Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Vloženo: 14. 8. 2018

Autobusová jízda

Krista byla rozrušená jako nikdy ve svém životě předtím. Měla za sebou svůj první opravdický jásot jako roztleskávačka! Vlastně doopravdy to bylo nějakých třicet nebo čtyřicet jásotů, při jejím prvním fotbalovém zápase v roli roztleskávačky. A její tým vyhrál!

Všechno bylo tak vzrušující. Hrálo se venku, takže tým, trenéři i roztleskávačky jeli do Pelhřimova ve dvou autobusech. Hned jak tam dojeli, začal zápas a pak se šli někam najíst. Teď už byl večer, všude kolem tma, a oni byli na zpáteční cestě domů. Jedna část Kristy byla unavená a těšila se, až se dostane domů, jak si ráno přispí. Měla ráda soboty, protože se mohla válet v posteli tak dlouho, jak chtěla.

Ale její druhá část byla zcela vzhůru a plná energie. Vyhráli svůj první zápas a ona neudělala žádné velké chyby. A navíc, Martin Kolář s ní flirtoval. Hrál na levém křídle a dal dva góly. Po tom prvním běžel po straně zpátky za středovou čáru a přesně před ní se zastavil a řekl: „Ten byl pro tebe, Kristo.“ O něco později před vhozením autu na ni zakřičel: „Když dám ještě jeden, bude za to pusa?“ Krista se smála a křičela: „DO TOHO!“ a pak mu poslala pusu.

Magda Vávrová, kapitánka roztleskávaček, k ní přišla a řekla: „Radši si na toho Martina dávej pozor! Jeho pusy mají tendenci být dost nebezpečné!“ A pak se otočila a vrátila na své místo. Krista si začala všímat ostatních hráčů a jiných roztleskávaček a neušlo jí, že spousta holek slibuje pusy za různé dobré zákroky.

Teď, potmě, jak se autobus pohupoval a uháněl k domovu, začali si hráči svou kořist z vítězství vybírat. Hned po nástupu do týmového autobusu si Krista sedla vedle Lindy Chládkové. Jako prvňačka ještě moc hráčů neznala. Ona a Linda byly v družstvu jediné z prvního ročníku a byly zatím trochu stydlivé, pokud šlo o společenské kontakty se staršími kluky v týmu. Začaly si s Lindou spolu šeptat a ukazovat, co se děje kolem nich, a jak se hráči párujou s roztleskávačkami.

Jeden pár, na který viděly dost dobře, tvořila Magda Vávrová s Tomem Simonem. Magda seděla Tomovi na klíně a líbali se, vyměňovali si dlouhé francouzské polibky. Krista viděla, co dělají, když míjeli světla podél silnice. Zdálo se, že Tomovy ruce putují všude po Magdině těle.

Linda na ni sykla a ukázala na jiný pár, Valerii Jandovou a Ondru Vágnera. Ondrovy ruce Valerii přes svetr jasně mačkaly její skvostné teenagerské kozičky a ona ho nechala to dělat! A dvě řady za nimi seděli Ema Malá a Kryštof Bláha. Ema byla čelem ke Kryštofovi, zřejmě mu seděla na klíně.

„Ty jo, ten autobus pořádně drncá,“ zašeptala Linda a ukázala na Emu s Kryštofem. A opravdu, Krista viděla, jak Ema Kryštofovi na klíně nadskakuje nahoru a dolů. A pak jí hlavou projelo nestydaté tušení. Tenhle úsek silnice byl dokonale hladký. Linda ani Krista na sedadlech nijak nenadskakovaly!

Šeptem Lindě odpověděla: „Nemyslíš si, že oni spolu ….“

Linda vypadala hodně vzrušeně: „Já myslím, že ano, že to spolu dělají!“

V té chvíli k nim přišel uličkou Dan Ševčík. Nahnul se přes Kristu a řekl: „Lindo, myslím, že mi dlužíš nějaké pusy. Vyhrál jsem dneska pět hlavičkových soubojů.“

Linda se zachichotala, koukla na Kristu, pokrčila rameny a vstala a šla s Danem někam do přední části autobusu. Krista se začala ohlížet po Martinovi, aby viděla, kde je, a vtom ucítila, jak někdo velký vklouzl na její sedadlo a odtlačil ji k oknu.

