Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 2. 3. 2021

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Návnada

Tou návnadou jsem tehdy byla já sama. Stalo se to v tom roce, kdy jsem dostala první podprsenku s košíčky velikosti C. Už několik měsíců před tím mě hruď svědila a bylo mi nepříjemně a pásky na mé kůži často nechávaly bolestivé rudé šrámy.

Když jsme s matkou kupovaly novou podprsenku, prodavačka okamžitě viděla, že už se v košíčcích B tísním moc dlouho a nutně potřebuju dostat větší velikost.

„Bože, ty už jsi stejně velká jako já,“ řekla má matka udiveně.

Bylo to mnohem pohodlnější. Věděla jsem, že ve škole budu ve své deváté třídě jedinou holkou s košíčky C, a ta skutečnost, že halenka mi bude trčet nejmíň o dva centimetry víc dopředu, bude poznat. Byla jsem z toho trochu rozpačitá, ale taky pyšná.

Je mi trapné to přiznat, ale většinou jsem si to tajně užívala, když toho kluci kolem mého hrudníku dost nadělali a holky na to závistivě koukaly. Začalo to v sedmé třídě a nikdy mě to nepřešlo. Jsem pořád ve škole – teď učím – a chlapci stále slušnou část každé vyučovací hodiny věnují studiu mých mléčných žláz.

Tehdy jsem byla patnáctiletá ne-panna. Měla jsem sex se čtyřmi různými kluky a s žádným z nich to nebylo nic úžasného, i když s tím posledním jsem to zkoušela nejmíň desetkrát.

Udělala jsem se jen jednou, při předehře na předním sedadle v autě, když mě hladil a dráždil přes kalhotky, ale to bylo jedinkrát, kdy jsem se udělala s klukem, a jinak jsem se udělala jen párkrát při masturbaci.

Nová podprsenka 34C představovala pěkné bavlněné bílé prádlo. Den nato jsem navštívila svou nejlepší kamarádku Danu a řekla jí o své nové velikosti; hned se zajímala a navrhla mi vyzkoušet si nějakou pušapku, aby bylo vidět, jestli mám dekolt.

Jelikož její máma měla 34C jako já a byla někde na nákupech, vklouzly jsme do její ložnice, půjčily si jednu její push-up podprsenku a já si ji zkusila. Když jsem se podívala do zrcadla, byla jsem docela ohromená. Mezi mými prsy bylo pěkné, zřetelně viditelné úžlabí. Měla jsem dekolt.

Konečně ze mě byla žena. Vlastně jsem si to říkala už dřív, když jsem měla první menstruaci, a pak když jsem ztratila panenství, a pak když jsem měla první orgasmus. A když jsem viděla, jak má prsa vypadají v té pušapce, ten pocit „teď je ze mě opravdu žena“ se dostavil znovu.

Bylo to v roce, kdy jsem měla svého prvního staršího muže. K tomu ale došlo až o pár měsíců později, o letních prázdninách. Jmenoval se Felix. Byl manželem matčiny bývalé spolužačky Alice, a přijel k nám s ní na prodloužený víkend na návštěvu. Byl vysoký, pohledný a tmavovlasý. Měl svalnatou postavu, ne jako nějaký kulturista, byl jen dobře formovaný.

Byla to náklonnost na první pohled. Nikdy předtím jsem se s ním ještě nesetkala a něco ve mně udělalo bum bác. Slečna Číča se probudila a řekla mňau. Alice mě objala a představila Felixe, který mi potřásl rukou, a dotek jeho ruky byl jako dotek Boha. Usmál se na mě a já byla uvnitř najednou slabá.

Všichni se hrnuli dovnitř a zas ven nakupovat a dělat to, co dělají turisti, a o mě se nikdo moc nestaral. Při první příležitosti, kdy jsem s Felixem mohla sama promluvit, jsem s ním flirtovala. Odvážel mě někam s Alicí a bavili jsme se v autě. Byl inteligentní, okouzlující a milý.

Jsem si jistá, že Alice zaregistrovala, jak na něj beru, ale bylo mi to jedno. Netvářila se jako že mi vyškrábe oči, i když Felix mi později řekl, že jemu vyhrožovala, že mu oči vyškrábe, pokud si se mnou bude zahrávat. Myslím, že ta skutečnost, že ve mně všichni kromě Felixe stále viděli malé dítě s rovnátky, a ne holku s největšími kozami ve třídě (jak si toho mohli nevšimnout?), Alici i mé rodiče zaslepila natolik, že neviděli, co se děje.

Následujícího rána byl Felix brzy vzhůru a pomáhal mému bratrovi s nějakou hrou na počítači v pracovně. Po Alici a mých rodičích nebylo ani stopy, tak jsem si dala hodně rychlou sprchu a lenivě se loudala do pracovny, na sobě jsem neměla nic jiného než ručník kolem trupu a na hlavě kolem vlasů další.

Felix mohl vidět mé nohy až k zadnici a vpředu mi z ručníku vykukoval ten malý dekolt. Bráška byl příliš zaujatý hrou, než aby mi věnoval pozornost.

Neměla jsem brýle a bylo to poprvé, co mě Felix viděl bez nich. Myslela jsem si tenkrát, že v nich vypadám tak trochu jako sova, a docela jsem viděla i bez nich, jen číst jsem nemohla.

Jen tak jsem s Felixem klábosila a on si mě prohlížel. Věděla jsem, že ví, že s ním flirtuju, a on se ani nesnažil skrýt, že obdivuje mé tělo. Dovolila jsem si naklonit se přes brášku a nadzvednout ručník na zádech ještě o kousek výš, aby nad nohama viděl i začátek mé zadnice. Neměla jsem žádné spodní prádlo a snažila se jak to šlo, aby to věděl.

Flirtováním s ním jsem strávila dobrou půlhodinu a zvládla jsem pak vyjít nahoru a převléknout se, aniž by mě rodiče nebo jeho manželka viděli. Nemohli jsme před mým bratříčkem opravdu nic říkat, ale věděla jsem, že se mu líbím a přitahuju ho. O Alici ani o to, že je ženatý, jsem se nestarala ani v nejmenším.

