Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 7. 4. 2018

Nemravný maturitní ples

Poprvé jsem měla orgasmus, když mi bylo osmnáct. Musíte vědět, že pocházím z velice přísné rodiny. Až do té plesové noci jsem neměla dovoleno chodit na schůzky. Můj nevlastní otec (ten vlastní umřel, když mi byly tři) měl za to, že děvčata nemají chodit s kluky, dokud nejsou na vysoké škole.

Ustoupil ale, a povolil mi jít na můj maturitní ples. Šla jsem tam s Filipem, kterého jsem znala ze třídy. Byl to skvěle vypadající kluk, tmavé vlasy a oči, asi metr osmdesát, dobře stavěný. Byl taky ve fotbalovém týmu. Pořádně mě překvapilo, když mě požádal, abych s ním na plese tančila, protože až do té doby si mě vůbec nevšímal.

Samotné předtančení nebylo ničím výjimečné. Ale při tancování byla spousta legrace a už jenom být venku mi připadalo velice osvobozující.

Trochu mě rozechvělo, až když mi Filip zuby sundával ozdobný podvazek, který jsme každá měla navlečený na noze nad kolenem. Kamarádky mě naštěstí předem důkladně poučily o tradicích, které se na plesu dodržují. Většinu oblečení jsem si od nich povypůjčovala, protože nic, co by připomínalo věci, které se nosí na večer, jsem si nikdy nesměla koupit. Dostala jsem taky doporučení vzít si podvazkový pás a punčochy. I to jsem si vypůjčila a dokoupila k tomu ještě vhodnou podprsenku s kalhotkami. Filipovi se rozšířily oči, když letmo zahlédl, co mám vespod na sobě.

Když mě pak vezl domů, navrhl, že ještě zajedeme na Vyhlídku. Věděla jsem, že to je v okolí nejznámější místo na randění, ale nevadilo mi to. Ještě nikdy jsem se tam nedostala, a tak jsem byla zvědavá, jak to tam asi vypadá. Když jsme tam dorazili, vybral Filip pěkné místečko daleko od ostatních. Taky vyčaroval nějaké víno, které jsme začali pít. Chvíli jsme seděli a povídali si a díky vínu se dostávali do nálady. Najednou se Filip natáhl a opravdu jemně mě políbil na rty. Docela mě to překvapilo, ale neodtáhla jsem se. Přisunul se a znovu mě políbil. Tentokrát už jsme se sešli na půl cestě, objali se a líbali s větším zápalem.

Už jsem to předtím dělala, ale tentokrát to bylo vášnivější než s jinými kluky. Filip mi přejížděl rukama po stranách obličeje a krku. Začal je spouštět níž a níž, až se dostal na vnější stranu mých prsou. V té chvíli jsem mohla cítit své vnitřnosti, jak se z nervozity a vzrušení celé třesou. Měla jsem rozporné pocity, protože jsem věděla, že dělám něco zakázaného, ale mé tělo přitom silně reagovalo na všechny ty Filipovy doteky a polibky.

Při tom líbání mi stáhl ramínka šatů. Sáhl i dozadu a rozevřel jejich zip až k pasu. Trochu se s tím mořil, tak jsem mu pomohla rozepnout podprsenku, kterou pak odhodil na podlahu auta. Bradavky jsem měla tak tvrdé, že skoro bolely. Filip si s nimi pohrával a líbal je, což způsobovalo, že byly ještě citlivější a žhavější. Od jeho něžného oblizování a prohmatávání mých prsou se mi dmula celá hruď.

Pak už všechny moje myšlenky na to, abych ho zastavila, dočista zmizely. Když mi sáhl na nohy, trochu jsem je roztáhla, aby měl lepší přístup. Řekl mi, jak ho vzrušilo, když si všiml, že mám podvazkový pás s punčochami místo punčocháčů. Zeptal se, jestli se teď smí lépe podívat, že předtím na to měl jen mžik. Vyhověla jsem mu a trochu se na sedadle nadzvedla, takže mi mohl šaty vyhrnout až k pasu.

Dostalo se mi několika milých komplimentů, které se týkaly mých dlouhých a dobře formovaných nohou, a polibky pokračovaly, tentokrát kolem horního okraje punčoch a kalhotek. Rovněž obratně vztáhl ruku a sklopil obě naše opěradla.

Pozornost, kterou věnoval mým nohám a kalhotkám, mi rozehřívala celé tělo. Cítila jsem, jak mi jeho prsty přes hedvábné prádlo něžně masírují klitoris. Potom odtáhl rozkrok kalhotek na stranu, aby měl přímý přístup do mého rozkroku. Když se dotkl nahé kůže, zalapala jsem po dechu. Žádný muž kromě doktora se mě tam ještě nedotýkal. Jezdil prstem po mé štěrbině nahoru a dolů, a jeho prst se pokrýval mou šťávou. Každou chvilku přitom vmáčkl část prstu dovnitř do mě. Tu vlhkost používal na můj poštěváček a mělo to ohromný účinek.

