Erotické povídky

Pracovní nasazení 3 - pokračování

Už mi pomalu končila pracovní doba, měla jsem v hlavě cestu domů a přemýšlela co budu večer dělat. Je to už dlouho co jsem byla s Pánem naposledy v kontaktu, možná si pustím nějaký film, nebo si budu číst… Ale každopádně si páteční večer chci udělat klidný a hezký. Jen někoho pošlu ať zkontroluje pokoje nahoře a já donesu tyto poslední papíry dolů na recepci. Čím dríve to splním tím dříve dnes vypadnu.

Papíry jsem odevzdala a zbývá mi jen poslední obchůzka nahoře a jdu. Nechtělo se mi jít po schodech, měla jsem toho za celý den plný zuby tak jsem si zavolala výtah. Nastupuji, dveře se mi za zády zavíraji, ale pak se ještě jednou rozevřou a opětovně zavřou. Najednou ucítím jak se mi někdo zezadu nahýbá ke krku a uslyším mě velice dobře známé zašeptání „Ahoj čubičko“-

Hrklo ve mně. Ale radostí a velice příjemným pocitem. Celá jsem se rozehřála a otočila. „Ano, jsem to já, Konečně tě zase vidím.“ Překvapení nepolevovalo, nevěděla jsem so řict. „A neříkej, že jsem ti nechyběl děvko moje“ a rukou mi sáhl přes sukni na zadek. Nezmohla jsem se v tu chvíli nic říct, ale moc dobře podle mé mimiky poznal, že ano. Probrala jsem se a jen jsem řekla dobrý den, Pane. „Předpokládám, že na večer nic nemáš, tak se u mě v osm večer zastav“.

Naplnily mě okamžitě vzpomínky na minulé setkání, co všechno se dělo, a zároveň i moje vzrušení okamžitě vzrostlo k nejvyšším příčkám. V tu chvíli jsem měla jasno a o žádných jiných plánech jsem už nepřemýšlela. Šla jsem si dát sprchu, sedla jsem si k nám na bar, dala jsem si dvě deci vína a tlačila očima čas k rychlejšímu a rychlejšímu tempu.

Za minutu osm, už půjdu. Jednalo se o stejný pokoj jako minule, ve druhém patře. Zaklepala a na vyzvání vešla. „Jdeš přesně na čas čubko, Je vidět, že si vše z minula pamatuješ. Mám z tebe radost“ a pokynul abych šla za ním. Chytl mě za vlasy a zatáhl mi je dolú. „Teď si vše svlíkneš, necháš si jen kalhotky. Dělej!“ Sundala jsem si blůzu, košili, sukni. Následovala podprsenka. „To stačí děvko, ty punčochy si nechej taky, seknou ti“ a chytl mi prsa do rukou „Těšil jsem se na ty tvoje kozy. Až mi je předvedeš zase“ začal je mnout a mačkat. Pohladil mě po tváři se slovy a úsměvem, že dnes si pro mě připravil pestrý a zábavný večer. „Těšíš se?“ Přikývla jsem, že ano. „To je dobře. Pokud budu spokojenej tak bude i čubka potom spokojená. Co tvoje kunda? Kdy sis ji naposledy honila?“ Přiznala jsem, že před pěti dny ve sprše. „Tobě se ta sprcha po minule velice zalíbila vidim“ Tak se snaž aby si to kunda mohla zopakovat děvko. Pokud budeš poslouchat bude jí dobře. Pokud ne, tak bude následovat trest. Ale to všechno ti přece nemusím připomínat, že?“ Vzpomněla jsem si jak mě minula vzal do sprch na tomto patře a já masturbovala…Ano Pane.

