Erotické povídky

Investice

„Tati, roztřídili jsme všechny máminy věci, naložili jsme si to, co chceme, a věci, které jsi chtěl ty, jsme tu nechali.“

Sofie (21 let) a Alan (24 let) vešli do místnosti a posadili se na gauč naproti mé oblíbené židli.

„Můžeme s tebou mluvit, než odjedeme?“

„Tati, je to skoro rok, co nás matka opustila, a oba, Sofie i já, máme obavy, že se z tebe stává samotář.“

Alan pokračoval, aniž by čekal na moji odpověď: „Víme dobře, že jste s matkou měli velmi pevné manželství, o jakém mohou jiné páry jen snít, ale není na čase, abys začal uvažovat o společenském životě, který by ti umožňoval potkávat se s jinými lidmi?“

„Tati, rozuměli bychom tomu, a dokonce bychom tě ještě povzbudili, kdyby ses setkával s jinými ženami. Jsi ještě docela mladý a potřebuješ společnost.“

„Drahá Sofie,“ zasmál jsem se, „ode dne, kdy tvoje matka vstoupila do mého života, jsem věděl, že je to jediná žena, s kterou bych mohl být šťastný, a nikdy jsem nepotkal jinou, o které bych si myslel, že má ty zvláštní vlastnosti, které měla tvá matka. Nevěřím, že by na jejím místě někdy mohl být někdo jiný.“

O dvacet minut později tu konverzaci konečně vzdali a zvedli se k odchodu. Alan se vrátil ke své práci v Praze a Sofie ke studiu na univerzitě v Lipsku.

Když jsme se loučili na příjezdové cestě, Alan se najednou zeptal: „Co je v té uzamčené schránce, kterou máma označila jako ‚Investice‘?“

Všiml jsem si rychlého pohledu, který na mě vrhla Sofie, ale nereagoval jsem na něj, a rovnou jsem odpověděl: „Obsahuje osobní poznámky tvé matky o investici, kterou jsme společně udělali asi rok před tím, než jsi se narodil. Má to význam jen pro mě a je to něco, o čem si tvá matka nepřála, aby to kdokoli jiný viděl, a ani já si to nepřeju. Nebojte se, není to nic, o co by mohl mít zájem Finanční úřad ani žádná jiná instituce.“

„O jakou investici šlo?“ zeptal se Alan.

„Použití slova ‚investice‘ je tady zavádějící; byl to spíš plán pro náš život, a proto je to něco velmi osobního,“ odpověděl jsem.

Vlhkost, která mi zaplavila oči, ten rozhovor ukončila, ale věděl jsem, že jednoho dne se ta věc znovu vynoří.

ZAČÁTEK

Zdržel jsem se v práci dlouho, ale rozhodl jsem se navštívit tělocvičnu ještě než půjdu přespat do pronajatého bytu.

Cestou do tělocvičny jsem se zastavil v malém bistru na kávu. Jana byla jedinou servírkou ve službě a když jsem ji sledoval, jak přijímá objednávku od zákazníka přede mnou, něco v jejím chování a to, jak se tomu setkání se zákazníkem věnovala, to vyvolalo můj zájem.

Neměl jsem čas a nestaral se vůbec o opačné pohlaví, když jsem byl na střední ani potom na vysoké škole, byl jsem příliš zaneprázdněn svým životem, než abych se mohl nudit. Byla tu firma, která se měla založit, bylo nutné zařídit financování, najmout talentované lidi a zvládnout bezpočet dalších detailů, bez kterých to nešlo. Ve věku dvaceti šesti let jsem využil boom internetových dotcom firem a prodal jsem tu svou za částku, která mi zaručovala budoucnost, ale stejně jako spousta ostatních v té branži jsem pořád nebyl spokojený a okamžitě jsem začal s další společností, protože jsem věřil, že nastává éra bezdrátové komunikace.

Když Jana přijala mou objednávku na kávu, došlo mezi námi ke krátkému intenzivnímu pohledu, a když odcházela, ještě se potutelně ohlédla. Tělocvična byla zapomenuta a já jsem věděl, že se s tou mladou ženou musím seznámit.

O šest měsíců později jsme se vzali a po krátkých líbánkách, navíc ještě zkrácených kvůli mému podnikání, jsme začali s domácím životem.

Líbánky byly trapné vzhledem k tomu, že Jana byla panna a já panic, a k tomu docela dobře obdařený, ale oba jsme se přes to trápení nějak dostali s nadějí, že naši budoucnost to nenaruší.

Domácí život byl krásný, na novomanželské pracovní zátěži jsme se podíleli oba. Jana měla smysl pro detail a brzy měla plně na starosti veškerá jednání s architekty, kteří navrhovali a stavěli náš nový dům za Prahou.

Jedinou šmouhou v tom obrázku byl sex. Jana byla ochotnou, ale tichou partnerkou, při sexu nikdy nevyjadřovala žádné emoce a nikdy nebyla ochotná mluvit o svých potřebách nebo touhách. Málokdy sex sama zahájila, ale nikdy ho neodmítla, což mě vedlo k přesvědčení, že ji to až tak nezajímá, takže sex se u nás stal něčím, o čem se nemluvilo, a zdálo se, že to zůstává jen na mně.

K sexu s Janou mohlo dojít pouze v zatemněné místnosti, s přikrývkami přitaženými ke krku. Nikdy jsem ji neviděl nahou, a dokonce ani ve spodním prádle. Ve skutečnosti jsem její spodní prádlo viděl pouze jedinkrát, a to když jsem šel do prádelního koše ve sklepě pro nějakou kartu, kterou jsem si nechal v kapse košile. Její spodní prádlo sestávalo z bílých bavlněných kalhotek a k nim patřící podprsenky.

Na mě v mém spodním prádle by se nikdy nepodívala a kdybych byl nahý, opustila by místnost nebo by se ihned odvrátila,

Důsledkem její stydlivosti a mého nedostatku zkušeností byl postupný úpadek našeho milování, avšak zdálo se, že náš vztah to nijak neovlivnilo. Líbání, mazlení a objímání (i když objetí nebyla taková, jako mezi milenci) bylo časté a naše komunikace o všem možném kromě sexu byla plná porozumění a lásky.

Po roce manželství jsem byl v Praze, kde jsem se staral o obchodní detaily a přespával ve svém nájemním bytě, zatímco Jana dohlížela na závěrečné fáze stavby našeho domu. Zdálo se, že ve světě, kde si sama plánuje interiérový design a vybírá a nakupuje správné vybavení, je dokonale spokojená.

Bylo už po půlnoci, když jsem zajel do garáže pod domem, a stálo tam Janino auto.

Těšil jsem se, až ji uvidím, a byl jsem rád, že budu moct strávit nějaký čas spolu s ní, avšak nechápal jsem, co ji mohlo v tak pozdní hodinu přivést do Prahy. Když jsem s ní asi v šest hodin telefonoval, o výletu nezmínila, jen se zeptala, kdy se do našeho nového domu vrátím.

Když jsem vstoupil, seděla na gauči s koleny přitaženými k hrudi, a nepodívala se přímo na mě, ani když jsem ji pozdravil. Bylo zřejmé, že ji něco hluboce trápí, a tak jsem své věci z práce odložil na stůl, posadil se vedle ní, vzal ji do náruče a zeptal se, co ji souží. Začala plakat, což je něco, co jsem nikdy nemohl pochopit, protože věřím, že každý problém má řešení a je sám o sobě jen malým oblázkem na chodníku života.

