Erotické povídky

Glamour fotky pro dceru

Radim se nudil. Jeho manželka Milana objednala jejich dceru Darju k nějakému fotografovi, aby jí udělal sadu glamour fotek, ale nečekaně musela odjet na služební cestu a Darju na to focení nemohla vzít. Takže to padlo na Radima. Už před hodinou Darja s fotografem zmizela v maskérně a Radima nechala ve studiu samotného. Nebylo tam nic, čím by se mohl zabavit.

Chvíli se jen tak potuloval po místnosti, díval se na různá zařízení a hrál sám se sebou hru, při níž se snažil přijít na to, k čemu každá z těch věcí asi je. Ale po chvíli už ho to otravovalo. Uvědomil si, že stojí u nějaké kartotéky, a mechanicky otevřel zásuvku, aby se podíval, co je uvnitř.

Vyvalil oči, když uviděl obrázky mladých dospívajících dívek. A nejen tak nějaké obrázky. Ty dívky byly nahé! A nejen nahé. Byly nahé a ukazovaly své kočičky na kameru. Začal v tom listovat a zjistil, že vždy určitá skupina fotek tvoří sérii. Série pokaždé začínala s nějakou normální puberťačkou, a pak pokračovala tou samou dívkou upravenou v glamour stylu – s důrazem na ženskou krásu a smyslnost, intimitu a bezprostřednost.

To samo o sobě stačilo k tomu, aby Radimovi ztuhlo péro. Nemohl uvěřit, o kolik dospělejší ta děvčata vypadala potom, co je náležitě nalíčili. Pak následovaly další fotografie, každá dívka byla zachycena v různých oblečeních, a to oblečení se postupně pořád zmenšovalo, takže na každé další fotce bylo vidět víc kůže. Pak přišly záběry na spodní prádlo, pak záběry dívek bez podprsenek, pak úplně nahých, pak se na fotkách držely za své roztomilé náctileté kozičky, až nakonec měly roztažené nohy, rozcapené kundičky a výrazy jejich obličejů říkaly: „Teď mě mrdej.“

Když zaslechl blížící se hlasy, nacpal Radim složky zpět do zásuvky a stačil ji zavřít právě když se fotograf s jeho dcerou vrátili do místnosti. Radim na Darju užasle zíral. Jeho šestnáctiletá dcera vypadala spíš na jedenadvacet. Byla nádherná! Mrkl očima a znovu se podíval, ale rozhodně to byla Darja. Z té figury topmodelky vycházel její normální hlas. „Ahoj tati, tak co myslíš? Jak vypadám?“

Radim něco koktal, pak zakašlal a zčervenal jako rak, když si uvědomil, že před svou dcerou a fotografem ukazuje svou monstrózní erekci. Viděl, že se Darja dívá na přední část jeho kalhot a usmívá se. Fotograf viděl to samé a řekl: „Nedělejte si s tím starosti, Radime. Stává se to všem tátům. Nikdo se předem nemůže připravit na to, že jeho malá holčička najednou vypadá úplně dospělá.“ Udělat s tím Radim nemohl nic, tak jen dál zíral na svou ‚malou holčičku‘.

Darja měla stále na sobě to bílé tričko, ve kterém přišla do studia, ale teď se z nějakého důvodu zdálo, že těsněji obepíná její hrdé pubertální prsy, zdůrazňuje to, jak jí trčí z hrudi, každý do dvou hrstí. A džínové kraťasy, které měla oblečené, vypadaly nějak kratší a pevněji formovaly křivky jejích boků. Skopla své sandály. Najednou před ním stála Karolína Kurková. Jeho čurák už roky nebyl tak tvrdý.