Večer jsme všichni hráli karty a já se zeptala, jestli by mě někdo mohl odvézt do obchodu, dívala jsem se při tom přímo na Felixe. Doufala jsem, že budeme sami a na zpáteční cestě možná někde zaparkujeme, a příroda udělá svoje a on mě třeba políbí. Alice, která se soustředila na hru, řekla: „Na co se ptá?“ a Felix řekl (hodně divným hlasem): „Chce, aby ji někdo zavezl do obchodu,“ znělo to, jako bych byla malé dítě, které všechny jen otravuje, a moje máma zvedla hlavu a řekla: „Co potřebuješ, drahá?“ a já jsem zrudla a odpověděla: „To nevadí, obstarám si to zítra.“

A jakmile jsem to řekla, omluvila jsem se a odešla od stolu. Bylo mi trapně, zdálo se mi, že na mě svítí velký reflektor, a že Alice i moji rodiče prokoukli můj průhledný pokus vylákat odtud Felixe samotného.

Ovšem, jak jsem si uvědomila až později, máma i Alice si myslely, že potřebuju tampony, a proto se chovám tak směšně, a to, že se musím se vzdálit, to jen potvrzuje.

Vycházelo mi, že zřejmě nejsem předurčena k tomu, aby mě Felix políbil, ale o dva dny později jsem dostala další šanci. Táta, máma a sestra šli do kostela a Alice šla s nimi, zatímco Felix ještě spal. Máma se naklonila do mých dveří (já taky byla ještě v posteli) a požádala mě, abych Felixovi, až vstane, udělala nějakou snídani. Vrhla na mě ten pohled jako ‚nic nezkoušej‘, ale myslím, že si z toho moc starostí nedělala.

Takže všichni odjeli, kromě Felixe a mého malého bratra, a pak jsem zaslechla bouchnout dveře, to když vypadl i bráška, který si odešel hrát s kamarády ze sousedství. Křičel, že jde k Míšovi nebo jak se to dítě jmenovalo, a byla jsem si docela jistá, že na pár hodin od něj bude pokoj. Felix a já jsme tedy byli konečně sami a já jsem pro to ani nemusela nic udělat. Děkuji ti Bože, řekla jsem si.

Rychle jsem vstala z postele a udělala se hezkou. Stále jsem byla v pyžamu a rozhodla jsem se, že spodní díl prostě ztratím a ukážu nohy, vyjdu jen tak. Horní díl mého pyžama byl dost velký na to, aby mi skoro zakryl zadek. Neměla jsem podprsenku a seštípla jsem si bradavky, aby mi i přes látku stály.

Pak jsem vešla dovnitř a probudila Felixe.

Spal. Přikrývku měl vytaženou až na hruď a na sobě měl tričko. Stála jsem u kraje té rozkládací postele a strčila do něj. Promnul si oči a probudil se a já jsem se na něj usmála.

Má stehna mohl vidět celá až ke kalhotkám. Kontrolovala jsem se předtím v zrcadle a věděla jsem, co vidí – mou naditou číču v těsných kalhotkách drze vyboulenou. Cítila jsem narůstající výron energie tam dole v oblasti zadku – boků – číči, a starý mons Veneris se tam rýsoval velice zřetelně.

Felix si toho zpočátku nevšímal, ještě se probouzel a vytíral si spánek z očí. Rozsvítila jsem lampu. To už si toho všiml. Dobře si prohlédl moje plná stehna a utažené kalhotky a hrudník bez podprsenky.

Vylezla jsem na postel, sedla si obkročmo na něj, pohrávala si s jeho škrábajícími vousy a řekla: „Vstávej, ospalče. Mám ti dát snídani.“

"Kde jsou všichni?"

„Všichni šli do kostela, kromě mého bratra, a ten si šel hrát ven, takže jsme úplně sami.“ Náznak, nápověda. Nemohla jsem to udělat jasněji než takhle.

Pochopil ten pokyn. Na tváři měl široký úsměv, cuchal mi vlasy a řekl: „Dobrá, tak proč nějakou snídani neuděláš? Jdu si umýt obličej a za minutu přijdu dolů.“ Bylo mi líto, že mě hned v té posteli nepopadnul – byli jsme sami jen na pár hodin a čas utíkal – ale sešla jsem dolů a on se rychle oholil, nastříkal si trochu vody na obličej, učesal si vlasy a přišel za mnou dolů.

Já jsem si cestou odskočila do svého pokoje, našla hodně těsnou košili s opravdu hlubokým výstřihem a oblékla si ji pod pyžamo, a ještě jsem dva nebo tři knoflíčky shora rozepnula. Pak jsem si řekla radši neváhej, a rozepnula je všechny kromě posledního.

Pustila jsem se do snídaně – nic složitého, neuměla jsem moc vařit a nechtěla jsem náš čas marnit jídlem. Byla jsem nahnutá nad sporák, a když vešel Felix, sklonila jsem se ještě víc, abych ze spodní skříňky vyndala něco, co jsem vůbec nepotřebovala, a při tom mu ukázala svůj do kalhotek oděný zadek.

„Snídaně bude hotová za pět minut,“ řekla jsem, odkašlala si a otočila se, abych se na něj usmála. Opíral se o dveře a byl stále ve spodním prádle. Měl na sobě jen těsné triko, které prozrazovalo jeho jemné hrudní svaly, a spodky – no, jeho spodky, to byl vlastně jen suspenzor. Ani jsem nevěděla, jak se tomu říká, i když jsem to už jednou viděla. Měli to na sobě kluci v šatně. V tomhle toho na představivost už opravdu moc nezbývalo.

Měl velké, svalnaté nohy a silná stehna. Nohy byly jen mírně chlupaté, ne opravdu chlupaté, pokud víte, co tím myslím. A v tom svém suspenzoru měl velkou válcovitou bouli. Vypadalo to, že tam má nějakou baterku, nebo tak něco. Kdyby kluci měli velikosti pro košíčky na svém prádle, on by měl určitě velikost D.

Stál tam v těch dveřích, jako by pro mě pózoval, což taky dělal. Pod látkou jsem viděla obrysy jeho velkých těžkých koulí. Očividně zrovna vstal a napadlo mě, že je oblečen právě tak slušně jako já, protože jsem tam stála v kalhotkách ukazujících toho taky hodně.

Zírala jsem na něj a chtěla, aby přišel blíž a měla jsem lepší výhled. Všechny nápady, jak mu umožnit lepší pohled na mě, byly zapomenuty. Přála jsem si mít na nose brýle.

