Erotické povídky

Autor povídky:

Alenka Chtivá

Kategorie:

Další povídky od Alenka Chtivá:

Vloženo: 27. 10. 2015

Jak to všechno začalo 4.část - Pozvání na hotel

Od víkendu na chatě uplynul nějaký čas a já svým “pokáním” úspěšně dostávala Jirku z hlavy. Už jsem se ani nebála setkání s Danou a Romanem. Stavila jsem se u ní na kávu a svěřila se se svým plánem a jeho postupnou realizací. Vzrušeně mě poslouchala, oči jí svítily a musela jsem jí slíbit, že jí pokaždé sdělím, kam až jsem zašla. Když viděla, že jsem se z víkendu vzpamatovala a že všechno dobře dopadlo, oznámila mi, že se po mně ptal Jirka. Trochu ve mně hrklo. “Co chtěl ?”. “Nic moc. Prý, jak se máš, jestli jsi se po něm nesháněla, kde pracuješ a tak.”. Radost jsem z to neměla. Doufala jsem, že to pro Jirku skončilo stejně, jako pro mě. Než jsem se ale s Danou rozloučila, pustila jsem Jirku z hlavy.

Týden v práci pomalu končil a já pořád neměla žádný nápad, co zajímavého v sexu podniknout. Přišel pátek, já už se viděla doma, když najednou přišel poslíček a přinesl krásně zdobené psaní. Rychle jsem ho otevřela a překvapeně zůstala stát. Obsahoval pro mě instrukce: “Za hodinu se dostav do hotelu na náměstí. V pokoji číslo 7 tě čeká dívka, která tě do všeho zasvětí, zaváže ti oči a odejde. Potom přijdu já.”. Tím dopis končil. Žádný podpis, žádné vysvětlení. “Tak vida”, pomyslela jsem si. Petr to vymyslel za mě. Přemýšlela jsem, co asi v hotelu připravil. Chvílemi mě až šimralo v břiše při představách, co tam se mnou bude dělat.Na práci jsem už neměla ani pomyšlení a tak jsem si vzala na odpoledne volno a vyrazila pěšky k hotelu.

K hotelu na náměstí jsem dorazila včas. Rozhlédla jsem se, jestli Petra někde neuvidím. Neviděla jsem oni jeho, ani naše auto. Pokud tam někde byl, dával si pozor, abych ho neviděla. Venku bylo horko a tak jsem vešla do haly hotelu. Recepční mi poradila, kudy se dostanu do požadovaného pokoje a dál si listovala v módním časopise.

Před pokojem jsem se zastavila, srdce mi bušilo, zaklepala a vešla dovnitř. Uvítala mě sympatická mladá dívka. “Dobrý den, jmenuji se Irena” povídá s úsměvem. Začala jsem rozhlížet po pokoji. Byl útulný, čistý, na stolečku lahev vína, dvě skleničky. Nic neobvyklého. Zbytek pokoje už tak normální nebyl. Velká postel, pouta (no dobře) a kříž, jak ze sado maso salonu. Zírala jsem na to velké X, pusu dokořán a nevěděla, co říct. “Nemusíte se ničeho bát” povídá Irena a podala mi sklenku vína. “Pokud budete souhlasit, zavážu Vám oči a připravím Vás pro vašeho pána.”. Nejdříve jsem chtěla odejít, tohle Petr docela přehnal, ale pak jsem si řekla, že není žádný surovec a že by mi určitě neublížil. Váhavě jsem kývla. “Pokud tedy souhlasíte, můžete se jít osprchovat.”.

