Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 20. 9. 2022

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Matka jeho přítelkyně

Paní Raisová seděla ve svém obývacím pokoji, poslouchala déšť a četla další z brakových milostných románů, na kterých byla závislá už od mládí. Dům byl prázdný, což bylo na sobotní večer neobvyklé, a ona se těšila na noc klidu a pohody. Náhlé zazvonění zvonku ji přimělo podívat se na hodiny. Bylo deset minut po osmé, nikoho nečekala. S tichým povzdechem odložila knihu a nechala nebohou Rachel poprvé o samotě s její tajnou láskou – otcovým čeledínem.

Rychlým pohledem do kukátka identifikovala návštěvníka, rychle odjistila zámky na dveřích a otevřela je dokořán. Stál před ní dospívající chlapec promočený deštěm.

„Dobrý večer, paní Raisová,“ řekl chlapec, zatímco kapal na koberec v předsíni.

„Mariane Kříži, co děláš venku v takovém počasí, v tomhle lijáku se nastydneš,“ řekla, když ho uváděla dovnitř.

„Jen tu chci Blance nechat referát do školy,“ řekl a zpod promočené bundy vytáhl tenké desky zabalené v igelitu.

„Slíbil jsem jí, že to zkontroluju a do večera jí to vrátím.“

„Takže teď je to zkontrolované,“ řekla Irma Raisová trochu podezíravě. „Jsi si jistý, že jsi to nepsal jen pro ni?“

Provinilý výraz v jeho tváři jí napověděl, že ano.

„Tak to probereme později,“ řekla a hodila ten referát na nedaleký stůl. „Nejdřív tě musím dostat z těch mokrých šatů. Jdi do prádelny a hoď všechny ty věci do sušičky. V koši tam najdeš nějaké Matějovo staré oblečení, které si můžeš vzít na sebe.“

Marian s pokrčením ramen zamířil do prádelny.

Zatímco čekala, až se Marian převlékne, postavila Irma na čaj a napadlo ji několik hněvivých myšlenek o její nejmladší dceři Blance. Blanka chodila s Marianem už tři měsíce, což ji hned od začátku překvapovalo. Marian se vůbec nepodobal klukům, s nimiž chodila obvykle. Především byl velmi inteligentní a dobře vychovaný, jedničkář. Za druhé, ačkoli byl velmi roztomilý, Blanka obvykle dávala přednost drsněji vypadajícím chlapcům. Byla to zřejmě planá naděje, když si myslela, že možná konečně dospívá, protože teď Irma viděla, že Blanka toho kluka jen využívá.

„Tohle bylo jediné, co jsem našel, že by se hodilo.“ Marian přišel do kuchyně a držel se za stahovací šňůrku od sportovních šortek, které mu očividně byly příliš velké.

Irma se kousla do spodního rtu, aby se nerozesmála. Kalhoty jejího prostředního syna byly přinejmenším o dvě čísla větší, ale aspoň to tričko se srazilo natolik, že mu pasovalo. Kdyby ty kalhoty pustil, byla si jistá, že by spadly na zem. Rychle ten obrázek zahnala, nechtěla si z chlapce dělat legraci.

„Posaď se a dej si šálek čaje, zahřeje tě.“ Když si sedl, postavila před něj velký hrnek.

„Děkuju,“ řekl tiše.

Mlčky pili čaj. Je roztomilý, pomyslela si Irma, pískově hnědé vlasy, modré oči a postava plavce. A to mu je šestnáct, dejte mu ještě rok nebo dva a bude z něj opravdový lamač srdcí. Jediné, co mu chybělo, bylo sebevědomí, bez něj to byl jen další kluk, kterého si Blanka omotala kolem prstu.

Marian si uvědomoval, že se na něj paní Raisová dívá, a cítil se hodně nesvůj. Irma Raisová byla ve svých dvaačtyřiceti letech stále velmi atraktivní žena, stejně jako její dcera Blanka. Byla sice o něco těžší, ale ta váha byla rovnoměrně rozložená, takže se mohla pyšnit plnoštíhlou postavou.

