Erotické povídky

Autor povídky:

povetru

Vloženo: 1. 1. 2020

Kategorie:

Překvapení končících prázdnin

Po týdnu na lodi jsem uvítal, když jsme se dostali do malého přístavu na ostrově, kde akorát probíhali rybářské slavnosti s večerní zábavou. Byla neděle a městečko celé žilo a všichni turisté s nimi. Bylo kolem desáté večer, když jsme postávali s bráchou a jeho přítelkyní kousek od pódia a poslouchali chorvatský vypalovačky řezaný písněmi jako Despacito, Highway to hell a podobně. Logiku to sice nemělo, ale lidé se královsky bavili, tančili a snažili se o jednoduší popěvky. Popíjeli jsme a docela se bavili. Když jsem šel objednat další kolo Pelinkáčů do vedlejší starý konoby, cestou sem se již po několikáte srazil pohledem s dívkou, která seděla se svojí kamarádkou u starého dřevěného stolu a zarytě o něčem diskutovali. Už sem byl trochu uvolněný a když jsem kolem nich procházel, pozdravil jsem je a zeptal se jestli si s námi nedají panáka Pelinkovace- Oni že ani neví co to je, ale že proč to nezkusit. Obě byli Italky, Benadette a druhá si nechala říkat Suzy. Jako rozlučku s letními prázdninami dělali roadtrip po Chorvatsku a spali v kempu asi 3 kilometry od městečka. Obě dokončovali výšku a byli to pro ně zřejmě poslední větší prázdniny. Povídali jsme si o nejrůznějších věcech a úplně jsem zapomněl na čas, bráchy jsem si všiml jak jen mává ať si to užiju, že už jdou pryč. Holky i já už jsme byli slušně napití a už bylo konec konců dost hodin, tak jsme se rozhodli, že se vydáme ke svým domovům. Po pár metrech z nich vypadlo, že tu mají auto a že ho musí převézt do kempu, ale že neví jesi to v tomhle stavu zvládnou. Sice jsem měl taky něco popito, ale určitě sem je nemohl nechat jet samotný a to nejen z důvodu jejich bezpečnosti. Naskočili jsme do auta Suzy vedle mě, Benadette za mě. Po chvilce cesty si Suzy rozmyslela, že chce sedět u Ben v zadu a procpala se prostorem mezi sedačkami. Safety first, fakt. Byli hodně rozjařený, já se snažl dávat pozor a ještě si s nimi povídat. Začali si něco říkat italsky, furt se chichotali a dohadovali a lechtali se až si Benaddete pravděpodobně pustila trochu do kalhotek, takže ji Suzy odhodila a začala jí nadávat a pak uraženě ztichla.

Akorát jsme se přiblížili ke kempu a tak sem se ptal kam přesně mám zajet. Když jsme vystupovali, vypadalo to, že nálada celýho večera je pěkně v trapu a tak jsem řekl, že neodejdu dokud se neusmíří a řekl jsem, ať vyndají něco na přípitek, že jsme, bez úhony vlastní ani nikomu jinému, v pořádku dojeli. Suzy utíkala do stanu a že je hned zpátky. Ptám se Benadette, jestli je v pohodě a ona, že ne, že Suzy ví, že to s lechtáním nemá přehánět a když jí řekne dost tak má sakra přestat a že to určitě udělala naschvál. Snažil jsem se Suzy bránit, že to bylo v zápalu boje, ale stála si za svým. Nevim co, mě to popadlo, ale už mě to povídání nějak nebavilo a tak jsem jí chytil za vlasy, dal jí asi půl sekundy na zpracování a začal jí vášnivě líbat. Asi to vůbec nečekala, ale po chvilce se přizpůsobila a krásně líbala zpátky. Do toho přišla Suzy: „Hahá, to jsem si mohla myslet.“ Chvilku jsem ještě líbal Benadette a do toho se lehce usmíval pak jsem se otočil, stále jsem držel, nebo spíš hladil Ben po šíji: „A teď se doufám, naštveš ty?“ Suzy se usmála a přišla k nám, upila si z láhve vína, Ben nic neříkala jen na ní koukala, Suzy se vnořila k nám a skrze polibek předala víno do pusy usmívající se Benadette. Sakra, snažil jsem se zachovat chladnou hlavu, ale tohle nebyla pusa od kámošky, tolik vášně, ještě chvíli pokračovali, doslova se ochutnávali, pak se na mě podávali a vybuchli smíchy. Asi sem koukal jak trubka. Holky mi během povídání v hospodě vykládali, že se obě rozešli před časem se svýma klukama a že si vlastně léto tak trochu užívají spolu a že jestli jsem s tím v pohodě. „Jestli jste s tím v pohod vy, proč bych neměl být já“, upil jsem z flašky a začal líbat Suzy, které se v zápětí na krk přisála Benadette, Suzy ji pomalu postupně vytahovala její barevnou sukni, kterou měla skoro až ke kotníkům a hladila ji po stehnech, když dojela rukou k mokrým kalhotkám druhou jí polechtala na boku na znamení, že ví, že ty kalhotky nejsou vlhký jen z nadrženosti. Ben jí kousla a hodila na ni zlý pohled a cosi jí začala italsky nadávat. Ach jo, opravdu italky, pomyslel jsem si.

