Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 17. 5. 2022

Holka na hlídání

1 Náhradní máma

Radka si broukala, když si do školní tašky dávala věci, které si chtěla vzít s sebou. Nevěděla přesně, co si má vzít, protože to bylo po prvé. Byla tak vzrušená, že nedokázala sedět v klidu, po dnešním večeru bude moct pravdivě říkat, že je chůva.

Na tenhle večer se těšila už léta. Spousta holek se starala o děti, už když jim bylo dvanáct nebo třináct, ale její rodiče by ji nenechali chodit k cizím lidem tak mladou, ani nechtěli, aby byla zodpovědná za životy malých dětí. Získala už sice jisté zkušenosti s hlídáním sestřenic a bratranců a několika dětí ze sousedství, ale opravdová holka na hlídání z ní pořád nebyla. A rodiče jí to nechtěli dovolit, dokud jí nebude aspoň patnáct.

Ale dnes večer to bude jiné. Poprvé bude v domě, který nikdy předtím neviděla. Pravda, otce dětí, pana Mayera, znala. To proto, že ve škole byl jejím učitelem dějepisu. Ale ve skutečnosti ho neznala. Několik dívek ve škole mu říkalo pan Mája, ale ona ho neznala natolik dobře, aby tu přezdívku používala. V některých ohledech ji znervózňoval. Byl hezký, vysoký a štíhlý, s dlouhými štíhlými prsty, které by člověk čekal u klavíristy. Vlasy měl hnědé a vlnité, ale ne kudrnaté. Nosil je dlouhé v jakémsi retro stylu sedmdesátých let a měl mroží knír.

A jeho úsměv... oči se jí rozostřily, když si v mysli vyvolala vzpomínku na jeho usmívající se tvář. Zachvěla se. Jeho úsměv byl tak krásný, že by ho při něm chtěla políbit.

A to ji znervózňovalo. Přemýšlela o tom, že by s panem Mayerem dělala věci, o kterých věděla, že by je holky s dospělými dělat neměly. Zvlášť ne se svými učiteli.

Ale když se jí zeptal, jestli někdy hlídala děti, a rodiče souhlasili, že jí to dovolí, přestože má narozeniny až za týden, chopila se příležitosti.

O hodinu později ji otec vysadil před domem a ona se vydala po cestě ke vchodovým dveřím. Na zahradě měli stromy a květiny, a po pár metrech už skoro neviděla na ulici. Stmívalo se, ale podél cesty byla nízko nad zemí malá světýlka, která jí svítila na cestu. Stiskla tlačítko u vchodových dveří a čekala.

Dveře otevřela žena. Radka si téměř povzdechla. Samozřejmě čekala, že pan Mayer bude mít krásnou ženu. Ale tahle žena byla nádherná! Měla na sobě úzké černé šaty, které jasně ukazovaly dekolt mezi vzdutím jejích ňader. Ty šaty se nějak třpytily. Dokonalý make-up a diamantové cvočky v uších spolu s aureolou černých vlasů, v nichž měla něco, co se také třpytilo, to vše vyzdvihovalo její světlou, téměř přízračně bílou pleť. Ta žena se usmála a mezi jejími jasně rudými rty zazářily snad ještě bělejší zuby.

„Ty musíš být Radka!“ řekla žena, které by se Radka chtěla podobat. „Já jsem Valerie, Danielova žena.“ Její oči sklouzly po Radčině těle a pak zpátky nahoru způsobem, ze kterého se Radce chtělo zavrtět. Ve své nejvnitřnější ženské mysli Radka nějak vycítila, že se ta žena s ní poměřuje, ačkoli vědomá mysl jí nic takového neříkala. Postavila se o něco rovněji a svá nedávno narostlá ňadra o kousek povystrčila.

Daniel. To je jeho křestní jméno. Radka nikdy nepřemýšlela o tom, jak se její učitel jmenuje křestním jménem, nebo dokonce že nějaké má.

„Ano,“ řekla. Přešla ke svému připravenému projevu. „Jsem tak ráda, že mi svěříte své dítě, paní Mayerová. Nezklamu vás. Budu se o něj starat, jako by bylo moje vlastní.“ Když to říkala, samička hluboko v jejím nitru si také skenovala tělo Valerie Mayerové. Byla štíhlá, s úzkými boky. S těmi velkými prsy se zdála trochu těžká nahoře.

Bylo vidět hodně dekoltu a v těch šatech nebylo poznat, jakou má podprsenku, ale její prsy nevypadaly, že by potřebovaly nějakou významnou podporu, i když byly tak velké. Paní Mayerová by patrně bez problémů zvládla test tužkou. Radka si myslela, že každá žena, která porodila teprve před čtyřmi měsíci, bude mít prsy povislé, ale tahle ne. Radka si vedle ní připadala jako moc obyčejná a znervózňovalo ji to.

Paní Mayerová se znovu usmála. „Jsem si jistá, že ano. Když ti věří Daniel, věřím ti i já. A myslím, že Filípek nebude dělat velké potíže. Jakmile ho nakrmíš a uložíš, bude spát aspoň do té doby, než se vrátíme domů. Má rád půlnoční svačinku.“

Možná to bylo tím, jak se Radka tvářila, nebo si Valerie prostě jen myslela, že by to měla vědět, ale když vedla Radku do domu, pokračovala. „Kojím ho, víš. V lednici je několik lahví s mlékem, které jsem v posledních dnech odstříkala. Stačí jednu ohřát v hrnci s vodou. Je to malý nenasytný hajzlík a měl by si vzít všechno.“

Teď už byly v kuchyni. Paní Mayerová sáhla po kulaté bílé věci ve tvaru kužele ležící na stole. Otočila se, stáhla si šaty z pravého prsu a vsunula si tu vložku do šatů. „Jen doufám, že mi tyhle vynálezy pomůžou, aby mi šaty neprosakovaly.“ Mluvila teď, jako by byly s Radkou nejlepší kamarádky. „Daniel je jako dítě. Od té doby, co se Filip narodil, jsme nikde venku nebyli. Trval na tom, abych si vzala tyhle šaty, a já vím, že se mě bude snažit opít. To on chtěl, abych si udělala to mléko do zásoby, abych se mohla něčeho napít, až si večer vyjdeme. Muži! Nejsou všichni nějak... předvídatelní?“

Zatímco povídala, vložila si mezi šaty a levou bradavku druhý kuželovitý polštářek, pak látku přes obě prsa uhladila a postavila se s rukama v bok. „Jak to vypadá?“

Radku překvapilo, že se tato krásná žena ptá jí, obyčejné holky, jak vypadá. Všimla si, že na těch vycpávkách musí být něco, co napodobuje bradavky, protože na první pohled to vypadalo, jako by paní Mayerové přes látku šatů bradavky vykukovaly.

„Vypadá to... sexy,“ řekla Radka tiše.

„Dobře,“ řekla Valerie. „Věř tomu nebo ne, ale koupila jsem je v tom sex shopu v ulici U nádraží, víš?“ Bylo to místo, kde se prodávají nejrůznější ‚hračky‘ pro dospělé. Mládež tam nesměla.

Valerie si to uvědomila a ušklíbla se. „Samozřejmě, že to nevíš. Tak sladká a nevinná dívka jako ty nemůže vědět, co se tam skrývá. Co mě to napadlo?“ Znovu se usmála. „Každopádně doufám, že vypadají dobře, protože na dnešní večer plánuju nějaké milování a potřebuju veškerou pomoc, kterou můžu dostat.“

Radka byla zděšená. „Ale vy jste ta nejkrásnější žena, jakou jsem kdy viděla!“ vyhrkla. V rozpacích zčervenala.

Valerie zvedla oči od prohlížení svých ňader a tentokrát se její oči usmívaly. „Děkuji ti, Radko. To je to nejhezčí, co mi kdo za poslední dobu řekl. Když máš dítě, bojíš se, že si o tobě lidi budou myslet, že jsi ošklivá a celá opotřebovaná.“ Podívala se dolů a zakroutila sebou, snažila se zahlédnout své boky.

Radka se teď cítila uvolněnější a impulzivně řekla: „Doufám, že až mi příští týden bude patnáct, budu vypadat aspoň z poloviny tak opotřebovaná jako vy.“

Valerie se očima vrátila k Radčině tváři. „Myslím, že se nemáš čeho bát, drahá,“ řekla suše. „Jsem přesvědčená, že jsi to, co by většina mužů popsala jako ‚kráčející vlhký sen‘, tedy pokud jsou jako můj manžel. Vsadím se, že tvůj přítel od tebe nemůže odtrhnout ruce.“

Radka byla ohromená. Nikdo jí nikdy neřekl, že vypadá dobře, a už vůbec ne, že by o ni muži mohli mít sexuální zájem. Cítila, jak jí projelo vzrušení. „Já nemám přítele,“ řekla a najednou se z nevysvětlitelného důvodu styděla, že ho nemá.

„No, tak to jsou všichni kluci, které znáš, slepí jako netopýři,“ řekla paní Mayerová a hlas se jí skoro smál. „Stejně jsi na tom nejspíš líp. Aspoň se s nimi nemusíš pořád přetahovat.“ Podívala se na hodinky. „Tak to vidíš, žvaním tu o všem možném a měla bych ječet na manžela, že zdržuje. Pojď se mnou. Představím ti naši chloubu a radost.“

Valerie ji zavedla do světle vyzdobeného pokoje s dětskou postýlkou. V postýlce byl krásný chlapeček, který se usmíval, když uviděl svou maminku, a radostně se vrtěl! „Tady je ten můj velký kluk,“ řekla paní Mayerová hlasem, kterým dospělí vždycky mluví na děti. Vzala ho do náruče a on se ošíval. „Teď na to není čas, Filipe. Určitě bys mi umazal šaty.“

Radka se na Valerii zvědavě podívala a ta se usmála. „Někdy je trochu rozmrzelý, když chce prs a já mu ho nedám. Je rozmazlený.“ Ušklíbla se, naklonila se k Radce a zašeptala: „Je to mužský a ti všichni chtějí prsy pořád.“ Radka se usmála.

Mohla být trochu šokovaná, ale když se k ní Valerie s dítětem naklonila, Filip se smál a natáhl k Radce ručičku. Nová chůva ho vzala do náruče, přitiskla ho k sobě a on žvatlal a vrněl. Valerie mávla rukou a vytratila se z místnosti, dokud se dítě nedívalo, a nechala Radku s tím roztomilým, vrtícím se chlapečkem.

Po většinu noci šlo všechno dobře. Radka si s Filipem hrála a ten si vzal láhev, i když se nezdálo, že by mu to nějak moc chutnalo. Radka chtěla ze zvědavosti mléko ochutnat. Ale nedokázala se k tomu přimět. Věděla však, že je to stejné mléko, jaké Filip pije každý den, takže nechápala, proč ten dudlík pořád vyplivuje a odvrací hlavu. Nakonec vrátila láhev do ledničky a chovala ho; při tom se dívala na televizi. Bavilo ho, když ho za ruce postavovala a posazovala si ho na klín.

V devět hodin už byla unavená a myslela si, že Filip už by měl spát, ale nespal. Byl rozmrzelý a plakal. Myslela si, že má hlad, a tak znovu vytáhla láhev a ohřála ji. Ale on si ji stejně nevzal na víc než půl minuty, pak ji vyplivl, zavrtěl se a začal znovu plakat.

Zkoušela s ním odříhávat, houpat ho, chodit s ním po pokoji, hrát si s ním, prostě všechno, co ji napadlo, a i když ho některé z těchto věcí na chvíli rozptýlily, vždycky se zas vrátil k pláči.

Držela ho v náručí, když se stala zajímavá věc. Obličejík měl u jejího hrudníku a najednou se snažil dostat do pusinky špičku jejího prsu zakrytého tričkem. Když se mu to nepodařilo, začal znovu plakat.

Radka si vzpomněla, že když Valerie odešla, chtěl Filip nakrmit a Valerie řekla, že na to není čas. Možná chce mít v puse kůži. Na to je zvyklý. Aniž by o tom přemýšlela, rozhlédla se, jestli se někdo nedívá. Samozřejmě tam nikdo nebyl.

Pak Filipa položila a stáhla si tričko přes hlavu. Teď už měla na sobě jen svou praktickou bílou podprsenku. Znovu se rozhlédla, sáhla za sebe, rozepnula si podprsenku a nechala ji spadnout.

„Je to hloupost,“ řekla si. Ale když Filipa zvedla a sevřela ho v náručí, pusinkou okamžitě vyhledal její pravou bradavku, a když ji našel, pevně se na ni přisál! Jeho silná malá ústa ji nasávala a dásně dumlaly. Radka pocítila slabost v kolenou a posadila se na opěradlo pohovky. Natáhla se pro láhev a přitiskla mu ji ke koutku úst, čímž jeho pevný nátisk k svému prsu trochu uvolnila. Několikrát z láhve chtivě nasál, polknul a pak gumový dudlík vyplivl. Okamžitě ho nahradila svou bradavkou a on zase spokojeně sál její teplý prs.

Radka nemohla uvěřit pocitům, které to v ní vyvolávalo. Bradavky ji slastně brněly a hřálo ji to a svědilo mezi nohama. Každou chvíli mu do pusy strčila dudlík z láhve, takže skutečně dostal trochu mléka. Nakonec se nasytil, ale jeho malé ručičky se stále tiskly k jejímu prsu a jeho malá pusinka ji stále sála. Přendala si ho na druhou bradavku a seděla, cítila teplo a mravenčení, a on jí pomalu usínal v náruči.

Nakonec ho mohla uložit do postýlky, kde spokojeně spal dál. Radka se vrátila do obývacího pokoje pro podprsenku, kterou strčila do kabelky. Oblékla si jen tričko a ležela a dívala se na televizi, dokud sama taky neusnula.

Probudil ji Filipův pláč a podívala se na hodinky. Byla skoro jedna hodina ráno. Šla ho zkontrolovat a zjistila, že potřebuje vyměnit plenku. Jakmile to udělala, znovu ho sevřela v náručí a houpala ho, aby znovu usnul. Tápal jí po prsu, tak si vyhrnula tričko a nechala ho, aby jí ještě chvíli sál bradavku. Ve skutečnosti neměl hlad, toužil jen po tom uklidňujícím pocitu z teplé pokožky v puse. Její tričko ho tlačilo do obličeje, tak si ho zase svlékla a zůstala stát, oblečená jen v džínách, a Filip jí znovu přivolal ten hezký pocit v kundičce. Posadila se s ním do houpacího křesla a tiše mu něco brumlala, zatímco on sál.

Právě v tu chvíli vešel do dveří dětského pokoje pan Mayer.

„Tady jsi,“ zašeptal hlasitě, než se jeho oči přizpůsobily tlumenému světlu v místnosti a on si uvědomil, že jeho studentka sedí v křesle nahoře bez a jejich syn jí saje prs.

Radka se zděšeně nadechla a vtom se z chodby ozval hlasitý ženský zpěv. Zpíval někdo, kdo to zjevně přehnal s pitím a nic ho netrápilo. Radka se začala zvedat, ale učitel na ni mávnul rukou.

„Odvedu ji jinam. Ty se oblékni a pak mi přijď pomoct dostat ji do postele.“

Zmizel zpátky ve dveřích a Radka položila Filipa do postýlky a poplácávala ho po zadečku, dokud se neuklidnil a nezůstal tiše ležet.

Otřásla se, popadla tričko a natáhla ho na sebe. Myslela na to, že prostě zmizí. Strašně se styděla postavit se před pana Mayera. Ale on řekl, že potřebuje, aby mu pomohla s paní Mayerovou, a ona ho potřebovala poprosit, aby neříkal své ženě, co viděl, a tak šla.

Když přišla do ložnice, pan Mayer právě přetahoval Valerii šaty přes hlavu. Valerie si pořád zpívala. Byla to písnička o dívce jménem Brandy, která čekala, až se k ní vrátí nějaký námořník, a všichni ostatní muži jí říkali, jak je skvělá. Radka se nadechla, když se jí před očima zjevila Valeriina ňadra. Podprsenka, kterou měla na sobě, se snažila ta velká ňadra plná mléka udržet. Valeriina ruka se mihla vpředu a podprsenka se rozskočila jako přetržená guma.

„Ach,“ vzdychla opilá žena. „Jak to vypadám?“ Rukama si podepřela prsy a zvedla je. „Ale miláčku,“ zakňourala holčičím hláskem, „mám je tak strašně plné. Kde je Filípek? Ten mi pomůže.“

Radku ještě neviděla, ale když se začala rozhlížet po místnosti a hledala své dítě, spatřila, jak na ni ta mladá dívka zírá.

„Jejda,“ zachichotala se a snažila se rukama zakrýt bradavky, ale kymácela se tak, že to nešlo. „No podívejme, kdo je tady,“ zachichotala se. Pak se zamračila. „Au, Dane, bolí mě prsa, zlato.“

Pan Mayer mával rukama jako by nevěděl, co má dělat, a jeho žena se motala kolem. Pak řekl: „Radko, já vím, že ti to bude připadat divné, ale ona teď nemůže Filipa kojit, po tom, co všechno vypila. Skončil by taky opilý. Ale za chvíli by praskla, takže budu muset ten tlak zmírnit. Je mi líto, ale znám jen jeden způsob, jak to udělat.“

Pak se před Radčiným ohromeným pohledem sklonil a nasál do úst jednu z manželčiných naběhlých bradavek. Valerie na vteřinu vytřeštila oči a zavrávorala, skoro jako by ji to bolelo, ale pak se jí hlava zaklonila a ona vydala úlevné „Ááách!“ Zvedla ruce a manželovi, k němuž se nakláněla, s nimi zajela do vlasů.

