Erotické povídky

Autor povídky:

Dannan

Kategorie:

Další povídky od Dannan:

Vloženo: 27. 12. 2012

Černošský panic

To co Vám chci vyprávět se stalo před třemi léty na  mé dovolené v Egyptě.

Po dlouhém přemlouvání rodiči jsem se jimi dala přemluvit a slíbila jsem, že s nimi pojedu na dovolenou do Egypta. Měla jsem samozřejmě o dovolené jiné představy, protože holka v 18-ti létech už nerada jezdí na dovolenou s rodiči. Raději je s partou kamarádů a kamarádek stejného věku a užívá si s nimi. Slíbili mi,  že budu mít svůj pokoj a že mě nebudou omezovat a já si budu moci dělat co chci. Rodiče dobře věděli,  že jsem plnoletá a že si chci dovolenou  řádně užít a že je zbytečné mi mluvit do toho, s kým se budu bavit a co s ním budu dělat.

Než vám napíši o svém příběhu, chci vám povědět něco o sobě. Již v  pubertě jsem zjistila, že mám  takovou úchylku, že mě lákají kluci a muži jiné než bílé pleti a  hlavně cizinci.  Nevím čím to je, ale jak vidím takového cizince, tak se neudržím a dělám vše, abych si s ním seznámila a…. Má úchylka vznikla asi na základce, kde jsme takových odlišných mladíků měli ve třídách druhého stupně  několik. Mě se stalo asi  osudné to, že jsem se dobře učila a proto mě požádala třídní učitelka, jestli bych nemohla po škole asi měsíc doučovat jednoho Róma - Ondru ze sousední třídy matematiku, aby nepropadl. Moc se mi nechtělo, ale přání učitelky bylo svaté. Doučování šlo dobře, ale v den  mých 14-tých narozenin se stalo, že mi Ondra (byl to moc krásný snědý kluk) před doučováním dal kytičku a první polibek. Jak jsem z toho byla vedle, tak otevřel připravené víno a naléval ho do mě  tak dlouho, až jsem byla povolná a on mě ten den připravil o věneček. V dalších měsících jsme se stýkali a on mě na oplátku, že nepropadl z matematiky, zasvěcoval do tajů sexu. Jednou jak mě Ondra miloval zezadu tak nás  nachytal  jeho 45-ti letý otec spolu se svým 12-ti letým synem Erikem. Ihned se Jana zeptal, co to má za hezkou kurvičku. Jak se dozvěděl, že je to spolužačka ze školy, tak aniž  se ho na cokoliv dále zeptal, tak ho  odtrhnul ode mne a přidržel mě. Při tom si  rozevřel si poklopec u kalhot,  vylovil z něho penis, přitáhl mě k sobě a pak zarazil svůj už nalitý úd do mě.  Pak ho do mě vrážel asi pět minut a jak to na něho přišlo, tak mi vykropil kačenku svým semenem. Pak naléhal na mladého Erika, až si to se mnou také zkusí, že jsem moc dobrá kurvička. Erik to moc nechtěl, ale donutil ho.  Otec mě držel a pak mi zezadu do kačenky zavedl jeho si patnácticentimetrovou úzkou žížalku,  která vyrůstala z jeho ještě úplně holého přirození. Pak mě Erik pod jeho dozorem šoustal tak dlouho, až dostal orgasmus. Protože byl moc mladý, tak mi kačenku, tak  mi jako jeho otec při orgasmu ještě kačenku nevystříkal. 

Také na dovolených s rodiči jsem na sobě pozorovala tuto úchylku. I když se mi při první dovolené s rodiči v Itálii nadbíhali čeští kluci ze zájezdu,  tak jsem je odmítala a naopak si v necelých 15-ti letech  užila sexu s dvěma asi dvacetiletými playboy.  Následující rok v Thajsku  to bylo s jedním urostlým šikmookým Číňanem, který nám předcvičoval aerobik a další rok to bylo v Mexiku s jedním indiánským míšencem. 

Ale vraťme se k mé dovolené v Egyptě. Tam jsme přiletěli začátkem června a rodiče splnili, to co mi slíbili. Měla jsem samostatný pokoj a večer jsem mohla dělat co chci.  Chodila na nerůznější akce, které se na hotelu pořádaly. Zpočátku jsem si užívala se jedním Francouzem, a jak odletěl, tak jsem nikoho hezkého nepotkala. Přes den jsem se s rodiči chodila opalovat k moři.  Moc mě bavilo, jak domorodci nevěděli kam s očima, když jsem se na pláži vysvlékla horní díl plavek a dala na obdiv své krásné trojky.  Tři dny před koncem jsem už měla v poledne dost slunce, a proto jsem si šla odpočinout na pokoj. Tam jsem k svému úžasu zastihla uklízečku – černocha, který tam dělal pořádek. Byla jsem překvapena z toho jak vypadal, byl vysoký, svalnatý a hlavně černý jako uhel. To bylo něco pro mě !!! - ideální případ pro řešení mé úchylky. Navíc byl tak černý, že jsem tak tmavého černocha ještě v životě ani neviděla.  Jak jsem na něho začala myslet, už  jsem cítila, jak mi začíná v lhnout mušlička. Má touha po něm se stále stupňovala. Musela jsem ho mít!

