Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 23. 5. 2018

Líbánky s cizincem

Alice stála za manželem, s rukou na jeho zádech, když mluvil s recepční za pultem. Lidi se trousili kolem a jak míjeli právě sezdaný pár, zastavovali se u nich s gratulacemi. Alice trvala na tom, že celou noc zůstane oblečená do svatebních šatů. Tedy, celou noc až do teď. Neočekávala, že v těch bílých šatech zůstane dlouho potom, co se dostanou do svého pokoje.

Její manžel se z jejího doteku vymanil, protože musel podepsat stvrzenku o platbě. Dneska v noci se budou milovat. A v příštích dnech podniknou nějaké výlety.

Alice ustoupila o krok dozadu a rozhlédla se po vstupní hale.

Nějaký muž na ni zíral.

Odpověděla na jeho pohled úsměvem, myslela, že se jen dívá na novomanžele. Ale jeho pohled se nezměnil.

Co to znamenalo?

Něco v jeho obličeji vyvolalo ozvěnu v jejích myšlenkách. Vlastně věděla, co jeho výraz znamená, ale nedokázala se rozpomenout. Jeho intenzita rozehřívala ovzduší. Jeho oči nemrkaly a naznačovaly, na co myslí.

Alice svůj upřený pohled přerušila.

Chtěl s ní mrdat.

Byla nevšímavá k mužským touhám od doby, kdy začala chodit s Tomem. Velice rychle poznala, že on je mimořádný, a o jiné muže docela brzy ztratila zájem. Zapomněla nebo si přestala všímat, že se muži na ni rádi dívají. Že ji muži chtějí mrdat.

Ale proč by se o to měla starat? Teď byla vdaná! Naprosto nepochybně vdaná! Znovu se na toho muže podívala, on na ni pořád nepřestával civět. Tentokrát si všimla jeho obličeje. Byl hezký a tmavý. Vlasy měl černé jako smola a jeho oči se zdály být taky takové. Proč pořád zírá? Proč se neusměje nebo aspoň neudělá nějaké oplzlé gesto?

Ve chvíli, kdy se Tom dotkl jejího ramene, Alice zjistila, že na toho muže taky zírala pěkně dlouho. Usmála se na manžela a šla za ním do pokoje.

Byla docela vzrušená.

Mrdala se svým manželem důkladně. Novomanželé se milují vášnivě, hlasitě a divoce. Tom si ji bral v posteli, pak na podlaze, a nakonec ve vaně. Jejich nahá těla se do sebe zaklesla, oba leželi nehybně a po chvíli z toho usnuli.

Alice se pohnula, když voda začala chladnout. Postavila se ve vaně a houpala svými odkapávajícími prsy nad manželem. Smála se, když spatřila svou zvrásnělou kůži v zrcadle, potom přestala a hrála si s řetízkem, který jí Tom dal před svatbou. Nevěděla odkud pochází, ale Tom jí řekl, že je to starodávné pouto lásky. Dokud ho bude nosit, oni dva zůstanou nerozdělitelní. Držela ho, cvrnkala jím o svá pevná prsa a zkoušela zachytit ňadro do jeho smyčky. Nějak cítila, že se jí Tom dotkne pokaždé, když se řetízek setká s její kůží.

Přešla do ložnice a z kufru vytáhla krátký župan ze zlatavého hedvábí. Obalila své nahé tělo jeho jemným povrchem. Sedla si na postel a župan se tím nad stehny nakrčil a částečně jí odhalil pindu. Smála se tomu, jak ji obnažuje. Tom ji v něm vždycky začínal milovat, přesněji řečeno mrdat.

Zvuk spuštěné sprchy ji probral ze snové erotické nálady. Představila si manžela, jak poskakuje v páře toho proudu, a uvědomila si, že má neuvěřitelnou žízeň. Sáhla po peněžence a vzala si nějaké drobné. Rozhodla se, že si dá rychlý doušek ledového čaje a pak se podívá, jestli manžel nepotřebuje nějakou pomoc při umývání.

Sestoupila po schodech do haly a na velmi jemnou látku svého županu přitom zapomněla. Spěšně kráčela těch osm nebo kolik metrů k nejbližšímu nápojovému automatu. Vhodila tam drobné a sklonila se, aby si odebrala svůj nákup.

Dveře na konci haly klaply, právě když si brala pohárek. Otočila se za zvukem.

Byl to on.

Ten cizinec kráčel k ní, jeho krok svědčil o sebedůvěře nebo lhostejnosti, nebyla si jistá.

Alice se nedokázala postavit, dokud cizinec nebyl skoro u ní. Napřímila se, když se k ní přiblížil, otočila hlavu a zvedla své oči k těm jeho. V jeho upřeném pohledu něco bylo... tak tajemného... tak přitažlivého... tak smyslného, a současně neškodného.

Usmál se.

Alice byla příliš ochromená na to, aby zareagovala. Cizinec pokračoval v chůzi přes halu. Chladný průvan zasáhl její nohy a načechral jí chlupy mezi nimi.