Radka zírala, jak pan Mayer cucá, saje a polyká. Pak si vyměnil bradavky. Ale ta první stále chrlila tenké pramínky bílého mléka, protože maso prsu dál mačkal. Zvedl hlavu a podíval se na ni. „Radko, myslíš, že bys mohla masírovat její prsa? Aby to mléko teklo dál? Moc by to pomohlo. Vím, že bych tě o to neměl žádat, ale určitě by to pomohlo.“

Radka otupěle přikývla a vykročila vpřed. Její dvě ruce nahradily jeho jednu ruku a ona jemně prs tiskla a s úžasem sledovala, jak z bradavky vycházejí drobné proudy mléka tryskající z pěti nebo šesti otvorů, které byly tak mrňavé, že je vlastně ani neviděla. Jeden malý pramínek si to namířil směrem k ní a rozstříkl se jí po tváři. Byl teplý.

Druhou bradavku teď sál její učitel a Valerie při vyprazdňování svých plných mamin vydávala mňoukavé zvuky uspokojení. Otevřela oči a upřela je na Radku. „Ahoj Radko,“ řekla, stále opilá. „Nehraj si s tím jenom tak... cucej to!“

Daniel zvedl hlavu. „Val, už teď toho dělá dost. Zkus se ovládat.“

Valerie zakňourala. „Ale bylo by to tak příjemné, kdyby ona sála jeden a ty druhý... prosím.“ Zakymácela se a on ji musel chytit, aby nespadla.

„Pojď, položíme ji na postel,“ zašeptal Radce a společně s ní couvali k posteli. Radka byla blíž, a tak popadla pokrývku a odhrnula ji, čímž odhalila saténové povlečení pod ní.

Když Valerie padala pozadu na postel, vykřikla „Jůůů!" a přistála s rukama nad hlavou, celá nahá, až na bledě fialové kalhotky. Pak zvedla svou krásnou hlavu a řekla: „Pojďte sem, lidi, pořád jsem ještě plná.“ Hlava jí sklouzla dolů, pak na stranu a začala pochrupovat.

Radka tam stála a nevěděla, co má dělat. Kupodivu ji zajímalo, jestli panu Mayerovi chutná mléko jeho ženy. „Chutná to dobře?“ vyhrkla.

Otočil se k ní a viděl, že je celá rudá. Usmál se. Bože! Má krásný úsměv, pomyslela si. „Ano, je to lahodné. Je to sladké a teplé a... je to prostě lahodné.“ Zadíval se na svou spící ženu. „Musím toho ale ještě trochu dostat ven. Je ještě pořád dost plná, a jestli ji nevyprázdním, bude ji to ráno pořádně bolet.“

Oči mu padly na Radčinu triko. „Co se tam dělo?“ řekl a kývl hlavou směrem k dětskému pokoji.

Radka se začervenala ještě víc. „Byl tak vybíravý, nechtěl pít z láhve a nechtěl usnout. Vzpomněla jsem si, že se snažil dostat k... prsu paní Mayerové, tak jsem si řekla, že ho zkusím nechat... však víte. Každopádně to trochu zabralo. Tak nějak jsem ho nechala, aby to udělal, a pak jsem mu podstrčila láhev. Ale jemu se víc líbilo cucat... mě než láhev.“

Jeho tmavé oči si ji prohlížely. „Každý muž by radši sál opravdovou bradavku než nějakou gumovou,“ prohlásil. Znovu mu oči klesly na její hruď a ona cítila, jak jí na pažích naskakuje husí kůže. Vyskočily jí i bradavky. Bylo jasné, že on to vidí také. „Jaký to byl pocit?“ zeptal se tichým hlasem.

Radku by nikdy nenapadlo mluvit se svým učitelem o něčem takovém... až na to, že ji přistihl při činu s krvavýma rukama... nebo přesněji s krvavýma prsama. Kvůli tomu mu odpověděla, a upřímně.

„Cítila jsem se opravdu dobře. Trochu to jako by brnělo,“ řekla tiše.

Valerie ze spánku zasténala a on vyskočil. „Hned to bude,“ řekl. Pak se k ní naklonil a znovu jí začal sát jednu z bradavek. Valeriino zasténání se změnilo v jakési mručení. Radka nevěděla, co má dělat. Měla by masírovat tu druhou jako předtím? Ale když to udělá, všechno to z ní poteče a postel bude mokrá. Situace byla tak bizarní, že položila otázku, která by ji ještě před hodinou ani ve snu nenapadla. „Můžu... ochutnat... tu druhou? Pomohlo by to?“

Daniel vzhlédl a upřel na ni zkoumavý pohled. „Jistě, Radko. A myslím, že by to bylo i poučné.“

Radka sklonila hlavu a nedokázala se mu podívat do očí. Jemně objala rty tu tlustou bradavku a nejistě sála. Nejprve se objevil jen sladký náznak, tak sála silněji. Do úst jí vtrhla chuť zabarvená něčím zvláštním... téměř pikantním. Radka přemýšlela, jestli to je alkohol, a nějaká vzdálená vzpomínka z doby, kdy sama pila u matčina prsu, ji přiměla sát v plynulém, pravidelném rytmu.

V místnosti bylo ticho, až na vlhké zvuky dvojích úst chlemtajících mateřské mléko, a dvou hrdel, která ho polykala.

A samozřejmě tiché vzlyky štěstí ze spících Valeriiných rtů z toho, že se jí ňadra vyprazdňují.

O deset minut později už byla Valerie uložená a klidně spala. Pan Mayer tam stál a díval se na ni něžným pohledem. „Tolik se nadřela, starala se o Filipa, vzdala se kvůli němu kariéry, pracovala doma na internetu. Dnešní večer si zasloužila. Ale myslím, že zítra ráno toho bude litovat.“ Podíval se na Radku, která se trochu zamračeně také dívala na ženu, z jejíhož prsu se právě napila. „Díky, Radko. Vím, že ti to musí připadat divné.“

Tím, že ji přijal víceméně jako sobě rovnou, přinejmenším pokud jde o vysávání prsou jeho ženy – jak šílené to bylo? – cítila se s ním příjemněji, než by si myslela, že je možné.

„Tohle všechno je tak zvláštní. Jako bych byla ve snu nebo tak něco,“ řekla si to skoro sama pro sebe.

„Připadalo ti to jako sen, když tě Filip dumlal?“ zeptal se, položil jí ruku doprostřed zad a vedl ji ke dveřím z ložnice.

„Ó to ne!“ řekla rozhodně. „Na ten pocit nezapomenu... nevím, asi nikdy.“

„To to bylo tak dobré?“ zeptal se. „Copak jsi to nezažila už dřív? Třeba na rande? Není to stejné, jako když ti to dělají kluci?“

„Pane Mayere,“ vyhrkla. „Tohle mi ještě nikdo nikdy nedělal! Vždyť já ještě ani nesmím chodit na rande!“

„Aha,“ řekl. „Omlouvám se, Radko. Opravdu jsem jen předpokládal, že takové věci dnes dělají všichni mladí. Neměl jsem si o tobě vytvářet stereotypy. Omlouvám se.“

Vedl ji zpátky do obývacího pokoje, kde měla své věci. Jeho hojné omluvy v ní vyvolávaly pocit, že ho něčím znepokojila. Už jen při pomyšlení, že by se před ní mohl cítit trapně, ji rozbolel žaludek.

Zastavila se, otočila se a podívala se mu do tváře. „To ne, pane Mayere, to já bych se měla omluvit. Nikdy jsem neměla Filipa nechat, aby mi to dělal... zvlášť ne bez dovolení. Pochopím to, když nebudete chtít, abych ho znovu hlídala.“

Jeho hluboké tekuté hnědé oči se dívaly do jejích, vzdálených jen metr od něj. Z jeho dechu cítila přetrvávající vůni alkoholu a najednou se jí roztřásla kolena. Jeho ruka se natáhla a dotkla se jejího lokte. „Radko,“ řekl konejšivě. „Udělala jsi to, co jsi pro Filipa považovala za nejlepší, a já si toho vážím. Neměla jsi svolení k takové intimitě, ale to proto, že tě vůbec nenapadlo, že by to mohlo být potřeba. Měli jsme na to myslet. Filip se od Valeriina prsu neodtrhl od narození.“

Jeho ruka sklouzla na její rameno a ona se chvěla všude, kde se jí dotýkal.

Pokračoval: „A chci, abys ho znovu hlídala. Brzy. Odteď máš povoleno být s ním takhle intimní, pokud budeš potřebovat. Takže už nechci slyšet žádné omluvy. Odvedla jsi skvělou práci. Filip je šťastný chlapec, jestli je první, kdo se dotkl tvých krásných prsou. Každý muž by dal hodně za to, kdyby dnes večer mohl být na jeho místě.“

Radce se zatočila hlava. Jeho souhlas s tím, co udělala, jeho pozvání, aby se s ní podělil o manželčin prs, manželčino prohlášení, že je kráčejícím vlhkým snem, a manželova okatá poznámka o kráse a přitažlivosti jejích prsou, to vše dohromady způsobilo, že její zamilovanost do něj vyplula na povrch.

Cítila, že se jí obličej rozpaluje horkem, a ta slova jí vyšla z úst proti její vůli: „I vy, pane Mayere?“

Jeho vážné oči se zahleděly do jejích. „Hlavně já, Radko.“

Byl to okamžik, kdy se mohlo stát cokoli. Kdyby se ji pokusil políbit nebo si ji k sobě přitáhl, věděla, že by mu dovolila, aby jí udělal, co by chtěl.

Ale couvl. „Myslím, že bych tě měl odvézt domů. Jsem si zcela jistý, že je to správný nápad.“

Znělo to... divně, jak to řekl, ale i v ní se něco uvolnilo. Vzala si věci a když ji vezl domů, zírala z okénka auta. Ani jeden z nich nic neřekl, dokud nezastavili před jejím domem. „Příští pátek večer?“ zeptal se. Usmála se, přikývla a vystoupila.

2 Radka se učí hrát hry

Týden utekl jako voda. Radka byla chytrá dívka, které se ve škole vždycky dařilo, a věděla, že její krátké setkání s panem Mayerem neznamená, že by se k němu měla ve škole chovat jinak. Ani on se k ní nechoval jinak. Ale panoval mezi nimi lehký příjemný pocit, jaký nikdy předtím nezažila. Často ji mravenčilo, když ho viděla, ale teď měla pocit, že má to mravenčení jaksi dovolené a že její denní sny o něm jsou v pořádku. Koneckonců, viděl partie jejího těla, které žádný jiný muž nikdy neviděl.

Přišel páteční večer a ona opět stála u dveří, které otevřela Valerie Mayerová. Valeriina tvář se rozzářila zářivým úsměvem. „Radko!“ rozzářila se. „Jsem tak ráda, že ses rozhodla u nás zase hlídat.“ Objala Radku, která jí to objetí opatrně oplatila, nechtěla Valerii mačkat plná prsa.

Byly na chodbě, když se Valerie otočila a spikleneckým tichým hlasem řekla: „Daniel mi všechno řekl. Nemůžu uvěřit, že jsem vůbec nepomyslela na to, jak bude Filip reagovat, když nedostane tu skutečnou věc.“

Radka byla zděšená. Jak ji tato žena, která ví, že její manžel viděl nahá ňadra chůvy, může přesto vítat ve svém domě? Valerie viděla tu konsternaci v Radčině obličeji. Její vlastní tvář zvážněla.

„Radko, poslouchej mě. Neudělala jsi nic špatného ani bláznivého. Myslím, že jsi byla skvělá! A s Danielem si nedělej starosti. Je to starý nadržený kozel. Celý den se motá kolem krásných dospívajících žen a mně se to líbí, protože když přijde domů, je tvrdý jako kámen!“

Valerie se vylekala: „Nemůžu uvěřit, že jsem to právě řekla.“

Viděla Radku, jak tam stojí s otevřenou pusou a zvedá ruce. „Přestaň. Počkej, dělám to špatně. Pojď sem. Musím s tebou mluvit.“

Radka šla za Valerií do jídelny, kde se posadily na jeden konec stolu. Valerie držela Radku za ruce a při tom mluvila.

„Podívej, minulý týden jsem byla opilá jako zvíře, ale pamatuju si hodně z toho, co se stalo.“

Radka odtáhla ruce od Valerie a zahanbeně si zakryla obličej. Valerie ji za ně znovu chytila.

„Nech toho. Já se nezlobím.“ Radka zvedla oči. „Dobře, tak teď mě poslouchej, ano?“ Radka přikývla a Valerie pokračovala. „Něco ti řeknu, protože... no, já ti věřím. Ale tohle se nesmí dostat ven. Daniel by mohl přijít o práci, kdyby se to stalo.“

Počkala, až Radka znovu přikývne. „Dobře, když jsme s Danielem chodili, když jsme byli zasnoubení, tak jsem se o něj tak trochu... dělila. A on se dělil o mě. Chci tím říct, že byly chvíle, kdy nás v ložnici bylo víc než jen my dva.“ Zastavila se a varovně se podívala na Radku. Radka na ni jen koukala.

Valerie pokračovala. „Mám sestru. Dvojče. Jsme si... velmi blízké.“

Když Radka stále nic neříkala, Valerie pokračovala. „Když jsem tě minulý pátek večer viděla... v naší ložnici... chovala jsem se k tobě, jako bys byla moje sestra. Chci tím říct, že se tak nechovám pořád. Myslím tím, že se tak obvykle vůbec nechovám. Ale jsi tak krásná a připomínáš mi Elišku a já...“

Radka to konečně pochopila. „Vy se mi omlouváte?“ řekla nedůvěřivě. „Nechala jsem si od vašeho syna sát bradavky... váš manžel mě viděl skoro nahou... cucala jsem vaše prsa... pila jsem vaše mateřské mléko... a vy se omlouváte mně?“

Na tu mladou dívku toho bylo víc, než dokázala unést. Vyprskla smíchem, který byl podbarvený hysterií, to jak se její přetížená mysl snažila přizpůsobit situaci.

Do místnosti vešel pan Mayer s otázkou ve tváři. Radka se dál hihňala v nezadržitelném záchvatu smíchu.

Valerie se obrátila na svého manžela. „Myslím, že jsem se špatně omluvila,“ řekla nešťastně.

Trvalo to pár minut, ale nakonec se uklidnila. Pořád se ještě chichotala, ale teď už to měla většinou pod kontrolou. Mayerovi trpělivě čekali.

Nakonec ze sebe dostala: „Omlouvám se. Jen mi to přišlo legrační. Jak byste mě mohli chtít ještě někdy ve svém domě?“ zeptala se zcela vážně na někoho, kdo se pořád chichotal.

Valerie se podívala na svého manžela. „No, Radko, je to takhle. Kdykoli jsme byli s manželem a mou sestrou spolu, byli jsme, řekněme... velmi šťastní. A když je takhle šťastný, je to výjimečně dobrý... ehm manžel. A minulou sobotu ráno byl můj manžel výjimečně dobrý... manžel. Takže to je jeden z důvodů, proč jsem ráda, že jsi u nás doma.“

Radka měla stále větší oči, když četla mezi verbálními řádky Valeriina vysvětlování. Pan Mayer byl nadržený a byl nadržený kvůli ní!

Valerie ještě neskončila. „A o mého syna bylo dobře postaráno, a to mimořádně osobním způsobem, což na mě udělalo velký dojem. To je další důvod, proč jsem ráda, že jsi zase u nás. A taky jsi se postarala o jeden můj problém... nebo jsi alespoň pomohla mému manželovi, a protože jsem na to docela zvyklá, je to další důvod, proč mi nevadí, že jsi překročila náš práh.“ Usmála se. „A kromě toho... tě mám ráda.“

Naklonila se ke Radce a lehce ji políbila na rty. Radka byla ráda, že sedí.

Valerie vstala. „Můžeme jít, zlato?“ řekla a zamířila ke dveřím. Radka se ohromeně podívala na pana Mayera, který se usmál a tichým hlasem prohlásil: „Říkal jsem ti, že jsi to zvládla, ne?“

Když se Radka konečně vzpamatovala ze všeho, co bylo řečeno, uvolnila se a bavila se péčí o Filipa. Tuto noc se nestyděla nechat ho sát její brnící bradavky a docela dobře se jí dařilo podstrkovat mu mléko mezi jeho báječnými pozornostmi věnovanými jejím prsům. Nedokázala popsat pocity, které cítila, když jí dítě sálo a cumlalo bradavky. Vyvolávalo to v ní chuť dotýkat se sama sebe mezi nohama. Dělala to jen párkrát, a bylo to velmi příjemné. Ale věděla, že by se sama sebe dotýkat neměla. Teď jí to bylo jedno. Filip jí dělal dobře. Líbilo se jí to tak moc, že si lehla na pohovku a on se napůl opíral o ni a napůl o opěradlo pohovky, odkud nemohl spadnout. Sál, dokud neusnul a bradavka mu nevypadla z úst. Brzy nato usnula i ona.

Uslyšela, jak se odemykají dveře, a ospale otevřela oči. Nejdřív se zarazila, když si vzpomněla, že je nahoře bez a že dítě spí, sevřené mezi její nahou hrudí a opěradlem pohovky. Posadila se a sevřela Filipa v náručí. Byl tak teplý a spal tak klidně. V žaludku se jí udělal uzel z toho, jak je krásný.

