Erotické povídky

Autor povídky:

neznámý autor

Kategorie:

Další povídky od neznámých autorů:

Vloženo: 31. 3. 2017

Povolná rumová víla

Petra, ach Petra. Byla to bezesporu kočka. Byla štíhlá, měla výrazné boky a útlý pas, výstavní zadek a sexy dlouhé nohy. Měla vlnité kaštanové vlasy a na svět mrkala velkýma tmavýma očima. Už tolikrát ji někdo zval na rande, někdy jí dokonce přišlo, že má v sobě nějaký magnet. Jenže byla šťastně zadaná. Všechno v jejím vztahu fungovalo takřka perfektně, i když to pubertální chození bylo v sexu ještě dosti neohrabané, takže příliš zkušená na svoji vizáž a sexappeal nebyla.

Zrovna ve chvíli, kdy odmaturovala a měla před sebou dlouhé prázdniny, rozhodla se odjet dělat instruktorku na jeden dětský tábor. Měla zůstat šest týdnů v přírodě s dětmi a hrstkou instruktorů. Tam jí učaroval Tomáš, muž o několik let starší, s nímž jezdila na tábory dříve a dělával jí instruktora. Teď si byli rovni. Petra v něm však stále viděla něco jako svůj dívčí idol. Trávila v jeho společnosti mnoho času, vedli stejný oddíl, u táboráku seděli spolu a často si povídali úplně o všem. Měla pocit, že jí rozumí. U Tomáše šlo hlavně o dobrý pocit z toho, že někomu imponuje a nešlo si nevšimnout toho, jak se Petra během let vyvinula pozitivním směrem hlavně ve fyzické rovině. Začal na Petru docela brzo myslet jinak, než jako na malou holku.

Jednou večer vládla v celém táboře ospalá atmosféra. Petra byla zavřená ve své chatě a učila se na přijímačky na vysokou. Měla klid, byla tam totiž sama celý týden, než přijede druhá instruktorka. Ležela na posteli a psala poznámky. Ozvalo se zaklepání a bez vyzvání vešel dovnitř Tomáš. Omlouval se a ujišťoval se, zda není moc vlezlý.

Říkal jsem si, jestli bys neocenila společnost...“

Petra na učení v tu vteřinu zapomněla a posadila se na posteli. Pokynula Tomášovi na druhé lůžko a ten se vděčně posadil. Zajímal se o její učení, ale jen naoko. Ukázala mu seznam četby a svoje sešity, ale konverzace se brzy svezla k atraktivnějším tématům. Dobře se bavili a mezera mezi nimi se zmenšovala, nakonec seděl Tomáš vedle Petry a důvěrně s ní probíral svoje zážitky z vysoké a dával jí rady do prvního ročníku. Pak ho ale vyrušilo jedno z dětí - dva kluci se prali a byla potřeba zásahu autority.

Co kdybych zaskočil ještě před večerkou?“ navrhl jí. Petra souhlasila a poprosila ho, aby kdyžtak počkal v její chatce, že si zatím dá sprchu. Tom ji pak z dálky sledoval, jak z chaty vychází s osuškou a šamponem ke sprchám. Představil si, jak vypadá nahá, jak po jejím těle stékají kapky vody, jak si mydlí poprsí voňavým kokosovým mlékem…. představoval si to tak sugestivně, že se mu z toho postavil. Jak slíbil, přišel už po večerce do chatky. Uvařil do termosky černý čaj a zakápl ho velkým panákem rumu. Takto vyzbrojený přepadl Petru v županu a s mokrými vlasy.

Po prvních doušcích poznala, že to není obyčejný čaj, ale protože venku bylo chladno a ze sprchy byla pěkně promrzlá, řekla si proč ne. Tváře jí brzy zčervenaly a ona se mluvila daleko otevřeněji a smála se hodně nahlas. Tom se smál s ní, ale hlavně radostí, že se situace pro něj vyvíjí více než pozitivně.

Petra si ale i přes svou opilost všimla, jak se Tomášovi pne látka v rozkroku a začala si z něj utahovat.

Jak dlouho to máš?“ zeptala se nakonec.

Upřímně? Celý večer, co tu jsem.“ odvětil on.

Mladá instruktorka se smála, když si pak látku přitiskl k rozkroku tak těsně, že celé jeho mužství dokonale obepínala.

Chtěla by sis sáhnout? zeptal se provokativně. Petra to nejdřív odmítla, byla zadaná a tohle by dělat fakt neměla, ale potom získala převahu její náhlá rozvernost a položila mu ruku do klína.
„No a nebylo by lepší sáhnout si doopravdy?“ pobízel ji nadržený Tomáš. „Přeci jen takhle to je o ničem.“ šeptal a hladil ji po ruce, kterou stále měla na jeho rozkroku.