Když jsem se vrátila ze sprchy, posadila jsem se naproti Ireně a čekala. Irena odložila skleničku s minerálkou a začala vysvětlovat: “Teď Vás připoutám tady k tomu kříži a potom Vám zavážu tímto šátkem oči. Pokud se budete cítit pohodlně, tak odejdu. Chvilku poté přijde Váš partner. Až skončíte a opustíte pokoj, tak se vrátím a uklidím tady.” “A co se mnou bude dělat ?” vyzvídala jsem. “Tak to už záleží pouze na jeho a vaší fantazii” řekla Irena s úsměvem a zvedla se. Přistoupila jsem ke kříži, odložila župan a zvedla ruce. Irena mě nejprve připoutala zvednuté ruce a potom nohy za kotníky. Nakonec mi zavázala oči. Když jsem jí potvrdila, že se cítím pohodlně, rozloučila se a odešla.

Chvilku na to se dveře opět otevřeli a dovnitř vešel Petr. “Ahoj” zavolala jsem. Odpovědí mi bylo pouze “pššt” a nic. Neřekl ani slovo a pustil tiše hudbu. Podle kroků a dechu jsem poznala, že stojí přede mnou a prohlíží si mě. Přistoupil blíže, až jsem na tváři cítila jeho horký dech. Zvedl ruce a bříšky prstů jel po mých pažích dolů, potom přejel přes víčka a tváře a na chvilku se zastavil na mých rtech. Pootevřela jsem ústa a olízla jeho prostředníček. Trochu se mu zrychlil dech, ale pořád mlčel. Začal mi líbat a olizovat krk a jeho dlaně mi hladily ňadra. Začala jsem potichu vzdychat. Prvotní strach ze mně spadl a já si to začala užívat. Když se nabažil krku, začal si hrát s mými bradavkami. Byly už krásně tvrdé a tak je bral do úst, tiskl mezi rty a kroužil okolo jazykem. Ňadra mi mačkal k sobě a vášnivě je líbal a olizoval. Přesunul se k mému bříšku. Hladil ho, líbal a když zajel jazykem do pupíčku, lechtalo to. Když začal líbat podbříšek a slabiny, myslela jsem, že se zblázním. Přestože jsem byla připoutaná, snažila jsem se mu nabídnout svojí kundičku. Moc to ale nešlo. Dál mě líbal ve slabinách a rukou hladil vnitřní stranu stehen. Vždy zajel až ke kundičce, o kterou se jen lehce otřel a zase se vzdálil. Bylo to k zbláznění. Kňourala jsem a prosila ho, aby mi to už udělal, ale jen mlčel a dál mě trápil. Postavil se a do levé ruky uchopil mojí bradavku. Jemně ji tiskl a tahal za ní. Prostředníčkem druhé ruky mi protáhnul kundičku od dírky až k poštěváčku. “Aááách !” zalapa jsem po dechu. Konečně. Konečně si s ní hraje. Napětí ve mně pomalu narůstalo. Celá jsem se chvěla a toužila po uvolnění. Vysela jsem za ruce, nohy se mi podlamovaly a přerývavě jsem dýchala. Už. Už to bude. V tu chvíli přestal dráždit mojí kundičku a pustil i bradavku. Vyčerpaně jsem dýchala, pomalu se uklidňovala a nenáviděla ho.

