Erotické povídky

Kupování podprsenky se strýčkem

Linda byla šťastná, že může strávit léto se svým strýcem Ríšou. Byl to její oblíbený strýček, protože ji vždycky rád viděl. Byl milý, zábavný a také hezký.

Kdykoli se na ni podíval a objal ji, vždycky se cítila tak výjimečně. Když její otec měl odjet do Jižní Ameriky, aby tam dohlížel a pomáhal při rozběhu nové pobočky nadnárodní firmy, u které pracoval, a matka se rozhodla, že pojede s ním, Linda prosila, aby směla zůstat doma. Podle otcova odhadu měl ten pobyt v zahraničí trvat asi rok, než se nová pobočka stabilizuje a začne vydělávat.

Linda nechtěla chodit do cizí školy v cizí zemi. Ale rodiče ji nechtěli nechat doma samotnou ve velkém domě. A protože strýček Ríša bydlel na druhém konci města, mohla bydlet u něj a při tom na dům dohlížet, zatímco on bude dohlížet na ni. Byla to dokonalá dohoda, za předpokladu, že by strýček souhlasil s tím, že bude ‚hlídat‘ dospívající dívku.

Když o to Richarda jeho sestra požádala, tvářil se, že je to pro něj nepříjemné, ale souhlasil, že se neteře ujme. Ve skrytu duše však byl nadšený. Linda byla jeho oblíbená neteř. Byla krásná, dobře se objímala a také byla inteligentní. Richard to nechtěl nikomu přiznat, ale v minulosti už vícekrát onanoval, a byl při tom v duchu s ní a viděl ji před sebou v tenkém tričku nebo v těch malých modrých bikinách, ve nichž se opalovala na zahradě.

A tak Linda dorazila k Ríšovi domů se dvěma kufry v ruce a s ošoupaným medvídkem v podpaží. Její matka mu řekla, že kdyby potřebovala další oblečení, najde ho v domě, a dala mu klíč. Pak se po rychlém polibku na rozloučenou a napomenutí, aby se o její dítě dobře staral, vydala na cestu.

Ríša se hned po škole oženil se svou středoškolskou láskou, kterou o rok později při těžké nehodě ztratil. Byl příliš zdrcený na to, aby se znovu zapojil do randění, a kromě častého masturbování se od té doby už deset let obešel bez sexu. Jejich původní ložnici nechal tak, jak byla, a přestěhoval se do ložnice v přízemí. Na konci chodby byla ještě jedna, a tu teď přenechal Lindě.

Bylo léto, takže se nechodilo do školy. Ríša většinu svých obchodů vedl přes internet, takže nemusel nikam chodit do práce. Trávil doma hodiny u počítače, zatímco Linda se hodiny opalovala.

Po ochutnání mládeneckého jídla Linda začala učit svého strýce vařit. A při jedné z těch lekcí se věci začaly vařit. Slovní hříčka.

Linda byla oblečená do svých obvyklých sportovních šortek a trika. Když Ríšovi ukazovala, jak číst a interpretovat recept, naklonil se a získal dobrý výhled pod její volné triko. Zatajil dech. Linda na sobě neměla podprsenku. Její cudná ňadra byla v místech, kde je zakrývaly bikiny, dokonale bílá, ale okolní kůže byla tmavá, téměř hnědá. Uprostřed každé bílé plochy bylo růžové kolečko a na každém z nich seděla pěkná živá bradavka.

Ríša cítil, jak mu pták začíná tuhnout. Věděl, jaká bude jeho dnešní fantazie. Podařilo se mu projít celým receptem, ale musel se omluvit, aby si mohl odskočit na záchod, kde se vyhonil a vystřelil do mísy, aby se mu péro sklopilo dolů.

Pak snědli, co připravili. Bylo to lahodné, usoudil, stejně jako jeho roztomilá neteř. Později večer, když se díval na televizi, se Linda sprchovala. Když skončila, ovázala si dlouhé světlé vlasy ručníkem a další si omotala kolem trupu. Zakrýval ji od prsou až po stehna a myslela si, že není nic na tom, když zajde do obývacího pokoje zeptat se strýčka, kde najde tělové mléko. Ten na ni zíral a neodpovídal.

„Strejdo?“ řekla. „Jsi v pořádku?“

Ríša se díval na spodní okraj ručníku a představoval si, že je sotva pět centimetrů od šťavnaté pubertální a pravděpodobně panenské kundy. Konečně se z toho probral. „Co? No jo. Jsem v pohodě. Co jsi to chtěla?“

„Tělové mléko,“ zopakovala.

„Hm, sakra. Víš, já ani nevím, jestli nějaké mám. Byl by masážní olej to samé? Něco takového je nahoře na Evině toaletním stolku.“

Ticho. Eva byla jeho mrtvá žena.

Linda vypadala nejistě. Zavrtěl hlavou. „Aha, dobře. Půjdu tam s tebou.“ Vstal a okamžitě se otočil. Jeho penis byl opět ztopořený a na hedvábných kalhotách pyžama mu vytvářel viditelný stan. Rychle sebral z opěradla pohovky malou dečku a zamumlal: „Jen to urovnám.“ Držel ji před sebou a vedl ji do místnosti, které teď říkal ‚Evin pokoj‘.

Když tam dorazili, panty při otevírání dveří zaskřípaly. „Hm. Musím je namazat,“ řekl. „Už sem moc nechodím.“ Linda zírala na módu a výzdobu z doby před deseti lety. Ríša přešel k toaletnímu stolku a zvedl zaprášenou lahvičku. Podíval se na etiketu. „Voňavý a jedlý masážní olej Nobilis,“ přečetl nahlas.