Pak měl čas udělat si pauzu, protože René, ten fotograf, řekl Darje, aby šla za zástěnu v rohu a vybrala si tam oblečení, které si na sebe vezme na první focení. Nějaké věci si Darja přinesla s sebou a má tam i další kousky, které tam připravil René, a ty taky může použít, bude-li chtít. Radim přešel k židli a posadil se, takže jeho rozvášněný pták tolik nevyčníval. Podíval se na zástěnu právě ve chvíli, kdy bylo vidět, jak podél jejího okraje klesá na podlahu Darjina podprsenka. Polkl a hlavou mu proběhla fantazie vykreslující obraz křivek jeho napůl nahé dcery za plentou.

Darja vystoupila zpoza zástěny. Oba muži se zhluboka nadechli. Večerní šaty si půjčila od své matky. Byl to černý satén se špagetovými ramínky a výstřih jí sahal až k pupku. Na krku měla šňůru perel, také matčiných, a jak se otočila, viděli, že šaty jsou bez zad a ukazují i začátek úžlabiny mezi jejími zadními tvářemi. Celkově vzato byla nádherná a páchla sexem. Věděla o tom. Vykročila a vystrčila prsa a unyle pohlédla na oba muže v místnosti.

René si odkašlal, ale pak už to všechno byla jen práce. Dirigoval Darju, aby pózovala několika způsoby a před několika kulisami, a dělal při tom spoustu obrázků. Pak byl čas na převlečení. Tentokrát vyšla Darja oblečená v jednom z matčiných kompletů do práce. Měla na sobě čistě bílou hedvábnou blůzu, přes ni sako elegantního kostýmku a tomu odpovídající sukni. Jako by těsně před tím, než se objevila, předsedala v zasedací místnosti firmy, která jí patří.

Když ji René vyfotil, sundala si sako a Radim viděl, že se rozhodla už si podprsenku neoblékat. Její bradavky byly přes hedvábí halenky dobře viditelné. Nebyl si jistý, ale vypadaly ztvrdlé. Rozhodně se ukazovaly dost jasně. Olízl si rty.

Darja zase zašla za plentu a když se vynořila, měla na sobě bikiny. Byly modré – skořápkově modré – a její černé vlasy a opálená pleť v nich krásně vynikaly. Byly sestavené ze tří malých trojúhelníků, které divákům ponechávaly jen velmi málo prostoru pro představivost.

Byl to ten druh plavek, který ve skutečnosti nebyl určen ke koupání. Radim to nikdy předtím neviděl a usoudil, že to musí být jedna z Reného věcí. Když se uviděla v zrcadle, nadšeně vyhrkla: „Oooch, tati, takové chci. Vypadá to úžasně.“ Radim toho moc říct nemohl. Bradavky jí skrz tenkou látku té titěrné podprsenky troufale vyčnívaly a jeho už bolel pták, protože byl tak dlouho tvrdý.

Nakonec měla Darja vyzkoušené všechno oblečení, které si přinesla, a pár kousků od Reného. René se otočil k Radimovi. „Dělám také portfolia pro modelky a Darja na to určitě má. Mohla by by z ní snadno být modelka. Pokud chcete, můžu nafotit i zbytek portfolia. Samozřejmě něco z toho jsou snímky bez šatů. Producenti potřebují vidět, jak těla dívek vypadají, aby se mohli rozhodnout, jaký typ oblečení můžou předvádět.“

Radimovi vytanuly ty nahé obrázky, které viděl předtím. Uměl si představit, že modelky musí ukázat svá těla, ale ne s roztaženýma nohama a rozevřenými kundičkami. To chtěl René jenom pro sebe. Pravděpodobně to za zády svých zákazníků prodává pochybným časopisům.

„To je v pořádku, René. Vážím si té nabídky, ale myslím, že Darja je trochu mladá, aby se do toho pustila hned teď. Možná za rok nebo dva.“

„Ale tati! Prosím? Chci být modelkou. Představ si, jaké peníze bych mohla vydělat!“ žadonila Darja.

„Možná za rok nebo dva,“ opakoval Radim.