„Máme několik minut, než voda začne vařit,“ řekla jsem. „Proč nejdeš do obýváku?“ Prošla jsem dveřmi kolem něj a rukou jsem mu přejela po paži, když jsem ho míjela. On mě následoval. Sedla jsem si na podlahu, na perský koberec, se zkříženýma nohama, takže mé kalhotky byly jasně vidět.

Felix seděl na podlaze proti mně, jedna noha ohnutá v koleni stála chodidlem na zemi, rozkrok na koberci a ta velká boule v jeho prádle trčela tam, kde jsem ji dokonale viděla. Nonšalantně jsem natáhla jednu nohu a jako by mimovolně roztáhla stehna, abych ukázala víc ze svých kalhotek, v naději, že jsou dostatečně těsné a obrysy mé číči v nich správně vystoupí. Snažila jsem se poskytnout mu dobrý výhled.

Oči mu přebíhaly z mého obličeje dolů k mým kalhotkám a zase zpátky a kousal se do spodního rtu jakýmsi zkroušeně chlapeckým způsobem. Moje oči zůstávaly v jeho rozkroku, ale pokoušela jsem se sledovat i to, jak on svýma kontroluje můj klín, a všimla jsem si, že ta sexy boule v jeho suspenzoru sebou nějak poškubává.

Předstírala jsem, že zívám a protahuju se, načechrala jsem si vlasy a vystrčila poprsí, jak jen to šlo, způsobem nacvičeným před zrcadlem. Mé prsy se mi bez podprsenky sotva vešly do košile, jak jsem se protahovala, jejich velké hmoty se pod ní přesouvaly.

Podívala jsem se a znovu jsem viděla jeho bouli se škubnout. A jak jsem ji pozorovala, zvětšovala se. A zvětšovala.

Fascinovalo mě to. Zřejmě to způsobovala nějaká forma hydrauliky a připomnělo mi to zážitek z návštěvy koňské farmy, kde jsem byla svědkem toho, jak se hřebec připravoval obskočit klisnu. Když zachytil závan z klisniny vaginy (byla v říji), mezi jeho nohama náhle vyrostla ta velká dlouhá věc, rozvinula se jako hasičská hadice a ztuhla do dlouhé tyče, velké jako baseballová pálka. Kdyby u toho tenkrát nebyla má kamarádka Běla, natáhla bych se a dotkla se toho, abych ucítila, jaké to je. Až po létech mi došlo, že patrně prožívala erekci toho hřebce stejně jako já, a mohly jsme se domluvit. Přinutila jsem se přestat zírat na Felixovu erekci a podívala se mu na obličej. Byl brunátný, anebo se možná červenal. Nemohla jsem se rozhodnout. Já byla chladná jako okurka, protože jsem přesně věděla, co chce. Z nás dvou byl nervózní on.

Mluvili jsme o něčem bezvýznamném a já se jako v legraci zmínila o tom, jak je velký a silný, a zeptala jsem se, jestli můžu zkusit jeho svaly, a pak jsem se přelezla k němu a zkusila je. Zblízka hezky voněl. Nebo to možná byly jen naše hormony. Tiskla jsem jeho velké svaly a chichotala se, a cítila jsem, jak má číča začíná být náramně vzrušená.

On se mnou jen ironicky a výsměšně vtipkoval a vůbec s ničím nezačínal. Rozhodla jsem se, že budu muset něco udělat sama, aby se míč začal kutálet, tak jsem ho trochu odvážně a nepřímo vyzvala, aby se mnou zápasil, když jsem se ho zeptala, jestli si myslí, že je dost silný na to, aby mě položil na lopatky. No, minutku jsme z legrace zápasili a já se otočila a vykroutila z jeho sevření, kluzká jako úhoř.

Popadl mě a převalil se na záda, takže jsem mu padla na hruď a natáhla jsem se dolů, abych ho chytila za nohu, jenže když jsem to dělala, moje ruka se omylem dotkla jeho rozkroku a já ucítila tu jeho bouli. Ach můj bože, bylo to velké, tvrdé a teplé. Nedotkla jsem se toho úmyslně a vadilo mi, hodně, že on si může myslet opak.

Pořád jsem se snažila chytit dech a přestat se červenat kvůli tomu náhodnému osahávání, když v tom mě převrátil a já tam najednou ležela bezmocně na zádech a on byl na mně. Rukama mi tiskl ramena k zemi a jeho stehna se tlačila na moje a já cítila, jak mi ta velká suspenzorová věc mačká břicho.

Držel si mě pod sebou a já se chichotala a křičela a cítila, jak se mě ta velká boule dotýká, když on pomalu začal sklouzávat níž a já překvapeně rozpoznala jeho teplou erekci, otírající se mi skrz kalhotky o můj málo používaný štucel.

Měl mě přišpendlenou ke koberci a moje teď zcela rozepnuté pyžamo se shrnulo do stran. Mé vybrané přiléhavé triko perfektně obtažené kolem pevných prsů krásně zvýrazňovalo tvrdé bradavky, které přes látku vypadaly jako náprstky. Díval se na ně a díval se na mě, jak ztěžka oddychuju, a beze slova mě pomalu přes kalhotky drhnul tím přeplněným suspenzorem.

Cítila jsem tam jeho velký tvrdý banán. Měl už teď úplnou, na kámen tvrdou erekci. Já jsem dole vlhla a věděla, že můj malý chlapíček v loďce bude hezky brzy na hladině. Roztáhla jsem stehna od sebe a on mezi ně klesl jen o kousek, s tou věcí pohodlně uloženou v mé drážce a narážející mně do poštěváčku.

„Jsi tak silný,“ řekla jsem (jakmile jsem se nadechla), protože i s pouhými dvěma tenkými vrstvami bavlny oddělujícími naše genitálie jsme předstírali, že jen zápasíme, a že ta záležitost s našimi věcmi, které se o sebe třou, je jen náhoda, která nic neznamená. „Proč si to triko nesundáš, abych tvé svaly mohla vidět?“

„Dobře,“ řekl. Na minutu uvolnil ruce a já jsem se bez úspěchu pokusila osvobodit. Pak svlékl triko a já spatřila jeho velká ramena a svalnatou hruď.

„Pro pána! Jsi tak mužný,“ škádlila jsem ho. Je to kus, říkala jsem si pro sebe při obdivování jeho těla. Byl teď úplně nahý, kromě toho bederního pásku. Moje číča byla velmi vzrušená. Nevím o tom, že by kdy byla tak horká a mokrá pro nějakého muže před ním. Měla jsem vlhko v kalhotkách a přemýšlela o tom, jestli on ví o mém mazání a cítí jeho vůni.