Pak se začervenal, když se jeho neteř otočila. „To je ale legrační jméno. Kdo by chtěl jíst masážní olej?“ Přistoupila k němu, vzala mu ho z rukou a otočila lahvičku, aby si přečetla text na etiketě. „Tohle bude stačit,“ řekla, zvedla se na špičky a objala strýce.

Několik věcí se nepovedlo. Jeho ztopořený penis ji sondoval přímo mezi nohama, těsně pod okrajem ručníku.

On ji automaticky objal kolem ramen a rukou se přitom dotkl místa, kde si zastrčila ručník, aby jí držel na těle. Jeho konec se uvolnil a ručník spadl na zem… vlastně byl by spadl, kdyby se nezachytil o ten stan na jeho pyžamu, který se na ni tiskl.

Přímo před sebou měl její nádherná mléčně bílá ňadra se šťavnatými jahodovými bradavkami. Ručník dokonce poodhaloval i její hedvábné ochlupení.

„Jejda,“ vyjekla Linda.

„Do prdele!“ ujelo Ríšovi.

Linda ustoupila, chytila ručník a zvedla ho, aby s ním zakryla svůj předek. Tím ale odhalila nyní už obrovskou bouli v přední části Ríšova pyžama. Linda zírala na tu bouli, zatímco Ríša zíral na Lindu. Oba zrůžověli v obličeji.

Ríša znovu řekl: „Do prdele!“ a snažil se rukama zakrýt erekci. „Hm… promiň,“ řekl, otočil se a utekl dolů do ložnice. Ten večer, když přišel čas, aby jeho sperma obloukem vystříklo na ručník, který si na posteli prostíral vedle sebe, musel Ríša vstát. Vystříkl až za ručník a sperma bylo všude na podlaze.

Druhý den ráno, když snídali, se ani jeden z nich nemohl podívat na toho druhého. Snídani zvládli a Ríša šel k svému počítači. Přišel mu nový e-mail, který ho zval na večírek v tenisovém klubu. Na pozvánce stálo, že má přijít s doprovodem. Seděl a snažil se vymyslet, kterou ženu by tak mohl pozvat, ale opravdu neznal žádnou, se kterou by chtěl jít, snad kromě nějakých vdaných, ale to by neprošlo.

Pak si vzpomněl na Lindu.

Našel ji na trávníku vedle bazénu. Měla na sobě ty malé bikiny, které se mu tak líbily, ty, které měly na svědomí tu super bílou kůži kolem jejích růžových bradavek. Teď se na ni nemůže podívat, aniž by se mu postavil, pomyslel si v panice. „Lindo, pozvali mě na večírek... na luxusní večírek... a já potřebuju doprovod. Ty bys asi se mnou jít nechtěla, viď?“

Zvedla se ze země a její prsa v bikinách rozkošně poskakovala. „To bych moc ráda, strejdo. To by bylo super. Co si mám vzít na sebe?“

„No,“ řekl, „většina žen bude mít na sobě značkové šaty. Nóbl věci. Máš něco takového?“

„Jediné, co mám, jsou moje plesové šaty. Ale ušila mi je máma a... Myslím, že to by nešlo.“

Přemýšleli.

Ríša si vzpomněl na jedny šaty, které mívala jeho žena na sobě a jemu se hodně líbily. Stále ještě visely na ramínku v její skříni. Kriticky se na Lindu podíval. Byla zhruba stejně velká. „Pojď se mnou,“ řekl.

Opět se ocitli v Evině pokoji. Přehraboval se ve skříni a hledal tmavě modré dlouhé šaty. Tam. Vzadu. Vytáhl je a podržel.

„Strejdo!“ vzdychla Linda. „To je nádhera.“

„Není to taková krása, jako bude, až v nich budeš ty.“ řekl.

„Vyzkouším si je,“ řekla a natáhla si je přes plavky. Padly jí jako ulité, ale ramínka bikin byla vidět. „Otoč se,“ řekla mu a on se otočil. Toaletní zrcadlo bylo přímo před ním a on ji v něm viděl jasně. Spustila šaty k pasu, rozepnula si horní díl bikin a upustila ho na podlahu. Zase tam byly ty její svůdné a chutně vypadající prsy. Vytáhla si šaty zpátky nahoru. „Dobře, už se můžeš otočit zpátky,“ řekla.

Šaty jí seděly dobře, ale něco tomu chybělo. I ona si toho všimla. Postavila se před zrcadlo, a nakonec si položila ruce na obě strany prsou a přitiskla je k sobě a nahoru. Okamžitě měla dekolt a šaty vypadaly mnohem lépe.

„Moje prsa nejsou dost velká,“ prohlásila nešťastně.

Richarda svědily ruce, hned by s nimi vystřídal ty její. „Nesmysl,“ řekl. „Potřebuješ jen nějakou tu wonderbra podprsenku nebo něco podobného.“

„Vždyť jsou vidět i moje ramínka,“ stěžovala si. To byla pravda. Tam, kde měla špagetové ramínko, které jí obepínalo krk, se táhla tenká bílá linka.

„No, budeš se muset opalovat bez toho pásku. To by mělo stačit,“ řekl Ríša.

„Nemám podprsenku,“ řekla.

„Tak dobře,“ řekl její strýc. „Myslím, že musíme jít nakupovat.“

O hodinu později už byli v nákupním centru v exkluzivním obchodě se spodním prádlem a mluvili s úžasně vypadající ženou, které bylo asi čtyřicet. Ríša jí vysvětloval: „Beru ji na společenský večírek a večerní šaty, které bude mít na sobě, nedovolují obyčejnou podprsenku, takže potřebuje takovou, jako jsou ty wonderbra.“

Linda dodala: „A jsem do těch šatů taky moc malá.“ Žena si Lindu hodnotícím pohledem prohlédla nahoru a dolů a Linda se začervenala: „Chci říct, že mám příliš malá prsa.“

„Miláčku, jestli jsi moc malá do šatů, které si umím představit, tak by ty šaty musely být ušité pro nějakou Amazonku.“ řekla prodavačka.

