Erotické povídky

Viki prodává své tělo na charitu

„Po prvé! Po druhé! Prodána Alanovi za sedmnáct tisíc korun!“ vyvolával licitátor.

„Gratulujeme Viki. Právě jsi pro naši aukci nastavila nový rekord. Včetně prodeje svého oblečení jsi právě zajistila dvacet dva tisíc pět set korun pro charitu zdejšího Údolního klubu.“

„Dámy a pánové, tím končí prodej pro tento měsíc. Nezapomeňte, že příští měsíc přidáme něco nového. Vedle čtyř manželek, které jako obvykle do aukce nabídnou své služby, budeme nabízet také služby jednoho z manželů. Bude to poprvé a víme, že mnohé z přítomných žen se chystají této příležitosti využít.

Muži, budete mít obrovskou šanci koupit své manželce něco velice speciálního, k jejím narozeninám nebo k vašemu výročí. Bude-li dostatečný zájem, plánujeme udělat z toho pravidelnou součást našich měsíčních prodejů. Za pár minut, doufám, sestavíme rozvrh a budeme mít představu, kdo z kluků a holek se příští měsíc objeví v nabídce.“

Zdálo se, že během projevu dražebníka se na Viki Holmanové, zrzce, objevil ještě další odstín červeně, možná i dva. Protože celou tu dobu stála na podiu úplně nahá, mohlo veškeré publikum vidět, jak se jí červeň rozlévá všude po těle.

Úplně nahá byla od okamžiku, kdy jí asi o deset minut dříve Jakub stáhl kalhotky, poté, co za to privilegium zaplatil dva tisíce korun. A těsně před ním zaplatil Dan patnáct set za výsadu sundat jí podprsenku a David tisíc za odebrání podvazkového pásu a punčoch. A Don ještě před ním taky dal tisíc za svléknutí jejích šatů.

Říkal jsem jí, že si myslím, že by ti muži mohli zaplatit pár stovek navíc za právo pohrát si s její oholenou pičkou. Naše sousedka Janina se zmínila, že předtím ještě žádná žena dražená na těchto aukcích vyholená nebyla.

Když Viki sestupovala z podia, Don jí vrátil její šaty a ona do nich rychle vklouzla. Její ostatní oblečení si ponechají ti, co přihodili nejvíc. Ji aspoň po cestě domů nezavřou.

Zapínala si šaty a já k ní přistoupil, objal jsem ji a políbil. „Blahopřeju, zlatíčko. Já věděl, že tu budeš velký hit. Jsem na tebe velice hrdý, a vsadil bych se, že jsem skoro stejně nažhavený jako ty.“

„Ach, Berte, jsem fakt ráda, že už je po všem. Byla jsem tak nervózní. Byla jsem si jistá, že na mě nikdo přihazovat nebude. To by bylo tak trapné. Ale máš pravdu, jsem hrozně nažhavená. Je to vidět?“

„Ano, zlatíčko, je.“

„Nebylo by to tak zlé, kdyby na mě byl Jakub nesahal, když mi sundával kalhotky. Ten hajzl! Měl by za to zaplatit něco navíc,“ řekla Viki znechuceně. „Stejně je dobře, že na sobě nemám žádné kalhotky. Právě teď jsem tak mokrá, že bych je stejně jenom promočila. Nejspíš budu mít i pěkně mokrý flek na sukni.“

V tu chvíli k nim přistoupil Alan Spáčil, který ji v aukci vydražil. „Viki, zavolám ti zítra a domluvíme si naše setkání, jestli souhlasíš.“

„Dobře Alane, budeme celý den doma,“ odpověděla Viki.

Naši konverzaci s Alanem přerušil dražebník. „Nejdřív ze všeho, dámy a pánové, výbor klubu spolu se mnou s potěšením oznamujeme, že díky Heleně Spáčilové, Gitě Vyletové, Jiřině Cihlářové a Viki Holmanové jsme dnes večer vybrali šedesát osm tisíc čtyři sta padesát korun. Také chceme, abyste všichni věděli, že Janina Tomanová, Heda Římanová, Blanka Matasová, Bára Dvorská a Jindra Hájek budou na prodej příští měsíc.“

Byl jsem rád, že se na seznam dostalo Blančino jméno. Moc dobře jsem ji neznal, ale věděl jsem, že je to jedna z nejhezčích žen v klubu. Budu si muset dát nějaké korunky stranou, aby mi tahle nabídka neutekla.

* *

Myslím, že bych měl vysvětlit, co je ten pravidelný prodej v Údolním klubu vlastně zač. Začalo to úplně nevinně asi před dvěma lety, když se pár žen v naší čtvrti dalo dohromady a založilo místní klub.

Mluvilo se napřed o typickém zahrádkářském sdružení, jenže se ukázalo, že dost z nich se o zahradničení nezajímá. Širší společný zájem našly v různých pracích pro charitu.

Ve skupně mladých žen pak vznikl nápad, že k získání nějakých finančních prostředků do fondu pro charitu zorganizují „aukci otrokyň“. Ženy nabídnou samy sebe a za nejvyšší nabídku budou dělat různé domácí práce jako je úklid v domě, mytí oken, hlídání dětí a podobně.

Za svůj cíl si stanovily vybrat v první takové aukci dvacet tisíc korun, počítaly, že každá z třiceti žen by k tomu potřebovala za své služby vydělat něco kolem sedmi set.

Naneštěstí kvůli nějakým absencím a bídné publicitě zjistily po ukončení prodeje, že se jim podařilo získat jen patnáct tisíc. Dražebník na ten deficit upozornil a navrhl, že pokud by někteří kupci od svých otrokyň požadovali něco navíc, mohli by si za takové dodatečné práce domluvit individuální příplatky přímo s nimi.

