Erotické povídky

Pracovní nasazení 2. - pokračování

Seděla jsem tam už oblečená, on stále v ručníku. Musím přiznat, že jsem si to užila, líbilo se mi to…a vlastně jsem to i takto potřebovala. Byla jsem plná očekávání co bude dál. „Přes den chodím do práce, čubko.“ „Tady na hotelu jsem hlavně ráno a vracím se až večer“ „Je mi jasný, že ti budu chybět, ale určitě vymyslím nějaké povyražení i pro čas kdy tu nejsem.“ „Potřebuješ poslouchat, zasloužit si orgasmus a mít jej povolený. Je to tak?“ Jemně jsem přikývla se slovy ano, pane. „Začneme tím, že každé ráno přijdeš v sedm hodin sem.“ „Postavíš se, rozepneš si košili a blůzu, vyhrneš si sukni a jen vystavená takto v prádle se mě zeptáš jestli je něco potřeba.“ „To stejné zopakuješ i v osm večer. Rozumíš, subinko?“ Opět jsem jen přikývla a v nitru sebe jsem se těšila. Poté se se mnou rozloučil a já šla.

Doma jsem si dala nejhezčí koupel, jakou jsem kdy měla a šla spát. Hluboký spánek přerušil až budík. Plná energie jsem se vypravila a vydala do práce. Blížila se sedmá hodina a já nezapomněla na svou povinnost se hlásit u Pána. Zaklepala jsem, ale nikdo se neozýval. Tak jsem chvíli čekala, ale pak jsem se rozhodla použít pracovní klíč a vešla jsem dovnitř. Pán ještě spal. Rozepnula jsem si košili a kostýmek, tak abych plně předvedla mé krajkové prádlo. Sukni jsem vyhrnula do pasu, stoupla si, ruce dala za záda a stála u postele.

Probudil se, hned mě zahlédl a usmál se na mě. „Klekni si ke mně, děvko!“ Klekla jsem a hned mě chytl za vlasy a přitáhl mě pod peřinu, kde mě přímo praštil do obličeje jeho tvrdý klacek. „Víš co máš dělat, čubko!“ bylo vše, co jsem zaslechla a už jsem jej měla v puse. Začala jsem pomalu jazykem kmitat a sát a postupně jsem přidávala na intenzitě. Snažila jsem se co nejvíc, tak abych Pánovi udělala krásný začátek dne. Najednou jsem ucítila jak mi chytl vlasy a začal mě šukat do pusy. Po chvíli jsem už jen cítila jak mi plní pusu a já začala polykat… Jen vstal se slovy. „Vidíš jak umíš poslouchat“. Vypravil se a řekl: „tak zase večer, kurvičko.“ Upravila jsem se a šla jsem dělat svoji práci.

Den plynul a v hlavě mě opět pořád znělo co bude večer. Předpokládala jsem, že bude chtít jen vykouřit případně, mě ošuká. Těšila jsem se, sama jsem chtěla orgasmus, ale věděla jsem, že musím počkat na povolení. Celý den nabývalo moje vzrušení, až se pomalu blížila osmá hodina večer, kdy jsem se měla opět hlásit.

