Erotické povídky

Autor povídky:

jentaknekdo

Vloženo: 19. 4. 2022

Kategorie:

Další povídky od jentaknekdo:

Karibské intermezzo

Na tom sluncem zalitém karibském ostrově jsme trávili třetí výročí svatby. Bylo to tam nádherné – smyslné tropické noci při měsíčním svitu a šplouchání příboje na pobřeží, dny u bazénu a posezení v plážovém baru. Bylo to opojné.

Teď jsme byli v naší chatce s cizincem, kterého jsme potkali v baru. Jan, můj manžel, a já jsme se s ním seznámili, když jsme si vychutnávali své rumové nápoje, a připadal nám příjemný a okouzlující. Pozvali jsme ho, aby se k nám připojil na večeři a on ochotně přijal.

Když jsme se sprchovali a oblékali na večeři, Jan poznamenal, že mě přitahuje. Řekla jsem, že ne, ale nebyla to tak docela pravda, protože byl docela hezký.

Poté, co se k nám Michael připojil, jsme si dali vynikající ostrovní večeři, po níž následovala hudba v podání kapely steel drum. Dali jsme si další drinky a muži se se mnou brzy střídali v tanci. Jak večer pokračoval, zjistila jsem, že si mě Michael při tanci drží blíž u sebe, tak blízko, že jsem cítila, jak se jeho stehna tisknou k mým, tak blízko, že jsem rozeznávala jeho probouzející se erekci.

Bylo to vzrušující, cítit touhu v tom pohledném cizinci, a pociťovala jsem lehký nádech vzrušení, mírné zvlhnutí mezi svými stehny. Působení těch rumových drinků a okouzlení tím ostrovem mělo svůj účinek. Myslím, že to mému muži neuniklo.

Když byl čas odejít, Jan ho pozval k nám do pokoje na skleničku před spaním (jako bychom toho už neměli dost, divila jsem se, proč ho pozval zrovna v tuto noční dobu), on ochotně přijal a teď jsme se všichni tři povalovali v chatce a užívali si další drink. Jan seděl opřený v křesle a vypadal ospale, ale stále při vědomí, a Michael seděl vedle mě na naší posteli.

Můj muž se vzpamatoval natolik, že ztlumil světla, takže jsme byli skoro potmě, a já se divila, proč chce mít světla tak tlumená. Náš přítel využil toho osvětlení k tomu, aby mě objal kolem ramen a přitáhl si mě k sobě. Nebránila jsem se a přemýšlela, kam to směřuje. Zdálo se, že to k něčemu směřuje, protože vzápětí si mě otočil k sobě a políbil mě. Jan nijak nezareagoval, a tak mě ten cizinec políbil znovu. Byla jsem si jistá, že si můj manžel uvědomuje, co se děje, tak proč nic neříká?

Po dalším polibku mě Michael přetočil tak, že jsem ležela na zádech na posteli vedle něj, a on, ten pro mě cizí muž, mě držel v objetí. Podívala jsem se na Jana – věděla jsem, že to vidí, i když jsme byli v příšeří, ale nic neřekl. Chce vidět, co udělám? Ozve se a to, co se děje zastaví? Chtěla jsem to zjistit.

Když mi Michael začal rozepínat halenku, neudělala jsem nic, a neudělala jsem nic, ani když mi ji rozepnul úplně a odhalil podprsenku, která se rozepínala vpředu. Dovolila jsem mu další dlouhý polibek a on mi pak rozepnul podprsenku a obnažil prsa. Z toho obratu událostí jsem zrudla a zrychleně dýchala. Znovu jsem pohlédla na svého manžela – viděla jsem jeho oči, ale neviděla jsem jeho výraz. Nemohla jsem uvěřit té scéně, která se odehrávala, a nemohla jsem uvěřit, že pořád nic neříká. Chce snad, aby se se mnou ten cizinec miloval?