Viděl její zadek.

Došlo jí, že když byla skloněná před automatem, jejímu županu muselo pár centimetrů chybět k tomu, aby zakryl, co měl. Její holá zadnice při tomto pohledu ukazovala rozkošné křivky – to věděla, protože se před zrcadlem občas prohlížela v různých pozicích. A pak si uvědomila něco ještě důležitějšího. Viděl i její frndu. Ona vídala lákavé záhyby své kundy vykukovat z pod zadnice. On je musel vidět taky.

Alice pospíchala zpátky do pokoje, zpátky za manželem.

Tom byl šťastný, že mohl svou spoře oblečenou manželku znovu ošukat. Alice se objevila v koupelně a předvedla mu malou show. Sehnula se stejně jako před automatem a zeptala se manžela: „Myslíš, že je to moc krátké?“ On samozřejmě odpověděl: „Ne.“ Pak se zeptala: „Nehodí se k tomu báječně ten řetízek?“ A pokračovala rozevřením županu vpředu, předváděla řetízek a svá prsa. Manželovým dárkem si jezdila přes bradavky.

Tom odpověď spolkl. Alice spustila župan na podlahu a vstoupila do páry k manželovi.

* * *

Zapomněla na setkání s tím cizincem večer předtím. Vzbudila se, tiskla své nahé tělo proti nahému manželovi a myslela jen na štěstí a na budoucnost, která je čeká. Zamířila do koupelny a všimla si zlatého županu na podlaze. Myšlenka na cizince se vrátila. Musela mu poskytnout pěkné potěšení! Natáhla župan na sebe a připomněla si pohled, jaký ten muž měl.

„Zajímalo by mě...“

Sehnula se ke kolenům a dívala se do zrcadla za sebou. Samozřejmě, její zadek se okamžitě odhalil. A pinda vylezla hned za ním. Při tom pohledu pocítila vlnu horka, která ji zalila. Zase se postavila a prohlížela se v zrcadle. Všimla si ztvrdlých bradavek pod hedvábím a začala si se županem pohrávat. Obnažila si větší část prsů, pak zas menší. Zkoumala hranice toho, jak volně může pásek vpředu zavázat, aniž by toho bylo vidět moc. Těšila ji podívaná na vlastní dekolt.

Bezmyšlenkovitě si vsunula levou ruku pod hedvábí a jemně si mnula levé ňadro. Nemohla přestat myslet na toho cizince a na to, jak by ji vzrušilo, kdyby ji mohl vidět takhle! Zlatavá látka jemně splývala po straně nahého prsu a skládala se souhlasně s jeho pozvedáním a spouštěním. Představovala si jeho obličej úmyslně zírající na... na její hruď. „Možná viděl mou frndu, ale tyhle skvosty neviděl!“

Pravou ruku si spustila na stehno a pod župan. Hladila se v rozkroku a dívala se, jak se její krásné tělo chvěje. Župan už byl vpředu sotva stažený. Viděla ve svých očích chlípný pohled. Vracela mu tak ty jeho chlípné pohledy? Při té myšlence zavřela oči.

Teď na sobě cítila jeho oči. Existovaly v jejích myšlenkách. Předstírala, že on je na druhé straně zrcadla, dívá se na její houpavé kozy... dívá se, jak si ona sama dělá potěšení. Vsunula si prst do pochvy.

Co kdyby to byl jeho prst?

„Aaach...“ zatlačila ho do sebe a vzepjala boky proti své ruce.

Co kdyby to byl jeho penis?

Alice přestala. Rychle si přitáhla župan a zamířila do ložnice. Nepodívala se na manžela, ale oblékla si kalhotky a šortky a svá nahá prsa zakryla tenkým svetrem. Mohla by sejít dolů a dát si trochu kávy... mohla by jít dolů a zapomenout na myšlenky, které se jí právě honí hlavou.

Od dívky za pultem si vzala kávu. Srkala horkou tekutinu a doufala, že se její chvějící se tělo uklidní. Otočila se a chtěla jít k výtahu.

„Ach, Bože...“

V jeho dveřích stál cizinec. Výtah sjel dolů, ale on nevystoupil.

Ona vstoupila dovnitř, klidná jen proto, že spolu s ní nastoupil ještě starší pár. Odmítla se podívat na muže, ale věděla, že jeho oči jsou na ní. CÍTILA na sobě jeho oči.

Srdce pod svetrem jí bušilo. Ruka se jí třásla, když si nesla kávu ke rtům. Kousla se do rtu, protože cítila bolestné pálení mezi nohama.

Zesilovalo se to, jako kdyby tam něčí prsty drhly její záhyby a rozesílaly chvějivé vlny po těle. Její pinda se sama hlásila, jako by věděla, že už byla vidět, a chtěla by být vidět zase. Znovu si usrkla kávy, ani si neuvědomila, že se výtah zastavil.

Starý pár vystoupil. Nikdo nenastoupil. Výtah pokračoval nahoru. Alice věděla, že musí na muže aspoň pohlédnout. Když to neudělá, on bude vědět, že ji dostal. Připravila si milý úsměv. Přinutila svou hlavu pomalu se k němu otočit a očekávala, že on se bude ze široka šklebit a řekne něco hrubého.