Asi po deseti minutách, kdy jsem ji držel, zatímco ona promáčela mé rameno, nakonec vyhrkla: „Už se se mnou nemiluješ.“ Čekal jsem na další záchvěvy tohoto domácího zemětřesení, ale žádný následný už nepřišel, a tak jsem se vydal na území, kde si jen málo mužů vede dobře.

V podnikání jsem se naučil nehledat, kdo co zavinil, ale definovat problém a hledat řešení. V tomto případě jsem znal své předpoklady o Janiných potřebách, a velkou částí problému tady zjevně bylo to, že Janino mlčení na toto téma, a její nedostatečnou odezvu během našeho milování a po něm, jsem si mylně vykládal jako její vyjádření o jejích potřebách a touhách. Od začátku až do konce naší konverzace, která se protáhla až do tří hodin ráno, jsem se z toho, co mi napovídala, dozvěděl, že je to jinak. Jana se ráda milovala, ale nevěděla, jak si to užít, nebo jak to udělat pro sebe a pro mě příjemnější. Měl jsem stejně tolik problémů jako ona.

Následujícího rána po klidné snídani jsem se Jany zeptal, zda by byla ochotná zůstat několik dní v Praze, zatímco já bych trochu zpytoval svědomí a hledal nějaké dlouhodobé řešení našeho problému. Věděl jsem, že součástí takového řešení jistě bude poradenství, které ale nefunguje, dokud nejsou oba ochotni riskovat a přijímat nové nápady. Řekl jsem jí však, že nechci léta terapie ani poradenství, které by dokázaly jen málo, kromě vylepšení účtu nějakého psychiatra, jenž by se o náš problém ve skutečnosti nestaral.

Řekl jsem jí, že chci zavolat svému spolubydlícímu z univerzity, kterého jsem si velmi vážil a který absolvoval stáž v renomované nemocnici v Berlíně. Oleg měl mnoho vlastností, které podle mě většině lékařů chybějí, nepřebujelé ego, ochotu odpovídat na otázky a analytickou mysl, která u všech problémů hledala inovativní řešení, bez ohledu na to, jak složité nebo jak jednoduché bude. Klíčové pro mě bylo to, že nehledal rychlé řešení ani léčbu příznaků, ale prostě řešení.

Celé dva dny trvalo, než jsem Olega dostal k telefonu, a když jsem mu vysvětlil náš problém, jak jsem nejlépe uměl, zasmál se a tím hlasem, kterým si ze mě kdysi dělával srandu, mi vyčetl, proč jsem se neřídil jeho tehdejšími radami a nesnažil se posbírat nějaké zkušenosti, když bylo hřiště otevřené. Potom ale zvážněl a zeptal se, jestli můžu vydržet pár týdnů, dokud nebude mít volno. Promluví si o problému s pár přáteli, kterým důvěřuje, potom přijede do Prahy a stráví s Janou a se mnou nějaký čas, a pak nám nabídne své návrhy na možná řešení. Obstará si také nějaká doporučení na experty v oblasti Prahy.

Oleg s námi potom strávil téměř celý týden. Kvůli byznysu jsem několikrát musel vzdálit, ale zdálo se, že jsou spolu s Janou celkem v pohodě, a oba tvrdili, že stejně potřebují nějaký čas bez mé přítomnosti.

Den před svým odjezdem strávil Oleg spoustu času rozhovorem s Janou a po jeho dokončení požádal nás oba, abychom si s ním sedli na verandě a užili si západ slunce.

Začal tím, že ještě nikdy nepotkal dva, kteří by byli tak hluboce zamilovaní a navzájem si tak oddaní. To samo o sobě bylo součástí problému, protože oba jsme si byli tak vědomi pocitů toho druhého, že ani jeden z nás nebyl ochoten riskovat, že by mohl třeba jen nějakým náznakem tu vzájemnou úctu a přízeň narušit.

Potom pokračoval v popisu svého řešení problému a zakázal nám ho přerušovat, dokud neskončí. Požádal nás také, abychom spolu o jeho navrhovaném řešení nemluvili, dokud o tom nebudeme alespoň den přemýšlet každý sám.

Dva dny po Olegově odjezdu jsem se Jany zeptal, jestli je připravena si promluvit, a když to potvrdila, šli jsme si sednout na naše oblíbené místo na zahradě a pokusili se zahájit rozhovor. Jana nakonec vyhrkla, že se zdráhá, ale je ochotna nabízené řešení vyzkoušet. Prohlásila, že se na to řešení dívá jako na investici do naší budoucnosti, dlouhodobou investici, ze které bychom mohli profitovat až do konce našeho společného života.

Odpověděl jsem, že jsem se strašně snažil přijmout svou roli v tom řešení, ale cítím, že alespoň pro mě existuje i alternativní cesta. Podporoval bych Janu v její části řešení, ale spoléhal bych se výhradně na ni, že mou roli mě naučí sama.

Debatovali jsme ještě další dvě hodiny, dokud jsme si oba nebyli jistí, že z toho našemu manželství nehrozí žádné nebezpečí. Pak jsme spolu seděli, dokud se Jana konečně váhavým hlasem nezeptala, jestli se s ní budu milovat tady a hned (nikdy předtím mě nepožádala, abych se s ní miloval). Na druhou žádost jsem nečekal a vůbec poprvé jsem se miloval se svou ženou jinde než ve tmavé místnosti. Potom jsme se navzájem drželi a já jsem ten den prožil třetí poprvé, když Jana zašeptala: „To bylo tak hezké!“

INVESTICE

Po měsíci společného poradenství jsme byli konečně připraveni na druhou část investice, tu část, které by se věnovala jen Jana. Řekla mi, že si povede deník a že si ho můžu ve svém volném čase číst.

Jana při tom měla vždy dva dny v týdnu trávit v Praze, ale každou noc se měla vracet domů (samozřejmě pokud jsem nespal v bytě).

Když se vrátila po prvním sezení, zeptala se, jestli jsem sportoval, odpověděl jsem ne, a ona řekla, že nějaký pohyb potřebuje.

Rozhodli jsme se pro běh a asi po třech kilometrech se otočila směrem k domovu a chtěla, abych běžel za ní. Když jsme doběhli domů, zamířila k bazénu a skočila dovnitř, aniž by se převlékla do plavek. Když vylezla z vody se svým tričkem přilepeným k horní části těla a běžeckými trenkami obtaženými kolem křivek jejího spodku, napochodovala přímo ke mně a řekla mi, abych si sundal košili a uložil se na lehátko břichem dolů. Pustila se pak do masáže celé délky mého těla, přehodila mi přes hlavu ručník a požádala mě, abych se obrátil.

Když jsem se otočil, ručník mi urovnala na obličeji a řekla mi, abych nadzvedl boky, cítil jsem, jak mi stahuje trenky, a pomáhal jí, jak nejlépe jsem mohl, mi je sundat. Dlouho bylo ticho, jak jsem předpokládal, poprvé se dívala na mou nahou podobu, pak se zasmála a řekla: „Nejsi žádný průměrný kus, že ne?“ Potom opatrně zvedla můj penis a šourek a provedla jejich tak důkladnou kontrolu, že jsem z toho začal tvrdnout.