Všechno na tomto ostrově, v tomto prostředí, ta vzdálenost od domova a ty nápoje, které jsme vypili, sváděly k erotickému večeru a zdálo se, že nás to všechny dostalo. Ten cizinec mi konečky prstů laskal bradavky, dokud neztuhly, a pak na moje prsy nasadil svá ústa a jazyk a já byla čím dál tím víc vzrušená.

Přemýšlela jsem, jestli má můj manžel erekci – cizinec ji určitě měl, velmi dobře jsem poznávala ten tlak na svou nohu.

Jeho prsty se mi svezly dolů ke kolenům, vklouzly mi pod sukni, pomalu mi jely vzhůru po stehnech a vyhrnuly mi spodničku i sukni. Jeho ruka mně jemně odtlačovala stehna od sebe, už byla mezi nimi, hladila je a laskala, nakonec se přitiskla k mým kalhotkám.

Cítila jsem, jak vlhnu a jsem stále vzrušenější, a jeho prsty vklouzly do nohavičky mých kalhotek a našly mou vlhkost. Tiše jsem zasténala, když se jeho prst ve mně pohnul, nechtěla jsem, aby to manžel slyšel. Znovu jsem zamumlala, když jeho prst našel můj poštěváček.

Vnímala jsem jeho pohyby, kterými si sundával kalhoty a spodky, a myslela jsem si, že teď už Jan něco řekne nebo udělá, ale neudělal nic. „Nesvlékej mě,“ zašeptala jsem mu. Ale on mi taky šeptem sdělil: „Tohle musím sundat,“ čímž myslel moje kalhotky.

Jan se naklonil dopředu a snažil se slyšet, co si šeptáme. Chce, abychom pokračovali? Chce vidět toho cizince, jak mi to dělá? Cítila jsem jeho velmi tvrdý penis na svém stehně a bylo mi jasné, že jsem velmi blízko tomu, abych to s tímto mužem dělala – abych ho do sebe nechala proniknout.

Zvedla jsem boky, aby ze mě mohl stáhnout spodničku a sukni, ale zaváhala jsem, když mě chytil za pásek kalhotek a chtěl mi sundat i ty. Znovu jsem se podívala na svého manžela, který tam seděl bez hnutí. Ta scéna už byla tak daleko a já byla tak vzrušená, že jsem ještě jednou nadzvedla boky a dovolila mu, aby mi kalhotky sundal, a pak si mě otevřel.

Roztáhl mi nohy a stehna od sebe, lehce mě pohladil po vlhké vulvě, a ještě víc mi roztáhl nohy, když se dostával mezi ně a chystal se na mě vylézt. Naposledy jsem se podívala na svého manžela, v tlumeném světle mu zářily oči a teď si přitáhl židli blíž k nám.

V té chvíli už nebylo možné přestat, a tak jsem pozvedla a rozevřela stehna, aby do mě mohl vstoupit. Namířil proti mně obrovský žalud svého ptáka a navlhčil jeho špičku, než ho do mě začal vtlačovat. Cítila jsem, jak se před jeho neodbytným tlakem otevírám, jak se moje kunda roztahuje, když se do ní tak pevně dere, a zalapala jsem po dechu, když do mě vnikl. V tu chvíli jsem se udělala, roztřásla se a snažila se potlačit své sténání.

Počkal, až se uvolním, a pak to do mě začal strkat, postupně mě naplňoval, pronikal do mě, až jsem byla na tom obrovském ptáku úplně nabodnutá a chraptivě jsem vykřikla. Bylo to tam! Byla jsem si jistá, že můj manžel vidí, jak do mě jeho pták vstupuje – přála jsem si vidět, jestli je stejně tvrdý jako tenhle cizinec, ale že není tak velký, to jsem věděla.

Zůstal ve mně nehybný, jeho pták byl pevný a celý ve mně, nakonec se začal pomalu pohybovat zpátky a dopředu, pokaždé se skoro úplně vytáhl a pak to do mě zas vrazil a tlačil se mi na děložní čípek a dělohu.

Bylo to tak intenzivní, ten veliký a velmi tvrdý pták mě pomalu mrdal a můj manžel se na to díval. Zapomněla jsem na něj, když do mě ten cizinec začal přirážet rázněji a moje tělo se pohybovalo s ním.