Vešla jsem do jeho pokoje. Pozdravila jsem a zaujala místo tak jak jsem měla. Stále seděl u stolu a popíjel drink. Nechal mě stát asi dvě minuty přičemž se na mě celou dobu jen díval, když najednou vstal a šel ke mně. Chytl mě přes kalhotky zespodu za kundičku až jsem si musela stoupnout na špičky a řekl: „Tak jaký jsi měla den čubko?“ „Cítím i přes látku jak máš mokrou píču.“ „Honila sis ji?“ Popravdě jsem odpověděla, že ne, ale dodala jsem, že bych chtěla orgasmus, že budu poslouchat, ale že bych jej chtěla mít povolený. „Uvidíme.“ „Teď se koukej svléknout a kleknout, děvko!“ Svlékla jsem se donaha a klekla si. Chodil kolem mě s drinkem v ruce, občas mi sáhl na ramena, občas mě pohladil po vlasec a já cítila vzrušení a čekala co bude dál. Pak se postupně doteky posouvaly na bradavky a prsa. Dotýkal se mě jemně a hladil, ale najednou mi chytl bradavku a zatáhl ji. „Chtěla sis vyhonit kundu, tak mi to předveď, čubko!“. Na nic jsem nečekala a začala si ji hladit. Díval se na mě a zároveň mezi moje nohy… „Jen pokračuj, ale do kundy nesmíš“. Jen jsem si ji teda třela a kmitala po ní. Zavřela jsem oči a zabrala se do toho tak, že jsem přestala vnímat co se kolem mě děje. Musel to poznat, protože mi najednou během vteřiny odhrnul ruku z kundičky a připnul na ni kolíček. „No jen pokračuj, děvko, nebo už nechceš?“ Vrátila jsem ruku na svoje místo a pokračovala. Kolíček mi nepřekážel, naopak z něj vycházející jemná štiplavá bolest, která vše znásobovala. Přistoupil ke mně a najednou jsem jej měla opět v puse. Nečekal na moje kouření, ale začal mě do pusy opět šukat. „Přestaň!“ nebylo zrovna to co bych chtěla slyšet, ale poslechla jsem a přestala. Zvedl nohu a během šoustání mé pusy, prsty nohou začal jemně cinkat do kolíčku na mé kundičce, což mi opět přidávalo slastné pocity… „Zvedni se čubko“ Zvedla jsem se a čekala, co přijde. Zohnul mě a na jeden přiraz mi jej vrazil čuráka do kundičky- količek nekolíček. Začal mě šukat a během toho mi mačkal prsa a velice pečlivě se věnoval bradavkám, které hladil, občas zatáhl, střídavě s mnutím, hlazením a mačkáním prsou. Užívala jsem si šoustání mé kundičky a všeho co se mi dělo, když se najednou ozvalo: „Otoč se a dřepni si!“ Hned se přede mnou objevil jeho tvrdý klacek a Pán si jej začal přede mnou honit. Trvalo to jen pár vteřin a začal stříkat, Nejvíce semene skončilo na mých prsou a břichu. On se udělal, ale já chtěla taky. Opravdu moc. Stále mu stál klacek a já čekala, co bude dál, jestli i já se budu moct udělat. Ale jediné co přišlo, tak bylo sundání kolíčku.

„Chceš si vyhonit píču, děvko?“ Ano Pane bylo vše říkající. „To tě chce ale nejdříve umýt.“ „Dej si na sebe košili, couro. Hned!“ Nevěděla jsem co tím myslí, ale poslechla jsem. Sám dal na sebe jen tepláky, do ruky si vzal ručník a řekl: „Tak jdeme do sprch“ Hrklo ve mně. Normálně byly sprchy v každém pokoji, ale je pravda, že pro pokoje v nejnižší kategorii byly společné sprchy na chodbě. Nevěřila jsem tomu co chtěl udělat. „Dělej, děvko, jdeme nebo přijde trest!“ Nechtěla jsem riskovat trest, protože jsem se snažila od rána, jak nejlépe jsem mohla, abych měla orgasmus, tak jsem poslechla a šla. Jednou rukou jsem si držela košili co nejvíce sepnutou a druhou rukou ji táhla co nejvíce dolu. Končila v půli zadku, což nebylo zrovna ideální. Ale Pán byl spokojený a tlačil mě před sebou. Proti nám šel jeden pár, a jak se blížili, tak mi Pán řekl: „jednu ruku pusť, subinko!“. Rozhodla jsem se pustit teda tu, co stahovala košilku dolů s doufáním, že mě i tak košile aspoň trochu zakryje kundičku. Prošli jsme kolem nich. Bylo vidět, že slyšeli, co mi Pán řekl. Jen se na mě dívali a beze slova prošli kolem nás. Když jsem se otočila viděla jsem tu ženu, jak se na mě také otočila a pořád se dívala. Zabočili jsme a vešli jsme do pánských sprch.