Bez varování jsem najednou ucítila, jak se celé mé tělo třese a škube, jakoby jím probíhala nějaká obrovská vlna. Ztratila jsem nad sebou veškerou kontrolu a mumlala jsem si a vzdychala kvůli tomu, co přicházelo. Orgasmus mě tak zaplavil, že jsem začala plakat a smát se najednou. Nikdy předtím jsem nezažila tak intenzivní pocit jako v té chvíli.

Filip se smál a řekl, že to vypadalo, jako by mi to, co se právě stalo, udělalo dobře. A zeptal se, jestli bychom mohli zapracovat na stejném pocitu pro něj. Řekla jsem mu, že ano, že může dostat všechno, co si přeje. Cítila jsem se tak vděčná za to, co jsem v jeho rukou poprvé zažila, že bych pro něj udělala cokoliv.

Zeptal se, jestli se můžeme milovat. Očekávala jsem, že právě tohle bude chtít, ale přesto mě to vystrašilo. Odpověděla jsem, že ano, ale že myslím, že v jeho autě, byl to sporťák, na to není dost místa. Navrhl, že půjdeme ven. Vyděsilo mě, že by někdo mohl přijít a vidět nás, ale myslela jsem si, že mu to dlužím. Tak jsme vystoupili a zkoušeli najít příhodné místo na sex.

Silnice i tráva byly pro náš účel moc kamenité a špinavé, tak řekl, že by to šlo na kapotě auta. Sundala jsem si šaty a položila si je do auta, aby se neumazaly. Musím říct, že bylo docela vzrušující procházet se kolem na podpatcích jen v kalhotkách, podvazkovém pásu a punčochách.

Filip umístil mé ruce na přední chladič auta tak, že jsem byla přes něj ohnutá. Začal mi mačkat kozy, které vyzývavě visely dolů. Jediným rychlým pohybem mi stáhl kalhotky ke kotníkům, abych z nich mohla vystoupit. Měla jsem je oblečené přes podvazkový pás, ne proto, že bych očekávala, co se stane, ale protože to je jednodušší při návštěvě záchodu. Pak mi upravil nohy, až byly dostatečně roztažené. Zatímco si mě tak chystal, jezdil prstem po mých rozestouplých stydkých pyscích, které mi tu slast zase vysílaly do celého těla.

Když už se mu zdálo, že je vše v pořádku, slyšela jsem, jak si rozepíná zip u kalhot. Jednou rukou chytil můj bok a druhou do mě zaváděl svůj penis. Třel s ním moje teď už vlhkostí mokvající pysky nahoru a dolů a nanášel si tak jejich vlhkost na žalud. A potom se s oběma rukama na mých bocích pomalu začal tlačit dopředu a dostával svůj úd dovnitř do mě. Cítila jsem, jak se uvnitř kolem jeho vítaného vetřelce napínám.

Zasténala jsem, když bylo celé jeho mužství uvnitř. Začal přirážet pomalu, pak rychleji a ještě rychleji. Náhle hlasitě zamručel a cítila jsem, jak se třese, když do mě stříká. V pochvě jsem cítila jeho horké sperma, nálož, kterou spustil.

Přesně v té chvíli se rozsvítily dva reflektory a zalily nás svou září. Filip ze mě rychle vyjel ven, penis celý mokrý od našich promíšených šťáv. Nějaký hlas k tomu vykřikoval, abychom se nehýbali, dokud k nám nedojdou. Dva policisté na obhlídce okolí pátrali po mládeži, která jako my nedodržuje policejní hodinu. Nechali Filipa vytáhnout si kalhoty a při tom nás poučovali, jak je nebezpečné být teď tady venku. Já jsem tam musela stát nahá, protože moje šaty byly v autě.

Nakonec, po několika minutách plísnění, řekli, že nás tentokrát nechají jít, ale ať už nás tu příště nenajdou. Byla jsem tak zrudlá a bylo mi tak trapně, že jsem jim nedokázala říct vůbec nic. Nakonec odjeli a Filip i já jsme se směli obléct a taky odjet. Chvíli jsme v autě byli úplně zticha, až Filip prolomil ledy a zeptal se mě, jestli si myslím, že nás pozorovali celou dobu a čekali jenom na to, až se on udělá, a teprve pak nás vyrušili. Nevím proč, ale oba jsme se začali smát, a vydrželo nám to ještě na kus cesty domů.

