branku. Cítil tam vlhkost a tak zkusil zatlačit, ale Bára se na futonovém polštáři posunula víc dolů, aby se takovému pokusu vyhnula. Filip poznal, že nebyl ve správném místě, sáhl pod sebe, chytil ptáka a klouzal s ním kolem, hledal píču.

Špičkou žaludu ucítil vlhko a postupoval nahoru, odkud semeno vytékalo. Filip byl jiný, než jeho předchůdce, nejel plnou parou vpřed. Pomalu hledal otvor, teď celý pokrytý Edovým příspěvkem, našel díru a vložil do ní jen hlavičku zvířete připojeného vpředu k jeho tělu.

Pomalu ho dostával do dívky, vstupoval do ní opatrně. Když ucítila velikost toho, co do ní zasouval, dívčina oční víčka se zvedla a ukázaly se její oči, přebíhající kolem. Byla zvyklá na menší čuráky teenagerů v jejím věku, jenže ten Filipův byl plně vyvinutý, už v pánské velikosti. Nebolelo to ale vůbec, pomáhalo Edovo sperma, které se z ní uvolňovalo a rozmazávalo po celé délce, až k jeho kořeni tam, kde se bořil do jejích pubických chlupů.

Zajížděl dovnitř a vyjížděl ven beze spěchu, na dokončení aktu nechvátal. Přídavné mazání napomáhalo hladkému chodu; ve skutečnosti ho bylo tak moc, že kolem pysků na kundě pěnilo a vytvářelo na ní malé bublinky. Po nějaké době, která dívce připadala jako věčná blaženost, se jemu začal hlásit orgasmus. Měl stejně jako Eda spoustu potlačovaného semene, které potřebovalo uvolnit.

Z masturbace věděl, že ve chvílích vyvrcholení má rád pocit pouze lehoučkého tření. S žaludem zanořeným jen tolik, aby nevykukoval, proto teď dělal sotva znatelné šťouchy, dokud plně nevystříkal do její čekající kundy celou svou velkou nálož.

Bára byla plná semene od dvou kluků, většina toho od Edy už ale vykapala ven a hromadila se na pyscích její prciny a na Filipově čuráku, a něco taky nakapalo ven na žlutě květovaný polštář futonu a udělalo tam loužičku. Filip odpočíval na kraji futonu a znovu se na ni díval, jak z klína roní pramínek šťávy. Tentokrát to vypadalo jinak než předtím. Jeho pták zanechal pysky její píči rozevřené a růžový vnitřek byl dobře vidět.

Pak to začalo, jeho sperma nebyla hustě lepkavá substance jako od Edy, nýbrž vodově průsvitná tekutina, která z její kundy volně vytékala. Tenký proud tekl dolů přes její prdelku a střádal se do louže vedle jejích půlek. Bára napínala svaly ve své pindě a napomáhala tomu, aby ven vyteklo ještě víc.

Byla jaksepatří umazaná. Teď, když už hlavní práce byla dokončena, musela se ještě udělat špinavá práce s úklidem. Postavila se, vzala ručník a vyčistila polštář. Potom roztáhla nohy a trochu přičapla, napřed si očistila prdelku, potom otřela znečištěná stehna a mazanici kapek visících jí z pičky. Cítila prázdnotu, po semeni, které vysušila, a taky z toho, že už v sobě neměla Filipův čurák, a ještě by chtěla.

Avšak po tomto odpoledni šel každý svou cestou; v ní pořád zůstávalo sperma z plavání a kluci si celou cestu domů o tom povídali. Chtěli si to zopakovat, ale to se už nikdy nestalo, aspoň ne s Bárou.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Story VIII

  25. 2. 2012laura

Denisino vědomí bylo plně zaměstnáno Eviným jazýčkem, něžně rejdícím mezi rtíky její rozdrážděné kundičky, takže zcela zapomněla na moje péro. Sice jsem se před chvílí svojí sexy sestřičce udělal do pusy, ale práce jejích ručiček a jazýčku mě pomohla k další erekci. Teď její snažení bylo přerušeno příchodem Evči. Doufal jsem, že po prvním číslu teď vydržím o něco déle a můžu tak uspokojit obě nenasytné...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Incest, Lesbičky, Petting, Teen

Pavla

  3. 8. 2021bobis

Pavla je zatím ještě mladá holka, je jí sedmnáct. Dvakrát týdně chodí cvičit aerobik, a tak má docela pevné a vysportované tělo. Nic se na ní neklepe. Ale to není jen cvičením, zdědila postavu po své mamce. V žádném případě to není nějaká vychrtlá holka. Má všeho tak akorát. Je docela hezká, sympatická, a dokonce i inteligentní. A proto na ni kluci doslova letí. Ale Pavla není nějaká kytička, kterou...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Prstění, Párty, Striptýz, Teen, Voyeur

Holka na hlídání

  17. 5. 2022jentaknekdo

1 Náhradní máma Radka si broukala, když si do školní tašky dávala věci, které si chtěla vzít s sebou. Nevěděla přesně, co si má vzít, protože to bylo po prvé. Byla tak vzrušená, že nedokázala sedět v klidu, po dnešním večeru bude moct pravdivě říkat, že je chůva. Na tenhle večer se těšila už léta. Spousta holek se starala o děti, už když jim bylo dvanáct nebo třináct, ale její rodiče by ji nenechali...  celá povídka...
Kategorie: Bisex, Grupáč, Mix, Orál, Prstění, První sex, Teen

Češtinářka 5

  20. 4. 2017Bobr

„Ty bys to hodně chtěl, viď,“ zvedla hlavu, když jsme dopili. „Tak ale musíme do koupelny!“ zvedla se a pomalu šla dovnitř. Šel jsem za ní a cestou jí hladil po tom rozkošném zadečku, co se přede mnou vlnil. Vešli jsme do koupelny a Markéta se na mne zadívala, jako kdyby ještě nebyla rozhodnutá. Ale potom se rozkročila a zasunula ruku mezi nohy. „Počkej, já sám!“ lehce jsem jí odstrčil ruku, co se...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Orál