Erotické povídky

Autor povídky:

Lankre

Kategorie:

Další povídky od Lankre:

Vloženo: 15. 1. 2017

Zlaté prázdniny 5 – překvapení

Sprchoval jsem se. Sprchoval jsem se společně s tetou Emou. Dříve by mě už tento fakt přivedl téměř k výstřiku.

Teď jsem jen stál, přivřel oči a nechal se rozmazlovat. Tetička mě něžně mydlila po celém těle. Mydlinky splachovala vlažnou vodou. Největší péči věnovala mojí chloubě. Po pečlivé očistě si klekla, nasála mého ptáčka do pusy a rukou mi jemně probírala kulky. Sála moje stále ještě povadlé nádobíčko co jí síly stačily. Mravenčení mi proběhlo po páteři a moje vzrušení začalo stoupat. Můj pták už nebyl zvadlý, ale už docela těsně vyplnil tetě celou její pusu. Chvíli jsem si vychutnával tu báječnou masáž jazykem.

„Tak dost.“ Vzpamatoval jsem se naštěstí včas. „Tak snadno ti to neprojde, tohle je můj den, a ještě nekončí.“ Vytáhl jsem jí ptáka z pusy a dal jí pořádnou facku. „Vztyk, ruce za hlavu a pořádně roztáhni nohy.“ Zavelel jsem rádoby drsně. Vzal jsem šátek a pevně jí zavázal oči. Rozhlédl jsem se po koupelně a přemýšlel, co s ní provedu. Chvíli jsem zvažoval návrat do mučírny, ale pak si řekl, že to nejjednodušší je někdy i nejlepší.

Ručník bude stačit. Vzal jsem ho za rohy a zakroutil. Švih, koneček při zpětném pohybu nabral slušnou rychlost. Tetinku ta štiplavá bolest překvapila, hlasitě sykla. Ale pak pevně sevřela rty. Pomalu jsem jí obcházel a sázel jednu ránu za druhou na různá místa po celém těle. Měla zavázané oči, a tak netušila, kam dopadne další rána. Celé tělo jí pokrývaly zarudlé stopy po švihancích. Rány jsem nepočítal, ale pomalu jsem získával praxi. Po zásahu do levé bradavky mi bylo odměnou hlasité zaúpění. Teta hlasitě funěla a pot z ní jen lil.

„Chce se mi chcát.“ Oznámil jsem a přestal s výpraskem. Teta si poslušně klekla a otevřela pusu. Nasměroval jsem proud přímo do jejích úst. Polykala statečně, ale přesto jí moje chcanky tekly proudem po kozách i po břiše. Roztírala si je oběma rukama po celém těle. „Tak tobě se to nakonec líbí, ty malá sviňko.“ Přitlačil jsem jí hlavu do zlatavé loužičky. Obešel jí a začal zpracovávat kypré pozadí už osvědčeným ručníkem. Obě její hýždě se barvily pěkně do červena.

„Roztáhni si prdel.“ Zařval jsem. Kňouravě zaprotestovala, ale pak si přece jen poslušně roztáhla rukama obě půlky od sebe. Začal jsem se trefovat špičkou ručníku přímo mezi půlky. Koneček ručníku zasahoval prudkými šlehy rozčvachtanou kundu, chvějící se růžový análek. Když se mi podařilo trefit citlivé místečko mezi pochvou a řiťkou, tetička úplně zavyla bolestí. Ale statečně držela přikázanou pozici.

Tak jsem se slitoval a zavelel k nové sprše. Tetinka se polévala teplou vodou a tvářila se velice spokojeně. Aby se probrala, štípnul jsem jí do bradavky. „Jauvajs“, řekla mazlivě. Navzájem jsme se osušili. „Mám chuť opíchat tě pro změnu v posteli“, řekl jsem a žádost doprovodil pořádným plácnutím přes zadek. Teta klusala do ložnice, až se jí prdelka natřásala, hupsla do postele.