„Dej ruce za záda a vystrč kozy, jako správná čubka“ Vzal provaz a začal mi omotávat prsa. Nebolelo to, ale cítila jsem jak mě to prsa lehce svírá. Už to samo o sobě působilo vzrušujícím pocitem. Následovalo jejich proplesknutí. Vzal dlouhej konec provazu a zatáhl mě. „To je lepší než vodítko, že ano couro“ uchechtl se a táhl mě ke křeslu. „Klekni si děvko!“. Klekla jsem a přimo před obličejem si rozepnul pásek a zip u riflí. „Vytáhni ho a pusť se do práce kurvičko“ Vytáhla jsem mu už stojící penis a okamžitě jej strčila do pusy, začala jsem kouřit. Snažila jsem se. Naklonil se a plácl mě při tom několikraát přes zadek, musely mě tam zůstat červený stopy jak to štíplo, ale nepřestávala jsem poslušně kouřit jeho péro. Chtěla jsem orgasmus, potřebovala jsem jej, tak se musím snažit. „Zvedni se“ a poté co jsem se zvedla mi ten provaz protáhl zepředu mezi nohama. Zatáhl a já ucítila jak mi táhne prsa, ale i třeni provazu přes kalhotky na moji kundičce. Byla už hodně mokrá a i toto podráždění se jí líbilo. Sáhnul mi rukou do kalhotek „vidím, že kunda je dost nedočkavá.“ Opět si sednul a provazem mě za prsa nahnul k němu. „Odhrň si je nabok a nasedni na mě. Ukaž mi zase jak umíš jezdit na čurákovi jako nadržená štětka“ Odhrnula jsem kalhotky.A obkročmo nasedla. Ten krásný pocit, naprosto jsem si to užívala jezdila na něm. Držel v ruce stále provaz takže si mě korigoval za moje prsa. Mačkal mi je, hladil, olizl a políbil bradavky… a když se mu zdálo, že jsem polevila tak mi stiskl bradavku. To jsem taky znala z minula, tak jsem věděla, že se se svoji kundičkou musím víc snažit. „Nachystej si pusinu, děvko“ Sundal mě a za prsa si mě opět přitájl ke svému klínu. Právě včas, protože hned začal stříkat a já jen taktak stihla otevřít pusu a vzít ho do ní. Vše jsem poslušně spolykala. Já to chtěla taky, začala jsem si honit kundičku ale kalhotky byly nepohodlný tak jsem si je trochu stáhla. Uviděl mě, silně zatáhl za provaz a dostala jsem facku „Kdo ti to povolil ty kurvo? Sundávaš si je sama? Chceš předvádět tu tvojí píču? Dobře, jak je libo“ a odešel do sprchy. Věděla jsem, že jsem si to pokazila, ale věřila jsem, že si orgasmus můžu ještě zachránit.

Vrátil se ze sprchy a mě samotnou do ní poslal hned po něm. Když jsem se vrátila, řekl mi ať si nechám jen ty punčochy, že mi splní moje přání a kundu budu mít nahou. „Já si teď něco dodělám, ty si sedni do tamtoho křesla a nohy dáš nastranu přes područky. Třeba někdo zaklepe…“ Nedořekl to a já uviděla křeslo, které stálo v obývaku přímo naproti vstupním dveřím. Polil mě trochu strach, ale sedla jsem si a zaujala danou pozici. Přišel ke mně, dal mi ruce dozadu a na ně pouta. „takto je to lepší, čubko. Seděla jsem tam a připadala si jako naprostá kurva. Co kdyby někdo vešel, opravdu by řekl dále?

Asi po dvaceti minutách zavřel notebook, a přišel ke mně. „Budeme pokračovat? Chceš si vyhonit píču děvko? Pokud nechcesš tak já tě ještě jednou vymrdám, pak dostaneš motivační výprask a půjdeš. Ale pokud si s ní chceš pohrát tak to nebudeš mít tak jednouchý a hned. Tak co, couro?“ Bez rozpaků jsem řekla, že jsem jeho subka, a že orgasmus bych chtěla, že me mrzí, že jsem si ji před tím honila bez povolení. „Dobře čubko. Dej si na sebe k těm samodržkám jen sukni a košili, a jdeme“ doplnil to švihnutím bičíku přes můj zadek, což jsem pochopila, že nemám meškat čas.