Zkusila jsem na něho anglicky promluvit a k mému velkému úžasu jsem zjistila, že  tento jazyk ovládá velmi dobře. Začali jsme běžnou konversaci a za půl hodiny jsme se dostali i na věci osobní. Dozvěděla jsem se o něm všechno. Řekl, že se jmenuje Ahmed, že mu je dvacet jedna let, že pochází ze Súdánu. V Egyptě studuje a tady u moře si přes prázdniny vydělává na studium. Na mou otázku, jestli  je ženatý mi odpověděl, že se nemůže ženit dokud studuje a pokud by se chtěl po studiu oženit, tak to dlouho bude trvat, protože  musí vydělat hodně peněz na věno pro svou budoucí manželku.  Jeho zdrženlivost v odpovědi mi dodaly odvahu a zeptala jsem se ho, jestli se tedy už miloval s nějakou dívkou.  Ahmed se zdráhal mi odpovědět, ale po mém velkém naléhání mi odpověděl, že se dosud žádnou dívku neměl. Jak jsem se ho zeptala proč, tak mi odpověděl, že se u nich mohou muži milovat  jen se svou budoucí ženou a dívky vstupující do manželství musí být panny. O tom, že  dívky v Africe p řed svatbou musí být neposkvrněny jsem věděla, ale proč si nenašel k sexu žádnou hezkou cizinku za dobu tří let co tady přes léto pracuje mi nebylo jasné. Proto jsem se ho na to hned zeptala. On mi však odpověděl, že se bílých žen bojí a že se jim asi nelíbí, protože je tak hodně černý. To mě zaujalo. Toužila jsem po jeho tmavé kůži a po jeho černé chloubě čím dál tím víc. V duchu jsem si začala představovat, jak se se mnou miluje tento  panic, jak do mé úplně  bílé a holé  lasturky zaráží svůj dlouhý, černý a obřezaný ohon až na doraz a potom do mě pumpuje sperma, já se u toho zmítám v orgastické křeči a on aniž ho ze mě vytáhl za chvíli pokračuje v milování. Z mého zasnění mě dostal až Ahmed, který mi oznamoval, že už uklidil a že musí jít uklízet další pokoje. Rozloučili jsme se. Ahmed mě nechal samotnou a roztouženou na pokoji. Vůbec si nevšimnul, že po něm toužím a že bych se ráda s ním pomilovala. Jak jsem se uklidnila, začala  přemýšlet, jak tohoto nesmělého panice dostanu do postele.  Po dlouhém přemýšlení jsem  přišla na to přišla a svůj útok na jeho panictví naplánovala už na zítřek.

Druhý den jsem čekala ve vedlejší chodbě, až přijde uklízet můj pokojíček. Pak jsem asi pět minut  počkala,  vysvlékla vrchní díl plavek a  klidně nahoře bez vešla do svého pokojíku. Dělala jsem překvapenou, že tam Ahmed je,  a klidně chodila na pokoji nahoře bez. Dívala jsem koutkem oka, jestli se na mě dívá. Viděla jsem, že nemůže z mých krásně se houpajících se trojek odtrhnout oči. To ho zaujalo tak, že ani pomalu nereagoval na to, co mu říkám. Proto jsem se před něho postavila a otevřeně se ho zeptala, proč mě tak usilovně pozoruje a jestli se mu líbím. On však byl jako v transu z toho, co tak zblízka viděl. Využila jsem toho,  vzala jeho ruce a položila je na svá prsa. To Ahmeda silně vzrušilo, začal něco blekotat, chtěl dát pryč ruce z mých prsou, ale já je tam pevně držela. Začala jsem pozorovat, že  se mu začala na kraťasech rýsovat silná „žíla“ - kraťasy mu málem praskly. Abych ho úplně dorazila shýbla jsem se  a vysvlékla si spodní díl plavek. Na světlo se dostala moje dokonale holá kočička. Ahmed z mých prsou a kundičky nemohl odtrhnout oči. Poprvé v životě viděl úplně nahou bílou dívku, její prsa a kudličku z takové blízkosti.  Vzala jsem jeho jednu ruku z prsou a položila ji na kundičku, která už byla dostatečně mokrá a připravená k akci. Pak jsem uchopila jeho ukazováček a zasunula ho do své kačenky a začala ho zarážet dovnitř a ven. Ahmeda to povzbudilo a za chvíli prst do mě zarážel sám. Já jsem u toho slastně vzdychla a při tom ho začala  iniciativně líbat na jeho tmavě červené rty.

Než se mohl Ahmed z toho projevu mé náklonnosti  vzpamatovat, tak jsem ho svalila do jím ustlané postele a rychle mu  začala stahovat  kraťasy. To co se z nich vyvalilo na světlo mě doopravdy překvapilo. Jeho černý obřezaný penis byl obrovský. Měla jsem v sobě dosud přes  padesát penisů různých velikostí a tlouštěk, ale to co jsem viděla nyní byl opravdu kus! Jeho černé tělo a monstrózní penis jehož velikost jsem si netroufala odhadnout, mě vzrušil na největší míru. Nemohla jsem odolat, musela jsem ho mít ten jeho klacek co nejdříve v sobě! Než se Ahmed stačil vzpamatovat z toho, že leží nahý, tak jsem si na něho rychle obkročmo sedla, rukou  uchopila jeho tvrdý černý penis, s krásně červeným žaludem, a nasměrovala ho do mé mokré kačenky. Nedbala jsem toho, že Ahmed říkal no - no a razantně jsem na něho nasedla. Chtěla jsem si konečně užít sexu s tímto nádherným černochem, cítit v sobě jeho obrovské mužství a také touhu poprvé v životě zbavit nějakého muže panictví. Na poprvé vjel jeho úd do mé vlhké kačenky z větší poloviny. Zaťala jsem zuby a začala jsem na něho nasedat s větší a větší silou.  Každým přírazem se do mě úd zanořoval hlouběji a hlouběji.  Po několika přírazech jsem ho měla konečně jeho monstrum v sobě až po kořen. 

Po chvilce oddychu, kdy jsem si zvykala na jeho velikost jsem na něm začala jezdit jako šílená. Bylo to skvělé. Po několika minutách razantního souložení jsem si musela trochu oddechnout. Při tom jsem se ho zeptala,  jak se mu líbí jeho první milování. Vzdychal a potom mi odpověděl, že je to nádherné,  zvláště když se miluje s tak atraktivní bílou dívkou. Řekla jsem mu, že zkusíme jinou polohu. Lehla jsem si na záda, široce roztáhla nohy a řekla Ahmedovi, ať si mezi ně vleze. Jak to udělal, tak jsem nasměrovala jeho kopí do mého lůna. Protože byl Ahmed panic,  nevěděl jak si má při souloži počínat muž, tak jsem mu to názorně vysvětlila. První minuty mu přírazy šly bídně, to šlo bídně,  penis mu z kačenky stále vyklouzával, ale za několik minut mě šoustal nadoraz, tak jako mí předcházející milenci. Protože nevěděl, že si má na chvíli spočinout, ať předčasně nestříká, tak po chvíli  to jeho  penis nevydržel  a vystříkal své panické semeno do mého lůna. Bylo ho tolik, že ze mě za chvíli začalo vytékat. Ahmed nevěděl co se stalo a celý udivený se mě ptal, jestli mi nějak neublížil. Jak jsem mu řekla, že to je normální, ať si z toho nic nedělá a pokračuje. Protože Ahmedovi po výstřiku penis vůbec neochabl,  tak mě začal znovu milovat. Nezůstali jsme jen u misionářské polohy, ale naučila jsem ho několik dalších poloh. Nebudete mi věřit, ale ten den vykropil mou kačenku celkem čtyřikrát, aniž by z ní svého macka vytáhl z kačenky. Já jsem prožila několik krásných orgasmů a po milování jsem byla úplně vyřízená. Pomalu jsem nemohla dát ani nohy k sobě, jak mě jeho velké mužství při souloži zničilo. Navíc jsem ležela v obrovské kaluži spermatu, které mi z kačenky z jeho čtyř výstřiků  postupně vytekly do postele.

Jak jsme vstali, tak jsme se šli osprchovat. Bylo to nádherné, jak jsem žínkou umývala jeho statné černé tělo a jeho  chloubu. Nevím, jak  je to možné, ale zase mu stál. Otočila jsem se a než jsem se nadála, tak Ahmed do mě zezadu už zkušeně zarazil svůj penis. Ocas mu vjel do mé kačenky  jako po másle a jak byl vevnitř, tak začal znova přirážet. Znova jsem sténala ve slastných křečích zvláště, jak do mé svatyňky popáté pumpoval semeno. Cítila jsem se nádherně. Krásný sex, černý milenec, dlouhý penis, množství vlastních orgasmů a pět výstřiků milence během dvou hodin milování  jsem dosud nezažila s žádným milencem a myslím, že ho asi nezažiji nikdy. Potom jsem mu pomohla  vyměnit spermatem mokré prostěradlo a převrátit i matraci, protože byla jím promočená. 

Domluvili jsme se na zítřek – na můj poslední den pobytu v Egyptě, že si  to zopakujeme. A taky ano. Přišel za mnou večer a spolu jsme prosouložili skoro celou noc. Bylo to nádherné. Takový sex jsem nezažila dosud s žádným mužem. Abych na toto milování měla památku, tak jsem si nás při různých polohách souložení digitálním foťákem na samospoušť vyfotila.  Ráno jsem doopravdy nemohla dát nohy k sobě a chodila jsem jako rozražená. Všimli si toho i rodiče a ptali se mě, co se mi stalo, že tak špatně chodím. Pravdu jsem jim nemohla říci. Vymluvila jsem se na to, že jsem špatně našlápla a že mě bolí kotník. 

S Ahmedem jsem se už viděla ráno při odjezdu. Přišel mě doprovodit a na rozloučenou mě lehce políbil. Rodiče se mě potom v letadle ptali odkud ho znám a spiklenecky se mě ptali, co jsme spolu dělali, že jsem tak vyřízená.  Pravdu jsem jim neřekla, ale oni se dovtípili k čemu asi mezi námi došlo a myslím, že mi to povyražení i přáli. Já osobně na Ahmeda a milování s ním s ním do smrti nezapomenu. A abych si nemyslela, že to byl jen sen, tak se někdy podívám na fotky z našeho bujarého souložení, které krásně vyšly.  A protože nejsem sobecká ukázala jsem je i několika svým nejbližším kamarádkám, které byly z mého panického černocha a jeho ohromného přirození úplně unešené. Už nyní se těším na příští dovolenou v nějaké cizokrajné zemi.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Inzerát

  28. 5. 2010Neznámý autor

Sedím u odpolední kávy po dobrém obědě v jedné pražské restauraci a pročítám nedělní Blesk. Došel jsem až k inzerátům a v kolonce „ona hledá jeho“ mě zaujal inzerát : Žena, středního věku, 52 let, 170/72, prsa č.3, blondýna, trochu výstřední, finančně dobře zajištěná ve vl. domě, hledá mladého milence sportovní postavy 180-190 cm. Telefon 774………. Tak jsem chvíli přemýšlel jaké by mohlo být milování...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Erotické pomůcky, Orál, Prstění, Zralé ženy

Postříkané bříško

  10. 8. 2015Bonavita

Jako každý pátek jsem čekal na svou krásnou přítelkyni doma v byťe. Já jsem byl odpočatý po cestě z kolejí a naši už byly pryč jako každý víkend. Byl jsem nadržený jako blázen, jelikož jsme se už více jak dva týdny neviděli. Má přítelkyně (Iveta) za mnou jela hned po aerobiku krásně umytá a já se těšil jak na ní vlétnu a pořádně si zašukáme hned ve dveřích. Ovšem scénář byl ten večír trochu jiný. celá povídka...
Kategorie: Orál, Teen, Šukačky, Piss

Hra s Kocourem

  29. 7. 2009A.D.Lajda

Ten den to začalo jako obvykle. Přišel jsi za mnou, měla jsem rozpuštěný vlasy, byla jsem bosá a krásně jsem voněla čerstvou sprchou. Jako vždycky jsi téměř nevydržel pohled nejenom na mě a moje jiskry v očích, ale i na moje vyzývavě vystrčený prsa… Netrvalo dlouho a měl jsi mě v rukou, začal jsi mě vášnivě ty prsa hladit. Chvíli jsem počkala, a když jsem viděla (nebo spíš cejtila), že nastala ta správná...  celá povídka...
Kategorie: mix, Šukačky, Orál, Mix, Prstění

Zuzka

  29. 10. 2020Stalinka

„A chceš se mnou být tak hrozně, jako já…?” šeptal jí do ouška mezi polibky, zatímco mu ruce bloudily za hlavou, i po zadečku. Zuzka se zajíkala vzrušením i štěstím, které ji konečně, po tolika letech, potkalo. Bylo jí už sedmnáct a až doposud se s nikým nelíbala, ani nevodila za ruku. Až teď na brigádě na chmelu, potkala Radima, který jí prostě učaroval. Hrál na kytaru, zpíval, vyprávěl historky…...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Orál, První sex, Teen