Byl to Martin. Ve tmě se na ni smál. Viděla jeho bílé zuby.

„Ahoj,“ řekl.

Kristu polilo horko. „Ahoj,“ odpověděla mu.

„Dáš mi nějaké pusy?“ zeptal se a rukou ji objal.

„Asi jo,“ řekla stydlivě.

„Dobře,“ řekl on, nahnul se k ní a jednu jí dal přímo na rty.

Krista směla chodit na rande teprve asi šest měsíců. Gymnázium bylo těžší než devátá třída, ze které přišla, takže většinu večerů se musela učit a ven na schůzky doopravdy moc nechodila. Navíc večerku měla hodně brzo a bylo jí trochu trapné říkat případným nápadníkům, že musí být doma v devět.

Krista samozřejmě něco věděla o líbání a hodně o něm snila a nacvičovala to se svým polštářem a plyšovými zvířátky, jenže po pravdě neměla moc zkušeností s líbáním skutečného kluka. Obzvlášť s líbáním po francouzsku. Když jí teď Martin rejdil jazykem v puse a sál její vlastní jazyk, trochu se jí motala hlava.

Ten polibek pokračoval dál a dál, až z toho začala být malátná. K tomu se dostavil nějaký legrační pocit v žaludku. Nakonec Martin líbání přerušil. „Tak ta byla první,“ řekl měkce.

Krista zkoušela obnovit svou sebekontrolu. „Kolik ti jich dlužím?“ zeptala se a skoro nedýchala. „No dal jsem dva góly a vystřelil šestkrát na branku,“ řekl, „když to přepočtu, tak mi dlužíš dvanáct polibků.“

Právě v té chvíli bylo slyšet, jak Magda polohlasně vyjekla. Krista i Martin otočili hlavy tím směrem. Tom měl ruce schované pod jejím svetrem, zjevně si tam pod oblečením užíval její prsa. Ona měla sukni nachumlanou nahoře kolem pasu a kousek něčeho světlého jí visel kolem jednoho kotníku. Zrovna míjeli řadu pouličních světel a Krista viděla, že to něco jsou Magdiny kalhotky!!

Martin jí pošeptal do ucha: „Ty jo, to je pecka. Tom se dostal do ní!“ Krista se zvedla, nahnula se přes Martina, zkoušela se podívat. V tom ozářilo světlo Tomův klín a Krista to uviděla!

Tomův nepochybně tvrdý penis byl zabořený v Magdině načechrané číče!

Přímo tady v autobusu! Kde to každý mohl vidět!

A Magdě se to zřejmě líbilo. Divoce nadskakovala nahoru a dolů, sténala při tom a současně se pokoušela Toma líbat.

Krista cítila, jakjejí vlastní mušlička začíná vlhnout. Cítila i něco jiného. Cítila ruce na svých vlastních drobných kozičkách. Martin ji tam osahával! Ztuhla. Nevěděla, co dělat. Zkusila říct něco… něco… a nakonec vydechla: „Nemůžu uvěřit, že to dělají.“

Martin jí mačkal prsa svýma velkýma rukama. „Nejsou jediní,“ řekl, „postav se.“

Krista cítila, jak jí pomáhá vstát. Otočil ji obličejem dopředu a musela si nakročit přes jeho nohy. Stála mu teď obkročmo nad koleny a jeho ruce měla na bocích. Taky vstal a předek svých kalhot přitiskl na její pevný dívčí zadeček. „Podívej se na Vali a Ondru,“ řekl a ruce mu při tom jely vzhůru, pod svetr a na košíčky její sportovní podprsenky.

Hlasitě vzdychla, když na kůži na břiše ucítila jeho horké ruce. Valerie a Ondra byli přímo před nimi. Valerie ležela na sedadle na zádech, nohy měla roztažené a Ondra byl mezi nimi, boky se mu zvedaly a zase klesaly ve zřetelných kopulačních pohybech. Valerie mu na holý zadek tiskla ruce a přitahovala ho k sobě. „Já už budu, kotě,“ bylo slyšet. Potom, zatímco jeho penis zřejmě vyplavoval spermie do Valiny číči, ji silně a dlouze líbal.

Právě při tom vsunul Martin své ruce Kristě pod podprsenku. Odtlačil ji nahoru z jejích prsou a jeho prsty si rychle našly citlivé bradavky. Jemně jí je mačkal a tisknul jí něco tvrdého na zadek.