Přetočil jsem jí na bok, jednu nohu jsem jí zvedl do výšky a opřel o rameno. Sedl jsem si na druhé její stehno a zasunul stojícího ptáka do kundy. Ta byla v této pozici pěkně napnutá a opět mi příjemně sevřela ocas. Píchal jsem jí prudkými přírazy. Kochal jsem se bujným poprsím. Kozy tetě pěkně nadskočily při každém doražení. Naslinil jsem palec a začal jím přejíždět přes klitoris.

Přímo jsem cítil, že opět přichází její vyvrcholení. Pulzující stahy pochvy brzo přivedly k výstřiku i mě.

Unaveně jsem se svalil vedle tety. Na další hrátky už jsem neměl chuť, a tak jsem přes nás přetáhl deku a spokojeně jsem usnul.

Probudil jsem se, teta už v posteli nebyla. Chvíli jsem si v myšlenkách přehrával nejpikantnější okamžiky uplynulého dne. Můj kolík už zase trčel vzhůru, tvrdý jako kámen. Vyhrabal jsem se z vyhřáté postele. Teta už byla v kuchyni, na sobě měla jen dlouhé tričko. Její ztuhlé bradavky se zřetelně rýsovaly pod tenkou látkou.

Přimáčkl jsem se k ní zezadu a prsty jemně promnul ty kouzelné čudlíky. Bradavky jí ztuhly ještě víc.

„Vidím, že už jste vstali oba dva“, zasmála se teta a zavrtěla prdelkou. Předklonila se, opřela se o linku a jednu nohu zvedla na židli. Hned jsem využil přístupu k její pičce a začal jí jemně masírovat rukou. Druhou rukou jsem hnětl visící prso. Její kunda začala ronit šťávičky a pěkně to v ní čvachtalo. Na nic jsem už nečekal a zasunul kolík do té nadržené díry. Píchal jsem tetu dlouhými, pomalými tahy a vychutnával jsem si ranní mrd. Postupně zrychlujíc, až do výstřiku. Takhle bych si představoval začátek každého dne.

Teta položila na stůl karty. „Tak jdeme na to, ať víme, na čem jsme.“ Řekla teta a sejmula. Ukázala devítku. Zatetelil jsem se radostí a už jsem si představoval, co s ní budu provádět. Sejmul jsem. A prohrál. Zdálo se mi, že se ta sedma v mojí ruce směje.

Dostal jsem obojek na krk a na zápěstí i kotníky kožená pouta. Tetička se usadila ke stolu, a já jsem jí začal obskakovat u snídaně. Občas mě popohnala švihnutím jezdeckým bičíkem. Když byla snídaně na stole, scvakla mi ruce za zády a podle pokynu jsem si klekl vedle její židle.

Teta v klidu snídala a občas mi také dala několik soust. Čaj mi nalila do misky na zem. Měl už jsem žízeň, a tak jsem snažil trochu neobratně vypít čaj bez pomoci rukou. Samozřejmě, že jsem trochu rozbryndal. „Fuj!“ Řekla teta a přetáhla mě přes zadek. Hodila na zem hadr. Protože jsem měl ruce stále spoutané, nezbylo mi než vzít hadřík mezi zuby a tak vytírat podlahu. Teta mě při tom popoháněla bičíkem, až mi na zadnici naskakovaly červené pruhy.

Když byla podlaha suchá, trochu neobratně jsem se zvedl ze země. Ocas mi zase trčel vpřed, ztopořený na maximum. Teta se zasmála a několikrát mě přes něj plácla, naštěstí jen rukou. „Vidím, že potřebuješ schladit, mazej na zahradu.“ Teta mě zavedla za dům. Tam stál pod okapem velký plastový barel zakrytý kovovou mříží. Protože už dlouho nepršelo, byl už prázdný. Teta odklopila mříž a přísně rozkázala, abych vlezl dovnitř. S námahou jsem se poskládal do sudu, teta přiklopila mříž a zajistila jí. Pak dovnitř strčila hadici a pustila vodu. Studená voda pomalu stoupala víc a víc. Až začala přetékat přes okraj sudu. Teprve pak teta zastavila vodu a někam odešla. Abych se mohl nadechnout, musel jsem zaklonit hlavu a přimáčknout obličej do jednoho otvoru mříže.