Ríša sebou trhl. Eva byla nadměrně obdařená v oblasti prsou. Měla 38D a Linda musela mít tak asi 36 C.

Žena se podívala na Ríšu: „Dobře, vy běžte domů a přineste ty šaty a já se tu zatím budu věnovat vaší přítelkyni.“

Ríša se začervenal při představě, že Lindu považuje za jeho přítelkyni, ale odešel. Všiml si, že ani Linda nic neříká. Když se vrátil je, byly Linda a Jana, jak se mu nyní představila, nejlepší kamarádky, a všude kolem byly rozvěšené kusy spodního prádla. Jana vstala, vzala si od něj šaty a podržela je, aby si je prohlédla. „Hm, to jsou krásné šaty. Myslím, že by se nám to mohlo podařit.“ Odvedla Lindu do zadní části obchodu, šaty si vzaly s sebou.

Ríša, který neměl nic jiného na práci, si začal prohlížet věci rozložené v obchodě. Když odcházel, ještě tam nebyly, takže je Jana zřejmě ukazovala Lindě. Podíval se na velikosti a ty odpovídaly zhruba tomu, co by podle něj Lindě sedělo. Pak si všiml, co jsou některé z nich zač, a péro mu začalo znovu tuhnout.

Bylo tam zlatavé body, které by se skvěle hodilo k Lindiným světle hnědým vlasům. Mělo to podprsenku s otvory v místě bradavek a s krajkou kolem těchto otvorů. Kalhotky, které které k tomu patřily, byly tak průsvitné, že je téměř nebylo vidět. Dolů to pokračovalo jen k horní části boků a spíš se to mělo schovat a odhalit podprsenku než zahřát. Každá žena, která by tohle nosila, jako by křičela: „Mrdej mě! Mrdej mě! Mrdej mě!", a nemusí říct jediné slovo.

Dále si prohlédl fialovou soupravu, kterou tvořila podprsenka, jež prsa přidržovala, ale vůbec je nezakrývala. A kalhotky, které k tomu patřily, byly bez rozkroku.

Bylo tam takových kousků víc, celkem asi šest nebo sedm, všechno vyrobené tak, aby to předvádělo ženské zboží a přimělo muže nastříkat si do kalhot. Jejich souhrnné poselství znělo: „Chci otěhotnět a potřebuju s tím pomoct, prosím.“ Než si to Ríša všechno prohlédl, měl ptáka tvrdého jako z ocele a koule napjaté a plné. Právě se chtěl posadit, aby skryl svou erekci, když ze zadní místnosti se závěsem vypochodovala Jana.

Zastavila se, zadívala se mu na kalhoty a pak se zasmála. „No, vidím tu důkaz, že jsem pro vašeho miláčka vybírala dobře.“

„Cože?“ zaskřehotal Ríša.

Jana se ušklíbla. „Jste sprostý dědek. S malou Lindou očividně vykrádáte kolébku, ale ona říká, že vás miluje, a vypadá to, že to myslí vážně. A kdo jsem já, abych namítala, že jste pro ni moc starý?“ Dotkla se jeho paže a ukázala na sedadlo. „Tady si sedněte, než se vám zatočí hlava a omdlíte. Linda je připravená.“ Zavolala ji jménem. Závěs se pohnul a jeho neteř vyšla ven. Bylo dobře, že seděl, protože jinak by určitě padl naznak.

Na šatech bylo provedeno něco, co je v oblasti prsou zmenšilo. Nyní se Lindina ňadra vyklenula ven a celá jejich polovina byla odhalená, téměř až k bradavkám. Zdálo se mu, že v místě, kde výstřih končí, vidí náznak čistě bílé kůže. Padly jí jako ulité. Zatočila se a on zalapal po dechu, na jejích zádech neviděl nic než opálenou hebkou kůži.

„Aaach... mhmhm..., gchgch...“ Ríša vydával velmi neobvyklé zvuky z toho, jak se snažil dýchat a současně říct Lindě, že je tím nejkrásnějším zjevením, jaké kdy v životě viděl.

„Myslím, že se mu to líbí,“ řekla Jana se smíchem. „A Lindo?“ Otázka přiměla Lindu, aby se přestala vrtět. „Ty věci, které jsi vybrala, prošly testem erekce na výbornou.“

Linda se začervenala a Ríša se bezradně díval z jedné ženy na druhou a snažil se pochopit, co se děje. Jana se chovala jako profesionální prodavačka a balila jejich nákupy. Když je skenovala, řekla mu: „Ty úpravy jsem udělala zadarmo, když jsem Lindu poznala. Je to opravdový miláček. Účtuju vám pouze materiál na podprsenku všitou do šatů. Ale na tom ostatním jsem si vydělala.“

Její povídání odvedlo Ríšovu pozornost od pohledu na konečný účet a Jana ochotně přijala jeho kreditní kartu. Pokračovala ve žvanění, dokud si od ní nevzal stvrzenku. Pak se k němu naklonila a zašeptala: „Jste velmi, velmi šťastný muž, že máte děvče, jako je Linda. A budete velmi, velmi šťastný muž i dneska večer.“

Cestou domů musel Ríša věnovat veškerou pozornost tomu, aby se udržel na silnici. Ohlížel se na Lindu, která se na něj občas usmála, ale jinak se chovala, jako by se vůbec nic zvláštního nestalo.

