Erotické povídky

Autor povídky:

Lankre

Kategorie:

Další povídky od Lankre:

Vloženo: 4. 1. 2017

Zlaté prázdniny 4 - výhra

Probudila mě dost silná potřeba jít se vyčůrat. Byla ještě tma. Chtěl jsem se zvednout, ale nešlo to. Měl jsem stále svázaný nohy i ruce, tak jak mě teta Vlaďka večer spoutala. Teta ležela vedle mě a tiše oddychovala.

Zavrtěl jsem se, otočil se na bok a nejdřív potichu, a pak už hlasitěji jsem budil tetičku. Stále hlasitěji jsem jí prosil, že už to nevydržím.

„Nekřič tolik, já už dávno nespím, jen se mi nechce vstávat,“ řekla přece jen za chvíli. No ale počkej, ozvala se trochu rozespale. Odhrnula deku, sehnula se, vzala mi ptáka do pusy a zahuhlala: „tak už to pusť“.

Byl jsem z toho docela vedle a nejdřív mi to nešlo, ale pak to vytrysklo plným proudem. Tetička se trochu zakuckala, tak jsem proud trochu zmírnil, aby to stačila spolykat. Celý obsah přeplněného měchýře zmizel v jejím žaludku. To byla úleva!

Teta si otřela pusu a nabídla mi, jestli nemám žízeň, že mi dá taky napít. Odmítl jsem, a tak přes nás zase přetáhla deku a zase jsme oba usnuli.

Ráno mě teta konečně zbavila pout. Přesunuli jsme se do kuchyně. Po snídani donesla teta karty. „Je čas na hru.“ Řekla teta a položila balíček karet na stůl. Oba jsme sejmuli. Tentokrát jsem vyhrál. Teta si poslušně nasadila obojek a čekala na rozkazy. Rozhodl jsem se nespěchat, konečně mám na to celý den.

První co mě napadlo, že jí ošukán hned tady v kuchyni. Ale pak jsem si to rozmyslel. Nejdřív jí trochu potrápím. „Svlíknout a na dvůr, bude rozcvička“, zavelel jsem. Na dvorku pak začala tetička podle mých pokynů cvičit.

Mlsně jsem civěl, jak jí při výskocích lítají kozy. Pak poručil, vylézt na stůl a dělat dřepy. Sedl jsem si na židli a pozoroval její vyholenou píču, jak se při cvičení pěkně roztahuje. Seděl jsem docela blízko a nasával tu omamnou vůni. A pak mě napadlo to nejlepší. Tetička se už docela zapotila, a tak jsem jí poručil lehnout na stůl, na záda. Oddychovala, až se jí kozy prudce zvedaly.

Došel jsem si pro pár provazů a rákosku. Přivázal jsem jí nohy k jedné straně stolu a ruce k obojku. Teď budeme cvičit sedy – lehy, řekl jsem sladce. Odpovědí bylo jen zoufalé zasténání. Ale musím uznat, že se teta docela snažila. Zvláště když jsem jí při každé delší pauze popohnal švihnutím rákosky přes břicho. Za chvíli už z ní pot jen lil a bříško měla pěkně pruhované.

Když už měla dost, odvázal jsem jí a vydali jsme se na prohlídku zahrady. Na obojek jsem připnul vodítko a tetička musela pěkně po čtyřech. Asi to bylo docela namáhavé, protože jsme sotva obešli zahradu a ona už sotva lapala po dechu.

Všiml jsem si zahradní hadice a hned jsem jí využil. Poctivě jsem kropil to upocené tělo ze všech stran. Pak mě napadla ještě zábavnější věc. Ztlumil jsem proud a zasunul tetě konec hadice do zadku. Voda jí pomalu začala plnit střeva. Za chvilku už mě prosila, abych přestal. Vytáhl jsem hadici a celý obsah začal lítat ven. Celé jsme si to opakovali tak dlouho, dokud jí z kaďáku nestříkala jen čistá voda. Napustil jsem do ní poslední dávku a přísně tetě nařídil, aby to držela uvnitř.

Pak jsme se přesunuli do koupelny. Tetinka cupala drobnými krůčky a usilovně svírala půlky. Ve sprcháči se musela pěkně předklonit. Když jsem jí masíroval pořádně naplněný břicho, tak jen sténala. Projel jsem jí prstem pičku, byla úplně mokrá. Už jsem to nevydržel a zarazil do ní ptáka až po kořen a začal jí píchat jako o život. V té chvíli z ní začal stříkat obsah střev. Naštěstí už jen čistá voda, a už ani nebyla studená. To mě rozvášnilo na maximum a po několika mohutných přírazech jsem jí vystříkal snad až dělohu.

Tetu jsem poslal vařit oběd a sám jsem se vydal připravit další zábavu. Usadil jsem se v bývalé stodole, která se pomalu měnila na pěknou mučírničku. Vzal jsem z poličky jednu knížku. Popisovali v ní zajímavé metody starého asijského mučení i s pěknými obrázky. Inspirativní četba mě nabudila, a tak jsem si začal lehce honit ocas.

Přivolal jsem tetu. Přiběhla z kuchyně, kolem krku obojek a pak už jenom zástěru. „Ten hadr dolů, ruce za hlavu a rozkročit se“, zavelel jsem. Teta bleskově poslechla. Zkoumavě jsem jí promnul vemena a vztyčené bradavky jsem jí zakroutil, až sykla bolestí. Pak jsem vzal provaz a podle inspirativních obrázků v knize jsem jí pevně podvázal kozy, až byly pěkně vztyčené. Neodolal jsem a pořádně jsem zakroutil tetiny čudlíky. Zajímavě při tom kňučela.

Mezi jinými drobnostmi jsem v krabičce na polici našel i skřipec na nos, který používají plavci. A ten se vzápětí umístil tetince na nos. Pak už jsem jí přinutil kleknout na kolena. Poslušně otevřela pusu a začala mě kouřit.

Jakmile se mi pták pořádně vztyčil, chytil jsem tu svoji poslušnou čubičku za hlavu a začal jí přirážet do pusy. S ucpaným nosem se jí brzo nedostávalo vzduchu. Pevně jsem jí chytil za vlasy a přitáhl jí hlavu k sobě. Ptákem jsem jí lechtal někde na mandlích. Dávila se, kuckala a po tvářích jí tekly slzy. Povytáhl jsem ptáka. Sípavě se nadechla. Vrazil jsem jí ho tam znovu, až na doraz. A znovu, a znovu … Dokud jsem se neudělal. A že už jsem se ráno vystříkal, trvalo to docela dlouho.

Teta klečela na zemi, opřená o ruce, prudce se nadechovala a namáhavě vykašlávala moje semeno. Jakmile byla schopná se zvednout, připnul jsem jí na každou bradavku kolíček a poslal jí dovařit oběd.

Před obědem jsem jí odepnul kolíčky a odmotal provazy. Prsa už měla skoro celý fialový, a tak jsem jí kozy raději pořádně profackoval.

Abych si úplně nevyšukal mozek z hlavy a přišel na jiné myšlenky, pustil jsem se do práce na opravě plotu. Čas ubíhal rychle a oběd tu byl raz dva. Po obědě nám šla ve dvou práce pěkně od ruky. A já jsem zase začal dostávat choutky a těšil se na večerní zábavu.

Při společné sprše mě teta málem udělala rafinovanou masáží, ale včas jsem to přerušil, protože na večer už jsem měl jiné plány. Večeři jsem si poručil do mučírny. A hned jsem se tam vydal, připravit vše na večerní mučánkování tetičky.

Opřel jsem se o ty dva kůly, ke kterým mě teta přivázala při posledním výprasku a chvilku jsem se oddal vzrušujícím představám. Pak jsem mezi ty dva kůly přitáhl masivní lavici, donesl pár provazů a několik dalších drobností.

To už teta prostírala večeři na stolek u zdi. Potom si musela lehnout na lavici. Konec měla tak akorát nad zadkem. Nohy jsem jí zvedl a pevně uvázal ke kůlům, jak jen to šlo nejvýše. Zadek byl krásně zvednutý, pička pěkně přístupná. Po připoutání rukou byla zcela bezmocná.

Nejdřív jsem se posilnil, s tetou jsem se poctivě rozdělil. Protože se nemohla ani hnout, strkal jsem jí kousky jídla přímo do pusy. S pitím byly trochu potíže. Ale pak jsem si vzpomněl na jeden obrázek s mučením čarodějnic vodou. Donesl jsem trychtýř, vsunul jí ho do pusy. Ze začátku to fungovalo náramně, ale pak teta dávala najevo, že už má dost.

To mě trochu rozladilo, a tak jsem se rozhodl pro malé zpestření výpraskem. Zálibně jsem se díval, jak na jejím zadku naskakuje při každém dopadu rákosky červený pruh. Výrazné heknutí se ozývalo při každém dopadu rákosky.

„Jaúú“, zaječela konečně tetička. Dopřál jsem si ještě několik švihnutí doprovázených zaječením. Pak jsem vyměnil rákosku za důtky s mnoha tenkými koženými prameny a postavil jsem se mezi její roztažené nohy. První rána přímo přes kundu jí překvapila, a tak jen prudce vydechla. „Óúúú“, hlasité zaúpění provázelo každou další ránu. „Áááá.“ Tetička se překonávala a její pička se barvila do červena. Když začala prosit, přidal jsem ještě několik ran.

„Musíš mít dost vyschlo v krku“, usmál jsem se na ni a popleskal jí po tváři. Donesl jsem si lahve s vodou a trychtýř. Sedl jsem si za její hlavu a sevřel ji mezi koleny. Do pusy jsem jí nacpal trychtýř a začal do něj pomalu lít vodu. Moc se jí to nelíbilo, ale když se chtěla nadechnout, musela poslušně pít. Po třetím litru jsem udělal přestávku.

Tetička jen sténala a krkala. Přesunul jsem se na opačnou stranu a strčil jí dva prsty do kundy. Byla úplně mokrá. „Tobě se to asi opravdu líbí, dáme ještě litr?“ Myslel jsem to jen jako žert, ale v očích se jí objevila hrůza. „Nééé, vodu už né, prosím tě už ne“. Promačkával jsem macaté, naplněné břicho. Její sténání bylo hned hlasitější.

Donesl jsem si stoličku a usadil se mezi její roztažené nohy. Začal jsem jí lízat. Poctivě jsem jí prolizoval, roztáhl jsem kundu a zajížděl jazykem co nejhlouběji. Teta tekla jako Niagára. Strčil jsem dovnitř dva prsty a začal masírovat horní stěnu pochvy. Přitom jsem ocucával poštěváka. Kundí šťávy mi tekly po ruce. Přidal jsem třetí prst, pak čtvrtý. Přidal jsem i palec a stáhl všechny prsty do kornoutku a pomalu štrouboval ruku dovnitř.

Teta ječela, ale vůbec to nevypadalo, že bolestí. Vchod do její kundy se pomalu přizpůsoboval, a najednou byla celá ruka uvnitř. Zatnul jsem pěst a začal jí šukat. Teta, celá rudá hekala jak v posledním tažení. Ale zároveň jsem cítil, že přiráží proti mojí ruce, co jí jen pouta dovolí.

Tetinka už přímo řvala. „Áááá, už budúúú“, ječela na mě a já jsem cítil, jak poševní svaly drtí mojí ruku. Pulzující stahy pomalu ustávaly, taky jekot přešel do tichého sténání. Pomalu jsem vytahoval ruku ven. S tichým „plop“ vyklouzla ruka z kundy. V té chvíli z ní začaly stříkat chcanky smíšené s kundími šťávami.

Ocas jsem měl tvrdý jako kámen. Zajel jsem do lehce píči. Možná až příliš lehce. Po mé masáži pěstí byla její kunda celá roztažená. Zklamaně jsem ho vytáhl. Pak jsem si všiml druhého otvůrku. Namočil jsem prsty v rozčvachtané kundě. Nejdřív jeden, a pak i druhý se ocitly v tetině análku. Překonal jsem odpor a jemnou masáží si připravoval vstup.

Ještě párkrát omočit, v mokrý píči, a pak už nasadit žalud k zadním vrátkům. Zatlačil jsem. Svěrač pomalu povoloval a můj ocas mizel vevnitř. Začal jsem přirážet. Bylo to úžasně těsné. Projížděl jsem jí análek dlouhými tahy.

