Erotické povídky

Zlaté prázdniny.

Je to už hodně let, co se stal tenhle příběh. Mé první prázdniny na gymnáziu právě začínaly. Potřeboval jsem si přivydělat nějaké peníze, ale nic co by stálo za řeč, už nebylo volné. Naše vzdálená příbuzná, říkal jsem jí teta Ema, žila sama na samotě a potřebovala pomoci s údržbou domu. A tak se s našima dohodla, že u ní strávím asi měsíc, vypomůžu jí s pracemi na jejím statku.

Druhý den prázdnin jsem vystoupil z vlaku na malé zastávce. Teta už tam na mě čekala. Byla spíše menší postavy, taková celá oplácaná, krátké hnědé vlasy. Pořád z ní sršela energie, stále byla v pohybu. No vlastně všechno na ní bylo v pohybu. Velká prsa se jí prudce zvedala, jak byla zadýchaná. Málem jsem to nestihla, řekla a usmála se, otočila se a kráčela k autu. Zezadu jsem mohl sledovat její nádherný zadek. Kroutila s ním tak úžasně, že jsem jenom nasucho polkl.

Autem jsme dojeli na její „chaloupku“, jak tomu říkala. Byl to statek na samotě. Zvenku nic moc, ale vevnitř mě čekalo překvapení. Žádné slepice a králíci. Na uzavřeném dvoře byl upravený trávník, malý bazén, pergola a zahradní krb. Vnitřek statku byl zařízen jako příjemné bydlení. Velká obytná kuchyně s koženou sedací soupravou, také konferenční stolek byl potažen kůží. Nejvíce mě překvapila koupelna. Byla to místnost větší než můj pokojíček doma. V rohu velká vana a vedle ní sprchový kout. No spíše malý bazének se dvěma sprchami. Po zdech rozmístěna nerezová madla a kruhy na pověšení ručníků, aspoň tak to na první pohled odhadoval. U protější zdi bylo umyvadlo a velké zrcadlo, které pokrývalo větší část zdi. Vedle umyvadla stála nízká lavice. Za zídkou jsem zahlédl záchod.

Po cestě jsem byl docela unavený, a tak jsem zalezl do pokoje pro hosty a natáhl se na postel. Protože bylo horko, vysvlékl jsem se do trička a slipů. Na chvíli jsem usnul. Když jsem se probudil, vzpomněl jsem si na plné kozy tety Emy a její macatý zadek, který jsem obdivoval, když mě prováděla po domě. Pták se mi začal zvedat. Začal jsem si ho masírovat nejprve přes slipy. Brzo mi to nestačilo, slipy jsem si svlékl a hodil na zem. Začal jsem si pořádně honit brko.

„No to se podívejme“, ozvalo se ode dveří. Opřená o futra tam stála teta Ema a pobaveně mě pozorovala. Pozdě jsem si uvědomil, že jsem nezamkl. Prudce jsem vyskočil a přitom jsem se kopl do palce u nohy. Jak jsem tak poskakoval po jedné noze, vrazil jsem do skříňky. Na zem vylétly skleněné a keramické vázy a zem byla rázem plná střepů.

Máš vůbec představu, kolik to stálo, zamračila se teta. „Prosím tě, promiň“, vykoktal jsem. Až se vaši dozvědí, jak k tomu došlo, to bude teprve mazec! Celý jsem se rozklepal a zoufale jsem žadonil, že to nějak napravím, a aby to hlavně neříkala našim.

No Petře, možná by to nějak udělat šlo, ale musel bys mě poslouchat a trestu se taky nevyhneš. Teda spíše trestům, řekla a maličko se usmála. V očích se jí objevily malé šibalské ohníčky. Zůstaneš tu celé léto a budeš mě poslouchat na slovo. A hlavně nikde ani nemukneš.

Sliboval jsem jako blázen všechno možný, hlavně že se z toho nějak dostanu.

Utíkal jsem pro věci do koupelny a začal po sobě uklízet to nadělení. Celou dobu si mě při tom teta prohlížela a já se cítil dost trapně. A to jsem ještě netušil, co bude následovat.