„Ty určitě nejsi průměrný kus.“

Zeptal jsem se, s čím se mě snaží srovnávat, a ona se zasmála a odpověděla: „Můžeš si přečíst můj deník.“

„Drž si ten ručník na obličeji a snaž se zůstat uvolněný.“

Cítil jsem, jak mi ze žaludu otřela kapku preejakulátu, a pak mě začala hladit. Měkký dotek její ruky měl okamžitý účinek, protože jsem ještě víc ztvrdnul a během dvou až tří minut bylo po všem, stříkal jsem do vzduchu.

„Hm, tím se určitě dá vysvětlit to mokré místo. Myslíš si, že to můžeš udělat znovu?“

A aniž by čekala na odpověď, přehodila přes mě nohu a zavedla mého stále tvrdého ptáka do velmi vlhkého a teplého otvoru. Pokusil jsem se odstranit ručník, ale ona ho okamžitě vrátila tam, kam ho předtím položila, a řekla mi, ať se uvolním, že tohle je její čas.

S rukama na mé hrudi se se mnou začala milovat, ale po několika minutách se přestala hýbat, důvod byl zřejmý, protože jsem ucítil její vaginální stahy. Zeptal jsem se, jestli si můžu sundat ručník, ale ona mě umlčela slovy: „Pořád nejsem připravená, aby ses na mě podíval, buď trpělivý, brzy k tomu dojde.“ A začala se znovu hýbat. Když jsme skončili, vstala a řekla: „Jdu se osprchovat, budeš tak hodný a připravíš večeři?“

Večeře byla poslední věc, na kterou jsem myslel, chtěl jsem ji držet vedle sebe a užít si teplo z jejího rozehřátého těla, ale vše, co jsem dostal, byl letmý pohled na její pevný zadek poskakující k domu.

Večeře byla tichá záležitost, s mnoha vřelými pohledy a projevy lásky, které mezi námi probíhaly. Jana se zdála zcela zasycená, v zasněných očích jí jiskřilo.

Když jsme uklízeli jídelní stůl, zastavila se a něžně mě objala: „Děkuju ti, nikdy si nedokážeš představit, jak hluboce tě miluju.“

Dokonalost je jediné slovo pro zbytek večera.

Když se Jana vrátila ze svého dalšího výletu do Prahy, scéna se opakovala v naší posilovně, ale tentokrát jsem byl masérem já.

Byl jsem blízko bodu erupce, když jsem masíroval její dlouhé nohy, pevný kulatý zadek a dokonalou pokožku na ramenou a zádech. Držela nohy pevně u sebe a já jsem jí je tak nechal.

Když jsem ji požádal, aby se obrátila, přišlo pár vteřin zaváhání a pak se otočila. Poprvé za víc než rok manželství mi Jana dovolila podívat se na její nahé tělo. Nedíval jsem se, ale místo toho jsem se soustředil na její obličej, sklonil jsem se, abych ji pohladil po tváři, a přitom jsem dál líbal její měkké rty. Potom jsem začal zlehka třít její ramena a současně jsem pokračoval v líbání jejích rtů, očí, tváří atd., zatímco má ruka pokračovala k jejím malým pevným prsům s jejich stejně malými tuhými bradavkami, které pod mým dotekem ještě více ztvrdly. Přesunul jsem se na její prsa, líbal jí bradavky a tlačil na ně jazykem, ona mi při tom hladila hlavu a krk. Začala se třást, když jsem střídavě pracoval na jejích prsech a na jejích tvrdých břišních svalech, a tiše vydechla: „Ach! Nevěděla jsem, že to může být tak pěkné.“

Když jsem se přestěhoval k jejímu lehce zakrytému Venušinu pahorku, cítil jsem, jak ztuhla, tak jsem se vrátil k její tváři, napřed jsem ji něžně políbil a pak jsem zašeptal: „Uvolni se, tohle je můj čas.“

Tentokrát jsem začal u jejích chodidel, pomalu jsem cestou vzhůru líbal ty pevné dlouhé nohy a jak jsem po nich vystupoval, ona je trochu uvolnila. Když jsem políbil to místo, kde se spojovaly s pánví, začala se znovu třást a své nohy mi úplně otevřela, což mě přimělo zastavit a zírat na její dokonalé velké pysky, s pouhým náznakem těch vykukujících malých.

„Jsi tak krásná!“

„Doufala jsem, že si to budeš myslet, ale nepřestávej dělat to s těmi báječnými rty.“

Zahájil jsem tedy svůj orální průzkum, rozevřel její dokonalé pysky a žasl jsem nad tou měkkou vlhkou růžovou podšívkou. Viděl jsem, jak na mě vykukuje malý klitoris, a jak jsem ho políbil, lehce jsem se ho dotkl svým jazykem, to způsobilo okamžitou reakci, a samé: „Och, och, to je dobré, nepřestávej, má lásko.“

„Můj drahý, už nemůžu čekat, udělej mě hned.“

Nevydržel jsem dlouho, ale bylo to dost dlouhé na to, aby se Jana otřásala a házela hlavou, a sténala: „Ano, ano, ano, och, můj bože, ano.“

Když jsme pak spolu nehnutě leželi, oba nasycení, Jana začala stahovat své pánevní svaly a když cítila, jak v ní tuhnu, zasnila se: „Můžeš se ujmout vedení, starouši?“

Udělal jsem to a vedl nás známým, ale přesto zcela novým terénem. Bylo to dlouhé tažení, které skončilo bezpodmínečnou a úplnou kapitulací obou zúčastněných stran.

Když jsme se mazlili a lehce navzájem zkoumali svá těla, zaslechl jsem tiché: „Chci tě někdy taky ochutnat, možná později večer.“

„Káťa, moje terapeutka, řekla, že bychom každý den měli cvičit tři hlavní věci, ale to jsme dělali vždycky, viď?“

„Tři hlavní věci?“

„Ano, pozornost, uznání a laskavost; řekla jsem jí, že v této hře jsme byli napřed.“

„Káťa také chce, abych za pár týdnů přešla k mužskému terapeutovi, ale myslím si, že chci zůstat s ní, dokud nepoznám všechno, co nabízí. Myslím, že po Kátě budu chtít sezení ukončit a začít to zkoumat sama.“

„Jano, nevím, jaké metody se v poradenství používají, a nestarám se o to. Budu tě podporovat při jakémkoli rozhodnutí, které uděláš, takže si budu užívat i tvoje zkoumání.“

„Mimochodem, myslím, že pro to mokré místo by mohlo existovat ještě další vysvětlení.“

Podívala se dolů na sebe a zasmála se: „Ten svinčík udělali dva.“

Vyskočila a když její nádherná, elegantní, téměř chlapecká postava vycházela z místnosti, prohodila přes rameno: „Jdu se očistit a nachystat večeři, ty ukliď tady a pak mi přijď pomoct.“

Každý týden, když se vrátila ze svých terapeutických sezení, bylo nové dobrodružství, jednou po příjezdu oznámila, že jí nějaké problémy způsobilo hroznové víno a mojí prací bylo odstranit to z ní všechno bez použití rukou.

Jindy prohlásila, že se chce milovat na skokanském můstku u bazénu, a v té chvíli už se svlékala, když vyšla ze dveří, málem se srazila s chlápkem, který se staral o bazén. To její touhu po dobrodružství trochu utlumilo.