Naštěstí byly prázdné. Pán zůstal stát ve vstupních dveřích a řekl. „Tak dělej, děvko, osprchuj se tady, nebo chceš čekat až někdo přijde?“ nemusel to říkat dvakrát a už jsem se sprchovala a umývala. Najednou po mě hodil vibrátor. Ani jsem nevěděla, že jej stihl vzít, ale věděla jsem co mám dělat. Stála jsem ve společných pánských sprchách, otočená do prostoru s nohama od sebe a šoustala se vibrátorem. Jediný co jsem chtěla byl orgasmus. „Přestaň, ještě ne, čubko.“ „Už jsi umytá tak půjdeme.“ „Uměláka si poneseš sama a ani se už neopovažuj si držet košili, jasný, couro?“ Ani mě to nepřekvapilo. Osušila jsem se, dala si košilku a nechala ji tak. Naštěstí při chůzi mi aspoň držela přes prsa, ale jak jsem šla tak mi střídavě při každém kroku vlála a odkrývala celou kundičku. Došli jsme do pokoje a já už se nemohla dočkat orgasmu. Jestli teda budu moct.

Vzal mě za ruku a připoutal mě ke stěně s rukama nad hlavou. Přejel mi penisem přes kundičku a opět jej zasunul. Takto ve stoje zepředu mě šoustal, když najednou se ozvalo zaklepání.

Pán mě přestal šukat. Dal si župan a šel otevřít. Stále jsem zůstala připoutaná s rukama nad hlavou, nevěděla vůbec kdo to je, jen jsem slyšela ženský hlas. O něčem se bavili, ale po chvilce zavřel dveře a žena vešla dovnitř. Byla to ta žena, kterou jsme minuli když jsme šli do sprch. Uviděla mě, jak tam stojím jen s rozepnutou košilí, nahými prsy, nohama od sebe a předvádím svoji piičku. Opět pokračovala v diskuzi s Pánem, ale tentokrát již hlasitěji. Poznala co se děje, jistě musela tenkrát když jsme šli i slyšet i to slovo ‘subinko‘. Já se zaposlouchala do jejich diskuze. Vykládala jak, že má ráda výprask. Jednou za čas jej prostě potřebuje dostat, cítit tady to vnitřní naplnění z výprasku. Zítra ráno odjíždí a chtěla by to tu zakončit pro ni příjemně. Když na chodbě viděla Pána a pochopila co se děje, tak se jej rozhodla zeptat, jestli by jí nedal toužebný a potřebný výprask. Domlouvali se chvíli, a když se sama opřela o křeslo, poznala jsem, že našli s mým Pánem společnou řeč. Vyhrnula si sukni a Pán ji začal rukou vyplácet přes její kalhotky. Po prvních ranách jí je sundal a pokračoval dál. Slyšela jsem jak pečlivě a nahlas počítá a občas zakřičí. Po chvíli když měla zadek celý červený, vzal můj Pán rákosku a poslední rány dal s ní. Musely být hodně cítit, protože po nich přešlapovala, ale asi si to užívala. Zadek měla celý rudý když Pán přestal. Narovnala se a spokojená, vnitřně naplněná se chystala k odchodu. „Pokud bys chtěla ještě něco víc, tak třeba jazyk tamté čubky je k dispozici“ řekl s úsměvem a ukázal na mě. Žena se na mě podívala, podívala se i na moji kundičku, ale bylo vidět, že opravdu jediné co chtěla byl výprask. Jak říkala, jednou za čas jej prostě potřebuje a to je vše. Usmála se na Pána, poděkovala, otočila se a šla. Bylo to celé rychlé, překvapující a přiznám, že i vzrušující.