Najednou mě začal odpoutávat. To mě tak nechá ? Byla jsem zmatená. Toužila jsem po orgasmu a netušila, co bude dál. Mlčky mě odvedl k posteli, položil na záda a připoutal za ruce. Sama jsem roztáhla nohy a doufala, že bude pokračovat. Přisál se mi na kundičku, jazykem dráždil poštěváček a šukal jí dvěma prsty. Hekala jsem, známý pocit uvnitř narůstal a já se těšila, až se konečně udělám. Najednou přestal a stoupl si vedle postele. Slyšela jsem jak si sundal kalhoty i zbytek oblečení. Vrátil se do postele a vzepřel se nade mnou. Cítila jsem jeho dech na tváři. Vášnivě mě políbil a sundal pásku z očí. JIRKA! Byla jsem totálně v šoku. Nedokázala jsem ze sebe dostat jediné slovo. “Ahoj zlato, moc jsi mi chyběla”. “Co .. co tady děláš ? Okamžitě mě pusť.” Křičela jsem na něj a snažila se dát nohy k sobě. Trhala jsem pouty, zatímco si mě Jirka prohlížel a mačkal ňadra. Potom mě chytil v pase, lehce nadzvedl a začal do mně pronikat. “Nech toho, já to nechci.” “Ale chceš, to víš, že to chceš.” smál se a pomalu mi ho tam zasouval. Neměla jsem se jak bránit. Byla jsem hodně vzrušená, a přestože jsem se s ním nechtěla milovat, líbilo se mi to. Projížděl mi kundičku a já cítila, jak mě uvnitř roztahuje. Když ještě začal palcem dráždit poštěváček, věděla jsem, že už to nevydržím. Ten parchant to prostě uměl a věděl, jak na mě. Najednou mi celé tělo explodovalo. Třásla jsem se po celém těle a uvnitř svírala jeho penis. Chvilku se nehýbal a čekal, až orgasmus odezní. Klečel mezi mými stehny, penis zasunutý až po kořen a spokojeně si mě prohlížel. Potom mě začal znovu šukat. Zvolna pohyboval boky a já cítila, jak mi kundička začíná zase vlhnout. Dech se mu začal zrychlovat a stále mocněji přirážel. Najednou se trochu nadzvedl, naposledy přirazil a já cítila, jak mi plní kundičku spermatem. Potom se na mě svalil a ztěžka oddychoval.

Když si odpočinul, uvolnil mi pouta a posadil se na postel. Posadila jsem se a masírovala si pohmožděná zápěstí. “Jak se ti to líbilo ?”. Nechápavě jsem na něj pohlédla a najednou mu vrazila strašnou facku. “Stačí ti tahle odpověď ?” zeptala jsem se a odešla do sprchy. Horká voda mě udělala dobře. Když jsem vylezla, byl Jirka už oblečený. Seděl v křesle a uhýbal pohledem. “Promiň” řekl potichu. “Nemůžu na tebe přestat myslet.”.

Posadila jsem se do druhého křesla a napila se vína. Z Jirkova úsměvu jsem pochopila, že župan ukazují víc, než jsem chtěla. “Promiň, jsi prostě nádherná” omluvil se za zírání na mé ňadro. Přestože jsem byla naštvaná, potěšilo mě to. “Jak tě vůbec napadlo pozvat mě do hotelu ?” přerušila jsem mlčení. “Potkal jsem Danu a ptal se na tebe. Řekla mi o tom, co děláte s manželem. A tak jsem dostal ten nápad s hotelem.”. “Jirko, tohle prostě nejde. Miluju Petra a nechci ho ztratit”. “Nemůžu bez tebe být. Jdu spát a myslím na tebe. Probudím se a přemýšlím, co děláš. Já tě miluju.”

Cítila jsem, že přestávám mít věci pod kontrolou. Od toho osudného víkendu jsem dokázala dostat Jirku z hlavy. A najednou byl zpátky. Strašně jsem ho chtěla. Chtěla jsem ho líbat, hladit a přivinout se k němu. Takovou touhu jsem nezažila už několik let. Věděla jsem, že musím pryč. Pryč z pokoje, pryč od Jirky. Jinak se na něj vrhnu a to bude konec. Už to nezastavím. Rychle jsem se oblékla a došla ke dveřím. “Počkej, nechoď.”. “Ne”, řekla jsem přiškrceným hlasem. “Zapomeň na mě !”