Když odešli ze studia, Darja špulila ústa. V trucování pokračovala celou cestu k autu. Vypadala tak dokonce ještě lépe, s tváří stále nalíčenou a s plnými rty vyšpulenými ven.

Když nastupovali, řekl Radim: „Podívej, zlatíčko, pokud opravdu chceš mít takové fotky, proč nenecháš mě, abych tě nafotil. Nechci, aby tě nějaký podivný chlápek viděl bez oblečení. Myslím, že už tak k tomu bylo docela blízko v některých těch věcech, které jsi tam měla na sobě, ale aspoň trochu jsi pořád byla zakrytá.“

„Tati, nebyla jsem přece nahá. Ale máš pravdu. Cítila bych se líp, kdybys byl v místnosti jen ty, když si nechám dělat nahé fotky. Opravdu bys to pro mě udělal, tati?“ Řekla to tak normálním tónem, že nemohl poznat, jestli ho škádlí nebo ne. Ale napadlo ho stavit se cestou domů v obchodě. Vzal Darju dovnitř a koupil jí bikiny, jaké měla ve studiu, až na to, že tyhle byly čistě bílé.

Když se dostali domů, Radim trval na tom, že si napřed vezmou večeři, než budou dělat cokoli jiného. Darja se na židli vrtěla, ale jedla. Radim jí řekl, že na focení bude nejlepší rodinná místnost v suterénu. Byl tam krb a hodně dřeva, o kterém věděl, že se k bílým plavkám bude dobře hodit.

Jakmile dojedli, Darja vyskočila a vyběhla do svého pokoje, aby si vyzkoušela nové bikiny, zatímco Radim hledal ve skříni svůj fotoaparát. Měl docela slušné vybavení, i když od chvíle, kdy ho naposledy použil, už uběhla nějaká doba.

Zrovna si na tělo foťáku zkoušel nasazovat různé objektivy, když Darja sestoupila ze schodů do suterénu. Radim vzhlédl a ztuhnul. Byla krásná. Nechala své dlouhé černé vlasy splývat vzadu dolů a visely jí do poloviny zad. Jak kráčela ze schodů, boky se jí pohupovaly.

Byla bosá a téměř nahá, nové bikiny jí zakrývaly pouze bradavky a ochlupení. No, ne všechno ochlupení, jak viděl. Darja si všimla, kam se jí dívá, a zarazila se. „Tati, co s tím budu dělat?“ ukázala na rozkrok, odkud jí vyčnívaly malé chloupky.

„Hm, většina žen se holí na místech, která ukazuje,“ řekl a skoro nedýchal.

„Jenže to já nemůžu udělat,“ řekla s povzdechem. „Pěkně jsem se pořezala, když jsem si holila jenom nohy. Nedokážu si představit, jaké škody bych si přivodila, kdybych se zkusila oholit... tam dole.“

Radim věděl, že to už je přes čáru, ale zastavit se nedokázal. „Možná bych ti mohl pomoct. Mám hodně zkušeností se žiletkami.“

Darja se zazubila. „Skvělé! Přinesu ty věci.“ Vyklouzla zpátky po schodech a vrátila se s jeho tubou holicího gelu, holicím strojkem, napařenou žínkou a ručníkem.

Stáli tam a dívali se na sebe. Darja se začervenala. „Myslím... hm, myslím... budu si muset ten spodek... sundat.“

Radim jen přikývl. Nedůvěřoval svému hlasu, že by cokoliv dokázal vyslovit, tak se o to radši nepokoušel.

Velmi pomalu, vůbec při tom nespouštěla oči z jeho obličeje, se Darja sklonila a sundala si spodní díl bikin z boků. Látka se jí zachytila v rozkroku a natáhla, vypadalo to, jako kdyby uvízla skřípnutá mezi jejími spodními pysky, a jeho čurák zase okamžitě ztvrdl. Pak kalhotky sklouzly dolů a ona z nich vystoupila.