Nepohodlná poloha, studená voda, boj o každé nadechnutí. Čas se neuvěřitelně vlekl. Byly to asi jen minuty, ale připadalo mi to jako hodiny. Konečně se teta vrátila a odklopila mříž a já se mohl postavit. „Tak vylez“, řekla teta. S úlevou jsem se vysoukal ven. „Koukám, že si se pořádně schladil.“ Řekla teta a šťouchala bičíkem do mého, chladem scvrklého ptáčka.

Pak mě zavedla do zadní části zahrady a můj obojek přivázala dlouhým řetězem k jabloni a nakázala mi vyčistit zarostlý pruh kolem zídky. Byly tam skoro samé kopřivy a tak jsem si vyprosil aspoň rukavice. Přesto mě konce kopřiv občas bolestivě šlehly přes různé části těla. Hned mě napadlo, jak využít kopřivy pro kruté mučení. Přímo „biomučení“. Celou dobu jsem se bavil představami, co by se s nimi dalo podniknout. Tedy hned, jak budu mít příležitost. A tak mi práce vesele ubíhala a do oběda jsem měl hotovo vše, kam až můj řetěz dosáhl.

Teta mě pochválila, odemkla řetěz a odvedla mě k obědu. Za odměnu jsem se mohl najíst s tetou u stolu. Odpoledne se rozhodla strávit lenošením na dvoře u bazénu. A já jsem jí musel obskakovat. Nosil jsem jí pití, svačinku, zmrzlinku. A hlavně jí natíral opalovacím krémem. Při tom jsem začal zase dostávat chutě. Ležela zrovna na břiše, a tak jsem se věnoval nádherným polokoulím její prdelky. Jemně jsem tam roztíral krém a přitom jsem jí rukama hnětl obě polokoule. Občas zajel rukou mezi její stehna.

„Hééj, šetři si síly na večer, mám pro tebe překvapení.“ Teta se otočila na bok a poslala mě schladit se. Naštěstí jenom do bazénu. Na večer jsem musel nachystat chlebíčky i další pohoštění a naservírovat to v mučírně.

Pak už věci vzali rychlý spád. Teta mě nejprve zahnala do koupelny, kde jsem se bleskově osprchoval a za malou chvíli už jsem stál v mučírně. Spoutané ruce vytažené nad hlavu, zatím jenom volně, takže jsem mohl stát celkem pohodlně.

Zvenku se ozvalo zatroubení. Tázavě jsem se podíval na tetu. „Čekáme návštěvu, to jsem ti neřekla?“ Zažertovala a já jsem zpanikařil. Zacloumal jsem pouty v marné snaze se osvobodit. „Neboj, bude se ti to líbit.“ Teta mě poplácala po tváři a odešla. Vyděšeně jsem poslouchal blížící se hlasy. Dveře se otevřely a vešla teta, a za ní štíhlá černovlasá žena, a jako by to nestačilo, mladinká holka s krátkými blonďatými vlasy. Neznámá žena popošla až ke mně. „Tak to je ten tvůj koloušek Emo?“ Řekla a začala si mě prohlížet. Ohmatávala mi svaly, prsa, záda i břicho. „Potřeboval by trochu shodit.“ Poznamenala jen tak mimochodem a zajela mi rukou mezi nohy. Pohonila mi ptáka, a ten se napružil. „Dobrý, s tím už se dá pracovat.“ Řekla a zmáčkla mi rukou kulky.

Zazmítal jsem se, v matné snaze aspoň trochu si ochránit choulostivá místa.