Zíral na ni.

Zíral na ni, jako kdyby ji jeho oči nikdy neopustily. Jako kdyby neměly žádný jiný účel, jen na ni zírat. Alice cítila, jak ji jakýsi netušený pocit zasáhl a zaplavil od hlavy až po paty. Měla v úmyslu se na něj usmát a hned se zas odvrátit. Neusmála se. Neodvrátila se.

Zírala do jeho očí a věděla, že pro něj je nahá. Neměla na sobě žádné šaty a on měl reálný zážitek z její nahé krásy, zesílený vlastní živou fantazií. Nikdy nebyla svědkem toho, že by ji nějaký muž obdařil tak mocným projevem svého chtíče, a neřekl přitom jediné slovo.

Neodvrátila se.

Výtah zastavil v jejím patře. Dveře se otevřely. Měla by se pohnout. Ale udělal to muž. Přiblížil se k ní asi na dva centimetry. Dveře se zavřely. Alice cítila, jak jí to v kundě pulzuje. Cítila, jak jí bradavky hoří.

Políbil ji.

Nepohnul se útočně ani příliš horlivě. Jednoduše přitiskl své rty na její a líbal ji. Ona ho taky líbala. Cítila, jak její vlhké rty potkávají ty jeho a jemně po nich putují.

Dveře se otevřely. Další patro. Nastoupil nějaký pán se synem. Cizinec při otevírání dveří polibek přerušil a spolu s Alicí pozorovali vetřelce. Zdálo se, že uběhla celá věčnost. Alice spatřila otevřené dveře. Všechny rozumné popudy v ní jí říkaly, aby vystoupila. Pohnula se vpřed, ale cizincovo tělo ji bez znatelného úsilí zastavilo.

Jeho ruka byla na jejích prsou.

Alice viděla, jak je vytvaroval jeho pevný stisk. Uvědomila si, že ta ruka tam asi byla celou tu dobu.

Protlačila se kolem cizince do haly. Spěchala ke schodům a doufala, že ji nesleduje. Už byla na konci haly, těžce oddychovala.

„Ty blbá krávo, ty blbá, blbá krávo!“ nadávala si cestou po schodech nahoru. Tak moc se podvolit jen kvůli tomu, aby si nemyslel, že se jí dostal do hlavy. Tak moc jen kvůli tomu, aby hrála správnou a svědomitou manželku.

Toma probudilo, když se mu pohlaví jeho nahé manželky začalo třít o penis a snažilo se ho přivést k životu. Stáhl z ní tenký svetr a ucítil řetízek, jak se mu z jejích prsou houpá do obličeje. Alice navlékla svou kundu na jeho už tvrdý čurák, a zatímco ji šukal, stáhla si řetízek z krku.

Zase se jí podařilo vytěsnit to setkání s cizincem ze své mysli, když se připravovali na prohlídku památek. Kvůli její mrduchtivosti byli nachystaní pozdě. Ale ona potřebovala mít v sobě jeho čurák, připomínalo jí to lásku, kterou k němu cítila, a závazek k tomu báječnému manželství. Dokud ji Tom bude milovat, bude svět perfektní.

Ovšem její nenasytné úsilí chudáka manžela unavilo, a tak ho nakonec z postele nechala vstát. Chtěli navštívit několik zajímavých míst, dát si romantickou večeři a vrátit se do pokoje osvěžení a připravení na celonoční orgie.

U hlavního vchodu spolu čekali na vyjížďku. Alice se zadívala na silnici zatáčející se z vršku. Brzy tu bude jejich taxi a ona se nebude muset bát, že se cizinec zase vynoří pár metrů od ní.

Ale taxi moc nepomohlo. Zdálo se jí, že se objevuje všude, kam šli, vždycky jí vskočil do výhledu, když ho Tom nemohl vidět. Zíral na ni v restauraci. Civěl na ni na pláži. Nespouštěl ji z očí v muzeu. S každým dalším místem na ni jeho chtíč působil tíživěji. Jeho úmysly jako by nabíraly fyzické podoby, neviditelnýma rukama vzrušovaly její prcinu a prsa. Pořád se držela vedle svého manžela. Nechtěla cizince nechat, aby se jí zase dotýkal. Nechtěla ho nechat, aby od ní získal něco zakázaného. Byla novomanželka.

Zdálo se jí, že utekly celé dny, než přišla večeře. Konečně seděli v hezké privátní restauraci. Osamocená kóje je dokonale ukrývala před slídivýma očima. Pouze oči jejího manžela a oči jejich náctileté číšnice se mohly upírat na její prsa a krásu. Povzdechla si a přitiskla si řetízek do velkého výstřihu. Měla odvážné šaty a byla zvědavá, jak dlouho manžel vydrží takhle se na ni dívat.