Dušan Ehrlich, vdovec žijící v Údolí, využil dražby a koupil si služby Gity Vyletové, aby mu pořádně uklidila.

Všichni si myslí, že si Dušan koupil Gitu, protože se o ní vědělo, že ráda flirtuje a předvádí se. Stalo se mnohokrát, že se Gita sousedům ukazovala v oblečení, které z jejího urostlého těla víc ukazovalo, než zahalovalo.

Ten den, kdy u něj Gita pracovala, bylo obzvlášť horko, takže měla na sobě jen top uvázaný za krkem a hodně krátké šortky. Nikdo neví jistě, jak se věci seběhly, ale podle Gitiny verze ji Dušan při práci chvíli pozoroval a potom jí nabídl, že pokud u něj bude pracovat nahoře bez, on pomůže klubu vylepšit čísla.

Gita s tím souhlasila a později, když přihodil ještě tisícovku, se uvolila pracovat úplně nahá.

Její nahota způsobila, že oba ztratili veškeré zbývající zábrany, a než den skončil, Gita Dušana vykouřila a pak ho nechala, aby ji šukal, za to, že dorovná celou chybějící částku.

Dušan byl s obchodem tak spokojený, že dokonce zaplatil ještě tisíc extra. Rovněž ochotně souhlasil, že o celé záležitosti nebude s nikým mluvit a zachová ji v tajnosti.

Gita byla svou zdatností při získávání finančních příspěvků velice potěšena, a dokonce se s tím po návratu domů pochlubila manželovi Jiřímu. Nenapadlo ji, že pro ni může být těžké tu nečekanou nadílku peněz vysvětlit, a když manžel přitlačil a trval na odpovědi, přiznala se mu.

Bylo by to u nich mohlo vést k velkým problémům, ale soudilo se, že ani Jiří nemá čisté svědomí, protože šuká svou hezkou novou sekretářku. Nějak ta věc v domácnosti Vyletových sama od sebe vyšuměla.

Gita ovšem nepřišla ani na to, jak by ty extra peníze od Dušana měla vysvětlit kamarádkám v klubu. Nakonec se rozhodla svěřit Janině Tomanové, své sousedce a nejlepší přítelkyni.

V sousedství už roky kolovaly pověsti o tom, že Janina rozdává speciální tipy, na řidiče rozvážejícího pizzu, na instalatéra, na roznašeče letáků a jiné chlápky, kteří náhodou přijdou ke dveřím u Tomanových.

Janina přijala ty zprávy s velkým zájmem a brzy je předala i klubovému výboru. Jeho členky o tom chvíli přemýšlely a pak svolaly zvláštní schůzku.

„Dámy, mám nové zajímavé zprávy,“ začala Denisa Dlouhá, předsedkyně. „Především jsem ráda, že vám můžu oznámit, že jsme svého původního cíle dosáhly, a dokonce ho o tisíc korun překročily.“ Mezi přítomnými to nadšeně zašumělo a padlo pár otázek, jak to, že se to tak nečekaně podařilo, potom Denisa pokračovala: „A musím vám také říct, že jak už jsme všechny slyšely dříve, sex prodává.“ V místnosti zavládlo ticho.

„Co tím vlastě chceš říct,“ zeptala se Soňa Hájková. „Nic takového určitě nikdo nedělá!“

„Obávám se, že ano,“ vmísila se do toho Janina. „Gita vám všem řekne, co se stalo.“

Gita nepřišla připravená na to, že bude o šťavnatých detailech svého dovádění s Dušanem vyprávět takhle veřejně, jenže teď neměla na vybranou.

„Dobře, tak tedy, Dušan Ehrlich mně zvlášť zaplatil za jisté speciální věci, které jsem pro něj dělala,“ řekla nakonec po malém zadrhnutí, při němž se snažila přijít na to, jak má svůj příběh vyprávět.

„Ach, díky bohu,“ zamumlala Sofie, „já už se bála, že v tom je namočený Jindra.“ Jindra, její manžel, si koupil služby Janiny. Už před tím ty dva podezírala, a tyhle novinky její obavy jen zesílily.

„Ne, Sofie. Nebyl to Jindra … ale ne, že by to nezkusil. Udělal mi návrh, ale mě by ani nenapadlo něco takového udělat,“ ospravedlňovala se Janina.

„No jo,“ odsekla Sofie, „mně Kamil taky udělal návrh, ale já jsem ho nebrala vážně.“ To se vztahovalo na manžela Denisy.

Rozproudila se velice upřímná debata a brzy bylo všem zřejmé, že většina prodaných obdržela návrhy na ‚další služby‘, které po nich jejich kupci chtěli. Některé z nich, jako třeba ten od Jiřího, manžela Gity, byly docela přímé a šly rovnou k věci, avšak žádná z žen nepřipustila, že by takové žádosti vyhověla. Na druhou stranu se však zdálo, že žádnou z těch žen to nikterak nepohoršilo ani nezarmoutilo.

„Dámy, jediný závěr, který z toho dokážu vyvodit, je to, co jsem řekla předtím. Sex prodává,“ zopakovala předsedkyně Denisa. „Chci poděkovat Gitě za to, že v této věci prolomila ledy. Myslím, že je teď zcela jasné, jak opravdu můžeme vydělat nějaké peníze.“

Asi hodinu, nebo tak nějak, probíhala ohnivá diskuse a potom klub odsouhlasil, že změní povahu „aukce otrokyň“. Bylo naplánováno, že další prodej se uskuteční za tři měsíce a zveřejnilo se, že ohledně služeb, které kupci smějí požadovat, neexistují žádná omezení. Nikdy se veřejně nepotvrdilo, že to může zahrnovat i sex, ale každý o tom věděl.