Šli jsme do garáží, kde otevřel auto s tím, že si mám nasednout. Zeptala jsem se kam jedeme, co bude, ale odpověď byla jen „uvidíš“. Vzrušovalo mě to. Ta obava co bude, jak bude…. Ale nestihla jsem moc přemýšlet, protože jsme se rozjeli. Chytl mě za koleno a dal mi nohy od sebe. Co chvili mi přejel rukou přes kundičku, nebo mě párkrát projel prsty. Zastavili jsme na parkovišti u obchodů. „jdem koupit nějakou hračku když dneska žádnou nemáme“ a vzal mě do sex shopu. Prošel se mnou kolem vibratorů a jiných pomůcek a zeptal se mě, který se mi líbí. Mě to bylo jedno, chtěla jsem se jen nečím ošukat, nebo by mi stačila jen ruka. V nejlepším případě kdyby mě ošukal Pán nebo udělal rukou či pusou…. „Tady tento je dobrý a ukázal na umělý gumový penis s přísavkou. „ten se může hodit, že čubičko“ a zajel mi opět rukou mezi nohy. „Vem jej, tady máš kartu a jdi jej zaplatit. A požádej aby ti jej hned vybalili. Jasný děvko?“ Nebylo na tom nic nepochopitelnýho. Šla jsem a když jsem po zaplacení požádala prodejce o jeho vybaleni, s tím, že obal nechci, tak jsem si opět připadala jako kurva. Už podruhé ten večer.

Šla jsem za pánem a odešli jsme. „Tak máš pomocníka, určitě se na něj těšíš. Mužeme jet nazpět, ale nejdříve se musím stavit ještě pro benzín“ Opět jsme vyjeli a zastavili až u benziny. Pán natakoval benzín a chystal se jít zaplatit. Ale najednou otevřel dveře a pološptem mi řekl „ Jak se vrátím, tak tady budeš sedět úplně nahá a uměláka budeš držet mezi kozama. Tak si to zase nepodělej děvko“ a odešel. Tady? Teď? To jako vážně? Ale orgasmus jsem chtěla a jak mi Pán říkal, nechtěla jsem si to pokazit. Takže jsem si hned postupně sundala punčochy, sukni i košili. Seděla jsem celá nahá, naštěsti tam v tu chvili nikdo nebyl, jen jedno auto ale to nebylo uplně u nás. Asi po 7 minutách se vrátil s tím, že si ještě dával kávu a ať mi nechá víc času. Věděl, že se svlénu hned…

Znovu jsme vyjeli, při cestě se mě ptal jestli je lepší ten umělák mezi kozama nebo nohama. A i tentokrát mě každou chvíli dráždil rukou. Když se mu zdálo, že se mi to moc líbí, tak mě rukou několikrát pleskl přes kundičku což mě svedlo pokaždé z výšin…

Garáž. Konečně jsme tady. Zastavil u zdi uplně na kraji, jinde nebylo místo, ale nezdálo se, že by mu to nějak vadilo. Otevřel mi dveře. „vylez devko. A ano, tak jak jsi, jako nahá čubka, protože jsi nahá čubka!. Pokuř mi čuráka chvili. Celou dobu se na tebe dívám jak se tady nahá předvádíš, tak se předveď.“ Vytáhla jsem mu jej uplně tvrdý z kalhot a začala kouřit. Ale bylo to jen krátce protože mě opřel o zeď a začal mě zezadu šukat. Ale po pár přírazech jej vytáhl s tím, že budeme pokračovat nahoře. Mohla jsem si dát sukni a košili a šli jsme. „Uměláka nes jako svoji oblíbenou hračku hezky v ruce, neschovávej ji“.