Suzy se omluvila, ale stále se smála. Ben k ní nakonec naštvaně přišla a začala jí dychtivě líbat, svlékat a táhla ji do velmi spoře osvětleného stanu. Když byli před ním, Suzy už měla jen kalhoty, které si pomalu sama sundávala, její malý kozičky trčeli do lehkýho čerstvýho nočního větru, věci nechala jak z ní spadli a v kalhotkách vklouzala dovnitř stanu, co z Ben nesundala Suzy, hned odhodila sama včetně kalhotek, jen jsem zahlédl její krásný větší prsa a její černý pramen nad kundičkou a během sekundy už jen záblesk jejího kulatého zadečku. „Hey, you are not coming?!“ Ozvalo se ze stanu…. „To si piš, že coming pomyslel jsem si“ a jen ve spodním prádle jsem vlezl za nima. Hned se na mě vrhli a začali jsme se na střídačku líbat a hladit, trenky mi zmezeli ani nevim jak a ruce… ty byli snad všude, hladili mě po koulích po péru, který už se pěkně nalívalo, po mých bradavkách po ramenou hladili se i mezi sebou. Snažil jsem se hladit Ben na kundičce a suzy jsem lehce štípal do bradavek, obě si to začali pěkně užívat. Zeptal jsem se jestli by se mohl podívat jak Suzy líže kundičku Ben, i v tom přítmý stanu jsem viděl jak se jim rozzářili oči.

Ben se překulila na Suzy a otočila se, čekal jsem že bude 69, ale Ben dala celou svou kundičku do pusy Suzy která se jí div né nosem zapíchávala do análku. Klekl jsem si obkročmo přes Suzyinu nohu a začal se líbat s Ben, kterou jsem hladil po jejích krásných prsech a ona mi jednou rukou honila už neskutečně tvrdý péra a k tomu střídavě druhou rukou hladila kundičku Suzy. Byl jsem vzrušenej jak blázen, nevím kde se to vě mě vzalo, ale napadlo mě, jak se může Ben pomstít Suzy a po tichu jsem řek, že si myslím, že je ještě naštvané na Suzy a bylo by potřeba to vyřešit a že když tak chtěla aby ses počůrala, proč ne, a jako potvrzení že to myslím vážně jsem jí polechtal na bocích. Suzy to podle mě slyšela a když se na ní Ben zavrtěla řekla jen „No fucking way“, já se začal znovu líbat s Ben a zakousl jsem se jí do spodního rtu a mírně jí rukou tlačil na bříško, Suzy docházelo co se děje a tak jsem jí musel chytit ruce, něco říkala italsky, ale nerozuměl jsme takže sorryjako. Podíval jsem se na Ben ta na mě, It’s up to you Benadette, and Suzy … nehýbej se tolik, pokud se Ben netrefí, tak budete spát na mokrým. Benadette trošku změnila polohu, ale po chvilce vyteklo jen pár kapiček a steklo rovnou do pusy Suzy, která je i přes ohrnutej nos pěkně spolkla a sykla po ní „Puttana“, vydechla a když už jsme myslel, že vše končí, tak Suzy nadzvedla hlavu a pkně zajela jazýčkem mezi závojíčky po kterých stékali kapičky moči a pěkně jí začala celou kundičku vylizovat. „to bylo všechno?“ Pustil jsem Suzy pomalu ruce a začal jí hladit na kundičce a střídavě jí opravdu silně štípal do bradavek na což reagovala hlubokými vzdechy.