Deset původních žen klub opustilo, buď kvůli této změně nebo proto, že se odstěhovaly. Ale zase patnáct nových dušiček (včetně Viki a mě) se přidalo.

Čtyři z těch, které odešly, se už zase vrátily. Hádám, že měly problémy, které si musely napřed vyřídit doma, a teprve potom se odvážily zkusit něco tak nekonvenčního.

První dvě aukce, k nimž potom došlo, byly ve srovnání s tou první velice úspěšné. Na charitu se vybralo přes sto tisíc korun a nepřišly žádné nepříznivé reakce od kupců ani od žen. Vyvinul se jakýsi nepsaný kodex, podle něhož se na klubových setkáních nikdo nezmiňoval o tom, co se dělo, když ženy trávily ten prodaný den se svými kupci.

Při druhé z těch aukcí ale narostl počet žen na prodej i počet kupců natolik, že prodej probíhal mnohem déle, než se plánovalo. A v době, kdy bylo připraveno posledních pět žen, začalo se už nedostávat kupců. Proto bylo rozhodnuto pořádat prodeje méně často a prodávat jen čtyři ženy každý měsíc.

Také se rozhodlo, že víc peněz se vybere, když se u každé ženy napřed rozprodá její oblečení a její služby se začnou dražit, až když je úplně nahá.

Jelikož klíčem k vyšším prodejním cenám bylo víc kupujících, Inga a Jan Drábovi se dobrovolně přihlásili k vyhledávání dalších svobodných mužů (anebo mužů, kteří by přišli bez svých manželek). Zatím jich našli šest.

Původně jsme to nevěděli, ale právě tento týden jsme zjistili, že jejich úspěch je založen na dlouhodobé praxi v hledání nových mužů k šukání s Ingou. Těch šest, to byli muži, které Inga intimně znala a domnívala se o nich, že budou dobrými pomocnými členy našeho klubu.

* *

Viki a já jsme se do Údolí přistěhovali asi před čtyřmi měsíci a minulý měsíc jsme vstoupili do Údolního klubu. Janina a Denisa se jednoho dne zastavily a řekly Viki o klubu všechno.

Viki byla zděšená. Ona a já jsme to probírali několikrát. Poprvé naše diskuse skončila souhlasným rozzlobeným křikem, ale pak se nám ten nápad nějak začal líbit.

Mě od začátku vzrušovala představa, že bych viděl některé z ostatních žen nahé – a s některými možná dokonce i šoustal. Nemyslel jsem ovšem moc na to, že Viki bude šoustat s jinými muži.

Po počátečních protestech Viki potvrdila, že myšlenka na to, jak jde do postele s muži z klubu, ji taky vzrušuje. A když jsme to rozebírali, zjistil jsem, že i mě rajcuje pomyšlení na nahou Viki, jak je vystavená před sálem plným mužů a pak má s jedním z nich sex.

Bylo to pro mě docela překvapivé. Jednou jsem jí zkoušel vypovědět, co pociťuju, ale ona si myslela, že kecám. Nakonec jsme dohodli, že od Janiny přijmeme návrh jít na příští shromáždění jako hosté a pozorovatelé.

Na tomto setkání Viki ohromilo povzbuzování, kterého se jí dostalo od ostatních žen, a její ego narostlo, protože mnoho mužů jí říkalo, že doufají, že ona se taky připojí, protože by na ni chtěli přihazovat.

Jejich komentáře pouze navyšovaly mé vybuzení.

Taky jsem se moc rád díval na Máju Jelínkovou, Sašu Tondrovou, Kristýnu Lorencovou a Ingu Drábovou, když je různí zájemci svlékali, a jak potom před námi stály nahé, když se dražily jejich osobní služby.

Vyhrál jsem právo zbavit Ingu podprsenky, za překvapivě nízkou nabídku pouhých tří set korun. Později jsem se dozvěděl, že se Inga venku ráda předvádí a většina mužů už ji nahou viděla, a to víc než jednou.

Viki váhavě odsouhlasila, že se ještě ten večer přidá, a lístek s jejím jménem potom vložili do krabice ke všem ostatním, které před tímto kolem ještě nebyly prodány. Z té krabice se potom losovala čtyři jména pro příští aukci, a jak Viki přálo štěstí, ona byla jednou z vylosovaných. Srdce ve mně povyskočilo, když jsem slyšel vyvolávat její jméno.

* *

Nemohl jsem se dočkat, až dostanu Viki domů. Oba jsme byli tím jejím prodáváním hodně nažhavení a výsledkem byla velká noc se sexem intenzivnějším než obvykle.

Nemusel jsem si vybírat, jestli kouření nebo prcání, dostal jsem oboje. Viki, zdálo se mi, dokonce nadšeně polykala moje semeno. Normálně to dělala, jen když měla dost upito.

Musela to považovat za generálku na svou noc s Alanem, protože když bylo po všem, zeptala se mě: „Myslíš, že můžu Alana uspokojit? Bude si myslet, že to za ty peníze stálo?“

„Viki, až s ním budeš hotova, bude vědět, že tě dostal pod cenou,“ ujišťoval jsem ji. „Jsi z toho nervózní?“ zeptal jsem se.