Seděla tam a obdivovala dítě, když do místnosti tiše vešli Mayerovi. Radka vzhlédla a zavrtěla se, horní část hrudníku a obličej jí zrůžověly z toho, že je před nimi dvěma nahoře bez.

Valerie k ní přistoupila. „Dej mi ho, vezmu ho nahoru a dám mu svačinu. Dneska jsem nic nepila, tak ho můžu nakrmit. Daniel se o tebe postará.“

Radka vstala i s dítětem. Zjistila, že stojí rozpačitě, s obnaženými ňadry a trikem položeným tři metry daleko na opěradle pohovky, zatímco její učitel dějepisu je před ní a jen se na ni potichu dívá.

„Jsi krásná, Radko,“ řekl polohlasně.

„Ano?“ odvětila a přešlápla z nohy na nohu.

„Tvoje prsa jsou dokonalá,“ řekl a přistoupil k ní o krok blíž. „Mají perfektní velikost...“ udělal krok k ní, „dokonalý tvar...“ Udělal další krok a byl teď přímo před ní. „Ty bradavky... jsou vztyčené, Radko. Bylo ti příjemné nechat Filipa, aby ti je dneska sál?“

Byla ztuhlá, neschopná pohybu, jako by ji někdo zalil nohy do betonu. Zvedla oči a z nějakého důvodu se jí podlomila kolena. Cítila vůni vody po holení pana Mayera. „Hm,“ odpověděla.

„Vsadím se, že chutnají báječně,“ řekl a sklonil k nim obličej. „Vypadají, že musí chutnat báječně. Můžu dostat jen malinkou ochutnávku, Radko? Jen abych poznal, co Filipovi chutná?“

Radka se začala kymácet a jeho ruce vystřelily, aby ji uchopily za paže těsně nad lokty. Slyšela se znovu říct: „Hm,“ a nevěřícně sledovala, jak se jeho rty blíží k její levé bradavce. Sledovala, jak se její tělo prohýbá a samo zvedá bradavku k jeho ústům. A sledovala, jak se jeho rty nad ní zavírají a jak se mu při sání propadají tváře.

Před očima se jí objevily hvězdy. „Uf,“ zasténala, když jí od bradavky až k místu spojení jejích nohou, kde se občas ráda hladila, probíhaly záblesky rozkoše. Nebylo to vůbec podobné tomu, jak to dělal Filip. Když ji sálo dítě, bylo to příjemné, bylo to nádherné. Když to dělal pan Mayer, bylo to fantastické, zničující, elektrizující.

Náhle se jeho obličej přesunul a jeho rty zachytily druhou bradavku. Jak ji sál, jemně ji kousl a ona se zachvěla radostí, kterou to v ní vyvolalo. Její ruce se zvedly, čímž se vyprostila ze sevření jeho paží, a přitiskla si jeho hlavu na prsa. Klesl na kolena a pokračoval v laskání jejích mladých bradavek, tam a zpátky, až ji svědily a neustále sténala.

Viděla, jak se do pokoje vrací paní Mayerová, která byla také nahoře bez, protože si sundala halenku, když krmila své dítě. Tiše přešla za Radku a přitiskla jí svá plná ňadra na záda, rukama jela po Radčiných bocích a přitiskla je na prsa, která její manžel sál.

„Vím, že když mi kluci cucají bradavky, tak mě to vzrušuje. Taky tě to vzrušuje?“ dýchla Radce do ucha.

Radka zasténala: „Ano… cítím se tak... nevím, jako když se moje kůže pokouší udržet něco uvnitř.“

„Chceš mít orgasmus, miláčku?“ zašeptala Valerie.

„Jo, anooo“ zasténala ta vzrušená teenagerka. Jasně věděla, že kdyby mohla pustit ven to, co je v ní uvnitř, bude jí mnohem líp.

Cítila, jak jí Valerie rukama přejíždí po břiše až k džínům, rozepíná je a zipem sjíždí dolů. Cítila, jak jí stahuje dolů džíny a s nimi i kalhotky. Danielovy ruce – teď už ho musela brát jako Daniela – sklouzly kolem ní, objaly její nahé hýždě a on ji políbil na hruď přímo mezi nahá ňadra.

Pak ji líbal směrem dolů, olízl jí pupík, špičkou jazyka jí přejel po celém břiše. Cítila, jak se jí svaly uvnitř břicha a v podbřišku svírají, jak se vymykají její kontrole a křečovitě sebou škubou. Jeho rty se teď dotýkaly jejího ochlupení a ona nemohla chytit dech, jako by právě spatřila ducha.

Cítila, jak ji Valerie táhne dozadu, a zakopla o svoje džíny. Šlápla si na spodní okraj pravé nohavice, vytrhla pravou nohu z džínů a udělala krok dozadu. Začala padat, ale přistála na Valerii, která už seděla na pohovce.

Cítila, jak se zády tiskne k Valeriiným hebkým polštářovým prsům. Cítila, jak Valerie vklouzla vklouzla svýma nohama mezi její a roztahuje jí je od sebe, dokud je nemá nestydatě rozevřené před jejím mužem... svým učitelem... svým vysněným milencem. Zhluboka se nadechla, když viděla, jak obličej jejího učitele klesá k její nyní bezbranné kundičce.

„Ouch ach!“ vyjekla, když jí jeho rty a jazyk rozdělily vulvu a on se ponořil jazykem do jejího pohlaví. Olizoval ji směrem nahoru a sál jí poštěváček a téměř okamžitě se ten nabízený orgasmus dostavil jako vlak, který do ní narážel a stavěl ji na hlavu, tady a tam, až si nebyla jistá, kde přesně je.

Věděla jen, že se cítí báječně a že nechce, aby to někdy přestalo. Cítila sladkou bolest v bradavkách a uvědomila si, že Valerie jí je mačká a převaluje mezi prsty od chvíle, kdy se udělala. Slyšela zvláštní zvuky a uvědomila si, že vycházejí z jejího vlastního hrdla a úst. V tom okamžiku věděla, že její život se navždy změnil, díky tomuhle jednomu zážitku.

Svět se ustálil a ona uslyšela, jak někdo funí, jako by běžel sprint dlouhý přes dvě fotbalová hřiště. Nepřekvapilo ji, že to je její hrudník, který se zvedá a klesá v rytmu těch divokých nádechů. Daniel teď zvedl obličej a usmíval se na ni. Valerie jí rukama lehce hladila podbřišek. Ležela opřená o tu ženu, roztažená dokořán před svým učitelem, ale teď už necítila vůbec žádný stud.

„Jak se cítíš, zlatíčko?“ zašeptal jí do ucha ženský hlas.

„Och, báječně,“ vzdychla.

„Je to hezké, že?“ řekla Valerie a zvedla ruce, aby objala Radčina prsa a trochu je stiskla. „Nechtěla bys malou ochutnávku?“

Radka věděla, co má na mysli, a sklouzla dolů, zadnicí narazila na podlahu a převalila se. Pak se vyšplhala zpátky nahoru, k prsu, který jí Valerie nabízela. Už z něj kapala světle zbarvená tekutina. Radka ochutnávala tu sladkou nabídku a spokojeně slintala. Ucítila, jak se Daniel přesunul vedle ní a položil jí ruku kolem zad, když si bral totéž na druhé straně. Valerie ležela naznak a vrněla a vyprávěla jim, jak je to úžasné.

Pak řekla: „Dane, zlato, potřebuju tě, hned.“

Radka podle hlasu poznala, že se stane něco zvláštního a úžasného. Ucouvla a sledovala, jak Daniel tahá Valerii za kalhoty a ona zvedá zadek z pohovky. Stejně jako Radce, i Valerii spadly spolu s kalhotami i kalhotky a roztáhla nohy doširoka. Radka s úžasem zírala na její kundu.

Byla holá jako vejce.

Tlusté pysky kolem ní se navíc rozevřely a odhalily temný prostor, který byl jejím šukacím tunelem. Na okraji těch pysků se zjevila kapka čiré tekutiny, která zvolna stékala přes okraj a odkapávala dolů k pohovce.

Radka sledovala Valeriinu kundu tak zblízka, že Danielovi nevěnovala žádnou pozornost, ale pohyb v jeho směru ji přiměl podívat se a ona znovu přestala dýchat, když viděla, že si sám shodil kalhoty a obnažil svůj rozvášněný čurák. Měl jen asi šestnáct centimetrů, ale Radce připadal jako nějaký obří palcát, obrovský a hrozivý, trčící ze svého chlupatého hnízda. Pod tou dlouhou tvrdou věcí visely jeho koule, které podle ní musely být velké jako pštrosí vejce. Když si to ovinul rukou a honil dozadu a dopředu, ze špičky se něco vyronilo a začalo to kapat na podlahu.

Radka se ještě víc odsunula, aby se Daniel mohl dostat mezi roztažená stehna své ženy. Cítila, že ji džíny táhnou za nohu, a ohnula se, aby se jich zbavila úplně. Teď tam zůstala stát v teniskách a ponožkách, ale jinak byla úplně nahá. Brada pod otevřenou pusou jí spadla, když viděla, jak Daniel přiblížil hlavu toho tlustého hada k otevřenému ústí Valeriiny kundy.

Pak ho do ní prostě strčil.

Zvuk jeho břicha, které narazilo do jejího, se ozval současně s Radčiným údivem a byl přerušen Valeriiným výkřikem radosti, když ucítila milencův čurák hluboko v sobě. Z obou jejích bradavek začaly tryskat malé fontánky mléka, ale Radka s tím nemohla nic dělat, protože Daniel se naklonil dopředu a lehl si na manželčinu hruď, zatímco zvedal spodní část těla na špičky.

Pak do ní vnikal znovu a znovu a ona při tom vykládala, jak je úžasný a jak je jeho tvrdý čurák příjemný. Valerie kňourala, že už se dělá, a pak, když ten jeden orgasmus skončil, vykřikla, že se udělala znovu. Pak se uvolněně opřela o pohovku a začala si s manželem povídat.

„Vsadím se, že si přeješ, aby to byla Radčina pěkná kunda, kterou šukáš, že jo?“ obvinila ho nahlas.

Prudce zavrtěl hlavou sem a tam, ale neřekl nic.

„Vsadím se, že si přeješ, aby to byla její kunda, kterou naplníš svou horkou omáčkou na dělání dětí!“

„Neee,“ odmítl to.

„Ale ano,“ řekla a zaryla mu nehty do ramen. „Přiznej to, Dane, že ji chceš píchat... a chceš jí to nastříkat do břicha, viď? Taky jí chceš dát do bříška malého Filípka! Je to jenom holka, Dane! Teprve pubertální panna, Dane! Ale ty ji chceš šukat, že jo, Dane?“

Ztuhl, Radčiny oči se zvětšily jako talíře, a zachrčel, jak se snažil dostat hlouběji do kundy své ženy.

Zařval jako zvíře, byla to agonie: „Anooo!“

Radka se dívala, jak se mu napjaly hýždě a on zachrčel ještě víc a Radka věděla, že do Valerie stříká své sperma.

Věděla také, z jeho posledního mučivého přiznání, že přesně to samé by chtěl udělat i jí!

Kundička ji z toho začala svědit a všimla si, že v ní má zabořený svůj prostředníček a že se sama honí. Dělala si to rychleji, protože cítila, že na ni přichází další orgasmus. Říkala si, že nebude tak pěkný jako ten, který jí dal Daniel svou pusou, ale stejně ho chtěla prožít.

Daniel se zvedl z Valerie a svalil se vedle ní, jeho ochablý lesklý pták byl pokrytý skvrnami hustého bílého spermatu. Radčiny oči byly přitahovány k rozevřené píče Valerie, vyvěral tam zbytek toho silného semene a hrozil vylitím, a ten pohled spustil její malý orgasmus. Valerie sjela prsty dolů a zavřela s nimi svou píču, chtěla v ní zadržet tu nebezpečnou tekutinu, a Radka vyjekla a prudce vytáhla svůj prst, který měla uvnitř, a zachvěla se a prohnula tím slastným pocitem.

Asi po deseti minutách dýchali všichni klidně. Mohlo to být trapné, ale Daniel se na dospívající chůvu usmál a řekl: „Tak tohle bylo zajímavé!“

Radka se najednou cítila jako členka rodiny.

„Nikdy by mě nenapadlo, že to je takové,“ řekla tiše, „nebo že bych to dokonce dělala!“

Další chvíli bylo ticho a pak se ho Radka zeptala: „Je to pravda? Opravdu mi… to… chcete udělat?“

Valerie otevřela oči a její manžel odpověděl. „Hele, děvče. Myslím, že jsi na to asi ještě trochu moc mladá. Dost špatné je už to, že jsem ti lízal tvou sladkou kundičku.“

„Tak proč jste to říkali?“ ptala se Radka dál.

„To,“ řekla Valerie, „bylo něco, čemu se říká hraní, hraní rolí nebo fantazírování nebo předstírání. To je, když myslíš na dělání něčeho, co ve skutečnosti dělat nemůžeš, a jenom předstíráš, že to děláš. Je to taková hra. Díky tomu je naše milování žhavé... a sexy.“

„Takže lhal, když říkal, že mě chce... šukat?“ Radka zněla smutně.

Daniel se posadil. „Radko, zlato, jsi jedna z nejsladších a nejkrásnějších holek, jaké jsem kdy poznal. Nic bych si nepřál víc než dát ti do bříška dítě, ale to by nebylo fér vůči tobě. Těhotná bys byla ty, ne já. Rád na to myslím, ale nikdy bych to neudělal, pokud bys to sama nechtěla. A to si myslím, že nechceš. Zatím nejsi sexuálně aktivní, že ne?“

„Ne!“ vykřikla chůva, „nikdy jsem nikomu nedovolila, aby se mě dotýkal tam, kde vy. Ale prostě jsem si nemohla pomoct a bylo to tak hezké a... jsem z toho celá zmatená.“ Chvíli seděla a přemýšlela. „Takže to znamená, že už mi to nikdy nebudete dělat?“

Daniel si klekl vedle ní. „Ale ne, ty hezká holčičko. Chci ti to dělat, i jiné věci... a hodně! A myslím, že Val by tě taky ráda potěšila. Co ty na to?“

Radka se usmála a zčervenala. „Ten nápad se mi líbí,“ řekla tiše.

„Tak dobrá,“ řekla jeho žena. „Počítám s tím, že u nás budeš hlídat nastálo.“

Potom se oblékli a Daniel ji odvezl domů. Ani tentokrát neměli potřebu vést během jízdy bezvýznamnou konverzaci. Radka dlouze přemýšlela o rolích... a o fantazii... a o hrách.

3 Hra s kroužky

Pátek přicházel tak pomalu, že si Radka myslela, že nedočkavostí určitě praskne. Když přišla ze školy, běžela do sprchy. Nevěděla, co se bude dít dnes večer, ale chtěla vonět jako Valerie. Z matčiny toaletky si ukradla trochu parfému, namazala si ho mezi prsy a pak si tím prstem otřela chloupky na kundičce. Když se oblékala, aby mohla jít k Mayerovým, vynechala podprsenku a kalhotky.

Ve dveřích ji opět přivítala Valerie s úsměvem a objetím. Měla na sobě župan a nebyla připravená nikam jít.

„Pojď dál!“ rozzářila se. „Tak ráda tě vidím.“

Radka stále ještě nebyla zvyklá, že se k ní dospělí chovají jako k ostatním návštěvníkům domu, a zrudla potěšením. „Nemohla jsem se dočkat, až přijdu,“ přiznala stydlivě.

Valerie ustoupila a podívala se na ni s povytaženým obočím. „Takže ses rozhodla, že se ti líbí... hrát si?“

„Ano, už vím, že se mi líbí hrát si. Jen je to pro mě pořád tak nové. Vždyť až do minulého týdne jsem nikdy ani neviděla mužský... však víte, poprvé až tady, i s tím, jak se to skutečně používá.“

„To je dobře,“ řekla Valerie pevně. „Protože my jsme se s Danielem rozhodli, že se tady doma můžeme bavit stejně dobře jako venku. Budeme hrát hru s kroužky. Budeme se s nimi trefovat na kolík.“

Radčin obličej posmutněl. „Tak mě dneska večer nepotřebujete?“

Valerie se zasmála. „Ne, ty hloupá holko, potřebujeme tě, chceme, aby ses té zábavy taky zúčastnila. A chceme, abys nám taky tykala.“

„Aha,“ řekla ta nevinná dospívající dívka, když vstoupila do pavoučího salonku.

Daniel a Valerie už měli připravený speciální film, na který se budou všichni dívat. Holky připravovaly v kuchyni občerstvení, když přišel Daniel oblečený jen v hedvábných šortkách. Radka ucítila, jak se jí při pohledu na tu bouli v šortkách a na jeho svalnatý hrudník a široká ramena chvěje žaludek. Přistoupil k ní, políbil ji a vklouzl jí jazykem do úst. „Ahoj, zlatíčko,“ řekl a dal ji ještě pár krátkých i táhlých polibků, ze kterých se celá rozklepala. Jeho ruce sklouzly k jejímu zadečku a přes šortky ho sevřely.

Radka si všimla, že Valerie přípravu občerstvení dokončila a odnesla tác do obývacího pokoje, takže zůstali v kuchyni sami.