Pán se vrátil ke mně s rákoskou v ruce. Nechtěla jsem dostat, celou dobu jsem se snažila, abych mu udělala radost, ale když přišel ke mně tak, že se mu penis začal dotýkat moji kundičky, řekl jen: „Dávala jsi pozor, ty moje kurvičko?“ „Toto tě čeká pokud bys někdy zasloužila trest!“ a zasunul mi ho opět do kundičky. Šukal mně a konečně se ozvalo to, po čem jsem nejvíce toužila. „Můžeš se udělat, děvko!“. Zavřela jsem oči a ponořila se do těchto krásných pocitů. Netrvalo to dlouho a přišlo temno do hlavy, jemné křeče a intenzivní nádherný pocit… Konečně. Dočkala jsem se. Pán jej vytáhl, odpoutal mi ruce a zatlačil mě do kleku. „Teď mě ho očistíš od své kundy, a všechno spolykáš, jasný!“ Byla to pro mě vlastně taková druhá odměna. Kouřila jsem, sála, kmitala jazykem. Rukou jsem mu začala mnout koule a masírovat klacek. Mé snažení bylo oceněno výstřikem do pusy a já jako poslušná subinka vše spolykala. Nezapomněla jsem jej pak i pečlivě očistit než jej Pán vyndal.

„Je vidět, že jsme na dobré cestě, subinko“. „Jsi poslušná, doufám, že ti to vydrží i nadále.“ „Příště přijdou další výzvy“. „A pokud tu nebudu, dostaneš úkoly, které budeš plnit sama. Těšíš se, děvko?“ Na to jsem nemusela ani odpovídat, protože na to asi ani nikdo odpověď nečekal….

Pro subinky: dopisování, lekce, seznámení, nebo jen tak se pobavit a probrat návrhy na téma nebo jiné povídky. Kontakt: MartinDominant@email.cz

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Zvrácená Terezadalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju v sexu všechno perverzní a vymykající se běžným zvyklostem. Budu ráda, když se se mnou podělíš o svoje nejúchylnejší a nejperverznější představy a společně je zrealizujeme. Chci zkusit všechno!

Rozdáme si to na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 18

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT TEREZA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Panna

  23. 10. 2018jentaknekdo

Jde tu o známý a už mnohokrát vyprávěný příběh, tady je však v podobě, v jaké jsem ho prožil já s Vivianou. Neliší se od jiných natolik, aby zaujal každého. Ale pro mě rozhodně zůstává mimořádný. Viviana byla opilá. Nebyla tuhá nebo tak, ale byla určitě trochu stříknutá. Svědčí o tom to, že když jsem ji dovedl domů, nechala mě – ne, požádala mě – abych šel k ní do pokoje. Stěží jsem věřil svému štěstí....  celá povídka...
Kategorie: Mix, První sex, Teen, Šukačky

Procházka s Janou

  21. 9. 2016Bobr

S Janou jsme chodili už od jara. Ale stále odmítala jakýkoli důvěrnější kontakt. Jenom mi – asi se sebezapřením – dovolila, abych jí chytil za ruku. A to se na mne ještě podívala jako na nějakého devianta. Jednou jsme šli na procházku do přírody. Byl krásný letní den a tak jsme si sedli do hebké trávy. Povídali jsme si, když se Jana začala vrtět. Náhle vykřikla a začala poskakovat. Sáhla si pod sukni...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Petting, Orál, Šukačky

Letiště

  21. 2. 2021bobis

Letištní kontrola Osoby: Poručík Daniel Ortega, 51 let, ženatý, náčelník letištní policie Isabele Fawland, 39 let, matka, šťastně rozvedená bruneta z Velké Británie Monika Fawland, 19 let, dcera, štíhlá blondýna Místo děje: nejmenovaný malý státeček někde v Jižní Americe, letiště I. V kanceláři letištní policie se poručík Ortega houpal na židli a sledoval na monitoru pohyb cestujících v odbavovací...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Znásilnění, Zralé ženy, Šukačky

Rozhodnutí

  25. 4. 2019Neznámý autor

Ležela jsem na posteli a přemýšlela. V podstatě jsem nevěděla, co dál. Vztah s Tomášem se mi poslední dobou zdál úplně vyhořelý. Nefungovalo to mezi námi ani trochu. Neshodli jsme se v tom, jak trávit svůj volný čas společně, ani v tom, jak vést domácnost tak, abychom byli oba spokojení. Mluvili jsme spolu čím dál míň a navíc nám to nešlo ani v sexu. Děti ještě nemáme, takže se nabízí otázka, jestli...  celá povídka...
Kategorie: Mix, BDSM, Submisivní, Spanking