Krista nedokázala myslet. Ty prsty na bradavkách byly tak příjemné. Žádný kluk jí na nahá prsa ještě nesáhl a když jí teď ten první tiskl bradavky, vysílalo to drobné elektrické šoky přímo do místa mezi nohama, bylo to tak pěkné, jako když se tam zvlášť dobře sprchovala. Byla vyděšená, ale bylo to taky moc fajn!

„Já nemůžu,“ vzlykala, otáčela se a kroutila, chtěla jeho ruce dostat pryč z bradavek.

„Co je na tom špatného?“ ptal se Martin. „Já ti neublížím.“

„Nemůžu,“ opakovala, natáčela se k němu. „Já jsem nikdy… ještě nikdo…“

„Aha,“ řekl a usmíval se. „Hele, neboj se. Nikdo tě nebude k ničemu nutit. Proč bysme jeden druhému nemohli udělat trochu dobře? Jsi pro? Neudělám nic, co bys nechtěla, abych dělal. Souhlasíš?

Znělo to tak rozumně. Přinejmenším teď, kdy sténání a zvuky souložení přicházely z celého autobusu. Krista slyšela odněkud zepředu Lindu. Dělala: „Aaaaoooouuuu,“ stejným způsobem, jako by to byla před chvílí chtěla dělat Krista, když jí Martin mnul bradavky. Zrovna vjížděli do nějakého menšího města, kolem bylo hodně světla. Krista se dívala dopředu, snažila se kamarádku najít.

Tam je! Pět nebo še řad před nimi. Linda seděla zády k oknu. Svetr měla vyhrnutý do podpaží. Dan měl hlavu přesně tam… přesně tam, kde měla být její prsa… její zřejmě nahá prsa. Pak Krista viděla, jak hlava Dana zmizela dole, a v tom Linda zakvílela: „Aaaaaaach auuuuuiiii!“ Dan jí lízal číču!!

„Chceš, abych ti to taky dělal?“ zašeptal Martin. Jeho ruce si zase našly cestu k ní pod svetr a hladily ji tam po horkých, vděčných kozičkách.

„Já nevím,“ šeptla ona.

„Nech mě to vyzkoušet,“ pošeptal jí přímo do ucha. Zachvěla se, když jí jeho dech zasáhl ucho. „Když se ti to nebude líbit, přestanu, chceš?“

Krista cítila, jak ji otáčí. Posadila se na sedadlo. Sukni měla přehrnutou nad břicho. Cítila Martinovy ruce na svých kalhotkách, tahaly za ně. Stáhl jí kalhotky dolů a pryč, cítila chladný vzduch, který jí foukl na číču. Velké silné ruce ji chytly za kolena a pak přišel tlak, který jí roztáhl kolena od sebe. Nevěděla, co má dělat. „Aaaaach, neeeeee,“ vzdychala.

Martin se natlačil dopředu, měla ho teď mezi koleny a nemohla je dát k sobě. Líbal ji, olizoval její rty, dával jí spousty drobných polibků na koutky úst, na tváře, na krk. „Pamatuj si, přestanu, když se ti to nebude líbit,“ šeptal. Potom začal s líbáním postupovat cestou dolů po jejím těle.

Krista zatajila dech. Začala ho odstrkovat, vstávat, zakrývat si svou holou pindu.

Jenže Martinovy rty stejně políbily její stydké pysky a jazyk vklouzl mezi ně. Po francouzsku jí líbal mušličku, strkal jazyk tak daleko do ní, jak se mohl dostat, a svým horním rtem přejížděl po jejím dívčím poštěváčku.

Kristě se točila hlava. Myslela si, že exploduje. Myslela, že umře, jak to bylo nádherné. Prudce vydechla a vyšlo z ní: „Aaaaaaaach auuuuuiiii!“, stejné jako předtím z Lindy.

Martin jí jazykem dělal tak úžasné věci. Hýždě se jí začaly samovolně pohybovat. Trochu se na sedadle poškubávaly, zatímco on zkušeně hodoval na její panenské píče. Během tří minut na sobě poznala, že se udělá, stejně jako ve sprše, jenom už věděla, že to bude MNOHEM silnější.