Nejvýraznějším rysem byla její prsa velikosti 38D. Prsa, která si Marian uvědomoval a snažil se jí na ně přes ty tenké domácí šaty, které měla na sobě, moc nezírat.

„Jak dlouho už děláš Blance úkoly do školy?“ zeptala se Irma, když odložila hrnek.

„Asi tři měsíce,“ odpověděl Marian.

„To jsem si myslela,“ řekla Irma. „Nevadí ti, že jsi pro ni jen někdo, kdo za ni dělá úkoly do školy?“

„Ne, my opravdu chodíme ven...“ řekl Marian vzrušeně. „Ukázala mi, že mě má opravdu ráda!“

„Opravdu?“ zeptala se paní Raisová. „A jak to dělá?“ Marian seděl beze slova, věděl, že toho řekl příliš mnoho.

„Klidně mi to řekni, Mariane, já se zlobit nebudu. Vím všechno o věcech, které spolu kluci a holky dělají.“

„No... líbáme se a někdy mi dovolí, abych se jí dotýkal,“ soukal ze sebe Marian, rudý rozpaky. Zjistil, že nemůže uniknout dotazům starší ženy. „A někdy se dotýká ona mě...“

„Ona tě vyhonila?“

„Ano… Ano… několikrát.“ Marian se zarazil, ohromen otázkou.

„Kouřila tě někdy?“

„Ne… “ zakřičel. „Něco takového by nikdy neudělala!“

Irma se pobaveně usmála, ten kluk byl do Blanky zamilovaný. Byla to první dívka, se kterou kdy měl nějaký sexuální kontakt, a to ho zaslepilo před skutečností, že ho využívá.

„Divil by ses, co všechno Blanka dělá…“ pokračovala Irma, nebylo fér, že mu musela rozbít iluze, ale bylo to pro jeho vlastní dobro. „Víš, že ani není panna a už skoro rok bere pilulky?“

„Ne, řekla mi, že se musí chránit. Proto jsme to nemohli dělat,“ řekl Marian na Blančinu obranu.

„Aha, tak to ti řekla...“ odpověděla Irma. „A kam říkala, že dnes večer půjde?“

„Blanka říkala, že se chystá strávit noc ve městě se svou sestřenicí Zuzkou.“ Marian zaváhal ve své odpovědi. „Pomáhá jí připravit se na ples.“

Irma zavrtěla hlavou a napadlo ji ještě několik vybraných věcí, které chtěla o dceři říct.

„No jo, jela do města, ale šla tam jako doprovod Adama Loudy na ples.“

„Ne…“ řekl Marian, „to by neudělala…“ Ale v hloubi duše věděl, že by to udělala a udělala to. Došlo mu to a začaly se mu drát slzy do očí.

„Je mi to líto, Mariane,“ řekla Irma, vzala ho do náruče a objala ho. „Nech to všechno vyjít ven, to je v pořádku.“

Irma chlapce držela, když plakal, jemně ho houpala a pročesávala mu vlasy. Je vždy těžké přijít o mladé iluze. Po několika minutách, kdy mu držela hlavu na svých bujných prsou, si Irma uvědomila, že chlapci stojí.

Jakmile se Irma podívala na bouli v jeho šortkách, Marian odskočil a začal se rychle omlouvat.

„Omlouvám se… Nechtěl jsem nic takového…“

„To je v pořádku, vím, že to je jenom přirozená reakce…“ řekla Irma konejšivým hlasem. „Vlastně jestli něco, tak bych to měla brát jako poctu.“

Znovu se podívala na tu bouli a přemýšlela, jak vlastně musí být velká, když si jí všimla i přes ty nadměrné šortky.

„Asi bych měl jít...“ řekl Marian.

„Nesmysl,“ řekla Irma. „Venku pořád leje a tvoje oblečení je ještě v sušičce.“

Marian se rozhlédl po kuchyni a snažil se dívat na cokoli jiného než na obrovská prsa paní Raisové.

„Jen tak ze zvědavosti......co ti Blanka slíbila za to, že jí uděláš ten referát?“ Marian se posunul na židli, ta otázka nijak nepřispěla k tomu, aby ztratil erekci. Stále však nemohl přestat odpovídat na Irminy otázky.

