Erotické povídky

Povolná rumová víla

Petra, ach Petra. Byla to bezesporu kočka. Byla štíhlá, měla výrazné boky a útlý pas, výstavní zadek a sexy dlouhé nohy. Měla vlnité kaštanové vlasy a na svět mrkala velkýma tmavýma očima. Už tolikrát ji někdo zval na rande, někdy jí dokonce přišlo, že má v sobě nějaký magnet. Jenže byla šťastně zadaná. Všechno v jejím vztahu fungovalo takřka perfektně, i když to pubertální chození bylo v sexu ještě dosti neohrabané, takže příliš zkušená na svoji vizáž a sexappeal nebyla.

Zrovna ve chvíli, kdy odmaturovala a měla před sebou dlouhé prázdniny, rozhodla se odjet dělat instruktorku na jeden dětský tábor. Měla zůstat šest týdnů v přírodě s dětmi a hrstkou instruktorů. Tam jí učaroval Tomáš, muž o několik let starší, s nímž jezdila na tábory dříve a dělával jí instruktora. Teď si byli rovni. Petra v něm však stále viděla něco jako svůj dívčí idol. Trávila v jeho společnosti mnoho času, vedli stejný oddíl, u táboráku seděli spolu a často si povídali úplně o všem. Měla pocit, že jí rozumí. U Tomáše šlo hlavně o dobrý pocit z toho, že někomu imponuje a nešlo si nevšimnout toho, jak se Petra během let vyvinula pozitivním směrem hlavně ve fyzické rovině. Začal na Petru docela brzo myslet jinak, než jako na malou holku.

Jednou večer vládla v celém táboře ospalá atmosféra. Petra byla zavřená ve své chatě a učila se na přijímačky na vysokou. Měla klid, byla tam totiž sama celý týden, než přijede druhá instruktorka. Ležela na posteli a psala poznámky. Ozvalo se zaklepání a bez vyzvání vešel dovnitř Tomáš. Omlouval se a ujišťoval se, zda není moc vlezlý.

Říkal jsem si, jestli bys neocenila společnost...“

Petra na učení v tu vteřinu zapomněla a posadila se na posteli. Pokynula Tomášovi na druhé lůžko a ten se vděčně posadil. Zajímal se o její učení, ale jen naoko. Ukázala mu seznam četby a svoje sešity, ale konverzace se brzy svezla k atraktivnějším tématům. Dobře se bavili a mezera mezi nimi se zmenšovala, nakonec seděl Tomáš vedle Petry a důvěrně s ní probíral svoje zážitky z vysoké a dával jí rady do prvního ročníku. Pak ho ale vyrušilo jedno z dětí - dva kluci se prali a byla potřeba zásahu autority.

Co kdybych zaskočil ještě před večerkou?“ navrhl jí. Petra souhlasila a poprosila ho, aby kdyžtak počkal v její chatce, že si zatím dá sprchu. Tom ji pak z dálky sledoval, jak z chaty vychází s osuškou a šamponem ke sprchám. Představil si, jak vypadá nahá, jak po jejím těle stékají kapky vody, jak si mydlí poprsí voňavým kokosovým mlékem…. představoval si to tak sugestivně, že se mu z toho postavil. Jak slíbil, přišel už po večerce do chatky. Uvařil do termosky černý čaj a zakápl ho velkým panákem rumu. Takto vyzbrojený přepadl Petru v županu a s mokrými vlasy.

Po prvních doušcích poznala, že to není obyčejný čaj, ale protože venku bylo chladno a ze sprchy byla pěkně promrzlá, řekla si proč ne. Tváře jí brzy zčervenaly a ona se mluvila daleko otevřeněji a smála se hodně nahlas. Tom se smál s ní, ale hlavně radostí, že se situace pro něj vyvíjí více než pozitivně.

Petra si ale i přes svou opilost všimla, jak se Tomášovi pne látka v rozkroku a začala si z něj utahovat.

Jak dlouho to máš?“ zeptala se nakonec.

Upřímně? Celý večer, co tu jsem.“ odvětil on.

Mladá instruktorka se smála, když si pak látku přitiskl k rozkroku tak těsně, že celé jeho mužství dokonale obepínala.

Chtěla by sis sáhnout? zeptal se provokativně. Petra to nejdřív odmítla, byla zadaná a tohle by dělat fakt neměla, ale potom získala převahu její náhlá rozvernost a položila mu ruku do klína.
„No a nebylo by lepší sáhnout si doopravdy?“ pobízel ji nadržený Tomáš. „Přeci jen takhle to je o ničem.“ šeptal a hladil ji po ruce, kterou stále měla na jeho rozkroku.

To je ono, ach, víc...“ pochválil ji, když beze slova uchopila jeho obnažený penis. Navedl ji, jak má zápěstím pohybovat, aby dosáhl větší slasti. Hodně jí to šlo, málem se vystříkal.