„Teď jsi na řadě ty. Musíš si sundat tričko, abych taky viděl tvé svaly,“ smál se.

„Nech mě se posadit,“ řekla jsem, a když to udělal, sundala jsem si pyžamo, pomalu a škádlivě, jako striptérka.

Líbil se mu způsob, jakým se mé tílko vypnulo přes mé kozy a smál se a olízl si rty. Napjala jsem tričko ještě víc, abych předvedla svůj výstřih, a protože to pozoroval s velkým úsměvem, ušklíbla jsem se na něj a dráždila ho tím, že jsem si ho silou stáhla ještě o pár centimetrů dál. Už jsem mu ukazovala asi deseticentimetrový dekolt, a kdybych šla jen o kousek dál, bradavka by mi vyhupla ven. Naklonila jsem se dopředu a prsa si pažemi sevřela co nejvíc, až se propast mezi prsy změnila v kaňon.

„Tak jaké to je?“ dorážela jsem na něj měkkým, smyslným hlasem.

„To není fér,“ zasmál se. „Máš pod tím ještě triko. Musíš si sundat i tohle.“

„V žádném případě! Nemůžu,“ smála jsem se.

„Proč ne? Já jsem se taky svlékl a ukázal ti hruď,“ řekl, pořád s úsměvem.

„Protože pak bys mohl vidět moje – “ dramatická pauza „ – prsa.“ Dívala jsem se mu do očí a dodávala mu tím odvahu zajít ještě dál.

„Jaká prsa, ty malá uličnice?“

„Ty prsa, na které jsi zíral. Proboha, nemám ani podprsenku. Viděl bys všecko.“

„Myslím, že se budu muset podívat sám,“ řekl. Potom mě jako by v legraci popadl za tričko a začal mi ho svlékat. Bojovala jsem tak neefektivně, jak to jen šlo, a nechala ho vyhrát. Když to dokončil, zakřičela jsem a zakryla si nahé kozy rukama, zkřížila jsem si je na hrudi.

„Nemůžeš je vidět. Ne,“ řekla jsem.

„Na to se podíváme,“ odpověděl. Znovu se mnou začal zápasit a tlačil mě zpátky dolů a když jsem si bránila prsa, dostal se zas na mě nahoru. Potom mi razantně strhl ruce z hrudi a přitiskl je k zemi a moje krémové melounky se ocitly pod jeho pohledem nahé.

Vzal mé kozy s uznáním. „To je párek opravdu velkých prsů, co tady máš, děvče.“

„Děkuju,“ začervenala jsem se. Zatím je vidělo jen osm nebo devět kluků, a on byl první dospělý muž jiný než doktor a můj otec (nedopatřením).

„Myslím, že je máš větší než Alice.“ Alice nosila polstrované podprsenky a ani s vycpávkami je neměla tak velké jako já.

"Myslím, že ano." (Dotkni se jich! Pokoušela jsem se působit na něj telepaticky.)

„Jak ti říkají kluci ve škole?“

Strašně jsem se začervenala. „Zvykli si říkat mi ta kozatka. Začalo to v sedmé třídě, když mi ty věci začaly na hrudi růst.“

„Beru to tak, že je máš větší než ostatní děvčata.“

„Ano. Byla jsem pravděpodobně jediná holka v sedmé třídě, která už potřebovala skutečnou podprsenku, a nejen tu sportovní. Jedna z holek si schválně brala skříňku vedle mě, aby mohla zírat. Ptala se mě, co jsem dělala, aby mi tak narostly.“

„A pořád rostou?“

„Samozřejmě. Právě jsem přešla na košíčky C,“ řekla jsem hrdě. „Pravděpodobně budu mít D, než dostuduju, a doufám, že tím to skončí, protože víc už by bylo nepohodlné.“ (Což se stalo, přání se mi vyplnilo a o několik let později jsem skončila u velikosti D.)

„Máš taky hezké velké bradavky. Jsou vždycky tak tvrdé?“

„Ale vždyť nejsou tak tvrdé.“ Ve skutečnosti byly tak tvrdé, až bolely.

Podržel obě mé ruce svou jednou, a za moje bradavky zatahal tou volnou a já málem umřela. Byla jsem jako v nebi, když jsem cítila, jak se mě tam dotýká. Myslím, že jsem musela zčervenat v obličeji a lapat po dechu. Také on těžce oddychoval.

„Ach bože. Nikdo se mě nikdy předtím takhle nedotkl,“ řekla jsem.

„Tomu nevěřím. Vsadím se, že už ti na ně sahalo několik chlapců.“ „No, možná pár.“ Vůbec mi to nepřipomínalo to, jak jsem kdy předtím byla osahávaná, snad s jedinou výjimkou – když jsem vůbec poprvé měla ruku kluka pod podprsenkou, což tenkrát pro mě bylo velkým překvapením – nejen, že tam mám jeho ruku, ale že je to dobrý pocit. „Nejsem sexuálně moc zkušená. Jestli chceš, můžeš se jich ještě trochu dotknout.“ Stejně to určitě měl v úmyslu. Jemně je pohladil a pusa se mi otevřela a já jsem hlasitě vzdychala v opojení z jeho velkých mužských rukou, které se mazlily s mými prsy. Chvíli je jen hladil a pak mi je začal mačkat a hníst, a bylo to úžasné a sexy. Bradavky mi vyčnívaly dál, než jsem tušila, že by mohly.

Mezitím v oblasti rozkroku věci tekly rovnou dolů. Znovu mi ležel mezi nohama (myslím, že jsem je musela rozevřít) a začal s těmi pomalými pohyby nahoru a dolů, podél mé drážky, a mé kalhotky to všechno musely vsakovat. Byly pořádně promočené a opravdu kluzké, protože moje vagina parádně slintala a on stále klouzal nahoru a dolů přímo v její štěrbině.

Já se pod ním rytmicky prohýbala, aniž bych si to vůbec uvědomovala, až po chvíli jsem to začala dělat záměrně, protože to byl dobrý pocit. Natáhla jsem ruce a dotkla se jeho zadku. Suspenzor ponechával větší část jeho hýždí odkrytou a já nemohla odolat, musela jsem je svírat a on mi to oplácel tím, že mi ohmatával prsa. Měla jsem dvě plné hrsti jeho nádherného zadku a jak se na mě pohyboval, za ten zadek jsem si ho přitahovala.