Radim se snažil zachovat aspoň dojem důstojnosti. „Proč si nesedneš... tam na ten konferenční stolek? Na kraj.“ Udělala to, a potom zase velmi pomalu, ani na chvilku se při tom na něj nepřestala dívat, se opřela o ruce a roztáhla nohy. Před očima teď měl dokonalou kočičku své dospívající dcery. Její pysky byly zavřené, ale vyšpulené. Okamžitě mu přišlo na mysl přirovnání, s kterým se už víckrát setkal, ale to, k čemu se vztahovalo, nikdy neviděl: ‚jako broskvička, rozpolcená a čekající na otevření a snědení‘. Olízl si rty.

„Nebudeš mě holit, tati?“ připomenula mu Darja hlasem slabším než obvykle. Přitáhl svůj pohled k jejím očím a uvědomil si, že právě zíral na její kundičku, pravděpodobně už déle než minutu. Špička jazyka se Darje zachytila mezi zuby a vypadala dost zrudlá.

Poklekl mezi jejími roztaženými stehny a natáhl se po holicím gelu. Stydké chloupky měla rovné a černé, ležely jí těsně na kůži a byly hodně jemné. Byla skrz ně vidět její bílá kůže. Když se naklonil, roztáhla víc nohy a pysky její kundičky se rozevřely.

Málem se udělal do kalhot, když před ním tak rozkvetly. Nemohl by na to přísahat, ale zdálo se mu, že jsou nějak plnější a baculatější, jako by se nafoukly. Její vůně se vznášela k jeho nosu a měl co dělat, aby se jí nezavrtal do klína a nezačal hodovat. Nabral si gel na dva prsty jedné ruky a řekl: „Kolik chceš, abych ubral, zlato?“

Vzhlédl k ní a spatřil zasněný pohled v jejích očích. „Bože, tati, já nevím. Ty plavky jsou hodně malé. A nechci, aby mi nějaké chlupy vykukovaly. Šlo by, že bys vzal… všechno?“

Radim cítil, jak ze špičky jeho penisu odkapává krém. To snad není možné, chystá se obrat broskvičku své dcery DOHOLA! Namazal jí gel na chlupy a nemohl si pomoct, přejel dvěma prsty pysky její kundičky shora dolů. Trhla sebou, ale pak řekla: „Oooo, to je příjemné.“

S pootevřenou pusou Radim svými prsty hladil její pysky. „Už se tě tady nějaký kluk dotýkal, Darjo?“ řekl.

„Žádný tati,“ řekla tichým hlasem. „Všichni chtějí, ale já jim to nedovolím.“

„Dobře,“ řekl pevně. Jeden prst mu vklouzl mezi pysky v horní části jejího pohlaví, vtíral gel dovnitř a dotkl se kapuce jejího klitorisu. Zase sebou cukla a vyklouzlo jí slabé zasténání. „Protože to může přimět dívku chtít dělat špatné věci, když na ni tady sáhne muž.“ Když řekl slovo ‚tady‘, prstem se znovu otřel o její klitoris. Znovu sebou trhla, ale tentokrát to byl pánevní příraz. Radimovi unikla další troška preejakulátu do kalhot.

Věděl, že to musí zvládnout, jinak zvítězí jeho chtíč. Vzal tedy holicí strojek a začal opatrně odstraňovat chlupy nahoře na jejím pahorku. Rostly jí dolů, směrem k těm svůdným pyskům a žiletka na nich místy sklouzávala. Obrátil proto směr a polkl, když břitva vytáhla její kůži nahoru, pysky se ještě víc otevřely a odhalily poštěváček. Viděl, jak na něj začíná vykukovat ze své kapuce. „Zlato,“ řekl. „Budu se tě muset dotknout... tam... ještě. Nevadí?“

Vzhlédl k jejímu obličeji a ona ho upřeně pozorovala. „Ne,“ řekla rozhodně.

