Erotické povídky

Autor povídky:

Boban

Vloženo: 7. 9. 2009

Kategorie:

Další povídky od Boban:

Nejhorší zážitek

Bylo mi skoro 14 let, když si máma přivedla přítele Bořka. Sice byl od mámy o 15 let starší, ale udělal z mámy zase šťastnou a smějící se ženskou a i já na tom nebyl špatně. Dostával jsem slušné kapesné, o kterém se mi mohlo do té doby pouze zdát. Víc než rok jsme žili spokojeně, jezdili jsme na výlety, byli jsme na krásné dovolené u moře a najednou se u našeho bytu objevila „ONA“.

Jmenovala se Lena a hned ve dveřích řekla, že hledá tátu. Věděl jsem, že má Bořek dceru z prvního manželství, ale nestýkala se s ním a on o ní moc nemluvil. V ten den kdy k nám vpadla jí bylo přesně 20 let a jak sama řekla, přišla si pro nějakou finanční injekci, aby své narozky mohla řádně oslavit. Když jsem jí sdělil, že jsem doma sám a naši přijdou až v noci, kdyby měla místo očí nože, asi bych ležel v tratolišti krve. No tak to holt oslavíme tady u Tebe co se dá dělat. Uvelebila se v sedačce v obýváku a přikázala mi abych přinesl něco k pití. Přinesl jsem limču, ale jen odfrkla a šla si prohlédnout obsah ledničky. Vzala flašku vodky, džus a šla se zpátky usadit do obýváku. Kolik Ti je štěkla na mne a já špitl, že mi za dva měsíce bude 15. A už si šukal ? Myslím, že jsem byl červený až kdo ví kde, ale přesto jsem zavrtěl záporně hlavou. Fíhá panic řekla Lena, postavila se a začala se svlékat. I když jsem nikdy žádnou nahou ženskou ( kromě v porno časopisech) neviděl, ocas se mi při pohledu na Lenu pěkně stavěl. Ukaž mi čuráka, štěkla na mne, ale já stál jako přikovaný a nebyl schopen žádného pohybu. Jedním trhem stáhla tepláky i s boxerkama a hvízdla: no to je ale monstrum, fakt si ještě neprcal ? Budu Tě muset ukázat Kamile, ta je vysazená na velký péra. Stál jsem tam jako blbec, nechal se kouřit tou zvrhlou holkou, třásl se jako pinč a za chvíli řval na celý byt, že úúúúžžž budúúú. Lena spolykala můj výstřik do poslední kapičky. Pak si lehla na sedačku, roztáhla nohy a řekla: teď mi to odvedeš, lízej ty mladej kanče !

Tak co chutná Ti píča, asi jo když tak chlemtáš co ? Lena na mne neustále něco vykřikovala, ale já se soustředil jen na její rudý otvor ze kterého na mne jukal naběhlý poštěváček a Lena kdykoliv jsem ho polaskal jazykem nebo uchopil mezi rty vypískla jako myška a řvala, že ze mne bude dobrý mrdoun. Ocas už mi opět pěkně trčel když mne Lena svalila na záda a prudce dosedla na můj ocas. Sice při tom křičela, že jí tu kundu asi roztrhám, ale nepřestala dokud svým zadečkem neseděla na mých narvaných koulích. Ležel jsem jako paša, Lena na mne poskakovala a vykřikovala, abych jí držel aspoň za kozy, když mne nic jinýho nenapadá. Sice mne napadalo, ale netroufal jsem si. Jak rád bych ty rudé třešinky laskal jazykem ! Když jsem se začal třást před dalším výronem začala křičet Lena, abych jí uhasil ten žár v kundě nebo shoří jako troud. Pak vedle mne ležela a zasypávala mne otázkami, při kterých jsem rudnul jako vlčí mák, líbala mne, laskala můj ocas, který pod jejími doteky opět narostl a Lena neodolala, aby si opět nenasedla a sama se neošukala až do mého výstřiku.