„Říkala, že mi bude hladit ptáka...“ odpověděl, tvář mu zrudla a pták ztvrdl.

Irma se znovu podívala na chlapcova rostoucího ptáka a usmála se. „Je škoda, že jsi udělal všechnu tu práci a pak jsi přišel o odměnu.“ Marian pak téměř omdlel, když paní Raisová natáhla ruku, vklouzla do těch sportovních šortek a vytáhla jeho tvrdého ptáka ven.

„Působivé...“ Irma se usmála a třela sedmnáct centimetrů dlouhého chlapeckého ptáka. „Blanka nepozná dobrou věc, když ji vidí.“

Marian se zmohl jen na povzdech, když mu paní Raisová dál hladila erekci. Postavila ho, sáhla dolů, chytila ho za koule a hrála si i s nimi.

„Chceš, abych přestala?“ zeptala se, protože dobře věděla, že ten chlapec určitě neřekne ano.

„Ne, je to příjemné.“

Marian se rychle ztratil v rozkoši, kterou mu přinášely Irminy prsty. Její zkušený dotek se rychle projevil a přivedla ho na pokraj orgasmu.

„Myslím, že se udělám...“ řekl, když zavřel oči.

Ptáka mu zalila náhlá teplá vlhkost a způsobila, že Marian otevřel oči. K svému úžasu zjistil, že si paní Raisová vzala jeho ptáka do úst a nyní mu ho energicky saje.

Marian to její sání cítil až do prstů na nohou. Byl už tak blízko, že to bolelo. Irma mu prsty sevřela kořen penisu a zabránila mu v ejakulaci. Pokaždé, když ho olízla jazykem, pokaždé když si ho vzala do pusy celého, měl Marian pocit, že exploduje. Ale byl to tak nádherný pocit.

Nakonec Irma uvolnila sevření jeho pytlíku s kulkami a ucítila, jak se z nich dere příval horkého spermatu – vteřinu předtím, než jí začal stříkat do úst a do krku. Brala si jeho ptáka hluboko do krku, masírovala ho stěnou svého hrdla a polykala každý výron slaného chlapeckého semene. Vychutnávala si jeho chuť i vědomí, že tohle je jeho první kuřba v životě.

Po tom, co se zdálo, že je zásoba chlapecké šťávy nekonečná, začal jeho pták měknout a Irma ho nechala vyklouznout ze svých úst. Otřela si rty jazykem a zachytila těch pár kapek, které jí unikly.

„Líbilo se ti to?“ zeptala se.

„Nemyslím si, že líbilo je to správné slovo…“ Marian se nadechl, „mám pocit, že to byl náboženský zážitek.“

„Tak teď vidíš, co před tebou Blanka tajila a co ti nedopřála,“ řekla s úsměvem, protože si byla jistá, že se přes její dceru, která jeho ptáka jen škádlí, rychle přenese.

V tu chvíli se rozezněl bzučák sušičky, což signalizovalo, že jeho oblečení je už suché. „Tak to je asi signál, abych šel domů.“ řekl zklamaně.

„Ale pořád prší…“ řekla Irma. „Opravdu tě nemůžu vyhnat ven, abys zase zmokl. Zavolám tvé matce a řeknu jí, že se tu na chvíli zdržíš,“ usmála se Irma.

Zatímco Irma telefonovala s jeho matkou, Marian si paní Raisovou pořádně prohlédl. Už se nestyděl obdivovat její prsa nebo ten velký krásný zadek. Cítil, jak se mu znovu staví péro.

„Tak tvoje matka řekla, že to je v pořádku, máš tu zůstat a tvůj bratr tě tu vyzvedne asi za hodinu cestou z práce.“

„To je skvělé.“

„Hm, tak co tu hodinu můžeme dělat?“ zeptala se Irma a zapózovala, aby zvýraznila svá obrovská prsa. Marian si na okamžik myslel, že jí vykouknou z šatů.

„Chtěl bys vidět moje prsa, Mariane?“ zeptala se Irma.