Benadette se to očividně líbilo, ale snažla se víc soustředit na to, aby toho ta puta teda dostala víc. Po chvilce se jí to skutečně podařilo a začal z ní prýštit pramínek čůrek, první várku Suzy vůbec nestihla a přístálo jí to na bradě, krku a prsíčkách, ale hned jí chytla za zadek objema rukama, pěkně si jí nasměrovala a přizvedla pusu a celý ten proud rovnou polykala až se málem zalkla. Když sem to pozoroval zvedl jsem se a stričl ptáka Ben do pusy, která ho začala luxusně zpracovávat. Fakt jsem byl jak smyslů zbavený a napadlo mě počůrat Ben, když jsem jí ho vyndal z pusy a chtěl začít čůrat, jí došlo o co mi jde a švihla mě rukou po ptákovi že to teda ne, ale já už skoro čůral, tak jsem to pustil ale na bílé kalhotky které měla Suzy ještě stále na sobě, ta si to prvně asi ani neuvědomila, na chvíly jsme ho chytil u kořene abych nemohl dál chcát, odhrnul Suzyiny zmáčený kalhotky a strčil do ní péro. Byli jsen slyšet tlumené zvky, protože stále ještě polykala čurky z Ben. Ihned jsem se zvedl zpátky k Ben a strčil jí ho do pusy, pěkne celý od kundích šťáviček a ve chvíly kdy si ho vzala tak jsme uvolnil kořen začal jí čůrat do pusy. Ona na to reagovala tak, že se prvně chtěl od táhnout bouchla mě do břicha, ale já jí držel za vlasy, ona kundičkou znovu zalehla Suzy a i když první tři sousta vyplivla, začala poslušně polykat.

Moc jsem toho neměl a tak jsem po chvilce přestal. Lehce mě do něj kousla, na znamění, že to jsem jako přehnal a bouchla mě do koulí až sem spadl na zem. Sakra teda, tohle jsem nečekal. Zvedla se a chtěl a mě hned provést něco dalšího, ale k tomu sem jí nedal šanci podvrtnul jsem jí nohy a shodil na zem, chytl jsem jí ruce sedl si na ní a začal jí líbat i když se vzpouzela a vztekala a mumlala cosi italsky. Suzy se jen smála a řekla, že se jí líbí když je Ben bezmocná, ale že od ní se nenechá. Suzy sundej si kalhotky a zacpy pusu Ben, já jí stejně nerozumím. Než jsem se nadál, Suzy seděla svou vyholenou broskvičkou na Ben na obličeji a pámhala mi jí držet ruce. Snažil a se kopat a tak sem jí okřikl, že jesi bude kopat, tak jí zlechtáme až bude brečet a že jí nechci zle, ať aspoň na chvilku přestane bojovat. Její temperamentní nohy se uklidnli dech zrychlil. Už se konečně začala soustředit na Suzy a snažila se jí lízat a sát pošťeváček jak nejlépe svedla. Vypadala ,že jí ta pozice není úplně příjmená, ale Suzy si to moc užívala a pochopil jsem, že jí to chce dopřát. Suzy jí pustila ruce jednou se přidržovala a druhou jí hladila prsa a krk. Já jí dole spracovával jazykem všude bylapotřísněná čůránkama, ale to už mi nevadilo a tak jsem bořil prsty i jazyk do její lasturky.