To je ono, ach, víc...“ pochválil ji, když beze slova uchopila jeho obnažený penis. Navedl ji, jak má zápěstím pohybovat, aby dosáhl větší slasti. Hodně jí to šlo, málem se vystříkal.

Co kdybychom se vyměnili? Za odměnu?“ navrhl po chvíli honění. Petra znejistěla, ale on ji rychle a jemně políbil tak, že nakonec povolila. Položil ji na záda, lehce jí roztáhl nohy a dlaní začal její posvátné hladce oholené místečko hladit a třít, že opilá nebohá dívka postupně povolovala a nohy se jí roztahovaly samy od sebe. Pak ho nechala, aby zabořil jazyk do její voňavé růžové kundičky, ležela a sténala blahem, jak Tomášův jazyk zkušeně brázdil její sladké pysky. Lízal ji nejdřív pomalu, potom ale nasál její poštěváček opatrně mezi zuby a jazykem kouzlil po hebké kůžičce lascivní tanec. Jednou rukou sáhl pod froté župánkem nahoru a vzal do dlaně jedno z jejích pevných horkých ňader, prohnětl ho a pak si hrál s její bradavkou.

Za chvíli už strkal do teplé Petřiny buchtičky dva prsty tak hluboko, jak jen to šlo a jelikož byla vlhká a otevřená, přidal třetí. Chvíli ji dráždil jazykem na klitorisu, chvíli jí to dělal všemi třemi prsty. Prstěním nepolíbená Petra se svíjela jako had a mezi rty jí unikala sténání, potom se ale její vzdechy utišily. Co to?

Péťo?“ zašeptal její jméno. Bez odpovědi. Pohlédl nahoru na její andělskou tvář a zjistil, že jeho opilá rumová víla tvrdě usnula, a to vlivem rumu, který skoro neznala. Ach jo. V tu chvíli jeho klacek klesnul, na mysli však Tomáš neklesal vůbec. Má Petru pěkně rozpracovanou a ještě několik týdnů mu zbývá na to, aby jeho čůrák prozkoumal zákoutí Petřiny voňavé kundičky. Musí se jen vyzbrojit dávkou trpělivosti. A tu Tomáš má.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Moje rodina

  18. 6. 2012Marf

Jak to říci a nelhat. Od mala spíme doma všichni nazí. Rodiče se v ložnici nikdy nezamykali a my jako malí jsme k nim často chodili spát do jedné postele. Rodiče zastávají názor, že na onanii a sexu není nic divného a proto bychom se za to neměli stydět. Pamatuji se, když mi mohlo být tak sedm let a v noci jsem šel spát do ložnice k našim, protože byla bouřka a já se bál. Lehl jsem si mezi mamku a...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Incest, Orál, Otrokyně, První sex, Teen, Šukačky

Zvláštní den v práci

  31. 5. 2022jentaknekdo

Jsem technolog ve velkém průmyslovém podniku, kde na projektech musí kooperovat různá oddělení, aby byla práce odvedena správně a včas. Při tomhle konkrétním projektu jsme potřebovali pomoc a součinnost jiného technického oddělení, se kterým běžně nejednáme. Moje práce mě občas staví do pozice asistenta mého šéfa. Nemám žádnou pravomoc, ale zažívám laciné vzrušení z toho, že se účastním docela nudných...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Mix, Orál, Prstění, Voyeur

Zážitky zasloužilého sukničkáře 2

  20. 7. 2013Neznámý autor

V roce devětasedmdesátém jsem se dostal na vrchol svých milostných zážitků. Nejdřív jsem o tom nevěděl, ale pak se ukázalo, že jsem si najednou nabrnknul dvě holky, které byly sestry. To je věc, co? Diana byla stejně stará jako já, už vystudovaná inženýrka a hrozně lačnila po sexu, což mně vyhovovalo. A její sestra Julie byla teprv sedmnáctiletá, jedna z těch dívek, které jsem odpanil. Byla v posteli...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Šukačky, Orál, Mix

Edita a starý Číňan

  15. 12. 2020jentaknekdo

Tohle je moje vyprávění o tom, jak se má přítelkyně stala milenkou našeho domácího, starého Číňana. Edita souhlasila s tím, že to zveřejním. A za můj text ještě přidala svou vlastní kapitolu. ~ ~ ~ Je to pravda, Edita není moje manželka. Žijeme spolu už pět let, ale nikdy jsme se nevzali. Možná bych už při představování o ní měl přestal říkat, že je „moje přítelkyně“, ale vlastně nevím, jak jinak...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Orál, Prstění, Submisivní, Šukačky