„Ale, ale, chlapeček se vzpouzí. Budeš mi říkat Paní Alice, a budeš mě poslouchat, na slovo. A teď tě trochu našponujem.“ Pak spolu s tetou vytáhly moje ruce přes kladku, co to jen šlo. Potom mi roztáhly nohy a přivázali ke kruhům zapuštěným do podlahy. Pak už jsem se nemohl ani pohnout. Paní Alice pak dokončila mojí prohlídku. Promačkávala mi koule, až jsem sykal bolestí. Přesto se mi ocas zvedl. Alice ho ještě trochu pohonila, a když se ztopořil úplně, nešetrně mi přetáhla předkožku a svůj dlouhý nehet na malíčku mi zasunula přímo do močové trubice.

Zaječel jsem. „Tohle si nech napotom, my s Emou se půjdeme převléct, a tady Janička tě poučí o poslušnosti.“ Potom s tetou odešli.

Prohlédl jsem si tu holku. Jana byla drobná a štíhlá. Měla na sobě kostkovanou sukni, krátké tričko, které odhalovalo pupík a na nohou sandálky s docela vysokým podpatkem. Ruce i nohy štíhlé, jemný obličej a žádná prsa.

Zkoumavě mě obešla a pak si na stolku vybrala důtky s tenkými prameny. Postavila se za mě. Zasvištění a štiplavá rána. Zasvištění a bolest. Tenké kožené řemínky se obtáčejí kolem mého těla a zakusují se do mě jako hladoví hadi. Zatnu zuby. Přece mě nezdolá malá holka.

Konečně se paní Alice s tetou vrátily a bičování přestalo. „Neslyšela jsem žádné ječení, je fakt dobrý.“ Pochválila mě Alice. A pak mě konečně uvolnily a já mohl dát ruce dolů. Unaveně jsem se posadil. Paní Alice si prohlédla moje zbičované tělo a rozhodla: „za odměnu ti ho Jana vykouří, a žádný podfuky Jano. Až se ti tam vystříká, tak to nepolykej, dáš mi ochutnat!“ Jana se tvářila dost kysele, a tak jí teta musela popohnat švihnutím svým oblíbeným bičíkem.

Teprve potom si Jana klekla a po malém zaváhání se nadechla, otevřela pusu a zasunula můj ocas dovnitř. Olizovala mi žalud, a když můj kolík úplně ztvrdnul, nasála ho dovnitř. Pohybovala hlavou nahoru a dolů a poctivě mně kouřila.

Užíval jsem si slastného dráždění a snažil jsem to protáhnout co nejvíc. To úžasné sání mě ale nakonec přivedlo k výstřiku.

Jana se zvedla, moje semeno jí vytékalo z koutu úst. Pak jsem s úžasem sledoval, jak si s paní Alicí dávají pořádnýho francouzáka a přitom jí Jana předává moje semeno.

„Hmm…“, olízla se Alice a řekla: „Je to docela dobré, ale před tím si úkol odflákla, Janičko, zasloužíš potrestat. Svlíknout!“

Jana se otočila zády a začala se pomalu a neochotně svlékat. Nejprve tričko a sukni. Oblečení pečlivě skládala na židli před sebou. Stála tam jen ve sportovní podprsence a kalhotkách.

„Pokračuj!“ Paní Alice zdůraznila svůj rozkaz švihnutím rákoskou.

Jana přetáhla podprsenku přes hlavu, a pak pomalu stáhla i kalhotky.

„Otočit!“ Zazněl další rozkaz, také doprovázený švihnutím rákosky. A Jana se zvolna otočila k nám.

Vyvalil jsem oči a vyskočil ze židle.

Jana opravdu neměla žádný prsa, a to doslova. Zato mezi nohama jsem uviděl nevelkého čuráčka a pěkný kulky. Jana byl kluk!

