Erotické povídky

Matinka - Nadržená

Na takový den, jaký mi připravily Simona a mamka, se nedá zapomenout a to jsem ještě vůbec netušil, co zažiju s mamkou ještě den příští. To už jsem musel po snídani do školy a snad abychom dohnali ty dva zameškané dny, tak jsem se ze školy dostal až kolem čtvrté hodiny odpoledne a domů až dokonce po čtvrté. Bohužel jsme vyfasovali i spoustu úkolů a tak jsem měl před sebou učení až do večeře. To všechno však vzalo za své, když jsem dorazil domů, otevřel dveře a vešel do chodby. Z obýváku se ozvalo: „To je dost, Tome, že už jsi ze školy zpátky, už se tě nemůžu dočkat!“ Otevřely se dveře a v nich se objevila mamka. Ovšem, když jsem uviděl, jak je oblečená, bylo mi jasné, že z učení nebude pro nejbližší chvíle vůbec nic, protože mi došlo, že se mne opravdu nemůže dočkat. Měla totiž na sobě červenou podprsenku plně vyplněnou svými kozami a už jenom kalhotky. Nebyly to však kalhotky, které měla na sobě třeba včera, ale kalhotky vhodné spíše pro nějakou prostitutku nebo tanečnici u tyče. Opravdu toho moc nezakrývaly, především vzadu na zadku, a když se otočila, tak jsem si mohl poprvé pořádně vychutnat pohled na její prdel, jinak se ta část jejího těla nazvat nedala, to nebyl zadek, a prdelka už vůbec ne. Takovou panímandu mělo jen málo z těch, co jsem zatím sledoval na videu.

Včera jsem na to, abych si ji dokonale prohlédl, čas neměl, byl jsem dost v šoku, že mi mamka včera dala, šoustal jsem jí tehdy jen do kundy a o zadek jsem se včera nezajímal, zato dnes mi kalhotky nabídly opravdu skvostný pohled na dvě maxi polokoule a rýhu mezi nimi. Simonin zadeček se s touhle matčinou panímandou nedal srovnávat. Ale abych se tomu pozorování věnoval déle, k tomu mi mamka zatím moc času nedala – viděl jsem na ní, že má pravděpodobně jedinou touhu, zopakovat si se mnou včerejšek. Ani jsem se jí neptal, jestli nám nehrozí tátův příchod, to měla jistě promyšlené. Už u mne stála a pomohla mi nejprve z bundy a pak se začala věnovat košili, kterou jsem měl na sobě. Rozepnula mi jen tři knoflíky a hned mi ji přetáhla přes hlavu i s tílkem a nakonec rozepnula i knoflíčky od rukávů a košili odhodila na zem. Stála ode mne jen kousek a já jsem využil té blízkosti k tomu, abych rozepjal její podprsenku na zádech. Vlastně ve stejnou chvíli jsme se ocitli oba dva polonazí, ale v pohledu na nás byl podstatný rozdíl. Dívat se na matčiny kozy, to byla podstatně více vzrušující záležitost než pro ni.

Ovšem mamka se s tímhle stavem nechtěla vůbec spokojit. Když jsem se začal věnovat jejím ňadrům, potěžkával jsem je, hladil jsem její bradavky, tak matčiny ruce se v té době řešily s úspěchem jak rozepnout moje kalhoty a výsledkem toho bylo, že do minuty byly pásek a poklopec v takovém stavu, že kalhoty ze mne spadly a zůstaly viset zachycené o moje kolena a můj ocas kryly jenom slipy. Ty měly uprostřed hrbolek tvořený ocasem, který velmi rychle nabíral svou velikost. V té době jsem se přestal zabývat hlazením matčiných koz a začal jsem stahovat ten kousíček látky, který na jejím těle zbýval. Už jsem zahlédl její lesík chloupků nad klínem, když i matka začala stejnou operaci provádět s mými slipy. Oba dva jsme stáli těsně u sebe, a jak se objevoval můj ocas na světle, tak jsem se s matkou začal dotýkat v místech našich chlupatých porostů. Snad během další minuty už jak moje, tak i matčino prádlo spadlo na zem a my stáli proti sobě v chodbě – nazí jako Adam a Eva a patřičně nadržení.