„Ach ano... prosím.“

„No... když tak hezky prosíš…“

Irma si sáhla za krk a rozepnula si šaty. Pak je s rozmachem nechala spadnout na zem a zůstala tam stát jen v podprsence a kalhotkách. Sáhla mezi své dva kopce a rozepnula přezku. Podprsenka se rozevřela a jako z praku z ní její prsy vyskočily na svobodu. Bradavky měla skoro dvakrát větší než Blanka a trčely jí jako gumy na tužce a jejich dvorce byly větší než stříbrné pamětní mince. Tak velké kozy Marian neviděl ani v knihách, které schovával pod postelí.

„Tak co, budeš se jen dívat, nebo si na ně chceš sáhnout?“ Irma si je masírovala a hrála si s bradavkami.

Marian bez dalšího pobízení vystřelil dopředu a vzal do každé ruky jeden prs. Stiskl tu hebkost každého z nich, s níž kontrastovala tvrdost bradavek. Zvedl jednu k ústům a začal ji sát, což byla další věc, kterou mu Blanka vždycky odpírala. Zpočátku byl nešetrný, ale Irma ho vedla jemným chápavým hlasem a učila ho, jak používat jazyk. Pak jak nasát do pusy do úst areolu a jak použít zuby, aby mohla procítit tu správnou tvrdou rozkoš a bolest.

Marian se přesunul k druhému prsu a ukázal, že se opravdu rychle učí. Irma se prohnula v zádech a slastně zavřela oči, když jí chlapec dál sál kozy. To, co dělala, bylo velmi špatné, ale v tu chvíli jí to bylo jedno. Věděla, že než Marian odjede domů, bude mít jeho chlapecké péro zabořené ve své už teď mokré píče. Pro kluka to bude dobré, dodá mu to sebevědomí.

„Pojď,“ řekla Irma a vzala chlapce za ruku, „půjdeme do ložnice.“

Jakmile tam došli, svlékla ho z toho mála oblečení, co měl, a poodstoupila, aby si jeho mladé tělo pořádně prohlédla.

„Měla jsem pravdu, Blanka rozhodně nepozná dobrou věc, když ji má v ruce,“ zvolala a natáhla ruku a přejela prsty po Marianově neochlupené hrudi. „Tak hladké... tak sexy...“ Irma si pohrávala s jeho bradavkami.

Mariana překvapilo, že je to tak příjemné, nikdy ho nenapadlo, že muži taky mají citlivé bradavky. „To je pěkné...“

„To je jenom začátek.“ Irma se předklonila a jazykem mu olízla bradavku. Pak se přesunula k druhé bradavce a sála mu ji přesně tak, jak ho to před chvílí naučila. Chvíli si hrála s jeho bradavkami, sáhla přitom dolů a žertovně ho zatahala za jeho mladého ptáka.

„Vsadím se, že už jsi zase připravený,“ usmála se. „To je dobře, líbí se mi to.“

Irma se z jeho hrudi přesunula výš, sáhla mu zezadu na hlavu, hladila ho tam nehty. Přitáhla si ho k sobě a poprvé ho políbila. Nejdřív něžně, pak silněji. Následoval druhý polibek, pak třetí. Nakonec otevřela ústa a vklouzla mu jazykem do pusy. Marian rychle zareagoval na teplý, kluzký jazyk ve svých ústech. Bylo to poprvé, co ho někdo takhle políbil, ale instinktivně k němu začal natahovat vlastní jazyk. Oba jazyky se olizovaly, mrskaly se navzájem a zkoušely nové chutě.

„Jsi připraven na víc?“ zeptala se Irma po posledním polibku.

„Ach ano, paní Raisová.“

„Tak pojď ke mně,“ řekla, když se položila na postel a roztáhla nohy. „To, co tě teď naučím, je to nejdůležitější, co se mladý muž může o uspokojování ženy dozvědět.“

Marian pochopil, co tím myslí, a s mírným zaváháním před ní poklekl. Nikdy neviděl ženskou kundu jinak než v časopisech s nahotinkami, natož aby měl u nějaké svou pusu tak blízko. Stejně tak si ještě nikdy nenechal vykouřit ptáka a až teď ví, jak nádherný je to pocit.