Klitoris jsem v kalhotkách měla tvrdý, dral se mi tam ven z pysků rozpálené číči. Jak jsme se spolu pohybovali, on mně po něm celou tou dlouhou věcí pořád jezdil. To mě rozdivočovalo. Potom na mě dolů položil ruku a hladil mě od kolen po stehnech cestou ke klitorisu, až jsem se z toho málem hned udělala.

Tak takhle tedy opravdu vypadá dospělý sex, říkala jsem si. Ne jako to neuspokojivé lepkavé šmátrání v pokojíku Slávka Bernarda, kde mně svým semenem zašpinil celé šaty, nebo ten bolestivý zážitek, který jsem měla, když jsem jednou po škole nechala jednoho staršího kluka, aby mi zničil můj malý, těsný, nedotčený věneček na rozbité staré pohovce u nich ve sklepě. Tohle je skutečná věc, muž a žena.

Pokud to takhle vydrží, chystám se zažít extázi, o které jsem četla v knihách. Poprvé jsem se o orgasmu dozvěděla z erotického románu, který jsem našla ukrytý v mámině skříni, a četla jsem ho přímo tam, uvnitř jejího šatníku za zavřenými dveřmi, seděla jsem v hromadě bot, a u těch lepších pasáží si pod skládanou sukní dělala dobře svou rukou. Když zkažená, chladná americká bohatá dívka svlékla mužného italského venkovana a její nahá prsa zářila v měsíčním světle a když on do ní vstoupil, vydechla „ano“ a měla své velké O, já taky zažila svůj první velký O, masturbovala jsem v té malé skříni, dokud se to nestalo, pár dní po svých čtrnáctých narozeninách.

Chtěla jsem být mrdaná jako ty ženy v knihách. Dívala jsem se na Felixe a nedokázala jsem ta slova „mrdej mě, prosím“ ze sebe vypravit, ale myslela jsem si je. Přiložila jsem mu své rty k uchu, ale nemohla jsem to říct. Měla jsem sucho v puse, srdce mi v hrudi bušilo a nevycházelo ze mě nic než nějaké sténání a slabé kňučení.

Myslím, že věděl, co chci, protože se ze mě skulil a jedním rychlým pohybem popadl mé kalhotky v pase a okamžitě je ze mě stáhnul. Musela jsem trochu nadzvednout zadek, abych mu to umožnila, takže myslím, že v tu chvíli věděl, že spolupracuju a nebudu křičet, že mě znásilňuje. Bylo mi jen patnáct a jemu bylo přes třicet, takže podle zákona to skoro bylo pohlavní zneužití, ale pochybuju, že jsem na něco takového tenkrát myslela.

Můj nahý, kaštanově hnědými chloupky porostlý poklad byl náhle nepokrytě vystaven jeho pohledu. Zkřížila jsem nohy, zakryla si klín rukama a kňučela své „och, ne!“, ale on mi dal ruce zase na stranu a dostal se mi mezi nohy a roztáhl je od sebe.

A potom jsem přestala předstírat, že s ním bojuju, a stydlivě jsem je roztáhla sama ještě víc, aby mohl dělat to, co dělat chtěl.

Klečel tam mezi mýma pokrčenýma a roztaženýma nohama a já znovu měla před sebou jeho suspenzor. Ale nezáleželo na tom, protože jeho čurák už z něj trčel ven a byl obrovský. Vypadalo to dvakrát větší než ptáci kluků, se kterými jsem byla. Hlavu to mělo velkou a objemnou, vybarvenou trochu jako bluma, a ten klacek pod ní byl načervenalý až dolů, kde se jeho kořen ztrácel za tím proužkem látky.

A potom si konečně ten popruh stáhnul a nechal to viset, ale ono to vyskočilo jako na pružině a volně se to klátilo ve vzduchu mezi jeho nohama. Bylo to zatraceně velké a těžké na to, aby to stálo rovně. Byl to největší penis, jaký jsem kdy viděla.

Za celý svůj dosavadní život jsem byla jen se čtyřmi nebo pěti mimořádně dobře vybavenými muži, s opravdu velkými ptáky, a on byl první z nich. Popravdě jsem tenkrát vůbec netušila, že existuje něco jako velký penis, kromě koně. Neměla jsem ani zdání o tom, co se ode mě čeká, že budu dělat. To by mohlo trochu bolet, myslela jsem si.

Slečna Číča ale neprotestovala tím, že by se třeba sevřela nebo vyschla, takže ji to asi nevyděsilo. Bylo to krásné na pohled. Bylo to perfektně tvarované, tvrdé a svítivě růžové, s ladnou zakulacenou přilbou a s tenkou štěrbinkou na jejím temeni.

Jeho veliký penis se nade mnou nejasně rýsoval, tak jsem vztáhla ruku a dotkla se ho. Bylo to tvrdé a sametové. Škublo se to a já překvapením ucukla.

Nebylo mi jasné, jak by se to do mě mohlo vejít a vzpomněla jsem si, jak jednou nějaká holka na táboře použila přirovnání „jako strkat špalík skrz klíčovou dírku“. Naklonil se dopředu a hlavu toho velkého klacku začal otírat o mou štěrbinu a já se s nezřetelným „oooch“ a se zavřenýma očima začala vzdalovat. Takže tohle je ženství, pomyslela jsem si. Nechám se mrdat mužem s velkým ptákem.

Usoudila jsem, že všichni dospělí muži je musí mít takhle veliké, protože zatím jsem vždycky byla jen s chlapci. Až později mě hodně překvapilo a hodně zklamalo zjištění, že ve skutečnosti to ani zdaleka neplatí.

Felix pokračoval v přepychovém mazlení s mou číčou a svou pusu položil na má prsa. Byla jsem tam citlivá a choulostivá a přišlo mi to, jako by mou bradavku zasáhl blesk. Jazykem mi rejdil kolem a olizoval bradavky po stranách. Číču mi hladil střídavě rukou a ptákem a rozehříval můj klitoris až jsem si myslela, že z toho zešílím. Cítila jsem, jak jeho klacek klouže kolem vchodu do mé mokré díry. Moje číča ho při tom mokře olíbávala a jako by se snažila vcucnout ho do sebe.