Co kdybychom se vyměnili? Za odměnu?“ navrhl po chvíli honění. Petra znejistěla, ale on ji rychle a jemně políbil tak, že nakonec povolila. Položil ji na záda, lehce jí roztáhl nohy a dlaní začal její posvátné hladce oholené místečko hladit a třít, že opilá nebohá dívka postupně povolovala a nohy se jí roztahovaly samy od sebe. Pak ho nechala, aby zabořil jazyk do její voňavé růžové kundičky, ležela a sténala blahem, jak Tomášův jazyk zkušeně brázdil její sladké pysky. Lízal ji nejdřív pomalu, potom ale nasál její poštěváček opatrně mezi zuby a jazykem kouzlil po hebké kůžičce lascivní tanec. Jednou rukou sáhl pod froté župánkem nahoru a vzal do dlaně jedno z jejích pevných horkých ňader, prohnětl ho a pak si hrál s její bradavkou.

Za chvíli už strkal do teplé Petřiny buchtičky dva prsty tak hluboko, jak jen to šlo a jelikož byla vlhká a otevřená, přidal třetí. Chvíli ji dráždil jazykem na klitorisu, chvíli jí to dělal všemi třemi prsty. Prstěním nepolíbená Petra se svíjela jako had a mezi rty jí unikala sténání, potom se ale její vzdechy utišily. Co to?

Péťo?“ zašeptal její jméno. Bez odpovědi. Pohlédl nahoru na její andělskou tvář a zjistil, že jeho opilá rumová víla tvrdě usnula, a to vlivem rumu, který skoro neznala. Ach jo. V tu chvíli jeho klacek klesnul, na mysli však Tomáš neklesal vůbec. Má Petru pěkně rozpracovanou a ještě několik týdnů mu zbývá na to, aby jeho čůrák prozkoumal zákoutí Petřiny voňavé kundičky. Musí se jen vyzbrojit dávkou trpělivosti. A tu Tomáš má.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Perverzní Monikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jmenuji se Monika. Svážu tě a pohraji si s tvým tělem, od lehčích hrátek můžu přejít až po tvrdé SM, facesitting, footfetish, vosk či elektrosex... Nebo by jsi radši perverzní zdravotní sestřičku? Anální vyšetření, piss, klystýr... Nemáš v těchto praktikách ješte žádné zkušenosti? Nevadí, ráda tě zaučím.

Zkrotím si tě na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Na návštěvě

  27. 2. 2019Fandy

Je tomu již dost dlouho, co si Alice, tedy má žena usmyslela, že bychom mohli navštívit její kdysi nejlepší kamarádku Veroniku, která se jí poněkud vzdálila, když odešla za svým vyvoleným do malého městečka vzdáleného pěkných pár kilometrů od našeho skoro velkoměsta. „To zase bude víkend jak víno,“ povzdychl jsem si sám pro sebe, vědom si toho, že nás tam, nebo určitě alespoň mě žádná velká zábava...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Prstění, Šukačky

Ano, madam!

  2. 3. 2014Neznámý autor

Madam Ester seděla u velkého zrcadla lemovaného vyřezávaným rámem a žárovičkami. Dávala si načas – postupně pročesávala své havraní vlasy, pečlivě si udělala výrazný make-up, což obnášelo uhlově černé linky, provokativně rudou rtěnku a pečlivě vykonturovanou tvářenku. Potom si ještě namazala tělo třpytivým tělovým mlékem a zvýraznila své vnady napěchované do upnutého černého korzetu. Korzet měl na...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Submisivní, Fetish, Erotické pomůcky, Mix

Kamarádská trojka

  21. 9. 2016Bobr

„Ahoj! Máš zítra večer čas?“ zeptala se Alena, když jsme vycházeli ve čtvrtek z práce. „Co potřebuješ?“ zeptal jsem se. „Tak večer přijď!“ neodpověděla na můj dotaz. Chytila Karla za ruku a táhla ho neznámo kam. Vrtalo mi hlavou, co může chtít, když má Karla. V pátek kolem mne oba prolítli jak rakety. Přestal jsem přemýšlet, co by asi tak mohla chtít a šel rovnou k rybníku, abych se osvěžil. Když...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Grupáč, Šukačky, Anál

Synkova mladá

  19. 8. 2012Neznámý autor

Synátor si jednou odpoledne domů přivedl novou slečnu. Tak spolu proběhli barákem a šli po schodech nahoru, kde se zašili na dlouhou dobu, a pak ji zase jenom vyprovodil ven. Už tenkrát jsem si říkal, že po mně ten holomek zdědil výbornej vkus na baby, protože ta jeho byla fakt kráska. Škoda, že jsem si ji nestačil prohlídnout líp. Ale když jsem Matějovi řekl, že mi ji může klidně oficiálně představit,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Submisivní, Prstění, Mix