Erotické povídky

Autor povídky:

Boban

Vloženo: 7. 9. 2009

Kategorie:

Další povídky od Boban:

Nejhorší zážitek

Bylo mi skoro 14 let, když si máma přivedla přítele Bořka. Sice byl od mámy o 15 let starší, ale udělal z mámy zase šťastnou a smějící se ženskou a i já na tom nebyl špatně. Dostával jsem slušné kapesné, o kterém se mi mohlo do té doby pouze zdát. Víc než rok jsme žili spokojeně, jezdili jsme na výlety, byli jsme na krásné dovolené u moře a najednou se u našeho bytu objevila „ONA“.

Jmenovala se Lena a hned ve dveřích řekla, že hledá tátu. Věděl jsem, že má Bořek dceru z prvního manželství, ale nestýkala se s ním a on o ní moc nemluvil. V ten den kdy k nám vpadla jí bylo přesně 20 let a jak sama řekla, přišla si pro nějakou finanční injekci, aby své narozky mohla řádně oslavit. Když jsem jí sdělil, že jsem doma sám a naši přijdou až v noci, kdyby měla místo očí nože, asi bych ležel v tratolišti krve. No tak to holt oslavíme tady u Tebe co se dá dělat. Uvelebila se v sedačce v obýváku a přikázala mi abych přinesl něco k pití. Přinesl jsem limču, ale jen odfrkla a šla si prohlédnout obsah ledničky. Vzala flašku vodky, džus a šla se zpátky usadit do obýváku. Kolik Ti je štěkla na mne a já špitl, že mi za dva měsíce bude 15. A už si šukal ? Myslím, že jsem byl červený až kdo ví kde, ale přesto jsem zavrtěl záporně hlavou. Fíhá panic řekla Lena, postavila se a začala se svlékat. I když jsem nikdy žádnou nahou ženskou ( kromě v porno časopisech) neviděl, ocas se mi při pohledu na Lenu pěkně stavěl. Ukaž mi čuráka, štěkla na mne, ale já stál jako přikovaný a nebyl schopen žádného pohybu. Jedním trhem stáhla tepláky i s boxerkama a hvízdla: no to je ale monstrum, fakt si ještě neprcal ? Budu Tě muset ukázat Kamile, ta je vysazená na velký péra. Stál jsem tam jako blbec, nechal se kouřit tou zvrhlou holkou, třásl se jako pinč a za chvíli řval na celý byt, že úúúúžžž budúúú. Lena spolykala můj výstřik do poslední kapičky. Pak si lehla na sedačku, roztáhla nohy a řekla: teď mi to odvedeš, lízej ty mladej kanče !

Tak co chutná Ti píča, asi jo když tak chlemtáš co ? Lena na mne neustále něco vykřikovala, ale já se soustředil jen na její rudý otvor ze kterého na mne jukal naběhlý poštěváček a Lena kdykoliv jsem ho polaskal jazykem nebo uchopil mezi rty vypískla jako myška a řvala, že ze mne bude dobrý mrdoun. Ocas už mi opět pěkně trčel když mne Lena svalila na záda a prudce dosedla na můj ocas. Sice při tom křičela, že jí tu kundu asi roztrhám, ale nepřestala dokud svým zadečkem neseděla na mých narvaných koulích. Ležel jsem jako paša, Lena na mne poskakovala a vykřikovala, abych jí držel aspoň za kozy, když mne nic jinýho nenapadá. Sice mne napadalo, ale netroufal jsem si. Jak rád bych ty rudé třešinky laskal jazykem ! Když jsem se začal třást před dalším výronem začala křičet Lena, abych jí uhasil ten žár v kundě nebo shoří jako troud. Pak vedle mne ležela a zasypávala mne otázkami, při kterých jsem rudnul jako vlčí mák, líbala mne, laskala můj ocas, který pod jejími doteky opět narostl a Lena neodolala, aby si opět nenasedla a sama se neošukala až do mého výstřiku.

Když mi pak prolízla anální otvor a zeptala se, zda už jsem si do něj něco zasunul a aniž by čekala na odpověď zasunula mi do něj prst, zavyl jsem slastí a předvedl další erekci. Teda Tome, na to žes byl panic bys mne snad umrdal k smrti, ale přeci Tě tu nenechám rozdělanýho. A tak následovala další šukačka kdy jsem se oddával Leniným nájezdům. Měli jsme co dělat, abychom obývák dali do původního stavu než se naši vrátí. Bořek byl dost překvapený Leninou návštěvou, ale přesto nemrkl ani okem, když mu Lena na rovinu řekla, že si přišla pro nějaké prašule. Nevím kolik dostala, ale asi byla spokojená. Dala pusu Bořkovi, pak mne a ještě zašeptala, že přijde v pátek. V ten den měla máma s Bořkem dlouhou debatu, ale tentokráte jsem je neposlouchal. Byl jsem krásně unavený a usnul jako miminko a celou noc mne provázely scény, které se ten večer odehrávaly v našem pokoji.