Netrvalo to dlouho a Tomova noha si našla cestu pod její šaty ke kalhotkám. Palcem jí masíroval pindu a ona se při tom vítaném dotírání lehce pohupovala. Upustil jí olivu na hruď a předstíral potíže při jejím hledání. Jeho ruka jí báječně klouzala přes prsy. Udělal z toho hru, tu a tam našel něco nového, co jí mohl vložit do výstřihu. Byla vděčná za to oddělené sezení, protože jeho ruce jí několikrát vytáhly prsy ven z šatů. On se pokaždé rozhlédl kolem a pak jí bradavku namočil do vína nebo do kečupu a očistil ji jemným, savým, dobře umístěným polibkem.

Alice se udělala do kalhotek a strašně se těšila na návrat do ložnice. Tom si vtáhl její ruku do svých kalhot a ona mu pod stolem hladila ptáka. Pevně se zakousl do steaku, když se snažil ubránit tomu, aby nevykřikl při tom, jak mu penis masírovala a honila.

Alice náhle ucítila, že jí do ruky vystříkl horký proud spermatu. Ksakru! Chtěla ho potěšit, ale nechtěla ho tak brzy vyřadit! Setřela si jeho semeno z ruky do ubrousku, ale viděla, že to bude potřebovat důkladnější očistu. Zakryla si ruku ubrouskem a zamířila na dámy.

Snadno se dostala z jídelny ven do haly. Objevila šipku k toaletám a zamířila do chodby. Někdo tam seděl na židli, hned vedle vchodu do chodby.

Byl to on.

Pocítila směs strachu a zlosti. Ten bastard ji zase sledoval a prostě čekal, že ji zahlédne, až vyjde ven. Doufala, že by se kolem něj mohla protáhnout dřív, než si jí všimne. Nemohla. Cizinec se postavil a vstup zablokoval. Alice do něj málem vrazila. Chtěla říct „Promiňte“ nebo „Jděte do prdele.“ Ale jeho by ta druhá varianta nejspíš potěšila.

Ovšem než stačila promluvit, on vstup uvolnil a dovolil jí, aby šla dál, dokonce ji pustil před sebe. Nepodívala se mu do očí, dokud ji zase nezastavil.

Byli hluboko v chodbě. Dámské toalety byly na samém konci, a tak byli zcela odříznuti od všech očí z restaurace.

Chtěla křičet, ale zase našla jeho oči. Tělo se jí ještě chvělo od sexuálních hrátek s Tomem. Chvění trvalo a zesílilo, když se cizincovy oči zaměřily na obsah jejích těsných šatů. Cítila, jak jí jeho pohled utkvěl na prsou – skoro se na nich rozléval jako nějaká horká tekutina. Jeho oči se jí přesunuly k pasu a ona ten pár očí vnímala jako pár rukou, které ji drží za boky. Pohnuly se k jejím nohám a ona ten pohled cítila jako mírný vánek, přebíhající jí nahoru a dolů po stehnech.

Byla to jeho ruka.

Cizinec ji laskal ukazováčkem lehce přejíždějícím nahoru a dolů po nahém mase jejího stehna. Druhou rukou přitom držel její ruku, tu s ubrouskem. Cítila sperma stlačované jejich rukama, které on nasměroval dolů k jejímu pasu. Cítila svou vlastní pěst, jak vytahuje šaty vzhůru, vedena cizincovým úmyslem. Cítila tlak na kalhotky, otočení, a spermatem naplněný ubrousek, jak se jí na ně přitiskl. Jejich látka byla tak tenká. Ruka jí volně spadla, když jí cizinec tlačil ubrousek do pochvy. Cítila na sobě jeho slizkou vlhkost, jak ji utíral. On ho tlačil do ní, kalhotky se zasunuly do jejího otvoru a ona cítila jeho prst, jak jí tlačí to sperma a ubrousek proti klitorisu.

Byla ztuhlá. Absolutně ztuhlá, když se jí ubrousek pomalu vkliňoval do kundy. Bylo to sperma jejího manžela. Ale cizincova ruka. Bojovala s výkřikem v sobě. Vokální síla rozumu, který by chtěl vykřičet špatnost toho činu. Ale bylo to přece manželovo sperma!!!

To, co bylo nevyhnutelné, se také stalo. Někdo přicházel chodbou. Kráčel celou tu dobu pomalu a Alice cítila jeho hořící oči přilepené k podivnému předmětu mezi jejíma nohama. Nemohla doufat, že to neviděl. Ten člověk pozoroval, jak do ní někdo vtírá manželovo sperma.

Alice se vytrhla z transu a utíkala pryč z chodby. Vetřelec se v užaslém tichu díval, jak pospíchá kolem něj.

* * *

Tom spal. Měli spolu sex. Jednou. Nechala manžela, aby ji svlékl, líbal jí prsa a mrdal ji bez fantazie. Udělala se, ale ta žhavost, kterou sdíleli u večeře, se už nevrátila. Přitahovala si manželův obličej na prsa, kolébala ho mezi prsy, zkoušela přivolat zpět svou chtivost a vášeň. Chtěla se v něm ztratit. Cítit ho v sobě uvnitř. Divoce jezdit na jeho dorážejícím čuráku a věřit, že je to nejlepší mrdání na světě.

