Erotické povídky

Matinka - Začátek

Netušil jsem, že hned první moje milování se Simonou se stane zárodkem dalšího erotického zážitku, ovšem ještě daleko více vzrušujícího, než byl se Simonou, a že k němu dojde ještě tentýž den. Simona zmizela opravdu na poslední chvíli, matka totiž dorazila nečekaně domů snad deset minut po jejím odchodu – prý jim pro vysokou nemocnost odpadla jedna odpolední hodina a já už jsem nestačil zkontrolovat, jak to v ložnici po našem vzrušujícím milování vypadá, což se ukázalo být velice významné. Nenapadlo mne tedy, co mne čeká, když mne asi po půl hodině matka zavolala do ložnice. „Myslím, Tomáši, že bys mi asi měl něco podstatného vysvětlit!“ otočila se ke mně a zvedla ruku. V té držela malý kousek látky, ve kterém jsem ke svému zděšení poznal Simoniny kalhotky.

„Moje nejsou, ráno tady při mém odchodu nebyly, byl jsi doma sám, a když jsem tě včera večer viděla, jak u počítače v pyžamu cvičíš s rukou na ocase, je tedy pravděpodobné, že jsi tady měl nějakou pipku a co jste spolu dělali, to asi nemusíme tajit. Věk na to máš, jak jsem včera viděla, velikost ocasu taky dostačující, tak se tedy, synáčku pochlub, které ženské jsi tu dneska projížděl dírku.“ Došlo mi, co se vlastně stalo při Simonině odchodu. Jednak mne matka asi včera v noci viděla při honění ocasu a jednak jsem při vstupu do ložnice Simonu z kalhotek vysvlékl, hodil jsem je na zem, a když se před odchodem šla zkrášlit do koupelny, při návratu do ložnice si vzala jenom noční košili, do té se oblékla a odešla domů a corpus delicti své návštěvy v ložnici – kalhotky – zapomněla a mamka je potom našla a jaké nosí kalhotky, to věděla tuze dobře.

Ten termín, který použila – projížděl – mne docela překvapil, takový termín bych od ní nečekal. „Posad se na postel,“ vyzvala mne, a když jsem ji poslechl, přejela mne pohledem. Byl jsem oblečený nalehko a její pohled se soustředil na ta místa, která jasně dokazovala, co jsem asi v posledních hodinách prožíval. V trenkách a kraťasech se mi už zase zvedal penis, a když mamka věděla, kam se dívat, musela si všimnout, jak na tom jsem s jeho velikostí. „Tak se nestyď, ukaž mi, jak jsi vybavený!“ Nevěděl jsem, jak mám na tohle zareagovat, ale po chvilce mi došlo, že to vypadá na možnost užít si sexu znova, ale tentokrát dokonce s matkou. Ještě chvilku jsem váhal, ale pak jsem se přestal stydět a začal jsem svlékat svoje kraťasy a odhalovat se před mamkou. Ta byla oblečena jen v lehké sukýnce a tričku, pod kterým se rýsovaly její kozy. Kraťasy byly dole skoro v okamžiku a opravdu v trenkách byl můj ocas opravdu parádně znát a hrbolek, který vytvářel, jasně matce dokazoval, že se za něj nemusím stydět. „“Koukám, že opravdu máš toho ptáka na svůj věk parádního. Tak se pochlub, která spolužačka si před tebou stáhla kalhotky a jakou jí má!“

Nemělo smysl před ní nic zapírat, matinka tušila vlastně všechno, až na to, kde jsem dneska působil s ocasem a já jsem se rozhodl všechno přiznat. „Mami, víš, to nebyla spolužačka, to byla naše nová sousedka Simona,“ a snad během deseti minut jsem jí prozradil, co se vše včera dopoledne a dneska ráno stalo. Že by mi při tom vyprávění klesnul ocas v trenkách, zvláště když jsem mamce líčil, jak jsem Simonu napichoval v ložnici a popisoval, co jsme prováděli v koupelně, to se říct nedá. Když jsem se několikrát po matce podíval, zdálo se mi, že se jí dokonce nějak divně lesknou oči. Čekal jsem, jak na to zareaguje, až skončím a když jsem ukončil vyprávění, jednak mi v trenkách ocas stál dál jako maják a mamka na něj zírala s otevřenýma očima.