Otřel si prsty do ručníku a s jejich pomocí přitáhl její pysky zpátky k sobě. Potom je stiskl a uchopil mezi palec a dva prsty. Stáhl je dolů a pak pohyboval žiletkou vzhůru a holil její chlupy v řádcích. Všiml si, že teď těžce dýchá.

A s ním to bylo stejné.

Holil dál a brzy bylo všechno pryč. Pořád ji držel za pysky a přejel rukou po nově odhalené kůži. Bylo to hladké a hebké. Chtěl to políbit. Místo toho ale vzal žínku, která byla už jen teplá a ne napařená, a utíral ji s ní po celém pahorku, dbal na to, aby očistil i její stydké pysky. Darja znovu zasténala a znovu vyrazila svou pánví. „Och, tati, to je děsně příjemné.“ Vzhlédl a ona si kousala spodní ret.

„Hladíš se tam někdy sama, Darjo?“ zeptal se.

Dívala se na strop, on v otírání látky o její klitoris pokračoval. „Nooo, někdy, tati... tím myslím, že mi to... myslím někdy...“ znovu mu přirazila do ruky.

Radim si povzdechl, už mu bylo jasné, že překročí další hranici. „Já vím, zlato. Vstal a šel do koupelny v suterénu, kde, jak věděl, bude nějaké tělové mléko. Když se vrátil, byla Darja opřená o jednu ruku, s nohama stále roztaženýma. Druhou ruku měla zastrčenou v klíně a hladila se tam prsty. Trhaně oddychovala. „Chceš si to na to dát, zlato?“ řekl a podával jí láhev.

Darja otevřela oči a horce na něj pohlédla. „Ne! Tati, udělej to TY.“

Radim klesl dolů, nalil si mléko na ruku a začal masturbovat svou dceru. Už nic nepředstíral. Brzy jeho prst vklouzl do ní a ona jen hekla a přirazila mu svou píču na prst a zadkem se snažila dostat blíž k jeho ruce.

"Tati?" vzrušeně vydechla.

„Ano zlato?“ taky vzrušeně vydechl.

„Jsi zase tvrdý... jako předtím... když mě René fotil?“

Takže to viděla. „Jo, zlato, jsem tvrdý.“ Už byl ztracený a věděl to.

„Můžu to vidět, tati?“ žadonila.

Prst mu celý vklouzl do její dírky a ta ho tak sevřela, že to ztěžovalo jeho vytažení. Kňučela a on si myslel, že se jí možná blíží orgasmus. „Tati, prosím, můžu to vidět... prosím?“

Radim se rychle postavil, spustil kalhoty a vystoupil z nich. Pak si svlékl spodní prádlo a do zorného pole vyskočil jeho tuhý čurák. Jeho pták nebyl nic, o čem by se muselo psát domů. Bylo to jen asi patnáct centimetrů dlouhé a podle jeho názoru to bylo hubené. Ale teď to bylo tvrdé jako kámen a houpalo se to nahoru a dolů.

V tom konkrétním okamžiku chtěl Radim udělat spoustu věcí. Chtěl cítit Darjina ústa na svém ptákovi. Chtěl se vyhonit a stříkat, jen aby zmírnil tu bolest v koulích. Chtěl lízat a sát šťavnatou kundičku své dcery. Díval se na tu píču, nyní rozevřenou, vytvořenou k tomu, aby byla mrdaná. Připravenou být mrdaná.

Darja vyvalovala oči. „Ooooo, tati, je to tak velké... a tvrdé.“ Zvedla ruku a jemně to do ní vzala, zkoumala ten povrch, a stiskla to.

„Zlato... omlouvám se, ale musím to udělat,“ zasténal. A posunul ptáka, stále obkrouženého její rukou, směrem k její kundičce.

„Dáš to do mě, tati?“ zalapala po dechu.