„Ano, hodně!“ zněla její odpověď. „Ty víš, že jsem se o to nikdy předtím nestarala. Myslím, že tebe beru jaksi samozřejmě, ale on mě bude posuzovat jen podle toho, jaká jsem v posteli.“

„Dobrá, tak můžeme procvičit všechno, co budeš chtít,“ škádlil jsem ji. „Jsem ochotný vzít si na to zítra volno, jestli mě potřebuješ.“

„Nebuď takový. Myslím to vážně. Ten chlap zaplatil skoro dvacet tisíc za den se mnou. Vsadím se, že tolik nedostane ani špičková call girl. To znamená, že bych radši byla dobrá.“

Zadíval jsem se hluboko do očí své hezké manželky a řekl: „Viki, těšíš se na to rande s Alanem? Těšíš se, až si vezmeš jeho péro do pusy a potom ho ucítíš klouzat do své horké číči? Před každou call girl máš máš velkou výhodu, ty si budeš to kouření a šoustání užívat. Ty holky to dělají pouze pro peníze a vášeň jenom předstírají.“

„Ano, těším se na to. Bude to od svatby poprvé, co uvidím jiný čurák. To by mohlo být zajímavé. Jsem zvědavá, jak bude ten jeho vypadat. Každý je jiný, jak víš.“

„Když to říkáš, drahá. Já nejsem expert na čuráky. Nejsou pro mě moc zajímavé, ačkoli musím uznat, že ta představa, že bych mohl sledovat, jak nějaký takový velký tvrdý klouže do tvé díry a a začíná tě mrdat, mě hodně vzrušuje.“

* *

Alan na druhý den zavolal, jak slíbil. Jeho rande s Viki bylo stanoveno na následující pátek, v šest hodin večer. Vyzvedne ji kolem šesté a vrátí ji v sobotu kolem třetí odpoledne.

Obchodní podmínky prodejů Údolního klubu stanovily, že kupci náleží služby jeho otrokyně po dobu čtyřiadvaceti hodin. Často však ženy pobyly jen přes noc a vrátily se na druhý den ráno.

V tomto případě byla Alanova manželka Helena také prodána a chystala se strávit stejnou dobu zase se svým kupcem. Spáčilovi si zařídili, že jejich děti budou na víkend u babičky a dědy. Zdálo se, že celou rodinu čekají dobré časy.

Viki vypadala užasle, když zjistila, jak dlouhou dobu stráví s prvním cizím mužem, s kterým bude mít sex, od té doby, co jsme se vzali. „Co všechno může chtít, abych tak dlouho dělala?“ divila se.

„Možná bude chtít umýt okna,“ žertoval jsem. „Koneckonců nikde není předepsáno, že to všechno musí být sex … nebo že vůbec půjde o sex.“

„Myslím, že máš pravdu,“ připustila. „Ale nebude ti vadit, že budu pryč tak dlouho?“

„Bude to pro mě tvrdé, promiň tu slovní hříčku, tak dlouho čekat, ale přežiju to. Jenom se připrav na podrobnou zpověď, až se vrátíš. Chci znát každou žhavou a šťavnatou podrobnost a naplnit tvou kundičku ještě jednou dávkou.“

„To je hrozba nebo slib?“ vrátila mi to s úsměvem.

* *

Týden nikdy neubíhal tak pomalu. Byli jsme oba jako malé děti, které se těší na letní prázdniny. Každý den se zdál trvat věčnost.

Viky se v té době navíc trápila určitými obavami. V úterý, když jsem se vrátil z práce, stála u dveří a oznámila mi: „Já to neudělám. Něco takového prostě nemůžu udělat. Vdané ženy se takhle nechovají.“

Mluvili jsme o tom a ona nakonec uznala, že ty pocity viny na chvíli přemohly její touhu a očekávání intimních důvěrností s novým mužem. Konverzaci i celý ten den jsme zakončili skvělým sexem. Bylo zřejmé, že je na celý ten nápad opravdu nadržená.

Ve čtvrtek spolu Viki a Alan zase mluvili, aby si svou schůzku potvrdili. Alan ji požádal, aby si oblékla nějaké sexy šaty podobné těm, co měla na sobě ten večer na aukci. Taky jí vyzval, ať si k tomu vezme podobné sexy prádlo.

„Miluju podvazky a punčochy, a ty v nich vypadáš úžasně,“ řekl. Taky si měla přinést nějaký neformální a přitom sexy outfit na sobotu. Dodal k tomu: „Pochybuju, že v sobotu strávíme nějak moc času oblečení, ale budeš potřebovat něco, v čem se dostaneš domů.“

V pátek jsem pomáhal Viki připravit se. Oba jsme byli jen uzlíčky nervů.

Vzala si sexy černé šaty, které byly dost průsvitné a byly určeny k nošení přes košilku. Košilku neměla, ale oblékla si sladěnou soupravu složenou z podprsenky, podvazkového pásu a kalhotek, vše s průsvitnou černou krajkou. To prádlo jsem jí koupil čistě pro tuto příležitost.

Na denním světle v pokoji s velkými okny bylo to prádlo skrz šaty snadno viditelné. Vypadala senzačně a velice provokativně.

Kadeřnice jí dlouhé rudé vlasy stočila na temeno hlavy. „Vypadáš moc dobře na to, abys strávila noc s jiným chlapem. Nenechám tě tam jít,“ řekl jsem napůl vážně. „Podívej, cos mně udělala,“ dodal jsem a vytáhl své velmi tvrdé péro z kalhot.

„Myslím, že to dokážu opravit,“ řekla soucitně. Potom mě posadila na postel a dala mi nejlepší kuřbu, jakou jsem kdy měl. Netrvalo mi dlouho udělat se. Brzy jsem jí vypálil velkou horkou dávku do hrdla. Polykala to opatrně, aby jí nic neukáplo na šaty.

