Erotické povídky

Matinka - Poprvé v matince

Takovou výzvu, kterou mi matka dala, jsem musel splnit co nejdříve. Byl jsem nad ní, díval jsem se na její nahé tělo, dokonale se mi nabízející a čekající na to, až začnu prokazovat, že jsem muž, který je schopen ukojit její ženské touhy. Základní dráždění jsme si odbyli na začátku a teď jsem tedy začal s druhou částí. Opět jsem ji políbil a jazykem jsem se jí snažil vrátit, jak mne ona dráždila na začátku. Ke dráždění tu však byly i jiné erotičtější části ženského těla a těm jsem se také začal brzy hlavně věnovat. Počal jsem jí líbat dál, ale postupoval jsem od úst dolů až k levému ňadru, kde už na mne čekala parádně vztyčená bradavka, kterou jsem uchopil mezi rty a stiskl jsem ji. Nenechal jsem na pokoji ale ani její druhé ňadro, které jsem pro změnu dráždil prsty a asi po minutě nebo dvou jsem prsty a rty vyměnil. Matka zůstávala zatím pasivní, nijak mi neodporovala a zatím mne hladila po nahé kůži a jenom slastně vzdychala. Hrát si s matčinými kozami bylo příjemné, ale jenom u téhle činnosti jsem zůstat nechtěl, když jsem měl i jiné možnosti. Naposled jsem políbil matčiny kozičky a pokračoval jsem dalšími doteky prstů a jazyka k lesíku chloupků mezi jejíma nohama.

Jak jsem se blížil k jejímu klínu, začal jsem cítit vůni jejího klína a to mne více a více dráždilo a pochopil jsem, že i matinku moje počínání musí asi vzrušovat. Chtěl jsem její klín vidět ještě lépe a tak jsem dal pod její zadeček malý polštářek a její klín se vyklenul vzhůru, matinka roztáhla nohy od sebe, pokrčila je a pohled na její kundičku, či spíše kundu byl dokonalejší. Teď jsem už předpokládal, že mi povolí všechno a nikterak jsem to nechtěl uspěchat a užít si mamku po všech stránkách. Vlastně jsem přeskočil to nejlepší, co na mne čekalo a začal jsem se věnovat jejím stehnům, která, když mamka rozevřela nohy po sebe, byla dokonale přístupná. Když můj pohled sklouzl výše, uviděl jsem její poštěváček, který byl o dost vyvinutější, než jsem si všiml u Simony. Zkusil jsem se ho dotknout prstem, ale mamka trochu ucukla: „Zkus to jazykem.“zašeptala. Poslechl jsem ji a odměnou mi byl její slastný vzdech, který dokazoval, že tohle jí asi nepříjemné není.

Zopakoval jsem to několikrát a mamka vzdychala stále více a více. Pak jsem začal jeden prst zasouvat mezi její pysky a zjistil jsem, že už je tam krásně vlhka a po chvilce jsem přidal do nabízejícího se otvůrku i druhý prst a ani ten neměl problémy do matinky vklouznout. I na tohle reagovala dalšími vzdechy a dokonce mi začala vycházet vstříc a já jsem jí chtěl vyhovět a snažil jsem synchronně lízat poštěváček a zároveň i prsty dráždit tunýlek. Mamka ležela na zádech s roztaženýma nohama a nechala mne, abych ji vzrušoval dole, ona si hrála se svými bradavkami a kozami a velice hlasitě se projevovala. Najednou vykřikla a já jsem zjistil, že moje laskání a dráždění mělo první výsledek – první matčin orgasmus, který se projevil výronem z jejího klína. Přestal jsem na chvilku se svou činností, ale překvapilo mne, že mamce začalo tohle vadit: „Pokračuj dál, Tomáši, proč jsi přestal,“ uslyšel jsem a teď bylo na mně, jak mám pokračovat – opakovat to, co jsem s ní před chvilkou prováděl nebo přistoupit k dalšímu stupni.

Vnímal jsem, že mám mezi nohama stále tvrdou tyč a tak jsem se rozhodl pro to druhé. Doufám, že mamka teď neucukne – nevím, jak bych na to zareagoval – rozdráždit mne a pak cuknout. Ale nestalo se tak. I ona chtěla asi v sobě ucítit konečně ocas a nevadilo jí, že je pták jejího syna a asi ani to, že ho mám sice vztyčený, ale přesto nedosahuje kvalit jejího manžela, mého otce. Nastavil jsem svoje tělo tak, že konec mého ocasu se objevil před místem, odkud jsem před chvílí vytáhl svoje prsty. Napadlo mne, že bych mohl dát matce ochutnat její šťávičku a chvilku před tím, než se jí zmocním úplně, jsem přiložil mokré prsty k jejím ústům a ona tím, že je vsála, potvrdila, že tento nápad vítá. Druhou rukou jsem nasadil svůj ocas mezi její pysky, lehce jsem zatlačil a moje těleso vjelo na kraj její kundy a pomalu mizelo uvnitř.