„Jo, zlato, dám.“

„Dobře,“ řekla krátce a začala si jeho ptáka přitahovat ke svému otvoru.

Špička se dotkla.

Pak to vniklo mezi její stydké pysky.

Pak se to uvelebilo na kraji její dírky.

Pak to vklouzlo dovnitř.

„Ooooch!“ zasténala. Myslel si, že jí ublížil, ale pak se její boky zvedly ze stolu a ona začala svou číčou kroutit na jeho penisu. Vtrhl dovnitř a když projížděl jejím dosud nepoužitým tunýlkem, ona dál sténala. Věděl, že její panenská blána je po tamponech dávno pryč, takže by ji to nemělo doopravdy bolet. Pokračoval, dokud se jeho nadýchané chlupy nepřitiskly k její holé kundičce.

„Oooch, do píči!“ řekla.

To slovo, které vyšlo z úst jeho nevinné dcery, spustilo Radimův vnitřní přepínač. Jeho koule vybuchly a sperma proletělo ptákem, který svou krémově bílou šťávu tryskal do té něžné broskvičky. Znovu a znovu jeho čurák vyplivoval svou nálož, dokud zpěněná nezačala z její dírky prosakovat kolem jeho vloženého ptáka ven.

Oba se fascinovaně dívali dolů, jak semeno z její kundičky přetéká. K jeho překvapení mu čurák vůbec nezměkl, a tak se Radim začal snažit udělat Darje její první mrdání takové, aby si ho pamatovala po celý život.

Jezdil jako pilou dovnitř a ven a její kundička, nyní skvěle promazaná ejakulátem, mokře svírala jeho ptáka. Bušil do ní a při každém hlubokém vniknutí narazil na její klitoris, až nakonec začala křičet a otřásat se. Přemohl ji orgasmus mnohem intenzivnější, než jaký kdy zažila pomocí svých prstů. Znovu a znovu sténala: „Och, tati!“ dokud nepadla na záda na konferenční stolek.

Radima se najednou zmocnila panika. Právě udělal řeku v úrodné kočičce své dcery. Zamýšlel jen několikrát šoupnout dovnitř a ven a hned se zas vytáhnout, ale nedokázal se ovládnout. Dokonce se mu teď chtělo pustit do ní další nálož svého horkého semene. S nejvyšším sebezapřením z ní ptáka vytáhl a vstal.

„Oooch!“ ozvala se zklamaně. „MUSÍŠ to právě teď vyndávat?

Radim strnul. „Ale já nechci, abys otěhotněla, zlato,“ obořil se na ni.

„Ale už jsi se ve mně... udělal... uvnitř, ne?“ řekla a posadila se.

Oba se podívali na její stále rozevřené stydké pysky, z nichž odkapávalo jeho husté bílé semeno. Potom, a on to jen šokovaně sledoval, si do toho bílého kapání namočila prst a zvedla si ho k ústům.

„Ale!“ řekla překvapeně. „Jířa Lindová říkala, že to chutná slaně, a měla pravdu!“ Jířa byla jednou z jejích kamarádek, o kterých Radim už roky snil. Myšlenka na její ochutnávku mužského semene způsobila, že mu z ptáka unikl chuchvalec a začal se protahovat dolů k podlaze.

„Když jsi to už udělal... uvnitř ve mě... nebylo by dobré dělat to ještě chvíli?“ zeptala se ho dcera.

„Ach, Darjo,“ zasténal. Zvedl ji, odtáhl ke gauči a stlačil ji dolů na něj. Jedna její noha zůstala na zadní části gauče a druhá spadla na podlahu, když se dostal mezi její stehna a zasunul svého ptáka do té těsné pubertální kundy zpátky.

Šukali hodinu a Radim do ní nastříkal ještě dvakrát, než se dostal do stavu, kdy už mu to nešlo. Byl ohromen.