Jdeme do kuchyně, zavelela teta. Čeká tě první trest. Aby to bylo zajímavější, zahrajeme si takovou hru. Položila na stůl několik přemětů. Podala mi hrací kostku. Tím vším se dá pěkně zmalovat zadek, hoď třikrát kostkou a uvidíme, co vyhraješ. „Vyhrál“ jsem rukavičku (tedy ruku), vařečku a prut.

„Jdu se převléknout“, řekla teta. Vrátila se v župánku, který tak tak zakryl její nádherný prsa. Tak jdeme na to, řekla teta, a usadila se do křesla. Musel jsem si stoupnout mezi její nohy a ohnout se přes boční opěrku. Cítil jsem, jak mě nohama sevřela pod koleny a rukou mi zvedla tričko.

Plác, první štiplavá rána dopadla na moje vyšpulené pozadí. Jednu za druhou mi sázela teta na zadek. Mlaskavé rány štípaly a trochu i bolely, ale dalo se to vydržet. Dokonce jsem cítil, jak mě to trošku vzrušuje a můj pták se začal trochu stavět do pozoru. Ale ale, řekla teta, chlapečkovi se to docela líbí. Uvidíme, jestli ti to vydrží.

Musel jsem si kleknout na konferenční stolek. Nevím, kde se vzaly, ale najednou jsem měl roztažené kotníky připoutané k rohům stolku. Spoutané ruce protažené mezi nohama a obličej přimáčknutý ke stolku. Zadek mi trčel vzhůru, bál jsem se pokračování výprasku, ale zároveň jsem pociťoval lehké vzrušení. Rána vařečkou dopadla vzápětí. To už byla jiná, pálilo to jako čert. Asi po dvacáté ráně řekla tetička: „pro začátek to bude stačit“. Cítil jsem, jak mi hladí rozpálené půlky.

Pak vzala do ruky prut a zkusmo jím švihla, až ve vzduchu zasvištěl.

První rána dopadla plnou silou. A za ní druhá a třetí. Vyjekl jsem, nebo spíše skoro zařval. No no, jestli budeš řvát, dostaneš roubík. Zatnul jsem zuby a vydržel ještě asi tucet ran.

Teta si sedla si do křesla a ukázala prstem, pojď sem! Přišel jsem k ní a ona si nejprve důkladně prohlížela můj zpráskaný zadek, a pak ho začala jemně hladit. Druhou rukou mi jemně masírovala koule. Ocas se mi postavil jako na povel.

Tak dost. Po výprasku se tady u nás klečí, řekla teta. Tak maž do kouta – ukázala mi rukou. Nevydržel jsem to, a cestou do kouta jsem si pohonil ocas.

Tak to teda ne. Honit si ho tady nebudeš, pokud ti to ovšem nepovolím. Sundej si ten poslední hadřík, za trest budeš až do rána nahatý. A s těma neposednýma rukama budeme muset taky něco udělat. Teta mi bleskově svázala ruce za zády a pomohla mi kleknout tváří ke zdi. Klečet rovně a neopírat se o zeď. Připravím zatím večeři. Slyšel jsem, jak cinká nádobí. Kolena a záda mě už začínala docela bolet. Chvíle se zdály být hodinami.

Konečně teta přišla, pomohla mi vstát a rozvázala mi ruce. Večeře byla prostřená na stolku, kde jsem předtím dostal svůj první výprask. Sedl jsem si na gauč, a hned zase vyskočil. Třel jsem si seřezané půlky. Teta mi se smíchem podala polštářek, teprve pak jsem se jakž takž usadil. Když se teta ke mně naklonila, aby mi podala skleničku, skoro jí vypadlo prso z pootevřeného župánku. Neodolal jsem, a to nádherné ňadro jsem lehoulince pohladil.

Vidím, že máš dost nenechavé ruce, řekla teta. To hned napravím. Donesla si delší kus provazu. Musel jsem si stoupnout chytit se rukama za zády loktů, takže obě předloktí jsem měl přitisknutá k sobě. Pak mi dvakrát omotal paže, provazy provlékla mezi trupem a pažemi, a pak zase zpátky. Když mě potom omotala obě předloktí a provazy vedla přes ramena a zase zpět, nemohl jsem rukama ani pohnout. Teprve mnohem později jsem pochopil, že to byla moje první japonská bondáž. Provazy sice nikde netlačily, ale mohl jsem hýbat tak akorát prsty.

Usadily jsme se ke stolku. Máš hlad, zeptala se teta. Docela už jo, řekl jsem a myslel, že mě rozváže. Místo toho mě ale začala krmit. Podávala mi jídlo a nezapomínala ani na pití. Vína moc ne, zato ostatní nápoje mi nalévala, co se do mě vešlo. Jak se ke mně nakláněla, župánek se jí rozevíral stále víc a víc. Občas jakoby náhodou zavadila o můj stojící klacek. Mít přitom svázané ruce bylo přímo k zbláznění. Tetička to pozorovala s pobavením. To tě opravdu může vzrušovat taková stará ženská jako já? Divila se na oko. Ale ty vůbec nejsi stará, vykoktal jsem ze sebe a snažil jsem se ve vymetené hlavě poskládat nějaký ten kompliment. Co se ti na mě může líbit? Co třeba moje kozy? Zmohl jsem se jenom na přikývnutí. Shodila ze sebe župánek a zůstala jen v kalhotkách.

Ukazovala mi prsa ze všech stran, různě si s nimi hrála. Nazvedávala je a různě mačkala. „ A nezdá se ti, že už mi trochu visí?“ Vůbec ne, vypadlo ze mě. A pak se ke mně nahnula a vystrčila mi kozy až k nosu. Lapnul jsem po bradavce pusou. V klacku mi jen hučelo. Teta se svezla na kolena a já s úžasem pozoroval, jak jí celý můj klacek zmizel v ústech. Pak mě začala dlouhými pomalými tahy kouřit. Jednou rukou si přidržovala moji chloubu u kořene a druhou mi jemně mačkala kulky.

Připadalo mi to neskutečně krásné, a protože jsem byl tenkrát mladý a nadržený, vypálil jsem jí celou dávku do pusy už po několika tazích. Trochu nejistě jsem se na tetu podíval. Ona jenom polkla, usmála se, a pak mi nádobíčko pečlivě olízala.

No to teda bylo. Jsi nadržený jako stepní kozel, zasmála se a labužnicky se olízla. Napila se a potom dala i mě. Napil jsem se s chutí, ale jak opadlo vzrušení začal jsem cítit značnou potřebu si odskočit.

Požádal jsem tetu, aby mě rozvázala, že si potřebuju odskočit. Teta se na mě zkoumavě podívala, pak jí zajiskřilo v očích. Tak pojď, pomohla mi vstát. Nevím, kde jí vzala, ale najednou měla v ruce šňůrku se smyčkou na konci. Tou mi stáhla pytlík nad kulkami a za šňůrku mě vedla do koupelny. Tam mě zavedla do sprchového koutu. Čekal jsem, že mě rozváže. Ale ona si klekla, vzala mi ptáka do ruky, namířila si ho na prsa a řekla: „můžeš, já tohle přímo miluju“. Byl jsem docela překvapený, ale tlak v měchýři už byl dost velký a tak jsem to pustil. Teta si proud teplé moči namířila nejprve na prsa a potom přímo do úst. Když jsem končil, vstala, labužnicky se olízla. Roztírala si moje chcanky po kozách. Mám trochu zvláštní choutky, zasmála se teta, doufám, že ti to nevadí.

Pak mě rozvázala a šli jsme se osprchovat. Když si konečně sundala kalhotky, s překvapením jsem zjistil, že jí má úplně vyholenou. To tenkrát nebylo moc obvyklé. Aspoň podle mých zkušeností.

Navzájem jsme se mydlili a já jsem samozřejmě nevynechal žádné zajímavé místo. Tetička jenom vrněla. Pak jsme se přesunuli do tetiny ložnice. Lehla si na postel, roztáhla nohy a kývla na mě prstem. Skočil jsem k ní do postele a snažil jsem se ho rovnou zasunout. Počkej, pěkně postupně. Nejdřív mě jí budeš lízat. Už si to vůbec někdy dělal? No samozřejmě, naparoval jsem se, mockrát. Kecáš, zasmála se teta. Pojď se pořádně seznámit s mojí frndou.

Klekl jsem si a přiblížil obličej těsně k její micině. Nasál jsem omamnou vůni a opatrně jsem se jí dotkl jazykem. Jen se neboj, není z cukru, zavelela teta a pak mi vysvětlovala, co s ní mám dělat.

Roztáhl jsem jí micinu a vykoukly na mě malé pysky. Lízal jsem jí celým jazykem, špičkou zajížděl co nejhlouběji, nasál jsem malé pysky do pusy a jemně je přežvykoval. Teta tekla čí dál tím víc. Občas jsem usrkl šťávičky, nechutnaly vůbec špatně. Pak jsem jí začal ožužlávat poštěváček. Celá se roztřásla a zaplavila mě úplným potokem šťáv.

Chvíli ležela úplně bezvládně, pak se posadila a řekla, jsi šikovný a zasloužíš odměnu. Naklonila se ke mně, a jak si zase lehala, vytáhla mě k sobě. Ztopořeným klackem jsem do ní zajel a začal divoce přirážet. Chytila můj zadek a přitáhla k sobě. Zpomal nebo budeš moc rychle. Podvolil jsem se jejímu pomalému tempu, lehl si na její bříško, zvolna a vláčně jí šukal dlouhými tahy. Cítil jsem, jak její minda svírá můj ocas. Doslova ho ždímala. Hnětl jsem její cecky a kroutil zduřelé bradavky. Sykla bolestí a začala přirážet rychleji. Vzepřel jsem se na ruce a divoce přirážel. Cítil jsem, jak mi v klacku začíná cukat a za chvíli už jsem do ní vypálil svoji dávku.

Padl jsem na ty velké kozy a jenom funěl. Přetočila se a najednou jsem ležel na zádech a teta seděla na mě. Přimáčkla mi ruce k posteli a napůl žertem, napůl vážně řekla: „Jak to, že ses udělal bez dovolení, to tě bude mrzet“. Ale to až zítra, dneska už jdu spát. Dneska radši zůstaň tady a ptáčka nech na pokoji, nebo uvidíš!

Usnul jsem skoro hned. Když jsem se probudil, cítil jsem, jak se mi zvedá ocas. Ostatně jako téměř každé ráno. Juknul jsem na tetu. Spokojeně oddychovala. Opatrně jsem odhrnul deku a pozoroval, jak se jí při každém nádechu zvedají prsa. Naslinil jsem prst a opatrně přejel po bradavce. Když se nic nedělo, chytl jsem prso oběma rukama a přisál se jako malá vývěva.

Á, náš malý kaneček se už probudil, ozvalo se. Sáhla mi mezi nohy. A vidím, že nejen ty. Převrátila mě na záda a stoupla si nade mě. Chytila se čela postele a pomalu si dřepla tak, že jsem měl její vyholenou štěrbinu přímo nad obličejem. Stačilo jen trochu zvednout hlavu a už jsem jí projížděl jazykem.

Lehce se pohupovala a nabízela mi tu sladkou díru z nejrůznějších úhlů. Za chvíli už tekla jak Niagára. Překulila se a lehla si na bok, zadek u kraje postele a pokrčila nohy. Rukou se poplácala po zadku. „Tak už pojď.“ Stoupl jsem si vedle postele a zajel do ní jako po másle. Začal jsem divoce přirážet, až se její macatá prdel celá klepala. Tetička jen funěla. Netrvalo dlouho a vykropil jsem jí jeskyňku.

Jsi nějak moc divoký, musíš se naučit trochu disciplíny. Ještě si rozmyslím, co s tebou provedu. A teď jdeme do koupelny! Chce se ti čůrat? Usmála se sladce a mrkla na mě. Tak jsem zamířil rovnou do sprchového koutu.

Klekla si přede mě, a jako včera si nechala „osprchovat“ celý obličej. Nabrala si plnou pusu a pomalu to všechno spolykala. Labužnicky mlaskla a stoupla si. „Nechceš to taky zkusit?“ Byl jsem docela zvědavý, a tak jsem si lehl na zem. Teta se nade mnou rozkročila, roztáhla si kundu a mohutný proud teplé moči vyrazil ven. Kropila mi prsa, krk i obličej. Cítil jsem ostře kořeněnou vůni a ucítil jsem, jak se mi zase zvedá ocas. Opatrně jsem nabral trochu do pusy a ochutnal. Nebylo to zas až tak špatné.