Když mi pak prolízla anální otvor a zeptala se, zda už jsem si do něj něco zasunul a aniž by čekala na odpověď zasunula mi do něj prst, zavyl jsem slastí a předvedl další erekci. Teda Tome, na to žes byl panic bys mne snad umrdal k smrti, ale přeci Tě tu nenechám rozdělanýho. A tak následovala další šukačka kdy jsem se oddával Leniným nájezdům. Měli jsme co dělat, abychom obývák dali do původního stavu než se naši vrátí. Bořek byl dost překvapený Leninou návštěvou, ale přesto nemrkl ani okem, když mu Lena na rovinu řekla, že si přišla pro nějaké prašule. Nevím kolik dostala, ale asi byla spokojená. Dala pusu Bořkovi, pak mne a ještě zašeptala, že přijde v pátek. V ten den měla máma s Bořkem dlouhou debatu, ale tentokráte jsem je neposlouchal. Byl jsem krásně unavený a usnul jako miminko a celou noc mne provázely scény, které se ten večer odehrávaly v našem pokoji.

V pátek když jsem se vracel ze školy, seděla Lena na schodech před naším bytem. Kurva kde jsi, čekám tu už věčnost, hoď domů ten ranec, napiš mámě, že si u nějakýho kámoše a jdeme, Kamila se Tě už nemůže dočkat ! Dost často jsem spával u Libora, takže mámě určitě nebude nic nápadné. Samotného mne překvapilo, že nejen že jsem Leně neodporoval, ale já se dokonce na tu její kámošku Kamilu začínal těšit. Před domem na Lenu čekalo auto do kterého jsme nasedli a řidič při pohledu do zpětného zrcátka, mne ohodnotil na pěknýho zajíce, což Kamila určitě kladně ohodnotí a přihraje Leně nějakýho slušnýho kořena. Zíral jsem jako blázen, když auto zastavilo před vysokým kamenným plotem, za kterým se ukrývala nádherná vila s rozlehlou zahradou s velkým bazénem, ve kterém plaval pouze jeden otužilec (byl duben a přestože byl bazén jak jsem později zjistil vyhřívaný, zájemců zatím moc nebylo, to až v pozdních nočních hodinách byl obsazen). Byl jsem zaveden do pokoje, kde seděla stará paní ( dle mého odhadu mohla mít kolem 60 jako moje babička), kterou mi představili jako Kamilu. Otřásl jsem se odporem, když jsem si uvědomil, že Lena s řidičem mluvili o tom, že Kamilu určitě uspokojím. Nestačil jsem však nějak moc reagovat. Lena ke mně přistoupila, stáhla kalhoty i s boxerkama a uchopila povadlý ocas mezi rty. Co to se mnou udělalo snad nemusím ani psát, ocas byl v momentě jako kůl. Ani nevím jak jsem se dostal na postel, jen vím, že nad mým obličejem se objevila pěkně zarostlá kunda s masitými pysky a velkým poštěvákem, kterou jsem začal lízat a její majitelka nade mnou nádherně řičela, zatím co jiné rty obepínaly můj již k výstřiku se připravující ocas. Jako kdyby to horké rty vytušily, můj ocas putoval ven a nade mnou se objevila Kamila, která si začala horkou kundou na můj ocas nasedat. Stříkal jsem za chvíli, ale Kamila nepřestávala a mě za chvíli ocas stál opět jako svíce. Kamila funěla a skučela jako meluzína a brzy mne dohnala k dalšímu výstřiku. Pak se vedle mne rozvalila a řvala abych jí vylízal semeno z kundy. Chvíli jsem se zdráhal, ale najednou se u mne objevil chlap jako hora a hlavu mi strčil přímo do její kundy. Co jiného mi zbývalo než jí lízat a lízat dokud mi hlavu zase nepustil. Nejhorší na tom bylo, že se mi při tom lízání opět ztopořil ocas a Kamila se smála jako pominutá. Tak vidíš Kamile (to byl ten chlap jako hora), neříkala jsem Ti, že ještě rozpálím i dítko školou povinné ? Půjčím Ti ho, ale moc mu neubližte, řekla a Kamil mne odváděl do vedlejšího pokoje. Bylo to příšerné. Starý chlap který už na nás čekal mi přikázal abych mu zasunul ocas do pusy a začal mě kouřit. To nebylo zase tak strašné, ale pak jsem ucítil na vchodu do prdelky něco studeného a pak se začal Kamilův velký čurák tlačit do mého malého otvůrku. Asi jsem na chvilku omdlel bolestí a probral jsem se, když nade mnou Kamil vykřikoval, že mi tu prdel nádherně przní a že jsem tak těsný, že už brzy bude.