„Ona kvůli tomu ani trochu nežárlí?“ zeptala se Radka a ztěžka dýchala.

Její pohledný učitel se usmál. „Ví, že ji miluju a že bych si ji vybral radši než jakoukoli jinou ženu, kdyby na to přišlo. Chovám se k tobě jen přátelsky a ona to ví. Kromě toho si myslím, že tě bere jako mladší sestru, od té doby, co jsi Filipovi dovolila, aby si sáhl na tvé bradavky.“

Když přišli do obývacího pokoje, Valerie seděla nahá na pohovce. V náručí držela Filipa a ten jí hlučně cucal z jednoho prsu. Jeho malé ručičky ji bušily do prsou a mačkaly je, zatímco žíznivě pil. Vzhlédla k nim a usmála se. „Dneska je to nenasytný drobeček. Roste jako z vody a cpe se podle toho.“

Radka se usadila v křesle a Daniel si sedl vedle své ženy a hrál si se synovýma nožičkama. Když se chlapec nasytil a začal být ospalý, Valerie vstala. „Hned jsem zpátky. Beze mě nezačínejte.“ Naklonila se dopředu, prohnula boky před sebe a Daniel se sklonil a políbil ji na kundu.

Radčina vlastní kundička se také zacukala, protože si její majitelka vybavila, jaké to bylo, když se Danielův jazyk a knír dotýkal jejího pohlaví.

Daniel však nečekal. Místo toho vstal, přistoupil k Radce a přitáhl si ji do žhavého objetí. Políbil ji dlouhým francouzským polibkem, při kterém jí v kundičce znovu cukalo. Rukama bloudil po její prdelce a tiskl ji. Jeho čurák byl tvrdý a on s ním drhnul její píču. Líbilo se jí to a taky se na něj tlačila. Vklouzl jí rukama do šortek a stiskl jí nahé půlky.

„Ňam ňam, bez kalhotek. To se mi líbí,“ řekl, políbil ji a rukama vyjel nahoru, aby jí objal prsa a procvičil bradavky.

Když konečně přestal, povzdechla si: „Z toho vždycky hrozně zeslábnu.“

„Chci, abys byla bezmocná, abych si s tebou mohl dělat co chci a ty ses nemohla bránit,“ ušklíbl se.

Valerie se vrátila do místnosti. „Myslím, že jsem ti řekla, abys počkal!“ řekla s předstíraným hněvem.

Daniel ustoupil a slušně napodobil dospívajícího chlapce s výmluvou: „Nic jsem neudělal.“

Valerie k němu přistoupila a chytla do ruky jeho zjevnou erekci. „Jenže tohle mi říká, že jsi zlobil, zatímco jsem byla pryč.“ Pak ho políbila stejně jako on líbal Radku.

Všichni se posadili na gauč a Valerie dálkovým ovladačem pustila film. Byl to pornofilm o ranči patřícím několika bratrům, kteří si jako kovboje najímali jen mladé hezké ženy. Za chvíli jeden z bratrů zahnal nějakou kovbojku do kouta ve stodole a pěkně ji rozdělal. Stáhla mu džíny a láskyplně ho vykouřila.

Radku docela vzrušovalo dívat se na tyhle věci pro dospělé. Dychtivě se předklonila, když ta žena pusou klouzala nahoru a dolů po kovbojově klacku a mlaskala při tom.

Valerie se naklonila nad manžela. „Chutná to báječně. Chceš to zkusit, Radko?“

Radka se ohlédla, jako by přestala dýchat, a řekla: „Hm.“

Valerie zastavila film a obě ženy stáhly Danielovi šortky a odhodily je na druhou stranu místnosti. Valerie uchopila jeho tvrďáka a párkrát mu ho pohonila. „Je to jako v tom filmu. Používáš jazyk, rty a tváře, hraješ si s ním a pak ho kouříš.“ Předvedla Radce, jak se to dělá. Potom se s mlasknutím rtů odtáhla.

Radka vzhlédla na svého učitele a ten se na ni usmíval. Nejistě se sklonila, svými rty mu zakryla žalud a jemně ho sála. Jeho žalud byl v jejích ústech hladký, příjemný, a ona si jazykem pohrávala s jeho špičkou. Vydal dlouhý vzdech a řekl jí, jak moc si to užívá.

Radka se odtáhla, aby se zeptala, jestli to dělá dobře, a Valerie sjela hlavou dolů a chytila jeho nahého ptáka. Pak se zase odtáhla a naznačila Radce, že teď ho má kouřit ona. Vyměňovaly se v pravidelném rytmu a změnilo se to ve hru, jak rychle dokáže ta, co je na řadě, schovat v puse jeho nezakryté péro. Skláněly se pořád níž, až byly tvář na tváři, a obě funěly námahou.

Daniel nevydal ani slovo, když to na něj přišlo. Prostě se stalo, že jeho ptáka zrovna měla v puse Valerie, když vystříkl první ze čtyř nebo pěti dávek. Valerie podle jeho chování a pocitu z jeho ptáka poznala, co se děje, a když ucítila jeho první výstřik, silně nasála a odtáhla se, zavřela rty a polkla.

Radka, která nevěděla, že ten čurák, který teď tak ráda kouřila, se změnil na trysku, se přisála a sevřela rty za žaludem, když z něj vystříkla druhá dávka. Ten pocit horkého semene v ústech ji tak překvapil, že ztuhla a dostala ještě další dvě jako nášup k té první. Pak se odtáhla, instinktivně zavřela rty a dřepla si na paty.

Valerie se vrhla zpátky dolů a dorazila ho. Odtáhla se, polkla a podívala se na Radku.

Ta nevěděla, co má dělat. Věděla, co má v puse, a jedna její část dělala „e e fuj“, ale nebylo tu nic, kam by to mohla vyplivnout. Pak uslyšela, jak Valerie hlučně polkla a mlaskla. Valerie se k ní naklonila a řekla: „Spolkni to, zlato, chutná to dobře."

Radka opatrně zkusila trochu ze své pusy plné semene a usoudila, že jestli to nechutná zrovna dobře, tak rozhodně ne špatně. Nadechla se a spolkla to všechno. Několik vteřin seděla a čekala, až se něco... nevěděla co... stane. Ale nestalo nic se, jen to, že Daniel začal oběma děkovat za nejlepší kuřbu svého života, zatímco se jeho žena dál skláněla a sála jeho měknoucí prut.

Najednou byla Valerie před ní a její tvář se přibližovala, až se jejich rty téměř dotýkaly. „Děkuju, že ses podělila. Miluju jeho chuť,“ a políbila Radku.

Radka byla zpočátku překvapená, ale Valeriiny rty na jejích se jí zdály tak příjemné, že brzy ten polibek opětovala. Až když Valeriin jazyk vklouzl dovnitř jejích úst, došlo jí, že Valerie vydobyla z Danova čuráku ještě nějaké sperma navíc a že ho má stále v ústech a všude na jazyku, který se proplétá s jejím vlastním. Mohla ho ochutnat. Teď to najednou chutnalo dobře a ona si ten ochucený jazyk silou vcucla do pusy.

Pak ten polibek skončil a všichni se udýchaní posadili zpátky na pohovku. Valerie pustila zastavený film dál.

Ta žena na obrazovce se nechala ošukat statným kovbojem a ten se jí udělal na celý obličej.

„To je ale plýtvání,“ řekla Radka a pak se začervenala, když se na ni oba dospělí se smíchem podívali. „No, je to tak,“ bránila se.

Další část filmu byla o kovbojovi, kterého poslali pro dvě holky, co se opozdily na večeři. Šel do dívčí ubytovny a když vešel dovnitř, našel tam obě v šedesátdevítce. Samozřejmě se díval, jak si navzájem vylizují rozkroky.

Valerie znovu zastavila film. Naklonila se nad Daniela, jehož čurák stále ještě byl jen hromádkou povolené kůže. Radka se na ni dívala a vybavovala si, jak příjemné bylo, když jí strkal jazyk do kundičky.

„Chceš?“ zeptala se Valerie.

„Óóó to je tak odporné,“ řekla očividně vzrušená Radka.

„Mojí sestře se to moc líbí,“ řekla Valerie.

„Mně se moc líbilo, když mi to dělal Daniel,“ zamumlala Radka.

„Tak to budeš úplně milovat, až ti to budu dělat já,“ řekla Val. „Jsem v tom mnohem lepší než on.“

Radka seděla jako ochrnutá, když Val vstala, přišla k ní a začala ji svlékat. Daniel jí pomáhal a Val jen předla, když zjistila, že Radka na sobě nemá žádné spodní prádlo.

„Cítím se tak sprostě,“ kňučela Radka, když jí Val roztáhla nohy, naklonila se a dýchala jí na kundičku.

„Krásně voníš, Radko,“ řekla Valerie. Pak se naklonila a dokázala, že nelže. V lízání kundičky byla fakt mnohem lepší než její manžel. Dopřála své mladé milence jeden orgasmus, než ji stáhla z gauče a pustila se s ní do šedesátdevítky. Položila si ji na podlahu a pak znovu zaútočila na její kundičku, ale tentokrát svou vlastní píču nastavila nad Radčina ústa. Kousek po kousku roztahovala víc nohy a přibližovala svou kundu blíž a blíž k Radčiným rtům.

Radce se ještě pořád točila hlava z toho prvního úžasného orgasmu, když byla stažena na podlahu a náhle před očima měla Valinu kundu. Pak se Valerie znovu pustila do její kundičky a Radka věděla, že dokud bude Val dělat to, co jí teď dělá, bude moct mít tolik orgasmů, kolik bude chtít. Viděla, jak se kunda její milenky snáší k ní. Val také krásně voněla.

Stydké pysky měla pootevřené a na jednom z nich visela kapka čiré tekutiny. Radka už nebyla nervózní, zvedla hlavu z podlahy a zachytila tu kapku špičkou jazyka. Chutnala jinak než cokoli, co kdy ochutnala, ale líbilo se jí to. Když Valina kunda klesla ještě níž, natáhla se a začala se učit dělat to, co už Valerie dělala jí.

Daniel seděl na gauči a sledoval, jak si jeho žena a chůva navzájem lížou kundy. Udělal se sotva před patnácti minutami, ale cítil, že se mu do ptáka znovu hrne krev. Obě dívky vydávaly zvuky, které zněly stejně jako ve filmu, a bylo zřejmé, že si to užívají. Začal si hladit ptáka a ten mu ztvrdl ještě víc.

Radka se rozhodla, že číslo šedesát devět miluje. Valina holá kunda byla tak hladká a hebká, že bylo zábavné ji sát a hrát si s ní, zvlášť když jí Valerie tu laskavost oplácela. Val prožila další orgasmus a ta chutná čirá tekutina se nahrnula Radce do pusy, až jí zvlhla tvář, jak se snažila ji všechnu pro sebe získat. Potom ale, najednou, jí Valina kunda zmizela, protože se převalila a bezvládně zůstala ležet na podlaze.

„Potřebuju... si... trochu... odpočinout!“ vyrážela ze sebe.

Radka taky dál ležela, nahá a roztažená, a když vzhlédla, spatřila Daniela, jak nad ní nahý stojí. Honil si svůj nyní již tuhý prut.

„Chceš, abych tě taky trochu olízl?“ zeptal se jí.

Radka k němu zvedla ruce, chtěla ještě jeden orgasmus a on klesl dolů a zabořil jí obličej mezi stehna. Valerie ji nekousala do poštěváčku jako Daniel, což měla obzvlášť ráda, takže když jí začal to malé jadérko okusovat, rychle se udělala a nahlas vykřikla, teď když ji už netlumila mokrá kunda.

Daniel si klekl na kolena a divoce si honil péro. Přibližoval ho blíž a blíž k Radčině doširoka rozevřené a mokré píče. Pak zasténal a začal jí tu píču natírat svým spermatem, stříkal ho do toho tmavého otvoru a po celé její světlé houštince.

Radka ucítila tu horkou tekutinu a zvedla hlavu. Pak si rukou sáhla na píču a začala si ji tou teplou hmotou celou natírat. Ponořila do sebe dva spermatem pomazané prsty a třela si poštěváček, čímž dosáhla dalšího orgasmu.

Nakonec ochabla. Daniel seděl na lýtkách, hlavu svěšenou, příliš unavený na to, aby vstal.

Val kroutila hlavou, když se dívala, jak její manžel pokrývá kundičku jejich chůvy svým spermatem.

„To bylo docela blízko, nemyslíš, Dane?“ řekla.

Podíval se na ni a řekl: „Nedal jsem to do ní. Chtěl jsem, ale neudělal jsem to.“

„Kdybychom hráli kroužky, bylo by to porušení pravidel. Něco jsi do ní dostal, Dane, a to jsi neměl dělat. Porušení pravidel se počítá, Danieli.“ Její slova však zněla vážněji než její hlas.

„Prostě ti budu muset odebrat body,“ řekla Val a převalila se. Klekla si, vlezla mezi Radčina stále roztažená stehna a začala lízat a srkat všechno manželovo sperma. Nepřestala, dokud si nemyslela, že uklidila všechno.

Radka ležela a kochala se pocitem, že je umytá. „Myslím, že ráda hraju kroužky,“ zamumlala.

Pak si dali pauzu od sexu a filmu. Ale všichni zůstali nahatí. Hráli karty, jedli, vyprávěli si vtipy a smáli se. Filip se probudil a Val ho přinesla dolů, aby si chvilku pohráli. Když ho Radka chovala, snažil se kojit z jejích bradavek a ona ho lechtala, než ho dala zpátky matce, která ho krmila z prsou, v nichž mléko bylo.

Byla už skoro půlnoc, když Val navrhla, aby se podívali na další pokračování filmu.

Ta část s oběma ženami a přihlížejícím kovbojem přešla ve scénu, kde kovboj šukal jednu z žen, která ležela v polstrovaném křesle u krbu. Druhá ležela pod nimi na podlaze a lízala mu ptáka míhajícího se dovnitř a ven v té, kterou šukal.

Kovboj prohlásil, že se udělá, několikrát heknul a pak vytáhl ptáka ven. Začal stříkat a ta holka pod ním si ho rychle vzala do pusy. Pak kamera přiblížila sperma v jejích ústech a ona si jazykem pokrytým bílou vrstvou přejela po celé puse, než zavřela ústa a polkla.

Val stiskla tlačítko pauza. Podívala se na svého manžela, který si nečinně hladil ptáka, kupodivu zase pěkného a tvrdého.

„Tak co?“ řekla.

Najednou se strhla šílená mela. Daniel vyskočil na nohy a vrhl se na svou ženu, která dala nohy od sebe, opřela se o opěradlo gauče a vystrčila zadek na okraj sedačky.

Radka se okamžitě svezla z gauče a zavrtala se pod Valiny nohy, dokud neměla její kundu visící přes okraj gauče nad svým obličejem. Danielův ocelově tvrdý pták se pohupoval ve vzduchu a směřoval k jejímu obličeji a k Valině kundě. Dan se o obě ruce opíral, a tak Radka natáhla ruku a vzala jeho ptáka do hrsti. Stiskla ho a jednou nebo dvakrát ho pohonila. Pak ho stáhla dolů a podařilo se jí dostat do pusy jen špičku, jen aby mohla olíznout žalud a políbit ho. Daniel zasténal.

Radka ho pak namířila na Valinu kundu a tahala za něj, dokud se nedotkl jejích plandavých holých stydkých pysků. Jakmile v ní měl kousek, znovu ho celého do své ženy vrazil a ona udělala „úúú“ následované „ááááá". Stál na špičkách a začal ptákem jako pilou řezat dovnitř a ven z manželčiny kundy. Nemohl to dělat moc rychle, protože jeho zádové svaly přebíraly veškerou zátěž té polohy, ve které se nacházel.

Radka se vyhoupla ještě výš a vyplázla jazyk, takže když vjížděl do Valerie, jeho koule zasáhly její jazyk. Ucítil to, přirazil a zůstal tam, nechal Radku, aby mu jazykem přejížděla po koulích. Pak se pomalu vytahoval a ona mohla strčit obličej dost daleko do Valina rozkroku, aby mohla olíznout i válec jeho ptáka.

Ale většinu doby Radka jen sledovala, jak ten velký tvrďák klouže dovnitř a ven z té teplé sající kundy, a čekala, až ten krásný nástroj začne stříkat, aby ho mohla nabrat do pusy a vysát z něj šťávu.

Skoro se to tak stalo, ale ne docela.

Daniel byl z toho, že měl kolem sebe celý večer dvě nahé ženy, pěkně nažhavený. Chtěl si vystřelit do kundy. Sice šukal Val, ale myslel při tom na Radku a vzpomínal na její široce rozevřené nohy a na to, jak se téměř dotýkal její panenské kundičky, stříkal na ni semeno hledající vajíčka a dokonce do ní trochu vnikal. Pravda, jeho žena ho hned zase vysála, ale bylo tak krásné tu malou kundu aspoň trochu natřít.

A když o tom přemýšlel, nevěnoval pozornost svým koulím, které naslouchaly jeho fantazii a říkaly mu: „Tak dobře, tady to máš. Další dávka nátěru je na cestě!“

A tak, když se jeho pták zachvěl a začal plivat stříkance semene, prostě přirozeně zastrčil svého ptáka hluboko do své ženy a nechal ho vystříknout.

Až pak si vzpomněl na Radku a s trhnutím svého stříkajícího ptáka vytáhl.