„Tak jdi, tygře,“ řekla, když si očistila rty papírovým kapesníkem. „To ti bude muset vydržet do zítřejšího odpoledne. Zajímalo by mě, kolik dalších dávek v sobě budu mít, až se vrátím.“

„Dobrá, hlavně nezapomeň, že se nemáš čistit. Chci tě vyčistit jazykem hned jak vstoupíš do dveří. A potom dokončím tvůj den otrokyně ještě jednou dávkou do tvé horké odkapávající píči.“

Srdce jsem měl až v krku, když si ji Alan vyzvedával. Hlasitě hvízdnul na znamení souhlasu a pak řekl něco, co mi přišlo dost divné. „Budeš velký hit, Viki. Hodně velký hit!“

„Hit pro koho?“ přemýšlel jsem, když odjeli. „Jaké má Alan plány s mou manželkou?“

Tu noc jsem se pokoušel nějak zaměstnat, a nakonec jsem šel spát asi v půl druhé ráno. Nespal jsem dobře. Vidiny Viki mrdané Alanem se mi pořád honily hlavou.

Vstal jsem potom v sedm a v tom týdnu dlouhých dní mi začal ten nejdelší, čekal jsem na Viki, až se vrátí, a bude mi povídat o své noci a dnu s Alanem.

* *

Viki přijela domů o pět minut dřív. Potkal jsem je na příjezdové cestě a otevřel jí dveře. Měla na sobě tu bílou blůzu a denimovou sukni, co si s sebou vzala podle Alanových instrukcí.

Krátkým polibkem dala Alanovi sbohem. „Byl to docela zážitek,“ řekla mu. Pak se otočila, že vystoupí. Jak to udělala, roztáhla stehna a poskytla mi dobrý výhled na svou holou píču. Viděl jsem, jak jí z ní kape semeno. Na sukni měla taky velkou mokrou skvrnu.

„Nenamáhala jsem se oblékat si kalhotky. Stejně by mi je sebrali,“ řekla. Vystoupila, políbila mě a pak řekla: „Miluju tě.“

Řekl jsem jí: „Já tě taky miluju, ale co má znamenat to množné číslo, jací ‚oni‘ by ti je sebrali?“

„Zažila jsem v minulé noci trochu překvapení,“ začala, když jsme vešli do domu. „A byla jsem hrozně zlobivá manželka. Když jsme přijeli do jejich domu, Helena tam ještě byla, prý tam čeká, až si ji její „partner na rande“ vyzvedne. Byla oblečená v bílých sexy šatech.

Řekli mi, že její partner, Horst Vágner, se zpozdil, a přijede kolem sedmé. Alan mi nabídl drink, který jsem vypila dost rychle, a pak další. V sedm zazvonil zvonek a u dveří stáli čtyři muži, Horst byl mezi nimi. Když jsem viděla, že jdou všichni do domu, ptala jsem se, co se děje. Alan mě pak vzal do kuchyně.

‚Viki, když jsem si s tebou domlouval na dnešek schůzku, zapomněl jsem, že to je náš mariášový večer,‘ začal Alan vysvětlovat. ‚Horst, Ivan, Bohdan, Hynek a já spolu hrajeme jednou za měsíc, a to je právě dneska. Na tenhle měsíc naplánovali, že to bude v našem domě. Vykládal jsem to Heleně a ona navrhla, že ty a ona byste možná mohly dělat pro chlapy hostesky, zatím co budeme hrát. Pak až to skončí, ona pojede s Horstem k němu, a ty a já budeme mít dům pro sebe. Doufám, že ti to nebude vadit.‘

‚Proboha, Alane,‘ řekla jsem mu. ‚Nejsem na to oblečená, opravdu, aby mě viděla parta cizích mužských. Myslím tím, že skrz tyhle šaty je ze mě moc vidět. Kromě toho se budou divit, co tu dělám. Nebo oni vědí o našem „ujednání“?‘

‚Neboj se, Viki,‘ řekl. ‚Všichni jsou v pohodě. Nikdo nic neřekne a jsem si jistý, že tvoje oblečení všechny potěší. Bohdan s Ivanem byli na aukci několikrát a vědí, proč jsi tady. A Hynek nic neřekne,‘ ujišťoval mě.“

„No zkrátka, zlatíčko,“ řekla mi Viki, „Alan mě uklidnil a já se rozhodla, že to udělám co nejlépe. Nakonec musím přiznat, že všichni vypadali docela dobře, a ta myšlenka na to, že ze mě uvidí všechno, co můžou, mě začala vzrušovat. Navíc stejně mohli vidět jen mé spodní prádlo.

Šla jsem s Alanem do místnosti, kde se muži shromáždili a byla jsem jim představena. Helena je už všechny znala. Jak jsem přecházela od jednoho ke druhému a potřásala jim rukama, dostala jsem z toho husí kůži. Každý si mě od shora až dolů velice pozorně prohlížel a každý z nich řekl: ‚Pěkné šaty, Viki. Moc pěkné šaty.‘

Helena a já jsme potom šly do kuchyně dohodnout se, jaké občerstvení mužům připravíme. Všimla si, že pod šaty nemám košilku, a hned vyzdvihla účinek, jaký to na muže mělo. ‚Jestli mě, Viki, na minutu omluvíš, myslím, že si taky košilku sundám, abys tu bez ní sama nebyla tolik nápadná.‘

Potom šla nahoru a snad za dvě minuty byla zpátky. Když jsem ji uviděla, ohromilo mě to. Měla pořád na sobě ty bílé šaty, skoro průsvitné, jako ty moje černé. Zdálo se však, že pod nimi nemá ani steh. Bradavky a bobr jí byly vidět prakticky tak jasně jako na denním světle.

