Erotické povídky

Autor povídky:

Lankre

Kategorie:

Další povídky od Lankre:

Vloženo: 16. 11. 2016

Zlaté prázdniny 3 – intermezzo

Spal jsem jako zabitý. Když jsem se probudil, teta už byla pryč. Z kuchyně jsem slyšel cinkání nádobí. Šel jsem do kuchyně a tvářil se trochu nejistě. Teta připravovala snídani. Usmála se na mě a pozvala mě ke stolu.

Nakonec řekla: „vidím, že tě to taky baví pohled z obou stran. Ale je potřeba v tom udělat pořádek. Zahrajeme si takovou hru.“ Pak přinesla balíček karet a kožený obojek s několika kovovými kroužky. Každé ráno sejmeme karty, kdo bude mít větší kartu, vyhrává a bude ten den velet. Až do deseti hodin večer. Ale mám jednu podmínku, ty nesmíš opakovat žádné mučeníčko dvakrát. Chci vědět, jakou máš fantazii. A navíc mám ráda překvapení. Kdo prohraje, bude zbytek dne nosit obojek a poslouchat na slovo.

A pak jsme hráli. Samozřejmě jsem prohrál.

Nasadil jsem si obojek a čekal, co bude. Pak už lítaly rozkazy. Svlíknout! Ohni se a chyť se za kotníky! Napni kolena!

Pak už se na moji vystrčenou zadnici snesla sprška ran. „Na zahřátí“ použila teta tentokrát plastovou plácačku na mouchy. Štípalo to jako čert. Když konečně přestala, a mohl jsem se narovnat, třel jsem si rukama rozpálené pozadí. Teta mi zatím udílela rozkazy.

Dopoledne jsem strávil čištěním a úpravou bývalé stáje, kterou tetička předělávala na nádherné místo pro různé hrátky. Moje fantazie běžela na plné obrátky, co všechno budu s tetou provádět, až konečně vyhraju, a budu tady velet. Ale dneska musím ještě poslouchat.

V poledne si teta přišla zkontrolovat moji práci. Našla jen několik drobností, ale ty si vzala jako záminku pro večerní potrestání.

Zkoumavě si mě prohlížela. „Jsi celý špinavý a upocený, jdeme se umýt“, řekla a vyrazila ke koupelně. Těšil jsem se, že se budeme navzájem umývat, jako včera. Těšil jsem se, že jí pořádně ohmatám celé její kypré tělo. Ocas se mi při těch myšlenkách začal pomalu zvedat. Ale chyba lávky. V koupelně jsem se musel postavit pod sprchu a teta mě připoutala čelem ke zdi s roztaženýma rukama i nohama. Pak přinesla houbu a šampon a začala mě mydlit. Pak pustila sprchu nade mnou, naštěstí tekla příjemně vlažná voda. Ale pak to přišlo. Teta vzala druhou sprchu, jenom s jednou tryskou a začala na mě stříkat ledovou vodu. Silný proud zasahoval různá místa. Zatnul jsem zuby, přece nebudu fňukat kvůli trošce studené vody. Ale když jsem dostal zásah zezadu přímo do kulek, tak jsem přece jen zaječel. Teta zavřela vodu. Pak mě obrátila. Byl jsem připoutaný zády ke zdi, ruce i nohy roztažené. Moje tělo vytvořilo velké X.

Začátek byl celkem příjemný. Vlažná sprcha, mydlení. Nejvíc pozornosti věnovala teta mému nádobíčku. Prohrábla mi kulky, až se mi zase začal zvedat ocas. O to větší šok byl ostrý proud studené vody, který začal bičovat moje tělo. Tetinka přejížděla proudem vody odshora dolů, doleva i doprava. Jasnou zálibu měla v těch necitlivějších partiích. Modlil jsem se, ať už to přestane. Konečně jí to přestalo bavit. Klepal jsem se zimou. Můj ptáček byl zimou tak scvrklý, že nebyl skoro ani vidět. Pak se teta nade mnou smilovala a odvázala mě. Utřel jsem se a ještě celý rozklepaný jsem ji následoval do ložnice.

Vzala do ruky mého scvrklého ptáčka a řekla: „že si byl tak statečný, zasloužíš malou odměnu“. Tetě se v ruce objevilo vodítko, připnula ho na můj obojek a odvedla mě do ložnice. Za chvíli už jsem ležel na posteli, spoutané ruce přivázané k hornímu čelu. Nohy zase k dolnímu. Natažený jako šňůra jsem se nemohl skoro ani pohnout.

Teta přilehla ke mně a přikryla nás oba dekou. Přitiskla se ke mně a rukama zkoumala celé moje tělo. Přestal jsem se klepat zimou, a za chvíli už mi bylo docela teploučko. Jak jsem se zahřál, začal můj ocas reagovat na hlazení a doteky. „A hleďme, ptáček se nám probouzí“, zasmála se teta a začala mi ho pomalu honit. Za několik okamžiků byl tvrdý jako kámen.