Radka byla připravená, nebo si to alespoň myslela. Natáhla se po divoce se zmítajícím a stříkajícím čuráku a stáhla ho dolů, zatímco se s otevřenými ústy napínala nahoru. Než se jí podařilo dostat se ústy k tomu neposlušnému zvířeti, dostala stříkance na čelo, přímo mezi oči a další na nos. Než skončil, stihl jí dát ještě dvě dávky a sklesl, aby si lehl na svou ženu.

Radka ho nechala vyklouznout z úst a zasténala: „Promarnila jsem to. Mám to na obličeji!“

Valerie, která si soulož užívala, ale nevyvrcholila, věděla, že do ní vystřelil, protože to cítila. Odstrčila ho, převalila ho na bok a zavolala na Radku.

„Nehýbej se, zlato, mám pro tebe další.“

Posadila se, vstala a pak si dřepla a přiložila svou kundu přímo k Radčinu obličeji. Radka nejdřív nechápala, ale pak z Valiny kundy začaly kapat dlouhé, husté kapky bílého spermatu, a tak otevřela ústa. Opřela se o ruce a zvedla od podlahy, až zachytila šňůrku Danova semene, a pak svou otevřenou pusou utěsnila kundu nad sebou.

Val ždímala svaly své kundy, Radka ji sála a za odměnu dostala plnou pusu pěkného horkého moku. Vysávala a žvýkala Valiny rozvolněné pysky, a když se Val natlačila na její obličej, našla a skousla její klitoris.

Val se s kvílením udělala, a ještě silněji se přitiskla na chůvu. Sáhla dolů, chytila Radku po stranách hlavy, tiskla si její obličej ke svojí kundě a zmítala se v křečích.

Pak, když věděla, že ji kolena už neudrží, sklouzla z Radčina obličeje, sesunula se k zemi a položila si Radku mezi nohy. Naklonila se dopředu, políbila ji a nasála z ní tu trochu spermatu, kterou Radka ještě nespolkla.

Pak nebohé dívce olízala obličej.

Daniel se připojil k ženám na podlaze a patnáct minut tam tam všichni leželi zesláblí a vyčerpaní, trochu podřimovali, až nakonec Val řekla: „Radko, zlato, musíš se osprchovat, než půjdeš domů. Nejspíš smrdíš jako francouzský bordel.“

Daniel se zvedl a nabídl se, že Radce pomůže se sprchou.

Val se na něj přetočila, držela mu zápěstí u podlahy a řekla Radce, ať uteče, dokud má možnost.

Jakmile se Radka osprchovala a vysušila si vlasy, Daniel ji odvezl domů. Cestou mu rozepnula zip a vycucala z jeho péra ještě jednu nálož.

4 Až konec rozhodne

Uplynul další týden a Radka byla vzrušená z toho, že se zase chystá k Danielovi a Val. Už byla připravená odejít, když její matka podotkla: „Mayerovi chodí nějak hodně ven.“

„Proč?“ odpověděla Radka, která nevěděla, kam tím její matka míří.

„No, poslední měsíc si tě najímají na každý víkend, ne?“

„Asi ano.“

„Jen mi připadá divné, že si tak často vyrážejí.“ řekla její matka.

Radce se sevřel žaludek strachem. Byla dost stará na to, aby věděla, že to, co se děje u Mayerových, by byla bomba, kdyby se to někdo dozvěděl. To byl jeden z důvodů, proč si dávala pozor, aby ve škole nikdy neřekla nebo neudělala nic, co by naznačovalo, že zná pana Mayera lépe než ostatní studenti. Nikdy o tom, co dělali, neřekla ani jedné ze svých kamarádek. A teď je její matka z ničeho nic podezíravá.

Její první myšlenka však nebyla, že by se někdo mohl dostat do potíží. V první řadě se bála, že tam bude muset přestat chodit.

Naštěstí si při svých aktivitách s dospělými osvojila také jistou míru zralosti mysli, kterou si jiné dívky v jejím věku ještě nemusely vyvinout. Podívala se na matku a zeptala se: „Co přesně se snažíš říct, mami?“

„No, já nevím, jen mi připadá divné, že by si za učitelský plat mohli někam vyjít každý víkend.“

„Hm, já nevím, kolik vydělává pan učitel, ale paní Mayerová pracuje doma. Dělá něco na počítači. Myslím, že říkali, že pracuje na smlouvu nebo něco takového.“ Rozhodla se to trochu přikrášlit. „Proto nesmím používat počítač, když hlídám dítě. Je důležitý pro její práci. Bojí se, že bych do něj mohla pustit nějaký virus nebo s ním něco provést.“

„Kam chodí?“ zeptala se matka.

„No, první večer šli tancovat a další víkend si šli prohlížet výlohy a na zmrzlinu a pak do kina. Minulý týden, pokud vím, byli u někoho doma a dívali se na nějaký film a hráli hry.“ Radka se v duchu ušklíbla. Technicky vzato to byla pravda. Byli u někoho doma – u sebe – a hráli hry. Potlačila nutkání se zasmát. „Nevím, kam chtějí jít dnes večer. Neříkají mi to, dokud tam nedorazím.“

„Aha. No, myslím, že nakonec nejsou tak extravagantní.“ Matka vypadala spokojeně a Radka si s úlevou povzdechla.

Dnes večer tam chtěla jít obzvlášť moc, protože si během týdne vymyslela vlastní hru a chtěla si ji s nimi zahrát. V té své hře překonala Danovy námitky proti tomu, že by s ní šukal. Od chvíle, kdy viděla jeho tlustý penis, jak klouže dovnitř a ven z Valerie, přemýšlela o tom, jaký to musí být pocit. Přesně to nevěděla, ale její vlastní prsty jí tam dělaly dobře a její kamarádky, které tvrdily, že už měly sex, všechny přísahaly, že je to skvělé... tedy pokud ten kluk vůbec ví, co má dělat.

Obhlídla si kluky ve škole, ale většina z nich neodpovídala jejím představám. Pokud se má vzdát svého věnečku, chce, aby to bylo s někým, kdo se jí alespoň líbí. Věděla, že se jí líbí Daniel a že miluje svou ženu a s ní si rád jen hraje. Ale chová se k ní jako k dospělé, a to se počítá.

Ve své fantazii ho přiměla, aby ji šukal, a po třech letech stálého sexuálního vztahu s ní, když jí bylo osmnáct, si ji najali jako chůvu, která s nimi bydlí. Věděla, že Valerie chce další děti. Kdyby se její fantazie jednoho dne naplnila, může se o ty děti starat a zároveň mít jedno nebo dvě od Daniela bokem.

Když dorazila k domu Mayerových a zazvonila, její kundička už byla vlhká. Tentokrát jí otevřel Daniel, a jakmile se dveře zavřely a ona byla bezpečně uvnitř, vrhla se mu do náruče a přitiskla svou kundu na přední část jeho kalhot.

„Moc jsi mi chyběl,“ vzdychla mu do hrudi.

„Co tím myslíš? Viděla jsi mě ve škole každý den!“ zakřenil se.

Natáhla se k němu, políbila ho a dál tlačila svou kundičku na jeho náhle ztopořeného ptáka. „Tohle jsem ale ve škole nedělala.“ řekla.

Vyměnili si ještě dva nebo tři horké, vlhké polibky a Radka pořád vzdychala.

Daniel ji odstrčil. „Blázínku,“ řekl, „musíme vychladnout, jinak provedu něco, čeho bych litoval.“

„Auu,“ zasténala Radka v předstíraném zklamání. „Kde je Val?“

„Je nahoře v dětském pokoji a doplňuje nádrž tomu malému prevítovi,“ zažertoval.

Radka vyběhla po schodech a vešla do dětského pokoje, kde Filip spokojeně sál jednu z bradavek své matky. Ta se podívala na Radku. „Ahoj, zlatíčko!“ řekla rozzářeně. „Přísahám, že tenhle týden přibral přes dvě kila.“

„To proto, že se může cpát tím lahodným mlékem, které pro něj vyrábíš,“ řekla Radka a olízla si rty.

„No, před pár hodinami jsem ho nakrmila, takže teď takový hlad nemá,“ řekla matka dítěte. „Ale je to mužský, a tak chce mít v puse bradavku. Chceš dneska večer ochutnat?“

Radka přikývla a sklonila se, aby sála Valin druhý prs. Počkala, až toho bude mít plnou pusu a nechala si to v ní převalovat, ochutnávala tu sladkou teplou tekutinu a pak to spolkla. Potom ženu, která ji právě nakrmila, políbila.

„Val, můžu se tě na něco zeptat?“

„Jasně, zlato, jen do toho.“

„Když tě ráda líbám a... lížu... dělá to ze mě lesbu?“

„O tom vážně pochybuju, miláčku,“ řekla její jediná milenka. „Líbí se ti, co ti dělá Daniel, ne?“

„Ach ano. Někdy chci, aby mně dělal... víc.“

„No, pak mám podezření, že jsi něco, čemu se říká bisexuálka. To prostě znamená, že máš ráda sex, ať už s jakýmkoli pohlavím.“

„Aha,“ řekla Radka. Nijak moc ji to sice netrápilo, ale ta otázka se jí stále vracela na mysl. „Ale já jsem přece sex s mužem ještě neměla...“

Val hladila svého chlapečka po vlasech, ale přestala a podívala se na chůvu. „Myslela jsem, že jsme to už probrali,“ řekla. Její hlas byl vyrovnaný a nedalo se z něj vyčíst, jakou má náladu.

„No, asi ano, řekla bych, ale jak to zjistím? Co když se mi nebude líbit mít muže... víš?“

„Dobře Radko, ale nevím, proč mi to neřekneš. Daniel tě lízá a líbá. Tobě se to nelíbí?“

„Ne, líbí, samozřejmě, ale není to totéž jako...“

„Jako co Radko?“ Val ji chtěla donutit, aby to vyslovila.

„Jako... šukání.“ Teď, když to bylo z pusy venku, se Radka cítila lépe.

Valerie se zatvářila vážně. „Zlatíčko, jestli nechám Daniela, aby tě ošukal, budeš do tří měsíců těhotná.“

„Nebudu, když něco použijeme,“ zakňourala Radka.

„Daniel nepoužije kondom, jestli myslíš tohle. Dovolí ti matka brát pilulky?“

„Nikdy bych to po ní nemohla chtít, však to víš,“ řekla Radka.

„A to je právě to, kvůli čemu jsme říkali, že jsi na to ještě moc mladá,“ řekla Val s jistou definitivností v hlase. Pak, jako by to bylo vyřešeno, položila rozespalého chlapečka do postýlky a pohladila ho, aby usnul. Přes rameno pošeptala Radce: „Dneska budu trochu pít, takže mu možná budeš muset dát prso. Nevadí to?“

Radka přikývla a rozzářila se. Líbilo se jí mít v náručí teplého chlapečka, který jí saje citlivé bradavky.

Kolem půlnoci Radka Filipa přebalila a nechala ho, aby ji cucal. Tím, že mu do pusy podstrkovala i láhev, dostala do něj dostatek mateřského mléka, aby utišila jeho hlad, a pak už ho nechala ho sát jen bradavky, dokud neusnul. Byla hezká noc, takže si už neoblékla tričko a dívala se na televizi nahoře bez. Až téměř ve dvě uslyšela, že přicházejí.

Val si opět zpívala, i když už ne tak hlasitě jako první noc, kdy ji Daniel přivedl domů opilou. Potkala je na chodbě a Danielovi se rozšířily oči, když uviděl její obnažená mladistvá prsa.

Val je viděla také. „Oho! Ta malá poběhlice se snaží rozptýlit krále svými půvaby.“

„Byli jsme na muzikálu Kamelot,“ zašeptal jí Daniel po straně.

Val pokračovala. „To mi připomíná, že jsem králi o té poběhlici chtěla něco říct. Co to jen bylo?“ Snažila se rozpomenout, že měla v úmyslu manžela varovat, že se Radka snaží přijít o věneček, ale podlomila se jí kolena a Daniel ji zachytil. „Bylo to divadlo s večeří,“ řekl a přidržoval svou ženu. „Asi by se tam nemělo podávat víno.“

Radka mu pomohla dostat Valerii do postele a svléknout ji. Znovu bok po boku uvolnili tlak v jejích prsou a Radka znovu rozpoznala tu cizí pachuť alkoholu proudícího v mateřských žilách. Val vděčně zasténala a prozpěvovala si kousky písní z Kamelota. Pak usnula.

Daniel a Radka vstali a podívali se na sebe. Radka se teď cítila odvážně a řekla: „Jsem nadržená. Byla jsem nadržená celý večer, když jsem čekala, až se vrátíš domů. Chci si zase zahrát kroužky.“

Daniel zasténal. „Zlato, taky jsem měl trochu vína. Nevím, jestli se dokážu ovládat.“

„Jsou to jen kroužky. Pomůžu ti. Bude to v pořádku. Kromě toho chci, abys mě nejdřív vylízal.“

Zavrtěl hlavou. „Stvořili jsme monstrum.“ Ale začal se svlékat.

Popravdě řečeno, Daniel byl celý večer také nadržený. Dívka, která hrála roli Ginevry, mu připomínala, jak bude Radka vypadat za pár let, a nemohl se zbavit představy, že je Lancelot a bere si Ginevru (v jeho představách Radku) za milenku.

A tak když před ním roztáhla nohy a její dospívající tělo bylo nádherně nahé, ochotně si smočil knír v jejím medovém hrnci a téměř okamžitě ji olizoval, srkal a okusoval, a téměř okamžitě ji dotáhl k orgasmu.

Jakmile se z těch výšin snesla dolů a on zvedl svůj horký obličej od jejího rozkroku, se ho Radka zeptala: „Přál sis někdy, abych měla kundu holou jako Vali?“

Danielův pták, navzdory vínu, které vypil, už ocelově tvrdý, a to pomyšlení na Radku s holou kundou, to ho přinutilo ukápnout na koberec pramínek pre-ejakulátu.

„To by bylo sexy,“ připustil.

„Ale já bych to nedokázala,“ řekla svým dobře nacvičeným, téměř holčičím hláskem. „Neumím používat břitvu.“

Daniela nenapadlo, že si holí nohy, a proto dobře ví, jak se používá holicí strojek. Kdyby tam byla Val, její radar by se ozval, ale Daniel byl natolik zmatený, že mu to uniklo. Napadlo ho však, že on se holit umí.

„Hm... asi bych ti mohl pomoct.“ řekl.

Její úsměv rozzářil místnost. „Opravdu? Mohl bys? Ale udělám to jedině, jestli mě takovou chceš mít.“

Vytekla z něj další kapka. „Myslím, že by to bylo super, Radko.“

Šel do koupelny pro holicí strojek se žiletkou a pěnu na holení a přinesl si i žínku. Pořád ještě ležela s roztaženýma nohama a vypadala roztomile a k ošukání na posteli vedle jeho ženy, která tiše pochrupovala. Dal se do práce, nespěchal, aby ji nepořezal, ale spěchal, protože se nemohl dočkat, až uvidí, jak vypadá bez chlupů.

Radka vzdychla a znovu začala vzdychat, když ucítila, jak jí pracuje mezi nohama. Přitiskl jí palec přímo na klitoris, aby udržel její kůži napjatou, zatímco strojkem škrábal nahoru a pryč od její kundičky. Cítila, jak postupuje, jak se břit dostává dál a dál od jeho palce. Pak ucítila, že z ní stírá přebytečnou pěnu na holení.

Zvedla hlavu a viděla, jak na ni zírá. Přece jen jí neoholil všechno. Nechal jí jeden tenký proužek chloupků, jako linku ukazující na její poštěváček a stoupající k pupíku. Byla v šoku z toho, jak její kundička téměř bez chloupků vypadá. Pysky po stranách byly mnohem víc vidět a kvůli jejímu vzrušení byly zduřelé a tmavé.

„A teď... můžu si s tebou zahrát... s kroužkem?“ žadonila.

Konečně se v Danielově hlavě rozezněl varovný zvonek. „Myslím, že bysme neměli. Valerie není vzhůru, aby tě očistila,“ řekl.

„To je v pořádku,“ zakňourala tiše. „Můžu použít žínku. Prosím?“

Daniel se díval na její kundičku, otevřenou, lákavou, holou. „Tak dobře, ale jen zvenku, ano?“

„Ano,“ řekla pevně. „Ale nejdřív tě trochu vykouřím, jo?“

Byl moc rád, že se její teplá ústa ovinula kolem jeho bolavého ptáka, a sténal štěstím, když mu ho lízala a sála.

„Nemohla bys mě prostě nechat vystřelit ti to do pusy?“ zeptal se s nadějí.

Zastavila se, pevně objala jeho úd a podívala se na něj. „Ne. Chci to tím druhým způsobem. Je to celé tak teplé a lákavé.“

„Dobře, tak se připrav, protože už je to tady.“

Radka se zvedla a lehla si na postel zadkem přímo na její okraj. Zvedla nohy a řekla: „Drž mi nohy a já tě budu hladit.“

Položil jí ruce pod kolena a přistoupil blíž k posteli, kde se její ruka sápala po jeho tvrďákovi.

„Mohl bys mi k tomu taky cucat bradavky?“ zeptala se sladce.

Předklonil se, ale nemohl se nad ní udržet. Tak levou rukou pustil její koleno, aby se dostal k posteli, a ona mu tu nohu obtočila kolem zad. Její pravá ruka uchopila jeho ptáka a začala ho honit dozadu a dopředu.