Z toho večera nikdy nevznikly žádné fotografie. Darja tu noc spala se svým otcem a ráno ho přiměla, aby ji znovu ošukal. Znovu obrovské množství svých silných spermií vystříkl do jejího čerstvě ženského lůna.

Až odpoledne se znovu pokusili pořídit nějaké snímky, ale jakmile odhalila prsa, Radim to nevydržel. Vzal si z věšáku klíče a když se ho Darja zeptala, kam jde, řekl, že musí obstarat krabici kondomů. Zasmála se a řekla: „Ne, to ne.“

„Ale zlato, tímhle způsobem tě určitě zbouchnu,“ řekl bezmocně.

Sundala si kalhotky, šla k němu a řekla: „Já vím.“ A pak začala svlékat jeho.

Šukali na podlaze. Šukali v posteli. Šukali v kuchyni. Jediná věc, která je zastavila, bylo jídlo, a taky dát si sprchu a nechat Radima odpočinout, dokud zas nebyl dostatečně tvrdý, aby to do ní mohl zasunout.

O dva dny později už nad sebou měli dostatečnou kontrolu, dokonce se spolu dívali na televizi, když zazvonil telefon. Byla to Milana. Byla asi hodinu od domova a chtěla vědět, jestli nemá po cestě ještě něco nakoupit.

„To byla tvoje máma. Asi za hodinu bude doma,“ řekl Radim a objal svou dceru.

„Dobře, dědo, tak to už máme čas jenom na rychlovku.“ Věděla, co říct, aby ho přiměla k dílu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Barové seznámení

  23. 7. 2009Bobeš

Tak jsem se konečně zbavil Soni a hlavně našich rozmazlených dvojčat. I když jsem sám sebe před 2 roky, když se holky narodily přesvědčoval, že budu Soně věrný, nedodržoval jsem to. Ale mohla si za to sama. Neustále se točila kolem holek a večer bývala stále utahaná a když přeci jen k něčemu došlo, klidně mne v tom nejlepším ze sebe setřásla a šla se podívat do pokojíčku, protože se jí zdálo, že některá...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Orál, Anál, Prstění, Zralé ženy

Synkova mladá

  19. 8. 2012Neznámý autor

Synátor si jednou odpoledne domů přivedl novou slečnu. Tak spolu proběhli barákem a šli po schodech nahoru, kde se zašili na dlouhou dobu, a pak ji zase jenom vyprovodil ven. Už tenkrát jsem si říkal, že po mně ten holomek zdědil výbornej vkus na baby, protože ta jeho byla fakt kráska. Škoda, že jsem si ji nestačil prohlídnout líp. Ale když jsem Matějovi řekl, že mi ji může klidně oficiálně představit,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Submisivní, Prstění, Mix

Dochucovadlo

  29. 7. 2009Neznámý autor

V telce dávali trojku Terminátora a ségra si zrovna na dnešek musí pozvat kámošky, aby si poklábosily. Zabraly obývák a mě brali všichni čerti. Ségře je pětadvacet a někdy se chová jako moje matka, pořád by mě peskovala a poučovala. Mně je šestnáct a můžu vzteky puknout, když se ke mně chová jako k malýmu. No ale objektivně vzato, musím uznat, že ty její kámošky jsou řádné kůstky. Každá jiná - jedna...  celá povídka...
Kategorie: incest, Incest, Orál, Teen

Generace

  6. 1. 2019Stalinka

Ta holka mu někoho připomínala. Někoho, koho potkal, viděl… „To je Eva, tati,” představil ji jeho syn a pak ukázal na její kamarádku, „a to je Jarka, támhle Tonda…,” ukazoval na další kamarády, které si přivedl na zahradu, aby mohli oslavit konec školního roku. Jeho spolužáky znal, sice jen od vidění, ale tu žábu z vedlejší třídy, viděl poprvé. Zaujala ho, a i když si předsevzal, že mladým nechá...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, První sex, Teen