A nejenom zírala – najednou se její ruka pohnula k němu a než jsem se vzpamatoval, zajela mi rukou za trenky a já cítil poprvé na svém penisu její dlaň a zároveň jsem slyšel, jak šeptá: „Ukaž, chci ho vidět, jakého čuráka máš, chtěla bych ho ucítit v sobě, Tomáši..“ Matčina slova a vlastně otevřená nabídka k tomu, abych ji ošoustal, to bylo opravdu ještě překvapivější než nabídka a možnost užívat si se Simonou. Matka, ta byla o nějaký ten rok sice starší než Simona, ale co jsem mohl říct, to jí nikterak neubralo na tělesných proporcích, jak jsem včera, když šla kolem mého pokoje osprchovat se do koupelny, mohl posoudit. Trhnul jsem sebou, ano lákalo by mne to, užít si s matkou, to bylo něco jiného, ale měl jsem obavu, aby nás při tomhle kousku nepřistihl otec. To by asi byl opravdu velký průšvih. Zdálo se, že si toho mého váhání matka všimla a došlo jí dost rychle, z čeho mám obavy. „Neměj obavy, můžeme si spolu, Tomáši, klidně užít. Táta přijde dneska až na večeři a když ti to nebude dlouho trvat, myslím, že ti zvládnu všestranně vyhovět. Snad tě Simona tak moc zase nevyčerpala. Podle toho, jak ti stojí, tak jsi na možné pokračování připraven. Nebo snad ne?“ pousmála se a už se snažila vylovit celý penis ven. Chtěl jsem jí o tom co nejrychleji přesvědčit a moje zbývající oblečení – trenky a tričko – mi umožňovalo velice rychlé obnažení a zahájení akce.

Ovšem mamka měla svůj trochu jiný plán, jak realizovat naše společné laškování. Položila mne na dvojlůžko a přisedla si ke mně. Začala mi vyhrnovat tričko a obnažovala mne. Netrvalo to dlouho a přetáhla mi ho přes hlavu a já zůstal jen v trenkách, které však moje pero kryly už jen částečně, ale zároveň zvýrazňovaly jeho proporce.. Přitiskla se ke mně a cítil jsem dotek jejích koz pod tričkem a hned jsem zjistil, že je nemá asi v podprsence. Políbila mne a vklouzla mi jazykem do úst a pak mne dále hladila dlaněmi po nahé kůži a její doteky mne vzrušovaly mnohem více, než když se mne dotýkala Simona. Kam směřovaly její ruce, to nemá smysl říkat.

Chtěl jsem jí pomoci se svým vysvlečením, ale když jsem uslyšel: „Já sama, já sama se podívám, synáčku, jak jsi vybavený, já sama si tě svléknu. Nechal jsem jí, bylo to strašně, vzrušující co se mnou prováděla. Což teprve, když se ke mně sklonila a moje trenky stáhla z mého těla úplně. Teď jí ještě vyklouzlo jedno ňadro z výstřihu trička a dotkla se bradavkou mé holé kůže. Ležel jsem před matkou nahý na posteli a jí se nabízel pohled na šestnáctiletého teenagera – s docela slušně narostlým ocasem. Ani ona toho neměla na sobě příliš – tričko s vykukujícím ňadrem a sukýnka, to nestačilo zakrývat to všechno, co její tělo nabízelo. Ale mamka už byla rozjetá, což zcela jasně prokázala v následujících minutách svým jednáním.