Ulevilo se mi, když jsem byla doma. Filip mi dal rychlou pusu a řekl, že pro mě zítra přijde. Měli jsme plány, že vyrazíme k jezeru na maturitní slezinu. Mým dalším úkolem ale bylo dostat se domů tak, aby si mě nevšimli. Se všemi dnešními událostmi jsem pořádně přetáhla večerku, kterou mi otčím určil.

Byl to velmi přísný muž. To kvůli němu jsem až do dnešní noci nesměla na rande. Mí dva nevlastní bratři i já jsme od něj pravidelně dostávali na zadek, když jsme vyrůstali. Vždycky nás každého vyplácel v přítomnosti ostatních, aby viděli, jak dopadne ten, kdo se špatně chová. Daniel byl o rok starší a Dominik o dva roky mladší než já.

Já jsem naštěstí nic významnějšího neprovedla už od svých čtrnácti. Naposledy jsem tehdy byla bita za rozbití matčiny lampy, která padla, když jsme se s bratry honili kolem. Dostali jsme tenkrát všichni, jeden po druhém.

Jakmile jsem vstoupila do domu, věděla jsem, že budu mít problém. Otčím čekal v obýváku. Zeptal se mě, kde jsem byla. Teď bylo půl druhé ráno, dvě hodiny po mé večerce. Odpověděla jsem, že jsme se s Filipem zapovídali a přitom ztratili pojem o čase.

„Víš, že tvá matka je strachy bez sebe.“

„Vím. Omlouvám se. Příště se to nestane.“ odpověděla jsem.

„Ovšemže ne. A aby se to nestalo, postarám se o to, aby tě zadnice bolela tak, že si na ni týden nesedneš.“

„Ale já už jsem moc stará na to, abych byla ještě bita,“ protestovala jsem a začala brečet.

„Nesmysl. Když se chováš jako zlobivé dítě, bude se s tebou tak zacházet. Teď si sundej šaty nebo ti je sundám sám.“

V tom vešel do pokoje Dominik, zvědavý na to, co je tu za kravál.

„Tvá sestra porušila pravidla a musí být potrestána. Jdi a vzbuď taky bratra. A ty si teď sundej ty šaty, jak jsem nařídil.“

Pomalu jsem si svlékala šaty. Tolik jsem se styděla, že budu zase bita, a tak ztrapňujícím způsobem v mém věku.

Můj otčím zjevně nebyl potěšen tím, co viděl. Řekl, že vypadám jako děvka v tom prádle, které jsem si půjčila a koupila. „Sundej to všechno, mladá dámo!“

Oba bratři už byli v pokoji a všichni tři pozorovali, jak si sundávám podprsenku, pak kalhotky a nakonec punčochy.

Otčím vykročil dopředu, chytil mě a když si zase sedal, položil si mě břichem dolů přes svůj klín. Pak se rozmáchl a prudce mě plesknul do pravé půlky, a hned nato do levé. Jenže pak došlo k nejhoršímu. Protože mě bil na holou, roztáhla jsem trošku nohy a třetí rána mě zasáhla zčásti mezi ně. Okamžitě si všiml, že má prsty vlhké.

Přestal s vyplácením a oběma rukama roztáhl mé půlky od sebe tak, aby moje privátní partie byly co nejvíc vystrčené. Bylo zcela zřejmé, co jsem dělala, jelikož mé stydké pysky byly ještě obalené mokrým semenem. Podle způsobu, jakým mne zkoumal, mu muselo být rovněž zřejmé, že moje panenská blána je také protržená.

Pustil mě a postavil mě zpátky na nohy. Pokoušela jsem se zakrýt svou nahotu, strašně jsem se styděla za to, co se prozradilo. Otčím nemluvil a šel si do skříně pro pravítko, které používal, když byl opravdu vzteklý. Byl to tenký pružný metr, který si bral jen zřídka.

„Jůů! Teď to opravdu schytáš!“ poškleboval se Dominik.

Cítila jsem se příliš trapně, než abych se rozčilovala kvůli tomu, že si ze mě dělá legraci, když jsem v tak hrozném problému.

„Anno, zklamala jsi mě. Zkoušel jsem tě vychovat jako hodné děvče. A co ty uděláš? Zachováš se jako coura hned, když tě poprvé pustíme ven. Chtěl jsem ti jen naplácat, ale je jasné, že potřebuješ dostat drsnější lekci. Nachystej se do pozice na výprask.“

Ta pozice znamenala jít k velkému dřevěnému konferenčnímu stolku uprostřed místnosti. K němu jsem si musela kleknout s roztaženými koleny a položit si hlavu na ruce. Zadek jsem měla namířený na otčíma a bratry.