Pozvala mě do domácí tělocvičny a chtěla se vsadit, že vydrží cvičit déle než já. Tu výzvu jsem přijal. Když byla zhruba v polovině své sestavy, najednou se svlékla a začala provádět sérii protahovacích cviků na žíněnce. Některé z pozic, které předváděla, způsobily, že o své cvičení jsem ztratil veškerý zájem. Usmála se a řekla: „Některé z těchhle pozic jsou přímo z Kámasútry a potřebují jen někoho, kdo doplní obrázek.“ Neváhal jsem, a když jsem v ní byl celý, poznamenala, že dosahuji do míst dosud neprozkoumaných.

Opravdu si užívala orální sex a ani v nejmenším nikdy neváhala požádat o malou pozornost. Nikdy se dobrovolně nevzdala kouření, což bylo pro mě dobře, protože jsem v téhle oblasti orálního sexu měl nějaké komplexy (možná rozpoznala zdráhání z mé strany).

Pak se jednoho dne vrátila z Prahy s obavou. Po několika otázkách nakonec přiznala, že ji to znepokojuje, protože na Kátino naléhání konečně přestoupila k mužskému terapeutovi a že ji to velice bavilo. Starost měla o to, jak budu já reagovat.

Zeptal jsem se, jestli to pro ni je prospěšné, a přiznala, že se o svém těle a své sexuální povaze učí věci, které ji Káťa naučit nemohla. Také řekla, že mi má ukázat spoustu věcí.

Zeptal jsem se na sezení a ona řekla, že to byl klinický sex, ne žádné milování, a že ačkoliv si to užila, nebylo to vůbec tak uspokojivé.

Zeptal jsem se, jestli bude pokračovat v sezeních, a skoro se slzami v očích odpověděla, že by chtěla alespoň další dva týdny, kdybych neměl námitky. Zeptal jsem se, proč dva týdny, a ona stydlivě řekla, že jsou tam tři mužští terapeuti a Káťa jí řekla, že se mezi sebou hádají, kdo s ní bude pracovat.

„Miluješ mě a myslíš si, že existuje nějaká možnost, že se to změní?“

„Víš, že tě miluju, a to se nikdy nezmění. Objevila jsem v sobě sexuální oblast, která byla potlačená, a užívám si to, ale skončím hned, stačí když řekneš slovo.“

Konfliktní emoce vystoupily na povrch a musely být fyzicky omezeny. Věděl jsem, že to je součást terapie, na které jsme se původně dohodli. Ta původní dohoda chtěla na mně, abych se zúčastňoval terapeutických sezení se ženskou částí kliniky, ale odhlásil jsem se s vědomím, že Jana je pro mě jediná.

Po několika minutách přetahování s emocemi jsem odpověděl, že tohle je řešení, na kterém jsme se dohodli, a já s tím rozhodnutím budu žít.

Sezení trvala ještě další dva týdny a potom mi Jana oznámila, že smlouva byla ukončena.

Náš společný život byl idylický a naše milování bylo vždy krásné, i když poněkud neobvyklé. Jana si vyvinula mimořádnou kontrolu vaginálních svalů a jednou mě přivedla k ejakulaci, aniž by se vůbec pohnula.

Bylo teplé letní ráno, když jsem se probudil a ležel na boku s obvyklou ranní erekcí. Jana se umístila do polohy lžíce a zavedla si mého ptáka do velmi mokré pochvy. Řekla nehýbej se, a pak mě podojila pouze pomocí svých vnitřních svalů.

Jindy oznámila, že jediný způsob, jak ji můžu mít, je fyzicky ji znásilnit. Po pronásledování celým domem a nádherném zápase na posteli jsem ji konečně přivázal k čelu postele její podprsenkou a košilkou. Poté jsem pokračoval v prozkoumávání každičké části jejího těla, přičemž zvláštní pozornost jsem věnoval těm partiím, o kterých jsem z našich debat o tom, co se komu nejvíc líbí, věděl, že jí způsobují největší potěšení. Když to vlhké místo narostlo do neuvěřitelných rozměrů, uložil jsem se k němu a pokusil se vstoupit, ale ovládala své svaly tak dobře, že to bylo téměř nemožné. A uvolnila se teprve, když jsem se do ní dostal až na samé dno, a já jsem jí rozvázal ruce, abych si to osvěžující setkání užil.

Když jsme pak leželi jeden vedle druhého a vyhřívali se v dosvitu své vášně, Jana se jen jako mimochodem zmínila, že přestala užívat antikoncepční pilulky. O devět měsíců později se narodil Alan.

Naše milování bylo po Alanově narození opatrnější, ale neméně vzrušující a neméně časté.

Jednou večer, Alan už spal, oznámila, že byla omámená drogami a bude nalezena v naší posteli, v kómatu, a ten jistý člověk, který ji tam najde, by její bezmocnosti měl využít naplno. Na komatózní osobu se dost kroutila a sténala, když jsem zevrubně prozkoumával její tělo. Krátce se jí otevřely oči a objevil se úsměv, když jsem jí vložil prst do konečníku, ne proto, že by to bylo moje hobby, ale něco, co bych měl vyšetřit. Když jsem se s ní miloval, zdálo se, že ty úžasné vaginální svaly jejím komatózním stavem ovlivněny nebyly.

A jindy nás vyvedli z Eiffelovy věže, když se Jana rozhodla, že bychom si tam měli najít místo pro milování (na té věži není moc míst pro soukromí). Vyklouzli jsme z turistické skupiny v Alpách, abychom se mohli pomilovat ve vysoké nadmořské výšce. Bydleli jsme měsíc na pláži v Chorvatsku, kde jsme byli všichni tři pořád nahatí a většinu času připálení sluncem.

Bylo to o pár let později, když se Jana zeptala, jestli mám čas si s ní promluvit?

Čekala na mě, stejně jako před těmi lety, s koleny přitaženými k hrudi a se znepokojeným pohledem. Vyhrkla bez přípravy, že náhodně potkala Káťu (svou dřívější terapeutku) v kavárně v Praze, a během rozhovoru se Káťa zmínila, že na klinice je teď nový mužský terapeut s přezdívkou Kůň. Káťa Janu ujistila, že přezdívka je docela příhodná, protože Kůň je největší (v délce i po obvodu) ze všech, které kdy ona nebo kdokoli jiný na klinice spatřil.

Jana ve spěchu pokračovala a řekla, že o Koňovi přemýšlela, a chtěla by zkusit opravdu velký penis, že já jsem velký, ale ne tak velký, jako je údajně Kůň, a mě miluje víc, než si dokážu představit. Ujišťovala mě, že pro náš vztah to nepředstavuje žádné nebezpečí a bude to jen pro potěšení, a ne opravdové milování.

Rána desetikilovým kladivem mezi oči, to je jediná možnost, jak popsat moji reakci.

Když se mi srdeční rytmus vrátil do normálu a já jsem se mohl znovu soustředit na objekty v místnosti, zeptal jsem se, jestli si to můžu rozmyslet.

Jana přikývla a zeptala se, jestli se bych se mohl rozhodnout do druhého dne.

„Proč do zítřka?“

„Zařídila jsem si to tak, že bych se s Koněm mohla setkat ve čtvrtek v pražském bytě, a budu to muset zrušit, jestli nechceš, abych se s ním viděla.“

„Zdá se, že ses už rozhodla a jsi připravená si tuhle fantazii prožít.“

„Jedině pokud budeš souhlasit, to, co jsem řekla o své lásce k tobě, jsem myslela doopravdy.“

Následujícího rána, po noci beze spánku a s hlubokou úzkostí jsem Janě řekl, že jestli to opravdu chce udělat, nebudu jí stát v cestě.