A bylo. Skoro omdlela z toho, že orgasmus byl tak silný. Zdálo se, že Martin dovedl uhodnout, že ona už bude, protože jak se dostala na vrchol, našel svými zuby její klitoris a zlehka jí do něj kousal. Kristiny boky mu vrážely do obličeje a ona hlasitě vykřikovala svůj souhlas. Slyšela, jak Magda říká: „Krista právě jeden má,“ a několik děvčat to nadšeně vítá.

Když zas chytila dech, Martin ji zvedl a posadil se na sedadlo. Kalhoty si stáhl ke kolenům. Měl ho tvrdého a mířil mu přímo vzhůru, v míhajících světlech se leskl. „Musíš mě honit, Kristo, prosím,“ žadonil. „Mám koule tak plné, že mě začínají bolet.“

Stáhl ji na sebe, tak aby byla rozkročená kolem jeho kolen. Sedla si mu na kolena, tam kde měl kalhoty. Jeho ptáka měla přímo před svou nahou píčou. Vzal její ruku a položil ji na své nachystané péro. Ukázal jí, jak ho má hladit.

„Prosím, Kristo, musím se udělat nebo prasknu.“ Už sama poznala, jak se asi cítí, a tak ho začala tahat za péro. Nešlo to moc dobře, v té pozici, v jaké byla. Když zatáhla, jeho ocas jí narazil na nohu nebo na stehno nebo přímo pod pindu. Autobus přejel nějakou nerovnost na silnici a ji to posunulo o kousek blíž k němu. Teď se žalud jeho ptáka dotkl jejích horkých mokrých pysků po každé, když za něj potáhla. Bylo to přespříliš krásné. Nedokázala se tření té špičky na svém poštěváčku ubránit. On sténal, když cítil, jak se mu její horká kluzká píča otírá o čurák.

„Ach Kristo, nech mě to dát dovnitř,“ mumlal. „Prosím, prosím tě, nech mě to dát do sebe… jenom na krajíček.“

Krista byla nažhavená. Krista byla nadržená. V poslední půlhodině toho udělala víc než kdy předtím za celý svůj mladý sexuální život. Dělalo jí to tak dobře. Otočila hlavu, aby viděla na Lindu. Linda seděla Danovi na klíně přesně jako Krista na Martinovi. Ale Linda hopsala nahoru a dolů, jako to předtím viděly, když to dělala Ema s Kryštofem. Linda mrdala! Krista nemyslela na následky. Nemyslela na bolest. Nemyslela na miminka. Sklouzla dopředu a nechala Martinova ptáka strčit nos do své otevírající se a mokvající prciny.

Martin ve skutečnosti nečekal, že ho to nechá udělat. Přes to všecko byla přece pořád panna. Ale když cítil, jak nechala jeho péro vklouznout do své díry, jeho instinkty to převzaly. Ruce uchopily její nahou zadnici. On zatáhl. Ona sklouzla. Jeho frantík se hned hrnul do jejího dívčího pokojíku.

Byla žhavá. Byla úzká. On byl dlouhý a tvrdý. Byli stvořeni jeden pro druhého. Jeho čurák zaplnil její píču jako ruka zaplní rukavici. Její děloha říkala: „Ahoj, vítejte pane Penisi, a co teď, nebudete stříkat?“ Její píča mu sála čurák jako štěně saje cecíky své mámy.

Martin byl nažhavený a nadržený celý večer. Dělal si na Kristu zálusk už měsíce, a teď měl frantíka zabořeného v jejím břiše. Už směl její sladkou píču vylízat. A teď jí dával koupel. Čurák mu vzplanul a vybuchl, rozstřikoval husté bílé semeno všude v její pochvě. Přidal šťouch a jeho pták vyplivl dávku do nevyzkoušené dívčí dělohy. Ztvrdl. Prodloužil se. Pumpoval semeno jako hasičský vůz pumpuje vodu.

Krista cítila, jak do ní Martinův čurák vjíždí, pořád znovu, zadržovala dech. Vyplňoval ji. Roztahoval ji. Napřed to trochu bolelo. Ale nějakým způsobem se hluboko do ní dostalo něco, co se jí zdálo prostě báječné, a potom to tam narostlo a začalo to uvnitř stříkat horkou tekutinu. Cítila každý jednotlivý výron.

