Erotické povídky

Povolná rumová víla

Petra, ach Petra. Byla to bezesporu kočka. Byla štíhlá, měla výrazné boky a útlý pas, výstavní zadek a sexy dlouhé nohy. Měla vlnité kaštanové vlasy a na svět mrkala velkýma tmavýma očima. Už tolikrát ji někdo zval na rande, někdy jí dokonce přišlo, že má v sobě nějaký magnet. Jenže byla šťastně zadaná. Všechno v jejím vztahu fungovalo takřka perfektně, i když to pubertální chození bylo v sexu ještě dosti neohrabané, takže příliš zkušená na svoji vizáž a sexappeal nebyla.

Zrovna ve chvíli, kdy odmaturovala a měla před sebou dlouhé prázdniny, rozhodla se odjet dělat instruktorku na jeden dětský tábor. Měla zůstat šest týdnů v přírodě s dětmi a hrstkou instruktorů. Tam jí učaroval Tomáš, muž o několik let starší, s nímž jezdila na tábory dříve a dělával jí instruktora. Teď si byli rovni. Petra v něm však stále viděla něco jako svůj dívčí idol. Trávila v jeho společnosti mnoho času, vedli stejný oddíl, u táboráku seděli spolu a často si povídali úplně o všem. Měla pocit, že jí rozumí. U Tomáše šlo hlavně o dobrý pocit z toho, že někomu imponuje a nešlo si nevšimnout toho, jak se Petra během let vyvinula pozitivním směrem hlavně ve fyzické rovině. Začal na Petru docela brzo myslet jinak, než jako na malou holku.

Jednou večer vládla v celém táboře ospalá atmosféra. Petra byla zavřená ve své chatě a učila se na přijímačky na vysokou. Měla klid, byla tam totiž sama celý týden, než přijede druhá instruktorka. Ležela na posteli a psala poznámky. Ozvalo se zaklepání a bez vyzvání vešel dovnitř Tomáš. Omlouval se a ujišťoval se, zda není moc vlezlý.

Říkal jsem si, jestli bys neocenila společnost...“

Petra na učení v tu vteřinu zapomněla a posadila se na posteli. Pokynula Tomášovi na druhé lůžko a ten se vděčně posadil. Zajímal se o její učení, ale jen naoko. Ukázala mu seznam četby a svoje sešity, ale konverzace se brzy svezla k atraktivnějším tématům. Dobře se bavili a mezera mezi nimi se zmenšovala, nakonec seděl Tomáš vedle Petry a důvěrně s ní probíral svoje zážitky z vysoké a dával jí rady do prvního ročníku. Pak ho ale vyrušilo jedno z dětí - dva kluci se prali a byla potřeba zásahu autority.

Co kdybych zaskočil ještě před večerkou?“ navrhl jí. Petra souhlasila a poprosila ho, aby kdyžtak počkal v její chatce, že si zatím dá sprchu. Tom ji pak z dálky sledoval, jak z chaty vychází s osuškou a šamponem ke sprchám. Představil si, jak vypadá nahá, jak po jejím těle stékají kapky vody, jak si mydlí poprsí voňavým kokosovým mlékem…. představoval si to tak sugestivně, že se mu z toho postavil. Jak slíbil, přišel už po večerce do chatky. Uvařil do termosky černý čaj a zakápl ho velkým panákem rumu. Takto vyzbrojený přepadl Petru v županu a s mokrými vlasy.

Po prvních doušcích poznala, že to není obyčejný čaj, ale protože venku bylo chladno a ze sprchy byla pěkně promrzlá, řekla si proč ne. Tváře jí brzy zčervenaly a ona se mluvila daleko otevřeněji a smála se hodně nahlas. Tom se smál s ní, ale hlavně radostí, že se situace pro něj vyvíjí více než pozitivně.

Petra si ale i přes svou opilost všimla, jak se Tomášovi pne látka v rozkroku a začala si z něj utahovat.

Jak dlouho to máš?“ zeptala se nakonec.

Upřímně? Celý večer, co tu jsem.“ odvětil on.

Mladá instruktorka se smála, když si pak látku přitiskl k rozkroku tak těsně, že celé jeho mužství dokonale obepínala.

Chtěla by sis sáhnout? zeptal se provokativně. Petra to nejdřív odmítla, byla zadaná a tohle by dělat fakt neměla, ale potom získala převahu její náhlá rozvernost a položila mu ruku do klína.
„No a nebylo by lepší sáhnout si doopravdy?“ pobízel ji nadržený Tomáš. „Přeci jen takhle to je o ničem.“ šeptal a hladil ji po ruce, kterou stále měla na jeho rozkroku.