Domů jsem dorazila až po Petrovi. “Je ti dobře ?” uvítal mě udiveně. “Ani ne, jsem strašně unavená a bolí mě hlava.” zalhala jsem. Byla jsem úplně rozhozená a neměla náladu na povídání. Vzala jsem si prášek a odešla do sprchy. Pustila jsem na sebe horkou vodu, opřela se o zeď a zavřela oči. Nechala jsem stékat vodu z vlasů na obličej a v duchu si znovu promítala dnešní den. S tím, že mě Jirka v podstatě znásilnil, jsem se už srovnala. Dokud jsem nevěděla, že se nemiluji s Petrem, se mi to líbilo. Vlastně i potom. Co mě ale vyděsilo, byla moje touha po Jirkovi. Když jsem na něj pomyslela, svíral se mi žaludek a srdce tlouklo jako o závod. Abych se tak zamilovala. Stále jsem si říkala, že je to jen fyzické, ale pomalu jsem tomu přestávala věřit. Představovala jsem si, jak ho někde náhodou potkám. Na nějakém temném místě, kde nikdo nebude, kde mě obejme a vášnivě začne líbat. Představovala jsem si, jak jeho ruka zajíždí pod mojí halenku a mačká mi ňadra, když najednou … “Ťuk, ťuk !”. Petr zaklepal na dveře sprchového koutu. “Neusnula jsi ?” zeptal se s úsměvem a otevřel dveře. “N .. Ne” zadrhla jsem se. “Jen jsem úplně vypnula. Jsem tu dlouho ?”. “Docela jo” usmál se a vstoupil dovnitř. Teprve teď jsem si všimla, že je nahý a pořádně vzrušený. “Umeju ti záda” špitnul a nabral si do dlaně sprchový gel. Otočila jsem se k němu zády a vypnula sprchu. Petr mi začal roztírat gel po ramenou a jemně mi masíroval krční páteř. Slastí jsem zavřela oči a na chvíli zapomněla na prožitý den. Když mi umyl i záda, opřela jsem se o jeho hruď, zvedla ruce a spojila je za za Petrovou hlavou. Nejprve mi hladil bříško a potom začal masírovat ňadra. Sprchovým gelem nešetřil a tak jeho dlaně hladce klouzaly po mé pokožce, prsty svíraly bradavky a já se konečně uvolňovala a začala vzdychat. Jedna ruka mi dál mačkala ňadra a druhá se přesouvala k mé kundičce. Pokrčila jsem pravou nohu, aby viděl, jak moc to chci, ale dlouho jsem to nevydržela. Petr se posadil, opřel se zády o zeď a přitáhl si mě k sobě. Zase jsem ležela zády na jeho široké hrudi a on mačkal mé bradavky a hrál si kundičkou. Nohy jsem měla široce roztažené, hlavu zakloněnou a přerývavě jsem vzdychala. “Tak už si mě vem” zaprosila jsem. Usmál se, uvolnil sevření a já si klekla na všechny čtyři. Bez problémů do mě vstoupil a začal zvolna přirážet. Jemně mi jí protahoval a pomalu zrychloval. Jeho dech se zrychlil a já cítila, že se brzy udělá. Najednou mnou otřásl mohutný orgasmus a já se zhroutila na dlaždičky. Svinula jsem se do klubíčka a celá se třásla. Když orgasmus odezněl, posadila jsem se a s úsměvem zašeptala. “Promiň”. Usmál se a pokynul mi, abych si před něj klekla. Poslušně jsem ho vzala do úst a Petr začal opatrně přirážet. Nejprve zajížděl jen na krajíček, ale postupně mi ho zasouval stále hlouběji. Držel mi hlavu a sám si tak určoval tempo a hloubku pohybu. Volnou rukou jsem mu masírovala varlata a druhou ho hladila po zadku. Najednou mu v penisu zaškubalo a Petr mi začal plnit pusu horkým spermatem. Snažila jsem se polykat, co to šlo, ale bylo toho tolik, že mi sperma začalo vytékat z úst. Petr se celý třásl a s každým zasunutím ještě trochu vystříkl. Uchopila jsem jeho penis do ruky a když naposledy přirazil, vymáčkla sem poslední kapku. Svalil se vedle mně a ztěžka oddychoval. “Ty jsi prostě úžasná”.”Miluju tě” šiptla jsem a schoulila se mu do klína.

Probudila jsem se v posteli. Venku už byla tma a Petr si četl. “Jak jsem sem dostala ?”. “Usnula jsi mi na klíně a pak mi začala být zima. Odnesl jsem tě. Ani jsi se neprobudila. To asi ten prášek” řekl a usmál se. “Je ti líp ?” “Jo, děkuju” řekla jsem a zavřela oči.