Byla to tak erotické, ta scéna byla přesně jako z nějakého tvrdého porno filmu. Tenhle cizinec si to se mnou rozdával, bral si mě a můj manžel se na to díval, nedělal nic jiného, než že pozoroval, jak mě ten cizinec mrdá, díval se, jak mi to dělá. Tak, jak jsem byla natočená, s nohama a stehny zvednutými do výšky, musel vidět jeho ptáka, jak do mě zajíždí a dostává se ze mě ven a celý se leskne mými šťávami.

Ta čirá nestoudnost toho, co jsme dělali, byla hrozně vzrušující a intenzivní. Brzy mnou otřásl další orgasmus, který přišel tak rychle, až jsem vykřikla, nohama i rukama jsem ho sevřela, a horko se mi rozlévalo do celého těla.

Držel se celý nacpaný ve mně, dokud moje vyvrcholení neustoupilo, až pak se pomalu začal znovu rozjíždět, přirážel vytrvale, dával si na čas a pozvedal mě do dalších erotických výšin. Teď už jsem se nesnažila být potichu, mé vzdechy a sténání byly stále hlasitější a naplňovaly celou místnost. Zanedlouho se do mě začal tlačit ještě silněji a jeho pták jako by se nafoukl. Věděla jsem, že už bude, a řekla jsem: „Neudělej se do mě.“ Nebyla jsem nijak chráněná a nechtěla jsem být z téhle malé epizody těhotná.

Neřekl nic, měl k tomu pořád blíž, a já zjistila, že na mě jde další orgasmus. Jakmile se ve mně ty vlny erotických pocitů začaly vytvářet, obemknula jsem ho nohama a vydechla: „Nepřestávej!". Jak jsem se otřásala a zmítala v křečích, jeho ruce chytly mou prdel a přitáhly mě k němu. Cítila jsem, jak si mě plně napíchl, mručí při tom, jeho pták se zvětšuje a stříká proti mému děložnímu čípku, naplňuje mě svým semenem. Křičela jsem, když mě tak zaplavoval a vyprazdňoval do mě svého ptáka.

Byl to neskutečně intenzivní prožitek, ten cizinec plnil mou nechráněnou dělohu svým semenem a můj manžel se na toho muže, který si to se mnou rozdával, díval, pozoroval ho, jak do mě toho ptáka vyprazdňuje, viděl svou vlastní ženu zalévanou spermatem jiného muže.

Nakonec se ode mě odtáhl, ale já tam dál ležela s nohama roztaženýma, emocionálně vyčerpaná, a cítila jsem jeho lepkavost na svých stehnech. Vstal a oblékl se, dal mi rychlou pusu a řekl: „Teď tu vás dva nechám,“ a usmíval se, když odcházel, očividně velmi spokojený.

Rozsvítila jsem a podívala se na svého muže. Penis měl venku a byl mokrý v místě, kde sám na sebe ejakuloval, takže si zjevně užíval, když se díval, jak jeho ženu prcá jiný muž.

Řekla jsem: „Nikdy jsem nevěděla, že se chceš dívat, jak si mě bere nějaký cizí člověk. Myslela jsem si, že každou chvíli zasáhneš, a nechala jsem ho jít dál v domnění, že brzy zavoláš ‚dost‘. Pořád jsem na tebe čekala, ale ty jsi ho nechal pokračovat dál a dál, až jsem konečně pochopila, že ho nezastavíš, a pak už jsem byla tak daleko, že jsem byla bezmocná – byla jsem tak mokrá a nažhavená, že jsem před ním prostě roztáhla nohy.“