Jenom chvilku jsme ještě spolu setrvali těsně u sebe a vzájemně se dotýkali a dráždili na svých pohlavích. Já prsty zvědavě zkoumal, jestli už je mamka vlhká, což byla celkem zbytečná práce, neboť tekla jako řeka a ona zase se chtěla přesvědčit, jak mi roste ocas a zda je tvrdý. Taky zbytečná práce – aby se mi nezvedal, když mi ho honila v dlani a couvala se mnou do obýváku. Nemohla se dočkat, abychom už konečně zahájili tu činnost, po které jsme oba dva toužili. Mamka mne dotlačila k velkému křeslu, strčila do mne a já si do něj sedl a než jsem se vzpamatoval, už seděla na mém klínu a ocas mi málem zajel rovnou do její kundy. Cítil jsem, jak se mamka pohupuje na mém těle, viděl jsem z bezprostřední blízkosti, jak se její kozy houpají před mým obličejem. Neodolal jsem a poprvé jsem si ozkoušel dlaněmi kvalitu její prdele, ale mamka chtěla asi uplatnit jiný postup. Po chvilce klečela nahá u křesla a středobodem jejího zájmu byl můj pták. Jednak ho honila dál v dani, ale za chvilku k tomu přidala i kouření a tak nebylo divu, že se zvětšoval jako ve zrychleném filmu a zároveň také tvrdl.

Seděl jsem stále dost pasivně se vztyčeným ocasem v křesle a mamka téhle pozice hodlala využít. Opět se ke mně otočila zády a pomalu začala dosedat na kolík mého ptáka. Když zaznamenala, že jí čurák zajíždí na správné místo – dovnitř mezi pysky kundy, dosedla úplně a začala se projíždět na mém penisu jako na koni. Čurák mi klouzal jejím vlhkžm tunelem a zároveň se mi nabízel vzrušující pohled na prdel opravdu majestátných rozměrů a já nemohl dlouho odolat tomu, abych nevyzkoušel pořádně její pevnost, abych ty polokoule nerozevřel od sebe, abych se nepodíval na její anál. To mne parádně vzrušilo a já si vzpomněl, že už včera jsem vyzkoušel kvalitu Simoniny zadničky a napadlo mne v té chvíli, že tahle matčina díra by se musela báječně šukat. Teď jsem však položil mamce ruce na kozy a začal jsem je hňácat, tisknul jsem jí dost silně bradavky a brzy už byly kozy celé červené a mamka dál nadskakovala na mém ocase. Po chvíli mi nevědomky v tom, abych mohl uskutečnit útok na její zadek, pomohla. To totiž sklouzla z mého klína na koberec a nabídla se mi na kolenou s vysazeným zadkem. Chtěla to udělat zezadu – proč ne. Její kunda se však na mne rovněž šklebila a lákala můj ocas a tak jsem nezaváhal ani chvilku. Klekl jsem si za mamku a než bys řekl jednadvacet, už jsem mamce zapíchl penis zpátky tam, odkud před chvilkou vyjel. Ojížděl jsem jí dál, ale nevzdával jsem se toho nápadu, abych zaútočil na její druhou díru. Nenápadně jsem matku a její pozadí začal na tu akci připravovat, ale snažil jsem se o to, aby co nejdéle nic nepoznala. Zajížděl jsem do kundy a nebylo divu, že mamce vůbec nevadilo, když jí moje ruce hladily po zadku a testovaly, jak pevnou prdel má. Kupodivu ani neprotestovala, když jsem jí několikrát přes vysazené půlky plácl. Rozhodl jsem se, že nebudu déle váhat a zaútočím.