Ulevilo se mi jak jsme otevřeli pokoj a vešli. Pán se svlékl, nechal si jen košili. Jak prošel kolem mě, razantně mě svlékl a začal mě třít dlaní kundičku. Zavřela jsem oči a užívala jsem si to. Konečně pomyslela jsem si…. „ještě ne děvko. První se postaráš o mě“ a šel si sednout na balkón. „Ty jsi nerozumněla čubko?“ Poznala jsem, že musím přijít za ním tam. Byla jsem uplně nahá, ale neodvažila jsem se nic na sebe dát. Prostě jsem šla. Balkon měl akorát šprušle, tak sem bylo uplně vidět. Nebylo se kde schovat, ale aspoň byla tma, skoro půlnoc už. Ale už potřetí jsem si ten večer připadala jako kurva… Opět mi obvázal prsa, ale tentokrát silnějí. „Teď mě jako správna čubka vykouřiš, A až do konce hezky“. A přitáhl si mě silně za prsa. Začala jsem kouřit. Ale po prvních pěti vteřinách jsem dostala facku, zintenzivnila jsem to a Pán byl očividně spokojený. Po chíli jsem začala polykat jeho bílou nadílku. Vzal mi do ruky prsa, pohladil je, jemné promasíroval a pohladil mě po tváři. „Orgasmus si dneska zasloužíš subinko moje. Jsi šikovná. Ale jak se uděláš?“ a chvíli se jen usmíval. „Máš nového umělýho čuráka, tak se s ním pořádně seznámíš. A má přísavku… Takže mě napadá mnoho způsobů“. Vzal mě za bradavky a šli jsme dovnitř. Zavřel dveře od balkonu a hned na ně přilepil uměláka. „Na skle dobře drží že kurvičko? Tak dělěj, hezky na čtyři a začni jako správna děvka. Dívala jsem se na něj a byla jsem ráda, že se můžu ošukat a udělat. „tak dělej, máš 4 minuty!“. Což mi bylo víc než dostatečné…. Musím říct, že to večerní přemýšlení, že si udělám klidný a hezký večer sedělo. Večer byl hezký a udělala jsem se taky.

Pro subinky a dominy: dopisování, lekce, seznámení, nebo jen tak se pobavit a probrat návrhy na téma nebo jiné povídky. Kontakt: MartinDominant@email.cz

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Linda má ráda oráldalší dívky
 
Sex po telefonu

Miluju sex a hlavně orál. Musím to mít pořád. Strčím si ho do pusy a budu ti ho dráždit tak dlouho, dokud se na mě nevystříkáš. Pak si tě ještě pěkně ocumlám a slíznu sladkou odměnu.

Zašukáme si na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 29

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT LNDA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Dlouze a hluboko

  15. 3. 2015Neznámý autor

Ve věku po čtyřicítce už se Oskarovi nestávalo, že by se s nějakou ženou vystříkal předčasně. Svoji ejakulaci dokázal perfektně ovládat, mnohem déle si užíval toho prožitku, pracoval především na potěšení ženy. Teprve když partnerka dosáhla orgasmů nebo několika, mohl se Oskar věnovat i svému vlastnímu potěšení. Oproti mladému věku už se mu tolik nelíbilo ani zběsilé bušení do bubnu, co nejrychlejší...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy, Šukačky, Orál, Mix

Tři vášnivé noci

  10. 4. 2013Neznámý autor

Tři vášnivé noci po sobě, tři různé milenky. Každá jiná, ale spojovalo je to, že byly neskutečně žhavé a chtivé. Jedna z nich předem úplně neznámá. S každou jsem si užil takřka dokonalého sexu, přestože každá mi to dělala jinak a pokaždé jsem po prožité noci myslel, že už nikdy nemůžu přijít nic podobného. První noc jsem prožil se svou oficiální přítelkyní. Přijela ke mně na návštěvu a už ve dveřích...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Petting, Orál, Mix

Večerní sportování

  26. 1. 2018Myszak

Je to už pár měsíců od nejsilnějšího zážitku mého života. Šedý večer se mi tehdy změnil v černou noční můru, když mě doma hrubě znásilnil můj vlastní manžel. Po celou dobu, kdy mě prznil v kuchyni a v obýváku, kdy mi roztahoval všechny tělesné otvůrky vším, co měl po ruce, a nakonec mě spoutanou znásilnil, po celou tuhle dobu jsem netušila, že se na mě vyžívá můj vlastní muž... A z té hrůzy a děsu...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Bondage, Znásilnění

Poznejte svoje sousedy

  16. 8. 2022jentaknekdo

Jako milovník moře se vždy těším na letní dovolenou v Chorvatsku. Na náš ostrov jsme začali jezdit několik let po svatbě, povedlo se nám tam najít pěkné ubytování na privátu kousek od pláže, bylo cenově docela dostupné, majitelka byla velmi příjemná a s Hanou jsme k ní jezdili zhruba každý druhý rok. A když přišly děti, brzy jsme tam o prázdninách začali jezdit každoročně, rozdělovali jsme si dovolenou...  celá povídka...
Kategorie: Exhibicionisté, Orál, Voyeur, Šukačky