Celý rudý jsem nemohl najít slova. Vždyť před chvílí mě tady vykouřil kluk! A mně se to líbilo…

„To je ale překvapení“, smála se Alice. Byl jsem pořád víc zmatený. Teta mě vzala kolem ramen a vysvětlovala mi novou situaci. Jana, tedy vlastně Honza, byl mladičký přítel Alice. Nebyl na kluky, ale rád se oblékal jako holka a nechal se ovládat. Alici to náramně vyhovovalo. Ale na obě kamarádky prostě nestačil.

„A tak si na mě ušila boudu.“ Docvaklo mi. Teta i Alice se mohly potrhat smíchy. „Doufám, že ti to nevadí“, mrkla na mě teta.

Přejel jsem obě očima. „Ani ne.“ A už jsem si představoval lákavé možnosti.

„Poslouchat ale budeš, to si piš!“ Uzavřela to paní Alice.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Roztoužená Simonadalší dívky
 
Sex po telefonu

Sex mi není cizí a pokud máš pořádnou výbavu a žádný ostych, ukaž mi co v tobě je. Budu křičet slastí a přirážet jako šílená. Pak se mi vystříkej na kozičky a já to všechno slížu. Nebo si tě strčím do pusinky a vysaju tě do sucha? Zavolej a řekni mi, jak by se ti to líbilo?

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 59

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT SIMONA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Znásilněný ženou

  30. 9. 2012Neznámý autor

Stalo se to jednoho odpoledne, spíš k večeru, když Marcel cvičil v posilovně a myslel, že už je tam sám. Dal si série na nohy, břicho a záda, potom pár shybů i jízdu na rotopedu. Zbývalo mu jít na bench, kvůli zranění už nějakou dobu činky nezvedal, a tak se chtěl přesvědčit, o kolik ztratil formu. Rozprostřel na lavičku ručník, zkontroloval zátěž na čince, lehl si do zpevněného lehu, pevně uchopil...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Šukačky, Znásilnění, Mix

Tichá domácnost

  4. 11. 2011Neznámý autor

Po delší době jsme se se ženou zase pohádali. Většinou naše hádky vznikaly kvůli naprosté prkotině, nejinak tomu bylo i teď. Stačilo, aby jeden z nás byl trochu unavený z dlouhého dne v práci nebo prostě neměl náladu, to pak i ta sebenevinnější poznámka od toho druhého mohla zažehnout jiskru budoucího sváru. Tentokrát jsem za to mohl já, když jsem začal šaškovat a mlet něco o dámských účesech. Jitka...  celá povídka...
Kategorie: Bondage, Šukačky, Znásilnění, BDSM, Spanking, Prstění

David a Vlaďka

  6. 3. 2017Leszek

David pracoval na horské chatě už čtrnáct dní a začínal z toho být pěkně nervózní. Ne že by se mu tam nelíbilo. Práce to byla zaplacená dobře, chata patřila známým jeho rodičů, těm tu navíc vypomáhala jejich nadmíru sympatická šestnáctiletá dcera Vlaďka, takže v tomhle ohledu si neměl na co stěžovat, to ne. Ale už dva týdny neměl nasazenu vložku. A právě proto byl nervózní. Potřeboval si obléci kalhotky,...  celá povídka...
Kategorie: Fetish, Mix, Orál, Prstění, Teen

Drsné ráno v prestižním internátu

  27. 7. 2015Neznámý autor

NÁSTUP! ozval se pokyn a Markéta zmateně lezla z postele. Na pokoji byly další tři dívky, ty už byly venku, bleskově ustlaly postele jak podle pravítka a kmitaly. Pak si Lucka všimla, že Markéta ještě neví, jak to tady chodí… Rychle k ní přiběhla, vykopala ji z postele ven, ustlala za ni, ukázala jí, jak srovnat boty a noční košili. Markéta pak valila oči, protože dívky se z ničeho nic začaly taky...  celá povídka...
Kategorie: Femdom, Teen, Lesbičky, Mix