Přitáhla si jeho ptáka ke své kundě.

Jedna ruka Danielovi pořád nestačila, aby se dokázal nad ní udržet a dostat se obličejem k jejím bradavkám, proto pustil i její druhou nohu, obě ruce položil vedle jejích ramen a opřel se o lokty. Její bradavky s jahodovými špičkami byly vztyčené a on jednu z nich nasál. Chutnala mu. Krásně voněla. Taky mu dobře honila ptáka. Cítil, jak se mu obě její nohy zvedly na záda, a cítil, jak se špička jeho ptáka zarývá do horkého kluzkého masa. Daniel nechal bradavku vypadnout z úst a podíval se dolů na špičku svého ptáka. Byla zarytá mezi záhyby Radčiny kundy, tahala si ji tam nahoru a dolů a přes klitoris.

„Radko?“ řekl tiše.

„Umm?“ odpověděla.

„Jenom zvenku, zlato.“

„Já vím. Je to tak příjemné.“

Měla pravdu. Bylo to příjemné a on chtěl svůj čurák zasunout do ní. Věděl, že by do ní zajel jako nůž do horkého másla, ale ovládal se natolik, aby to neudělal. Cítil, jak se mu napínají koule, a vrátil se k jejím bradavkám. Možná, že když ji vzruší, uklidní se. Začal jí je usilovně sát a okusovat.

Radka to s přemýšlením měla těžké. Jeho tlustý horký čurák jí dělal strašně dobře, když se s ním honila, a jeho rty na bradavkách způsobovaly, že mezi nimi, kundou a mozkem probíhaly prudké vlny rozkoše. Zrychlila, chtěla, aby ji už postříkalo jeho horké semeno.

„Už je to tady, zlato,“ zašeptal, když ucítil, jak jeho koule vydávají náklad spermatu.

Radka napnula svaly na nohou, a když ucítila první kapku jeho spermatu na svém klitorisu, posunula si špičku do otevřené kundy. Nadzvedla se na posteli, nohama ho objala kolem zad a snažila se dostat jeho čurák do sebe.

Nefungovalo to tak, jak chtěla, ale dosáhla krátkého utěsnění mezi žaludem ve tvaru hlavičky kopí a pysky kundy a jeden z jeho dlouhých výstřiků zdravé šťávy naplnil její dosud nepoužitý a úzký kanál.

Pak její ruku odstrčil a převzal to sám a honil se způsobem, o kterém věděl, že mu vyprázdní koule. Pohyboval špičkou po celé její téměř holé kundě a rozmazával jí svůj hustý bílý ejakulát po celém podbřišku, a dokonce až nahoru k pupíku. Měl za to, že minul její poševní vchod, nevěděl ovšem, že už je plný jeho spermatu.

Radka se neudělala, když na ni stříkal, ale nevadilo jí to. Dal jí pěkný orgasmus ústy a podařilo se jí do sebe dostat aspoň jeho horkou šťávu, když už ne jeho čurák. Cítila ji tam, teplejší než tkáně, které pokrývala, a při pomyšlení, že má jeho sperma ve svém těle, se zachvěla provinilou rozkoší.

Stejně jako většina dívek v jejím věku ani Radka nevěřila, že by mohla otěhotnět. To se stává jenom jiným holkám.

A protože Daniel nevěděl, co je v jeho chůvě uvnitř, neudělal nic, aby to z ní dostal ven. Očistil ji žínkou, až byla zase hladká a suchá. Když se nadzvedla z postele k dlouhému horkému polibku a řekla: „Já prostě miluju hraní kroužků,“ neviděl ten bílý pramínek, který jí stékal po vnitřní straně stehna, kde neměl být.

A protože byl ospalý, chtěl především dostat chůvu domů, aby se mohl vrátit a ulehnout do postele ke své ženě.

Ve svém věku už byl dost zkušený. Měl si pamatovat, že každá hra se rozhoduje až na konci. A jestli se její kroužek nasazený na jeho kolíku bude počítat za víc bodů, to ukáže teprve čas.

5 Cvičení dělá mistra

Pro Radku to byl mezitím další dlouhý týden. Byla už zcela závislá na tom pocitu cizího těla na svém, když prožívá orgasmus, a orgasmy, ke kterým ji přivedli Daniel nebo Val, byly mnohem intenzivnější než ty, které si obstarávala sama.

Zoufalá kvůli něčemu, co ani nedovedla popsat, se znovu podívala na kluky ve škole a vybrala si Ivoše Berku, který patřil do té neurčité skupiny, v níž nebyli sportovci ani šprti, ale spíš jedinci, kteří se jako by ztráceli v pozadí. S nikým se nebavil. Byl ale docela hezký a měl tmavé vlnité vlasy jako Daniel. Počkala, až bude u své skříňky, a odvážně k němu přistoupila.

„Ivoši?“ řekla.

Otočil se a vypadal překvapeně. Chodili spolu na francouzštinu, a tak ji znal. Ani jednou ho však nenapadlo, že by na něj někdy promluvila, a ústa mu zůstala otevřená. „Aha,“ odpověděl, pokud se to opravdu dalo nazvat odpovědí.

„Ivoši,“ řekla znovu. „Ještě nesmím chodit na rande, ale napadlo mě, jestli bysme se my dva nemohli sejít... po škole.“

Čtenáři to snad dává smysl, a to je v pořádku. Ale pro Ivoše to byla jen nějaká slova, která vycházela z krásných úst s růžovým jazykem a perleťově bílými zuby uvnitř. Najednou si uvědomil, že je třeba zareagovat, a zpanikařil. „Já nevím,“ řekl, protože si myslel, že to je docela bezpečná odpověď.

Radka byla trochu rozmrzelá. Myslela si, že se vyjádřila naprosto jasně, a jeho reakce není taková, jakou očekávala. „Ty se mnou nechceš být?“ zeptala se a její hlas zněl zraněně.

„Cože?“ zalapal po dechu. „Být s tebou?“ Přemýšlel, co to asi znamená. „Jak to myslíš?“

Přistoupila blíž, až se její ňadra dotkla jeho paže. „Ty víš... trochu se líbat... a možná ještě něco.“

Ivošovou nejnovější fantazií byla Angelina Jolie. Když byl ve sprše nebo v posteli a nemilosrdně si mydlil svého mladého ptáka, měl před sebou Angelininu tvář, představoval si ji znovu a znovu. Jenže Radka byla přímo tady a její ňadra se skutečně dotýkala jeho paže.

To, co řekla, ho tak ohromilo, že ji dokonce ani nepodezíral, že by si z něj dělala legraci. „Dobře,“ řekl pevně, jako by se právě rozhodl.

Radka se na něj usmála, až celý roztál, a řekla: „Dobře! Tak dneska. Po škole. Sejdeme se vzadu. Platí?“

Zíral a pak sebou trhl. „Ano. Určitě. Jasně.“ řekl.

Otočila se a odešla chodbou. Sledoval, jak se jí pohupují boky, a uvědomil si, že má nejtvrdší erekci za celý svůj život. Nakonec se rozhlédl a snažil se zjistit, jestli se mu to jen nezdá. Všechno vypadalo úplně normálně.

Ani jeden z nich se ten den ve škole nenaučil nic. Radka snila o tom, že přijde o panenství, a potom bude moct jít za Danielem a říct mu, že už je žena, takže ji nakonec přece jen může mít.

Ivoš se celý den snažil skrývat svou tvrdost. Myslel jen na ty boky a na to, co musí mít pod džínami.

Sešli se na místě, kde studenti mohli trávit přestávky, na dvoře, který byl ze tří stran obklopený školní budovou. Oba se trochu styděli. „Ahoj,“ řekl Ivoš a vyčerpal tak všechny své zásoby nezávazné konverzace.

„Ahoj,“ odpověděla Radka. „Jsem ráda, že jsi přišel. Pojď. Můžeš mě doprovodit domů a cestou se můžeme zastavit v parku.“

Měla to všechno naplánované. V městském parku byly místy ponechány malé skupinky stromů a husté vegetace, město se tak symbolicky snažilo o vytvoření ‚prostoru pro divoká zvířata‘. Jedinými divokými zvířaty tam však byli teenageři, kteří si uprostřed těch míst klestili malá hnízda, kam se mohli chodit muchlovat. Radka o těch skrytých místech slyšela od svých kamarádek, z nichž některé tvrdily, že je využívají.

Ivoš, který si všímal hlavně plakátů s ženami, jako je Angelina Jolie, neměl o parku ani o jeho využití ponětí. Po cestě tam vysílal kradmé pohledy na Radčin hrudník.

Jakmile dorazili do parku, Radka začala šmejdit po místečkách zarostlých křovím a koukala po nějaké cestičce vedoucí dovnitř některého z nich. Nakonec jednu našla a táhla Ivoše za sebou. Uprostřed bylo jakési hnízdo. Bylo poseté plechovkami od piva, plastovými lahvemi, obaly od tyčinek, sem tam nějakým kusem oblečení a... kondomy... spoustou použitých kondomů.

Zjistila, že to není to příliš romantické. Ale bude to muset stačit. Otočila se k Ivošovi. „Jsem ráda, že jsi přišel. Už nějakou dobu jsem to chtěla udělat.“

Její jasné a stručné sdělení Ivošovi opět uniklo, protože veškerou pozornost upíral na její prsty, jimiž si rozepínala blůzu. Stál a ruce mu bezvládně visely, když si vytáhla halenku z džínů, svlékla ji a rozhlížela se po větvi, na kterou by ji pověsila. Nechtěla ji položit na zem, která byla posetá všemi těmi... věcmi. Ivoš se zadíval na její podprsenku a polkl. Jeho pták, který byl celý den tvrdý, ho teď pořádně bolel.

Radka sáhla za sebe a rozepnula si podprsenku. Než si uvědomila, že se Ivoš ani nepohnul, spadla jí dopředu a už ji držela v ruce. Její častá a nenucená nahota v domě u Mayerů jí dodávala jistotu, která jí umožnila stát před klukem nahoře bez, aniž by se cítila nějak moc nepříjemně. Ale on tam jen tak stál.

Ivošův mozek konečně začal fungovat. „Co to děláš?“ zeptal se. Byla to vážná otázka.

„Připravuju se na sex, samozřejmě.“ Začínala být trochu nespokojená s mužem, kterého si vybrala, aby mu darovala své panenství.

„Proč?“ zeptal se. I to byla vážná otázka. Nikdy ho nenapadlo, že by si nějaká žena z jakéhokoli důvodu vybrala sex s ním, a vlastně ho zajímalo, proč si vybrala právě jeho.

„Protože už mě nebaví být panna,“ řekla.

„Myslím tím, proč se mnou?“ zeptal se znovu.

Radka si rozepnula džíny a zip šel dolů. „Jsi roztomilý,“ řekla. „A myslím, že o tom budeš mlčet.“

„Aha,“ řekl. Hoďte psovi kost a pes bude pravděpodobně šťastný. Ivoš byl šťastný. Ale jak jeho mozek začal zpracovávat údaje, které měl nyní k dispozici, jeho hormony se rozjely na plné obrátky. Chystal se mrdat! Chystal se mít skutečný, poctivý sex! A bude to se skvěle vypadající dívkou! A ona tu teď stojí oblečená jen v kalhotkách!

Radka usoudila, že je příliš pomalý. Nesmí se domů opozdit, jinak se jí matka začne vyptávat. Pomohla tedy Ivošovi, dřepla si před něj a rozepnula mu kalhoty. Pak mu je stáhla dolů. Zůstal stát v tričku a slipech, s kalhotami kolem kotníků. Pak mu škubla za slipy a pod nimi, mohl to viděl celý svět, bylo jeho mužství.

Celých jedenáct centimetrů.

Radka na něj zírala. Byl asi o dva až tři centimetry delší než její prostředníček a měl i o něco větší obvod. Byl pravděpodobně stejně velký jako Danův prostředníček, i když jeho prst je možná delší. Zasténala.

Ale ne sexuální touhou.

Na druhou stranu to nemusí být na škodu. Daniel už v ní prst měl a bylo to příjemné, takže to možná je dobře. Rozhodla se, že Danielovi a Val prostě neřekne, jak velký... nebo malý... byl ten kluk, který ji defloroval, řekne jen, že se to stalo. Víc opravdu nepotřebuje.

Natáhla ruku a chytila ten penis, který byl její vstupenkou k tomu, aby byla ošukaná mužem svých snů.

Ivoš nemohl uvěřit, že z něj začíná strhávat oblečení. A v jeho mysli to bylo přesně to, co právě dělala. Alespoň tak to později popisoval, když o té události vyprávěl pohádky. A pak se jí jeho ocelové péro zavlnilo před obličejem a ona zasténala! Byl už připravený celý ten dlouhý den, a když teď viděl její kozy a ty kalhotky a to, jak z něj strhává oblečení, přivedlo ho to na pokraj nirvány. Potom... se ho dotkla.

Ivoš vystříkl jako kečup ze sáčku 10 ml, na který někdo šlápl na parkovišti.

Dva – počítala je – dva proudy jeho spermatu vystřelily z jeho čuráku dřív, než by kdokoli stačil říct ‚předčasná ejakulace‘, a vystříkly Radce na krk, přesně tam, kde se jí začínal přeměňovat na hrudník. Ta teplá tekutina jí pak stékala dolů mezi prsy. Vykřikla a pustila jeho ptáka, který zvadl na svou normální délku pěti centimetrů.

„Do prdele,“ řekl Ivoš a věděl, že s tímhle se do análů ‚fantastických mrdů‘ nezapíše.

„Do prdele!“ vykřikla Radka, která si instinktivně uvědomila, že ty věci se nějak... zvrtly.

Důsledkem, pokud by to tak někdo chtěl nazvat, bylo zklamání, ačkoli to slovo by Radku vytočilo, kdyby ho někdo použil v jejím doslechu. Ivoš se shýbl, popadl všechno své oblečení, zvedl je, otočil se a vyběhl tím tunelem do parku.

Radka stála uprostřed toho malého kruhu v křoví a plakala.

Když přišla domů, měla stále špatnou náladu a matka se jí zeptala: „Kde jsi byla? Začínala jsem si o tebe dělat starosti.“

Protože Radka měla pochmurnou náladu, jen odsekla: „Byla jsem venku a snažila se přijít o panenství, ale nevyšlo to, takže už se nemusíš bát.“

Marie Polanská se na dceru zadívala a povzdechla si. S teenagery je tak těžké jednat. Bude ráda, až bude Radce kolem dvaceti a začne se zase chovat jako člověk.

„Nemusíš se mě snažit šokovat. Jestli jsi měla špatný den, tak mě to mrzí. Dej si pěknou horkou koupel. Na mě to vždycky zabírá.“

Radka se šla vykoupat, ale jen proto, aby ze sebe dostala Ivošovo sperma. Přesto se uklidnila.

Když vylezla z vany a utřela se, oblékla si pyžamo a chtěla si jít lehnout, aby už měla ten den za sebou. U večeře její matka žvanila o ničem. Pak řekla: „Aha! Málem bych zapomněla. Volala ta milá paní Mayerová. Hezky jsme si popovídaly. Věděla jsi, že píše knížky pro děti? Není to hezké? No, mají nějakou svatbu ve Zlíně a paní Mayerová bude jednou z družiček, takže tam musí být už večer předtím na zkoušce, a nechtějí, aby jejich chudák dítě to všechno taky muselo prožívat. A říkala o tobě ty nejhezčí věci, drahá, jaká jsi skvělá chůva a jak používáš hlavu a prostě samé hezké věci. A ptala se, jestli bys mohla zůstat s dítětem v pátek večer a celou sobotu, protože nevědí jistě, kdy se budou moct vrátit.“

Radka se napjala. Val jí o svatbě nic neřekla, a kdyby se opravdu na nějakou chystala, neřekla by něco? Jak jí matka odpověděla? Jen na ni zírala a před otevřenými ústy držela vidličku s nabraným jídlem. Strčila si ji do úst, aby nemohla mluvit.

Když ji matka viděla žvýkat, pokračovala. „No, samozřejmě jsem jí řekla, že jsi strašně mladá na to, abys byla tak dlouho zodpovědná za dítě.“

Radce se sevřelo srdce. Dneska má ten nejhorší den v životě.

„Ale ona mě prosila a říkala, že nikomu jinému než tobě nemůže věřit, že by se o jejího malého postaral, a jak tě ten klučík k smrti miluje a tak, takže jsem nakonec řekla, že souhlasím.“

Radce se rozbušilo srdce a usmála se.

„Ale musíš mi občas zavolat, abych věděla, že je všechno v pořádku. Taková je dohoda, dobře?“

Radka polkla a dobrá nálada se jí vrátila. „Jasně, mami, žádný problém.“

A tak se stalo, že když se v pátek večer objevila, měla s sebou tašku s náhradním oblečením a svědivou číču uvnitř oblečení, které měla na sobě.

Valerie ji vpustila dovnitř předními dveřmi a přitiskla ji ke zdi dlouhým vlhkým polibkem. „Bála jsem se, že tě tu tvoje matka nenechá přespat,“ řekla mezi dalšími polibky.

„Takže žádná svatba není?“ zeptala se Radka a srdce jí bušilo rychleji.

„Ne, žádná svatba se nekoná. Jenom jsme chtěli, abychom tě mohli milovat celou dlouhou noc.“

Radku přemohly emoce a rozplakala se.