Hrál si s mými prsy, natáhl se kolem mě a laskal můj zadek a naše těla se svíjela a proplétala a my se tiskli jeden ke druhému.

Právě ve chvíli, kdy jsem si už myslela, že se určitě zblázním, jestli budu muset dál čekat, než to do mě zasune, si zase klekl, takže byl mezi mýma nohama s klackem namířením proti mně, a začal se do mě tlačit.

Cítila jsem jeho tvrdý žalud, jak se dotýká okraje mé díry. Pysky mé číči byly roztažené a moje nedočkavá díra otevřená tak moc, jak jen se díra nezkušené školačky dala otevřít, a já cítila šťávy slintající mou škvírou a stékající mi po zadku, ale žalud na konci jeho ptáka byl pořád širší než má díra.

Bylo to hodně těsné. Zpočátku to vůbec dovnitř nechtělo jít, ale oba jsme to tam chtěli dostat. Chtěla jsem ho tak moc dostat do sebe, že nic jiného v životě jsem ještě tolik nechtěla. Takže po chvíli snažení a dohadování – „Jsi v pořádku?“ ptal se on – „Ano, jen pokračuj!“ vzdychala jsem já – se žalud při každém pokusu začal dostávat o malý kousek hlouběji. Napřed možná zajel jen půl centimetru dovnitř, pak jsem se dole trochu roztáhla a zajel možná o centimetr dál. Jestli se rodiče vrátí dřív, než to tam dostane, tak umřu, říkala jsem si.

Ležela jsem na zádech a položila si chodidla na jeho stehna, abych se víc otevřela. Jako u gynekologa s nohama v třmenech. Chytil mě rukama za boky a přitáhl si mě k sobě, což byl příjemně opojný pocit, ale nedostal se tím ani o kousek hlouběji. Natáhla jsem ruku a chytla jeho ptáka a zkoušela ho do sebe navádět. Byl pořádně tvrdý, a tak tlustý, že jsem ho svými prsty nedokázala obejmout.

Asi jsme v tom okamžiku měli lepší úhel nebo tak něco, protože to vklouzlo dál a já cítila, jak ta velká pružná věc do mě proniká, bylo to podobné tomu, když jsem ve zralém mladém věku dvanácti let přicházela o panenství. Opřela jsem se dozadu a uvolnila se a nechala ho to dál dělat a po malé chvíli šťouchání sem a tam jsem poznala, že celý žalud už vklouzl dovnitř.

Jakmile tam ta věc vstrčila hlavu a nechala ji tam, mělo to už být snadné, protože jsem nebyla panna, ale bylo to tak zatraceně veliké. Neříkala jsem mu: „Och, ty jsi strašně velký,“ protože jsem si myslela, že je normální a jen já jsem nezkušená a moc úzká holčička, která už v čase své sportovní podprsenky začala blbnout s pubertálními kluky, co jim penisy teprve rostly. Bylo mi jen patnáct a fakt jsem toho ještě moc nevěděla.

Teď když měl žalud za první překážkou, už se mohl protlačit trochu dál, couvnout a zkusit to znovu s rozběhem, a tak pořád dokola. Postupoval pomalu, po centimetrech, a já se mu při tom přizpůsobovala a kousek po kousku se víc roztahovala. Zpočátku to bylo nepříjemné, jako byste otevřeli ústa tak široce, jak jen můžete, a pokoušeli se spolknout něco na vás příliš velkého – právě tak to vypadá.

Bála jsem se, že se rodiče vrátí domů, ale měli jsme všechen čas světa. Zapomněla jsem na vodu, která se vařila na sporáku, ale naštěstí nedošlo k žádné škodě, kromě povrchu hrnce, ovšem.

Felix postupoval pomalu a něžně, dával si na čas, přístup si nevynucoval, nechal mě otevírat se a pouštět ho do sebe nenásilně.

Chtěla jsem, aby mě mrdal a on voněl tak sexy. Můj první dospělý muž. Cítila jsem se jako zamilovaná. Opatrně zkoušel svoje sem tam na prvních dvou centimetrech mojí číči a pustil se dál, až když jsem se mu trochu otevřela. A pak začal zajíždět do pěti centimetrů. Šlo to centimetr po centimetru, ve mně se střídaly okamžiky bolestivého nepohodlí s pocity blízké extázi, a já mu podle toho buď ustupovala anebo naopak přirážela.

Když jsem ho cítila, jak mocně mi roztahuje stěny vaginy, ptala jsem se sama sebe, jestli nechat se mrdat dospělým mužem opravdu byl pro dívku v mém věku dobrý nápad.

Bála jsem se, že mě roztrhne a budu krvácet, ale nechtěla jsem, aby přestal. Podívala jsem se na jeho velkého ptáka ve chvíli, kdy se vysunul, a viděla vlhkost, která se na něm leskla, ale byly to jen moje tělní šťávy a žádná krev, a mohla jsem se tedy uvolnit.

Divím se dneska, kolik energie Felix nechal v mé pubertálně těsné pindě. Byl to ženatý muž a myslím, že měl spoustu praxe, protože byl schopen se udržet a pokračovat, dokud jsem konečně nebyla náležitě uvolněná a otevřená po celé své milostné cestě a nerval se do mě, jak by byl mohl. Nevěděla jsem, jestli dole začíná couvat, protože už je na dně mé číči, nebo jestli naráží na konec svého zdánlivě nekonečného ptáka, ale najednou byl ve mně až po jílec.

A ta jeho veliká věc mě nakonec přece jen nerozpůlila.

Ležel ve mně a moje číča si zvykala na jeho rozměry. Jeho chlupatá stydká kost se při tom jemně ale neodbytně šoupala po mé kosti a velmi krásně mi drcala do poštěváčku. Jeho velké koule mě lechtaly na zadku a já natáhla ruku, abych si na ně sáhla. Byly opravdu jako dvě vejce v pytlíku.

"Už jsi připravená?" řekl, zvedl se na ruce a rozloupl naše lepkavá, zpocená těla mírně od sebe.

"Připravená na co?" zeptala jsem se. Měla jsem nejasný pocit, že jelikož jsem ani nevěděla, jak jsou dospělé mužské penisy velké, přijde možná ještě nějaké další překvapení, na které musím být připravená.

„Na tohle,“ řekl.