Cítila to horko. Cítila to mokro. On se udělal do její píči. Její mamka by šílela, kdyby věděla, co Martin Kolář zrovna v této vteřině dělá v Kristině kundě. Krista věděla, že je to špatné. Věděla, že by to neměla dělat. Ale nahnula se dopředu a líbala Martina, zatímco jeho péro do ní prskalo a vystřikovalo posledních pár kapek mužského semene.

„Aaaaach, děkuju ti strašně moc,“ sténal Martin.

„Neměla jsem tě nechat,“ řekla ona a dívala se mu do obličeje.

„Já vím, ale jsem hrozně rád, že jsi mě nechala,“ vzdychal on. „Nikdy jsem necítil nic tak dobrého, za celý život.“

„Takže teď spolu napevno chodíme?“ zeptala se. „Nebo mě odkopneš a řekneš kamarádům, že jsem coura?“

„To bych nikdy neudělal,“ řekl a přitáhl si ji k sobě pro polibek. „Chci s tebou napevno chodit.“

„Mohla bych tě nechat dělat to znovu, když na mě budeš hodný,“ řekla.

„Oooooo, “ nafoukl se Martin. Čurák mu zase začal tvrdnout. Mladí kluci to můžou dělat dvakrát i třikrát za sebou.

Krista tu erekci ucítila. Byla šťastná. Má kluka. On má pěkné tvrdé péro a měl už ho v její číče. Hezky brzo do ní bude stříkat znovu a tentokrát by mohla být schopná udělat se současně s ním. Nemohla se dočkat.

Než se autobus vrátil ke škole, měla Krista TŘI nálože horkého semene v píče plné po okraj. Byla od toho úplně promočená a když šla od autobusu, teklo jí to dolů po stehnech, kolik toho bylo.

Martin šel vedle ní, hlavu držel vysoko. Byl to kohout na procházce. Měl krásnou roztleskávačku, která ho nechala, aby jí svou dobrotu vyklopil do kundy.

A měli už rande na příští víkend.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Velká přirození

  31. 12. 2012Neznámý autor

Barbara milovala velká přirození, a to nejen ta pánská. Netušila, kde se tahle podivná úchylka zrodila, ale když se doslechla o nějakém chlápkovi, kterému příroda v kalhotách nadělila přes dvacet centimetrů, nebo viděla ženy, kterým se daly do kundy strčit co největší robertky a jiné bizarní věci, byla z toho hned celá vlhká a nadržená. Takovéhle věci však o sobě samozřejmě lidé nevypravují na potkání,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Fisting, Bisex, Extrémy, Grupáč

Češtinářka 2

  19. 2. 2016Bobr

V sobotu jsem usoudil, že by nebylo špatné nafetovat trochu kyslíku, co už mi začínal scházet. Pod nohama mi křupal sníh a já se rozmýšlel, zda se raději nemám vrátit. Začal padat sníh a nepříjemně mě studil za krkem. Zanořil jsem hlavu do límce a rozhodl se jít domů. Zvednul jsem hlavu a přímo přede mnou stála slečna profesorka, jak jsme jí museli říkat. „Dobrý den!“ vykoktal jsem překvapením. „No...  celá povídka...
Kategorie: Učitelky, Mix, Šukačky, Grupáč, Orál

Začátečníci

  16. 3. 2023Skálinka

Libor byl mladý sedmnáctiletý student střední školy, který dnes a denně řešil svoje životní problémy. Měl pořád nějaké a vesměs na ně byl sám. Máma se jednoho dne ztratila z domácnosti, když mu  bylo dvanáct a dlouho se ani nevědělo, kde by mohla být. Chtěl za ní na návštěvu, ale neuspěl. Její mladší přítel patřil k poněkud zvláštní komunitě, kde se nekouřil tabák a vždy se našel nějaký pytlíček s...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Trapasy, Petting

Prozření puritánky

  28. 10. 2014Neznámý autor

Marika měla svůj první pohlavní styk až ve čtyřiceti dvou letech. Ale dřív, než ho popíšeme, je mnohem důležitější vysvětlit, jaktože to u ní přišlo až tak pozdě. Jednoduše proto, že když byla mladá (na základní a střední škole), tak se o ni zrovna moc kluků nezajímalo. Nejdřív jí připadali blbí a radši se držela s kamarádkami, ale ani pak, kdy už by třeba s některým byla schopná udržet kontakt, dávali...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, První sex, Mix