Z pod Suzyiny kundičky se ozvalo, že už je tak nadržená, ať už jí tam konečně strčím ptáka, nebo umře. Bez dalšího otálení jsem jí roztáhl závojíčky strčil do ní svého ptáka, který byl už nalitý k prasknutí. Šoustal jsem jí chvíly jak zběsilej, než sem se přepnul aspoň trochu do normálu a začal jsem zpomalovat, zajížděl jsem do ní tak pomalu a tak hluboko jak jen to šlo, cítil jsem jak se jí ta její vlhká jeskyňka stahuje okolo mýho ptáka a jak mi to dává zabrat abych jí celou nevystříkal. Do toho jsem se zkoušel se Suzy letmo líbat, ale nepohodlý převažovalo nad rozkoší tak jsem se raděj věnoval Benadettiným prsům a stále jí pomalu sunul k orgasmu. Suzy mě po chvíli vedla ruku na její Benadettinýmu krk a naznačila abych jí ho pevně stiskl, pomalu sem jí začal stahovat hrdlo, začala lapat po dechu až vyhodila Suzy ze sebe, ta přistála u mě a i když mě málem smetla, řekla ať pokračuju a začala jí ihned zkušeně ještě přejíždět po poštěváčku zatímco jsem jí píchal a škrtil. Ben měla roztažený ruce a zmítala se v šílený rozkoši. Suzy mě zkušeně stahovala koule aby oddálila cákání a do toho neskutečně dráždila Ben, která už byla kompletně bez kyslíku, házela sebou, kundička mě drtila čuráka až mi najdnou vylítl ven a ona ze sebe vystříkla opravdu úctyhodný proud milostných šťáv. V tom mi Suzy naznačila ať jí pustím krk. Zhluboka se nadechla, celá se chvěla a občas z ní vystříkl jetě malý pramínek. Se Suzy jsme to sledovali jako nějaké umělecké dílo. Občas sme se jí dotkli. Suzy jí lehc líbala na rty, já na kolenou stehnech. Ještě stále lapala po dechu když SUzy řekla, že se na ní krásně dívá, ale ť se opováží se schoulet do klubíčka. Vzala jí ruku a dva prstíčky si začala strkat do úúplně mokré kundičky, Ben se začala orientovat a hned své povadlé prsty napla a začala zajíždět do Suzy, která u ní klečela a já si klekl k ní a začal se s ní líbat a znovu jsem si hrál s jejíma bradavkama a hodn silně jsem je mačkal až sténala. Začala mi oplácet stejnou intenzitou. I když to bolelo opravdu hodně mě to vzrušovalo. Do toho se k nám přitočila Benedette, která pokračovala v s prstováním lasturky Suzy a zčala mě hladit po stehnecha po spodní části penisu, po mých oholených koulých a pak si strčila můj penis do pusy a rukou si mě přitahovala, nachvilku vyndala ruku ze Suzy, krá už měla kozičky do červena, aby upravil svou novou pozici alehla si na záada a měla tak nad námi lepší kontrolu a po chvilce pěkně vrátila prstíky do Suzy a a začala jí malíčkem jezdit po zadečku a mě střídavě chytala za koule a jakoby omylem se mi občas dotkla malíčkem análku, přejížděla po hrázy a užívala si ten výhled na to jak se nad ní líbáme a mučíme naše bradavky. Po chvíly už sem cítil jak její nasliněný ukazováček sklouzl na můj anál a tlačil se dovnitř. Druhou rukou si kontrolovala stále SUzy a jak měla prstíky od jějích šťáviček tak jen prsteníčkem zatlačila na jSuzynu zadní dírku a ihned byla vevnitř. Během chvilky nám tak oboum masírovala zadeček. Už sem to párkrát zažil, ale tohl bylo uplně mimo moje představy.

Snažila se mi tam dát druhý prst, což se jí po chvíli roztahování povedlo, ale Suzyna prdelka se bránila a nevypadalo, že se tam jen tak lehce dostane, vyndala z ní prstíky a nasliněným palcem jí tam docela rychle vnikla, až Suzy cukla. Takhle nám prznila zadečky a držela nás, nebo teda aspoň mě, na samé hranici orgasmu. Suzy na mě začala mluvit, vidíš tu anální kurvu, to jí baví, je strašnej úchyl na zadky, nejraději by mi tam strčila ruku, ale můj zadeček je k její smůle dost nepoddajnej. Zvedla se dřepla si nad obličej Ben, roztáhla si půlky a nechela si lízat kakaovou dírku,. „Vidíš tu anální kurvičku? Líže mi jí jak med. Neboj ona ráda vylíže i tu tvojí. Pěkně tu mrchu potrápíme. Benedette vylizovala s obrovskou chutí Suzyin zadeček a já se na tu nádheru díval, Suzy mi honila péro a já jí opět oplácel na bradavkách. Ta holky je ďábel, několikrát mě okřikla ať je svírám silněji. Kunda jí úplně tekla, když jí Ben chtěla lízat na kundičce tak jí pěkně přidržela, že to teda ne, chtěla lízat anál, tak si nebude vymejšlet a začala poroučet. Koukal sem na Suzy co dělá, strčila do mě a řekla ať si lehnu na záda. Propustila Benedette přejetím její úplně zmáčené kundy po jejím obličeji a poručila jí aby teď lízala zadek mě. Prvně sem nechápal, protože to řekla italsky, ale pak to zopakovala v angličtině a lískancem po zadku Bennedet ji pohnala k činu. Ta mi ihned roztáhla nohy a řekla ať si je držím a začala mi lízat koule přes hráz na análek, tam si hrála a pak takhle pořád do kola, až se mi z toho motala hlava.