Přesto, že to byla nejodpornější věc kterou jsem do té doby zažil, vystříkl jsem ještě několik vteřin před Kamilem. Pak mne odvezl řidič před náš barák a já se doplazil do postele, kde jsem utíral slzy vzteku a ponížení. Od té doby jsem Lenu neviděl, jen Bořkovi napsala, že se provdala za nějakého starého páprdu, prý ještě staršího než je Bořek.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Venduladalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem žena v domácnosti a hledám nadrženého samce , co mi vymrdá duši z těla. Mám ráda tvrdý sex, oboustranný orálek, ale ze všeho nejvíc zbožňuji anál. Můj pevný zadeček se už nemůže dočkat na dávku tvého semene. To mě rajcuje nejvíc, tak se mi ozvi a krásně si to rozdáme.

Zavolej mi na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 27

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VENDULA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Horká řecká noc

  7. 7. 2011Hanka

Za oknem se už pomalu stmívalo, ale horko ne a ne polevit. Protože bráška si právě otevřel veliký kelímek zmrzliny, využila jsem příležitosti a obsadila koupelnu (tedy spíše koupelničku) našeho prázdninového apartmánu jako první. Přestože se mi chtělo čůrat, prošla jsem kolem záchodu bez povšimnutí. Pomalu jsem si stáhla šaty a kalhotky a vstoupila pod proud vlažné vody ve sprše. Důkladně jsem se...  celá povídka...
Kategorie: Incest, Piss, Teen, Orál

Komu se nelení, tomu se zelení

  2. 7. 2008A.D.Lajda

Ahoj, tak jsem se šla právě před chvilkou projít do tý jarní přírody… miluju vůni probouzející se hlíny, čiperně zelený listí nad hlavou, modrou oblohu a spoustu úchyláků v parku. To byl taky ten důvod, proč jsem dneska vynechala moje hodiny scénickýho tance. Nejsem zvědavá na nějaký přetvářky, zrovna dneska fuckt ne (!), čím víc jsou lidi bdělejší a přirozenější, tím víc mě to dělá dobře…Procházím...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky

Netradiční volba miss

  24. 6. 2012Neznámý autor

Dobrý den, vítáme vás na dnešním castingu, při kterém se naše speciálně vybraná porota pokusí zvolit tu úplně nejkrásnější z vás. Jak to tak vidím, bude to nesmírně obtížný úkol, protože tu přede mnou stojí samé nádherné dívky.  Ale náš casting má naštěstí jasná kritéria, která nám pomohou s rozhodováním. Takhle začínala řeč předsedy poroty, byla úplně normální a žádné z dívek nepřipadala nijak podezřelá....  celá povídka...
Kategorie: Extrémy, Voyeur, Striptýz, Lesbičky, Orál, Mix

Moje sestra

  27. 2. 2009Erotoman

Již pár dní se mi v noci zdají divoké sny, a ráno se probouzím s vlhkem v rozkroku. na prostěradle je podivná skvrna, zkoumám co seto stalo rukou si prohlížím přirození, je citlivé na každý dotek, přetahuji kůžičku tvrdne mi, párkrát to udělám je to příjemné, stisknu rukou trochu víc pohyby ruky po mém přirození se najednou zrychlují ze špičky mi vystřikuje nějaká tekutina, je to stejně lepkavé jako...  celá povídka...
Kategorie: incest, Incest, Orál, Anál, Šukačky, Teen, Extrémy