Moje dlaně hladily kůži jejího parádního zadku a dál jsem zajížděl ptákem do její už vlhké píči. Mamka už vytekla a penis v ní krásně klouzal, což mi signalizovalo, že budu mít snad lepší přístup do análu. Začal jsem uskutečňovat svůj plán. Roztáhl jsem půlky od sebe a ještě stále netušila, co mám v nejbližších vteřinách či minutě v úmyslu. Vyjel jsem z kundy penisu docela ven, posunul jsem špičku jen o kousek výš, prsty jsem rozevřel análek a přirazil. Potvrdil se můj předpoklad. Mokrý penis a větší průměr jejího otvůrku, než měla Simona, to obojí se zasloužilo o to, že jsem do mamky pronikl na kraj análu a byl jsem hned na první pokus v jejím zadku. Pátý den od začátku roku a co všechno se změnilo – ošoustal jsem sousedku, vlastní matku a teď právě jsem se dostal i do matčina análku – opravdu neuvěřitelná změna a pro mne nečekané zkušenosti. Teď ještě na mne ale ještě čekalo, jak matka zareaguje na tenhle způsob šoustání, ne zcela běžný. Netrvalo to dlouho.
„Kam mi ho strkáš, Tomáši?“ uslyšel jsem od ní vzápětí jako reakci na moje počínání. „Jsi normální? Tam se to přece nestrká!“ Nemohl jsem věřit, co slyším. Ono to proboha vypadalo, že mamka tam ještě ocas neměla – tomu se nedalo věřit. Byl jsem pod dojmem toho, jak se tento způsob líbil Simoně a pokračoval jsem v útocích na matčin anál a i přesto, že v té době neprojevovala vůbec nadšení z mého chování, dobýval jsem se do ní hlouběji a hlouběji. Snažila se o to, aby mi penis vyjel z jejího zadku, ale postupně jsem vnímal, že ta její obrana polevuje a to jak fyzicky, tak i slovně. „Že by se jí čurák v zadku začal líbit?“ napadlo mne a pokračoval jsem v šoustání. Chovala se jako v nepřímé úměře – čím hlouběji jsem zasouval čuráka do ní, tím byla její obrana slabší a slabší. Klečela dál na kolenou, a když jsem jí dorazil do ní hluboko a začal ji šoustat a projíždět ocasem zadek, potvrdilo se, že už je všechno jinak. Mamka mi totiž začala vycházet vstříc a její sténání a vzdychání naznačovalo totální změnu, která u ní nastala. „Tomáši, Tome,  ty jsi ale číslo,“ sténala a stahovala půlky k sobě a vypadala to, jako by mi ho chtěla uskřípnout. To, jak mi ho svírala, mělo také za následek, že jsem se blížil k vrcholu.

„Už brzy budu,“ oznámil jsem jí ten fakt, ale dál jsem napichoval její prdel svým kopím. „Teď nás vidět otec, tak to by byl průser,“ pomyslel jsem si, když jsem ucítil, že už vrcholím. Nevím, proč mne to napadlo, ale vytáhl jsem ho ven a stříkal jsem to, co v ocase bylo nashromážděno po matčiných zádech i prdeli. Bylo to vzrušující vidět bílé semeno na její nahé kůži. Ona sama vyvrcholila podruhé již před dvěma minutami a bohatý výron šťáv teď stékal po stehnech. Otočila se ke mně, pohlédla na klesající penis a teprve teď jsem si všimnul, že je na něm znát, kde před chvilkou byl – mamka totiž s takovou možností nepočítala a nebyla na to připravená. I s touhle situací si poradila k mému uspokojení.