Na to teta čekala, odhodila deku, otočila se zády a vyhoupla se na mě. Rukou si zavedla můj ocas do své hladové díry, pak pevně chytila moje nohy a rozjela parádní jízdu. Zezadu jsem měl pěkný výhled na její zadek, který se zvedal a spouštěl ve stále rychlejším tempu. Byl jsem pevně připoutaný a zúčastňoval jsem se jen jako nehybný šukací panák. Za chvíli už jsem cítil stahy kundích svalů, které ze mě doslova vyždímaly výstřik.

Teta se svalila vedle mě a prudce oddychovala. Mohla bys mě prosím odvázat, požádal jsem.

To ani náhodou, prskla teta. Slíbila jsem ti, že tě pořádně vyslechnu, tak proč to odkládat.

Všimla jsem si, že tě rajcuje být trestaný i někoho mučánkovat. Chci teď vědět, kde se to vzalo. Povyprávěj mi svoje první zkušenosti.

Tak jsem začal machrovat. Vymýšlel jsem si spousty holek, se kterými jsem prcal na všechny možné způsoby.

Teta se nejdřív zasmála, a pak řekla, abych si nechal to pubertální vytahování pro jiné, že chce slyšet pravdu. Klekla si vedle mojí hlavy. „Budu to muset z tebe vyždímat. Řekla a dosedla plnou vahou na moje prsa. Heknul jsem a zalapal po dechu. Pak přišlo to horší. Nebo lepší? Teta se posunula a zacpala mě svojí prcinou na pusu i nos. Lapal jsem po dechu a bojoval o každý kousek vzduchu.

Kroutil jsem se jako žížala. Teta mi sevřela hlavu pevně koleny, a už jsem se nemohl ani pohnout, zcela vydaný do její moci. Občas se nadzvedla a já se mohl sípavě nadechnout. Asi jí to dost vzrušovalo, protože kundí šťávičky mi tekly po celém obličeji. Občas se nadlehčila a já jsem jí lízal jako blázen, aby se jí to co nejvíc líbilo. To jsem totiž mohl chvíli normálně dýchat. Ale vzápětí opět dosedla a já jsem se dusil v přívalu jejích šťáv. Nevím, jak dlouho to trvalo, ale připadalo mi to jako hodiny a hodiny. Když to těžké tělo nade mnou konečně roztřásl pořádný orgasmus, teta ze mě slezla. Lehla si vedle mě a zblízka se dívala na můj rudý a úplně mokrý obličej.

Tak povídej, ale pravdu. Jinak ti budu jezdit na obličeji až do rána.

Zapátral jsem v paměti. Moje první zkušenost? To mi mohlo být tak devět, deset. Všechno o sexu jsem znal jen z povídání mezi kluky. O internetu ještě nikdo neslyšel a pornočasopisy se nám klukům dostaly do ruky jen málokdy. Naše fantazie ale pracovala naplno a honili jsme si brka, kdykoli to šlo.

Naši sousedi měli dvě holky. Moniku asi tak starou, jako já a Vlaďku, starší, tenkrát asi tak sedmnáct.

O prázdninách jsem se s nimi chodil koupat. Monika nás dostala na starost. Ale u rybníka nám řekla, ať jdeme sami, že na mrňata nemá náladu. A už na odchodu nám připomněla, že v pět se sejdeme zase tady. Nechala nám všechno, jídlo pití deku. Vlaďka na mě kývla a vyrazili jsme. Zavedla mě na svoje oblíbené místo. Klikatou cestičkou jsme došli do malé zátočiny. Nikde nikdo, jen na druhé straně rybníku se koupali ostatní.

„Hele, chceš něco vidět?“, mrkla na mě Vlaďka. Vím, kam chodí ségra, ale musíš být potichu, jinak mě zabije.

Plížili jsme se vodou podle břehu. Tam uviděli Moniku s nějakým klukem. Schovali jsme se do rákosí. Kluk stál opřený o strom, Monika před ním klečela a zpracovávala jeho péro pusou. Zíral jsem na ně s vyvalenýma očima. Pak se Monika otočila a klekla si na zem. Ten kluk si klekl za ni, rukou nasměroval péro do její škebličky a zajel do ní jako po másle a začal prudce přirážet. Oči jsem nemohl odtrhnout. Vlaďka do mě strkala a šeptala mi do ucha, že se musíme zdekovat. Jestli si nás ségra všimne, tak nás zabije.

Trochu neochotně jsem se nechal odtáhnout pryč. Potichu jsme doplavali zpátky na do naší zátočinky.

Vlaďka si pak prostě sundala plavky, prý abychom nenamočili deku, a začala se utírat. Byl jsem zvědavý, co se z toho vyvine, a tak jsem jí následoval.

Sedli jsme si na deku. Nejdřív si prohlížela Vlaďka moje nádobíčko. Prohmatávala mi důkladně ptáčka i kulky. Když přišla řada na mě, tak jsem si konečně v klidu mohl prohlédnout a ohmatat její broskvičku.