Mezitím, jsem viděl jak Suzy něco chystá a vytahuje něco z batohu, pak se k nám vrátila úplně bylo vidět jak se taší na svůj ďábelský plán. Prvně chvilku zajížděla prstíky do kundičky Benedette a pak prstíky od jejích šťáviček sttričla do jejího zadečku. O to usilovněji mě lízala a tlačila se jazýčkem dovnitř. Něco řekla italsky a Suzy se jen usmála, už byla totiž nachystaná, držela dvojité gumové dildo, které jí strčila do kundičky začala jí pěkně projíždět kundičku. V duchu mě napadlo, že s tímhle už i holky mohli užit docela dost sprostý zábavy. Suzy si lehla a řekla mi abych jí vyšukal, že už bez orgasmu nevydrží už ani chvilku, poručila Ben ať zůstane v poloze na kolenou a dívá se na nás a dále si to dělá tím obrovským gumovým hadem. Šoustal sem Suzyinu úzkou kundu jak si sama diktovala. Už sem křičel že budu ona ať ještě vydržím, ať rozhodně nestříkám do ní, už sem to nemohl vydržet, ona byla na krajíčku ale viděla že už to nevydržím tak mi poručila abych ihned vrazil ptáka do prdele Benedetty a vycákal jí. Hned sem se otočil a bez rozmyslu jí to už v nadcházejícím orgasmu vrazil do jejích roztaženýho análu. Bylo to tak rychlý, že nahlas hekla, možná to i trochu zabolelo, ale poslušně držela prdel a já ještě párkrát přirazil a vycákal do ní celou svou dávku. Během mýho řevu sem si vůbec nevšiml, že Suzy nezahálela a ve vteřině kdy jsem z ní vystrčil svoje pulzující péro si vrazil prsty do kundičky a skoro hned po tom co jsem začal stříkat já se udělala taky. Ječela jak smyslu zbavená. Zrazu se mi Ben vysmekla, otočila se a lehla si Suzy mezi nohy. Začala jí lízat kundičku, ona do toho jezdila prstama, Benedette jí chytila za bradavka a během chvilky byla Suzy hotová znova. Ben byla přisátá jako klíště, Suzy už úplně pištěla a svíjela se v orgastické křeči. Já jsem nezahálel a byť lehce povadající péro sem vrazil Ben zpátky do zadku a pomalu ho šoustal., snažil jsem se jí ještě šukat tím gumákem, ale blbě se mi s ním manipulovalo a zatím se mi nechtělo z její teploučky prdelky a tak jsem dildo držel jen aby nevyklouzlo ven jak ho její kundička svírala. Po tomhle orgasmu bych čekal, že Suzy hodí trochu brzdu, ale naopak.

Oklepala se a řekla: doufám, že udělám Ben radost, "mám pro tebe dárek ze Splitu" a vytáhla černý anální kuličky, teda spíš koule, každá měla šířku aspoň 4 cm. Benadette nevěřila svým očím, jen na sucho pokla, že kde to sehnala. „To je dárek, to tě nemusí zajímat“- A řekla jí i a ať se opováží vytlačovat z prdelky moje semeno.Že to má místo gelu a pro sebe se zasmála. Ben mě začala poslušně čistit, protože sem měl celýho na půl povadlýho ptáka ulepenýho od toho jak jsem sem jezdil v její zcákaný prdelce, kterou stále vyšpulovala do vzduchu a Suzy klečela u ní a pomalu jí řekla ať tlačí proti ní a začala jí tlačit první černou kouly do análku, ale moc se jí to nedařilo. Mě mezitím úplně opadla erekce a Ben mi péro pocumlávala jak nejaký lízatko. Zrazu dostala ránu přes zadek, jen to luplo a Suza se na ní obořila co to má být, že nejen že to vypadá, že nechce přijmout její dárek, ale ještě si dovolila, že mi přestal stát, uviděla svoje bílý kalhotky nacucaný močí a kundíma šťávičkama,, přístoupila ke mně a začala mě dlouze líbat, zajela mi do vlasů a Ben mi jednou rukou honila povadlý péro a druhou mi tiskla bradavku. O druhou se starala Suzy a občas sjela rukou a kontrolovala stav mojí erekce a tempo který ho Ben honila. Holka se vyznala. Během chvilky už mi trčel zase jako kůl, Suzy vzala kalhotky a pěkně mi ptáka přiškrtila aby se něco podobného neopakovalo, stáhla ho dost silně až mi na něm neskutečně naběhly žíly a krajka se mi div nezařezávala do mé chlouby. Prohlédla si ho, olízla mi špičku a řekla, že takhle se jí můj penis líbí ještě mnohem víc.