Postavila a já mohl pozorovat, jak uchopila svoje tričko za spodní okraj  a odhalovala stále víc a víc své tělo, až to tričko přetáhla přes hlavu a potvrdila, že opravdu podprsenku nemá. Znovu se ke mně naklonila a opakovala dráždivý polibek, ale teď už se na mne tiskla svými obnaženými kozami a vzrušení z dotyku našich těl bylo výraznější. Položil jsem jí ruce na holá záda a přitiskl jsem mamku k sobě. Cítil jsem i to, že její bradavky se stávaly větší a tvrdší. Když jsem později nabyl větších zkušeností s ženskými vnadami, tak bych je zařadil mezi vyspělé trojky, ale teď ve srovnání se Simonou, mi připadaly fantastické a veliké. Mamka ležela na mém těle jenom chvíli a pak se převalila z mého nahého těla vedle mne na postel a zůstala ležet s obnaženými ňadry vedle mne a vůbec se nehýbala, jakoby čekala, jak zareaguji.

Pochopil jsem, že čeká na to, co budu dělat dál a pod vlivem svým snů třeba ze včerejška, kdy  jsem si představoval, že to nedělám se Simonou, ale s mamkou, jak vypadá mamka nahá pod sprchou v koupelně, nebo jak leží na zádech v ložnici a táta jí ho tam vráží a ona hlasitě dává najevo, jak jí jeho počínání vzrušuje, rozhodl jsem se, že to risknu a pokusím se splnit to, co si asi mamka představuje, že udělám. Když se mi takhle nabízela, polonahá, vzrušující, rozhodl jsem se, že než se pustím do milování s ní, vysvléknu ji tak jako ona vysvlékla mne. Když se nechá a nebude se tomu nikterak bránit, přikročím k dalšímu stadiu – k vrcholu. Pomiluji se s ní, ošoustám ji, vrazím do ní svého ptáka, prostě jí omrdám.

Ruce mi sjely do pasu k její sukni, rychle jsem rozepnul dva knoflíčky, našel na boku zip a rozevřel jsem ho. Mamka byla ticho, nikterak neprotestovala, nebránila se. Jen se trochu nadzvedla a já jsem přetáhl sukni přes její boky a pomalu jsem jí stahoval z jejího těla a pod ní se objevovaly kalhotky, které ještě bránily pohledu na její klín, na její pičku na její přirození, na tu její nadrženou kundu, kterou, jak to vypadá, dneska poznám. Ano, sice měla na sobě kalhotky, ale ty toho zase tak moc nezakrývaly, a když jsem se sukní dojel až ke kolenům, musel se mi při pohledu, který se mi naskytnul, postavit penis i kdyby nechtěl. Viděl jsem jen přední část jejího těla, ale už to stačilo. Mamka měla porostlý klín a část chloupků jí vykukovala nahoře z kalhotek, ale jen nahoře. Stehna a okolí škvírky měla bez chloupků. Rychle jsem dokončil vysvlečení mamky ze sukně, aniž by mne musela pobízet. Pokračoval jsem dál. Sklonil jsem se k jejím kalhotkám, u kterých jsem si všimnul, že jsou uprostřed vlhké, což jsem si vyložil jako důkaz, že mamka je tak nadržená, že se to u ní projevilo výronem jejích šťáv, aniž bych se s ní miloval.