V pátek když jsem se vracel ze školy, seděla Lena na schodech před naším bytem. Kurva kde jsi, čekám tu už věčnost, hoď domů ten ranec, napiš mámě, že si u nějakýho kámoše a jdeme, Kamila se Tě už nemůže dočkat ! Dost často jsem spával u Libora, takže mámě určitě nebude nic nápadné. Samotného mne překvapilo, že nejen že jsem Leně neodporoval, ale já se dokonce na tu její kámošku Kamilu začínal těšit. Před domem na Lenu čekalo auto do kterého jsme nasedli a řidič při pohledu do zpětného zrcátka, mne ohodnotil na pěknýho zajíce, což Kamila určitě kladně ohodnotí a přihraje Leně nějakýho slušnýho kořena. Zíral jsem jako blázen, když auto zastavilo před vysokým kamenným plotem, za kterým se ukrývala nádherná vila s rozlehlou zahradou s velkým bazénem, ve kterém plaval pouze jeden otužilec (byl duben a přestože byl bazén jak jsem později zjistil vyhřívaný, zájemců zatím moc nebylo, to až v pozdních nočních hodinách byl obsazen). Byl jsem zaveden do pokoje, kde seděla stará paní ( dle mého odhadu mohla mít kolem 60 jako moje babička), kterou mi představili jako Kamilu. Otřásl jsem se odporem, když jsem si uvědomil, že Lena s řidičem mluvili o tom, že Kamilu určitě uspokojím. Nestačil jsem však nějak moc reagovat. Lena ke mně přistoupila, stáhla kalhoty i s boxerkama a uchopila povadlý ocas mezi rty. Co to se mnou udělalo snad nemusím ani psát, ocas byl v momentě jako kůl. Ani nevím jak jsem se dostal na postel, jen vím, že nad mým obličejem se objevila pěkně zarostlá kunda s masitými pysky a velkým poštěvákem, kterou jsem začal lízat a její majitelka nade mnou nádherně řičela, zatím co jiné rty obepínaly můj již k výstřiku se připravující ocas. Jako kdyby to horké rty vytušily, můj ocas putoval ven a nade mnou se objevila Kamila, která si začala horkou kundou na můj ocas nasedat. Stříkal jsem za chvíli, ale Kamila nepřestávala a mě za chvíli ocas stál opět jako svíce. Kamila funěla a skučela jako meluzína a brzy mne dohnala k dalšímu výstřiku. Pak se vedle mne rozvalila a řvala abych jí vylízal semeno z kundy. Chvíli jsem se zdráhal, ale najednou se u mne objevil chlap jako hora a hlavu mi strčil přímo do její kundy. Co jiného mi zbývalo než jí lízat a lízat dokud mi hlavu zase nepustil. Nejhorší na tom bylo, že se mi při tom lízání opět ztopořil ocas a Kamila se smála jako pominutá. Tak vidíš Kamile (to byl ten chlap jako hora), neříkala jsem Ti, že ještě rozpálím i dítko školou povinné ? Půjčím Ti ho, ale moc mu neubližte, řekla a Kamil mne odváděl do vedlejšího pokoje. Bylo to příšerné. Starý chlap který už na nás čekal mi přikázal abych mu zasunul ocas do pusy a začal mě kouřit. To nebylo zase tak strašné, ale pak jsem ucítil na vchodu do prdelky něco studeného a pak se začal Kamilův velký čurák tlačit do mého malého otvůrku. Asi jsem na chvilku omdlel bolestí a probral jsem se, když nade mnou Kamil vykřikoval, že mi tu prdel nádherně przní a že jsem tak těsný, že už brzy bude.

Přesto, že to byla nejodpornější věc kterou jsem do té doby zažil, vystříkl jsem ještě několik vteřin před Kamilem. Pak mne odvezl řidič před náš barák a já se doplazil do postele, kde jsem utíral slzy vzteku a ponížení. Od té doby jsem Lenu neviděl, jen Bořkovi napsala, že se provdala za nějakého starého páprdu, prý ještě staršího než je Bořek.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

švagrová

  30. 3. 2015Richard

Čistě neplánovaně a náhodou jsem se zastavil u sestry své ženy.Byla sama doma a nudila se a tak uvítala návštěvu,nabízela mi výběr jídla i pití,po dobrém obědě jsme si dali kávu a ona litovala,že řídí a nemohu si s ní dát trochu vína,při svém litování navrhla,že by mě mohla svést k tomu,že si s ní dám víno a přespím a ona se nebude doma sama bát.Souhklasil jsem a tak jsme si dali vínko a povídali si.Ona...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy

Pracovní cesta

  8. 11. 2019Klíčník

To zas byla cesta. Sobota, no… Letadlo mělo 4 hodiny zpoždění. Zácpa z letiště. Venku 38°C před bouřkou, která se blíží a zdržela i naše letadlo. Ještě mám teď mít rychlou schůzku s ředitelkou celého projektu a pak neděle nad hromadou restů, nějaká krátká návštěva města a pondělí celé kolo jednání s ředitelkou. Pokud sebou ale taxi nehodí, tak to nestihnu. Do budovy kanceláří přibíhám se zpožděním...  celá povídka...
Kategorie: Grupáč, Orál, Petting, Šukačky

Latexový pán

  16. 12. 2012Neznámý autor

Měla jsem namířeno za svým pánem domů. Já, šestadvacetiletá Monika, jeho poslušná otrokyně. Byla mi trochu zima, a to jsem se mohla obléknout úplně normálně. Můj pán totiž uznal, že v listopadu už je na můj běžný oblek zima, a tak jeho jediným požadavkem bylo, abych si vlasy vyčesala vysoko do hladkého lesklého culíku. Bylo mi jasné, proč chce, abych se tak učesala – aby mě za vlasy mohl pohodlně držet,...  celá povídka...
Kategorie: Otrokyně, Latex, BDSM, Šukačky, Orál

Znásilněná Nikolka

  15. 5. 2011jamesz

Nikola se probudila z bezvědomí s obrovskou bolestí hlavy. Zjistila, že je připoutaná pouty o plynovodní potrubí, na kterém visí. Rozhlédla se kolem sebe. Byla to tmavá a ponurá místnost připomínající sklep. No sobě měla pouze spodní prádlo. V rohu místnosti byla stolička, na které byl zbytek jejich věcí poskládaný úhledně do komínku jako na vojně. Snažila si vzpomenout co se vlastně stalo. Jediné...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Znásilnění, Extrémy, Spanking, Anál