A pak se téměř celý z mé číči vytáhl, dokud mi jeho blumovitá hlava neuvízla mezi pysky, a pak se zas pomalu zatlačil celý dovnitř. A znovu vnikl úplně dovnitř a utekl mi ven, a tak pokračoval a mrdal mě mě dovnitř a ven, pomalu a jemně. (Aha, tak na to připravená jsem, říkala jsem si.)

Velký tlustý pták v mé číče klouzal nahoru a dolů, hladký a lahodný. Fungoval jako nějaké sametové beranidlo. Uložila jsem se, roztáhla nohy a užívala si to. To, co měl ve mně, co bylo tak silné a mocné. Začala jsem proti němu přirážet, zpočátku jen váhavě, tlačila jsem svůj pahorek vzhůru, aby se se mnou při pohybu dolů potkal.

Zvedl mi nohy tak, že jsem měla kotníky vedle uší, opíraly se o jeho ramena, a přitáhl si můj zadek k sobě a zajel do mě opravdu hluboko a bouchl mě do děložního hrdla. Au! Řekla jsem, ať přestane, a vrátili jsme se do misionářské polohy.

Obnovil své pomalé, rytmické projížděné mé poddajné číči a líbal mě a mrdali jsme spolu.

Chvíli jsme mrdali tím způsobem a bylo to lepší a lepší, a zase jsme se líbali a on si hrál s mými prsy. Nakonec jsem si začala myslet, že bych mohla mít i orgasmus.

Dál jsem se uvolňovala a do toho on pomalu zvyšoval svou rychlost a razanci, mrdal mě silněji a rychleji. „Je to dobré?“ zeptal se mě.

„Je to výborné,“ zašeptala jsem. „Mrdej mě tvrdě, chci to.“

„Nechci ti ublížit, srdíčko.“ (Řekl mi srdíčko!)

„Neubližuješ mi. Je to úžasné.“

Mrdal tvrději. Ten velký mužský hřebec mně chtěl vymrdat duši z těla. Zavřela jsem oči, a jak na mě jezdil, fantazírovala jsem, že je to kůň, velký černý hřebec, který se se mnou spojil, a já jsem vyděšená malá klisna, která si instinktivně přeje dostat ho do sebe nejhlouběji, jak to půjde. Z krku mi vycházely slabé chvějivé zvuky a celá jsem se při našem milování třásla.

Naše těla byla pevně spojena a já měla pocit, že se začínám potit jako prase. Matka mi vždy říkala „dáma se nepotí, ale září“, takže myslím, že jsem zářila jako pravá dáma.

Nejen, že jsem nikdy nebyla s klukem, který by měl tak velkého ptáka, ale nikdy jsem nebyla s žádným, který by v sobě měl správnou energii a vytrvalost. Později jsem si uvědomila, že při našem mrdání na podlaze musel být ve mně a nepřetržitě pumpovat dovnitř a ven přes půl hodiny.

To byl pro mě rekord. Dva kluci se mně udělali do ruky ještě předtím, než se vůbec dostali dovnitř, a vypadalo to, že když kluka dostanete do sebe, dvě minuty jsou standard, tedy pokud jste měli štěstí.

Bylo to poprvé, co jsem šukala na podlaze. Na zadku se mi udělaly spáleniny od koberce a já si toho nevšimla, dokud to později nezačalo bolet. Felix do mě teď bušil jako sbíječkou, hlasitě funěl a chrčel. Já taky chrčela a skučela s patami ve vzduchu. Potom budu sotva schopná jít rovně, ale v té chvíli jsem byla v nebi.

Dělala jsem hluk a kňučela věci jako „Ano, Felixi, ano! Ach bože, ano, bože. Víc. Nepřestávej! Mrdej mě.“ V knihách jsem si všimla, že žena má takové věci říkat, když s ní má muž sex a má při tom hodně sténat. Sténání mi šlo samo, když ve mně otevíral místa, kam dosud nikdo nevstoupil (jak říkal kapitán Kirk ve Star Treku).

Jeho velký klacek mě pořád nemilosrdně rozrýval, náraz za nárazem. Já tvrdě přirážela svou číčou, a vůbec jsem na to nemusela myslet, zadnice se mi sama nadzvedávala, mrdala jsem ho tak urputně, jak jsem mohla.

Och, bože, to jeho velké péro. Omdlévám, jak na to pomyslím, dokonce i dneska. Vůbec jsem se nepokoušela udělat, prostě jsem mrdala s autopilotem, aniž bych na to myslela.

Po delší době, než jsem se domnívala, že sex může trvat, jsem postupně začínala mít tam dole ten pocit, který jsem ještě moc dobře neznala, jako něco, co se možná stane, jako kýchnutí nebo nutkání čůrat nebo nějaká opuchlina, která brzy praskne.

Blížilo se to, bylo to blíž a blíž a já jsem věděla, co přijde, a nemohla jsem to zastavit, ani kdybych chtěla.

Těšila jsem se na to, ale současně jsem si říkala: „Ne, ještě ne, počkej, počkej, zadrž to“, tu explozi, kterou jsem cítila se blížit, jenže pak už jsem to zadržet nemohla, už jsem se tomu dál nedokázala bránit a vybuchlo to, nádherně, úžasně. Řekla jsem: „Och! Och můj bože! Ooch!!!“ velmi hlasitě, nebyl to výkřik, pevně jsem nohy i ruce semkla kolem něj a funěla mu do ramene a on mě nepřetržitě mrdal a na mě to prostě přišlo a já jsem se udělala.

Nebyl to vícenásobný orgasmus. Byl to jeden dlouhý, protahovaný orgasmus, s vrcholy a údolími, který pokračuje ještě výš pokaždé, když už dosáhne hřebene. Doopravdy jsem si myslela, že můžu omdlít, jestli on nepřestane, a on nepřestal. Bože, to bylo úžasné. Byl to teprve pátý nebo šestý orgasmus, který jsem v životě zažila, a byl to ten daleko a daleko nejlepší, a to i po letech. Moje číča divoce pulzovala a ty svíravé stahy v ní probíhaly tak silně, až se mi v očích objevily slzy.

Země se pohnula, otevřela se nebesa, a kdyby si mimozemšťané vybrali ten okamžik, aby vyhodili svět do povětří, nepřipadalo by mi to nijak důležité.

Trvalo několik minut, než jsem se vrátila na zem. Když jsem se uklidnila a znovu se nadechla, začala jsem ho jemně hladit rukama, svého úžasného hřebce-milovníka, a on mě líbal a líbal moje prsa a hladil moje stehna, a já se zvolna snášela dolů ze svého obláčku. Cítila jsem se jako nová dívka.