Val se znepokojeně stáhla. „Radko, zlatíčko, co se děje, zlato?“

Radka jí mezi vzlyky vyprávěla o tom zmařeném plánu s Ivošem, o tom, co se stalo a jak byl ten plán hloupý. A pak jí popsala, jak se bála, že ta svatba opravdu je a že bude celý víkend sama a zůstane nadržená a neukojená.

Valerie držela plačící teenagerku a šeptala jí, že to bude v pořádku. „Podívej, zlato, netušila jsem, že to myslíš tak vážně, s tím, jak chceš přijít o věneček. Pořád si myslím, že je to špatný nápad a že toho budeš později litovat, ale jestli z toho takhle vyšiluješ, promluvím si s Danem a uvidíme, co se dá dělat.“

„Opravdu? Myslíš, že by to opravdu udělal?“ Radka se teď usmívala a plakala zároveň a vypadala směšně.

Val ji znovu políbila, zase s jazykem, a prohlásila: „Udělá to, když mu řeknu, že může.“

Společně vešli do obývacího pokoje. Daniel už tam byl a procházel filmy, zkoumal, který má vybrat. Zvedl hlavu a spatřil Radčinu uslzenou tvář. „Co se děje?“

„Dneska se pokusila přijít o panenství a nevyšlo jí to tak, jak chtěla.“ Val zněla smutně.

Daniel zvedl obočí. „S kým?“

Radka vystrčila čelist. „S Ivošem Berkou.“

Daniel se zatvářil nedůvěřivě. „Proč bys to proboha dělala... s ním?“

Něco v jeho hlase a ve způsobu, jakým tu otázku položil, Radku z nějakého důvodu naštvalo. Všechny emoce z celého týdne se v ní naráz vyvalily. „Protože ty bys to pro mě neudělal!“ vykřikla, rozběhla se na něj a máchala pěstmi, „protože ty jsi se mnou mrdat nechtěl.“

Valerie i Daniel byli ohromeni. Danielovi nedalo žádnou práci tu teenagerku obejmout a přitisknout jí ruce k tělu. Přes rameno zápasící dívky se podíval na svou ženu. Val si držela ruce před boky a několikrát pohnula klínem dopředu a dozadu, čímž mu předvedla klasický postoj, v němž si přidržuje dívčiny boky a šuká ji na pejska. Byl to její způsob, jak říct: „Jdi na to.“

Daniel se Radce omlouval, ale zároveň jí přejížděl rukama po celém těle. Chytil ji za prsa a stiskl je, rukou jí zajel mezi stehna oděná v džínách a tiskl ji k sobě, líbal ji na krk a na ucho a celou dobu říkal: „Promiň, zlato, udělal jsem chybu, vynahradím ti to.“ Radka se mu omlouvala za to, že se jí omlouvá.

Když se dostatečně uklidnila, začal ji tahat za šaty, rozepínal jí blůzu, rozepínal džíny a stále ji líbal.

Stejně náhle, jako na něj křičela, Radka teď poslouchala, co říká, a cítila, co dělá, a změnila se z rozzuřené kočky na přítulné štěně. Rvala z něj šaty a pořád dokola vzdychala: „Ano, ano.“ Prakticky ze sebe strhali oblečení. Nakonec zbyly jen jeho šortky a její kalhotky. Přinutil ji, aby si lehla na pohovku, a držel ji tam, zatímco ona se vzpírala a tahala za jeho šortky.

„Nehýbej se,“ přikázal jí a ona zůstala vláčná. Ochotně před ním zvedla boky, když jí začal jemně stahovat kalhotky. Přitiskl jí jeden prst na poštěváček a hladil jí ho v malém kroužku. Když kňourala, řekl: „Pšššt!“ Pomalu do ní vnikal prstem a dostal se hluboko. Bříškem nahmatal její děložní čípek a obkroužil ho, ona se při tom vrtěla. Její kundička byla najednou mokrá a kluzká.

Pak se postavil a pomalu, velmi pomalu si stáhl šortky, čímž jí odhalil svého tvrďáka.

Když ho uviděla, nasála vzduch. Byl dokonale tuhý a pohupoval se v rytmu tlukotu jeho srdce.

„Radko,“ řekl, hlas měl hluboký. „Poslouchej mě.“

Její oči zabloudily k němu a pak se vrátily k jeho čuráku.

„Dám ho do tebe, Radko,“ zavrčel.

„Ano... ach ano...“

„Budu tě s ním mrdat, Radko!“ řekl hlasitěji. Vylezl na pohovku, vytáhl jí jednu nohu nahoru a položil ji na opěradlo pohovky.

„Budu do tebe bušit, dokud si nebudeš myslet, že vybuchneš!“

Její druhá noha vystřelila a dopadla patou na podlahu z její vlastní iniciativy. Byla před ním úplně roztažená, bezmocná, doširoka otevřená a čekala, až ji vyplení.

„Bude to bolet,“ řekl tiše, plazil se po ní a jeho pták se vznášel nad jejími boky. „Ale nepřestanu, Radko, a bude to lepší.“

„Ne, nepřestávej,“ zakňourala.

„Ale já se do tebe neudělám, Radko. Je to jasné?“ jeho tvář byla přímo před její.

„Dobře... dobře... prosím... už nemůžu čekat... prosím!“

„Vezmi si ho do ruky, Radko,“ zašeptal.

Její ruka sjela k jeho kůlu a bolestivě ho stiskla.

„Teď si ho přilož ke kundě,“ řekl jí do ucha.

Udělala to, zatáhla za něj a napjala boky vzhůru.

Cítila jeho ptáka, jak se jí zarývá zarývá mezi rozpálené stydké pysky, a uznale zasténala.

Nečekal, nešetřil ji. Jakmile ucítil, že ho má ve své dírce, přitlačil. Její panenská blána byla už dřív zneužita prsty a tampony a neměla šanci. Sykla bolestí, ale ta téměř okamžitě pominula, tak nadržená byla. Nezarazil ho dovnitř, ale vytrvale tlačil, cítil, jak se mu její svaly brání a pak ustupují, cítil, jak její vnitřnosti couvají od stěn kundy, aby mu udělaly místo. Tlačil dál, zatímco ona kvílela bolestí smíšenou s akutním štěstím, že má konečně ve svém břiše čurák toho muže.

Když věděl, že zbývá ještě pět centimetrů, zastavil se. Radka si to nenechala líbit. Její boky se křečovitě zvedly a ona se opřela svou kundou o zbytek jeho čuráku.

Povzdechl si a nechal na ni svou váhu tvrdě dopadnout, zatlačil jí půlky do polštářů pohovky, připíchl ji k té látce. Věděl, že jí mačká poštěváček, a sjel pár centimetrů do strany doleva a pak zpátky doprava. Odměnou mu bylo, že se její kunda vlnila podél jeho péra a prožívala svůj první orgasmus v situaci, kdy konečně byla napěchovaná čurákem.

Daniel ucítil, jak se mu Valerie opřela o rameno, a rukama se odstrčil. Jeho žena vtiskla hlavu mezi jeho a Radčinu hruď a začala sát a kousat dívčiny bradavky, přičemž tu, kterou neměla v ústech, tahala a štípala. Daniel ucítil, jak se Radčina kunda znovu, a ještě silněji stahuje do křeče a začíná se svírat a uvolňovat v časovaném rytmu, kterému u tak mladé dívky, užívající si svůj úplně první sex, nemohl uvěřit.

Téměř si včas neuvědomil, jaké následky to rychle bude mít. Cítil, jak se mu čurák v reakci na sání té kundy zvedá, a do jeho rukojeti se žene semeno. Se zasténáním sebou škubl zpět, protože cítil, že z něj při tom vytahování první dávka už vystřeluje. Nechal za sebou jedno tlusté lepkavé vlákno svého semene, táhnoucí se od jejího děložního čípku až k vnějším pyskům kundy.

Radka pištěla: „Kroužek... kroužek,“ hlasitě při tom funěla, a radovala se, že jí Daniel dal, co chtěla. Když se vytáhl, zastavil se dva centimetry nad ní a vykoupal její prakticky holou pubertální kundu ve svém semenu. Valerie okamžitě zareagovala a přesunula ústa od Radčiných bradavek k její kundičce, aby začala lízat a vysávat manželovo sperma z roztažené a stále otevřené kundičky té nyní již sexuálně zralé teenagerky. Radka si tahala za bradavky a těšila se, že ji Valerie dolíže až k dalšímu orgasmu, což se po chvíli stalo. Daniel ležel na zádech a hlasitě vydechoval.

Bylo hotovo. Radčino panenství bylo už jen vzpomínkou.

Valerie zvedla lesklý obličej od Radčiny kundičky, oči měla divoké. „To tedy bylo žhavé!“ prohlásila. Pak se vrátila k dlouhým a širokým tahům jazykem, od spodních konců jejích pysků až k čerstvě oholenému pahorku, znovu a znovu.

Půl hodiny tam tiše leželi.

První promluvila Val. „Kdy sis proboha oholila kundu?“

„Minulý týden.“ Radka si šťastně povzdechla. Stále se cítila roztažená, ale ta bolest ze začátku už byla pryč, dokonce už nebyla ani vzpomínkou. Stále cítila to dlouhé vlákno Danielova spermatu ve své píče. Věděla, že je to tam nebezpečné a že by o tom měla říct Val. Val by ho odtamtud možná dostala dřív, než by jí mohlo ublížit. Ale něco hluboko v ní se nechtělo vzdát té příjemné teplé látky, která bývala v koulích jejího milence.

„Když jsem byla opilá?“ Val otočila hlavu a podívala se na svého odpočívajícího manžela. „Vsadím se, že ti někdo pomáhal, že?“

„Hm,“ povzdechla si Radka znovu. Zvedla hlavu. „Můžeme na to jít ještě jednou?“

Valerie se hlasitě zasmála. „Jste ve velkém průšvihu, pane.“

„Promiň, zlato, myslím, že jsi to rozbila,“ odpověděl Radce, svou ženu ignoroval a lehl si zpátky na pohovku.

„To neříkej!“ vyjekla Radka, ale věděla, že si dělá legraci.

„A minulý týden jste zase hráli kroužky, že jo?“ zeptala se Valerie.

„Hm,“ řekla Radka. „Ale do mě to nedal.“

Valerie si sedla. „Radko, zlato, kdy jsi měla poslední menstruaci?“

Radka chvíli přemýšlela. „Má mi začít příští úterý.“

„Máš to pravidelné?“

Nezdálo se vůbec divné, že se mluví o něčem tak osobním. Tak si byla tato trojice blízká. „Ano, nikdy se neminu o víc než den.“

„Dobře. Aspoň je to pro tebe bezpečná doba, takhle blízko před menstruací.“

„Takže to můžeme zopakovat? Později večer?“ zeptala se Radka a jemně si třela poštěváček.

Val ji políbila. „Asi ano. Neměli bychom, ale když je to tak těsně u tvé menstruace, myslím, že to bude v pořádku.“

O hodinu později Val jezdila na Danovi jako kovbojka, zatímco Radka mu seděla na obličeji a srkala Valiny tekoucí bradavky. Než s ním holky skončily, byl Daniel vyčerpaný a připravený jít spát.

Radka si stěžovala, že se nedostala na řadu podruhé, a on řekl: „Tentokrát to opravdu je rozbité. Budeš muset počkat do zítřka.“

Pak se všichni tři schoulili do velké postele a usnuli.

=== Poznámka autora: Fantasy umožňuje šťastné konce, které se v reálném životě většinou nekonají. Ale někdy je dost těžké vymyslet šťastný konec v příběhu, jako je tento. Moje díky patří mé známé, která také píše, také má ráda šťastné konce a také chápe, jak nepravděpodobný by v Radčině situaci takový konec byl. Na konci tohoto příběhu jsme spolupracovali. ===

6 Cvičení dělá také děti

Byla už tma, když Daniela probudila horká ústa klouzající po jeho čuráku. Byl už tvrdý a správně předpokládal, že ta konkrétní ústa na něm pracovala už nějakou dobu předtím, než se probudil. Podle techniky poznal, že je to Radka, pohladil ji po vlasech a cítil, jak se v něm rozhořel chtíč. Byla to tak krásná dívka a byla tak milující. Když na něj vylezla jako Valerie, usmál se a nechal ji pomalu klesnout na svůj prut. Zasténala a položila mu ruce na hruď, jemně se pohupovala a trestala svůj poštěváček.

Prožila dva orgasmy, než ucítil, že se jeho koule rozhodly vzdát toho, co vyrobily v posledních hodinách. Věděl, že by ji měl donutit, aby slezla. Ale do menstruace jí zbývalo jen pár dní. Snil o tom, že jí do kundy vystříkne své husté sperma, už celé měsíce ještě než se stala jejich chůvou. Mluvil o ní s Valerií a byla to ona, kdo zjišťoval, jestli je nebo není možné té holce svěřit Filipa. Teprve potom navrhla, aby tu dívku vzali pod svá křídla, pokud projeví nějaké sexuální zájmy. A teď byla jeho fantazie o tom, že se do ní udělá, na dosah ruky.

Znala ho už dost dobře na to, aby věděla, že je blízko. Naklonila se k němu a zašeptala: „Prosím, nech to tentokrát uvnitř. Prosím!“

Udělal to. Jeho ejakulace byla téměř bolestivá, protože jí dal všechno, co v sobě měl. Ležela na něm, olizovala mu krk, líbala ho na tvář a znovu a znovu mu děkovala za jeho dar.

O půlnoci Radka uslyšela, jak se Filip vzteká, a vyměnila mu plenku. Nebyl zrovna hladový, ale cucal jí bradavky, když si jeho téměř nahé tělíčko přitulila ke svému úplně nahému.

Druhý den ráno Valerie zjistila, že k snídani nemají vajíčka. Ona a Radka byly jediné, kdo byl vzhůru. Daniel stále chrápal v posteli. Val řekla Radce, aby Daniela vzbudila, a sama skočila do auta a jela pro vajíčka.

Radka skočila také – zpátky do postele, aby si znovu nechala naplnit kundu spermatem.

Daniel tentokrát ani nepomyslel na to, že by ho z ní vytáhl, shrbený nad ní ji připíchl k posteli a lehkovážně jí do břicha vyléval své plodné semeno. Radka mu říkala, jak je to úžasné. Popisovala, že cítí, jak to v ní všechno probíhá, od jeho bobtnajícího čuráku, přes každý horký výstřik jeho milostné nabídky, který do ní tryská, až po pocit, jak měkne, stále v ní uvnitř. Děkovala mu dlouhými polibky, při nichž pracovala jazykem, a pusou pak nadšeně očistila jeho zvadlého čuráka.

Po snídani se všichni tři společně nacpali do sprchy, aby si hráli s mýdlem, kluzkou kůží a příjemnými částmi těla, vyměňovali si polibky, osahávali se a vůbec se chovali jako puberťáci, kteří právě objevují, jak zábavný může sex být. Valerie si vyžádala jeho další dávku a vzala si ji s obličejem pevně zasazeným mezi Radčina roztažená stehna, zatímco Daniel ji držel za boky a přirážel do ní přesně tak, jak mu to den předtím pantomimicky předváděla.

Pak si zahráli nějakou stolní hru a dívali se na televizi, uvelebení na gauči, dokud nenastal čas odvézt Radku domů.

Všichni ve svých životech děláme rozhodnutí, stejně jako je dělala Radka. Věděla, že ten nádherný pocit učitelova horkého výronu v její kundičce je nebezpečný. Věděla, že zhruba příští úterý, kdy jí začne menstruace, se bude cítit mnohem lépe, pokud jde o to, co udělala a co dovolila udělat jemu. Přemýšlela, jestli po úterý, kdy jí začne menstruace, bude schopná ovládnout svou touhu znovu cítit, jak do ní dovnitř stříká ta horká věc. Měla podezření, že ne, a přemýšlela, jestli jí Daniel tenhle druh lásky zase odepře. Rozhodla se, že zatím si s tím nebude dělat starosti.

V úterý se jí však menstruace nedostavila.

A nezačala ve středu... ani ve čtvrtek.

Pořád nezačala, když ji otec odvážel na její pravidelné hlídání k muži, který byl otcem dítěte, jež teď nejspíš rostlo v jejím mladém lůně.

Došlo na slzy a obviňování. Radka se přiznala, kolikrát v sobě cítila jeho sperma a že o tom nikomu neřekla. Valerie se na ně zlobila, že porušují pravidla, i když jistě chápala, že je k tomu oba vedla touha. Byla naštvaná sama na sebe, že podlehla jejich chtíči.

Chvíli bylo ticho, všichni seděli a přemýšleli o tom, jak se věci změnily.

Pak Daniela něco napadlo. V průběhu let si všiml, že studenti chodí na různé divoké večírky. A přestože tyto večírky byly silně nedoporučované, konaly se pořád, a docela často nějaká dívka po návštěvě takového večírku otěhotněla. Jeho plán závisel na tom, jestli se v rozumně blízké době bude podobný večírek konat, a jestli dokáže zjistit, kdy a kde to bude.

O Danielově plánu diskutovali hluboko do noci. Byla jen jedna věc, která se té noci přihodila a nebyla součástí plánu na vyřešení Radčiny situace.