„Nevěděl jsem, že to zajde tak daleko. Myslel jsem si, že ho můžeme chvíli tahat za nos a pak ho vyhodit ze dveří. Jenže pak mě ta scéna chytila. Tak mě vzrušilo, když jsem ho sledoval, jak na tobě pracuje, že jsem byl jako omámený. Nikdy jsem si nemyslel, že mě tak vzruší sledovat cizího člověka, jak tě svádí a jak si s tebou užívá – doteď tomu nemůžu uvěřit. A když ti pak sundal kalhotky a ty jsi před ním roztáhla nohy, málem jsem se udělal. A když to do tebe vstrčil, nemohl jsem dělat nic jiného než se dívat – sledovat, jak tě prcá, a slyšet, jak sténáš, a vidět, jak do tebe jeho pták vniká a zas z tebe vylézá, jak tě tak důkladně mrdá – prostě jsem se udělal.“

„Nikdy by mě nenapadlo, že se udělám při pohledu na to, jak se mé ženy někdo jiný takhle zmocní, a tak dobře ji omrdá, a když uvidím, jak se do tebe udělá. A ještě víc vzrušující bylo myslet na to, že riskuješ těhotenství a necháváš ho, aby to nastříkal do tebe. To by se doma nikdy nestalo. Tenhle ostrov nás prostě dostal.“

Šli jsme spát, ale trvalo dlouho, než jsme usnuli. Oba jsme tu událost prožívali znovu a znovu.

Ráno nás přivítal další krásný tropický den. Po snídani jsme šli k bazénu. Netrvalo dlouho a Michael se objevil znovu, a to s kamarádem, kterého jsme ještě neznali. Představil nám Toma, který sem na dovolenou přijel s ním. Michael se o událostech z minulého večera vůbec nezmínil, ale byla jsem si jistá, že Tomovi o našich zajímavých zážitcích vyprávěl.

Celý den jsme strávili u bazénu, u oceánu a v plážovém baru. Drinky tekly proudem, většinu z nich kupoval Michael, a později odpoledne jsme se cítili více než uvolněně. Přijali jsme jejich pozvání na večeři a po večeři se začalo tančit. Tančila jsem s manželem a s oběma těmi muži. S těmi rumovými drinky po večeři jsme se cítili víc než uvolněně.

Jan brzy odpadl a nechal se mnou tančit ty dva. Oba využili příležitosti a tiskli si mě k sobě, stehna na stehna, jejich ruce mi sklouzávaly pod pas, až se zdálo, že nás všichni pozorují. Začínala jsem být vzrušená, a raději jsem v tu chvíli tanec přerušila.

Překvapilo mě, když je Jan oba zase pozval k nám do chaty na závěrečnou sklenku. Usadili jsme se u drinků a tiché hudby. Přemýšlela jsem, jestli se mě ti dva cizinci pokusí svést, a pokud ano, jestli jim v tom Jan zabrání. Odpověď jsem dostala záhy, sedli si ke mně každý z jedné strany a za přihlížení mého manžela mě začali hladit.

Jan opět ztlumil světla, takže to vypadalo, že jim dovoluje pokračovat. Jak daleko je nechá zajít tentokrát? Chce je vidět, jak si mě berou, jak mi to dělají? Nemyslela jsem si, že by nechal ty dva, aby mě oprcali.

Cítila jsem účinky toho pití, takže jsem byla rozhodnutá plout s proudem. Jestli chce vidět, jak si to se mnou oba rozdávají, tak si to rozhodně užiju. Nějak by to mohlo být o moc dráždivější mít ho tam jak se dívá, jak se dívá na svou vlastní ženu obsluhovanou těmi hřebci. Sotva by to mohlo být erotičtější než takhle.

Zdálo se, že pochopili, že mají naše svolení pokračovat, a tak mě začali svlékat, začali s mými šaty. Společně mi sundali šaty, pak podprsenku a obnažili moje prsy, které začali hladit. Zvedla jsem boky, takže mi mohli sundat spodničku, a když mě chytili za kalhotky, zaváhala jsem a podívala se na manžela. Usmál se a přikývl, tak jsem znovu nadzvedla zadek a oni mi pomalu kalhotky stáhli.

Ležela jsem tam nahá, zůstaly mi jen punčochy na stehnech. Když se dívali na mé nahé tělo a užívali si ten pohled, zrudla jsem a třásla se. Oba se svlékli a pak pokračovali v laskání mého těla, hladili mě po stehnech, roztahovali mi nohy, dotýkali se vlhkých pysků mé vulvy, hladili mně ji, moje kunda se chvěla vzrušením.

Michael se přesunul mezi mé roztažené nohy a vylezl si na mě. Zvedla jsem kolena a úplně rozevřela stehna, on ke mně přiblížil svého velmi tvrdého ptáka, pevně přitlačil a roztáhl s ním mé pysky, mezi které vnikal. Zasténala jsem, když do mě vstoupil a začal mě vyplňovat, vytrvale tlačil, dokud nebyl ve mně úplně celý, drtil mi můj děložní čípek.

Začal do mě přirážet, systematicky mě mrdal a vynášel mě na erotický vrchol. Přirážel rychleji a já cítila, jak se zvětšuje a pulzuje, nakonec vybuchl, jeho pták do mě vystříkl a spustil můj orgasmus, mé ruce a nohy ho objaly a stiskly, já jsem vykřikla a mé tělo se roztřáslo.

Když se ze mě zvedl, jeho místo mezi mýma nohama rychle zaujal Tom. Byla jsem tak mokrá a otevřená, že do mě snadno vstoupil a rychle do mě zatlačil celou svou délku. Byl velmi vzrušený ze sledování toho, jak mě jeho kamarád prcá, takže do mě přirážel jen hodně krátce a hned přidal své semeno k tomu od svého kamaráda. Já, když jsem ucítila, jak do mě stříká, jsem vyvrcholila ještě jednou. Chtěli si mě vzít znovu, ale to už jim Jan nedovolil, a myslím, že to bylo proto, že se sám udělal, když se díval, co se mnou dělají a jak mě mrdají.

Brzy odešli. Řekla jsem: „To bylo dost erotické.“

A Jan souhlasil.

„A myslím, že bychom to už neměli opakovat.“

Jan opět souhlasil.

Jenže druhý den se kolem mě motali jako mouchy na medu a zjevně chtěli opakované představení, i když jsme řekli, že nemáme zájem. Ale jak večer pokračoval a pití se rozjelo, byla jsem ještě jednou omrdaná těmi dvěma, zatímco Jan se na to díval, očividně vzrušený pohledem na to, jak si to mezi mýma nohama se mnou nanovo rozdávají.

Další den oba odjeli, takže jsme měli šanci vzpamatovat se z našich chlípných večerů, ale došlo k další zajímavé události. Peter, černý plavčík u bazénu, zřejmě věděl o našich aktivitách a velice se snažil být okouzlující, pravděpodobně mě také chtěl dostat do postele.

Byl pohledný a svalnatý, ale já jsem neměla zájem překračovat barevnou bariéru. Vypadalo to, že ostatní bílé ženy v letovisku nejsou tak zásadové a užívají si známosti s černochy, včetně našeho plavčíka. My jsme mu dali jasně najevo, že o něj nemáme zájem – ale byl neodbytný, potloukal se kolem a hodně si mě prohlížel. Jeho pozornost mi lichotila, protože měl na výběr spoustu žen, ale nepodporovala jsem ho v tom.

Poslední noc se však situace změnila. Pili jsme víc než obvykle a po večeři jsme pokračovali, užívali si steel band a tančili. Objevil se Peter, povídal si s námi a pak mě vyzval k tanci. Podívala jsem se na Jana a on mi s úsměvem dal svolení, takže jsem přijala.

Tancovali jsme víc než jednou a při rychlých tancích se se mnou točil a já cítila, jak se moje krátká sukně zvedá výš a výš, a jsem si jistá, že nad punčochami byla vidět moje nahá stehna a možná i kalhotky. Postupně si mě k sobě tiskl blíž, zejména při pomalých kouscích, a já cítila jeho tělo na svém, cítila jsem jeho teplo a začínala jsem být vzrušená.

Mezi tancem si k nám přisedl ke stolu, popíjel s námi, a dokonce nám kupoval pití. Podívala jsem se na Jana s otázkou v očích, ale Jan se jen usmíval a ignoroval mě. Přemýšlela jsem, jestli se chystá pozvat toho černocha k nám do chaty. Brzy jsem dostala odpověď, protože se na mě podíval a s úsměvem ho pozval na noční drink.

Peter ochotně souhlasil a já byla zvědavá, jestli můj manžel chce vidět mezi mýma nohama i černocha. Myslela jsem si, že ne, ale jistá jsem si nebyla; i když by to znamenalo vstoupit na zakázané území.

V naší chatce Jan naléval nápoje a brzy se ukázalo, že ten okouzlující strážce našich životů má zájem o víc než jen o noční drink. Neustále si mě prohlížel, prohlížel si má prsa, prohlížel si mé nohy, které byly mírně roztažené, a bylo jasné, že se chce dostat mezi ně.

Byla jsem si naprosto jistá, že ví o našem dobrodružství s těmi muži, kteří odjeli, a možná proto si dodal odvahy. Přesunul se vedle mě, položil mi ruku kolem ramen a říkal Janovi, jaká jsem krásná žena. Jan s úsměvem souhlasil.

Myslela jsem si, že už to zašlo dost daleko – nikdy předtím jsem neměla sex s černochem a nechtěla jsem s tím teď začínat. Navíc se moje kunda sotva vzpamatovala z toho náporu, který musela vydržet od těch dvou samců, co už odjeli. A konečně, když mě mrdali, neměla jsem žádnou antikoncepci, takže jsem už tak dost riskovala. Ano, tím, že jsem s nimi riskovala těhotenství, to bylo o hodně víc vzrušující. Nechtěla jsem však riskovat, že budu mít černé dítě – to by bylo trochu moc a těžko by se to vysvětlovalo.

V tu chvíli však Jan neudělal nic jiného, než že nalil další pití a znovu se posadil do křesla. Při pohledu na jeho rozkrok jsem viděla bouli, takže byl opět vzrušený tou erotickou situací. Napadlo mě, proč jeho fantazii trochu nepotěšit – tentokrát jsem napevno počítala s tím, že to nenechá zajít až do konce. Uvolnila jsem se tedy, dovolila Peterovi, aby mě hladil, a dokonce ho políbila, když k sobě otočil můj obličej.

Pak mě požádal, abych se postavila, a já to udělala, dívala jsem se na manžela. Peter natáhl ruce a rozepnul mi sukni, stáhl dolů zip a spustil mou sukni na zem. Vůbec nezaváhal, rozepnul mi halenku a sundal ji také. Teď jsem tam stála ve své průsvitné krátké spodničce a průsvitné košilce.

Otočila jsem se na manžela, který se na mě dál díval a nic neříkal. Když mi Peter vyhrnul košilku, zvedla jsem ruce, aby mi ji mohl sundat, a odhalila tak prsa, jejichž bradavky byly nyní velmi pevné. Díval se na Jana, když mi je hladil, a pak mi stáhl spodničku a pustil ji na podlahu. Stála jsem tam teď nahá až na průsvitné krajkové kalhotky a podvazkový pás, který mi držel nylonové punčochy.

Byla jsem celá rudá a třásla se vzrušením, čekala jsem, že to teď Jan zastaví, ale on neudělal nic. Bylo zřejmé, že dává svolení pokračovat. Peter mě chytil za kalhotky, ale já jsem držela jejich pásek, když za ně tahal. Chtěla jsem, aby zašel ještě dál? Byla jsem blízko tomu, že se v náruči toho muže ocitnu nahá, a můj manžel pořád nezasahoval. Řekla jsem si dobře, pokud tohle je to, co chce vidět, budu pokračovat. Vina za všechno, co se stane, padne na něj.

Nechala jsem své ruce spadnout na boky, Peter mi stáhl kalhotky až k podlaze a já jsem z nich vystoupila. Peter se svlékl a odhalil velice velkého a velice tlustého ptáka, teď už skoro plně ztopořeného – byl obrovský a já na něj nevěřícně koukala a říkala si, že tohle nemůžu pobrat. Než jsem ale stačila zareagovat, položil mě na postel a začal mi roztahovat nohy. V tu chvíli jsem najednou byla touhou a vzrušením zcela malátná a téměř bezmocná, cítila jsem, že mám celou kundu pořádně zvlhlou. Roztáhl mě doširoka a vlezl si mezi mé nohy, položil se na mě. Bylo to tak erotické, ten černý hřebec mezi mýma nohama, už jsem nemohla nic dělat – dostala jsem se moc daleko, všechna má předchozí předsevzetí byla zapomenuta.

Byla jsem vláčná, když mi zvedl stehna a namířil proti mně ten fialový zduřelý žalud svého ptáka a pevně zatlačil. Vyhekla jsem, cítila, jak ho tlačí proti mé vulvě, jak se mé pysky rozlupují, zasténala jsem, když jsem cítila, jak mě roztahuje. Zatlačil silněji a já vykřikla, když do mě pronikl, kňučela jsem, když jsem se seznamovala s jeho velikostí, držel mě za boky, dál se do mě cpal a po centimetrech mě naplňoval. Připadala jsem si jako panna, moje pochva se roztáhla naplno, celou mě naplnil a připíchl k posteli.

Když se ve mně začal pohybovat, místnost zaplnilo moje vzdychání a steny. Mrdal mě ve stálém rytmu a má celá bytost se soustředila na toho ptáka, který do mě přirážel a pozvedal mě na vyšší a vyšší úroveň erotického vnímání, dokud ho mé chvějící se tělo nesevřelo a já nevykřikla rozkoší, protože mě přemohlo vyvrcholení, při kterém se mé tělo otřásalo a chvělo. Přitáhl si mě těsně k sobě a já cítila, jak ve mě narůstá a vybuchuje a plní mě svým semenem.

Věděla jsem, že nemá smysl ho prosit, aby se do mě neudělal, ani v nejmenším neměl v úmyslu se vytáhnout. Zůstal ve mně a sotva trochu změkl, ucítila jsem, jak se ve mně znovu pohybuje. Brzy byl zase úplně tvrdý a v tu chvíli se ze mě vytáhl a přetočil mě na ruce a kolena na okraj postele. Byla jsem jako hadrová panenka, se kterou si mohl dělat co chtěl.

Vytáhl mou prdel do výše a znovu do mě strčil svého dokonale ztopořeného ptáka, zaplnil mě a mocně přirážel. Bylo to ještě erotičtější, být v této poloze s tím černým mužem, jenž mému tělu dělal věci, které mě vzrušovaly tak, jak jsem to ještě nezažila. Sténala jsem, hlasitě naříkala a křičela, jak se mě zmocňoval.

Bylo to tak přirozené a přírodní, že mě přemohl další orgasmus, křičela jsem, vlnila se, zmítala se v křečích, on mručel, jeho pták pulzoval, znovu do mě stříkal a plnil mě svým spermatem. Bylo to tak erotické, být v téhle poloze, na rukou a na kolenou, se zadkem ve vzduchu a s vagínou vystrčenou tak, aby si ji mohl užívat. Uvítala jsem ten proud semene, které mi dával.

Pustil mě a já se vyčerpaně zhroutila na postel a ležela na břiše. Viděla jsem, jak se obléká a s poděkováním manželovi odchází. Po chvíli jsem se pohnula a do prostěradla si otřela lepkavé pozůstatky jeho semene na stehnech – stále mi vytékalo z pochvy.

„Doufám, že jsi spokojený, když jsi viděl, jak si to se mnou ten černoch rozdává – opravdu mi to udělal. Myslím, že moje vagina se ještě nějakou dobu nevrátí do normálu. Roztáhl mě tak, že si připadám, jako bych rodila. Vůbec jsem netušila, že k tvým fantaziím patří dívat se, jak mě mrdají cizí chlapi, a dokonce i černoch.“

„Nemůžu uvěřit, že jsi ho nechal, aby si mě vzal, a líbilo se ti vidět jeho ptáka ve mně, když jsem klečela na kolenou. Určitě jsi měl dokonalý výhled na to, jak mě mrdá.“

„Nevěděl jsem, že mě bude tak vzrušovat, když tě budu pozorovat, jak to děláš s cizími lidmi, a pokaždé když to začalo, neměl jsem sílu je zastavit. A při pomyšlení, že bys s některým z nich mohla otěhotnět, to pro mě bylo ještě erotičtější.“

„Ano, tím to bylo mnohem rajcovnější, když jsem cítila, jak se do mě vysemeňují, a myslela na to, že můžu otěhotnět. A vědět, že jsi tam, díváš se, jak si mě berou, jak mi to dělají, sedíš přímo u toho, když mě mrdají, to bylo fakt hodně erotické. No, už se to nebude opakovat. A nevím, co se stane teď, když mi kundu a dělohu noc co noc plnili svým spermatem, ale to zjistíme. Tohle tedy bylo docela významné výročí svatby, vůbec jsem netušila, že ho oslavíme tak, jak jsme ho oslavili.“

Tu noc jsme spali málo a brzy ráno jsme se sbalili, abychom odpoledne stihli let domů. V letadle jsme spolu mluvili jen málo a vím, že jsme oba znovu prožívali události na ostrově. Zrudla jsem pokaždé, když jsem si na to vzpomněla, a cítila jsem, jak znovu vlhnu, když jsem si vybavila, jaké to bylo, nechávat ty muže, aby si mě brali a využívali, a to se souhlasem mého vzrušeného manžela.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Můj Pán, Monika a chlápek

  5. 3. 2007Elis

Byl krásný letní den.Užívala sem si sluníčka a opalovala se na
zahradě. Najednou mi zapípal mobil že mi přišla SMS. Byla od mého pána psalo se v ní: "Ty špinavá děvko okamžitě přijeď!..." Co sem měla dělat? Když pán volá tak musím okamžitě přijet. Naštěstí byli jenom o pár ulic dál tak sem tam byla opravdu skoro okamžitě. Když sem zazvonila tak přišel otevšít jakýsi muž, ne muj pán, uplně jiný, vypadal...  celá povídka...
Kategorie: submisivní, Erotické pomůcky, Bondage, BDSM, Latex, Submisivní, Spanking

Večeře s dezertem

  11. 9. 2018jentaknekdo

Jako teenager vyrůstala Martina Rubešová ve svízelných podmínkách. Její rodiče byli hodně přísní, avšak prostředí kolem ní bylo velice liberální. S vnějšími tlaky a svody se dalo jen dost těžko bojovat. Rodiče jí až do sedmnácti nedovolovali žádné schůzky, jenže její kamarádky směly chodit s kluky už od šestnácti. Nesměla používat žádný make-up, přitom rodiče jejích kamarádek jim povolovali dělat...  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Submisivní, Teen, Trapasy

Nezkušená studentka

  27. 12. 2012Neznámý autor

Když jsem dodělat fakultu a nastoupil jako mladý učitel tělocviku a biologie na jednu střední školu, v prvních dnech jsem nemohl uvěřit svým očím. Tak z osmdesáti procent na tu školy totiž chodily holky, pardon, studentky. A ne zdaleka všechny, ale spousta jich byla úplně výstavních. Některé byly taky docela inteligentní, pokud se to dá říct o mladých žábách, se kterými mlátí puberta. Na tělocvik jsem...  celá povídka...
Kategorie: První sex, Teen, Šukačky, Mix

Dárek k narozeninám

  10. 11. 2009Tom

A co říkáš támhle tý ženský Michale, zeptal se můj o 7 let starší brácha Tomáš. Tome, vždyť je to nějaká stará vykopávka, pojď domů. Ty jsi děsný víš co ta by Ti všechno ukázala, řekl Tom, ale přesto zaplatil a odcházeli jsme domů. Tomáš si totiž usmyslel, že mi k mým 18tým narozeninám dohodí nějakou ženskou na sex. Byl jsem totiž stále panic a Tomáš tvrdil, že je načase s tím něco udělat. Michale,...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Teen, První sex, Prstění, Petting, Orál