‚Heleno,‘ řekla jsem jí, ‚ale odvážíš se jít tam takhle?‘

‚Proč, Viki, zdá se ti, že je to moc necudné?‘ zeptala se. ‚Tak se zeptáme pánů a uvidíme, co si myslí. Když budou něco namítat, vezmu si na sebe něco jiného.‘ Nemohla jsem věřit svým uším. Ta ženská se bude špacírovat po domě plném mužů skoro nahá. Kdyby to nevzali jako výzvu, že chce, aby ji všichni opíchali, museli by být mrtví nebo aspoň slepí … a nikdo nevypadá na jedno ani na druhé.“

„Moje slova, Viki, ale co se dělo potom?“ nemohl jsem se dočkat, až uslyším víc. Začínalo to být pořád víc a víc zajímavé. „Co jsi tedy udělala?“

„Šla jsem s ní do pokoje a ona se hlasitě zeptala: ‚Chlapci, co si vy všichni myslíte, je moje oblečení vhodné pro tuto příležitost?‘ Všichni její oblečení samozřejmě náležitě uvítali.

‚Slibujete všichni, že budete hodní, když takhle oblečená zůstanu?‘ pokračovala. A všichni odpovídali: ‚Samozřejmě, Heleno.‘ ‚Jistě, Heleno.‘ ‚Absolutně. Všichni jsme džentlmeni.‘ ‚Heleno, budeme nejen hodní. Budeme vynikající.‘

Když bouře utichla, Alan nás požádal, ať přineseme pivo a nějaké preclíky pro všechny. Byla jsem ráda, že můžu z té místnosti na chvíli zmizet. Věci se vyvíjely velice překotně. Nedělo se to, na co jsem se připravovala. Zjistila jsem ale, že ta nečekaná situace, kdy mě takhle vidí tolik lidí, mě pořád víc rajcuje. Byla jsem zvědavá, co se asi může stát. Určitě se zdálo, že Helena zamýšlí těm chlapům posloužit víc, než jen donáškou piva a něčeho k snědku.“

„A pak bylo co?“ pobídl jsem ji.

„Napřed jsme jim přinesly nápoje a všechno bylo v pořádku. Sice si nás důkladně prohlíželi, ale nikdo nic neřekl a všichni nechali své ruce v klidu. Napodruhé jsem tam šla sama a Bohdan se mě zeptal, proč mám spodní prádlo, když Helena ho nemá. ‚Co před námi schováváš, Viki?‘ zeptal se. ‚Ano, Viki, to není fér, nezdá se ti?‘ přidal se Ivan.

Začervenala jsem se a řekla: ‚Na mě toho není moc vidět. Moje spodní prádlo se vám nelíbí? Já myslím, že je velice sexy.‘ ‚Ano, podle toho, co můžeme vidět, se s tím dá souhlasit,‘ řekl Bohdan. ‚Možná ale kdyby sis sundala ty šaty, mohli bychom to líp posoudit.‘ ‚Budu o tom přemýšlet,‘ řekla jsem a utekla z pokoje. Nevěděla jsem co dělat.

Pověděla jsem Heleně, co se stalo, a ona se jen smála a řekla: ‚Aha, kluci začínají trochu skotačit. Nebuď kvůli tomu naštvaná. Mně připadá zábavné, když vím, že se na mě muži koukají, a že se jim líbí, co vidí. Prostě si s nimi hraj a užívej si to.‘

‚Asi jo, Heleno, máš pravdu,‘ řekla jsem. ‚Je to zábava, jen pro mě trochu zvláštní. Nech mě si to rozmyslet.‘ Namíchala jsem si pro sebe silný drink a šla se nahoru vyčurat a popřemýšlet o těch věcech.

Rozhodla jsem se, že si radši sundám podprsenku a kalhotky a šaty si nechám. Nějak jsem se tak cítila méně zranitelná, přestože chlapci toho takhle pravděpodobně uvidí víc.

Když jsem se na sebe podívala do Helenina zrcadla, zjistila jsem, že můžou snadno vidět mé bradavky. Nic víc vidět ale nebudou, protože jsem vyholená. Dopila jsem svůj drink a odhodlala se napochodovat zpátky do pokoje. ‚Tak co, pánové, už jste spokojení?‘ Obcházela jsem jejich stůl a popichovala je.

‚Ano, Viki, takhle je to lepší,‘ potvrdil Hynek. Bohdan ze sebe dokázal vypravit jenom: ‚Hezké kozy, Viki,‘ Cítila jsem, jak jsem při jeho komentáři zrudla. Uvědomila jsem si, jak daleko to může zajít, konečně mi to docvaklo a překvapilo mě, jak mě ta představa vzrušuje.“

V té chvíli jsem přiměl Viki, aby přerušila své vyprávění a vyvedl jsem ji po schodech nahoru, kde jsme si sedli na její postel. „Myslíš, že to všechno takhle naplánovali?“ zeptal jsem se jí.

„Samozřejmě, že ano,“ odpověděla Viki, „ale k tomu se ještě dostanu.“

„Skvělé. Už se na to těším,“ řekl jsem. „Jenže při tom tvém vyprávění jsem ztvrdnul na kámen. Chci vylízat tu tvou naplněnou kočičku a pak do ní ještě jednu nálož přidat.“

Při tom jsem ji přitlačil zády na postel, zvedl jí sukni nad pás a klekl si před ni. Rozevřel jsem jí kolena a začal jazykem přejíždět po vnitřku stehen a slízávat ty proudy semene, které jí stékaly z kundy. Byla naplněná tak, že přetékala. Propracoval jsem se po chvíli až k její kundě a oblizoval jí štěrbinu po délce. Všude plno ejakulátu. Vecpal jsem svůj jazyk hluboko dovnitř. Slaná chuť semene smíchaná s podivuhodně pronikavou vůní její píči byla ještě lepší, než jsem si představoval. Málem mě to udělalo.

