Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 3. 11. 2020

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Sex z přinucení

Před nedávnem jsem se dostal do situace, za kterou by většina mužů dala nevím co, jen kdyby se to přihodilo jim. Byla to bezpochyby ta nejsenzačnější věc, co jsem kdy vůbec zažil.

Jsem šťastně ženatý, se dvěma dětmi a báječnou manželkou, která miluje téměř všechny formy sexu, mám dobrou práci, pěkný domov a skoro všecko, co si jen chlap může přát. S jedinou výjimkou, a tou je sousedova žena! Před pár lety jsme si manželka a já postavili hezký dům kus za městem. Byli jsme v něm dost izolovaní, dokud si předloni Jakub a Táňa nekoupili sousední pozemek a nepostavili tam svůj vlastní dům.

Stali jsme se dobrými přáteli a Táňa se ukázala jako naprostá bomba! Podle mě z ní sex přímo prýští, jako nějaký přírodní jev. Má 168 centimetrů, 55 kilo, nádherné dlouhé nohy a figuru, která každého muže okamžitě upoutá. Prostě stačí říct, že se mi kvůli ní žhavily koule od prvního dne, co se vedle nás nastěhovali.

Táňa občas lehávala u nich za domem a opalovala se jen v bikinách. Ze zadní ložnice v našem domě jsem měl na jejich dvorek dobrý výhled. Ačkoli se nikdy neslunila nahá, často tam ležela s rozepnutou podprsenkou a sem tam jsem mohl ze strany zahlédnout záblesk jednoho z jejích perfektních prsů. Obyčejně jsem se vracel domů dřív než má žena, a děti běhaly někde venku, a tak jsem mohl jít nahoru a juknout na Táňu. Při tom šmírování jsem ze svého ptáka vypumpoval pěkných pár dávek, a pořád jsem doufal, že se mi aspoň jedna její koza ukáže celá, ale k tomu nikdy nedošlo.

No dobrá, Jakub byl inženýrem u nějaké velké firmy a býval pryč celé týdny, někdy i měsíce, a Táňa docela často přišla na návštěvu za mou ženou nebo šly spolu nakupovat a tak. Asi rok po tom, co se nastěhovali, Táňa otěhotněla s jejich prvním dítětem.

Moje žena mě během obou svých těhotenství mimořádně vzrušovala a s Táňou to nebylo jiné. Pozoroval jsem, jak jí bříško narůstá, a čím víc přibývala, tím nadrženější jsem byl. Má žena z toho často profitovala, protože z koukání na Táňu jsem se rozvášnil, a večer pak vymrdal duši z manželky.

Potom se jednou stalo, že Jakub byl na tři týdny někde v Norsku, a má žena odjela s dětmi na návštěvu ke svým rodičům. Já s nimi jet nemohl, měl jsem zrovna něco důležitého v práci.

V sobotu ráno jsem se vzbudil a podíval se ze svého okna na Táňu naproti. Potěšilo mě, když jsem ji uviděl sedět na lehátku v šortkách a těhotenském triku. Hlavu měla opřenou dozadu a své nohy a obličej vystavovala slunečním paprskům. Jak jsem se na ni díval, byl můj pták naplno ztvrdlý jen z toho koukání. Když jsem si ho potom pomalu honil, Táňa si začala třít své mléčné kozy. Musely ji bolet, protože si je pořád hladila. Nemohl jsem vydržet ten pohled na její ruce, laskající ty skvostné mlékem naplněné polokoule, a vypálil jsem obrovskou nálož na okenní parapet. Brzy nato zmizela Táňa do domu.

Další den byla neděle a já spal až do deseti. Nakonec jsem vstal, osprchoval se a oblékl si triko a šortky, protože venku byl opravdu krásný den. Když jsem si šel do schránky pro noviny, Táňa byla zrovna taky u své schránky. Tak jsem šel k ní, trochu si popovídat a zjistit, jak to jde. Vypadala nádherně jako vždy, a když jsem pokradmo několikrát zabloudil očima na její těsné šortky, které v rozkroku jako by obkreslovaly její puklinu, ucítil jsem zase, jak se můj pták začíná bouřit. Jak jsme spolu mluvili, kráčeli jsme pomalu k její garáži, a tam jsme se zastavili a ještě povídali dál.