Irma se natáhla a prsty si roztáhla pysky kundy, čímž Marianovi umožnila snadný přístup. Chlapec natáhl jazyk a dotkl se jejího mokra. Překvapivě zjistil, že tu chuť má rád. To jen ke všem těm kecům, že to smrdí jako leklá ryba.

Povzbuzen znovu vystrčil jazyk a zajel s ním tak hluboko, jak jen to šlo, a vychutnával si tu nově objevenou pochoutku. Irma vydala tiché zasténání, tenhle kluk byl naprostý poklad. A jaký teprve bude s trochou zkušeností.

Marian pak jazykem jezdil nahoru a dolů po celé délce její kundy a rozdmýchával ten oheň, který se v Irmě rozhoříval. Chvílemi to byl jen dotek, pouhé pohlazení, ale i to stačilo k tomu, aby se ta zralá žena odevzdaně zachvěla.

Nebylo pochyb o tom, že ten chlapec je rozený kundoliz.

Pokaždé když do ní vrazil jazyk, cítil touhu dostat se ještě dál. Jediné, co chtěl, bylo milovat se se svou novou učitelkou jazykem. Veden jejími nyní už hlasitějšími vzdechy a sténáním, zajížděl Marian hlouběji a hlouběji a plnil si ústa jejími vlhkými šťávami. Jakékoli pochybnosti, které mohl mít, byly nyní pryč, byl tady, šestnáctiletý, a lízal dvaačtyřicetiletou ženu – a jí se to líbilo.

„Ach ano… Mariane… lízej mě…“ křičela Irma, když ho chytla za hlavu a tlačila si jeho pusu hlouběji mezi nohy. „Vyliž mi kundu… Bože… ano!“

Jazyk a ústa mu teď pokrýval stálý proud vaginálních šťáv, jak znovu a znovu útočil na Irmino ženství. Chtěl, aby to nikdy neskončilo, a tak byl na chvíli zklamaný, když ho Irma vytáhla mezi svá stehna.

„Chci tě v sobě…“ řekla dřív, než se stačil ozvat. „Chci, abys mě vymrdal!“

Rychle uchopila jeho teď už na kámen tvrdého ptáka a navedla si ho ke své kapající díře. Pokrytý jejími šťávami vklouzl hluboko dovnitř do ní, a její kunda ho obklopila kolem dokola. K tomu nepotřeboval žádné instrukce, to už dělal ve svých snech tisíckrát. Ale ani v tom nejerotičtějším snu ho nenapadlo, že první ženou, kterou omrdá, bude matka jeho přítelkyně.

S chlapeckou energií opakovaně přirážel svou pánví k její a svými koulemi plácal na její vystrčenou vulvu. Jí po stehnech stékaly šťávy z kundy, mířily do škvíry jejího zadku a shlukovaly se v loužičce na prostěradle pod nimi.

Ještě před chvílí si Marian myslel, že nechat si kouřit ptáka je ten nejúžasnější pocit, jaký kdy mohl zažít…, ale tohle ten pocit dalece přesahovalo.

Irma ho chytila za půlky a zesilovala jeho přírazy svou vlastní energií. Pohybovali se jako dobře namazaný stroj, každý reagoval na tělo toho druhého. S každým pohybem oba cítili, jak se v nich uvnitř připravuje erupce.

Marianovo tělo se napínalo a dávalo Irmě najevo, že se brzy udělá. Pevně ho uchopila za zadek a vrazila do něj svým tělem, právě když její kundu naplnily první horké výrony chlapeckého semene. Její paže ho držely tak pevně, že nemohl dýchat, její vlastní tělo explodovalo a vyslalo novou vlnu ženského ejakulátu, která se smísila s tím od něj. Ještě několik vteřin se divoce zmítali, dokud si Irma nebyla jistá, že z jeho čuráku vypumpovala všechno do poslední kapky. Pak oba leželi tiše a nehybně.

Po minutě nebo dvou Irma chlapce ze sebe sundala a položila ho na záda. Jeho pták byl opět poloměkký, pokrytý hustou směsí šťáv z nich obou. Přiblížila k němu svá ústa a začala ho čistě lízat.