Lízal jsem a vysával její kočičku několik minut a pak se zeptal: „Kolik dávek tam vlastně máš? Vypadá to, že je toho litr.“

„Přestala jsem to počítat,“ odpověděla Viki. „Každý z těch chlapů mě měl nejmíň dvakrát a někdo mi to udělal i třikrát nebo čtyřikrát. Odhadla bych, že dole ve mně museli nechat víc než tucet náloží, a k tomu jsem ještě každého z nich taky polykala.“

Ta poznámka mě vynesla až těsně pod vrchol. Kdybych ji dál lízal a ona by mi k tomu dál povídala, určitě bych se udělal. Tak jsem se rychle zvedl a přesunul nad ní a svého tvrdého ptáka zarazil do té kapající kundy.

„Buď něžný, prosím,“ prosila, „mám to dole pěkně rozbolavěné.“

„To samozřejmě chápu, zlato,“ ujistil jsem ji, „budu něžný a nebude to trvat dlouho, neboj se.“

Pravděpodobně mi to nezabralo víc než třicet vteřin, než jsem se do její neupravené, avšak dokonale využité kundy vystříkal. Přidal jsem svou nastřádanou obří dávku k těm, co už byly uvnitř od těch pěti mužů, kteří včera v noci mou ženu šoustali.

A potom, protože v noci předtím toho ani jeden z nás moc nenaspal, jsme upadli do hlubokého spánku.

Po několika hodinách jsem se probudil jako první a okamžitě jsem obnovil své úsilí očistit ji svým jazykem. Nepotřebovala moc, aby ji to probudilo.

Když byla úplně vzhůru, požádal jsem ji, aby mi dovyprávěla, co všechno se včera stalo.

„Kde jsem předtím přestala?“ zeptala se.

„Zrovna sis svlékla spodní prádlo a chodila jsi po pokoji jen v šatech,“ připomněl jsem jí.

„Aha, tohle. No, když jsem se do pokoje vrátila příště, Bohdan řekl: ‚Viki, dumáme tu nad tím, proč nevidíme tvého bobra jako u Heleny. Alan a Horst si myslí, že je to tím, že jsi oholená. Je to pravda?‘

Zbarvila jsem se do stovky odstínů červené. A taky jsem pocítila, že je má číča ještě vlhčí než před tím. Usoudila jsem, že hranice byla právě překročena a už není žádný důvod s tím bojovat. Nechám se od těchhle hochů mrdat a vlastně se na to už těším.

Přešla jsem k němu a postavila se tak, že jsem byla jen pár centimetrů od jeho obličeje. Pomalu jsem zvedala sukni, dokud jsem neviděla, jak mu oči skoro vylezly z důlků. ‚Tady, Bohdane, je tohle odpověď na tvoji otázku?‘

‚Ano, pánové, má ji vyholenou … a vypadá horká a taky připravená,‘ byla Bohdanova odpověď.

Alan zřejmě došel k závěru, že už jsme se dostali dost daleko, takže je možné zapomenout na předstírání mariáše a připravit se na to, že nás budou píchat.

‚Dámy,‘ nařídil, ‚je čas na další rundu piv, tentokrát podávaných se dvěma tacos.‘

To slovo jsem neznala a trvalo mi několik vteřin, než mi došlo, co tím myslel, ale za minutu jsme s Helenou přinesly pro každého nové pivo. Potom jsem si sedla na stůl před Alanem, vykasala si sukni a roztáhla pro něj svá stehna.

‚Tady je to taco, za které jste si zaplatil, pane,‘ řekla jsem. Srdce mi běželo jako o závod, uvědomovala jsem si, že s mým nejsoukromějším místečkem se blíže seznámí hned pět mužů.

Alan neztrácel čas, předklonil se a začal mě lízat. Helena si vylezla vedle mě a svoje taco nabídla Horstovi. Bylo to úžasné.

Horst a Alan si pochutnávali na kundičkách, za které, jak jsem věřila, oba mastně zaplatili. Jenže tak to nebylo, protože najednou vyšla pravda najevo.

Ivan řekl: ‚Nechte taky něco pro nás ostatní, pánové. Nezapomeňte, že jsme taky přispěli na jejich zaplacení.‘

A ukázalo se, že těch pět chlápků se složilo, aby Horst a Alan pak za společné peníze mohli koupit nás dvě na aukci.

Helena o tom věděla, protože ona a Alan plánovali zorganizovat pro ni gang bang jako dárek k narozeninám, a tohle byla perfektní příležitost, jak to zařídit.

Na té poslední aukci se pak Alan s Horstem po losování rozhodli koupit ještě mě, protože jsem nová a oni tak můžou být v klubu první muži, co mě budou mrdat. Kvůli tomu Alan na mě přihazoval tak vysoko a zaplatil tu mimořádnou sumu.“

„Páni! To jsou ale hajzlové.“ řekl jsem. „Je to skvělý nápad. Přál bych si, abych to vymyslel sám. Možná bych to mohl s pár kamarády někdy zkusit … ale není v pravidlech, kolik mužů smí mrdat otrokyni?“

„Ještě ne,“ odpověděla Viki. „Stalo se to prý zatím jenom dvakrát nebo třikrát a pokud vím, nikdo si nestěžoval. Všem ženám, které to potkalo, se to ve skutečnosti líbilo. Prožily si své fantazie.“

„Tak pokračuj ve vyprávění. Co se dělo potom?“ zeptal jsem se.