„Test erekce?“ pronesl Ríša rozpačitě.

Linda se usmála a pak zuřivě zrudla. „Jana říkala, že když muž ty věci vidí a dostane... erekci,“ při vyslovení toho slova se podívala z okna, „no, znamená to, že se mu to líbí.“

Jeli ještě chvíli. „A to jsi všechno vybrala ty?“ zeptal se Ríša.

„Hm, Jana mí pomáhala. Tím myslím, že mi dala pár otázek, to bylo všechno. Tak nějak jsem ji nechala věřit, že jsi můj... přítel. Promiň, ale potom mi ukázala pár věcí. Trochu jsme o nich mluvily. Tak nějak mi něco navrhla a mně se zdálo, že to jsou dobré návrhy. Chci říct, že jsem si myslela, že ty věci jsou hezké. Když jsem si je zkoušela, cítila jsem se v nich tak... nevím... zvláštně. Víš?“

Ríša to nevěděl. Ale pokud jí rozuměl, Linda právě řekla, že ty věci, které viděl, si buď vybrala sama nebo se s Janou dohodla, že by bylo dobré, aby je vlastnila. Při pouhém pomyšlení na Lindu v byť jen jednom z těch kousků mu pták v kalhotách ronil krém. A ona říkala, že si je vyzkoušela všechny. Pokud se chtěl dostat domů se suchými kalhotami, musel udělat něco drastického.

Po zbytek jízdy si v duchu opakoval derivace a integrály.

Domů se dostal suchý.

Řekl Lindě, aby šla dovnitř, že přijde za chvíli. Neodvážil se vystoupit z auta tak, jak byl. Určitě by to viděla. Pár minut se potloukal v garáži, cvičil jógový dech a snažil se uvolnit. Nakonec jeho čurák povolil a zůstal tvrdý jen napůl.

Když vešel dovnitř, ucítil vůni vaření. Začala bez něj. Vešel do kuchyně a uviděl všude poházené mísy a ingredience. „Dneska jsou lasagne,“ řekla vesele a začala mu vysvětlovat, jak se dělají. Při jídle si povídali a on pomáhal uklízet.

Po večeři si sedl k televizi, ale Linda řekla, že si jde „hrát s novým oblečením“. Všechno se mu rychle vrátilo – jeho představa, jak má na sobě to zlatavé body, s růžovými bradavkami vystrčenými skrz ty dírky a žadonícími o cucání. V duchu viděl její načervenalou meruňku prosvítající z těch neviditelných kalhotek. Představoval si, jak se na něj dívá, jak mu chce... chce mu to dovolit.

Během několika vteřin byl tvrdý jako skála. Televizní seriál byl zapomenut, vstal a odešel do své ložnice. V hlavě měl pořád stejný obrázek, chtěl, aby to trvalo, tahle krásná fantazie, hladil si ztuhlého ptáka a schválně se několikrát přiblížil k vyvrcholení a zas ho oddálil, než s tichým zasténáním vyprázdnil své koule na ručník; tentokrát se ujistil, že to tam všechno skončilo ve velké louži. Usnul v tom růžovém dosvitu dobrého stříkání a spal už docela tvrdě, když Linda otevřela dveře a přišla si pro pusu na dobrou noc.

Zajíkla se, když uviděla nahého strýce ležet na posteli. Jednu nohu měl nataženou a druhou pokrčenou, ruce podél těla. Lehce chrápal. Vedle něj na posteli mu u boku ležel pomačkaný ručník. Zadívala se na jeho penis, tmavý vrásčitý párek ležící stranou v hnízdě hnědých chlupů. Ukazoval na ni.

Nemohla si odepřít se na ten skutečný dospělý penis zblízka podívat. Byla celá nažhavená od té chvíle, co jí večer předtím tu svou tvrdou věc přitiskl do rozkroku. Napřed to ucítila a pak, když ustoupil, uviděla ten stan. Bylo to mnohem větší, než si myslela, že by to mohlo být. Teď ho měla přímo před sebou. Po špičkách došla až těsně k posteli a sehnula se. Ucítila něco pižmového... mužského.

Oči jí padly na ten ručník a tam, v jednom rohu, byla loužička něčeho, co vypadalo hodně jako pudink. Bylo to husté a bílé. Zachvěla se, když si uvědomila, co to musí být. O masturbaci věděla, aspoň teoreticky. Často se sama hladila ve sprše a někdy i v posteli, když byla příliš vzrušená na to, aby usnula. Takže ta bílá hmota musela pocházet... z jeho penisu.

Jana jí říkala, že byl v tom krámu tvrdý, když viděl ty věci, které si vybrala. Do té doby si je zkoušela jen pro zábavu, ale když zjistila, že strýčkovi způsobují erekci, rozhodla se, že je chce. Z nějakého důvodu je chtěla nosit. Kvůli němu.

Zachvěla se a zadívala se na jeho penis. Nevypadal příliš působivě. Byl jen asi osm, možná deset centimetrů dlouhý a po obvodu asi tak velký jako tlustší mrkev. Byla na něm kůže, která skoro úplně zakrývala hlavičku, až na mrňavé kolečko pod ní. V tom místě byla na samém konci malá štěrbinka. A z té štěrbinky vytékalo trochu té mléčně vypadající hmoty, která se zachytila kolem zprohýbaného okraje svraštělé kůže kolem. Vzpomněla si na hodiny zdravovědy. Předkožka! Tak se říká té kukle, která zakrývá špičku. U základny celé té podivné věci byl kulatý váček, o kterém věděla, že obsahuje jeho koule. I ten byl scvrklý a vypadal téměř ochable. Ale z vnitřku toho pytle pocházela ta loužička na ručníku.