Kolem po silnici jelo nějaké auto a pak zatočilo na jejich příjezdovou cestu. Řidič zastavil až těsně u nás, stáli jsme u otevřených vrat do garáže. Dřív než jsme si já nebo Táňa mohli uvědomit co se děje, řidič vyskočil ven a šel k nám. Stál před námi tak rychle, že jsme hned ani nezaregistrovali, že to je muž v lyžařské masce a míří na nás puškou.

„Oba dva jděte hned do garáže nebo vás zabiju!“

Byli jsme jako omráčení a udělali, co střelec poroučel. Když nás dostal dovnitř, stiskl tlačítko na uzavření garáže a vrata se sklopila dolů. Byli jsme v domě a museli jsme jít do obýváku, on šel za námi, a v pokoji nám nařídil sednout si na gauč. Sedl jsem si na jeden konec a Táňa na druhý.

Zeptal se Táni, kde má peněženku, a ode mě si ji vyžádal taky, dal jsem mu ji. Když z nich nám oběma vybral peníze, chodil okolo, a do pytle, který si přinesl s sebou, dával některé věci, které se mu zamlouvaly. Neměl jsem v úmyslu hrát si na hrdinu, protože jsem doufal, že zmizí, jakmile posbírá všechno, co má nějakou cenu.

Vytáhl pouta a podal je Táně, instruoval ji, jak mně je má nasadit na ruce za zády. Když udělala, co chtěl, sáhl za mě a uzamkl je. Potom ta situace nabrala nějaký divný vývoj.

„Jak daleko už to máte?“ zeptal se Táni.

„Sedm a půl měsíce,“ odpověděla.

„Sundejte si triko,“ přišla jeho odpověď. Nemohl jsem uvěřit svým uším a Táňa taky ne, protože tam jen zaraženě seděla.

„Vstaňte a sundejte si triko, HNED!“ Táňa se postavila a začala muže prosit.

„Prosím vás neznásilňujte mě, poraníte moje dítě, je to moje první.“ Říkala to se slzami v očích. Já mu řekl, ať ji pustí a odejde s našimi věcmi, a on přešel ke mně, strčil mi pušku přímo do obličeje a prohlásil, že jestli ona neudělá to, co na ní chce, zabije nás oba.

Potom ustoupil a klidným hlasem řekl: „Když uděláte, co říkám, nikomu se nic nestane, ani vašemu dítěti, tak spolupracujte a všechno bude v pořádku, slibuju.“

Zdálo se, že to Táňu uklidnilo, protože si svoje těhotenské triko přetáhla přes hlavu a stála tam jen v šortkách a podprsence. Košíčky podprsenky její mlékem naplněné kozy sotva pobraly, takže jim vršky dost drze vykukovaly ven. Navzdory tomu, že jsem měl spoutané ruce a mířila na nás zbraň, se můj pták zase začínal cukat.

„Jste nádherná holka a nechci vám nijak ublížit, jen poslechněte, co říkám – sundejte si tu podprsenku.“

Táňa na mě vrhla krátký bezmocný pohled a sáhla si dozadu, rozepnula přezku, stáhla košíčky dopředu a dala podprsenku pryč. Její krásné kozy jí perfektně stály na hrudi, naběhlé mlékem. Dvorce měla obrovské, jako olympijské medaile. Bradavky byly dlouhé a tlusté, aspoň dva a půl centimetru. Jak jsem na ty svůdné kozy civěl, bolestně jsem si uvědomoval, že pták v mých šortkách je tvrdý jako kámen. Přistihl jsem se, že předvídám další příkaz toho maskovaného muže. Byl jsem si dost jistý.

„A teď šortky!“

Táňa okamžitě vyhověla, zřejmě rezignovala a řídila se jeho pokyny, dokonce v předstihu. Stála před námi jenom v miniaturních kalhotkách. Na obou nohách jí z nohaviček vyčnívaly chomáčky zlatavých chloupků. Pičku měla hodně chlupatou, ale protože byla blondýna, její milostnou škvíru jste mohli rozeznat i přes kalhotky.

Střelec obrátil svou pozornost zpátky ke mně a nařídil mi vstát. Stoupl jsem si a nijak jsem nemohl zakrýt svého tvrdého ptáka, který na mých kraťasech vypínal slušně velký stan. Pozoroval jsem Táňu, jak své oči upřela na můj rozkrok a pak je zase nervózně zvedla. A všiml jsem si, že střelec je ve stejném stavu vzrušení jako já. Pokynul mi, abych přešel k Táně.