Potom si ho pevně přitiskla k prsům. Přišel k ní jako vyděšený malý kluk, odejde jako sebevědomý mladý muž.

„Měl bys skočit do sprchy,“ řekla, když ho pustila. „Za chvíli tu bude tvůj bratr.“

Marian se k ní naklonil, naposledy ji políbil a vešel do koupelny. Když tam ležela a poslouchala, jak teče voda, musela Irma bojovat s nutkáním se k němu přidat. Všechno to mýdlo a voda skýtaly skvělou příležitost seznámit ho s rozkošemi análního sexu, ale kdyby s tím začala, zastihl by je u toho východ slunce. Nebo, což je důležitější, návrat její rodiny.

O deset minut později jim zatroubení oznámilo, že bratr čeká venku. Po zavolání, že tam hned bude, ho odtáhla stranou od otevřených dveří a naposledy ho vřele políbila.

Když vyběhl ven a naskočil do auta, všimla si Irma toho školního referátu, který ho k ní dnes večer přivedl. Odnesla ho ke koši a roztrhala papíry na kusy. Až se Blanka zítra vrátí domů, bude mít spoustu práce s psaním. A pokud bude chtít Marianovu pomoc, byla si Irma jistá, že ji to bude stát mnohem víc než příslib ruční práce. Spokojeně se usmála, posadila se zpátky do křesla a vzala do ruky knihu, kterou před několika hodinami odložila. Přečetla si jeden odstavec, pak knihu zavřela a položila ji zpátky na stůl.

„Na mě nemáš, Rachel...“ řekla si pro sebe.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nečekaná

  15. 9. 2011Roman

Roman otevřel dveře od bytu a vešel do předsíně, usedl na lavici a začal se zouvat, když v tom uslyšel sténání, které vycházelo z vedlejšího pokoje. Potichu si zul boty, sundal kabát a potichu otevřel dveře do pokoje. Naskytl se mu krásný pohled, na posteli ležel Milan s Danou. Milan ležel na zádech a Dana se věnovala jeho penisu. Olizovala ho svým sametovým jazýčkem, zasouvala si ho do pusy a občas...  celá povídka...
Kategorie: Bisex, Anál, Orál, Šukačky, Grupáč

Dům rozkoše

  11. 11. 2012Neznámý autor

Muži chodí do nevěstinců, tak zvaných bordelů, velice často. Osobně znám mnoho mužů a drtivá většina z nich navštívila bordel alespoň jednou v životě. Tohoto faktu využívá trh, který je druhem těchto služeb naprosto přesycen, byť to skrývá pod různé názvy skryté pod rouškou tajemství. Opačně však nabídka zoufale chybí. Ženy by přece do veřejných domů nechodily, říká se. Nebo chodily? Myslím, že chodily,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Anál, BDSM, Mix

Ženský to mají těžký

  21. 12. 2019bobis

Právě jsem si v kanceláři zalila vařící vodou hrnek s ranní kávou, když jsem si uvědomila, že jsem včera nedala podepsat mistrovi ve výrobě nějaké podklady. Otráveně jsem popadla těch pár papírů a vyrazila skrz dvůr do výroby. Nějak jsem si neuvědomila, že jsem pracovní plášť nechala na židli, což se mi hned jak jsem vyšla z budovy, krutě vymstilo. Ranní přímrazek a ostrý větřík udělalo své. Nejdříve...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Mix, Šukačky

Na lovu lesbiček

  7. 4. 2017Neznámý autor

Přiznávám, jsem tak trochu kurva. Zkusila jsem v sexu už hodně věcí, abych za ta léta poznala, že monogamní vztah s rutinním sexem není nic pro mě. Ze začátku jsem měla deprese a nechápala odsuzování okolí, nedokázala jsem přijmout, že u mužů se takové chování akceptuje a ženy jsou jen obyčejné kurvy, pak jsem ale přijala sama sebe a odstěhovala se někam, kde mě nikdo nezná. Už dva roky žiji v cizím...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Lesbičky, Šukačky, Orál