Ale on spal.

Alice ho nechtěla vinit. Málo spali od té doby, co sem přijeli, a její neodbytné pohlaví ho utahalo. Nechala jeho hlavu spadnout na stranu. Opatrně ze sebe sesunula jeho tělo a postavila se.

Hrála si s řetízkem a nahá se procházela po pokoji. Zase zjistila, že má hroznou žízeň, a připravila si drobné na nápojový automat. Pořád v sobě měla Tomovo sperma, tak si natáhla zlatavé kalhotky. Nechtěla po chodbě ukapávat.

Zahalila se do přiléhavého hedvábného a stejně zlatavého županu a vyšla ven ze dveří. Až po cestě si vzpomněla, jak moc ji ten župan odhaluje. Jasně, ani s kalhotkami vespod si nemohla pomoci, připadala si skoro nahá. Hedvábí jí provokativně splývalo přes prsa a poskytovalo jasnou představu o jejich velikosti a pevnosti. Možnost přidržovat župan rukou u pasu byla také pochybná a jak rychle vykročila dolů do haly, objevovaly se pod ním malé záblesky jejích barevně sladěných kalhotek.

Na nic nemyslela. Očima se zaměřila na automat a nechala žízeň, aby řídila její kroky.

Vzduch v hale byl trochu chladnější a Alice ucítila, jak se jí jeho znatelný závan plazí po nohou nahoru pod župan. V hale potkala několik mužů, všichni se nápadně otáčeli, když ji míjeli.

Došla k automatu a vhodila dovnitř mince. Pohárek s jejím ledovým čajem dole vypadl a ona se opatrně sehnula, aby si ho zvedla.

Něco se jí přitisklo na zadek.

Rychle se postavila, připravená okřiknout osobu, která se jí dotkla.

Byl to on.

Viděla cizincův odraz zrcadlit se na automatu. Ztuhla, ačkoliv bez překvapení, a zůstala tak tichá, jako byla při všech jejich setkáních. Povšimla si, že muž je oblečen jen v plavkách, a uvědomila si beze vší pochyby, že to, co se na ni zezadu tlačí, je jeho ztopořený penis.

Vytáhl jí župan.

I když obnažil její krásnou prdelku, Alice stála dál ztuhlá. Zůstala ztuhlá, když se jí na kalhotky náhle přitiskla jeho ruka. Nějaký prst vklouzl pod látku a sunul se podél okraje přes její hýždě.

Měla by ho zastavit... měla by ho zastavit... ta myšlenka se jí v mysli opakovala. Přitiskl své boky k jejím a ztvrdlý čurák jí tlačil přesně mezi půlky. Dál se dívala na automat.

Jeho ruce se jí dostaly nad pas a přes hedvábí se přitiskly na zakázané prsy. Jeho prsty si začaly hrát s páskem uvázaným na županu. Pak si vzpomněla: nemá podprsenku. Když jí rozevře župan, bude mít její prsy před sebou. To by se nemělo stát, ačkoli by si ten dotek užila. Ačkoli ji ta představa těšila.

Chytila ho za ruce a odtáhla je ze svých prsou pryč. Nechal ji dát mu ruce pryč, a vzal si od ní pohárek s ledovým čajem. Aliciny ruce po stranách klesly. Zmrazil ji studený dotek toho pohárku. Cizinec jí ho umístil do výstřihu. Tiskl se jí na řetízek a bořil se do masa.

„Aaach...“ zimou zalapala po dechu. Cítila, jak jí bradavky pod tou chladivou vlnkou okamžitě ztvrdly. Cizinec posunul pohárek na její levé ňadro, hedvábí tam zvlhlo od zkondenzované vody. Pár kapek sklouzlo doprostřed a zase jí ochladilo hruď a přinutilo ji vzdychnout. Tělo měla pořád ztuhlé, ale jen zčásti to bylo kvůli chladu z pohárku. On ho přesunul nad její pravou bradavku a přitlačil ho na ni, až se pod hedvábím naklonila.

Alice měla stejný podivný pocit jako předtím. Proč toho muže nechává, aby se jí takhle dotýkal? Proč ji to tak vzrušuje? Rozhodla se zastavit ho, ale její tělo odmítlo poslechnout. Vždyť se jenom dotýká... a na dotýkání není nic špatného.

Cizinci se podařilo zastrčit pohárek mezi záhyby županu a začal ho sunout dolů. Ten pohyb způsobil, že se župan rozevřel a obnažená oblast její hrudi se zvětšila. Alice pozorovala, že začal být vidět bílý řetízek a potom stínované křivky jejích velkých, jemných prsů. Celé jeho tělo se na ni tisklo, zezadu ji zahřívalo a vpředu ochlazovalo. Cítila jeho horký dech, jak jí proudí dolů po krku pod rozevřený župan. Dívala se dolů do výstřihu, vědoma si křivek a stínů, které, jak věděla, byly jasně viditelné i pro něj, když se jí koukl přes rameno. Líbal ji na krku. Ona zůstávala nehybná.