Nechtěl jsem to déle zdržovat, ocas mi stál a já se už nemohl dočkat. Chytil jsem její kalhotky mezi prsty a stahoval jsem je z jejího těla. Nijak se mi nebránila a její kunda, její píča se objevovala před mým zrakem víc a víc. Snad ani ne po minutě přistály její kalhotky vedle sukně. Teď už i ona ležela na posteli stejně nahá, bez kousku prádla na sobě, stejně jako já. Teď jsem vlastně mohl porovnávat v krátké době po sobě, dvě ženské kundy, dopoledne Simoninu, hnědými chloupky méně zarostlou skoro všude, a odpoledne mamčinu, hustě světlými chloupky bohatě zarostlou nad kundičkou a jak to vypadalo, vyholenou kolem ní. Vzrušovaly mne obě, ale přesto musím přiznat, že ta mamčina víc. Jaký má cíl, co chce, to mi dala mamka jasně a brzy najevo. Při pohledu na mne, jak nad ní stojím u postele, s ocasem jako železnou tyčí, pronesla jasně a zřetelně: „Chci, aby ses se mnou pomiloval, chci, abys mi to udělal, můžeš mi to udělat, jako Simoně, nešetři mne, ale hlavně dělej, Tomáši.“

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Vášnivá Veronikadalší dívky
 
Sex po telefonu

Pro někoho je zakázané ovoce cestování, pro jiného nevěra a pro někoho já. Jsem pro většinu mužů zakázané ovoce, protože když jsem je už jednou měla v posteli, nemohli si to vynachválit a chtěli pořád a znova. Hledám tedy někoho, kdo má zkušenosti a ví co od sexu a hrátek chce. Miluju análek a svoji prdelku mám vždycky připravenou na pořádnou akci! Nenech mě dlouho nadrženou čekat a zavolej.

Zavolej mi na
909 467 666
a po vyzvání zadej kód 50

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT VERONIKA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Edita – život čubky. 2.část

  9. 8. 2020MartinDominant

Celou noc jsem myslela na můj včerejší zážitek. Kundičku jsem z toho měla tak mokrou, že jsem ani nemohla spát. Ruce mi samy od sebe automaticky chodily pod deku a chtěly si hrát.., ale měla jsem přísně zakázáno si ji honit, aniž by mi to Pán dovolil a toto nařízení jsem hodlala plně respektovat. Uběhlo takto pár dní a konečně – ozval se telefon, a mně přišla tak dlouho očekávaná zpráva od Pána. Byla...  celá povídka...
Kategorie: BDSM, Orál, Otrokyně, Submisivní, Zralé ženy

Známý gynekolog

  13. 5. 2012Neznámý autor

Eva se kvůli práci přestěhovala do jiného města. Dojíždění bylo složité a vlastní auto by se nevyplatilo, proto nové pracovní místo znamenalo i shánění nového bydlení, lékaře, přátel… Nejdůležitějším lékařem, kterého si Eva musela najít, byl gynekolog. Trpěla totiž hodně bolestivou menstruací, asi jednou za půl roku ji i prsa bolela tak strašně, že myslela, že snad celá vybuchne. Doktor ji vždycky...  celá povídka...
Kategorie: Petting, Prstění, Extrémy, Mix

Baculatá studentka

  23. 6. 2013Neznámý autor

Bylo hrozně srandovní, jak si studentky myslely, že svým vhledem zapůsobí na jakéhokoliv učitele mužského pohlaví. Dokonce i na takového pardála, jako jsem já, věkem šestatřicet. Učím už na čtvrté škole a všude to bylo stejné – svůdné úsměvy, okaté pomrkávání, velké výstřihy, pózy při zkoušení… Nejvíc si o sobě myslely hubené holky, tradičně ty méně inteligenčně obdařené. Navlékaly na sebe push-upky...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Teen, Petting, Mix

Odhalení

  6. 12. 2009Radek

Před dvaceti lety :
Byl jsem ve 3. ročníku průmyslovky a ne že bych se chtěl chlubit, ale byl jsem nejen dobrý student, ale i manuálně zručný, takže si mne dost často profesoři zvali domů, abych jim opravil různé domácí spotřebiče, vyměnil kapající kohoutek nebo položil nový koberec. A tak jsem se jednoho krásného červnového dne ocitl ve vilce profesora matematiky. Byla to sice stará vilka, ale již...  celá povídka...
Kategorie: incest, Zralé ženy, Teen, Incest, Šukačky, Orál, Anál