Vzpomněla si na to, co jí Anita Tomková řekla jednou v noci, když u nich spala. Anita se jí pochlubila, že ho svému příteli vykouřila a on se jí vystříkal do pusy.

Linda se zděsila a vypískla: „Fuj!“, ale Anita přísahala, že to chutná skoro sladce a vůbec to není hnusné. A tam, přímo před sebou, měla trochu toho záhadného spermatu. Jedním prstem se loužičky dotkla.

Bylo to studené.

Když prst zvedla, měla na něm přilepenou malou kuličku, ze které se vytahoval provázek a přetrhl se, až když prst oddálila na nějakých patnáct centimetrů. Ten provázek jí ulpěl na prstu a visel z něj asi pět centimetrů dolů.

Musela to zkusit.

Otevřela pusu a zvedla ruku. Pak si ten provázek spustila do otevřených úst. Zavřela oči, když jí procházel před nimi. Dopadl jí na jazyk a ona sevřela kolem prstu rty a vytáhla ho ven.

Sperma zůstalo uvnitř.

Nemohla se rozhodnout, co dál. Má toho nechat a vyplivnout to? Nechtěla to spolknout. Události ji však předběhly a ústa se jí naplnila slinami.

Nakonec si to dovolila ochutnat. Hmm. Vlastně nic moc. Asi pižmová chuť, jako ta vůně. Ale nebylo to špatné. Strýček Ríša se převalil a ona vyběhla ze dveří k smrti vyděšená, že se probudí a zjistí, že se dívá na jeho nahé tělo. Běžela do svého pokoje, zavřela dveře a skočila do postele.

Byla rozrušená. Nemohla usnout. Věděla, co s tím má dělat. Použila stejný prst, co si namočila do spermatu.

Druhý den ráno se Linda tvářila, jako by se nic nestalo, ale když políbila strýce na rozloučenou, šel si něco vyřídit, cítila vzrušení. Byla opravdu nadšená, že s ním může jít na večírek. Byla to její první dospělá zábava. Měla v plánu vypadat dospěle. Většinu dne strávila péčí o svou pleť a úpravou vlasů. Udělala si nehty, a dokonce si nalakovala i nehty na nohou, jako to dělala její matka. Pak si vyndala šaty, vyžehlila je a ujistila se, že je všechno dokonalé.

Líbil se jí ten pocit, když jí obepínaly nahá ňadra. Z důvodů, které si nedokázala vysvětlit, se rozhodla vzít si ty fialové kalhotky, které jí vybrala Jana... ty rozpustilé... s dírou mezi nohama. Jen při pomyšlení na to, že je má na sobě, se zachvěla.

Ríša zavolal Lindě kolem třetí odpoledne, aby jí připomněl, že se ten večer koná ta akce. Řekla mu, že bude připravena včas, ale že ji nesmí vidět dřív než těsně před odchodem. Domů se vrátil v pět, osprchoval se a oblékl si smoking. Když byl připraven k odchodu, zaklepal na její dveře. „Hned jsem dole,“ křikla a on sešel dolů, aby počkal u dveří.

Zaslechl zvuky shora a vzhlédl. Okamžitě věděl, že je v háji.

Byla nádherná a vypadala tak na čtyřiadvacet, místo na sedmnáct, což, jak věděl, jí doopravdy bylo. Šaty jí teď padly jako ulité. Zatočila se před ním. Jana udělala víc než jen úpravu poprsí. Zadní díl byl vybraný skoro až k zadečku. Celá opálená záda měla holá. Byla to jedna z těch věcí, kvůli kterým si člověk může myslet, že jí šaty vpředu každou chvíli spadnou. Díky tmavě modré barvě šatů téměř přehlédl pásek těch fialových kalhotek, byl ve spodní části zad sotva viditelný. „Jak vypadám?“ zeptala se jako malá holčička.

„Miláčku, cestou budu muset zastavit a koupit si zbraň. Jinak po tobě půjdou všichni muži z okolí,“ řekl.

Zhoupla se v kolenou a znovu se zatočila. Šaty se ještě trochu usadily a fialové kalhotky teď byly vidět víc.

„Hm... vzadu jsou ty šaty trochu nízko,“ řekl.

„Má to být trochu frivolní,“ namítla.

„Ano, ale takhle vidím, jakou barvu mají tvoje kalhotky.“ Snažil se neusmívat, když našpulila pusu. Zrudla a odběhla do koupelny. Za půl minuty byla zpátky.

Otočila se k němu zády. „Je to lepší?“ řekla.

Teď už byl vidět začátek úžlabí jejího zadku. Podíval se pozorněji. Nějak si je zastrčila dolů. Už je neviděl. Ale rozhodně ho bavilo se o to pokoušet.

„Mnohem lepší,“ řekl a natáhl ruku. Otočila se a svou štíhlou rukou si zakryla úsměv. Dívala se mu do klína. Když se podíval dolů, viděl stejný stan, na který se dívala ona. „Myslím, že jsi prošla testem erekce,“ řekl zničeně. Nebyla pohoršená, jak si myslel, že bude. Jen se zachichotala a vzala ho za ruku.

„Nebude to tak vypadat celou noc, že ne?“ řekla jeho neteř.

„Doufám, že ne,“ zabrumlal si pod nos.

Oba se na večírku skvěle bavili. Ríša byl pyšný, když se ostatní muži na večírku závistivě dívali na jeho partnerku. Všechny přesvědčila, že jí je nejméně pětadvacet a ženy ji nenáviděly. Několik mužů ji požádalo o tanec, ale ona je slušně odmítla s tím, že předtím ranila jeho city a slíbila mu, že mu to vynahradí tak, že ten večer bude tančit jen s ním.