Radka se najednou rozplakala: „Moc vám děkuju, že mi pomáháte. Vím, že jsem neměla, ale já jsem opravdu chtěla mít s Danielem dítě – ne teď, ale později – a prostě bych umřela, kdybyste mě přestali milovat, protože jsem otěhotněla.“

Valerie si ji přitáhla do dlouhého něžného objetí, které se změnilo v polibek, který se změnil v další polibek, a pak ji Val odstrčila a řekla: „Zlatíčko, já vím, že když jsi ho v sobě měla poprvé, bylo to v pohodě, ale když holka do sebe dostane svou první nálož, je to jiné poprvé. Takové dívčí poprvé by mělo být výjimečné. Bylo? Udělal to pro tebe dobře?“

Radka se podívala na Danielu a řekla: „Kéž bych ho mohla mít v sobě právě teď. Bylo to fantastické!“

Val tam chvíli seděla a pak řekla: „Ukažte mi to. Co jste dělali.“

Radka a Daniel se svlékli a Daniel si lehl na záda na podlahu, zatím co Radka se na něj pomalu spouštěla. Zavřela oči, pohupovala se a tiskla ho nově objevenými a nově vycvičenými svaly. Dívala se dolů na svého pohledného učitele a teď, když ho mohla vidět, to bylo ještě lepší.

„Chci, aby ses do mě znovu udělal, Dane.“ řekla tiše. „Teď se do mě můžeš udělat klidně, protože už jsi mě zbouchnul. Ty jsi táta, Dane, protože žádný jiný muž mou kundu ani neviděl. A já už jsem zbouchnutá, Dane, a to znamená, že ten úžasný horký matroš můžeš stříkat do mě.“

Daniel to nevydržel a vystříkl ještě předtím, než orgasmu dosáhla Radka. Jí to vlastně ani nevadilo, byl to ten pocit, jak jí jeho sperma zaplavuje kundu, který opravdu milovala a chtěla... mít v sobě něco z něj... co tam zůstane, i když se z ní vyvleče a nechá ji prázdnou. Ušklíbla se, když si uvědomila, že dítě je něco ještě většího z něj a že v ní zůstane na hodně dlouhou dobu.

Když se Daniel uvolnil, Radka se dál pomalu třela poštěváčkem o jeho stydkou kost a líbilo se jí to.

„Už se udělal, viď?“ zeptala se Val.

„Jo... bylo to vážně hezké,“ povzdechla si Radka.

„Když na něj mluvíš sprostě, má docela krátkou spoušť. Nedokáže prostě ovládat svou představivost, a když zmáčkneš to správné tlačítko, nemusíš se o nic starat, protože on je hotový!“

Radka se naklonila a políbila Val dlouhým francouzským polibkem. „To je v pořádku, odteď ho přinutíme nacvičovat, udržet se... čekat... jak by správně měl, ne?“

Val se zasmála. „Doufám, že náš plán vyjde. Myslím, že budu velmi velmi šťastná, pokud věci dopadnou tak, jak chceme.“

Když Daniel ten večer vysadil Radku u jejího domu, jeho slova na rozloučenou zněla: „Hodně štěstí. Neboj se, bude to fungovat.“

Následující čtvrtek bylo kolem deváté hodiny večer, když u Polanských zazvonil telefon a Marie ho zvedla.

„Dobrý den, paní Polanská?“

„Ano, kdo je to?“

„Tady Daniel Mayer. Vaše dcera chodí ve škole do mé třídy a hlídá nám děti.“

„Ach ano, pane Mayere, jak vám mohu pomoct?“

„Nevím, jak vám to mám říct. Právě mi volala Radka. Znělo to... no, jako by pila, paní Polanská. Zněla velmi neobvykle. Říkala, že je na večírku, a ptala se mě, jestli bych pro ni nepřijel.“

„To není možné, pane Mayere. Radka dneska zůstává přes noc u jedné ze svých kamarádek. Je to večírek s přespáním.“

„No, paní Polanská, je jisté, že je tam nějaký večírek. Hodně velký večírek s hlasitou hudbou a, no, mám trochu obavy. A je toho víc, ale... Je tam váš manžel? Mohl bych s ním mluvit, prosím?“

Marie zavolala k telefonu svého manžela Roberta. Robert poslouchal, mračil se, zrudl a pak natáhl ruku ke své ženě a řekl: „Podej mi tužku a papír.“

„Hned!“ vyštěkl, když se ho žena pokoušela vyptávat. Něco si načmáral na papír a zavěsil.

Robert Polanský nebyl nijak zvlášť odvážný muž, ani nijak zvláštní švihák, ale právě se dozvěděl, že na večírku, na kterém je jeho dcera, se děje něco sexuálního, a že požádala svého učitele, aby ji z toho přišel zachránit. Obrátil se na svou ženu a řekl: „Dej mi půl hodiny, pak zavolej policii a řekni jim, že na téhle adrese probíhá opilecká rvačka.“ Ukázal na papír, který držela v ruce.

„Ale...“

„Marie, prostě to udělej!“ křičel. Pak vyšel z domu a cestou popadl klíče ze stolku u dveří.

Marie se podívala na papír, který držela v ruce, a na dveře, ze kterých právě vyšel její manžel. „Ale miláčku...“ řekla ke dveřím. „Pořád máš na sobě pyžamo.“

Robert dorazil na adresu, kterou dostal, a hned věděl, že je na správném místě. Zatlačil na vstupní dveře a okamžitě se setkal s dospívajícím chlapcem bez trička, který mu řekl: „Sem nesmíte, pane.“

Robert, který nikdy v životě nedal ránu pěstí, mu bez přemýšlení pochroumal čelist a řekl: „Jen se na mě dívej.“ Musel toho chlapce překročit, protože padl a zůstal ležet.

Začal hledat ložnice, protože Radka řekla, že se schová do skříně v ložnici. V první ložnici, ke které přišel, byly tři dospívající páry. Všechny byly nahé. Byla tam nějaká holka, na které ležel kluk, nějaká holka, co ležela na jiném klukovi a ta třetí holka vypadala, jako by se dusila penisem, který si strkala do hrdla. Rychle je přejel pohledem a otevřel dveře jediné skříně v té místnosti.

Radka byla cítit, jako by ji někdo polil lahví whisky... což byla pravda. Taky si trochou té whisky vykloktala pusu... dokonce i trochu spolkla, než se zakuckala, a zbytek vylila na kluka, který jí podal láhev a snažil se jí dostat do kalhot. Pak podle plánu zavolala Daniela a řekla, že se schovává v té skříni, protože to je jediné bezpečné místo. Při svém plánování podcenili intenzitu těchto večírků. Bylo to v té skříni, kde se předtím polila tou whisky z lahve a teď čekala, až ji tatínek zachrání.

Nejdřív ho uslyšela, jak křičí: „Kde je moje dcera, vy parchanti?“ a přešla do role napůl omámené nevinné holčičky zrovna když vypáčil dveře od skříně. Otevřela oči, zamžourala do světla a radostně řekla: „Ahoj tati! Chceš se napít?“ Mávla na něj téměř prázdnou lahví.

Robert ji z večírku dostal těsně předtím než se na místě, které Marie označila za „zhýralý sexuální večírek plný opilých a nahých teenagerů", objevily všechny policejní vozy z města. Zasahující policisté použili video kamery, aby zdokumentovali, jak do budovy vstoupili a co viděli uvnitř. Pirátské kopie těch záznamů se tady ve městě kupují a prodávají ještě dnes.

Doma to samozřejmě bylo ošklivé a Radka za svůj špatný úsudek ohledně toho večera znovu a znovu trpěla, když jí rodiče dávali najevo své zklamání. Nechtěla jim ublížit, a věděla, že se jí to povedlo.

Ale ona se držela své verze, že si toho sice moc nepamatuje, ale že si je jistá, že sex neměla a že jí někdo musel dát něco do sklenice s kolou, a když si to uvědomila, zavolala panu Mayerovi. Její otec, který si vzpomněl, jak voněla, když ji našel, uvěřil tomu, že si toho moc nepamatuje.

V jedné napjaté chvíli se jí matka zeptala, jestli by ji neměli vzít do nemocnice, aby ji vyšetřili.

„Ale pak budou vědět, že jsem tam byla,“ řekla Radka. „A neslyšela jsem sirény, když jsme odcházeli od táty?“ Tak se rozhodli, že tam nepůjdou.

Marie se téměř rozplakala. „Proč, proč jsi Radko volala svému učiteli, místo abys zavolala nám?“

Radka svěsila hlavu, rozplakala se a zašeptala: „Bála jsem se ti říct, že jsem ti o tom přespání lhala. Chtěla jsem jenom jít na večírek. Nevěděla jsem, že to bude tak divoké a šílené.“

Zbaštili to a baštili to dál ještě dva měsíce, dokud si Marie nevšimla, že zásoba tamponů, která patří Radce, se nezmenšila, i když se zmenšit měla. Objednala dceru k lékaři, který s pacientkou strávil celkem tři minuty a okamžitě diagnostikoval, že je asi ve třetím měsíci těhotenství. Když Radka nakonec přiznala, že „možná“ s ní na večírku nějaký kluk „tak trochu souložil“, ale že „si to vlastně nepamatuje, kromě toho, že si pamatuje, že ji tam dole něco strašně bolelo“, matka spráskla ruce.

Právě ta část o třech minutách s pacientkou způsobila, že Marie předpokládala, že ten měsíc navíc je jen mylný odhad zaneprázdněného lékaře.

Když se Radka vrátila k Mayerovým, aby se starala o Filipa a pokračovala ve svém milostném vztahu, ujišťovali ji, že vše probíhá dobře. Valerie jí poskytovala doplňky stravy pro dítě a radila jí ohledně výživy. Radka si během pobytu u nich přečetla informace o předporodních problémech a brala své těhotenství vážně.

Teď už ale její matka s jistotou věděla, že je těhotná. A podle ní to brzy budou vědět všechny její kamarádky, protože na Radce to brzy začne být vidět. Jak je znala, dlouho by jejími kamarádkami nezůstaly. Takoví lidé si myslí, že těhotenství teenagerů je nakažlivé, a nechtějí mít nic společného s rodinou, v níž mají ‚špatnou holku‘.

Když se později večer rodiče začali bavit o tom, ke kterému příbuznému by ji mohli poslat, dokud se dítě nenarodí a nebude moct být adoptováno – dali jasně najevo, že dítě musí být dáno k adopci – začala Radka propadat panice. Věci se hýbaly rychleji, než si myslela.

Když se o dva dny později vrátila ze školy domů, její matka se pustila do uklízení.

„Pomoz mi připravit dům,“ nařídila. „Máme hosty na večeři. Přijdou ti milí manželé Mayerovi.“

Radka ztratila řeč. O této části plánu se moc nemluvilo, protože jí řekli, že jí neprozradí žádné podrobnosti, aby její reakce byly upřímnější a normálnější. Věděla jen, že mají kontaktovat její rodiče a navrhnout jim nějaké řešení. Radka čekala ve svém pokoji, dokud ji nezavolali k večeři.

Bylo to napjaté a zpočátku poněkud křečovité a Radka zjistila, že se na své dva milence vlastně nemůže dívat. Strašně se bála, jak to dopadne. Nakonec, po skončení večeře, Daniel řekl, že chce vysvětlit, proč je požádal, aby k nim mohli přijít.

„Radka se mi ve škole zmínila, že byla u doktora a že... no, že má nějaký problém.“

Marie a Robert se na sebe rozpačitě podívali.

Daniel zvedl ruce: „Je mi to líto. Trochu jsem se vtíral. Jen mi řekla, že už u nás asi nebude moct hlídat, protože ji možná pošlete pryč. Já to chápu a my se nesnažíme strkat nos do vašich rodinných záležitostí.“

Napil se vody, zhluboka se nadechl, jako by si chtěl dodat odvahy, a pokračoval.

„S Valerií jsme se za ty poslední měsíce s Radkou docela dobře poznali. Zřejmě udělala strašnou chybu, když šla na ten večírek, ale celkově víme, že je to milá, starostlivá a inteligentní dívka, která se o naše dítě skvěle stará. Při své práci u nás projevila nadhled a nápaditost a udělala na nás větší dojem než jakákoli jiná služba na hlídání, kterou jsme kdy měli, a byly to i starší osoby.“

Znovu se napil.

„Když se Valerii narodil Filip, došlo ke komplikaci, která způsobila... no, je bolestné o tom mluvit, ale... lékaři si myslí, že už nemůže mít další děti.“

Kolem stolu se ozývaly projevy soucitu s nimi. Nejhlasitěji se ozvala Radka: „Ale vždyť vy jste tak úžasná matka!“ křičela na Val.

Daniel pokračoval. „Je to velmi smutné, protože jsme chtěli víc dětí. Filip je samozřejmě naše radost, ale je v tom i velký smutek.“ Podíval se na Radčiny rodiče. „Teď už víme, že nám do toho nic není, ale Radka je báječná holka a přijde nám škoda, aby jí život zničila jedna katastrofální chyba. Jen nás napadlo, jestli třeba vy... nebo ona neuvažujete o tom, že byste dítě nabídli k adopci.“

U stolu bylo ticho. Všichni přítomní věděli, co jim bylo právě nabídnuto.

Radka cítila naprostý úžas nad Danielovými hereckými schopnostmi.

Robert řekl: „Ve skutečnosti se o tom už mluvilo. Myslíme si, že Radka je příliš mladá na to, aby si dítě nechala.“

Teď se poprvé ozvala i Valerie. „Chápeme vaše obavy, i když pro nás je samozřejmě trochu jednodušší vidět ji jako matku. Opravdu pro nás odvedla skvělou práci. Můj manžel je učitel a musí být politicky korektní. Já taková nejsem. K Radce jsme přilnuli a rádi bychom jí pomohli. Rádi bychom adoptovali její dítě, až se narodí.“

Radka si na židli poposedla dozadu, když uviděla naději, která se náhle objevila ve tvářích jejích rodičů.

Samozřejmě se o tom ještě hodně diskutovalo a Radka žasla, jak Daniel a Valerie manipulují s jejími rodiči, aby udělali všechno, co chtějí. Bylo rozhodnuto, že v zájmu zachování rodinného jména, místo aby Radku poslali pryč, může s nimi žít jako jejich chůva, zatímco bude nosit dítě. Učili by ji doma, dokud by se dítě nenarodilo a neodstavilo – pro Valerii bylo velmi důležité, aby ho kojila – a pak by se zas mohla vrátit domů a dokončit střední školu. Radčiným rodičům neřekli, že Radka bude mít maturitu ještě před odstavením dítěte a bude vyškolena jako Valeriina osobní asistentka.

Měla také v plánu studovat umění psát dětské knihy.

O šest měsíců později Radka porodila Danielovu první dceru, krásnou holčičku, která měla Radčiny vlasy a oči. Malá Táňa se přestěhovala ke svému nevlastnímu bratříčkovi Filipovi, který byl nadšený, že si má s kým povídat, když se v noci snaží zůstat vzhůru, místo aby šel spát, jak mu řekli. Byl také nadšený, že ‚Atka‘, jak jí říkal, má najednou v prsou mléko. Už dlouho jí je rád sál, zvlášť když u toho nebyla maminka, ale teď mu ‚Atka‘ chutnala ještě víc.

Daniel a Valerie s tím souhlasili.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Druhá šance – I. část

  31. 10. 2020Hell(en)

Až do nedávna jsem svůj život považovala za celkem spokojený a šťastný. Občas se samozřejmě nějaký ten mráček objevil, což zná asi každý, ale jinak bylo vše zalito sluncem, tedy to jsem si alespoň myslela. Jenže před pár měsíci se to pěkně zvrtlo. Začínala jsem mít podezření, že mě můj manžel podvádí. Ze začátku jsem tomu vůbec nechtěla uvěřit, ale insignií nasvědčujících, že někoho má, přibývalo...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Zralé ženy, Šukačky

Střídání samců

  25. 4. 2014Neznámý autor

Se svým klukem jsem spala často. Ani nevím, kolikrát to bylo. Prováděli jsme klasické polohy, občas jsme si sice sex chtěli nějakým způsobem zpestřit, ale dopadalo to tak, že se do mě nemohl trefit, následně měl blbé řeči, že nechápe, kde ta díra je, a nakonec jsme se stejně vždy vrátili k osvědčené poloze. Nerozuměla jsem, proč nám to nejde, když ostatní provozují i mnohem krkolomnější polohy. Ale...  celá povídka...
Kategorie: Párty, Šukačky, Mix

Sářina kobylí prdel

  23. 9. 2012Neznámý autor

Že bude Sára ta pravá, to jsem poznal hned, jakmile jsem ji uviděl. Při pohledu na ní se mi totiž okamžitě postavil kokot. Jojo, dámy, podle toho to chlap totiž často pozná. A to se ani nemusela nijak přehnaně oblíkat nebo zmalovávat jako štětka. Stačila jediná věc, a to aby se ke mně otočila z profilu a pak zády. Kolena se mi rozklepala a čuráka jsem měl napjatého jako kytarovou strunu – ta ženská...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Striptýz, Šukačky, Spanking, Mix

Jak to všechno začalo 2. část

  2. 10. 2015Alenka Chtivá

Jak už jsem řekla, chtěla jsem změnit svůj monotónní způsob života. A to především toho sexuálního. Věděla jsem, že když se budu snažit, manžel se nechá strhnout k různým “nepravostem”. Tady problém nebyl. Mým problémem byl Jirka, kterého jsem měla stále ve své hlavě a který mě trápil výčitkami. Rozhodla jsem se proto, že zkusím Petrovi splnit všechny jeho erotické sny. Úkol první : Orální sex Nikdy...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky