Erotické povídky

Jak to všechno začalo 2. část

Jak už jsem řekla, chtěla jsem změnit svůj monotónní způsob života. A to především toho sexuálního. Věděla jsem, že když se budu snažit, manžel se nechá strhnout k různým “nepravostem”. Tady problém nebyl. Mým problémem byl Jirka, kterého jsem měla stále ve své hlavě a který mě trápil výčitkami. Rozhodla jsem se proto, že zkusím Petrovi splnit všechny jeho erotické sny.

Úkol první : Orální sex

Nikdy jsem nenašla v orálním sexu zalíbení. Abych byla přesná “v jeho poskytování”. Naopak lízáníčko mám moc ráda a málokdy mám silnější orgasmus, než když mně “to” partner hezky udělá jazykem. Manžel Petr vždy toužil po tom, abych mu ho vykouřila, ale já se tomu vždy vyhnula. Přišel páteční večer a já už měla vše připravené. Na stole stála lahev vína, dvě skleničky a atmosféru dokreslovaly svým svitem tři svíčky. V televizi jsem měla připravený erotický film. Nebylo to žádné tvrdé porno, ale byla tam pěkná scéna s orálním sexem. Přesně to jsem potřebovala. Film jsem přetočila tak, abychom na uvedenou scénu dlouho nečekali, upravila si župan a nalila víno.

“My něco slavíme ?” podivil se Petr, když vylezl z koupelny. “Ne, jen jsem nám chtěla udělat hezký večer” odpověděla jsem. Podala jsem mu skleničku a pustila film. “Tak na zdraví” řekla jsem a dlouze se mu zadívala do očí. Byl z toho trochu zmatený. Chvilku jsme si povídali a manžel pokukoval po televizi. “Co jsi to pustila ?” zeptal se zvědavě. “To mi doporučila kamarádka. Prý by si ti to mohlo líbit” řekla jsem a koketně se zasmála. Podle jeho šortek se mu film opravdu líbil.

Brzy se objevila očekávaná scéna. Hezká dívka tam někoho zručně kouřila a Petr nemohl z obrazovky odtrhnout zrak. Musel si v šortkách upravit naběhlý penis a ten se mu začínal drát ven. Ani si toho nevšiml. Teď přišla moje chvíle. Postavila jsem se před něj, pomalu si rozvázala župan a nechala ho pozvolna spadnout na zem. Stála jsem před nahá, ňadra pyšně vztyčená a bradavky krásně tvrdé. Zíral na mě a stěží dýchal. Pomalu jsem před ním poklekla a stáhla mu šortky. Trochu jsem si ho přitáhla, abych měla jeho penis blíže a začala ho hladit. Strnule seděl a vzrušeně oddechoval. Chvilku jsem penis hladila a potom jsem ho začala líbat. Hodně jsem si naslinila rty a začala u uzdičky. Při prvním polibku Petr vzrušeně vydechl a penis sebou škubl. Pokrývala jsem ho polibky a rukou jemně masírovala varlata. Kdykoli jsem ho začala líbat v oblasti žaludu, Petrův dech se zrychlil. Rozhodla jsem se pokročit dále. Přesunula jsem se k hlavičce penisu, hezky jí naslinila a začala si ji zasouvat do úst. Když mi v ústech zmizela celá, začala jsem hlavou pohybovat nahoru a dolů. Současně jsem mu ho rukou honila. Petr vzrušeně vzdychal. “Pokračuj” hlesl tiše a bylo znát, že se blíží k vrcholu. Pokračovala jsem s ještě větší snahou. Jeho varlata se začala zvedat. “Už budu, jestli nechceš ...”. Víc už říct nestihl. Plnil mi ústa semenem a třásl se. Dál jsem mu silně honila jeho penis, dokud jsem z něj nevymačkala poslední kapku. Potom jsem rychle odběhla do koupelny, kde jsem si vypláchla ústa. Polknout jsem prostě nedokázala.

Když jsem se vrátila, Petr ještě ležel ve stejné pozici. Penis měl úplně povadlý a zíral na mě. “Byla jsi úžasná”. vzdychl. “Co to do tebe vjelo ?” vyzvídal. “Chtěla bych trochu oživit náš sexuální život. A tohle mi přišlo jako dobrý začátek” řekla jsem a dlouze ho políbila. “Akorát nevím, jestli zvládneš nějaké pokračování” řekla jsem vyzývavě a rukou dráždila jeho povadlý penis. “Něco vymyslím”, řekl a odešel do ložnice. Vrátil se s černým šátkem, kterým mi zavázal oči. Posadil mě na své místo a páskem od županu mi za hlavou svázal ruce a přivázal je k topení. “Vydrž, hned jsem zpátky.”. Vzrušeně jsem čekala co vymyslí. Vrátil se během chvilky a beze slova si ke mně klekl. Najednou jsem uslyšela syčení a ucítila na své bradavce šlehačku. Rozesmála jsem se. “To nemyslíš vážně”. Myslel. Pokrýval mé tělo šlehačkou a pokaždé mě krásně očistil. Na bradavkách si dal obzvlášť záležet. Jak se blížil k mému podbříšku, byla jsem stále vzrušenější. Když mi roztáhl mojí kundičku a poštěváček pokryla šlehačka, vzrušeně jsem zavzdychala. Na nic nečekal a začal mi ji poctivě vylizovat. Vzdychala jsem a přála si, aby ho napadlo strčit mi prsty do kundičky. Na chvilky přestal s drážděním poštěváčku a strkal mi jazyk do dírky, jak nejdále mohl. Kundička se mi krásně otevírala a toužila po něčem větším. Najednou do mně začal něčím pronikat. Bylo to rozhodně větší než dva prsty a bylo to kulaté. “Co blázníš, nech toho” reagovala jsem zmateně. Nedal si říct a zasunul neznámý předmět tak hluboko, až jsem zalapala po dechu. Potom mě s ním začal zvolna šukat. Protahovat mi kundičku a sledoval, co to se mnou dělá. Seděla jsem na sedačce, ruce přivázané k topení a nechala se kdoví čím šukat. Pomalu jsem se blížila k vrcholu. Můj dech se zrychlovat a začínala jsem cítit první mravenčení. Ještě chvilku pokračoval v šukání a když viděl, že brzy budu, vrhl se na poštěváček. Přisál se ně něj horkými rty a jazykem ho začal dráždit. To už na mě bylo moc. Během dvou vteřin jsem dosáhla orgasmu a začala doslova hýkat. Kundička se mi svírala v křečích a já se celá prohýbala. Když orgasmus odezněl, byla jsem stejně zničená, jako předtím Petr.

Odvázal mě a nechal chvilku odpočinout. Potom jsme se oba přesunuli do ložnice, kde jsme vyčerpaně usnuli.

Ráno jsem se vzbudila ještě před budíkem. Petr spal odkopaný a já si tak mohla prohlížet jeho penis. Trochu mu stál a trochu ležel na břiše. Velice opatrně jsem po něm začala přejíždět prstem. Nechtěla jsem Petra vzbudit. Penis mu reagoval okamžitě. Začal tvrdnout a na každý dotek v okolí uzdičky reagoval poskočením. Opatrně jsem ho uchopila a jemně přetáhla kůžičku. Potom jsem si naslinila rty a velice jemně ho začala kouřit. Petr se probral. Takové probuzení rozhodně nečekal. Začala jsem být vzrušená. Párkrát jsem si protáhla kundičku prstíčkem, aby více zvlhla a zasunula si do ní jeho tvrdý penis. Petr jen nevěřícně zíral, co že to s ním provádím. Rozhodně u nás nebývalo zvykem, milovat se po ránu. S úsměvem jsem mu položila prst na rty. “Mlč” naznačila jsem a trochu se nadzvedla. Znovu jsem dosedla. Ano, teď už to bylo ono. Krásně ve mně klouzal. Začala jsem se nadzvedávat a zase dosedat. Trochu jsem se narovnala a začala pohybovat pánví dopředu a zpět, aby ani poštěváček nepřišel zkrátka. Kundičku jsem měla krásně vlhkou a kluzkou a tak jsem se znovu začala nadzvedávat a dlouhými pohyby přivedla Petra k vrcholu. Během chvilky jsem ucítila, jak mu penis pulsuje a plní mě semenem. Počkala jsem, až se uklidnil a políbila ho. “To aby se ti lépe pracovalo a neměl jsi hříšné myšlenky” řekla jsem s úsměvem a odešla do sprchy.

Pokračování příště.

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Markéta a její prasárničkydalší dívky
 
Sex po telefonu

Jsem Markéta a mám ráda různé prasárničky. Budu Ti vyprávět o mé růžové kundičce i jak si to dělám. Uslyšíš mé výkřiky při orgasmu, budu sténat, vzdychat vzrušením a hned Tě udělám.

Těším se na tebe na
909 606 666
a po vyzvání zadej kód 28

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT MARKETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Spolužačka z Polska

  26. 5. 2017Neznámý autor

Na univerzitě studuji druhým rokem. Nejdříve se mi zdálo bydlení v univerzitním městě zbytečné, protože dojíždění zabralo asi hodinu denně. Ale jak postupem třetího semestru se nároky na studium zvětšovaly. Byla každá minuta navíc potřeba. Navíc na ranní přednášky žádný spoj nebyl vyhovující. Rozhodl jsem se pro koleje. Nejdříve jsem s nimi trochu zápasil, protože mám rád klid a nějaké sáhodlouhé...  celá povídka...
Kategorie: Orál, Šukačky, Petting, Mix

Lesbičkou snadno a rychle

  17. 2. 2006Neznámý autor

Radka zazvonila u sousedky, ale nikdo nepřicházel otevřít. Vzala proto za kliku a dveře se před ní samy otevřely. Z pokoje uslyšela podivné zvuky. Tiše došla k pootevřeným dveřím a na pohovce uviděla nahou sousedku, která si honila kundu! Radka téměř vylekané pozorovala široce rozevřené nohy a vibrátor ve tvaru velkého penisu, který rychlým kmitáním dráždil poštěváček a mezi stydkými pysky zajížděl...  celá povídka...
Kategorie: lesbičky, Lesbičky, Šukačky, Prstění, Orál

Nechci!, díl II.

  1. 3. 2020Stalinka

Jirka Už od mala, mi všechno vycházelo. Školním vzdělávacím systémem jsem procházel tak nějak v poho, učitelé mne měli rádi a dá se říct, že i kluci mne brali mezi sebe. Táta se snažil dát škole to, co se jí nedostávalo od státu a jeho štědré sponzorské dary této instituci celkem solidně držely její rozpočet v černých číslech. Sponzoroval i různé soutěže, plesy i výlety naši třídy. Včetně toho lyžáku....  celá povídka...
Kategorie: Orál, Spanking, Submisivní, Teen

Naše první milování

  22. 12. 2017Neznámý autor

Konečně. Konečně jsem se dočkal a moje milá Hanka po půl roce chození svolila k tomu, abych byl její první. První kluk, který navštíví její úzkou panenskou mušličku. Však jsem to po ní loudil už po měsíci chození. Bylo mi sice teprve patnáct, ale kdo si tím věkem prošel jako kluk, pochopí, že právě v tu dobu s vám v kládě hučí nejvíc a pomalu každou minutu nemyslíte na nic jiného, než kam, kde a jak...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky, První sex