A tančili. Nemohl uvěřit, jak jí šaty přiléhají k tělu, když tancovala na rokenrolové melodie. A při pomalých tancích si ji držel u sebe. Tulila se k němu a objímala ho. Několikrát se přistihl, že jeho ruce kloužou nahoru a dolů po jejích nahých zádech a jeho erekce se jí zřetelně zarývá do břicha. Dvakrát se jí omluvil, ale ona pokaždé řekla: „Nemluv... jenom se mnou tancuj.“

Téměř to měl pod kontrolou, až se při jednom pomalém tanci nechal unést hudbou a sklouzl rukama dolů víc, než měl. Zanořil se jí pod zadní část šatů a zjistil, že drží dvě pevné nahé půlky. Ty kalhotky si níž nezastrčila. Sundala si je!

„Strejdo!“ zašeptala mu do hrudi. Odtrhl ruce, ale pocit z jejího těla mu v hlavě zůstal. Její ruce mu stiskly zadek a ona se zahihňala, když ji jeho erekce znovu dloubla. „Jsem unavená,“ řekla tiše. „Můžeme už jít domů?“

Cestou domů spolu nemluvili. On si byl jistý, že se jí hnusí, že ho tak bezostyšně vzrušuje. Ona za sebe se ale skvěle bavila, a právě přemýšlela o tom, jak to bylo hezké. Došli domů a on si sundal kravatu. „Lindo, chci se ti omluvit...“

Otočila se a zvedla ruku dlaní k němu: „Ani slovo!“ okřikla ho.

„Ale...“

„Ani slovo!“ zatvářila se přísně. Došla k rádiu v knihovně a začala si s ním hrát. Ozvala se tichá hudba a ona se k němu vrátila. „Zatancuj si se mnou,“ řekla. „Poslední tanec. Dokonalý konec dokonalé noci.“

Překvapeně a s úlevou ji znovu vzal do náruče. Pohupovali se a jeho ruce opět spočinuly na jejích nahých zádech. Nemohl si pomoci. Jeho ruce sjížděly níž… níž… níž. Její ruce ho napodobily a skončily na jeho zadku, přitáhla si s nimi jeho bedra ke svým. Jeho ruce vklouzly do šatů. Půlky měla horké... měkké... pevné. Udělala: „Hmmm...“ Pak ho odstrčila a řekla: „Radši se půjdu připravit do postele.“ Políbila ho na tvář a utíkala chodbou do svého pokoje.

Ríša tam stál, rozbolavělý potřebou. Nebylo možné, aby to dnes v noci vydržel. Brzy mu vybouchne špunt, a to nejspíš dvakrát, než se mu podaří usnout. Byla tak slaďounká. Došel ke dveřím svého pokoje a chystal se vejít dovnitř, když Linda vystrčila hlavu ze svých mírně pootevřených dveří. „Strejdo?“ zeptala se.

„Ano, zlatíčko?“ zastavil se u dveří.

„Nedělej nic, dokud ti nepřijdu dát pusu na dobrou noc.“ A zatáhla hlavu zpátky do svého pokoje.

Co to mělo znamenat? Nechtěl být přistižen, jak mu v kalhotách od smokingu stojí, a tak se vysvlékl z toho opičího obleku a hodil ho do kouta. Navlékl si sportovní šortky a vlezl si do postele. Položil si prut podél břicha, přetáhl přes něj přikrývku a trochu ji zvlnil, aby skryl svou touhu. Přál si, aby si pospíšila. Strašně se potřeboval vyhonit.

Přemýšlel, jestli by třeba nemohl vysypat aspoň jednu dávku ještě než přijde, když vtom se otevřely dveře a jeho neteř vstoupila.

Měla na sobě to zlatavé body.

„Koupil jsi mi novou róbu na noc,“ řekla důstojně. „Chtěla jsem, abys ji viděl. Vypadá to dobře?“

Civěl na ni, čelist mu spadla. Byla stále nalíčená a vlasy pořád vyčesané nahoru. Zvedla ruce, vytáhla několik sponek a vlasy jí spadly kolem ramen. Její bradavky vypadaly ztuhlé a naběhlé. Byly tmavé, téměř rudé. Vlastně měly přesně stejný odstín jako její rtěnka.

Udělala krok směrem k němu. „Strejdo?“

Díval se, jak se k němu přibližuje. Pak stála přímo vedle postele. Pomalu k němu natáhla ruku. Uchopila přikrývku a mírně ji nadzvedla. Stáhla ji dolů, čímž odhalila jeho šortky, odhalila ten stan na nich, odhalila ho jako úchyla, kterým byl.

Oddychla si. „Díky bohu,“ řekla.

Ríša se na ni zmateně podíval. Její oči vypadaly zamlženě. Velmi pomalu si stáhla kabátek z ramen a nechala ho spadnout na zem. Pak, zatímco ji omámeně pozoroval, uchopila pásek jeho šortek a začala je stahovat dolů. Reflexivně zvedl boky a ona vydala tichý zvuk, když se jí před očima objevil jeho rozbouřený penis. Pokračovala, dokud šortky nebyly úplně dole. Beze slova mu roztáhla nohy od sebe.

Rukou mu zvedla koule, jako by je vážila. Pak se její prsty, lehké jako hedvábí, svezly po jeho obnažené erekci. Teď už mu neležel na břiše. Zvedal se snad do úhlu třiceti stupňů. Jedním prstem jemně sklouzla po špičce a pak si ho zvedla před oči. Byla na něm kapka krému – preejakulát. Užasle sledoval, jak si ten prst strčila do úst a tu lesklou kapku z něj olízla.

