Erotické povídky

Autor povídky:

MartinDominant

Vloženo: 26. 1. 2021

Kategorie:

Další povídky od MartinDominant:

Pracovní nasazení

„Co děláš?“ ozvalo se zničehonic zpoza mě. Trhnutím jsem uskočila a odkryla tak obsah stolu a jeho obsahu. „Ptám se co děláš!“ Chtěla jsem to zahrát nějak do ztracena, ale musel to vidět Vidět jak mě zaujal erotický časopis, a hlavně stránka, kde ženy a dívky všech věkových kategorií ležely nahé, spoutané, uspokojovány a se slastným výrazem ve tváři. „Nemáš mi náhodou jen uklidit pokoj?“. Ano… omluvila jsem se a celá rudá nevěděla co říct. „Líbilo se ti to,co?“ Ani se mě nemusel ptát, musela jsem mít kolem sebe auru, která to potvrzovala na míle daleko. „Myslel jsem, že hotelová služba se nemá hrabat ve věcech hostů, ale jestli tě to zaujalo, tak přijď za mnou večer, jak skončíš v práci“ a mrkl na mě jedním okem. Hleděla jsem stále do země, otočila se, řekla jen naučenou frázi o přání hezkého pobytu a zmizela ven.

Den mi ubíhal strašně pomalu. Když jsem připravovala postele, viděla jsem ženu, jak na ni leží svázaná. Když jsem zametala tak jsem viděla, jak vedle stojící ženy u tyče stojí muž s rákoskou… Všechno mi připomínalo ty obrázky z časopisu. Věděla jsem to sobě už dlouho, že se mi tyto věci líbí, ale nenapadlo mě, že na to takto narazím i při práci… Konec mé směny se blížil.

Konečně to dneska skončilo. Převlékla jsem se do svého normálního oblečení – riflí a trička, zamknula skříňku a chystala se domů. Ale nezapomněla jsem. Dokonce i teď na mříži na recepci jsem viděla jak je tam připoutaná žena a užívá si. Místo k východovým dveřím jsem zabočila k pokojům. Šla a zastavila se u dveří pokoje, o kterém jsem si celý den říkala, že už se tam nikdy nemohu ukázat. Zaklepala jsem a čekala.

Otevřely se dveře a v nich stál s úsměvem on. „Doufal jsem, že přijdeš.“ Narychlo jsem ze sebe vyhrkla omluvu jako důvod mého příchodu, ale nepůsobila jsem moc věrohodně. „To si jako myslíš, že ti toto uvěřím? Ještě jsi mi neodpověděla na tu moji ranní otázku, jestli se ti to líbilo!“ Zaujalo mě to, ano…. „Pojď sem, dělej“. Vešla jsem a zavřely se dveře.„Viděla ses na jejich místě, čubko, co?“ Ano, pane, ze mě vypadlo ani nevím jak. „Stoupni si doprostřed místnosti, subko“ řekl, a pak zhasnul světlo a nechal svítit jen žluté intimnější světlo z lampičky v rohu.

Přišel ke mně, pohladil mi vlasy a pomalu sjel dlaněmi přes ramena, boky až na zadek. Potom jel podobnou trasu opět až ke krku a pak zase dolů… přesně tak aby nevynechal jediné místo na krku, ramenou, zádech a zadku. Bylo to strašně příjemné a uvolňující. Zničehonic mi zezadu chytl prsa a začal je hladit a mnout. „Máš pěkný kozy, děvko“ a mačkal je dál s tím, že mi zajel pod tričko a pokračoval přes podprsenku a po chvíli i do ní na holou vzrušenou kůži. Vyhrnul mi tričko a sundal vrchní díl prádla. „Otoč se ke mně, čubko!“ Otočila jsem se a předvedla mu svá prsa v celé kráse. Přitlačil se ke mně, zatlačil mě asi metr dozadu. Ani jsem si nevšimla, že drží v ruce provaz a už jsem jej měla na rukou. Vytáhla mi ruce nahoru a přivázal. Připleskl mi lehce svou dlaň k rozkroku, projel mi přes ni a řekl. „Sluši ti to takto, děvko, ale ještě to vylepšíme.“ a rozepnul mi rifle a stáhl je asi 10cm dolů. Stála jsem tam jak štětka s tričkem vyhrnutým nad nahýma prsama, rifle pod bokama a na sobě jen kalhotky, které v tom kontrastu a světle přímo svítily. Přesně tak jak se mi to celou dobu honilo v hlavě. „Stůj a ani se nehni, čubko. Teď se půjdu osprchovat a ty tu na mně takto počkáš. Rozumíš?“ Jen jsem zakývala hlavou a řekla „Ano, Pane“.