Poručila ať si zase lehnu na záda a Ben ať se o mě stará, pak se zasekla, řekla ať ještě na chvíly vstanu, strčila si moje péro do pusy a pak chtěla abych ho párkrát strčil Ben do análku a lehl si zpátky. Pěkně jsem jí protáhl a viděl jak si to Ben užíváš a honí si kundičku ze které jí mimovolně vypadlo dildo. Šťávy jí tekly po stehnech, byla vidět jak se jí vzrušením skoro podlamují boky a ruce. Lehl jsem si zpátky a vidím jak Suzy přece jen vytahuje gelík a zatímco Ben zpracovává znovu ulepený přiškrcený naběhlý péro, ona jí strká prst za prstíkem do zadečku a už tam má tři a začíná s nima pohybovat nahoru a dolu a prdelku jí roztáhne pro čtvrtej. Strčí jí ho tam skoro až po klouby až se Ben úplně zastaví, jen mě drží za ptáka a soustředí se aby její prdelka nezklamala. Suzy jí škrabe druhou rukou po zádech a když jí chytne za vlasy začne jí druhou rukou šukat až Ben skučí, ale statečně drží. Ben mi rukou drtí péro jak ho křečovitě svírá, občas na něj plivne a trošku ho promasíruje a dál se koncentruje. Suzy odtuší, že už by mohl být připravená a tak ještě přidá trošku gelíčku na první kouli a strčí j ho do análku, který už téměř neprotestuje a koule se do něj po chvilce sveze až si Ben slastně oddechne. A pokračuje další koulí, která se podobně rychle ztrácí uvnitř Benedette, ještě dvě zlatíčko. Opouštím pozici na zádech a jdu se dívat na tu krásno zvrácenost co jí tam provádí Suzy, ta mě hned využije a řekne ať jí ať jí trošku zatlačím koule dál, a tak vidím jak jí trčí z prdelky černá šňůrka a na ní dvě koule které se jí houpou pod kundičkou a chvilku jí tlačím do análku koule které už měla v sobě a vtom cítím jak mi do mojí prdelky pronikají namazaný dva prstíky Suzy, vůbec jsem to nečekal a tak s úlekem stáhnu a pěkně to zabolí.

Skoro příkazem mi poví ať si klenu vedle Ben a koukáme si do očí, já trochu vyplašeně Benedette se šibalsky nasmívá, připadám jí asi vtipně a rozptyluje mé obavy líbáním. Za chvíli už znovu cítím dva Suzyiny prstyvv mém zadečku a ta se tam snaží dát třetí, ale můj análek na tohle není zvyklí a dost se brání. Použije víc gelu a už se jí to docela daří, druhou rukou už tlačí do Benedette třetí kouli a mě docela slušně masakruje zadek. Já si mezitím hraju s prsy Ben, pěkně si sajeme jazýčky a napřeskáčku mi strká prsty ze svý kundičky do mojí pusy a nezapomíná mě pohonit trčící ocas. Suzy má čtvrtou kouly a pořádně ho natlačí do už mírně rozevřený prdelky Ben která už sténá jak divá. Z prdelky už leze jenom velké gumové oko. Musela použít obě ruce a tak jsem na chvilku volný, ale v zpětí přistupuje Suzy a drží malej černej anální kolík, který je prý první hračkou Benedette a že jí snad nevadí mi ho zapůjčit a než to do řekla už sem měl zadek plnej a Suzy se nemohla vynadívat na svoje malé dílko. Hned se přesunula k našim hlavám roztáhla nohy a my jsme se jí pokoušeli na střídačku lízat totálně zmáčenou mušličku. Něco mě napadlo a tak sem řekl ať si Bennedete lehne na zem, Suzy ať si lehne na ní ale zády a zadeček ať jí strčí k pusince.