Teď už chyběl jen poslední krok. Chytil jsem mamku za její stehna, roztáhl jsem je od sebe a přitáhl se k matčinu klínu a můj ocas v ní zmizel docela celý – vydechla silně, či by se dalo říct, že skoro vykřikla. Najednou začala hlasitě sténat, už tomu prostě nedokázala odolat a projevovala to, co cítila. Už to první kolo jí dost vzrušovalo, ale když měla ocas v sobě, to už bylo příliš. Zajížděl jsem do ní zpočátku až na doraz a docela rychle, až mne napomenula mezi vzdechy – „zpomal a ne tak hluboko“. Udělal jsem to podle její rady a ona sténala dál. Po chvilce jsem zase na chvilku zrychlil a přitvrdil. Vycházela mi vstříc a ložnicí se neslo její sténání a za chvilku i její vzdechy: „ Ty jsi ale číslo, Tomáši, udělej mne, udělej mne, nešetři mne, šoustej mne, vraž ho do mne, já už budu, já už budu,“ opakovala mezi vzdechy a opravdu, vnímal jsem, jak se její klín brzy poté zaplňuje dalšími šťávami. Byla překvapená, že ještě nejsem hotový, nestříkám a přes její uspokojení pokračuji v přírazech, teď sice pomaleji, ale zajíždím co nejhlouběji. „Už jsi?“ zeptala se mne.

Po pravdě jsem jí musel odpovědět, že ještě ne - jen velmi pomalu jsem se blížil k okamžiku, kdy budu. Bylo to zvláštní, když jsem dopoledne projížděl Simonu, netrvalo mi to zdaleka tak dlouho jako s mamkou a to se mi zdála Simonina pička užší, a svírala mne víc, než mamčina, ale přesto jsem necítil okamžik signalizující tu slastnou chvíli, kdy budu stříkat (bude-li ovšem mamka chtít), Vychutnával jsem si přírazy do mamky a využil jsem toho, že mi plně otevřela svůj klín a já tak mohl uvolnit svoje ruce a věnovat se s nimi i dalším částem mamčina těla, která se mi nabízely. Viděl jsem, jak má vztyčené bradavky na svých ňadrech. Před chvílí si s nimi hrála ona, teď jsem se s nimi mazlil já a doplnil jsem tak dráždění a rozkoš, kterou jí působil můj pták v kundě, o další stimuly, když jsem ty bradavky začal mnout – nejprve lehce, pak v návaznosti na zrychlení přírazů do ní i silněji, až jsem jí je drtil opravdu silně, když jsem zjistil, že už budu vrcholit. Zeptal jsem se mamky, jestli mám pokračovat, ale bylo to celkem zbytečné. Musela cítit, jak na tom jsem, že se u mne schyluje k vrcholu, neboť okamžitě prohlásila: „Nesmí tě ani napadnout, že bys to ze mne vytáhl, chci si to s tebou užít docela do konce. Za prvé beru antikoncepci, a kdyby to přesto selhalo, včera mne táta projížděl – to jsi jistě slyšel“ (měla pravdu – to se přeslechnout nedalo) „a tak bych to svedla na něj, ojíždí mne pravidelně na ostro, bez kondomu.“ A tak jsem pokračoval v nájezdech do její roztažené kundy bez váhání dál.

Také mamčina reakce na to, že budu konečně stříkat, brzy nastala. Vycházela mi svým klínem vstříc a v její vlhké kundě to docela krásně mlaskalo. Mým tělem proběhlo silné zachvění a už jsem vydával první semeno, které končilo v mojí matce. Těch výstřiků semena bylo několik a mamka překvapeně prohlásila. „Na to, že jsi tím určitě nešetřil ani dopoledne se Simonou, toho v sobě máš opravdu dost.“ Nijak jsem na to nereagoval a snažil jsem se mamce dalšími přírazy a zásuny ocasu naplnit její klín co nejvíce. Až teprve tehdy, když už jsem vnímal, že jsem vydal všechno, vytáhl jsem ocas z mamky ven a pozoroval jsem, jak je vlhký a potřísněný směsí mého semena i matčiných šťáv, které ještě vytékaly z matčina klína a končily pod jejím zadkem na posteli. Po chvilce jsem z mamky ocas vytáhl a i ona se zájmem pozorovala ten nástroj, který jí dokázal podle její reakce docela kvalitně uspokojit.