Kdyby jí zkusil župan rozevřít úplně, nechala by ho... Ne! Chytila mu ruku. Od pohárku ji měl studenou, takže její vlastní maso se zdálo žhavé, když ho tiskla.

Nebude mu ukazovat své prsy. Nenechá ho rozevřít jí župan a prohlížet si její zakázané partie, které smí vidět jen oči jejího manžela! Cizinec vrátil své ruce na její boky. Alice si všimla, že má župan rozhalený až k žaludku. Všimla si rozhoupaného řetízku, který zůstal mezi jejími prsy jako připomínka, pohodlně usazený v teplém výstřihu. Bradavky měla ještě zakryté. Nad tou skutečností zajásala. Viděl spoustu její kůže, ale nic zakázaného.

Začal se pohupovat. Narážel do ní svým čurákem, sváděl ji jeho délkou a touhou. Ach Bože... Alice ucítila nával horka mezi nohama. Chtěla uhnout. Chtěla utéct. Ale nemrdala, ona přece nemrdala... Ochraňovaly ji jeho plavky a její kalhotky.

Nemrdala...

Jenže erotický náboj byl dostatečný k tomu, aby se její tělo instinktivně tlačilo dozadu na jeho čurák.

„Aaach!“ vydechla, když ji přitiskl a drtil a upustil ledový čaj. Jeho ruce ji začaly hladit na bocích a po stranách a jak se proti ní tvrdě houpal, župan se jí zvedl pořádně vysoko nad pas.

„Ty jo!“ Alice zaslechla, jak okolo jdou dva muži. Viděli jí pohupovat se s tím člověkem.

„Ach, můj Bože!“ šla okolo nějaká žena. Viděla ji, jak se pohupuje s tím člověkem.

Třetí kolemjdoucí hvízdnul. Viděl ji, jak se pohupuje s tím člověkem.

Cizinec jí vsunul ruku pod župan. Dotýkal se nahého masa na jejích hýždích. To je v pořádku... to je v pořádku... myslela si. To není nic zakázaného... Proč? Proč? Proč ho nechávám to dělat? Pokoušela se rozumně si zdůvodnit přijatelnost toho, že se její tělo pomalu houpá proti tomu automatu.

„Mami, co to dělají?“

Alice koutkem oka spatřila malého chlapce.

„Pojď pryč, Toníčku! Pojď pryč odtud!“ Matka se pokoušela odtáhnout synka pryč od pohledu na podivného muže, který metodicky otíral svůj penis o Aliciny kalhotky. Pryč od obrazu jeho rukou, hladících skoro nahé vystavené ženské boky, a od jejího těla, bouchajícího do nápojového automatu. A chlapec matku šokoval ještě víc, když pozoroval, jak ten cizinec Alici pod županem osahává nahá prsa...

Alice se najednou odtrhla. Dotek cizincovy ruky na zaoblených tvarech její krásy se stal bodem zlomu. To bylo zakázané.

Nebo to bylo přítomností toho dítěte a jeho matky?

Alice si spěšně našla cestu odtud a vůbec se neohlédla na muže ani na toho civějícího malého chlapce. Celou tu dobu doufala, že to byl ten zakázaný, nedovolený dotek, který ji přiměl přestat. A ne ta skutečnost, že byli vyrušeni.

* * *

„Děvče, co je to s tebou?“ Alice zírala na svůj obraz v zrcadle a bezhlasně k sobě promlouvala. Právě se probudila a teď musela vyřešit poslední noc. Odmítla přemýšlet o minulém večeru. Odmítla přemýšlet o své nečinnosti během toho, kdy ten podivný muž na ni vyrazil. Tom byl právě ve sprše a ona sama v pokoji, přemýšlela...

Posadila se na postel, provinilá z toho, co se dělo potom, když se vrátila. Vzbudila Toma. Ještě jednou dokázala přivést jeho unavený čurák k životu. Zoufale chtěla, aby ji ošukal. Kdyby se byl nevzbudil, udělala by si to s jeho rukou sama, i když by spal.

Ale poznala, že to nejde. Poprvé s Tomem předstírala orgasmus. Předstírala extázi, předstírala sténání, předstírala uspokojení. Tělo se jí třáslo sexuálním vzrušením, ale bylo to, jako by Tomovy ruce neměly žádný cit. Neuměly její jemné maso stimulovat. Jeho rty neuměly uhasit její žízeň. Jeho tvrdý čurák neuměl naplnit její chlípný otvor.

Poslala ho, aby jí přinesl ledový čaj. Nedokázala by znovu vstoupit do té chodby. Tom se vrátil, v jeho obličeji převládal utahaný po-hled. Ani za sebou pořádně nezavřel dveře. Padl na postel ke své ženě a okamžitě usnul; ona ještě napřed uhasila svou žízeň.