Rukou jsem roztáhl kundí pysky, vzal poštěváka mezi prsty a začal ho jemně mnout. Tetička opět ožila, a hlasitě dávala najevo spokojenost. Najednou začala opět chcát velkým obloukem. Zlatý proud mi stříkal až na břicho.

Zmáčkl jsem klitoris, až teta vykvikla a začal jí píchat jako blázen. Brzo jsem jí vystříkal střeva. Když jsem trochu zvadl, začalo se mi pekelně chtít na malou. Nedělal jsem si žádné násilí, a pustil to dovnitř. Opět jsem začal s masáží poštěváku.

„Ááá, ty dobytku, ty mi chčiješ do prdele, a já už zase budúúú.“ Ječela teta a její kypré tělo roztřásl další orgasmus. Se zájmem jsem se díval, jak se celá zrudlá zmítá v poutech. Kozy jí jen nadskakovaly, břicho natřásalo a celé tělo se chvělo v bouřlivém vyvrcholení.

Odvázal jsem tetu. Pomalu se posadila. „Uf, to teda bylo, ale příště mi nejdřív pořádně promaž kaďák, gel je támhle na poličce“, řekla teta trochu unaveně. Pomohl jsem jí vstát, a zamířili jsme spolu do sprchy. Večer byl ještě mladý…

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Speed seznamka - ona hledá tebedalší dívky
Speed seznamka 
Sex po telefonu

Nadržené ženy a dívky z tvého okolí, které chtějí sex a mají zájem se s Tebou seznámit. Brunetky, blondýnky, zrzky, stíhlé i baculky. Rozvedené perverzní maminy i nadržené osmnáctky. Volej a diskrétně si vyber dle svých požadavků tu pravou pro reálné rande! 

Nebo jednoduše zavolej, podej si inzerát a nabídni svůj profil tisícům dívek, které tě pak mohou kontaktovat!

volej
909 555 555
a po vyzvání zadej kód 500

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Ostrov

  23. 1. 2011Neznámý autor

Když o tom tak teď přemýšlím, asi to byl hloupý nápad a já jsem byla naivní husa. Tenkrát o prázdninách v Itálii jsem však měla pocit, že se mi plní můj dětský sen, když mě ten krásný princ pozval na projížďku na své jachtě. Vůbec jsem nechápala, proč se mnou Martina nechce jet. Ale abych začala od začátku. Na pláži u Říma jsem se seznámila se sympatickým a krásným mužem z Brazílie. Byl to biolog a...  celá povídka...
Kategorie: Erotické pomůcky, Otrokyně, Submisivní, Bondage, Extrémy

Zlaté prázdniny.

  27. 10. 2016Lankre

Je to už hodně let, co se stal tenhle příběh. Mé první prázdniny na gymnáziu právě začínaly. Potřeboval jsem si přivydělat nějaké peníze, ale nic co by stálo za řeč, už nebylo volné. Naše vzdálená příbuzná, říkal jsem jí teta Ema, žila sama na samotě a potřebovala pomoci s údržbou domu. A tak se s našima dohodla, že u ní strávím asi měsíc, vypomůžu jí s pracemi na jejím statku. Druhý den prázdnin...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Femdom, Piss

Předvánoční shon II.

  20. 12. 2012Pavla

Od rána mě v práci stále někdo otravuje a něco po mě chce a já mám stále myšlenky u včerejšího odpoledne. Stále se mě to promítá jako film a nemohu se toho zbavit. Modlím se už aby byla polední pauza na oběd, protože jsem se v noci moc nevyspala a jsem docela unavená. Honily se mě hlavou katastrofické scénáře z toho co jsem včera vyvedla s tím neznámým klukem. "Vždyť o něm nic nevím.... nemá nějakou...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Orál, Submisivní, Zralé ženy

S Laurou na procházce

  3. 4. 2018jentaknekdo

S Dieterem se seznámila teprve před pár dny, když přijel do města, aby se s ní setkal. Byl to mladý skladatel a choreograf, který jí, tanečnici na začátku kariéry, měl pomáhat. Číšník v restauraci ho znal jménem a on působil jako muž, který očekává, že dostane to co chce, a že to dostane hned. Lauru okamžitě zcela ovládl. To odpoledne v parku byli jen jedním párem navíc, ale jak se procházeli a povídali...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Piss, Submisivní