Pak vstala, pleskla mě po napůl vztyčeném ocasu a řekla: „nemůžeme celý den šukat, musím nakoupit, ale neboj, tebe si pojistím“. Šli jsme do kuchyně, teta přinesla kožený obojek s několika řetízky. Obojek mi nasadila na krk a zajistila malým zámečkem. Od obojku vedly dva krátké řetízky k poutům na ruce, takže jsem si nedosáhl ani na břicho. Pak mě teta vedla chodbičkou kolem koupelny. Vešli jsme do větší prostory, dříve asi stáje. Vzadu v obílené stěně bylo několik malých dvířek. Jedny teta otevřela. Za nimi byla malá místnůstka, metr na dva, na zemi sláma. Dveře se zabouchly. Pak se ještě vrátila s velkou mísou plnou vody.

Až se vrátím, bude to vypitý. Ale ne že tady nasviníš. Řekla přísně a zabouchla dvířka.

Když jsem osaměl, dostal jsem hroznou chuť pohonit si ocas, ale kvůli poutům jsem na něj nedosáhl.

Začal jsem tušit, že na tyhle prázdniny jen tak nezapomenu.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zkušená Martinadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem mladá sympatická dívka, která si ráda povída o čemkoliv. Dobře rozumím mezilidským vztahům a ráda Ti ve všem poradím. Naučím Tě jak sbalit holku o které sníš, i jak dobře zvládnout první milování. Anonymně se mi svěř s tím, co Tě zajímá a s čím bys chtěl pomoci. Jsem tady právě pro Tebe.

Volej a chtěj mluvit s Martinou
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 51

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARTINA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

V sex-shopu za pultem

  15. 3. 2012Neznámý autor

Když se Pepa poprvé vydal omrknout sex-shop v jedné zastrčené ulici na okraji města, nebylo to vůbec takové, jak očekával. Přišel sem proto, že chtěl udělat nějakým netradičním dárkem radost své přítelkyni Jaroslavě, řečené Jarce. Chodili spolu právě půl roku, a přestože už oba překročili čtyřicítku, Pepovi připadal sex s ní mnohem lepší a intenzivnější, než tomu bylo kdy za časů jeho mládí. Jarka...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Anál, Šukačky, Zralé ženy, Extrémy

Tvoje návštěva 2

  5. 1. 2017Bobr

„Já musím na záchod!“ probudila ses. Znovu jsem ti připnul ruce k obojku a zavázal oči. „Nééé...to nééé...“ chtěla ses bránit. „Když tě nebudou rušit zrakové vjemy, budeš všechno víc prožívat!“ nedal jsem se rušit tvým křikem. Pomohl jsem ti vstát a vedl tě na záchod. Posadil jsem tě a čekal, až se vyprázdníš. „A jak se utřu?“ kroutila ses, když jsem ti pomohl vstát. „Pojď, já tě umeju!“ vedl jsem...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Piss, Otrokyně, BDSM, Spanking

Ách, to nesíme...

  29. 7. 2008garp

Když mi Magda popřála dobrou noc a zhasla světlo, leželi jsme každý ve své posteli. Znali jsme se už několik let, ale byli jsme jen kamarádi a nikdy mezi námi k ničemu nedošlo. Ležel jsem v tmavé místnosti a po očku pozoroval Magdinu postel na opačné straně pokoje. Vždycky mě vzrušovala, ale nikdy se nestalo, že bychom se ocitli v jedné místnosti sami a ještě navíc v noci. Při pomyšlení na to, co by...  celá povídka...
Kategorie: poprvé..., Teen, Piss, Mix, Petting

Valášková v tělocvičně

  21. 2. 2012Neznámý autor

Učitelka Valášková byla pořádně ostrá baba. Učila tělocvik a všichni ji podezírali, že je přeoperovaný chlap, protože byla pořádně namakaná a hlavně přísná. Když řvala, klukům se stahovaly půlky k sobě a okna se třásla, holky radši ani nedutaly nebo si na tělocvik nechávaly psát omluvenky. Ota byl vždycky dost dobrý sportovec a dokonce reprezentoval svou střední v basketbalu, ale před touhle učitelkou...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Učitelky, Zralé ženy, Šukačky, Mix