Holky moc nechápali, ale já si stál za svým, že by bylo hezký kdyby se Suzy taky vystříkala a že by bylo škoda kdyby ty šťávičky nemohli jít rovnou na Ben a museli by skončit na podlážce stanu. Suzy prý mokrý orgasmus nemívá. Ben jí už strakla jazýček na hráz a k análku a Suzy mi asi moc nevěřila. Měla sice úplně mokrou kundičku, ale stejně jsem ještě nabral slušnou dávku gelu do ruky a pomaličku ho prstíkama dostal do Suzy která se na můj počin zatím dívala dost zkru prsty ale čekala. Pozice to asi nebila úplně příjemná, ale užívala si zatím jazýček mezi svýma nohama a čekajíc co bude hladila Ben stehnech a občas jí pošimrala na boku.Já jsem si klekl vedle holek tak abych rukou pohodlně zajel do kundičky Suzy, abych jí mohl líbat a zárověň abych mohl chvílema na bradavky. Ukazovák s prostředníkem užuž začali pomalu zpracovávat její mušličku. SUzy začala vzdychat a vzala si mé péro do pusy já sem začínal cítit jak se jí zrychluje dech jak se jí stahuje a roztahuje celá ta šťavnatá kundička.

Když sem naznal, že už je připravené začal sem zrychlovat, ona začala rychle a hluboce dýchat moje ruka kmitala jak o závod a během pár chvil se ze Suzy k jejímu ůžasu vyřinul malinký proud milostných šťáviček a smíchané s gelem stékali na obličej Ben která byla u vytržení se jí vše snažila slízat. Holky ze sebe trochu sklouzli ale Benedette se jí držela jak přilepená a sála každou její kapku. Suzy zhluboka vydechovala, přidal jsem na ruku trochu gelu a znovu zajel prsty do ní. Pomalu jsem rozkmital podobný koncert. Wow ale Suzy se konečně uvolnila a byl to překrásný výstřik, který se dostal nejen za halvu Ben ale i na její bříško kde jsem to pečlivě začal slízávat já. Obě holky se smáli nechápali co se stalo. Suzy sklouzla celá z Ben a chtěla mi to oplatit, ale já jí znova chytil vrazil jí prsty do kundičky a začal znovu, Ben jen nevěřícně koukala jak to dělám. Během chvilky se Suzy udělala znovu, několik krásných výstřiků a tolik milostný vodičky jsem nikdy neviděl. Stékalo jí to po bříšku a Ben to hned zkoušela slízávat a já stále prsty v Suzy a bojoval jsem s jejím orgasmem a ždímal jí do poslední kapky až Suzy skučela stoooop. Tak jsem se připojil k Ben a společně jsme slízávali z jejího pupíku, pahorku, kundičky stehen tu božskou manu. Suzy ležela jak zabitá a nevěřila co se právě stalo, chytala se za čelo a něco potichu italsky říkala a Ben se jen usmívala mezi slízáváním jejích milostných jsem se párkrát vášnivě políbili a vyměnili si Suzyny šťávičky. Ben jsem chytil a položil vedle Suzy se kterou se ihned začala líbat a laskat a já se svými šikovný prsty vrhnul na Bennedetinu kundičku, když sem do ní strčil prstíky tak sem úplně cítil jak na ně tlačí koule které měla stále v análku. Ben hned začala vzdychat jako divá, netrvalo to snad ani minutu a ta holka stříkala jak vodopád. Bylo to neuvěřitelný. Suzy vysílená se na nic nezmohla jen dál laskala krk Ben. Ta se po chvíli zvedla a že teda tohle musí oplatit. Zvedla SUzy a něco jí řekla. Koukal sem co se bude dít. Holky se prvně vrhli na mý stále přiškrcený naběhlý péro a střídali se a v tom kdo si ho snad strčí dál do krku. Holky mě vyženou úplně na hranu a pak přestanou. Položí mě na záda Suzy kundou na můj obličej a už si hraje s mýma bradavkama.