Podívala se mu do očí. „Bála jsem se, že to nebude tvrdé... že pro tebe nebudu dost... přitažlivá.“ Vylezla si na postel a rozkročila se nad jeho nohou. S roztaženýma nohama jí viděl přímo skrz průsvitné kalhotky. To, co viděl, byly pysky její kundy.

Nic jiného.

Jen nahá, holá kunda.

Pak mu výhled zakryl pár naběhlých bradavek, které vystupovaly z otvorů v krajkové podprsence. „Ale ty mě přece považuješ za přitažlivou... nebo ne, strýčku Ríšo?“ řekla a jednu jahůdku z té nádherné dvojice mu přitiskla na rty.

Přirozeně otevřel ústa. A pak hodoval, zatímco ona kvílela a svíjela se, mňoukala a kňučela, jak je jí příjemné, že ji saje, a jak by radši neměl přestávat.

Ríšu ovládl zvířecí chtíč. Nedokázal by říct, jak to udělal, ale najednou se ocitl na své neteři, mezi jejíma široce roztaženýma nohama, z jednoho kotníku jí visely ty průsvitné zlaté kalhotky.

Nepamatoval si, že by to udělal, ale jeho péro bylo zabořené v její pubertální kundičce. Nemohl si vzpomenout, jestli byla panna, nebo ne, ani jestli jí to bolelo, nebo ne. Všechny jeho smysly byly zaměřené pouze na ten pocit horké, mokré kundy ovinuté kolem jeho péra, na ten pocit přirážení do ní, přenádherné a nejdražší, a na její pubertální hlas, který při tom kvílel rozkoší.

A pak, dřív než si to uvědomil, a dlouho potom, co měl správně myslet na to, že má svého nahého ptáka v její nechráněné kundě, vystříkl dlouhé, tlusté provazy lepkavého bílého spermatu hluboko do jejího břicha. Jeho penis dál a dál stříkal a jeho mozek mezitím plul někde v oblacích.

Nevěděl o tom, ale při tom divokém páření se svou neteří ji dotáhl k pěti nebo šesti orgasmům, a zanechal po sobě jen tiše hekající zvadlou hromádku dobře omrdané holčiny.

***

Linda se probudila. Byla tma. Stále se cítila vyčerpaná a ve vzduchu byla cítit vůně, kterou neznala. Byl to pach sexu a voněl dobře. Spíš vnímala, než cítila strýcovo tělo, které leželo v posteli s ní. Do mysli se jí postupně vracely vzpomínky a když si začala uvědomovat, co se stalo, byla ohromená.

Plánovala, že se něco stane, ale nebyla připravená na intenzitu toho všeho. V bedrech cítila nějakou vzdálenou bolest a namožené svaly, jako by dělala příliš mnoho sedů a lehů nebo tak něco. Sjela si rukou po nahém břiše až k místu, kde si oholila všechny chloupky. Bylo pořád měkké. A vlhké. A slizké.

Ve tmě se usmívala, když se rozpomínala, jak byl nemyslící a neopatrný, dokud neztuhl a nezavrčel při tom. Jeho penis, ten stejný scvrklý kus klobásy, měla hluboko v sobě. Jenže už nebyl scvrklý. Proměnil se v něco dvacet centimetrů dlouhého a tvrdého jako kámen a zároveň měkkého jako dětská prdelka. Pak jen trochu zatlačil, jako by se ho do ní snažil dostat ještě hlouběji, a on mu nabobtnal. A potom už... teplo... a vlhko... výtrysky mokrého tepla, které cítila ve svém nitru. Okamžitě poznala, že je to jeho semeno, které do ní proudí.

Ve skutečnosti nechtěla přijít o panenství. Tedy alespoň ne tuhle noc. Ale jakmile ta bolest pominula a v klíně se jí začal projevovat ten úžasný, všemocný pocit, všechno ostatní zmizelo. V tu chvíli přesně věděla, že tuhle báječnou věc v sobě chce mít znovu a znovu a znovu. A to bylo ještě před jejím prvním skutečným orgasmem. Znovu se usmála a znovu usnula.

Opět se probudila a už se rozednívalo. Chtělo se jí čurat, a tak vyklouzla z postele, aniž by Ríšu vzbudila. Pak se rychle osprchovala a oblékla si župan. Zrovna dodělávala tousty, klobásu a vajíčka, když do kuchyně vrazil strýc, sám čerstvě vylezlý ze sprchy. Vypadal, jako by ho něco trápilo.

„Lindo!“ vzdychl. „Už jsem se bál, že budeš pryč.“ Zhroutil se na židli, hlavu v dlaních.

Zkřížila si ruce pod prsy. Poznala vinu, když ji viděla. Necítila se provinile a nechtěla, aby se tak cítil ani on. „Jediné, kvůli čemu dnes musím jít ven, jsou špagety. Na oběd jich nemáme dost.“

Ríša zmateně vzhlédl. „Ale po tom, co jsem udělal...“

Linda k němu přistoupila, přitlačila ho k opěradlu židle a přehodila mu nohu přes klín. Přitom se jí župan rozevřel a bylo zřejmé, že je pod ním nahá. Posadila se čelem k němu a snažila se nekroutit.

„Pokud chci, aby něco prošlo testem erekce, nevyžaduje to, aby někdo měl... erekci?“ řekla.

Pak ho políbila.