Stál jsem proti ní, vzdálený jen asi půl metru. Jeho další příkaz směřoval na Táňu, měla mi rozepnout pásek a stáhnout šortky. Udělala to a zas se narovnala, abych z kraťasů mohl vystoupit. Potom ji nechal stáhnout dolů moje spodky. Když se sklonila a stahovala je, můj tvrdý pták vyskočil ven a ďobnul ji do brady.

„Chyť jeho čurák a vyhoň mu ho,“ zazněl další příkaz.

Táňa sáhla dolů, vzala moje kopí do své horké ruky a začala ho pomalu hladit.

Díval jsem se jí do očí a zašeptal: “Omlouvám se.“

„V pořádku, to není tvoje vina, když uděláme, co chce, zbavíme se ho.“

Pták reagoval na její pomalé pumpování a já musím přiznat, že to bylo fantastické. A bylo to ještě lepší, když mně poručil cucat jí kozy. Vyloudil jsem z ní tiché zasténání, když jsem vzal její hnědou bradavku do své pusy a začal ji dudlat. Její ruční práce s mým ptákem se jako by přirozeně zrychlila. Sladké mléko mi prýštilo do úst a já přecházel z bradavky na bradavku. Byl jsem hodně blízko k tomu, že všechno kolem postříkám.

Náš návštěvník pořád chodil kolem nás a sledoval, jak se činíme. Já jsem dál pokračoval se sáním, Táňa při tom začínala trhaně dýchat. Potom nás zastavil a řekl Táně, aby se posadila na gauč. Tím se její oči dostaly do úrovně mého roztouženého ptáka. Na jeho špičce už prosakoval preejakulát.

„Chci, abys mu vykouřila čuráka,“ byl další pokyn.

Když jsem to slyšel, mé srdce vynechalo jeden úder! Byl jsem skoro v transu, když jsem se podíval dolů a viděl, jak si Táňa bere mého ptáka do ruky a vede ho mezi své rozkošné rty. Když tam dostala žalud, hlasitě jsem mručel. Myslel jsem, že to jen vezme do pusy a kouření bude předstírat.

K mému překvapení a potěšení jsem ale cítil, jak mi její jazyk začíná vířit kolem žaludu, pak si mě do sebe vzala víc a do své volné ruky si nabrala mé ztěžklé koule. Začala se záměrným pumpováním a sáním a bylo to nebe. Ta holka uměla vysát ptáka do mrtě. V ruce převalovala mé vejce a dostala mě dovnitř skoro celého. Nechci se tu vytahovat, ale můj krasavec má přes osmnáct centimetrů a je pěkně tlustý. To, jak mě vzala do svého hlubokého hrdla, byla pro mě nová zkušenost. Manželka mě ve své puse nikdy nedostala dál než do poloviny.

Můj dech začal být trhaný a můj dobyvatel byl uvězněný v její horké puse. Náš návštěvník taky poznal, že už brzy budu. Nařídil jí, že musí všechno moje semeno spolykat a nesmí se opovážit vystrčit můj čurák ven. Táňa jeho požadavek splnila dokonce líp, než ho on zadal. Když vycítila, že ten v její puse se už chystá, o malý kousek si ho povytáhla a hned potom mě jediným svižným pohybem pohltila až těsně k mému pubickému ochlupení. A bylo to!

Křičel jsem rozkoší, když hluboko do jejího hrdla zamířil první mocný výstřik. Než došlo na druhý, ona se zase odtáhla dozadu, až jí v puse zůstal jen můj žalud. Její jazyk kmital dokola kolem něj rychlostí 150 kilometrů za hodinu. Vypálil jsem do jejích úst největší nálož svého života. Po čtvrtém silném výstřiku jsem ucítil, jak najednou kolem mého ptáka silně vydechla, a když jsem se podíval dolů, viděl jsem, že jí náš návštěvník vstrčil svůj prst do chňapky a ona se na tom prstovém vetřelci udělala.

Moje ejakulační křeč konečně pominula, ale Táňa mě ve své puse pořád držela a pomalu lízala a vysávala, dokud nedostala pokyn přestat. Když mě nechala ze svých nádherných rtů vyklouznout, podíval jsem na ni dolů, jak tam seděla, a řekl jí, že toho lituju, ale že jsem si nemohl pomoct. Vzhlédla ke mně a řekla mi, že to je v pořádku a mrkla na mě.