To je ono, ach, víc...“ pochválil ji, když beze slova uchopila jeho obnažený penis. Navedl ji, jak má zápěstím pohybovat, aby dosáhl větší slasti. Hodně jí to šlo, málem se vystříkal.

Co kdybychom se vyměnili? Za odměnu?“ navrhl po chvíli honění. Petra znejistěla, ale on ji rychle a jemně políbil tak, že nakonec povolila. Položil ji na záda, lehce jí roztáhl nohy a dlaní začal její posvátné hladce oholené místečko hladit a třít, že opilá nebohá dívka postupně povolovala a nohy se jí roztahovaly samy od sebe. Pak ho nechala, aby zabořil jazyk do její voňavé růžové kundičky, ležela a sténala blahem, jak Tomášův jazyk zkušeně brázdil její sladké pysky. Lízal ji nejdřív pomalu, potom ale nasál její poštěváček opatrně mezi zuby a jazykem kouzlil po hebké kůžičce lascivní tanec. Jednou rukou sáhl pod froté župánkem nahoru a vzal do dlaně jedno z jejích pevných horkých ňader, prohnětl ho a pak si hrál s její bradavkou.

Za chvíli už strkal do teplé Petřiny buchtičky dva prsty tak hluboko, jak jen to šlo a jelikož byla vlhká a otevřená, přidal třetí. Chvíli ji dráždil jazykem na klitorisu, chvíli jí to dělal všemi třemi prsty. Prstěním nepolíbená Petra se svíjela jako had a mezi rty jí unikala sténání, potom se ale její vzdechy utišily. Co to?

Péťo?“ zašeptal její jméno. Bez odpovědi. Pohlédl nahoru na její andělskou tvář a zjistil, že jeho opilá rumová víla tvrdě usnula, a to vlivem rumu, který skoro neznala. Ach jo. V tu chvíli jeho klacek klesnul, na mysli však Tomáš neklesal vůbec. Má Petru pěkně rozpracovanou a ještě několik týdnů mu zbývá na to, aby jeho čůrák prozkoumal zákoutí Petřiny voňavé kundičky. Musí se jen vyzbrojit dávkou trpělivosti. A tu Tomáš má.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Story X

  17. 8. 2012Laura

Po odchodu babičky jsme zůstali v domě sami. Seděli jsme kolem stolu jako zařezaný a koukali na sebe. Musím říct, že se chce sílu, k něčemu takovému se přiznat. Já jsem měl v jednom jasno. Já bych nedokázal nikomu říct o tom, jak jsem postupně vyzkoušel kundičky svých třech sester. A doufal jsem, že to zůstane jen mezi námi čtyřmi. Ale teď mi nebylo jasné, jak se bude situace dále vyvíjet. Teď už to...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Orál, Petting, Prstění, Teen, Šukačky

Středa, je ho tam třeba

  23. 7. 2009Neznámý autor

Když jsem se zvednul od televize a přišel do ložnice, Ola už spala jako zabitá. Vlasy rozhozené po polštáři, přikrývka jen tak halabala přehozená přes část těla, ale jelikož bylo opravdu vedro, víceméně ležela nepřikrytá. Také tričko se jí malinko vyhrnulo, takže její čisťounké bílé kalhotky do šera pokoje doslova svítily. Vypadala moc roztomile. A také vzrušivě.
Sednul jsem si na postel a nechal se...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Prstění

Letní bouřka

  6. 6. 2010Neznámý autor

Je teplý letní večer a venku řádí bouřka a leje jako z konve. Celý den bylo strašné dusno a nyní se to provalilo. Koukám na telku a venku stíhá jeden blesk druhý. Najednou někdo zabušil na dveře, tak vstanu a jdu se podívat, kdo se v tomto počasí vydal na procházku. Jak jsem otevřel dveře, vpadla mi dovnitř mladá žena, pověsila se mi na krk a se slovy, že se strašně bojí bouřky, se mě držela jak klíště....  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Zralé ženy, Mix, Prstění, Orál

Instalatér

  7. 1. 2015Bob z Brd

V pátek před polednem mi zazvonil telefon. Nějaká žena si stě­žovala,že jí neodtéká odpad u dřezu a chtěla s tím „okamžitě,ale okamžitě“ něco udělat. „Poradíme,posloužíme!“,pomyslel jsem si a zapsal si adresu. „Pátek nešťastný je den!“,řekl jsem si a vyrazil. „Tak jsem vám přišel protáhnout tu vaší díru!“,řekl jsem,když jsem,celý zpocený,vystoupal dvě patra ve starém činžáku. Po za-zvonění se konečně...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Mix, Orál, Šukačky