„Musím si nasadit kondom,“ zašeptal. (Pokud si myslíte, že si mohl všimnout, že jsem měla něco, co bylo prakticky náboženským zážitkem, a že už nejsem ta malá dívka, která mu před hodinou předváděla svá prsa, máte s muži zjevně málo zkušeností.)

Chtěla jsem zažít, jak se do mě udělá, ale také jsem se bála otěhotnět, a tak jsem řekla: „Dobře,“ (slabě – kdyby se byl chtěl udělat do mě, nechala bych ho a následků bych se obávala až později, nebyla jsem úplně při smyslech) a on to ze mě celé vytáhl, se silným čvachtavým zvukem, a pak v rekordním čase vyběhl nahoru, aby tam z kufru vytáhl kondom. Vrátil se a naroloval si ho, zatímco já to s úžasem pozorovala (jak se tak maličká gumová věc dá navléct na tak velký penis?) a pak jsem si zase lehla, objala ho a vrátili jsme se zpátky k mrdání.

Začal rovnoměrným pravidelným tempem, ale když se přiblížil k svému orgasmu, zbláznil se a začal do mě bušit jako nepříčetný, své těžké tělo nade mnou podpíral rukama na koberci, a čurákem ve mně zběsile lítal sem tam. Zuřivě přirážel a mlátil se mnou o podlahu, vlasy mi vlály kolem hlavy.

Měla jsem mini orgasmus a pak další, moje číča zapínala, jak on přirážel, a pak jsem cítila jeho orgasmus, nabodl si mě do hloubky a jeho velký pulzující pták do mě vlítnul, hluboko do mě. Byla jsem kolem něj tak těsně ovinutá, že jsem cítila, jak mu to přichází, stejně jako to bylo u mě, a jak se jeho veliká věc ve mně ještě zvětšuje a vystřeluje nálož spermatu a plní jím kondom.

Chtěla jsem jeho lepkavé mokré věci, vystřikující do mé malé dělohy, cítit uvnitř, ale nemělo se to tak stát. Třásl se a ve zpoceném nepořádku se na mě zhroutil a já jsem ho líbala a hladila, když vrcholil. Trvalo to asi minutu, než byl hotov.

Pak jsme se samozřejmě znovu oddělili a on šel a spláchl kondom na záchod, a oblékli jsme se a nasnídali.

Když jsme mrdali, nechala jsem si vršek od pyžama pod zadkem, abych na koberci nezanechala mokrou skvrnu, ale i tak na něm menší zavlhlé místo zůstalo, v tmavé části vzoru, kde to nebylo vidět. Dělala jsem, co jsem mohla, abych to dostala pryč, a ještě jsem v pokoji rozstříkala osvěžovač vzduchu.

Před návratem našich rodin jsme o tom moc nemluvili. Nedokázala jsem říct, na co jsem myslela – jsem o polovinu mladší, jsi ženatý a miluji tě – a nedokázala jsem si představit, na co myslí on. Když jsme slyšeli auto na příjezdové cestě, dal mi jeden dlouhý sladký polibek a pak jsme se navrátili k formálnímu vzájemnému vztahu.

Další den odjížděli domů. Neodvážila jsem se mu napsat ani provést něco jiného. On se mi neodvážil napsat nebo zavolat, jestli ovšem chtěl, a to já nevěděla. Má dospívající hlava byla tím titánským orgasmem úplně vykolejená. Postupně jsem si uvědomila (poté, co jsem si několikrát vyplakala oči u Dany na rameni), že je to šťastně ženatý muž, který žije daleko a já si ho musím vyhnat z hlavy.

Ještě párkrát jsem něco krátce měla se staršími muži a pokusila se o několik neúspěšných svádění. S Felixem jsem ale prostě měla začátečnické štěstí. Trvalo pak dlouho, než jsem ho znovu viděla.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Přísně tajný vztah

  30. 6. 2013Neznámý autor

Když si Evelínin táta našel novou ženu, bylo Evelíně asi dvanáct. Postupně se s Evou docela sblížila a byla ráda, že má během svého dospívání vedle sebe takovou fajn ženskou. Když bylo Evelíně sedmnáct, táta konečně souhlasil s tím, že by se mohl oženit, a tak se Eva oficiálně stala Evelíninou macechou. V té době ale už nehrozily nějaké rozepře, protože obě tátovy holky byly vlastně kamarádky, Evelína...  celá povídka...
Kategorie: Lesbičky, Petting, Prstění, Mix

Kámošova mamka

  22. 7. 2009Neznámý autor

Byl jsem pozvaný jedním kámošem z Prahy na oslavu jeho pětadvacetin. Docela jsem se těšil na veselou párty. Dobré jídlo, dobré pití, fajn lidi, co si přát víc? Něco by se možná přece jen ještě našlo. Třeba sbalit nějakou holku, která by měla chuť strávit příjemný milovací večer. V tomto ohledu jsem byl spíše pesimistický, ale naděje umírá poslední.
Sešlost byla opravdu pestrá. Popíjelo se opravdu vydatně....  celá povídka...
Kategorie: mix, Mix, Šukačky

Stopařka 1

  29. 3. 2016Radekk3

Tankuji benzín. Najednou ke mně přistoupí krásná tak 25letá holka. Je oblečená velice decentně a přitom i trochu sexy. „Nejedete prosím Vás směr Jablonec?“ „Náhodou ano, jedu do Liberce. Proč se ptáte?“ Dívčina se lehce pousmála a prosebným hlasem pokračovala. Ukázala směrem k opodál stojící Octavii a začala mi vysvětlovat, že jí vypovědělo službu auto a má velice důležitý pohovor a jestli bych ji...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Prstění

Andrein skutečný zážitek

  17. 5. 2015Neznámý autor

Andrea měla sice přítele, ale to neznamenalo, že byla vždy a za každých okolností úplně neochvějně věrná. Uklouzla už několikrát – někdy to bylo jenom vášnivé líbání nebo osahávání někde na večírku, kde byla bez přítele, několikrát ale došlo až na sexuální praktiky. S jiným mužem se vyspala pouze jednou, párkrát s někým měla orální sex. Pokaždé si říkala, že to dělat nechce, že je to jednak nebezpečné,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, Petting