Následně si Táňa musela na gauči lehnout na záda a roztáhnout nohy. A já jsem byl přinucen, PŘINUCEN? lízat její horkou píču tak dlouho, až mě chytla za hlavu a znovu divoce vyvrcholila. To mi ovšem přineslo další ztvrdnutí. Její píča byla tak úžasná, bylo to fantastické.

Potom dostala poručeno kleknout si na zem obličejem ke gauči. Já jsem si měl kleknout za ni. Byl jsem v sedmém nebi, protože jsem věděl, že asi kvůli tomu, abych vklouzl svým čurákem do její kundy, kterou jsem právě vylízal, a do které jsem ten čurák už tolikrát v duchu pumpoval.

Náš návštěvník se usadil na gauč před Táňu a vyndal své péro. Posunul se dopředu a vklouznul s ním do její pusy. Mně potom nařídil, abych ji mrdal zezadu. S rukama spoutanýma za zády bylo obtížné trefit se do její dírky. Když jsem ji dvakrát minul, sáhla Táňa svou rukou dozadu a hladce si mě do sebe zavedla sama.

Zdála se pořádně vzrušená a šla do toho doopravdy, přirážela dozadu na mě a při tom naplno pumpovala a sála péro ve své puse. Netrvalo to dlouho a náš návštěvník se udělal jako první. Sténal a začal jí stříkat své semeno do pusy. To na ni zapůsobilo tak, že dostala orgasmus hned po něm. Pocítil jsem to v její kundě, kde její svaly najednou divoce pulzovaly kolem mého ptáka. I pro mě to už bylo moc a přeneslo mě to přes vrchol, ze kterého jsem pak jen zvolna sestupoval a uklidňoval se, pořád bezpečně schovaný v ní uvnitř.

Táňa se pořádně rozdivočila, když mě cítila, jak se do ní vyprazdňuju, stáhla svá ústa z toho péra, které v nich měla, a vykřičela ze sebe své uvolnění. Dávky semene jí ještě přistávaly do vlasů a na obličej. Jeden výstřik jí šel přes rameno a zasáhl mě na krku, ona pořád dál divoce pumpovala moje stříkající péro a dál ječela, jak je to dobré.

Nakonec jsem se ještě musel dívat, jak si náš vetřelec bere její píču zezadu. Ještě jednou měla Táňa intenzivní orgasmus, když do ní on pálil druhou nálož. Pohled na to ve mně znovu vyvolal erekci, a i když byla jen částečná, začal jsem si dělat naděje na třetí kolo, ale náš návštěvník mi zavelel lehnout si na podlahu na břicho a odemknul mi pouta na zápěstí.

Museli jsme chodit s ním po všech místnostech a on vytrhával telefony ze zdířek a řekl nám, že jestli se pokusíme ho sledovat, tak nás zabije. Řekl nám, že je to na nás, jestli to chceme ohlásit policii, ale měli bysme doufat, že ho chytí, jinak se vrátí a zabije nás i naše rodiny.

Byl pryč dřív, než jsme si to uvědomili. Zkusil jsem zachytit jeho registrační číslo, ale v té rychlosti to nebylo možné. Táňa i já jsme byli pořád nahatí a domlouvali se, co budeme dělat. Ona seděla na kraji gauče a já k ní přišel, a omlouval se jí, jak mě mrzí to, co se stalo. Jen se smála a řekla: „To nebyla tvoje chyba a vlastně nedošlo k žádné škodě.“

„Kromě toho, že je mi tak trapně, protože jsem vyvrcholila strašně snadno, přestože jsem se pokoušela to zadržovat.“ Přesvědčoval jsem ji, že ani to její chyba nebyla, a že ji chápu, protože jsem zažíval stejné pocity.

Jak jsem tam před ní stál, úplně stejně, jako když mě předtím kouřila, neuvědomil jsem si, že můj pták ke své předtím jen částečné tvrdosti mezitím stačil dohonit ten zbytek. Táňa na něj sklouzla očima, natáhla ruku a sevřela ji kolem něj, a ještě jednou si ho vzala do pusy a darovala mi další krásnou kouřovku.