Čekala jsem. Ne, že bych se mohla pohnout, ale byla jsem celkem nervózní, přece jen jsem tam stála zcela vystavená v pokoji a nikdo nikde, jen zvuk sprchy z vedlejší místnosti. Zvuk ustal. Ve dveřích se objevil můj Pán, jen s ručníkem okolo pasu a nějakou krabičkou. Přišel ke mně, beze slov mi strčil ruku do kalhotek a párkrát mi projel kundičku. „Co ta mokrá kunda, děvko?. Kdybys nebyla tak jak jsi, tak bych si myslel, že jsi tu s ní něco prováděla.“ Ano byla jsem vzrušená, a to, že voněl šampónem, čistotou a decentní voňavkou mé vzrušení jen znásobilo. „Tak mi tu svou píču určitě ráda ukážeš, ne? Dělej, vrť boky, ať ti sjedou rifle!“ Okamžitě jsem se začala vrtět v bocích, ale přestože jsem cítila, že se pomalu sunou dolů, tak to vidět vůbec nebylo. „Asi tě budu muset trochu motivovat, čubko“ vytáhl rákosku a položil mi ji na zadek. Přistálo mi první plácnutí. Přestože to nebolelo a nebylo to silné, jen to štíplo, tak jsem poskočila a rifle mi sjely ke kolenům. „No vidíš, děvko, jak to najednou jde“ řekl s úsměvem a sundal mi rifle úplně. Opět se přesunul do mých kalhotek a začal mi hladit a dráždit kundičku. Kolena jsem tlačila k sobě, což ještě znásobovalo mé vzrušení. Přestal. „Nebudeš to mít tak snadně, čubko.“ Rozvázal mi ruce a přikázal mi, ať si sundám kalhotky, což jsem okamžitě splnila. Sedl si a já čekala co bude dál. „Klekni si ke mně, couro, dělej!“ Přicupitala jsem a splnila přikaz. „Strč hlavu pod ručník a začni!“ Ihned jsem věděla co mám dělat. Zasunula jsem hlavu a po cestě vzhůru jsem už otevírala pusu a chystala jazyk k práci. Narazila jsem na jeho koule a tak jsem je poslušně začala líbat a jazykem laskat. Pomalu jsem se posouvala výš a výš až na jeho tvrdý klacek. Zasunula jsem si jej do pusy a začala kouřit. Chytl mi hlavu přes ručník a začal přirážet.Případala jsem si jako děvka, ale samu mě to rajcovalo. Už ten ručník vadil asi i jemu, tak jej sundal a pokračoval bez něj. Stoupl si a já jen kopírovala jeho pohyb s pérem stále poctivě v puse.

Sundal mi přes hlavu tričko a začal mi znovu masírovat prsa, s tím, že po chvilce se soustředil na hlazení a tření mých tvrdých bradavek. Vytáhl mi klacek z pusy a řekl: „Lehni si na záda na stůl, čubko!“ Jak jsem se položila, tak jsem jen ucítila, že mi hned přivázal roztažené nohy k nohám stolu, ale hlavu jsem měla položenou a neviděla jsem tam. Pokračoval v dráždění mě kundičky. Jezdil přes ní, hladil ji a později přidal i prst a začal mě prstit. Užívala jsem si to, bylo to moc příjemný. Najednou jsem ucítila na ni jeho jazyk. Okamžitě mě opět ovládlo velké vzrušení a já se zavřenýma očima věděla, že to chci. Zničehonic mi na bradavce přistál kolíček, ale hned se vrátil jazyk na moji kundičku. Kolíček dělal svojí práci, ale vzrušení bylo stále velice velké, ne li ještě větší…. Když si stoupl k mé hlavě, otevřela jsem pusu a čekala na péro. Začal mě šukat do pusy. „Hoň si tu svoji, kundu, děvko!“ Začala jsem si ji honit a on s pérem stále v mé puse začal cvrnkat do kolíčku. Kolíček, péro v puse a ruka na mé kundičce dělali velké divy. Jsem jen čubka, chci jen orgasmus mi jako jediné rotovalo v hlavě. Najednou to skončilo. Odvázal mě. „Zohni se o stůl, couro, dělej, chci tě ošukat.“ Na nic jsem nečekala a nastavila se do nařízené polohy. Zarazil jej do mě na jeden příraz…byl to úžasný pocit. Držel mě za vlasy, šponoval mě dozadu, ale neustále přirážel. Po několika minutách v touhách na svůj orgasmus ho ze mě vytáhl a stáhl mě na zem. „Klekni si, čubko, a začni mě kouřit!“ Otevřela jsem pusu a začala dělat svoji práci. Snažila jsem se jak nejvíc jsem mohla. „Ty si nechceš udělat tu svojí píču?, Začni si ji honit, děvko!“ Ve vteřině jsem na ní měla ruku a dělala jsem si dobře. Byla jsem nahá, v kleče, kouřila jsem Pánovi čuráka a honila si kundičku. Co víc si můžu přát? Najednou mu v něm začalo cukat a já ucítila, jak do mě začal stříkat. „Ani kapka ven, je ti to jasný, couro?“ Polykala jsem a přitom jsem se se zavřenýma očima a rukou na kundičce stále dělala. Věděla jsem, že za chvíli taky budu…. Najednou jsem ucítila známý pocit, když v tom mi na druhé prso přistál další kolíček. Následně mi jeho ruka začala pomáhat na mojí kundičce a já se začala zmítat v orgasmu…. Cítila jsem, jak se mi kundička svírá a dodatečný kolíček mi k tomu jen napomohl. Celou dobu jsem přitom měla jeho péro v puse, které měl už zcela očištěné. Otevřela jsem oči a trochu se studem jsem se na něj podívala. „Užila sis to, co?“ Ano, pane ze mě vypadlo s tím, že jsem věděla v jaké jsem pozici. „Můžeš se jít umýt, ale ne že se budeš zavírat! Chci se dívat, jak se čubka sprchuje, jasný?“ Sprchu jsem opravdu potřebovala, tou jsem určitě nepohrdla. Jeho přání mi přišlo jako normální od svého Pána. Ze sprchy jsem vyšla v prádle a před ním jsem se oblékla do svých riflí a trička. On byl stále jen v ručníku kolem sebe. „Pojď sem. Dostaneš úkol na každý den co tu ještě budu“. Jen jsem přikývla a čekala jsem co se ode mě, jako od subinky, očekává….

Pro subinky: dopisování, lekce, seznámení, nebo jen tak se pobavit a probrat návrhy na téma nebo jiné povídky. Kontakt: MartinDominant@email.cz

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Sexy Kateřinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Svoji kundičku mám vždy připravenou a hlavně stále nadrženou. Miluju sex a někdo o mě říká, že jsem nymfomanka – zkus to na vlastní kůži a sám uvidíš co a jak dokážu. Mám ráda orál s pořádným klackem, se kterým si pohraju až do úplného konce. Tohle přesně mám úplně nejraději!

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT KATKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Co je doma, to se počítá

  22. 1. 2007Alkaid

Myslím, že to začalo už hodně dávno. Oproti mým spolužákům se u mě touha po poznání nových zážitků projevila hodně brzo. Čím jsem byl starší, bylo to horší a horší, musel jsem pořád myslet na sex a zjistil jsem, že skoro při každé činnosti si na něj vzpomenu. No a onanovat jsem začal od dvanácti.To co jsem psal by nebylo až tak zajímavé, kdybych si asi v šestnácti nezačal uvědomovat, že se mi líbí...  celá povídka...
Kategorie: incest, Incest, Extrémy, Šukačky, Teen, Orál

Moje holka má prima ségru

  9. 9. 2020Murdy

Ležel jsem poklidně na posteli. Moje holka Lenka před deseti minutami odešla běhat a já si užíval, že můžu mít ještě chvilku zavřené oči. Dneska se s ní snad budu konečně moct vyspat. Několik dní jsme se teď neviděli a včera nám to pokazilo to, že má pokoj se svojí sestrou Klárkou. Musím říct, že týden se neudělat je k nevydržení... Z mých myšlenek mě vytrhlo zaskřípání dveří. Do pokoje vešla Klára....  celá povídka...
Kategorie: Orál, Petting, Teen, Šukačky, Mix

jednou večer

  22. 11. 2007mike

jednou z večera............ sedíme spolu na pohovce a díváme se na péčko, jedou hned pěkně zostra, žádná velká předehra, gatě dole a už kouří ocas nebo líže píču, slyším Tvůj zrychlený dech, začínáš se hladit, oblizovat, přejíždíš rukama po prsou, bradavky ti trnou, zajedeš si do klína,............já dál sedím a dělám jako by nic, koutkem oka Tě však sleduji a můj ocas se začíná probouzet, přejíždíš...  celá povídka...
Kategorie: orál, Prstění, Teen, Petting, Orál, Mix

Kolega Jirka

  16. 9. 2012Neznámý autor

Vendula studovala střední zdravotní školu. Bylo jí už dvacet a teď chodila teprve do třeťáku. Nebylo to ale proto, že by propadla, ale protože předtím chodila na průmyslovku a tam jí došlo, že by se mnohem raději stala zdravotní sestrou, a tak přestoupila. Některé její spolužačky se k ní chovaly s despektem, protože byla o tři roky starší, ale mezi učiteli si ji převážná většina oblíbila. Byla mnohem...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Prstění, Petting, Mix