V té pozici jsem se cítila strašně bezbranná, což byl pravděpodobně její účel. Odtud jsem nemohla před jejich zraky skrýt vůbec nic. A co bylo ještě horší, cítila jsem, že ze mě pořád kape Filipovo sperma. Velký sopel z něj visel na mém klitorisu, šimral mě a dráždil. Chvilku jsem si ho chtěla rukou setřít, ale bála jsem se, že by to na něj jen přitáhlo víc pozornosti.

Byla to skoro úleva, když konečně začal můj vystrčený zadek švihat. Skončil po padesáti ranách a všechny byly pořádně silné. Vše, co jsem mohla dělat, bylo vzlykat a naříkat do svých rukou.

Dokonce když už skončil, jsem se ještě chvíli nehýbala, ve strachu, že začne znovu. Bez jediného slova hodil pravítko na zem vedle mě a odešel do postele. Bratři se mi posmívali, jak mám zadnici červenou, ale rovněž odešli a neřekli mi ani slovo. Pár minut jsem tak zůstala a dál vzlykala, než jsem v sobě našla dost energie k tomu, abych se zvedla a šla taky do postele.

V posteli jsem pak ještě dlouho brečela, než jsem konečně usnula.

Druhý den ráno, když pro mě Filip přišel, mu bylo řečeno, že nikam nesmím. Nechápal proč a můj otčím mu vysvětlil všechno, co se stalo a co on věděl. A co hůř, poručil mi, abych mu ukázala následky trestu z minulé noci. Věděla jsem, že nemá cenu se bránit, tak jsem poslechla.

Stoupla jsem si doprostřed pokoje a obrátila se k Filipovi zády. Potom jsem si stáhla tepláky a prádlo, které jsem měla na sobě. Když jsem měla všechno u kotníků, vyhrnula jsem si mikinu a naplno mu vystavila svůj zadek. Cítila jsem horko z jeho pohledu na mé pozadí, křížem krážem pokryté červenými jelity.

Filip nevěděl, co říct. Když jsem si konečně směla vytáhnout kalhoty, řekl něco v tom smyslu, že je mu líto, že mě dostal do potíží, a hned rychle odešel. Bylo to naposledy, kdy jsem ho vůbec viděla.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Melouch 10

  24. 11. 2015Bobr

Marie si majetnicky táhla Vaška do ložnice, tak jsme si s Alenou roztáhli gauč v kuchyni a padli na něj. Alena přese mně přehodila nohu a napíchla se na to, co tam opět trčelo. Obejmula mě a přetáhla přes nás peřinu. Náhle celá změkla a já jsem také pozbýval vědomí. Nevím, jak je to možné, ale ráno jsem se probudil ve stejné poloze. Když jsem si to uvědomil, cítil jsem další povstání. Opatrně, abych...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Postříkané bříško

  10. 8. 2015Bonavita

Jako každý pátek jsem čekal na svou krásnou přítelkyni doma v byťe. Já jsem byl odpočatý po cestě z kolejí a naši už byly pryč jako každý víkend. Byl jsem nadržený jako blázen, jelikož jsme se už více jak dva týdny neviděli. Má přítelkyně (Iveta) za mnou jela hned po aerobiku krásně umytá a já se těšil jak na ní vlétnu a pořádně si zašukáme hned ve dveřích. Ovšem scénář byl ten večír trochu jiný. celá povídka...
Kategorie: Orál, Teen, Šukačky, Piss

Květa

  24. 3. 2021bobis

Květa je krásná mladá žena. Hned by mohla dělat modelku, ale ne takovou jako jich je většina, blonďaté, hubené a s dlouhýma nohama. Měla pěkně formovanou postavu, pevná lýtka a stehna vytrénovaná z každodenního běhání, výstavní kutý a pevný zadek, středně velká pevná a kulatá prsa a tmavé vlasy. Prostě reprezentační typ. A nejen, že je krásná, ale je i inteligentní. Už druhý rok byla šťastně vdaná...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Zralé ženy, Šukačky

Svádivá sestra

  21. 10. 2020jentaknekdo

Karel dával najevo znechucení. Irena, jeho žena, mu právě řekla, že přijede její šestnáctiletá sestra Soňa a stráví u nich víkend. „Sakra, Ireno, mám ložnici pro hosty plnou krámů. Kde bude spát?“ „Může spát na gauči v obýváku,“ odpověděla Irena. „Víš přece, že někdy nemůžu spát a rád sejdu dolů a dám si skleničku, aby mi pomohla usnout,“ procedil Karel mezi zuby, „a do kuchyně musím jít přes obývák....  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, První sex, Teen, Znásilnění