„Pojď se mnou“, obrátila se ke mně a já jí následoval do koupelny. Tam mne postavila do vany, uchopila sprchu a během chvilky už byl penis dokonale umyt a matka si vlezla do vany ke mně. Přendala mi do ruky sprchu a já jsem jí její službu oplatil a mířenými proudy vlažné vody jsem smýval semeno a šťávy z jejího zmrdaného těla. Pak jsme se vzájemně utřeli, vylezli ze sprch a oba nazí se vrátili do pokoje. „To mám doma parádního kanečka,“ pronesla mamka při pohledu na můj znovu stoupající penis, „ty by sis dal ještě? Ale já nejsem na tak časté šoustání zvyklá.“ Mně zase při pohledu na nahou správně macatou maminu běželo hlavou: „To mám doma parádně nadrženou samici, která bude jen ráda, když jí budu ukájet.“ Pro dnešek jsme tedy skončili a já po dvaceti minutách už seděl nad učení a úkoly. Oběma bylo ale jasné, že jsme spolu nemrdali naposledy a ukázalo se, že tomu opravdu tak bylo.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Divoška Nikoladalší dívky
 
Sex po telefonu

Do zadečku, do kundičky, na prsíčka nebo do pusinky? Jak by jsi mi to chtěl udělat? Nebráním se žádné pozici a je jen na tobě na co zrovna budeš mít chuť. Mám ráda mezi nohama pořádný ocas, který do ní bude bušit dlouho a bez přestávek. Zavolej a rozdáme si to.

Ozvi se mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 52

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT NIKOLA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Na návštěvě u tety Julie

  17. 12. 2007A.D.Lajda

            Byl pátek odpoledne a já jsem musel jet na prodlouženej víkend s našima k Táboru za tetou Julií. Je to ségra mýho táty, stejně potrhlá a pošahaná jako nejmenovaná zmalovaná vopice v jedný nudný tele-novele. Tetka byla prej v mládí pěkný éro (!), chodila všude zásadně na vostro (to by mě zajímalo, co jí to přinášelo za pocity). Mimochodem teta takhle zvostra chodí podle mě dodnes – zahlíd...  celá povídka...
Kategorie: femdom, Orál, Zralé ženy, Učitelky, Mix

Zásek

  9. 9. 2020DevilTwin

Trpím lehkou klaustrofobií a navíc nesnáším cizí lidi. Už proto pro mě byla vždycky jedna z největších nočních můr zůstat viset ve výtahu, kterým jsem každý den sjížděla a zase vyjížděla devět pater našeho paneláku. Nesnášela jsem ty stísněné prostory, vydýchaný vzduch a těsný kontakt se spolupasažéry, a kdyby můj pracovní dress code nevyžadoval chůzi na deseticentimetrových podpatcích, radši bych...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Orál, Šukačky

Konečně jsem tu MILFku dostal

  30. 10. 2016Nymph

Být bohatý má nesporně mnoho výhod. A říká se, že každý boháč má nějakou svoji úchylku, slabost, koníčka, do kterého investuje nejvíce peněz. U mě to nejsou domy, auta, ani cestování, je to sex. Kdo tvrdí, že si ženskou za peníze nekoupíš, kecá. Každou ženu si lze koupit za určitou sumu, potíž je v tom, že ne každý má tak vysoký limit. Já jsem bez limitů. Ojel jsem filmové hvězdy, herečky, drahé kurvy,...  celá povídka...
Kategorie: Anál, Orál, Párty, Znásilnění, Zralé ženy

Karla a její přítel

  28. 2. 2012yama

Jsem už šestý den v lázních. Po léčebných kůrách je volno a tak chodíme ven se svoji spolubydlící Karlou. Ta sem jezdí už pátým rokem po sobě a našla si tu i milence. Každým rokem se tu setkávají. Dvakrát mě poprosila, abych přišla na pokoj později, kolem desáté. Jednoho večera jsme seděli společně se známými v baru a příjemně se bavili. Fakt je, že její milenec je příjemný muž, asi o deset let mladší...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Prstění, Orál