Alice vstala, že se obleče. Našla své zlaté kalhotky a automaticky si je natáhla. Pohlédla na kufr a pocítila nutkání schovat se do něj a vmžiku zmizet. Věděla jediné, a sice to, že se cítí nejistá.

Zvedla z podlahy župan a pevně si ho utáhla. Byla zvědavá, jestli Tom vyjde ze sprchy jako oživený sexuální stroj. Nevypadalo to na to. Usadila své skvostné tělo před zrcadlo a začala si kartáčovat vlasy. Rychle se jim navrátil obvyklý blonďatý lesk. Zjistila, že se její oči snaží najít cestu pod župan... k řetízku pohodlně usazenému mezi jejími prsy.

Dveře se otevřely...

Alice se dívala do zrcadla a spatřila ho. Nebyla překvapená, nebála se.

On jako by zaváhal, jako kdyby její odmítnutí z minulého večera bylo poslední tečkou za jejich mini aférou. Alice se na něj dívala v zrcadle. Byl pořád ještě v plavkách z předešlé noci. Postavila se, i ona ve stejném županu a kalhotkách, jaké měla při jejich posledním setkání. Stejný župan, který jí on namočil kapajícím pohárkem. Stejný hladký, hedvábný župan, který skoro stáhl z jejího nádherného těla. Alice věděla, že se jí dotýkal tam, kde neměla nechat žádného muže se jí dotýkat. Ale ona přece namalovala čáru. Odešla, když jeho doteky začaly být nevhodné. Odešla dřív, než by jeho doteky začaly být absolutně zakázané. Jednou ve výtahu. Jednou v restauraci. Jednou v hale.

Rozevřela župan.

Jemné hedvábí lehce sklouzlo z její krémové kůže. Řetízek byl vidět. Její stínované tvary byly vidět. Oblé tvary jejích prsů nabídly plný výhled, i se svými zakázanými, něžnými, růžovými bradavkami.

Nabídla mu svá prsa. Nabídla mu zakázané dotyky.

Měla asi pět vteřin, než byl u ní. Líbal ji – dlouze a vlhce. Jeho ruka jí ohmatávala a mačkala prsy. Alice ji chytila, ale tentokrát ne proto, aby ji odsunula pryč. Roztáhla jeho otevřenou dlaň přes své bradavky, vedla si ji do úžlabí mezi prsy a masírovala se jeho zakázanými dotyky. Prsy se jí prohýbaly a tvarovaly pod jeho hladovými hmaty. Tvrdé bradavky se skláněly pod jeho prsty. Pak si dala jeho ruku do pusy a sála jeho vytouženou chuť.

Hodil ji na postel. Její tělo poskakovalo na matraci, prsy se při těch pohybech kymácely. Stáhla si kalhotky a cizinec své plavky.

Alice chtěla vykřiknout, když do ní vnikl. Chtěla vyzpívat tu absolutní rozkoš, jakou cítila, když do ní jeho čurák klouzal. Mrdal ji tvrdě, jeho přírazy do ní bušily a vrážely jí čurák hluboko do těla. Divoce se na posteli zmítali nahoru a dolů. Alice kolem svého milence obtočila své do široka roztažené nohy. Její prsy skákaly nahoru a dolů právě tak divoce, jako on ji mrdal.

Na nic nemyslela. Její chtíč vše přehlušil. Tělo se jí chvělo a třáslo z toho nejryzejšího mrdání, jaké kdy poznala. Chtěla jeho čurák, chtěla jeho semeno. Jak ten báječný čurák zajížděl dovnitř a ven z její kundy, chtěla ho mrdat znovu a zase znovu. Ty oči... to zírání... Alice cítila, jak její chlípnost s každým dalším mrdacím pohybem dochází naplnění.

Postel pod nimi vrzala, tak hlasitě, jak nejvíc postel může vrzat. Jeho čurák jí působil bolest. Ale přesto své neodbytné záškuby ještě zesilovala. „Mrdej mě... mrdej mě...,“ šeptala si pro sebe. „Buď můj smilník, buď můj milenec...“

Cizinec byl ve svém tempu rozvážný i frenetický. Uvědomoval si, že novomanžel té ženy je ve sprše, a věděl, že ji musí mrdat rychle a dobře. Zaměřil své oči na její poskakující kozy a na řetízek zmítající se mezi nimi.

„Ach... ach... ach...“ Alice při jeho přírazech tiše sténala. Župan měla kompletně rozevřený do stran.

Viděl všechnu její krásu. Usmála se, když si to připomněla. Viděl její obličej, její kozy, její píču... byla s tím mužem nahá, s tím mužem, který nebyl její manžel. Mrdala toho muže, toho muže, který nebyl její manžel.

Cizinec zachrčel. Vystřelilo do ní jeho sperma, olizovalo kluzké stěny její kundy. Cítila, jak se do ní uvnitř vsakuje, šimrá její klitoris a stehna. Aaach, jeho semeno... cítila svou kundu nečekaně občerstvenou tou lepkavou vlhkostí. Kanulo jí to z kundy ven, dolů po nohou a na prostěradlo.