Jana věděla, co ve svém manželství má, a přestože se mi ten návrh nelíbil, věděl jsem, že kdybych to odmítl, náš vztah by víc ovlivnilo víc, než když budu souhlasit. Vypadalo by to, jako že nevěřím v Janinu sílu a její lásku ke mně.

„Můžeš tam být se mnou?“

„Ne, to nepatří mezi mé fantazie, ale potom se s tebou v tom bytě sejdu.“

K bytu jsem dorazil asi v pět a na vyhrazeném místě vedle auta Jany bylo zaparkované neznámé auto. Okamžitě jsem se otočil a odjel do místního supermarketu koupit zeleninu na salát, který má Jana ráda. Když jsem se asi v půl šesté do bytu vrátil, bylo auto pryč.

Jana byla v županu, seděla na pohovce s koleny přitaženými k hrudi a tiše plakala.

Zeptal jsem se, jestli byl nějaký problém, a ona zavrtěla hlavou, že ne. Až po několika minutách řekla: „Je mi líto, že jsem tě nechala projít tou těžkou zkouškou, moc jsem si to užívala, ale bojím se, že nepochopíš, co to ve skutečnosti bylo, a že dopustíš, aby to ovlivnilo náš vztah.“

Vzal jsem ji do náruče a dal jí jemný polibek na tvář, kde se jí udělala slza. Chytila mě a držela se mě, dokud nepřestala brečet.

Po lehké večeři a další sklenici vína se Jana zeptala, jestli mi o tom zážitku smí povědět.

Odpověděl jsem, že podrobnosti mě zas tak nezajímají.

„Potřebuju ti to říct a ukázat, abych ujistila sebe i tebe, že to bylo jen pro potěšení.“

Natáhla se po dálkovém ovladači a spustila televizor a videopřehrávač.

„Jak jste to setkání natočili?“

„Káťa tu byla se mnou a filmovala to.“

Kůň byl opravdu dobře vybaven penisem, který měl aspoň třicet centimetrů, ne-li víc, a byl pořádně tlustý. Jana tu příšeru pomalu hladila a stahovala předkožku, aby mohla obdivovat tu rozšířenou hlavici, zatímco Kůň hladil její malá pevná prsa. Potom přešel na její rovněž pevný vypouklý zadek a přitáhl si ji k sobě. Jeho penis měla vysoko nad pupkem, a dosahoval téměř k jejímu hrudnímu koši.

Byl jsem uchvácený Janinou krásou.

Vyměnili si pomalý polibek a jejich ruce se při tom potulovaly po partnerových zádech.

„Proč ten polibek?“

„Nevím, bylo to jako políbit nějaký nástroj, dokonce ještě méně významné než líbnout na tvář kamaráda.“

Další scéna ukázala Janu na posteli s roztaženými nohama a koleny přitaženými k hrudi. Ze záběru bylo zřejmé, že je připravená, její šťávy už tekly a její stydké pysky byly zvětšené, odulé a otevřené a ukazovaly jemný růžový interiér. Kůň se umístil mezi její rozevřené nohy a začal ji orálně prozkoumávat. Téměř okamžitě se zmítala v orgasmu a když upadla do stavu blaženosti, který její orgasmy normálně následuje, se zasněným výrazem v očích začala pomalu přirážet pánví do Koňova obličeje, během několika vteřin bylo zřejmé, že směřuje k ještě většímu orgasmu.

Kamera přešla na Koně, umístěného mezi jejíma nohama a připraveného zahájit své dobývání.

Zjistil jsem, že jsem vzrušený, protože jsem věděl, jak jemné a chutné sousto se chystá konzumovat.

Jana se chytla jeho penisu a položila si ho na břicho, dosahoval jí až k žebrům.

Ačkoli video bylo beze zvuku, dokázal jsem jí číst ze rtů, jak říká Kátě: „To bude výzva, nejsem si jistá, jestli to zvládnu.“ Kůň musel taky něco říct, protože mu věnovala rychlý úsměv a pak mu pomohla dovést jeho penis ke svému vchodu.

Kůň s ním napřed pomalu pracoval nahoru a dolů po stydkých pyscích, ale po chvíli začal vážně.

Ten dlouhý penis se ohnul, když narazil na odpor, ale vzápětí se prudce narovnal, vstup se podařil. Janiny oči se rozšířily a pak se objevil široký úsměv.

Kůň chvíli držel svoji pozici a pak začal pomalu postupovat. Jana zavřela oči a skousla si spodní ret. Koňský penis se ohýbal ještě víc, jak se odpor, který musel překonávat, dál zvyšoval, ale postup přesto pokračoval. Zastavil se, když dosáhl dna na asi pětadvaceti centimetrech, což je hloubka, které obvykle dosahuji já. Na moment se mi vybavila vzpomínka na můj penis natisknutý proti Janinu děložnímu čípku.

„Naplnil celou mou kapacitu a bála jsem se, že se nedostane úplně dovnitř.“

Na obrazovce jsem viděl, jak mu Jana omotala své krásné nohy kolem boků a vyvíjela tlak, kterým ho pobízela.

Kůň začal s pomalými pohyby dovnitř a ven, vytáhl z ní sotva pět centimetrů a potom pomalu znovu zasunul a po chvíli, která zdánlivě zabrala jen pár minut, začal získávat větší hloubku. Jana se znovu kousla do spodního rtu a oči měla zavřené, ale bylo zřejmé, že ho povzbuzuje, aby šel ještě hlouběji.

Jana se znovu udělala a musela sevřít ty mocné vaginální svaly, protože Kůň se úplně zastavil. Až když se jí oči znovu otevřely, pokračoval v postupu.

„Byla jsem ohromená, jak moc se moje vagina může vytáhnout, trvalo to asi deset minut, než získal plnou penetraci, a já jsem se při tom, jak se do mě dostával, ještě dvakrát udělala. Dívej se, co se stane teď.“

Scéna ukázala, jak Jana natáhla levou nohu a Kůň přehodil svou pravou nohu přes její levou. To mu pomohlo nadzvednout trup a Kátě s kamerou tím umožnil ukázat Janino břicho. Jasně na něm byla vidět boule.

Tato poloha také Koňovi umožňovala proniknout ještě hlouběji a Káťa se přesunula na konec postele, aby kamera zabrala detail na Janiny stydké pysky roztažené na maximum. Byl z nich vidět jen malý prstýnek obepínající mohutný penis zabořený až k samému kořeni.

„Skoro jsem s ním mohla pohybovat jen svým dechem, pokaždé, když jsem se nadechla, zvýšený tlak zapůsobil na mě i na něj. Bylo to pěkné, ale měla jsem pocit, že víc do sebe už vzít nemůžu.

„A co antikoncepce?“

„Vložila jsem si diafragma už před příjezdem Koně, ale když mě to s tím monstrem dělal, nezůstalo na svém místě.“

„Dívej se na moje břicho. Musela jsem si zacvičit trochu jógy, abych uvolnila svaly.“

Kůň se potom začal pomalu vytahovat téměř celou cestu ven a odtud zpátky dovnitř. Boule na Janině břiše při vytažení ptáka ustoupila a znovu se objevila, když se Kůň pomalu zatlačil zpět.

Jana se šklebila a kousala do rtu, ale zároveň Koně povzbuzovala rychlými úsměvy a svýma jiskřivýma očima.

Kůň ji začal mrdat rychlými přírazy, které se měnily od téměř úplného vytahování až po krátké rychlé šťouchy. Janiny oči se chvěly, otevíraly se a zavíraly téměř v rytmu toho přirážení.

„Když mi to konečně začal dělat, vytahoval to ze mě a zajížděl zase zpátky, a bylo to jako sací pumpa s následnou kompresí. Během několika vteřin jsem zažila orgasmus, který způsobil kontrakci mých vaginálních svalů, a on okamžité zastavil akci. Když můj orgasmus ustoupil, Kůň zase nabral tempo a přivedl mě hned k dalšímu orgasmu. Bože, cítila jsem každý centimetr, když mi to dělal (Jana se na pár vteřin odmlčela a pak pokračovala), udělal mě a dělal mě tak znovu a znovu.“

Káťa se znovu přesunula do paty postele, pro detail Janiných pysků ulpělých na tom ptáku při vytahování a mizejících, když se do ní vracel.

Potom se vytáhl téměř úplně a pomalu se znovu tlačil zpět, silně se přitiskl na její stydkou krajinu, zaťal hýždě a já věděl, že její vagínu zaplavuje spermatem.

Asi po minutě se vytáhl a pak udělal poslední zásun, semeno a Janiny výměšky volně vytékaly z její pochvy.

„Nemohla jsem uvěřit, kolik ejakulátu měl, cítila jsem každý horký výstřik a cítila jsem, jak se to protlačuje mezi jeho penisem a mojí vagínou, vydávalo to tryskající zvuky, když to ty další dávky nutily unikat ven.“

Kůň se poté úplně vytáhl a jeho penis se při vytažení svěsil. Káťa přiblížila kameru k Janiným rudým a roztaženým stydkým pyskům, její vagina se pomalu uzavírala a chuchvalce semene a jejích šťáv se z ní řinuly k puklině jejího krásného zadku.

Jana zastavila videopřehrávač a otočila se na mě.

„Je toho víc, kdyby ses na to chtěl dívat, zlato, udělal mi to čtyřikrát a já jsem chtěla ještě víc. Udělal mi to zezadu dvakrát, jednou mě přehnul přes tuhle pohovku a pak naposledy v jídelně před otevřenými závěsy.“

„Byl to zvířecí sex, ne láska, ale bylo to dobré.“

„A co možnost těhotenství?“

„No ..., vidím, že už jsi na něco připraven, udělal bys mně laskavost a smíchal něco svého s tím jeho, co ve mě stále je? Tímto způsobem, pokud budu těhotná, můžeme předpokládat, že je to naše.“

Nečekala na odpověď, ale svlékla svůj župan a okamžitě začala pracovat na mých šatech.

„Bože, miluju tě, máš krásné tělo – teď se se mnou miluj, udělej mně to z lásky, udělej mě hezky, sexu už mám pro dnešek dost.“

Byla připravená, a když jsem jí lezl mezi nohy, viděl jsem, že její řídké ochlupení je stále matné a byl tam patrný výtok jejích čerstvých šťáv a toho, o čem jsem předpokládal, že je to sperma z jejího oteklého vaginálního otvoru.

Vstoupil jsem do ní a necítil jsem žádný rozdíl, její vagina mi přišla normální, jako jindy, ne taková, jak jsem očekával, ty účinky většího a delšího penisu, který do pronikal asi před hodinou, jak se zdálo, nic nezměnily.

Lézt tam, kde někdo jiný právě skončil, je něco, o čem jsem si nikdy nemyslel, že to zažiju, ani že bych to někdy chtěl zažít, ale právě myšlenka na to způsobila, že jsem se udělal předčasně.

„Ach, miláčku, zůstaň ve mně a drž mě, potřebuju tvou lásku.“

Leželi jsme spolu a líbali se a ona začala pracovat s těmi vaginálními svaly a během několika minut jsem byl připraven na vážné milování.

Usnuli jsme ve vzájemném objetí, ale brzy jsem se probudil a pomalu vyklouzl z postele. Šel jsem do obývacího pokoje a pustil si pokračování videa.

Jana ležela na posteli s Koněm vedle sebe. Kamera byla položená na stole, protože Káťa (zapomněl jsem, jak je mladá) se přesunula do obrazu a posadila se vedle Jany, pomalu ji hladila po vlasech a mluvila s ní.

Koňova ruka se brzy přesunula k Janině hrudi a po jednom nebo dvěma pohlazeních jí bradavky stály v pozoru. Potom se jeho ruka přestěhovala mezi její nohy, které se pro něj rozdělily, on se převrátil na bok čelem k ní a začal líbat a sát její prsa. Z výrazu Janina obličeje jsem poznal, že do ní strčil prst, možná prsty, a oči se jí brzy začaly třepotat souhlasně s jejím orgasmem.

Kůň se zvedl na kolena a Jana se rychle otočila na břicho a taky si klekla na kolena a vystrčila ten krásný zadek před Koně, Káťa se v tu chvíli vydala pro kameru. Pozůstatky toho prvního setkání stékaly Janě po nohách a na posteli byla velká mokrá skvrna. Jana si přitáhla polštář pod hruď a hlavu sklonila k posteli.

Scéna se ztratila, protože Káťa vzala kameru do ruky, ale brzy měla ty dva zpátky v záběru. Kůň roztáhl Janě půlky a obdivoval to, co i právě použité a zneužité bylo na ní tím nejžádoucnějším, ehm, kundu (pro nedostatek vhodnějšího slova). Jeho pták stál v úhlu, který mířil vzhůru k jeho tělu, a Káťa ho zoomem přiblížila. Musím přiznat, že to bylo působivé, a jak to po obvodu stále rostlo, žíly na tom se zvýrazňovaly.

Kamera se přiblížila ještě víc a zachytila penetraci a pomalý kontrolovaný šťouch, dokud výhled nezakryly boky. Potom se vzdálila tak daleko, že Jana i Kůň byli v záběru celí, a to už byl Kůň v plné práci. Jeho rychlost narůstala a s každým přírazem bylo Janino malé tělo postrčeno dopředu. Pak byla na moment pauza, když Jana otočila hlavu a řekla něco Kátě.

Kamera potom zase přešla na detail a zachytila penis, jak jeho žalud vylézá z Janiny kundy. Její otvor se pak pomalu uzavřel a kamera se zastavila. Začalo to znovu v poloze pod Janiným břichem, a bylo vidět, jak Koňův penis naráží do Jany, její břicho se vybouluje a koule jí plácají po klitorisu. Kamera zase couvla a ukázala Janu na rukou a kolenou a Koně, jak ji drží za boky a buší do ní.

Následující pasáž jsem přejel zrychleně a zastavil a kousek se vrátil, abych zachytil ty finální okamžiky, kdy se do ní Kůň zarazil naplno a držel a se zaťatými půlkami své zadnice ji znovu zaplavoval semenem.

Další scéna pak ukázala, jak Jana sedí na stole s chodidly položenými po stranách před sebou, a ten pták do ní pomalu vstupuje na svůj třetí výlet do nirvány. Byl to pomalý akt, tentokrát bez dřívějšího bušení. Sledoval jsem, jak se Janina ruka blíží k jejímu klitorisu a začíná ho hladit. Občas sklouzla rukou ještě o kousek níž, aby se dotkla toho nájezdníka při jeho neúnavném útoku. Během celého toho zápasu měla Jana oči zavřené a ve tváři zasněný výraz.

Znovu se do ní vystříkal a já jsem začal uvažovat o tom, jaké podpůrné prostředky asi bere.

Další scéna zobrazovala Janu, jak je opřená hlavou o zadní část pohovky, a kamera z ní zachycuje hlavně její dlouhé nohy, krásnou kundu a dokonalý zadek. Nějaké ruce sáhly do scény a roztáhly její stydké pysky, kamera zoomovala. Bože, jak byla krásná. Ruce odešly a v záběru se objevil žalud Koňova ptáka.

Kamera se zachvěla, když se do zorného pole dostala Kátina ruka a stáhla předkožku, to se žalud už blížil k Janině kundě. Ta pomalá penetrace mě vzrušila a přemýšlel jsem o návratu do ložnice.

Rychle jsem v záznamu přeskakoval vpřed, protože to vypadalo jako pomalé smyslné mrdání. Znovu jsem sledoval, jak do mé ženy vylil své semeno.

Nadskočil jsem, když Jana stojící za mnou řekla: „Nevím nic o počtu jeho spermií, ale přesto do mě napustil tolik semenné tekutiny, jako když mi to dělal poprvé.“

Podíval jsem se na hodiny a viděl, že jsou čtyři ráno.

„Pojď si se mnou zacvičit do tělocvičny, musím se pak vrátit a vyčistit pokoj pro hosty a do poledne musíš být pryč.“

„Ty nepřijedeš domů?“

„V neděli v poledne budu doma a ty bys měl být připravený na další mazlení a milování.“

Tázavě jsem se na ni podíval.

„Káťa se mnou bude zítra večer na výhradně dívčí párty s přespáním a já jsem si rezervovala Koně na sobotní noc.“

„Zarezervovaný Kůň?“

„Kromě svých povinností na klinice musí ještě vyhovět spoustě vdaných žen, které o něj mají zájem. Jsem tvá od neděle do středy a pak budu tady na další jízdě na Koni.“

Náš život se vrátil do normálu, s výjimkou Janiných středečních výletů do Prahy. Vracela se ve čtvrtek a vždy na mě zaútočila kvůli nějakému ‚vážnému milování‘, jak to nazývala.

Jeden čtvrtek mě vzbudila ve tři ráno a řekla, že se vrátila, protože jí chybělo milování. Bylo to podruhé, co jsem musel nastoupit tam, kde někdo jiný právě skončil, ale zdálo se, že Janu to netěší.

Zeptal jsem se, jestli je nějaký problém, a ona řekla, že by mohla být těhotná.

O osm měsíců později se narodila Sofie a já jsem ani nechtěl myslet na to, čí je dítě. Byla to moje dcera a já jsem ji miloval téměř stejně jako její matku.

Poté, co se narodila Sofie, Jana obnovila své týdenní výlety, ale řekl bych, že to pro ni nebylo tak vzrušující, jako když se ve čtvrtek vrátila domů. Kdysi poznamenala, že sex je v pořádku, ale láska je něco, co je velmi zvláštní a v každém ohledu mnohem lepší.

Jednoho léta, když byly děti v táboře, se zeptala, jestli u ní může Kůň strávit noc, a řekla, že Káťa může přijít taky a přes noc se mi věnovat. Odmítl jsem Kátinu nabídku a řekl jsem, že se vytratím.

Když dorazil Kůň, Jana se s ním setkala u předních dveří a zamířili k bazénu, aby se vykoupali, sledoval jsem na bezpečnostních kamerách, jak tam nahatí dovádějí, a díval se, jak ji Kůň mrdá vedle bazénu. Rozlišení těch kamer nebylo nijak velké, ale všiml jsem si, že se jeho pták pořád ohýbá, než do ní zajede. Měli ten sex u bazénu a později jeden důkladnější, Jana s nohama přehozenýma přes jeho ramena.

Strávil jsem většinu času ve své pracovně, a protože každá místnost v domě (kromě toalet) byla monitorovaná, věděl jsem, kde jsou, a mohl jsem se jim snadno vyhnout.

Nemohl jsem odolat tomu vyjít na terasu a poslouchat u dveří do pokoje pro hosty, kde trávili noc. Dveře nechali otevřené, pouze skleněné vnitřní dveře byly zavřené. V rozhovoru jsem slyšel vstřícnost, ale žádnou skutečnou intimitu.

Mezi dvěma čísly se Kůň jednou zeptal: „Jsem lepší než tvůj manžel?“ Její odpověď byla rychlá a poněkud ostrá. „Je to můj milenec a můj přítel, je jediný, kdo může uspokojit mé sexuální i emocionální potřeby. To není despekt, jsi velmi milý člověk, ale je to tvá sexuální velikost, co uspokojuje moje sexuální potřeby, a jedině můj manžel mě může dodělat. Jsi dobrý ve všem, co děláš, ale on je, jak už jsem řekla, můj milenec.“

Měli alespoň šestkrát sex, o kterém vím. Málem jsem se nechal chytit, když vyšli na terasu na číslo s Janou opřenou o zábradlí, zatímco on jí to dělal zezadu.

Když do ní vstoupil, zasténala: „Bože, ten pocit se mi líbí, naplň mě. Cítím tě až v plicích.“

Po nějakých pěti minutách Jana řekla: „Udělej mě v nějaké jiné pozici.“ Rychle se oddělili a Jana si lehla na podložku a zahákla si obě nohy pod lokty. Kůň se rychle dostal do její kundy a dělal jí to pomalými stálými zásuny, které musely dosahovat nových hloubek, protože jsem slyšel, jak Jana při každém přírazu vrčí. Ta pozice držela Janinu hlavu vzhůru, takže mohla sledovat každý šťouch. Dirigovala ho slovně: „Dej mi nějaké pěkné pomalé.“ nebo "Rychleji, dej to do mě. Vraž to tam, dostaň se tak hluboko, jak můžeš! Zvětšuješ se, dej to hluboko a jen to tam drž, já si to horké sperma z tebe vydojím."

Když se oddělili, z její kundy se vyplavovalo sperma. „Odkud se toho v tobě tolik bere?“ zeptala se a bez čekání na odpověď pokračovala: „Je to jako horká sprcha, pokaždé, když se do mě uděláš.“

Kůň následujícího rána odešel brzy a Jana ke mně přišla s tím, že potřebuje dobrý orgasmus. Nekoupala se a byla cítit potem a sexem, a když jsem jí roztáhl nohy, na nohách a hýždích měla uschlé semeno a další jí stále vytékalo z kundy. Tehdy jsem si uvědomil, že ty vstupy do míst, kde byl někdo těsně přede mnou, mám vlastně rád, bylo zvláštní vědět, že právě byla s někým jiným.

Vzal jsem umyvadlo a pár ručníků a pomalu jsem ji omýval, zvláštní pozornost jsem při tom věnoval její kundě. Nemohl jsem uvěřit, jak krásně vypadá po všem tom bušení, které musela během posledních dvanácti hodin snášet.

Když jsem ji dočistil, svlékl jsem ji a vstoupil do ní. Použila tu báječnou kontrolu svalů, aby se dole sevřela, díky tomu jsem mě pocit, jako bych do ní vstupoval poprvé, přestože jsem cítil, jak z ní Koňovo semeno stříká ven, když si já razím cestu dovnitř. Jedinou změnou bylo to, že jsem už ani při svém nejhlubším proniknutí necítil její děložní čípek.

Středeční výlety se brzy konaly jen každý druhý týden, a nakonec jednou za měsíc s občasným dvoudenním pobytem, kdy s ní čas v bytě trávili Kůň i Káťa.

Nikdy jsem se neptal, co dělala s Káťou, a ona sama mi žádné vysvětlení nikdy nenabídla.

Káťa nás párkrát navštívila a při každé návštěvě jsem se musel postaral o děti, aby jim dvěma zbyl nějaký ‚holčičí čas‘ pro sebe. Když byly děti na noc dole, Káťa s Janou si udělaly nějaké koupání bez plavek v bazénu nebo ležely na terase (pokud to počasí dovolilo), někdy nahé. Jana vždycky přišla do postele pozdě a při milování byla obzvláště agresivní.

Jednou jsem slyšel, jak se jí Káťa zeptala: „Udělal by mě,“ hihňala se, tenhle výraz používala Jana, „kdybych ho o to požádala?

Jana odpověděla: „Můžeš se ho zeptat, ale odpověď bude ne, on nikdy neprojevil zájem o jiné ženy. Jsem šťastná dívka.“

Když Sofie udělala maturitu, jako dárek dostala cestu do Švýcarska a Itálie, kterou pro ni a pro sebe Jana naplánovala, o prázdninách, než nastoupí na vysokou školu.

Týden před tím, než měly odjet, jsme měli dům sami pro sebe a užívali jsme si toho nádherného milování, které se nikdy nestalo rutinou. Když jsme se vyčerpali a odpočívali, všiml jsem si nové pigmentové skvrny na Janině rameni a řekl jí, ať s tím zajde k doktorovi, aby se na to podíval. Odpověděla, že zrovna příští den jde na injekci na nějaké očkování a zeptá se na to.

Jana a Sofie se vrátily po měsíci cestování a hned ten večer, když jsme s Janou její návrat oslavovali naším speciálním způsobem, jsem si všiml, že se ta skvrna nějak nehezky rozrostla. Když jsem se jí zeptal, co tomu prve řekl doktor, musela chvíli přemýšlet, ale pak přiznala, že se mu o tom úplně zapomněla zmínit.

Příští den jsme hned ráno čekali na prohlídku u lékaře, a to odpoledne jsme navštívili specialistu.

Dokážu potlačit vzpomínky na následujících čtrnáct měsíců a pamatuji si jen něžné chvíle, které jsme s Janou sdíleli. Ta bolest a osamělost ze ztráty ženy, jediné ženy, kterou jsem kdy miloval, je něco, co ve mě navždy zůstane.

Když se jí rakovina rozšířila do kostí, požádala mě, abych zavolal Olegovi a požádal ho o něco, co by jí pomohlo. Oleg se zdráhal, ale poté, co jsem mu popsal postup nemoci, řekl, že pomůže. Po dvou dnech dorazil balíček. Ani jeden z nás nepotřeboval žádné pokyny, jak jeho obsah použít, a tak jsem jej beze slova umístil vedle její postele.

Podívala se na obsah a pak na mě a po několika minutách nám oběma tekly z očí slzy.

Jana řekla: „Bude to těžké, ale miloval by ses se mnou teď?“

„Nechci ti ublížit, lásko.“

„Neublížíš mi, pokud to neodmítneš.“

Bylo to trapné a neuspokojivé pro nás oba, Jana byla tak křehká, že jsem ležel vedle ní na posteli, jemně ji líbal a laskal ji v náručí. Mluvili jsme o dětech, naší lásce k sobě navzájem a probrali jsme několik nezapomenutelných milostných epizod.

Potom, když Jana už začínala usínat, řekla: „Měla jsem mnohem lepší mrdání než tohle, ale nikdy jsem neměla lepší lásku.“

Pak se zdálo, že se úplně probudila a řekla: „Byl bys tak hodný a zajel do našeho domu pro nějakou tu zmrzlinu, kterou mám ráda?“

Věděl jsem, že mě posílá pryč, ale cítil jsem, že bych měl jít.

Když jsem se vrátil, ležela klidně ve své posteli, obsah balíčku byl spotřebovaný a její deník ležel vedle ní, otevřený na stránce, na kterou psala.

„Byl jsi to ty a jen ty, kdo ze mě mohl udělat celou ženu. Nikoho jiného jsem nikdy nemilovala, ani jsem od nikoho jiného žádnou potřebu lásky necítila. Jsi to ty a ty a vždycky ty.“

Na té cestě do minulosti mě vyrušil zvuk zvonku od brány. Když se ozval, podíval jsem se na monitor a uviděl Kátino auto.

Přišla do domu s úsměvem na tváři. Když mě uviděla stát v mé pracovně, řekla: „Slíbila jsem, že to dodržím, tak si svlékni šaty a přijď za mnou do ložnice, pokud ‘mě nechceš udělat‘ tady.“ Ráda používala tu Janinu frázi ‘udělej mě‘ a mám podezření, že ji od Jany sama aspoň párkrát slyšela.

Když jsme si ten večer konečně odpočinuli, téměř okamžitě jsem usnul a brzy se mi v nočním snu zjevila Jana a všechno bylo tak, jak to má být.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Deník nymfomanky

  1. 7. 2019Stalinka

3. dubna – Doktor mi nařídil, abych si začala psát deníček. Bude prý jen můj a nikdo jiný ho číst nebude. Že si pak uvědomím, jaká jsem. Já sama o tom ale pochybuji. Jaká jsem? Dle mne jsem normální. Divní jsou ostatní. Já ne. Jsem tady, i když tady být nechci. Začalo to vlastně mými prvními měsíčky. Bylo mi dvanáct. Bolest v podbřišku po ránu signalizovala, že se něco děje. Myslela jsem, že jsem...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Incest, Orál, Teen

Navždy věrná

  8. 6. 2021jentaknekdo

Zrovna jsem dostala pozvánku na sraz s bývalými spolužáky, deset let po absolvování střední školy. Nevím, jestli se zúčastním, ale přimělo mě to přemýšlet o neuvěřitelných proměnách v mém životě tehdy a nyní. Před deseti lety, týden po maturitě, jsem se stala sekretářkou ve středně velké firmě zaměřené na výrobky z plastů. Byla jsem docela pohledná (bruneta, šedé oči, dokonalá pleť, dobrá postava),...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, První sex, Teen, Šukačky

Svatební fetiš

  28. 10. 2009Neznámý autor

Další průběh svatebního veselí byl už takříkajíc standardní. Mohutně se popíjelo a veselilo a jak se doba chýlila k půlnoci, začali se hrát i různé tradiční hry, které ovšem moc nemusím. Snad jen dražení nevěstina střevíčku mě zaujalo. Říkal jsem si, kdyby se mi jej podařilo získat do svého vlastnictví, budu mít na tuto svatbu další hezkou vzpomínku. Leč obsah mé peněženky vítězství moc nenasvědčoval...  celá povídka...
Kategorie: fetish, Fetish, Orál, Anál, Šukačky, Teen

Galantní noční doprovod, který dvakrát stříkal

  22. 4. 2016Mission

Jmenuju se Eva. Od dětství jsem byla kurvička, nejdřív z přinucení, potom z potěšení, zvyklá kdykoliv nastavit svojí dírku a nechat na sobě pumpovat a supět nevlastního otce Karla. Postupem času mně to začalo dělat dobře. Mamka asi něco tušila, ale dělala jakoby nic. Zvykla jsem si na to a začalo se mi to líbit. Bylo to každý den ráno před odchodem do školy, jenom s výjimkou dnů, kdy jsem menstruovala....  celá povídka...
Kategorie: Trapasy, Mix, Šukačky, Teen