Společně jsme se vysprchovali a znovu spolu mrdali, teprve potom jsem šel domů. Ten den jsme si ještě spolu vyšli na večeři, a hned po návratu domů jsem jí při báječném, pomalém mrdání vyprázdnil ty mléčné kozy. Od té doby spolu mrdáme. Pokaždé, když je má manželka doma nebo je její manžel doma, scházíme se na parkovišti u obchoďáku a ona mě tam v autě vykouří. Nebo jdeme do motelu a vymrdáme si mozek z hlavy. Mimochodem, ona má zdravou holčičku a kojí ji a mě taky, kdykoli k tomu dostane šanci.

Od našeho „sexu z přinucení“ to bylo šest měsíců, když nás navštívil můj bratranec Kamil. Přijel zdaleka, ale zdržel se jenom pár dní, nechtěli jsme totiž, aby se potkal s Táňou. Mohla by poznat jeho hlas.

Víte, ten nápad s přepadením a střelcem byl můj, a ten s tou zbraní, to byl můj bratranec Kamil. Dostal za to kouřovku zadarmo plus jedno senzační číslo k tomu na základě dohody, za deset tisíc hotově ode mě. Bylo to nejlepších deset tisíc, co jsem kdy utratil.

Táňa a Jakub se odstěhovali, když jeho přeložili do firemní pobočky v jiném koutě republiky, a mně teď ta prcina navíc pořád schází. Nikdy jsem jí pravdu neřekl a kdyby tohle někdy náhodou četla, přestože se ve skutečnosti nejmenuje Táňa, určitě by jí došlo, jak jsem se tehdy do ní dokázal dostat. Ale myslím, že by jí to tolik nevadilo.

Jejich dům už koupil nějaký starší pár. Té manželce je čtyřicet tři, je ale velmi dobře udržovaná, ne taková bomba jako Táňa, ale stejně bych si s ní rád někdy zamrdal. Někdy, až bude bratranec Kamil mít čas přijet a podívat se na nás!

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dochucovadlo

  29. 7. 2009Neznámý autor

V telce dávali trojku Terminátora a ségra si zrovna na dnešek musí pozvat kámošky, aby si poklábosily. Zabraly obývák a mě brali všichni čerti. Ségře je pětadvacet a někdy se chová jako moje matka, pořád by mě peskovala a poučovala. Mně je šestnáct a můžu vzteky puknout, když se ke mně chová jako k malýmu. No ale objektivně vzato, musím uznat, že ty její kámošky jsou řádné kůstky. Každá jiná - jedna...  celá povídka...
Kategorie: incest, Incest, Orál, Teen

Madam Selma

  9. 12. 2012Neznámý autor

Ozvalo se zazvonění zpoza dveří a já jsem netrpělivě čekala, až paní domu zareaguje na zvonek a přijde mi otevřít. Začínala mi být trošku zima, protože venku mrzlo a já na sobě měla jenom slabé černé punčošku čouhající z teplého kabátu. Konečně se dveře otevřely a prohlížela si mě velice krásná, až trochu strašidelná dáma. Spustila jsem: Dobrý den, já se jmenuji Julie a přišla jsem na vaši objednávku,...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Lesbičky, Zralé ženy, Prstění, Erotické pomůcky, Orál

Veronika

  30. 6. 2020Stalinka

Nemám psaní moc v lásce, ale co už. Mládí v pr…, do důchodu daleko, tak co s časem? Firma, kterou jsem převzala po tátovi šlape jak hodinky, chudá už nikdy nebudu, tak jsem si řekla: „Co se tak ohlédnout, zavzpomínat a nechat vzkaz potomkům?“ Tak tady jej máte, holomkové milí… Mámu jsem nikdy nepoznala. Od táty jsem se dozvěděla, že to byla líná mrcha, že se s ní šťastně rozvedl a jako vzpomínka na...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Gay, Grupáč, Submisivní, Znásilnění

Přísná mistrová si s ním poradila

  20. 1. 2015Neznámý autor

Vašek měl svůj učební obor docela rád a taky svoje učitele bral jako dobré vzory a spravedlivé chlapy. Co mu však nešlo přes rozum, bylo, proč na jeden odborný předmět, který byl spojený s praxí. Dostali mistrovou. Prostě ženskou, chápete to?! Většina kluků z toho byla hotová, bože, co jim nějaká ženská bude radit, jak mají do ruky chytnout soustruh… Jablonská navíc byla dost přízná a rázná, snažila...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Zralé ženy, Šukačky, Mix