Pak si Vlaďka pomalu lehla. Já jsem se hned přitulil. Nahatí jsme se k sobě přitiskli a rukama zkoumali svoje těla. Přitom jsme si potichu povídali, co kdo z nás už slyšel o sexu. Byl jsem z toho pěkně rozpálený. Ptáček se mi už pěkně topořil. Zkusil jsem si na Vlaďku lehnout a nešikovně jsem se jí dobýval mezi nohy. Ale ona mně odstrčila, že tohle teda ne, že nechce, abych jí udělal dítě.

Tvářil jsem se uraženě, a tak mi ukázala, jak si holky honí frndu. Já jsem jí na oplátku ukázal, jak si to dělají kluci. Pak jsme se dráždili navzájem. Bylo to mnohem lepší, než když jsme si společně honili brka s klukama.

Najednou řekla: „chceš vidět, jak čůrám?“. Na nic nečekala, prohnula se do mostu a začala čůrat velkým obloukem. Vzápětí jsem se přidal se svým proudem. Pak jsme se napájeli minerálkou a čůrali ostošest. Trefovali jsme se na různé cíle. A nakonec jsme se chcali jeden na druhého. Tak nádherně „vyčůranou“ holku už jsem potom už nenašel.

„Netvař se tak zasněně a radši řekni, proč máš tak rád mučeníčko?“, šťouchla do mě teta. A tak jsem se zase rozpovídal.

No vždycky jsem sledoval scény s mučením ve filmech. Jednou jsme to zkoušeli s klukama, ale je to moc nebavilo.

„No když to tebe tak baví, tak ti vyjdu vstříc.“ Zasmála se teta. Nacpala mi polštář pod záda, takže jsem byl našponovaný ještě víc. Došla si pro lžíci a řekla vesele, bude pupendo.

Pak mě začala švihat lžící přes břicho, stále do jednoho místa. Chvíli to šlo, ale pak to bolelo čím dál tím víc. Za chvíli už jsem skučel, jako vítr v komíně. Tetinka se smála a zrychlila údery. Přestala, až když jsem jí chvíli prosil.

Byl čas jít spát. Teta mě sice odvázala od čel postele, ale ruce mi nechala svázaný a nohy mi sešněrovala úplně.

Stočil jsem se do klubíčka a usínal s pomyšlením, co vzrušujícího mě čeká na druhý den.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Domina Andreadalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem atraktivní ale přísná domina a splním ti tvoje perverzní sny. Zažiješ ponížení, rozkoš i bolest. Budeš méně než nula a budeš se plazit u mých nohou! Tak volej a dostaneš hned první lekci ty ubožáku.

Buď mým otrokem na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANDREA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Večírek s přáteli

  2. 5. 2021bobis

Bylo po osmé večer a třikrát, rychle po sobě zazvonil domovní zvonek. Za dveřmi stáli rozesmátí naši dávní přátelé, manželské dvojice Petr s Danou a Martin s Evou. „Nazdar Vašku“ zvolal Martin a už se hrnul dovnitř bytu a za ním s „Čau“ a „Ahoj“ i ostatní. Málem mě porazili ve dveřích. Vevnitř už se vítali s mou ženou Slávkou. Nebyla to nečekaná návštěva. Byli jsme tak domluvení už delší čas, ale stále...  celá povídka...
Kategorie: Párty, Striptýz, Zralé ženy

Zkrocení zlé ženy

  22. 11. 2015Bobr

Objednala si mě jedna rozmazlená panička, abych po dobu týdenní nepřítomnosti jejího manžela udělal spoustu prací na vylepšení jejich domu. Sotva jsem přijel a chtěl vylézt z auta, už na mne ječela z okna, abych zajel dozadu a nehyzdil svým autem jejich krásný dům. Když už jsem nastartoval, chtěl jsem beze slova odjet, ale, spolu s Klausem, jsem se přesvědčoval, že peníze nesmrdí. Tak jsem objel dům...  celá povídka...
Kategorie: Anál, BDSM, Bondage, Otrokyně

Spoutaná - První večer

  20. 7. 2020Pán Provazů

Vždycky tě vzrušovala bezmoc. Už od doby, kdy jsi začala masturbovat. Tvé fantazie čím dál častěji směřovaly jedním směrem. Ve svých vlastních představách jsi byla spoutaná, vydaná na milost někomu, kdo si troufl dělat s tvým tělem cokoliv. Občas jsi si sama způsobovala bolest a představovala si při tom, že jsi mučená. Sama jsi ale nikdy nemohla svoje sny uskutečnit. Sama si nikdy nemůžeš přivodit...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Bondage, Otrokyně, Prstění, Submisivní

Přání pod hvězdami

  19. 8. 2012Neznámý autor

Klára seděla na lehátku na balkoně a užívala si nádhernou horkou srpnovou noc. Bydlela skoro na samotě, jak říkala malé vesničce. Vždycky měla vztah k přírodě, a tady si jí mohla užívat dosyta. Zrovna teď držela v ruce sklenici s ledovým čajem a sledovala oblohu, na které se odehrávalo jedno z nejkrásnějších představení celého roku – meteoritický roj Perseid. Nebylo to jako sprchy hvězd, ale jednou...  celá povídka...
Kategorie: Znásilnění, Zralé ženy, Šukačky, Mix