„Ten mariáš se proměnil na orgie. Když se Ivan vyjádřil, že za mě pomáhal zaplatit, kývla jsem na něj ať jde blíž, abych na něj dosáhla, a rozepnula jsem mu zip na kalhotách. Vytáhla jsem mu ptáka (což nebylo snadné, protože ho měl pořádně velkého a tvrdého) a pak jsem mu poskytla excelentní kuřbu, na kterou se mohl dívat kdo chtěl. Helena po chvíli stejným způsobem odměnila Bohdana.

Hynek potom odstrčil Alana stranou a jako první z celé party mě začal mrdat. Tomu pocitu, když do mě vklouzl první cizí pták, bys neuvěřil. Připadalo mi to tak zakázané, a přitom tak dobré.“

„Ach, Viki, to bych taky miloval. Někdy si to taky tak zařídíme, slibuju.“ Vnímal jsem, jak erotické to všechno bylo. Ještě před několika týdny by ani jeden z nás o tak nekonvenčním jednání vůbec neuvažoval. Nyní místo sexu s jedním cizím chlapem se má žena zúčastnila skupinové soulože … a oba jsme to milovali. „Jak dlouho to všechno trvalo?“ zeptal jsem se.

„Pánové na to plánovali celou noc. Hynek musel ráno po snídani odjet. Ještě před tím, než se rozloučil, mě nakrmil svou ‚klobásou‘. Ostatní zůstali, dokud mě Alan neodvezl domů. Každý si se mnou dal ještě poslední číslo jako ‚sbohem‘ a Helena pak slíbila dát každému taky jedno až já odjedu. Doufám, že na ni ještě dost zbylo, ale trochu o tom pochybuju.“

„No, aspoň teď vím, co měl Alan včera večer na mysli, když ti řekl, že budeš velkým hitem. Beru to tak, že se chlapcům tvá oholená číča líbila.“

„A jak moc,“ odpověděla Viki. „Nikdo z nich předtím žádnou oholenou nešoustal ani nelízal. Obzvlášť usilovně se všichni snažili zjistit jaké to je takovou holou lízat a já jim tu laskavost ráda prokazovala. Já jsem zase zjistila, jaké to je nechat se lízat někým vousatým, protože Ivan vousy má.“

„A jaké to je? Škrábe to?“

„Jen vteřinu,“ přiznala, „potom to moje šťávy a semeno, co ze mě teklo, musely hodně změkčit, protože mi to přišlo jen trochu lechtivé. Opravdu dobré to bylo, když se mi otřel o klitoris. Ve skutečnosti mě jednou tímhle způsobem udělal.

„Kolikrát jsi se udělala?“

„To si opravdu nepamatuju. Hodně krát … strašně mockrát.“

„Já se rozhodně musím udělat ještě jednou. Můžu tě mít?“ zeptal jsem se.

„Ty můžeš cokoli. Jsem dobrá manželka,“ odpověděla a culila se, „ale spokojil by ses s kouřením? Moje kundička je teď opravdu hodně bolavá.“

Nikdy neodmítnu dobré kouření, tak jsem ochotně souhlasil. Dostal jsem verzi super de luxe. Potom jsme si objednali pizzu a šli brzy spát. Byl to pro nás oba docela pozoruhodný víkend.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Arletiny líbánky

  2. 2. 2021jentaknekdo

Arleta ležela v posteli a poslouchala sténání ženy z vedlejšího pokoje. Byli na líbánkách, stejně jako ona s Lukášem. Ten druhý pár dorazil do hotelu v tutéž chvíli jako Lukáš a Arleta. A teď v noci, když Arleta ležela v posteli přitulená k Lukášovi a kochala se hořkosladkou bolestí své potrhané panenské blány, zaslechla tu druhou ženu křičet. Nejprve se ozývalo nějaké rytmické bouchání do společné...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, První sex

Tři ocasy na jednu pičku

  11. 8. 2013Neznámý autor

Lada byla od mládí taková kurvička… Říkalo se o ní, že není lakomá, a místní chlapi z vesnice velice rádi využívali její pohostinnosti. A nejednalo se v žádném případě o pohoštění, nýbrž o služby sexuálního charakteru. Lada to dělala hlavně proto, že se jí to prostě líbilo, neměla chuť se vázat a bylo jí jedno, co se o ní povídá a jak moc nevraživě na ni koukají ostatní ženské ve vesnici. No a když...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Orál, Šukačky, Prstění, Mix

Spolužačka z Polska

  26. 5. 2017Neznámý autor

Na univerzitě studuji druhým rokem. Nejdříve se mi zdálo bydlení v univerzitním městě zbytečné, protože dojíždění zabralo asi hodinu denně. Ale jak postupem třetího semestru se nároky na studium zvětšovaly. Byla každá minuta navíc potřeba. Navíc na ranní přednášky žádný spoj nebyl vyhovující. Rozhodl jsem se pro koleje. Nejdříve jsem s nimi trochu zápasil, protože mám rád klid a nějaké sáhodlouhé...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Šukačky, Petting, Mix

Potřeba důkladně zkontrolovat

  12. 1. 2015Neznámý autor

Štěpán si svoji roli dozoru vyloženě užíval. Měl na starosti čtyři mladé holky z jedné chatky. K jeho povinnostem patřilo cokoliv, při čemž bylo potřeba holky kontrolovat, pomáhat jim, radit s různými věcmi… Hlavní vedoucí označoval Štěpánovu roli jako „ vedoucí oddílu“, i když tohle samozřejmě nebyl žádný pionýrský tábor. Tyhle holky se necvičily v uzlování a morseovce, ani moc neběhaly po lese. Patřily...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Teen