„Vytři to! Ach prosím, vytři to!“ ta slova si jen myslela, ale i tak dostala odpověď.

Cizinec vzal do ruky deku a vklínil ji mezi její nohy.

„Aach... aaach...“ Alice kopala, když jí jeho prsty vtlačovaly sperma dovnitř. Tentokrát žádné kalhotky nepřekážely. Nic jeho sperma nezastavilo. Vytíral ji tvrdě a rychle. Řetízek se jí plandal na prsou, spona se posunula dopředu.

Její ruce ji našly a ten dotěrný řetízek z jejích prsů odstranily.

Cizinec nad ní pohnul svým tělem, čurák měl už zase tvrdý. Řetízek byl pryč... a teď ho nahradil jeho naběhlý čurák.

Ten, celý pokrytý šťávami, vklouzl mezi její prsy. Stiskla si je k sobě, sevřela mu ho po celé kluzké délce. Jeho ruce se přidaly k těm jejím a oba společně masírovali její kozy a s jeho čurákem je spolu mrdali.

Sprcha přestala téct.

Cizinec pokračoval v tření. Alice pokračovala v mrdání. Slyšela zvuky odhrnovaného sprchového závěsu. Slyšela, jak si kartáčkem čistí zuby. Ale zaměřovala se na mlaskavé zvuky cizincova čuráku, mrdajícího její kozy. Udělej se na mě... Ach, udělej se na mě...

Sperma jí vystřelilo na krk a zanechalo slizkou stopu po celé její hrudi. Sklonila hlavu a ochutnávala všechno to semeno, které jí nastříkalo do úst. Cizinec se posadil a přistrčil svůj čurák k jejím rtům. Alice si ho vzala a vysávala semeno a své šťávy z jeho špičky a dál, až ke kořeni.

Manželův holicí strojek přestal bzučet.

Alice vyskočila z postele. Cizinec popadl své plavky a vmžiku zamířil ven ze dveří. Alice zahalila svá semenem pokrytá prsa do županu.

Tom se vynořil, z jeho těla ještě odkapávala voda. Alice stála před manželem.

„Mmmmm,“ hučel Tom, když líbal svou nevěstu. Ruka mu sklouzla k pásku na županu...

Alice tu ruku uchopila a odtlačila na stranu. Zamířila do koupelny, umýt si sperma ze své kundy a koz.

Za chvilku by si mohla dojít pro trochu ledového čaje.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Nadržená Petradalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluji sex s mladými zajíčky. Ráda Tě zaučím a ráda experimentuji. Nemusíš mít v sexu žádné zkušenosti, spolu všechno zvládneme a pokud nebudeš mít dost, na závěr si tě vezmu do pusinky a krásně tě vykouřím. Na oplátku i ty mě můžeš udělat pusou.

Zaučím tě v sexu na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT PETRA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Rozdala si to s opravářem

  15. 3. 2015Neznámý autor

Katka byla dost do větru. Měla sice manžela, ale spolu měli tak nějak volný vztah a oba se shodli na tom, že někdy je vášeň prostě silnější, takže není žádným hříchem jí podlehnout. Koneckonců – člověk si musí života užívat, dokud je mladý, takže proč se omezovat jenom stále na tu stejnou osobu. Katčin manžel to měl úplně stejně, navíc často jezdil na služební cesty, kde si nepochybně užíval s rozličnými...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Mix

Felace na hřbitově

  30. 11. 2013Neznámý autor

S novou přítelkyní se mi otevřely dveře k novým sexuálním obzorům… a to dokořán. Marta byla tak otevřená, uvolněná, přístupná všemožným praktikám. Hodně věcí jsme se od sebe navzájem učili, nechávala mě překonávat její limity a neskutečně si užívala všechno, co jsem jí prováděl. Nešlo jenom o čistou soulož, ale i různé další věci spojené s intimními hrátkami. Dokázala dosáhnout několika orgasmů za...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Extrémy, Mix

Vodnice

  13. 7. 2014Bobr

V sobotu, časně ráno, mě probudilo neodbytné řinčení zvonku. Otráveně jsem vylezl z postele, natáhnul na sebe slipy a šel ke dveřím. Otevřel jsem a za nimi... vodnice!Alespoň tak mi to připadalo. Za dveřmi stála sousedka Vlasta a z vlasů jí kapalo. Také tenkou šatovou zástěru měla promáčenou tak, že skoro neskrývala její pevná prsa a bradavky jako kdyby se tou tenkou látkou chtěly prodrat. Vlastě...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Nečekaný křest

  16. 2. 2006Neznámý autor

Vypadala opravdu lákavě. Měla skvělé oblé kozy a Venušin pahorek jako zralou broskev. Nedá se říct, že v zimě by měl člověk moc příležitostí spontánně si zašoustat v nějakém příjemném romantickém prostředí, jenže život bývá plný překvapení. Loni v únoru jsem si vyrazil s pár kámoši na jednu chatu v Krkonoších, abychom trošku vypřáhli a .zalyžovali si. Kluci si ze mě dělali legraci, kvůli tomu, že pořád...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix