Erotické povídky

Autor povídky:

Lankre

Kategorie:

Další povídky od Lankre:

Vloženo: 7. 11. 2016

Zlaté prázdniny 2 – změna je život

Nevím, jak dlouho to trvalo. Sedím skoro potmě. Ruce připoutané k obojku krátkými řetízky. Pod holým zadkem cítím slámu.

Mám žízeň. Vzpomenu si na úkol a opatrně hledám mísu s vodou. Napiju se. Ale mísa je dost velká, a tak musím pít dál. Konečně je obsah mísy ve mně. Po předchozích zážitcích jsem dost nadržený. Chtěl bych si to udělat aspoň rukou, ale nedosáhnu si na ocas. Je to k zbláznění. Naštěstí slyším vzdálené bouchnutí dveří. Kroky se blíží.

Teta nejprve zkontroluje, jestli jsem vypil všechnu vodu. Spokojeně mě poplácá po tváři. Tak vyskoč a hybaj do kuchyně.

Dones nákup z auta. Namítal jsem, že jsem stále nahatý. Neboj se, řekla teta, vrata jsem zamkla a jinak sem stejně není odnikud vidět. Na dvoře si s tebou můžu dělat, co chci, však uvidíš. Plácla mě po zadku, až jsem nadskočil, a tak jsem radši splnil přikázaný úkol.

Tetička zatím připravila snídani. Měl jsem už sice hlad, ale po vypití tolika vody jsem už docela nutně potřeboval na záchod. Poprosil jsem tetu, a ta mi přikázala jít do koupelny. A ne abys začal čurat beze mě, řekla mi na cestu.

Stál jsem ve sprcháči, Studená dlažba umocňovala moji potřebu. Tisknul jsem nohy k sobě a netrpělivě vyhlížel tetu. Konečně se objevila ve dveřích. Převlékla se, měla na sobě jen svůj oblíbený župánek, a ten pomalu svlékla. Přišla ke mně, oběma rukama mě chytla za zadek, a přitáhla k sobě. Začala mě vášnivě líbat. Zapomněl jsem na všechno kolem, a jak jsem se uvolnil, začal jsem chcát plným proudem tetičce přímo mezi nohy. Zlatavý teploučký proud nám stékal po nohou a na podlaze pod námi se tvořila loužička.

Zase si neposlechl! Rozzlobila se teta. Lehni si na zem a otevři pusu! Pak si pomalu dřepla přímo nad můj obličej. Rukou mi ucpala nos, přitiskla mi kundičku na ústa a pak se spustil mohutný proud chcanek přímo do mojí pusy. Prskal jsem a kašlal, ale uhnout jsem nemohl a tak jsem musel polykat. Když to konečně skončilo, s úlevou jsem se nadýchl.

Teta se zvedla a řekla: „Tohle nebyl trest, ale odměna. Schovávala jsem si to pro tebe a už jsem to nemohla vydržet. Trest přijde teď.“ Když jsme se osprchovali, naložila mi do náruče hromadu provazů a šli jsme do bývalé stáje. Byla rozdělena na dvě poloviny. V jedné byly do země zapuštěny dva silné, asi metrové kůly.

Musel jsem si lehnout mezi ně. Teta mi zvedla nohy nahoru a přivázala je k horní části obou kůlů. Moje nohy byly roztažené jako široké V. pak mi zasunula dřevěnou tyč mezi moje nohy a oba kůly. Pak mi svázala ruce, provaz protáhla okem u protější stěny a vší silou zatáhla. Tělo se mi napnulo, nohy se opřely o tyč a rázem jsem se nemohl ani pohnout.

Chvíli zálibně pozorovala svoje dílo. Pak vzala do ruky rákosku a několikrát jí zkusmo švihla. Po zádech mi přebíhal mráz. Zachvěl jsem se, Měl jsem strach, a zároveň mě to fascinovalo.

Teta se rozkročila nade mnou, napřáhla se. Při první ráně jsem se prudce nadechl.

Švih, švih. Vždy dvě rychlé rány přes jednu půlku, chvíli pauza a pak přes druhou. Stiskl jsem zuby a chvíli odolával. Ale za chvíli už jsem ječel a prosil tetu, a sliboval všechno možný a nemožný.

Nevím, jak dlouho to trvalo, ale když to skončilo, byl jsem celý upocený a prudce oddychoval. Teta se pomalu otočila a místo macatého zadku předvedla svoji kundičku. Celá mokrá, vzrušená mým výpraskem.

Pak si klekla kolem mé hlavy a za vlasy si přitáhla moji hlavu. Začal jsem jí lízat jako blázen. Projížděl jsem jazykem tu rozpálenou píču, to horké maso jsem doslova přežvykoval. Její šťávy mi doslova zalily celý obličej. Když to na ní přišlo, dosedla plnou váhou. Její micka se mi doslova přisála na pusu i nos. Snažil jsem se nadechnout, moc to nešlo…

Naštěstí se teta včas vzpamatovala, zvedla se a začala mě odvazovat.

Pomohla mi vstát a po důkladné sprše jsme zasedli k jídlu. Pak mě teta dovolila obléct a pustily jsme se do práce. Upravovali jsme tu bývalou stáj. Vynášel jsem uložené věci. Přitom jsem občas pokukoval po dřevěných kůlech, se kterými jsem se už důvěrně seznámil.

Prostora byla rozdělena nízkou přepážkou. Dva dřevěné sloupky, které vedli až ke stropu, byly propojeny čtyřmi vodorovnými břevny. Můj první úkol byl odstranit třísky a nerovnosti. Zbytek dne jsem na označená místa ve stěnách, i na podlaze zasekával silné železné kruhy. Už mi bylo jasné, že z toho bude pěkná mučírna. Rostla ve mně zvědavost a taky trochu vzrušení.

Teta mě pochválila a pak jsme spolu ještě nastěhovali nějaký nábytek. Pak mě teta poslala do sprchy.

Po důkladné očistě jsem se omotal osuškou a šel do kuchyně. Večeře už byla na stole. Po večeři donesla teta moje sbalené věci a položila je na sedačku. Vedle položila složené tričko.

Musíme si vážně promluvit. Jak sis už určitě všiml, mám trochu zvláštní libůstky. Docela jsem si to s tebou užila. Škoda, kterou si způsobil je tím vyrovnána. Musíš se rozhodnout. Jestli se rozhodneš zůstat, obleč si tohle triko, to bude pak tvoje jediné oblečení na prázdniny. Ale počítej, že tě budu mučánkovat, mě to totiž hrozně baví. Ale taky si spolu zašukáme, a uvidíš, že je hodně způsobů.

Jestli ne, tak si obleč svoje věci a zítra tě hodím na vlak. Rozmysli se a pak přijď za mnou.

Moje fantazie se rozeběhla na plné obrátky. Na druhou stranu jsem stále ještě cítil seřezanou prdel. Ale nad strachem převládlo vzrušení. Natáhl jsem na sebe tričko od tety. Bylo trochu větší, takže mi bylo dost dlouhé. Průvan na mém nádobíčku byl nezvyklý, cítil jsem se trochu nesvůj, a trochu vzrušený.

Tetu jsem našel samozřejmě v mučírně. Klekl jsem si před ní na zem a očekával další kolo nějakého rafinovaného trápení mého těla.

Teta Ema se na mě zkoumavě podívala. Jsem ráda, že si se takhle rozhodl. Ale je tu ještě něco. Víš, já si to ráda občas prohodím. Tázavě jsem se na ní podíval. Vstala, shodila ze sebe župánek, dala mi do ruky jeden z provazů a beze slova ke mně natáhla ruce.

Nemusela už nic říkat. Trochu neobratně jsem jí svázal ruce vepředu. Pak jsem se rozhlédl. Přepážka, kterou jsem dneska tak pečlivě ohladil, se přímo nabízela.

Dovedl jsem tetu k přepážce a ohnul jí tak, že ruce měla natažené na jedné straně a kozy jí visely na druhé. Ruce jsem jí uvázal k dolnímu břevnu, a pak ještě ramena k hornímu. Stála tam, záda vodorovně, nohy napnuté, prdel pěkně vystrčenou.

Došel jsem si pro rákosku. Nejdřív jsem si ten nástroj pořádně prohlédl. Byla pružná a poměrně lehká. Zkusmo jsem tetu přetáhl po vystrčené zadnici. Nejdřív jenom lehce, ale pak jsem se rozpřáhl a švihl plnou silou.

Teta jen sykla a na zadku jí naskočil červený pruh. Tělem mi proběhlo mravenčení a zašimralo mi to v ocasu. Jako v transu jsem sázel jednu ránu za druhou. Na masité zadnici naskakovaly rudé pruhy, jeden vedle druhého. Když jsem přestal, tetička jen prudce funěla. Ocas jsem měl tvrdý jako kámen. Zahodil jsem rákosku a zajel zezadu do rozčvachtané kundy. Zaťal jsem prsty do sešvihané prdele a šukal jako smyslu zbavený. Vrážel jsem prudce do té rozmrdané píči až jsem cítil, že můj žalud naráží na její dno. Při každém nárazu jí klepal celý zadek a visící kozy narážely do přepážky. Tetinka nejdřív jenom hekala, ale pak už ječela víc než při výprasku. Děléééj, už budůůů! Stříkééj! Od rána jsem byl už dost nadržený, a tak jsem se nenechal dlouho pobízet, a vpálil jsem do ní celou dávku. Cítil jsem, jak mi pulzující stahy ždímou ocas do poslední kapky.

Když jsem z ní vyklouzl, obešel jsem přepážku a rozvázal jsem jí ruce. Teta se svezla na kolena, opřela se o přepážku a prudce oddychovala. „Teda Peťulko, to jsem teda nečekala. Takový malý kaneček, a jak se snaží“ řekla, když trochu popadla dech. Obešel jsem tu přepážku, klekl si proti ní a začal jsem jí líbat. Odpověděla mi dlouhým polibkem. Cítil jsem její jazyk, jak prozkoumává celou moji pusu, proplétá se s mým jazykem a přejíždí mi po zubech. Lehce jsem jí kousl do jazyku. Odtáhla se a trochu ztěžka vstala.

„Vzhůru do koupelny!“ Zavelela a vyrazila přede mnou. Celou cestu jsem se díval na její natřásající se zadeček a skoro se mi zase postavil. Ve sprše jsme se navzájem umývali. Samozřejmě, že jsem nevynechal žádné ze zajímavých míst na jejím těle. Pořádně jsem jí přitom promačkal vemena i zadek. Hřbetem ruky jsem jí jezdil přes píču nahoru a zase dolů. Cítil jsem, jak kotníky brnkám o její poštěváček. Druhou rukou jsem jí občas plácnul přes zadek nebo po těch nádherných kozách.

Najednou mě chytila za obě ruce. Tak dost. Nemůžeme tady být do rána. Kromě toho mám už hlad. Oběd jsme trochu odbyli, dáme si aspoň pořádnou večeři.

V kuchyni jsem se usadil na sedačku a koukal se na tetu, jak vaří. Natáhla na sebe jen zástěru. A tak už nevím, jestli jsem mlsněji koukal na jídlo, nebo na její zadeček. Díval jsem se na zřetelné stopy po rákosce, které mi dokazovaly, že se mi to všechno jen nezdálo.

Po večeři jsme se přesunuli s lahví vína do ložnice. Teta měla obě ruce plné, tak jsem toho využil, a rozvázal jí zástěru vzadu za krkem. Vrchní část spadla dolů a odhalila její prsa. Prudce se otočila, v jedné ruce láhev, a v druhé, skleničky. Chytil jsem jí za bradavky a zakroutil s nimi, až sykla. „Mám chuť tě ještě trochu pomučit“, řekl jsem rádoby tvrdě a cítil, jak se mi zvedá ocas. Teta se zasmála, položila víno na stolek a chytla mě za ptáka. „Tomu se fakt ne dá odolat.“ Řekla a lehla si na postel, roztáhla nohy a ukázala na komodu.

V horní zásuvka byla plná různých provazů, ve druhé byla docela slušná sbírka nástrojů na výprasky. Nejdřív jsem si vzal několik provazů a chvíli jsem se zamyslel.

Pak jsem vzal její nohu, zvednul jí a pokrčil. Ruku jsem přiložil předloktím podél lýtka a obě končetiny začal k sobě přivazovat úhlednými smyčkami provazu od zápěstí po loket. Totéž jsem zopakoval i se zbývající rukou a nohou. Tetinka pak ležela roztažená jako žába a bezmocná jako želva obrácená na záda. Vystrčený zadek a rozcabená píča byly zcela přístupné mým pokusům.

Prohlédl jsem si její pičulku ze všech stran. Roztahoval jsem jí na všechny strany. Zatáhal jsem za malé pysky až teta sykla bolestí. Roztáhl jsem kundu co to šlo, vykoukl na mě malý hrášek klitorisu. Zmáčkl jsem ho prsty, až teta vyjekla bolestí.

Prohrábl jsem šuplík s „bicími“ nástroji. Vybral jsem si důtky s mnoha tenkými prameny. Zkusmo jsem se švihl přes stehno, štípalo to parádně.

Začal jsem lehce šlehat tetičku přes zadek. Postupně jsem přidával na síle. V závěru už jsem se do toho položil naplno, teta jen tiše kvílela. Prdel se jí barvila pěkně do ruda.

Přesunul jsem se mezi její nohy a začal jí šlehat přes prsa a břicho. Kroutila se co mohla, aby se vyhnula štiplavým ranám důtek. Otočil jsem jí tak, aby jí hlava visela přes okraj postele. Sevřel jsem jí hlavu mezi svoje nohy a začal důtkami zpracovávat její roztaženou kundu.