Nebyl to dlouhý vášnivý polibek s jazykem. Byl to jen polibek ženy, která muže miluje a chce, aby to věděl. Když skončila, měl kulaté oči a ve tváři naději. „A teď si sněz snídani, než vystydne. Potřebuješ se dobře nasnídat, abys zvládl zbytek dne.“ Sklouzla mu z klína a podala mu talíř. Zatímco jedl, vydala se ke dveřím. „Musím se obléknout. Chci dnes něco udělat.“

„Ale já myslel, že jsi říkala...“ Ríša to nechal odeznít, když uslyšel, jak její nohy kráčejí po vrzajících prknech na chodbě. Nemyslel si, že by někdy pochopil ženy.

Vzpomněl si na předchozí noc. Vracely se mu z ní střípky. Stále zkoumal v paměti, jestli se na tváři své krásné neteře neviděl výraz zděšení nebo ublížení, ale díkybohu tam nebyly. Vzpomínal si jen na její paže, které si ho přitahovaly blíž, na její boky, které do něj narážely, a na její vrnění v extázi, když se převalovala z jednoho orgasmu do druhého.

Cítil, jak mu při té vzpomínce znovu tuhne prut.

Musel se ovládat. To, co se stalo, byla náhoda. Zřejmě mu odpustila. Teď to nesmí pokazit. Slyšel, jak se vrací ze schodů. „Už jsi skončil?“ zazněla její vzdálená otázka.

„Právě teď,“ zakřičel na ni.

„Dobře,“ uslyšel ji, když prošla dveřmi. „Potřebuji tvůj názor na další oblečení.“

Otočil se. Tentokrát to bylo to fialové. S kalhotkami bez rozkroku. Podíval se jí na obličej.

Usmívala se. „Neřekla bych, že už doopravdy jsem těhotná,“ řekla tiše. „Myslíš, že by sis dnes našel čas, abys mi s tím pomohl?“

Pomohl jí.

Pomáhal jí v kuchyni, kde se posadila na kuchyňskou linku a nohy si opřela o jeho ramena, zatímco jí do její mlaďounké píči vpravil první dávku semene.

Pomáhal jí v ložnici, kde na něm jezdila a ječela jako nějaká kovbojka, dokud jí neomyl lůno svým hustým ejakulátem.

Pomáhal jí v koupelně, ve sprše, když ji přitiskl ke zdi a vlil jí do kundy další hrnek svého lepkavého spermatu.

Udělali pauzu, jedli a mluvili o nepodstatných věcech, dokud jeho penis neoznámil, že je zase připravený se do toho dát. Radostně se učila, jak na muži provozovat úžasný orální sex, aby mu ztvrdl tak, jak jen to je možné, než před ním roztáhne nohy a přivítá ve svém vnitřním tajném místě další dávku jeho incestní šťávy s dětičkami.

Ve skutečnosti jí pomáhal po zbytek léta a koncem srpna už bylo jasné, že Linda dělá to, k čemu jsou ženy stvořeny – nosí dítě. Milovala tuhle konkrétní buchtu v téhle konkrétní troubě, protože milovala jejího otce. Nebyla si jistá, jak to všechno vyřeší se svými rodiči, ale než se oni vrátí domů, dítě už bude na světě a bude mu několik měsíců. To už bude trochu pozdě na to ‚něco s tím udělat‘.

„A kdo ví?“ pomyslela si, když si jemně třela mírně zvětšené břicho. „Třeba do té doby bude na cestě další.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nevěra jako lék

  7. 9. 2009Ela

Pepu jsme poznala na diskotéce, kde slavil své 30té narozeniny a jak se říká, zamilovala jsem se na první pohled. On sice o mne nejevil moc zájem, ale když mu všichni u stolu gratulovali, přidala jsem se i já. A pusu nedostanu ? zeptal se a já mu dala takovou malou kamarádskou. On mne však přitiskl ke svému svalnatému tělu a přisál se na mé rty že jsem z toho ztrácela dech. Byl to totiž můj první polibek...  celá povídka...
Kategorie: teen, Teen, První sex, Šukačky, Mix

Chorvatsko naostro

  2. 8. 2017Neznámý autor

U moře v Chorvatsku bylo nádherně, sluníčko svítilo a teplo bylo jako v peci. Manžel mě stále přemlouval, že když jsme na dovolené, ať si nevezmu pod letní šaty žádné kalhotky, prý že je teplo, tak ať si jí provětrám. Ale bylo na něm vidět, že ho vzrušuje představa mé pečlivě vyholené kundičky jen pod tenkou bavlnou na veřejnosti. Stále jsem odolávala, ale on věděl jak na mně. Zašli jsme k večeru na...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Mix, Šukačky, Orál, Anál

Na koleji

  29. 10. 2009Janina

Když jsme přišla na kolej z naší malé vesnice, byla jsem vyjukaná jako zajíc. Pokoj jsem sdílela s Anetou, která sice byla také z vesnice, ale byla průbojná, stále veselá a kamarádská, zatím co já byla plachá, stále zadumaná a třesoucí se, zda studium zvládnu. Když asi po týdnu přivedla Aneta na pokoj 3 kluky z vyšších ročníků a každý držel v ruce flašku šampaňského třásla jsem se strachy, aby nás...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, První sex, Teen, Orál, Anál

Konec devítky III.

  19. 9. 2020skálinka

Pondělní dopoledne ve škole byla zase nuda. Vylepšila jeje esemeska od Kristýnina táty, že nás zve na malý oběd s několika známými. Zdrhly jsme z poslední hodiny, skočily se domů převlíct a ve stanovenou dobu jsme vcházely do podnikového zařízení, kde se konala různá setkání, konference a rauty. Byl to bývalý komplex nějakého rekreačního střediska kousek za městem. Kristýnin táta byl v salonku s dvěma...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, První sex, Teen, Mix