Občas syknu že to přehání, ale rozkoš je obrovská. Beneddet mi zatím vyndala plug z análu nadzvedla mi nohy a labuznicky ho olizla. Pak m chytla rukou péro a druhou mi zajela dvěma prsty do už docela zmasakrovaného zadečku. Přísáhám, že jsem se jenom roztaženýma rukama držel země abych euforií snad neodletěl blížil jsem se k vrcholu tak silnýmu, že jsem skoro omdléval, SUzy sem ani nelízal, byl jsem přisátej na jejím poštěváčku a sál ho jak kdybych si ho chtěl nechat pro sebě. Když to přišlo začal jsem střkat jako nikdy ne. Semenem sem si cákal na břicho, dokonce jsem stříkli část dávky na kozčiky Suzy, která ten výbuch s rozkošnicky sledovala a o to víc trápila moje bradvky. Prohýbal jsem se jako luk. Motala se mi hlava, nevěděl jsem kde jsem, holky na nic nečekali a kroužili po mém hrudníku a slízávali všechny zbytky toho gejrzíru. Mazlili se nade mnou. Když sem přicázel k sobě viděl jsem ty dvě zvrácený holky jak se vášnivě líbají, v koutcích semeno a tlačí si ho zpusinky do pusinky a šibalsky se u toho usmívají. Vysoukám se z pod nich a koukám jak se blznivě mazlí a koušou a ochutnávají. Suzy se na chvilku vymkne a řekne mi, ať jí od toho osvobodím a přisaje se zpátky na pusu Ben, kterou trošku ohnu a začnu zní tahat anální koule. Bene se moc netváří, asi jí to bolí když koule lezou ven, ale Suzy se zaryje do jejích prsů a kousne jí do rtu, ta šikovná anální kruvička právě s mojí pomocí vytlačila první kouly a ostatní už jdou pomerně lehce. Při tom jak z ní koule tahám Ben vzdychá a chvějí se jí úplně nohy. S poslední koulí se chytne za kundičku a znovu vybuchne v krásném orgasmu.

Uff , ještě se chvíli líbáme a usmíváme se na sebe, pak se rozhlédnu po stanu který je v úpllně dezolátním stavu, nenašli by jste zde snad jediné suché místo, snad všechno bylo prosyceno spermatem, šťávičkami, nebo močí. Co se dá dělat. Celý upocený ulepený vstávám nahý vylezu před stan, rozhlédnu se nikde nikdo, jen v dáli slyším šumět narážející vlny do skal. Posbírám a obléknu odhozené věci a než se stihnu rozloučit, slyším ze stanu další sténání. Jen se usměju a beze slov mizím ve tmě, arrivederci.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Roztomilá kočička na koncertě

  1. 12. 2014Neznámý autor

Artur si s partou kámošů vyrazil na místní rockovo-punkový koncert. Bylo to přesně tak, jak čekal – vedle sebe tam byli pohodoví rockeři jako on, kteří to nijak zvlášť neprožívali a přišli si hlavně užít hudbu, pak ale taky extrémní punkeři s barevnými vlasy, v maskáčích, od pohledu agresivní… Ok, Artura ale zajímaly hlavně holky. Proboha, proč se jich tolik stylizovalo do nějakých nemožných černých...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Mix, Teen, Šukačky

Co jsem provedl manželce

  27. 7. 2015G.Dr

Moje žena je hrozně hezká a hodná, máme ideální vztah. I sex nás oba baví, ale začíná to po letech být stále víc stereotypní. Ona je ochotná pouze se milovat, jakkoliv, přes svou stydlivost skoro kdekoliv, ale nic jiného. Nesnese v kundičce žádnou hračku, anální sex ani neví že lze, erotický obleček si vezme jen z donucení a o nějakých perverznostech nemůže být ani řeč. A já potřebuju erotické hry,...  celá povídka...
Kategorie: Erotické pomůcky, Fetish, Submisivní, Voyeur

Zlaté prázdniny 5 – překvapení

  15. 1. 2017Lankre

Sprchoval jsem se. Sprchoval jsem se společně s tetou Emou. Dříve by mě už tento fakt přivedl téměř k výstřiku. Teď jsem jen stál, přivřel oči a nechal se rozmazlovat. Tetička mě něžně mydlila po celém těle. Mydlinky splachovala vlažnou vodou. Největší péči věnovala mojí chloubě. Po pečlivé očistě si klekla, nasála mého ptáčka do pusy a rukou mi jemně probírala kulky. Sála moje stále ještě povadlé...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Femdom, Fetish, Piss, Zralé ženy

Krásná shemale a sympatická holka

  15. 6. 2012Neznámý autor

David odmítnul pozvání svého kamaráda a tentokrát vyrazil do baru sám. Potřeboval se z toho rozchodu vzpamatovat nejdřív o samotě, než se dostane do fáze, kdy bude s kamarády nejdřív vykřikovat, jaká je ta holka mrcha, a pak se skoro rozbrečí nad tím, jak byl úžasná. Rozešla se s ním po čtyřech měsících, prostě mu řekla, že se s ním nudí, s ním! Taková svině, beztak si určitě našla nějakého prachatějšího...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Šukačky, Bisex, Mix, Orál