Tetička ječela. Uvolnil jsem jí hlavu a přistrčil ptáka k její puse. Poslušně otevřela ústa a já jsem jí vrazil ptáka dovnitř, až jsem narazil na mandle. Trochu se začala dávit, ale pak sála jak vývěva. Kouřila opravdu fantasticky. Skoro jsem se udělal. Naštěstí jsem ho včas vyndal, protože jsem jí chtěl ještě pořádně protáhnout komín.

Abych se trochu zklidnil, lehl jsem si mezi její nohy a začal jazykem projíždět píču. Už teď jen čvachtala, ale potom tekla doslova proudem. Obličej jsem měl hned celý mokrý.

Zaklekl jsem a roztáhnul jí nohy, co nejvíc to šlo. Nasadil jsem žalud na okraj a hladce zajel dovnitř.

Nejdřív jsem pomalu projížděl její kundu po celé délce. Vytahoval jsem ptáka až na samý krajíček a potom ho zase zasouval. Vychutnával jsem si ty dlouhé tahy a pomalu přidával na tempu. Dlouho jsem se neudržel, a za chvíli už jsem tetu píchal, jako o život. Při každém přírazu se jí zatřáslo celé bříško a kozy jí pěkně nadskočily. To byl tak rajcovní pohled, že jsem to už dlouho nevydržel a pořádně jí vykropil prcinu.

Svalil jsem se vedle na postel a lapal po dechu. Chvíli jsem si pohrával s myšlenkou, nechat tetu svázanou až do rána. Ale nakonec jsem jí přece jen raději rozvázal.

Tetička se protáhla a předla jako kočka. „Ty máš teda nápady“, řekla. „To určitě není samo sebou. Zítra si tě pořádně vyslechnu.“ Otočila se, zachumlala se do deky a spokojeně usnula. Usínal jsem, a představa „výslechu“ mě šimrala na páteři.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Neukojená Baculkadalší dívky
 
Sex po telefonu

Máš chuť na trochu nevšední erotiky? Jsem zkušená baculka, která potřebuje vybít svoji chuť na sex. Ráda ho cítím hluboko v kundičce, miluji perverzní přirážení, polykám sperma... Můžeme se domluvit na čemkoli, ráda si zašukám.

Uděláme si to na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 09

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT BACULKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Thajská masáž

  28. 7. 2016Nymph

Za život jsem zažil už mnoho, nejlepší sex ale v Thajsku na služební cestě. To můžu v klidu odpřísáhnout i přesto, že moje manželka je v sexu bohyně. Když se nám narodil první syn, intimita ve vztahu se na čas vytratila a já, v kalhotách napumpovaný skoro k prasknutí, jsem šéfovu nabídku na měsíční pobyt v zahraničí vzal s povděkem. Můžete si myslet, že jsem hajzl, ale už se to nedalo vydržet. A tak...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Grupáč, Orál, Párty, Mix

Odvaz

  14. 7. 2023Skálinka

Julča byla hodně mladá, nejistá, jak slečny v tomhle věku bývají, s holkama se sice bavila, ale nebylo to nic moc. Prázdniny po skončení devítky byly dost mezáživné, nejprve deset dní s rodiči v Itálii, pak neskutečná otrava doma a nebýt trochu lepšího mobilu, snad by se tou  nudou ukousala. Takhle podiskutovala s holkama z bývalé třídy, míň už s klukama, ale co jim máte furt psát, když už jste z dovolené...  celá povídka...
Kategorie: Teen, Orál, Petting, Párty, Grupáč

Dovolená ve Švédsku

  17. 2. 2006Neznámý autor

Minulý rok jsme se rozhodli s manželkou, že pojedeme na dovolenou do Švédska. Po dvouapůlhodinovém letu jsme vystoupili na letišti, vzali jsme si taxík a rozjeli jsme do hotelu. V recepci nám dali klíče a mladý pikolík nás odvedl do pokoje. Již při jízdě výtahem jsem si všiml, že ten mladý švédský kluk pokukuje po mé ženě. Když nám ukázal pokoj, zeptal se nás, jestli ještě něco nepotřebujeme. Odpověděl...  celá povídka...
Kategorie: grupáč, Grupáč, Orál, Mix, Bisex, Šukačky

Důvěrnosti se sestrou

  16. 11. 2021jentaknekdo

Bára si povzdechla a otřela dlouhý pult obchodu Domácí potřeby Havelka. Jakub, její bratr, to už zase dělal. Byl v zadní místnosti a onanoval, zatímco ona zůstala vpředu v krámu, nebyla od něj ani metr. Když utírala pult, nejspíš už po desetitisící, slyšela rytmické pleskání jeho ruky o jeho velkou, naštvaně vypadající erekci – taky nejspíš po desetitisící, pomyslela si zamračeně. „Mohl by sis pospíšit,...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Orál, Prstění, První sex, Teen, Šukačky