Oba dva jsme se svalili vedle sebe na postel, mamka s pokrčenýma nohama a dmoucími se ňadry, která také dokazovala její vzrušení, já s pomalu klesajícím mokrým ocasem. „Tome, ty jsi mi dal, na to, že jsi snad dneska se Simonou šoustal poprvé, jsi tedy vzdělaný až až. Je vidět, že tě studium nad počítačem tě něco naučilo.“ „Jo, mami, to sice jo, ale tak je to jenom teorie. Není nad praxi. Se Simonou to bylo fajn šukání, ale kam se to hrabalo na to dnešní odpoledne,“ reagoval jsem okamžitě, „má třeba pěkné cecky, ale na tvoje kozy zdaleka nemá, a když jsme si to spolu rozdali, tak jsem byl strašně rychle hotový, zatímco s tebou jsem si to užíval minimálně dvakrát tak dlouho,“ konstatoval jsem, když jsem porovnal čas strávený souloží s mamkou a se Simonou.
„Vážně?, usmála se ošukaná mamka, „musím se ti přiznat, že i když mne táta šoustá pravidelně a dost dobře, tak jsem už několik let toužila po tom, zkusit to s někým jiným, ale nikdy se mi nenaskytla taková možnost, jako dneska s tebou. Udělal jsi mi to jinak než táta, má ho jistě většího než ty,“ hodnotila mamka můj první výkon s ní, „ale ty to zase děláš s větším tempem, to víš, tátovi není pětadvacet.“ Takovéhle hodnocení mne potěšilo a přiznám se, že bych si dal ještě říct pokračovat s matkou v dalším šoustání, ale i když se mamka snažila zase můj ocas postavit, nijak rychle to nešlo. Prostě jsem si dneska užil až až, a po chvilce mamka koukla na hodiny a bohužel prohlásila: „Tome, už budeme muset skončit – bohužel – táta by se mohl vrátit a přistihnout nás v téhle situaci, to by asi nebylo dobře.“ Vstala a se svým prádlem odešla do koupelny, odkud za deset minut vyšla už oblečená. Já jsem jí tam vystřídal vzápětí a ukázalo se, že mamka měla dokonalý přehled – asi deset minut po mém odchodu z koupelny opravdu táta dorazil a netušil, že jsem mu vlastně nasadil poprvé parohy.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Bouřka

  28. 4. 2023Skálinka

Valící se hradba vysokých mraků dávala tušit, že se dřív či později obloha otevře a horkem vyprahlá zem bude zkropena pořádnými kapkami deště. Hučení v dáli napovídalo, že k tomu určitě bude vidět pár blesků a uši ohluší burácení hromů. Lenka se s nechutí zvedla od domácího bazénu, zavázala šňůrky plavkové podprsenky, povytáhla kalhotky výš k pasu, odnesla podložky z lehátek do přístěnku, aby nezmokly,...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Párty, Grupáč, Šukačky

Tajná rychlovka na pláži

  2. 2. 2015Neznámý autor

Verča s Milanem si svoji dovolenou u moře docela užívali. bylo už září, takže největší nápor turistů pominul. Zbožňovali ten klid, když si vyrazili na pláž hodně brzo ráno. Zabrali si tam lehátko a koukali se na ranní příliv, probouzející se přístav, no prostě idylka. A ten klid všude kolem je taky podněcoval k různému dovádění – obvykle spolu oba dva skončili ve vášnivém objetí, líbali se jako tenkrát,...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Mix, Petting

Story III

  13. 12. 2011laura

Když se Kamila vrátila, jen se vysprchovala a už začala o tom bazénu. Vzali jsme si plavky a vyrazili k trolejbusu. Na bazénu nebylo moc lidí, nikdo známý tam nebyl a tak jsme si museli vystačit sami se sebou. První hodinu jsme plavali a můj penis se trochu zklidnil. Ale potom jsme začali s Kamilou blbnout. Ze začátku to bylo v pohodě, ale jak se o mě otírala, tak se moje situace začala zhoršovat....  celá povídka...
Kategorie: Incest, Teen, Orál

švagrová

  30. 3. 2015Richard

Čistě neplánovaně a náhodou jsem se zastavil u sestry své ženy.Byla sama doma a nudila se a tak uvítala návštěvu,nabízela mi výběr jídla i pití,po dobrém obědě jsme si dali kávu a ona litovala,že řídí a nemohu si s ní dát trochu vína,při svém litování navrhla,že by mě mohla svést k tomu,že si s ní dám víno a přespím a ona se nebude doma sama bát.Souhklasil jsem a tak jsme si dali vínko a povídali si.Ona...  celá povídka...
Kategorie: Zralé ženy