Pokračování příště

Více erotických povídek najdeš na webu Sex-po-telefonu.info - erotické povídky.

Krásná Anetadalší dívky
 
Sex po telefonu

Vzrušují mě prachy. Čím víc u mně utratíš, tím víc a hlasitěji se udělám a tebe taky. Potřebuju si vydělat. Mám ráda všechno hezké a ráda za sebe utrácím. Tak mi prosím tě zavolej, ráda si s tebou zašukám a uděláš dobrý skutek brouku. Jsem náročná a chci pořádnýho a bohatýho chlapáka na perverzní šukání.

Milenkou ti budu na
909 460 030
a po vyzvání zadej kód 30

...nebo mi pošli SMS ve tvaru:
SEXCHAT ANETA text zprávy... na číslo 9095535

Cena hovoru 46 Kč/min pro čísla 909460030 a 909467666, resp. 60 Kč/min pro 909606666.
Maximální délka hovoru 26 min pro číslo 909460030, resp. 20 minut pro číslo 909606666.
Cena SMS je 35,- Kč. Sex po telefonu i chat je pouze pro starší 18 let.
Provozuje TOPIC PRESS s.r.o., www.topicpress.cz. www.platmobilem.cz

Podobné erotické povídky

Nejlepší den v mém životě

  12. 2. 2007Paul

Bylo to jednoho letního dne. Ten den jsem se jen projížděl ve svém autě. Dojel jsem až do jednoho menšího městečka a na křižovatce zrovna padla červená na semaforu, tak jsem prudčeji zabrzdil a najednou mi celé auto poskočilo kus dopředu. Samozřejmě do mě někdo naboural, už jsem byl venku z auta, když v tom z druhého auta vystoupila nádherná blondýnka. Co vám mám povídat, krásné dlouhé nohy, štíhlé...  celá povídka...
Kategorie: orál, Šukačky, Orál, Mix

Češtinářka 3

  8. 3. 2016Bobr

Odpadli jsme od sebe a lapali po dechu. Hladil jsem jí po té krásné kundičce a semeno, co z ní vytékalo, jí rozmazával po celém těle. „Proč sis vybrala právě mne?“ zeptal jsem se, když jsem chytil dech. „Vždyť jsi určitě měla kluků...“ nedokončil jsem větu. Než odpověděla, schovala si hlavu na mých prsou. „Ano, na peďáku jsem měla spoustu kluků, kteří pravidelně ukojovali moji nezkrotnou touhu po...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Šukačky

Češtinářka 2

  21. 4. 2017Bobr

„Dobrý den!“ vykoktal jsem překvapením. „No to je dost! Už jsem myslela, že mě porazíte!“ zasmála se. „Promiňte, já jsem se zamyslel!“ omlouval jsem se. „A na co jste myslel? Určitě na nějakou dívku!“ znovu se zasmála. „Ano!“ přisvědčil jsem. Ale neřekl jsem, že to je ona, co mi pořád leží v hlavě. „Nechcete zajít na kávu, či dvojku vína?“ rychle jsem se vzpamatoval. Přece takovou příležitost jen...  celá povídka...
Kategorie: Mix, Teen, Orál, Šukačky, Petting

Usmíření

  25. 4. 2014Neznámý autor

Řvala na mě, ať ji už konečně nechám na pokoji. Nechápal jsem, co se v našem vztahu událo, ale poslední dobou jsme na sebe jen křičeli a hádali se. Má milovaná a krásná holka se teď vracela pozdě domů, často se mračila, nedávala mi pusu na přivítanou… Prostě naše láska byla pryč. Začal jsem si myslet, že někoho má, ale na tvrdo jsem se jí nechtěl zeptat, protože jsem se bál odpovědi. Řešil jsem to...  celá povídka...
Kategorie: Šukačky, Orál, Mix